oswietlenie podszafkowe na baterie

MERTTURM 160LED Akumulatorowe Oświetlenie Podszafkowe,Bezprzewodowe Oświetlenie Szafy z Czujnikiem Ruchu,Bateria 1800 mAh z Bezstopniowym ściemnianiem, Mnstalacja Magnetyczna do Szafy,Szafki, Poza tym

89,99  disponible
Amazon.pl
as of 19 grudnia, 2023 7:56 pm

Características

 • 【Spraw, aby Twoja szafka dolna była JASNA i łatwa w obsłudze】 Oświetlenie szafy MERTTURM 160 LED zapewnia regulowaną mocną jasność i wygodne oświetlenie ciemnych przestrzeni. Inteligentne, aby rozjaśnić dzień lub noc i włączyć się automatycznie, gdy wyczujesz, że ludzie zbliżają się w promieniu 10 stóp. Idealny do szafy, szafki, warsztatu, garażu, szafki, schodów, przedpokoju, magazynu, półki na książki, użytku awaryjnego itp.
 • 【Ładowanie raz użyj pół miesiąca - duża bateria 1800 mAh】 Ta energooszczędna i przenośna lampka do szafy umożliwia działanie przez 0,5 miesiąca po pełnym naładowaniu i nocnym czujniku ruchu. Ponadto wygodnie jest ładować za pomocą dowolnego urządzenia z portem USB-A, takiego jak komputer, lampa biurkowa, power bank, ładowarka samochodowa itp.
 • 【3 różne czujniki do wielu zastosowań】 A. Zawsze włączony; B. Całodzienny czujnik ruchu; C. Czujnik światła i ruchu. Naciśnij krótko S2, aby włączyć/wyłączyć. Naciśnij długo S2, aby zmienić tryby czujnika. Automatyczne włączanie w odległości 10 stóp (3 m), automatyczne wyłączanie po 20 sekundach bez wykrycia ruchu.
 • 【Tryb 3 kolorów z płynną regulacją jasności】 Naciśnij krótko S1, aby zmienić kolory między białym/białym ciepłym/ciepłym. Długie naciśnięcie umożliwia regulację jasności ściemniania. Elastyczny, aby dostosować się do Twojego nawyku życiowego.
 • 【2 proste instalacje i serwis】 A. Pasek samoprzylepny i metalowy pasek przyklejają się do czystej powierzchni, a następnie mocują produkt. B. Swobodnie adsorbowany na powierzchni żelaza.

B.K.Licht - 2-częściowy zestaw oświetlenia LED do szafy z czujnikiem ruchu – lampa podszafkowa na baterie – oświetlenie wewnętrzne

73,91  disponible
Amazon.pl
as of 19 grudnia, 2023 7:56 pm

Características

 • Prawdziwie wszechstronne zastosowanie – nasza listwa LED z paskami magnetycznymi może służyć jako oświetlenie szafy, oświetlenie podszafkowe kuchni, nocne lub oświetlenie schodów. Wymiary listwy świetlnej to 190 x 30 x 13 mm.
 • Inteligentne oświetlenie wewnętrzne – nasze oświetlenie do szafy na ubrania włącza 10 diod LED o jasności 80 lumenów za pomocą zintegrowanego czujnika ruchu na 20 sekund i zasięgu 3 m.
 • Wszechstronne zastosowanie – wewnętrzna lampa z czujnikiem ruchu jest samoprzylepna i można ją łatwo przymocować za pomocą taśmy klejącej o długości 3 m i uchwytu magnetycznego, np. na szafce kuchennej.
 • Wysoka jasność – nasze światło LED świeci w kolorze zimnej bieli o temperaturze 6500 K i jest zasilane 4 bateriami AAA. Baterie te nie wchodzą w zakres dostawy.
 • Dla każdego – nasz asortyment obejmuje nie tylko oświetlenie szafki pod umywalkę. Oferujemy wiele innych diod LED. Oferujemy również m. in.: lampki nocne, oświetlenie szafy, lampę sufitową czy ścienne.

