oswietlenie podszafkowe na baterie

Oświetlenie szafy, LED, czujnik ruchu, lampa podszafkowa, akumulator, oświetlenie szafy, lampa kuchenna, ładowanie przez USB, oświetlenie szafy, oświetlenie szafy, bagażnika, zimna biel

 out of stock
Amazon.pl
as of 27 listopada, 2022 2:57 pm

Características

 • 【Konstrukcja z ochroną oczu】Nasza listwa LED z czujnikiem ruchu do ponownego ładowania, po pierwsze: nie widzisz diod LED, gdy działa, nie migocze, bezpieczna dla oczu; po drugie, emitujące światło obszary po obu stronach, szersze obszary oświetlenia niż inne.
 • 【 3 tryby 】 Ta lampa LED do zabudowy kuchennej, zawsze włączona (światło ciągłe) / czujnik ruchu i światła / tylko czujnik ruchu. Trzy tryby do wyboru za pomocą przełącznika, czujnik ruchu i światła, lampa włącza się automatycznie po wykryciu osób w nocy lub w ciemnym miejscu, tylko czujnik ruchu, lampa włącza się automatycznie po wykryciu ruchu w dzień czy w nocy
 • 【Nie jest bardzo cienki, ponieważ duża bateria wymaga dużej przestrzeni】: listwa świetlna LED, nie wymaga baterii AAA (tzn. Oszczędność kosztów i czasu). Wbudowany akumulator, który może wytrzymać nawet długie godziny po całkowitym naładowaniu, może być wygodnie ładowany za pomocą dowolnego urządzenia USB 5 V (jak adapter USB, powerbank, laptop). Nie jest cienki, ponieważ duża bateria wymaga dużej przestrzeni, nasza lampa o dużej pojemności, w przeciwieństwie do innych cienkich lamp.
 • 【Ulepszona instalacja】 Usuń naklejki z żelaznych akcesoriów na tylnej stronie światła, a następnie wyhaftuj gdziekolwiek chcesz. Akcesoria żelazne z nano-ekologicznym klejem są lepsze niż 3M, 3M nie nadają się do niektórych powierzchni szafek lub ścian, światło może czasem spadać, klej nano-klej jest przyjazny dla środowiska, bardziej lepki niż 3M, odpowiedni do większości powierzchni i bardzo mocny. Dodatkowe akcesoria żelazne
 • Gwarancja jakości fabrycznej: oświetlenie szafy LED z czujnikiem ruchu, profesjonalne maszyny do testowania i pracowników, ścisła kontrola jakości materiałów, część montażowa. -

Meromore oświetlenie szafki z czujnikiem ruchu, 30 diod LED, możliwość ponownego ładowania, lampka nocna USB do kuchni, szafy na ubrania, schodów (3 sztuki)

159,99  disponible
Amazon.pl
as of 27 listopada, 2022 2:57 pm

Características

 • Super jasna: 30 diod LED dla każdego światła. Jasność do 270 lumenów może zapewnić wystarczająco dużo światła, aby oświetlić ciemne obszary, takie jak szafy na ubrania, szafy ścienne, schody itd., dzięki czemu nigdy nie potkniesz się w ciemności.
 • Czujnik ruchu PIR: światło włącza się automatycznie w ciemności, gdy wykryje ruch osób w ciągu 3 metrów (120 stopni). Po 15 sekundach włącza się ponownie, gdy zostanie rozpoznany ruch, co pozwala zaoszczędzić energię. Może być również używana jako latarka lub światło awaryjne.
 • Łatwa instalacja: (1) Za pomocą wbudowanego magnesu z tyłu lampę można przymocować do każdej żelaznej powierzchni. (2) Lampę można przykleić w wybranym miejscu za pomocą dołączonego paska magnetycznego 3M. Nie jest wymagany żaden przewód elektryczny. Łatwe zakładanie i zdejmowanie. Jeśli lampa musi zostać naładowana lub trzeba zmienić położenie lampy, można ją w każdej chwili usunąć.
 • Akumulator wielokrotnego ładowania: zasilany przez wbudowany akumulator (600 mAh i 270 lumenów). Baterie AAA nie są wymagane. Ładowanie przez kabel do ładowania (adapter USB, powerbank, laptop). 30 diod LED świeci przez 4 godziny / 20 diod LED trwa 6 godzin / 10 diod LED po pełnym naładowaniu 8 godzin. W trybie czujnika ruchu PIR światło trwa ok. 1 miesiąc.
 • Zastosowanie i gwarancja: lampka nocna LED nadaje się do sypialni, łazienki, szafy, szafki ściennej, schodów, szuflady, szafki dolnej, spiżarni, garderoby, warsztatu, regału na książki, strychu, szafki, szafki na buty, piwnicy, korytarza, szafki nocnej. W przypadku problemów prosimy o bezpośredni kontakt. W ciągu 24 godzin znajdziemy rozwiązanie.