LDOPTO Oświetlenie podszafkowe z pilotem ściemniania, zasilanie bateryjne, oświetlenie LED z przełącznikiem dotykowym, timer, do sypialni, szafki, kuchni, wiele kolorów, 6 sztuk

 out of stock
Amazon.pl
as of 19 grudnia, 2023 7:56 pm

Características

 • ULEPSZONE 2 METODY STEROWANIA: W porównaniu z tradycyjnymi zdalnymi lampami do szafy, oświetlenie podblatowe LDOPTO ma 2 metody sterowania - pilot zdalnego sterowania i sterowanie dotykowe. takich jak włączanie/wyłączanie światła, regulacja koloru światła, jasności i czasu itp. Jeśli potrzebujesz jasnego, czystego białego światła lub ciepłego światła – pilot LDOPTO jest zakryty. A gdy pilota nie ma wokół ciebie, świetny przełącznik dotykowy umożliwia łatwe włączanie/wyłączanie oświetlenia kuchennego pod szafką za pomocą lekkiego dotyku.
 • CECHY Ściemniania I CZASU: Wyposaż inteligentnego pilota, możesz ustawić światła zasilane bateriami na 50% i 100% jasności lub użyć przycisku "-"lub "+", aby dostosować jasność w zakresie 10%-100%. Jeśli nie chcesz, aby pojemność baterii była zbyt szybko zużywana, sugerujemy regulację jasności na poziomie 10%~50%. Możesz również ustawić licznik LED w 5, 15, 30 lub 60 minut. Światło wyłączy się automatycznie, gdy nadejdzie godzina.
 • Żywotność baterii: Oświetlenie pod szafką Zainstaluj zupełnie nową baterię, aby uzyskać około 15 do 18 godzin ciągłego użytkowania. Zainstalowany pod szafkami kuchennymi, aby zapewnić więcej światła podczas przygotowywania żywności. ale jeśli oczekujesz intensywności reflektora, to nie są dla Ciebie. Jeśli chcesz zmniejszyć wydatki na baterie, zdecydowanie zaleca się ładowanie. Każda lampa zasilana bateriami wymaga 4 baterii AAA, pilot wymaga 2 baterii (brak w zestawie).
 • ŁATWY W INSTALACJI: Oświetlenie pod szafką było dziecinnie proste w montażu, z pewnym klejem na jednym końcu i magnesem na drugim. Taśma klejąca przykleja się prosto i mocno do dolnej części naszych szafek. Pasek ten jest tak wygodny, że pozwala paskowi samoprzylepnemu pozostać na swoim miejscu, podczas gdy część świetlna może zostać usunięta, dzięki czemu można z nim chodzić jako przenośne światło lub jako zapasową baterię. Zainstalowano je pod szafkami kuchennymi i były idealne. Są cienkie i nie widać.
 • Zastosowanie i gwarancja – idealne do sypialni, szafy, szafy, warsztatu, garażu, klatki schodowej, przedpokoju, magazynu itp. Zapewniamy dożywotnią gwarancję ZA DARMO. Prosimy o kontakt w przypadku jakichkolwiek problemów z jakością produktu, zaoferujemy bezpłatną wymianę po potwierdzeniu. Ponieważ mamy duże zaufanie do naszych produktów. Lepsze światło, lepsze życie!

Sakulight Oświetlenie podszafkowe LED, 30 cm, bezprzewodowe, ciepła biel, płynne ściemnianie, 2200 mAh, zdejmowana bateria, czujnik ruchu PIR do szafy na ubrania, schody, kampera, 2 sztuki

 out of stock
Amazon.pl
as of 19 grudnia, 2023 7:56 pm

Características

 • 【Ultra jasne, ale delikatne oświetlenie do pielęgnacji oczu】Ściemniane 3-kolorowe lampy gabinetowe LED Sakulight zawierają 146 kul LED i zaawansowaną płytkę antyodblaskową, światło jest łagodniejsze niż w innych lampach gabinetowych i nie oślepia. Wykonane są ze stopu aluminium w szczotkowanym matowym wykończeniu. Wyglądają fajnie, elegancko i nie rzucają się w oczy.
 • 【Wbudowana bateria 2200 mAh, szybkie ładowanie, ulepszony materiał, bardziej wytrzymały】 wbudowany akumulator o dużej pojemności, nie musisz kupować dodatkowej baterii. Ładowanie trwa 2-3 godziny, wygodne do ładowania w laptopach i power bankach. Działa w trybie czujnika ruchu przez co najmniej dwa miesiące; wolny od częstego ładowania.
 • 【Tryb nocny i tryb dzienny】można wykryć ruch człowieka w ciemności lub w ciągu dnia. Otwierają się automatycznie w promieniu 3M/120° i wyłączają się automatycznie, gdy 15 sekund później nie zostanie wykryty żaden ruch. Dzięki wbudowanemu czujnikowi światła możesz wybrać, czy mają pracować tylko w nocy, czy zarówno w dzień, jak i w nocy. Jeszcze większa oszczędność energii.
 • 【Regulowana jasność i temperatura barwowa】ciągłe ściemnianie, długie naciśnięcie przycisku, aby dostosować jasność. Jedno naciśnięcie, aby wybrać jedną z 3 temperatur barwowych, 3000K (ciepła biel), 4000K (światło mieszane) i 6500K (chłodna biel), odpowiednie do oświetlenia w różnych środowiskach.
 • 【Szeroki zakres zastosowań】Idealne do sypialni, garderoby, szafy, garażu, klatki schodowej, korytarza, pomieszczenia gospodarczego itp. Jeśli nie jesteś w 100% zadowolony z wydajności, koloru lub jakości produktu, będziemy współpracować z Tobą, aby rozwiązać problem. Skontaktuj się z nami. Odezwiemy się do Ciebie tak szybko jak to możliwe i zrobimy wszystko, abyś był zadowolony.

ABCidy Oświetlenie szafy, 60 diod LED, czujnik ruchu, 3 sztuki, lampa podszafkowa, możliwość ponownego ładowania, wskaźnik poziomu baterii, 6000 K, lampa do szafy na ubrania, schodów, szafy, kuchni,

266,30  disponible
2 new from 266,30 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 19 grudnia, 2023 7:56 pm

Características

 • Wskaźnik poziomu baterii i przełącznik dotykowy: Dodatkowa konstrukcja oświetlenia szafki polega na tym, że moc baterii jest wyświetlana z boku, od 0 do 100% wyraźnie widać liczby. Czułość dotykowa włączania/wyłączania jest bardzo wysoka, można wybrać tryby, możliwość ściemniania, 5 poziomów jasności, regulacji intensywności lub bezstopniowego ściemniania
 • Oświetlenie czujnika ruchu wewnątrz: Pierwszy tryb pracy to oświetlenie czujnika ruchu, wystarczy kliknąć przycisk "AUTO" i wykryje ludzkie ruchy w ciemności i automatycznie się zaświeci. 20 sekund później światła z czujnikiem ruchu w pomieszczeniach mogą się automatycznie wyłączyć. Drugi to tryb ciągłego oświetlenia, wystarczy kliknąć "ON", aby spełnić stałe wymagania oświetleniowe
 • Możliwość ponownego ładowania przez USB i dłuższa żywotność: każde z naszych lamp LED z czujnikiem ruchu jest dostarczane z 1 małym kablem do ładowania USB C, czas ładowania wynosi tylko 3 godziny, po każdym pełnym naładowaniu kuchnia pod ladą może pracować przez 42 godziny przy najniższej jasności. 60 diod LED jest zaprojektowanych tak, aby można było wydajniej korzystać z lamp z czujnikiem ruchu i dłużej je trzymać
 • Wbudowany magnes i łatwa instalacja: lampa podszafkowa LED ma wbudowane magnesy, a każda lampa jest dostarczana z żelazkiem z taśmą klejącą, którą można zamontować. Taśma klejąca jest mocna, podobnie jak magnes w lampie, dzięki czemu można ją łatwo założyć i zdjąć w celu naładowania. Nanieść go bezpośrednio na dowolną powierzchnię, a następnie zabrać ze sobą podczas spaceru
 • Niezbędne oświetlenie domu: oświetlenie szafki LED z czujnikiem ruchu może być stosowane w wielu miejscach domu i daje dużo światła. Oświetlenie podszafkowe LED to idealny prezent do sypialni, szafy na ubrania, korytarzy, warsztatów, piwnic, garaży, klatek schodowych. W przypadku pytań dotyczących produktu prosimy o kontakt z działem obsługi klienta. Rozwiążemy wszystkie problemy dla Ciebie