SOLMORE oświetlenie LED RGBWW pod szafki, na baterie, Puck Light, Timer, przyciemnianie, kolorowe, z pilotem, 6 szt.

129,86  disponible
Amazon.pl
as of 27 listopada, 2022 2:57 pm

Características

 • ☀【Wszechstronne zastosowanie】Może być stosowana jako lampka nocna, oświetlenie szafki, garderoby, kuchni, schodów, korytarza itp. A także jako światło nastrojowe, prezentacyjne, do dekoracji ścian, szafki na wino itp.

Fosmon Bezprzewodowa lampa LED Puck Light zestaw 3 szt. z pilotem zdalnego sterowania [5 białych diod LED światła dziennego, szeroki reflektor, timer 30 minut, na baterie] szafka kuchenna/pantry

54,27  disponible
Amazon.pl
as of 27 listopada, 2022 2:57 pm

Características

 • Niesamowicie wszechstronne i proste, bezprzewodowe, zdalnie sterowane oświetlenie LED - bezprzewodowe światło dotykowe LED firmy Fosmon zapewnia zdalnie sterowane oświetlenie LED, które może być używane prawie wszędzie. Wystarczy włożyć baterie do światła i włożyć pilot zdalnego sterowania. Każda lampa jest dostarczana z dwustronną taśmą klejącą, dzięki czemu instalacja jest dziecinnie prosta. Za pomocą pilota zdalnego sterowania lampę LED można wygodnie obsługiwać na odległość.
 • [Łatwa obsługa pilota zdalnego sterowania] Użyj pilota zdalnego sterowania do 10 m, aby sterować funkcjami timera, wł., wyłączony, wysoki, niski i 30 minut.
 • [Można zamontować wszędzie] Musisz wnieść trochę światła do kuchni, szafy lub pod szafę? Co powiesz na spiżarnię, pod ladą, regał, komodę lub łazienkę? To żaden problem. Bezprzewodowe światło dotykowe LED firmy Fosmon za pomocą dołączonej dwustronnej taśmy klejącej można zamontować wszędzie.
 • Wzór oświetlenia LED w stylu nawiewu - światło LED w stylu krążka zapewnia wzór światła w stylu powodzi, który oświetla więcej powierzchni użytkowej. Barwa światła dziennego 5700 K nadaje się do obszarów o większej widoczności, np. kuchni, łazienki, korytarza lub garażu.
 • [Ograniczona gwarancja dożywotnia] Dołącz do milionów zadowolonych klientów z naszą ograniczoną dożywotnią gwarancją, która jest wspierana przez naszą doświadczoną i zaangażowaną obsługę klienta w USA.

PURSNIC Oświetlenie podszafkowe, bezprzewodowe lampy RGB LED, przyciemniane lampki nocne z pilotem zasilanym bateryjnym, kolorowe światło nastrojowe na imprezę, do szafki kuchennej, blatu ściennego wewnątrz, 6 sztuk