Dallfoll Lampa Podszafkowa LED 43CM, 102 diod LED, Lampka do Szafy z Czujnikiem Ruchu i Paskami Magnetycznymi z Baterią 3000mAh, Ooświetlenie LED do Kuchni, Szafy, Korytarza

80,99  disponible
Amazon.pl
as of 19 grudnia, 2023 7:56 pm

Características

 • 【Jasność 5000 K i 380 lm】Dallfoll Oświetlenie podszafkowe ma bardzo cienką konstrukcję i jest wbudowane w 102 koraliki LED, które zapewniają wyraźne i jasne światło (trzeci poziom: jasność 5000 K i 380 lm). Zasięg oświetlenia diody LED jest wystarczający, aby oświetlić wszystkie martwe kąty szafki.
 • 【Akumulator 3000 mAh】Dallfoll Oświetlenie podszafkowe jest wbudowane z akumulatorem 3000 mAh, więc w trybie "AUTO" żywotność baterii może osiągnąć do 30 dni bez obaw. System instalacji magnetycznej oznacza, że ​​bardzo łatwo jest wyjąć lampę, naładować ją, a następnie szybko zainstalować ponownie. Może całkowicie uwolnić gniazdka pod szafkami, a także wyeliminować zwisające kable lub nieestetyczne wtyczki, nadając oświetleniu podszafkowemu czysty i profesjonalny wygląd.
 • 【Przydatne Tryby Oświetlenia】Po przestawieniu przełącznika trybu na "ON", oświetlenie podszafkowe przechodzi w tryb "zawsze włączony", a światło będzie zawsze włączone w tym trybie. Po przestawieniu przełącznika trybu na "AUTO", światło przechodzi w tryb czujnika nocnego i włącza się automatycznie po wykryciu ruchu człowieka w ciemności. W każdym trybie można regulować jasność, naciskając przełącznik jasności.
 • 【Tryb Inteligentnego Czujnika Nocnego】Wbudowany czujnik ruchu umożliwia włączenie światła bez użycia rąk. W trybie "AUTO" oświetlenie LED szafy włączy się automatycznie, gdy wykryje jakikolwiek ruch człowieka w odległości 3 metrów i zasięgu wykrywania 120° w ciemnym otoczeniu. Oświetlenie podszafkowe ma również wbudowany timer do automatycznego wyłączania po 30 sekundach. Super wygodny i energooszczędny.
 • 【Łatwa Instalacja】Nasze oświetlenie pod szafką jest wzmocnione 2 wbudowanymi magnesami, więc w porównaniu z naszym odpowiednikiem magnes naszego światła LED jest mocniejszy i stabilniejszy. Na dowolnej powierzchni magnetycznej światło LED można zamontować bezpośrednio. Dzięki samoprzylepnym paskom magnetycznym listwy świetlne można łatwo zainstalować w kuchni, szafie itp.

Epicflare Lampa podszafkowa LED, 40 cm, oświetlenie szafki z czujnikiem ruchu, lampa do szafy z 3 trybami 126 diod LED, listwa świetlna 1500 mAh, ładowana przez USB, możliwość ściemniania, do szafy na

129,00  disponible
Amazon.pl
as of 19 grudnia, 2023 7:56 pm

Características

 • 【Regulowany poziom jasności】 Nasza ultra cienka lampa podszafkowa jest wyposażona w 126 diod LED, aby zapewnić wystarczające oświetlenie, trzy kolory zimnej bieli światła, ciepła biel i naturalne światło, a jasność jest regulowana w zakresie od 10% do 100%.
 • 【Większa pojemność akumulatora i możliwość ponownego ładowania】 To przenośne oświetlenie szafy posiada wbudowaną baterię o dużej pojemności 1500 mAh z dołączonym kablem USB. Światło korytarza może być używane w trybie ON do 5 godzin, a w samochodzie od 1 do 2 miesięcy.
 • 【Czujnik i 3 tryby pracy】 Bezprzewodowa lampka nocna ma 3 tryby pracy, ON/OFF/AUTO. W trybie automatycznym włącza się automatycznie, gdy pojawi się w odległości 10 m, wyłącza się natychmiast, gdy tylko staniesz nieruchomy lub opuścisz obszar na około 18 sekund. Lampki można używać jako normalnego światła nocnego lub jako bezpiecznego światła.
 • 【Łatwy montaż】 Nasze listwy podszafkowe oświetleniowe lampy kuchenne można zainstalować za pomocą magnetycznego przyciągania i kleju. Lampa z czujnikiem szafy ma wbudowany magnes, dzięki czemu przywiera do produktów żelaznych lub użyj taśmy klejącej 3 x 3 m, aby zainstalować żelazną blachę pod światłem szafki.
 • 【Humanizowane wzornictwo】 Lampa podszafkowa kuchenna zapewnia miękkie światło i kąt czujnika 120 stopni, który nie rdzewieje i jest łatwy do czyszczenia. Nadaje się do różnych miejsc, takich jak kuchnia, schody, szafa, pokój dziecięcy, szuflada, strych, korytarz i bagażnik.

EZVALO Oświetlenie podszafkowe LED do kuchni, bezprzewodowe, bezstopniowo ściemnianie, wyjmowana bateria, 3500 K, 40 cm, LED, do szafy, na schody, ciepła biel, czujnik ruchu PIR

125,01  disponible
Amazon.pl
as of 19 grudnia, 2023 7:56 pm

Características

 • Wysoka pojemność i wyjmowana bateria: bateria o pojemności 1500 mAh może pracować przez 2 miesiące w trybie automatycznym (6 zapaleń dziennie) lub do 33 godzin stałego oświetlenia. Ma również wyjmowalną konstrukcję, która sprawia, że ładowanie jest o wiele wygodniejsze.
 • Ultracienka lampa i łatwa instalacja: obudowa lampy wykonana z anodyzowanego aluminium ma zaledwie 10 mm grubości i ma wbudowane magnesy z tyłu. Dzięki temu można ją bezpiecznie przymocować do listwy mocującej i każdej magnetycznej powierzchni metalowej.
 • Czujnik ruchu i światła dziennego: czujnik ruchu włącza światło automatycznie, gdy zostanie wykryty ruch w zakresie 120°/10 metrów. Czujnik światła dziennego wykrywa, kiedy jest jeszcze wystarczająco dużo światła dziennego, dzięki czemu światło włącza się dopiero wtedy, gdy jest potrzebne. W trybie automatycznym, jeśli ruch nie zostanie wykryty w ciągu 15 sekund po włączeniu, światło wyłączy się, aby oszczędzać energię.
 • Tryb automatyczny i tryb ciągłego włączenia/wyłączenia: użyj trybu automatycznego do ogólnych celów, zawsze włączony (podwójne dotknięcie) w sytuacjach awaryjnych i tryb zawsze wyłączony (trzykrotne dotknięcie), aby światło było ciągle wyłączone. Uwaga: tryb automatyczny wyłącza światło co 30 minut, aby uniknąć niepożądanego zużycia energii.
 • Sterowanie dotykowe i ściemnianie: przycisk dotykowy to nie tylko elegancki sposób interakcji, ale również idealnie nadaje się do innych funkcji. Proste dotknięcie włącza i wyłącza światło, długie naciśnięcie ustawia jasność. Przywróć światło do trybu automatycznego za pomocą jednego dotknięcia w dowolnym momencie.