105,99  disponible
Amazon.pl
as of 27 listopada, 2022 2:57 pm

Características

 • Jeśli uznamy, że pilot ma jakiś problem, prosimy o kontakt z nami, pomożemy Ci go rozwiązać.
 • Zmienianie kolorów RGB: Białe światło + tryby światła RGB do szafek, a mianowicie czerwony, zielony, niebieski i różne kolory mieszane, jako nastrojowa lampa przy jednoczesnym osiągnięciu funkcji oświetlenia. Lampy wciskane przyniosą Ci 13 rodzajów świateł, które stale zmieniają kolory, dając przyjemną, ciepłą i romantyczną atmosferę.
 • Dwa elastyczne sposoby sterowania: Łatwa w obsłudze, naciskając ją do włączania/wyłączania i 4 kolory (biały/czerwony/zielony/niebieski) zmieniając lub możesz sterować nią za pomocą pilota do włączania/wyłączania, regulacji jasności, zmiany 13 kolorów, ustawienie 4 różnych trybów efektów świetlnych (błysk/stroboskop / blaknięcie/gładkie) (jeśli lampa zostanie zamknięta pilotem, światła mają funkcję pamięci)
 • Mocna taśma klejąca 3M: Użyj dwustronnej taśmy klejącej, aby przykleić lampę do dowolnej gładkiej powierzchni, którą chcesz naprawić (uwaga: wodoodporna i ognioodporna). Gdy jasność światła zaczyna słabać lub pilot zdalnego sterowania jest za mało czuły, można odkręcić pokrywę lampy i wymienić nową baterię alkaliczną AAA. (nie wchodzą w zakres dostawy)
 • Szerokie zastosowanie: Może być stosowany jako oświetlenie nocne, szafki, garderoby, kuchnie, sypialnie, schody, szafki, korytarz, blat itp. A także kolorowa lampa nastrojowa, jako oświetlenie prezentacyjne, oświetlenie do dekoracji ścian, szafka na wino itp. (1 rok gwarancji)

Oświetlenie szafy RGB: OxyLED 6 szt. 16 kolorów światła LED z pilotem zdalnego sterowania schody światło nocne oświetlenie podszafkowe zasilane bateriami oświetlenie szafy światła do sypialni szafy na ubrania gabinet kuchnia

 out of stock
Amazon.pl
as of 27 listopada, 2022 2:57 pm

Características

 • Atrakcyjne kolory i 3 źródła światła: Zobacz, jak to oświetlenie LED do szafy z 4 żywymi kolorami i 3 zapierającymi dech w piersiach trybami świecenia. Ustaw żądany kolor – czerwony, biały, niebieski, zielony – i wybierz pomiędzy gradientem, miganiem i równomiernym oświetleniem. Możliwość ustawienia w każdej sytuacji.
 • 【Ręczna i zdalna obsługa】: Steruj oświetleniem szafki wygodnie z kanapy za pomocą dołączonego pilota zdalnego sterowania! Można włączać i wyłączać światło LED, zmienić kolory lub poziom jasności, ustawić timer i dostosować tryby za pomocą jednego przycisku. Lepiej można również nacisnąć przycisk /- na kloszu, aby uzyskać żądaną jasność poniżej 10 poziomów jasności.
 • 【Funkcja timera】: za pomocą timera można ustawić czas wyłączenia między 10 min, 30 min, 60 min i 120 min – zużywa mniej prądu i obniżyć rachunki za prąd. (Wskazówka: Funkcja timera jest dostępna zarówno w trybie statycznym, jak i dynamicznym).
 • 【Natychmiastowa instalacja/ demontaż】: instalacja lampy podszafkowej jest prosta i bezproblemowa. Wszystko, czego potrzebujesz, to płaska, gładka powierzchnia i przyklej na nią lampę. Aby wymienić baterię, wystarczy odkręcić lampę i ją wymienić. (Wskazówka: Nigdy nie należy umieszczać lampy w przegrzewanym lub wilgotnym otoczeniu, aby nie wpłynąć na ich żywotność).
 • 【Niezależne użytkowanie】: Oświetlenie szafki OxyLED RGB jest idealne do regałów na książki, witryn, piwnic winnych, szaf, szaf, korytarza, schodów, pomieszczeń gospodarczych, piwnic i innych rzeczy. Jego smukła konstrukcja idealnie się dopasuje.

Oświetlenie szafki LED z czujnikiem ruchu, baterie, 3 sztuki, 10 diod LED, czujnik ruchu, oświetlenie szafy, listwa świetlna LED z czujnikiem, bezprzewodowa lampa podszafkowa do kuchni, lampa LED do wnętrz