Podszafkowe oświetlenie kuchenne LED na baterie, 30 cm ładowalne światło nocne z czujnikiem ruchu, zimne białe oświetlenie szafek, bateryjne oświetlenie LED do szafek, garderoby, oświetlenia schodów

73,29  disponible
Amazon.pl
as of 19 grudnia, 2023 7:56 pm

Características

 • Działają tylko w ciemności: Tryb "AUTO": lampka do szafki włącza się automatycznie, gdy czujnik wykryje ruch człowieka w ciemnym otoczeniu i wyłącza się automatycznie po 30 sekundach bezczynności. Tryb "ON": światło będzie zawsze działać, dopóki nie zabraknie energii.
 • 50 diod LED, 85 lm i więcej jasnych lamp z czujnikiem: z 50 diodami LED do każdego światła, do 85 lumenów, bardzo łatwo znaleźć to, czego szukasz, idealnie nadają się do oświetlenia w dużej przestrzeni, gdzie nie ma systemu świetlnego, takiego jak szafka, szafa, schody itp. LUXJET Światło z czujnikiem ruchu to najlepszy wybór dla Ciebie.
 • Akumulator – wbudowany akumulator o dużej pojemności 1100 mAh ma większą pojemność baterii niż inne oświetlenie szafek, łatwe ładowanie przez USB. Po pełnym naładowaniu te lampy szafowe działają do 3 godzin w trybie włączonym i wytrzymują 1-2 miesiące w trybie czujnika ruchu. Oszczędność energii i pieniędzy!
 • Jaśniejsze, ale nie oślepiające: bez migotania, naturalne oświetlenie. Te koraliki LED są ukryte wewnątrz boków i świecą pionowo do wbudowanego panelu, zamiast być wystawione bezpośrednio na powietrze, aby uniknąć bezpośredniego kontaktu światła z oczami. Więc to, co widzisz, to jednolite oświetlenie, światło jest bardziej miękkie i nie oślepia.
 • - - Idealne do sypialni, garderoby, szafy, szafki, warsztatu, szafek kuchennych, regału, szopy garażowej, przedpokoju, kuchni, zlewu, schodów, pralni, szuflad, schodów, schodów itp.

HIBOITEC Oświetlenie podszafkowe, 30 LED, czujnik ruchu, oświetlenie szafy, zasilanie bateryjne, ultracienkie oświetlenie szafki 180 lm (białe, 1 opakowanie)

80,44  disponible
Amazon.pl
as of 19 grudnia, 2023 7:56 pm

Características

 • [Ulepszony automatyczny czujnik ruchu]: Ta lampa pod szafką ma 2 tryby pracy, tryb czujnika ruchu, tryb zawsze włączony i wyłączony. W trybie G oświetlenie nieliczące włącza się automatycznie, gdy wykryje ruch w ciemności lub w nocy w odległości 3 m, automatycznie wyłącza się, jeśli nie ma ruchu.
 • [Ładowanie pod szafką i szybkie ładowanie]: Lampy LED do szafy mają wbudowany akumulator 1000 mAh, który może być używany nieprzerwanie przez 5 godzin w trybie zawsze włączonym i używany nieprzerwanie przez 1-2 miesiące w trybie czujnika ruchu, wymaga 1-2 godzin ładowania, łatwe ładowanie przez port USB, laptop, power bank.
 • [Stylizacja wyglądu, 30 diod LED bez oślepiania]: Ultracienkie oświetlenie LED pod szafką o grubości zaledwie 1 cm! Zawiera 30 diod LED, do 180 lumenów! zapewniają jasne, delikatne i niemigoczące oświetlenie. Oświetlenie szafy HIBOITEC zapewnia wystarczająco dużo światła, aby nigdy nie potknąć się w ciemności.
 • [2 sposoby instalacji, przyklejanie w dowolnym miejscu w domu]: Wbudowany magnes z czujnikiem ruchu LED, łatwy w instalacji i zdejmowaniu, aby łatwo naładować bez użycia narzędzi. Można ją przykleić do żelaznej powierzchni. kiedy trzeba zmienić miejsce. Możesz ją zdjąć w dowolnym momencie. za pomocą paska magnetycznego na każdej nieżelaznej powierzchni, takiej jak schody, szafki, sypialnie itp.
 • [Gwarantujemy naszym klientom 100% satysfakcji z naszego oświetlenia szafki LED]: Zapewniamy dożywotnią bezpłatną usługę wymiany, jeśli masz jakiekolwiek pytania po otrzymaniu lub użyciu lampy LED do szafy. prosimy o kontakt z nami, obiecujemy odpowiedzieć w ciągu 12 godzin! Zaufaj jakości i HIBOITEC!
/* */ Go up

Kontynuując korzystanie z witryny, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.