 out of stock
Amazon.pl
as of 27 listopada, 2022 2:57 pm

Características

 • Super jasne diody LED - Twoje szafy na ubrania, kuchnie, schody są trochę za ciemne? Być może nadszedł czas, aby zasilić oświetlenie LED w szafie z baterią czujnika ruchu we wszystkich ciemnych miejscach w domu. Listwa świetlna LED z baterią czujnika ruchu zawiera 8 bardzo jasnych diod LED, które emitują 100 lumenów czystej, zimnej bieli. Nasze oświetlenie do szafy daje wystarczająco dużo światła, aby nigdy nie potknąć się w ciemności. Ponadto ta lampa LED z czujnikiem ruchu jest wystarczająco kompaktowa, aby zaoszczędzić miejsce.
 • Tryb czujnika ruchu - niezależnie od tego, czy szukasz lepszego oświetlenia w domu czy prostszej nawigacji w nocy, ta lampa podszafkowa LED z czujnikiem ruchu może zapewnić lepszą widoczność, kiedy tylko tego potrzebujesz. Oświetlenie szafy na ubrania posiada przełącznik dźwigienkowy, OFF-AUTO-ON, który można ustawić na czujnik ruchu lub wyłączony. W trybie automatycznym lampka magnetyczna wykrywa ruch w zakresie 120°/3 m i świeci tylko w nocy.
 • ✅ 【Listwa świetlna LED zasilana bateriami o humanizowanym wzornictwie】Są po prostu tak praktyczne, że można je umieścić w dowolnym miejscu. Nie jest to lampa na stałe okablowana, co pozwala zaoszczędzić na wysokich kosztach okablowania w domu. Każde magnetyczne oświetlenie szafki LED z czujnikiem jest zasilane 4 bateriami AAA (nie wchodzą w zakres dostawy). W trybie czujnika ruchu oświetlenie szafki LED z czujnikiem ruchu może bez problemu działać przez 2 miesiące.
 • Łatwa instalacja - wbudowane silne magnesy z tyłu. Dzięki temu to oświetlenie LED z baterią z czujnikiem ruchu można bezpiecznie przymocować do listwy montażowej i każdej magnetycznej powierzchni metalowej. Klej na listwie montażowej ma silne właściwości wiążące. Magnetyczna konstrukcja lampy z czujnikiem ruchu sprawia, że jest ona przenośna. Można go używać do noszenia w nocy w ciemności. Idealnie nadaje się do oświetlenia schodów, szafy na ubrania.
 • 100% zadowolenia - po zamówieniu lamp LED z czujnikiem ruchu otrzymasz 12 miesięcy bezproblemowego serwisu zwrotnego. Ta lampa do szafy na ubrania z czujnikiem ruchu nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych i wytrzymuje dłużej niż inne normalne oświetlenie szafy. Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej lampki z czujnikiem. Najważniejsze jest to, że lampa podszafkowa z czujnikiem ruchu może pomóc w osiągnięciu optymalnego oświetlenia.

Oświetlenie podszafkowe Oświetlenie szafki LED Lampki nocne, zasilane baterią z pilotem do regału kuchennego Prezentacja Jasność Regulowany zegar bezprzewodowy

157,10  disponible
2 new from 157,10 zł
Amazon.pl
as of 27 listopada, 2022 2:57 pm

Características

 • Super jasna żarówka LED: lampa COB lub SMD2835, wystarczająco jasna, aby nigdy nie potknąć się w ciemności. Idealnie nadaje się do kuchni, szafy, szafki, sypialni, regału, spiżarni, przedpokoju, schodów, schodów, pomieszczenia gospodarczego, piwnicy itp.
 • Ustawienia przyciemniania i timera
 • Dostępne są 2 tryby ściemniania do regulacji światła i funkcji czasu 30 minut,, które możesz dowolnie dostosować do swoich potrzeb oświetleniowych.
 • Łatwa instalacja: Prosta instalacja, bez okablowania. Dzięki dwustronnym podkładkom samoprzylepnym i wbudowanemu magnesowi możesz przykleić w dowolnym miejscu.
 • TwoControlMode: Włącz krążek ledowy za pomocą pilota lub naciśnij ręcznie przycisk kopuły. Najlepszy pilot zdalnego sterowania na odległość około 15 stóp. Łatwy w użyciu i bardzo wygodny w sterowaniu.

WILLED ściemniana listwa świetlna dotykowa, wbudowana 3 W bateria 2000 mAh i uchwyt na magnes, do czytania, szafy, lusterka do makijażu, obok łóżka, światła do nauki

 out of stock
Amazon.pl
as of 27 listopada, 2022 2:57 pm

Características

 • *✔ Ściemnialna jasność -- Krótki dotyk do włączania/wyłączania, długi dotyk dla jaśniejszego i ściemniania, bezstopniowo regulowany, zapamiętuje ostatnie ustawienia jasności, nie ma potrzeby ustawiania za każdym razem, bezpieczna dla dzieci dotykanie.
 • *✔ Regulowany kąt -- Oświetlenie szafy można ustawić na uchwycie w zakresie 45, 90 i 135 stopni, aby spełnić wymagania pod różnym kątem światła.
 • *✔ Wygodny montaż i przenośny -- Dołączone dodatkowo niklowane żelazo, do stosowania na powierzchni niemetalowej, klej 3M jest ulepszony typ, nie uszkadza ściany i mebli. Bezprzewodowy przenośny do dowolnego miejsca, do szafy, pod szafką, przedpokój, schodami, łazienki, sypialni, kuchni, przedszkola, bagażnika samochodowego, lustra toaletkowego.
 • *✔ Ładowanie przez USB 5 V - wbudowany duży akumulator o pojemności 2000 mAh, nie trzeba kupować dodatkowych baterii, przyjazny dla środowiska i oszczędza pieniądze.
 • *✔ Bezpłatne zamienniki -- Zapewniamy 12 miesięcy gwarancji, po prostu skontaktuj się z nami, jeśli masz jakiś problem. Uwaga - należy naładować przed pierwszym użyciem.

Oświetlenie szafki LED, czujnik światła, szafa na ubrania, ładowanie przez USB, lampa do szafy z czujnikiem ruchu, lampa podszafkowa LED, bezprzewodowy czujnik, do szafki, schodów

245,54  disponible
Amazon.pl
as of 27 listopada, 2022 2:57 pm

Características

 • [Zmodernizowane i jasne światło z czujnikiem LED]: każda lampa do szafy ma 20 diod LED (nie 10 diod LED) o jasności do 160 lumenów, jest jaśniejsza niż inne lampy ścienne LED dostępne na rynku. Idealnie nadaje się do stosowania w miejscach, w których nie ma systemów oświetlenia, np. szafy, szafy na ubrania, schody itd. Czujnik ruchu HIBOITEC to najlepszy wybór dla Ciebie.
 • [Automatyczny przełącznik uwalnia ręce]: oświetlenie szafki LED marki HIBOITEC ma dwa tryby pracy, jeden to tryb ruchu i czujnika światła, drugi to stałe światło i stały tryb OFF. W trybie G lampka nocna włącza się automatycznie, gdy czujnik wykryje ruch osoby w odległości 30 metrów od lampy kuchennej LED w ciemnym otoczeniu, a lampka nocna jest automatycznie wyłączona, gdy po 20 sekundach nie będzie stale ruchu.
 • [Większa pojemność baterii i możliwość ponownego ładowania]: wbudowana lampa LED 1000 mAh z akumulatorem o dużej pojemności niż w przypadku innych lamp LED, łatwe ładowanie za pomocą kabla USB. Oświetlenie do szafy LED może świecić w trybie światła ciągłego do 8 godzin w trybie ciągłym. Może być używane w trybie indukcyjnym do 1-2 miesięcy. Baterie AAA nie są często wymieniane, co pozwala zaoszczędzić zasoby i jednocześnie więcej pieniędzy
 • [Dwie metody montażu]: Dzięki magnetycznej przyssawce lampę można przyczepić do każdej metalowej powierzchni, dzięki czemu można ją w każdej chwili przesunąć w dowolne miejsce. Możesz też użyć taśmy klejącej Giveaway, aby przykleić ją do blachy żelaznej, a następnie przykleić ją do każdej niemetalicznej powierzchni i następnie przyklej listwę świetlną LED do szafy na blachę.
 • [Dożywotnia bezpłatna wymiana]: oferujemy dożywotnią bezpłatną obsługę. Jeśli w trakcie użytkowania masz problemy z jakością, mogą Państwo skontaktować się z naszym działem obsługi klienta. Po potwierdzeniu problemu z produktem i bezwzględnie daje możliwość wymiany nowego produktu. Brak ograniczeń czasowych. Mamy pełną zaufanie do naszych produktów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

/* */ Go up

Al continuar utilizando el sitio web, usted acepta el uso de COOKIES, de acuerdo con la configuración actual de su navegador.