oswietlenie podszafkowe na baterie

bestyks Lampa podszafkowa do kuchni, 54 diody LED, 2 sztuki, oświetlenie szafki LED, 1000 mAh, czujnik ruchu, listwa świetlna LED, 3 tryby kolorów, możliwość ściemniania, do schodów, sypialni, 30 cm

43,89  disponible
Amazon.pl
as of 7 czerwca, 2024 6:13 pm

Características

 • 【Regulacja jasności i temperatury barwowej】– lampa kuchenna LED ma 3 temperatury barwowe do wyboru, ciepłe światło naturalne i zimna biel; krótkie naciśnięcie, aby sterować ON/OFF i temperaturą barwową, długie naciśnięcie zapewnia bezstopniowe ściemnianie (zakres regulacji wynosi 5%-100%). Za pomocą funkcji pamięci światło szafki zapamiętuje ostatnio ustawioną intensywność światła i barwę światła przy następnym włączeniu. Może zaspokoić prawie wszystkie Twoje potrzeby w różnych sytuacjach.
 • 【54 diody LED】– Oświetlenie szafki z 54 wysokiej jakości diodami LED zapewnia stabilne źródło światła. Konstrukcja o wysokiej jasności, tworzy jaśniejsze otoczenie. Jasność oświetlenia szafy nie może być najjaśniejsza, po otrzymaniu lampy należy w pełni naładować szafkę, a następnie ustawić jasność zgodnie z własnymi potrzebami. Idealnie nadaje się do stosowania w miejscach, w których nie ma systemów oświetleniowych do szaf itd.
 • 【Pojemność baterii 1000 mAh i możliwość ponownego ładowania USB-C 】– wbudowana lampa LED o pojemności 1000 mAh do zabudowy kuchennej o większej pojemności baterii niż inne szafki LED, łatwe ładowanie za pomocą kabla USB-C. Czas użytkowania w trybie światła ciągłego wynosi 5-6 godzin. Może być używany przez 1-2 miesiące w trybie indukcyjnym bez obaw o częste ładowanie, co oszczędza prąd, zasoby i czas!
 • [Jaśniejsze, ale nie oślepiające]: bez migotania, naturalne światło. Te diody LED są ukryte w boku i świecą prostopadle do wbudowanego pola świetlnego, zamiast być bezpośrednio wystawione na działanie powietrza, aby uniknąć bezpośredniego kontaktu z oczami. Widzisz więc równomierne oświetlenie, światło jest bardziej miękkie i nie oślepia.
 • 【Łatwy montaż】– taka lampa LED do zabudowy kuchennej z metalowym paskiem i paskiem magnetycznym, dziecinnie łatwy montaż bez wkręcania i wiercenia. Można ją przykleić w dowolnym miejscu lub łatwo posortować na każdej metalowej powierzchni, bez obaw o to, że spadnie, może być również używana jako latarka. Po zamontowaniu tę magnetyczną lampę LED można w każdej chwili zdjąć w celu naładowania i ponownie ponownie zamontować za pomocą magnesu.

Ściemniana lampa LED z akumulatorem i pilotem zdalnego sterowania, czarna, ładowana przez USB, bezprzewodowa, magnetyczna lampa podszafkowa, lampa LED, okrągła, dotykowa, bateria, oświetlenie szafy,

163,60  disponible
Amazon.pl
as of 7 czerwca, 2024 6:13 pm

Características

 • Ładowanie przez USB i dłuższy czas pracy - czarna lampa punktowa LED ładowana przez USB ma wbudowany akumulator 1600 mAh, nie trzeba kupować dodatkowych baterii, jest przyjazny dla środowiska i oszczędza pieniądze. Pełne naładowanie trwa 3 h. Po całkowitym naładowaniu bezprzewodowe oświetlenie witryny może trwać przez ok. 10 godzin, a w najciemniejszym 40 godzin. Akumulatorowa lampa punktowa LED z pilotem zdalnego sterowania może nie tylko pomóc w wyraźnym widzeniu, ale również stworzyć idealną atmosferę.
 • 2 tryby sterowania i ściemniane urządzenie czasowe - ta okrągła lampa do szafki z pilotem zdalnego sterowania umożliwia zdalne sterowanie lampami i ustawianie koloru/jasności/timera. Można również nacisnąć klosz lampy, aby włączyć i wyłączyć światło. Długie naciśnięcie pomoże Ci znaleźć najbardziej odpowiednią jasność. Dostępnych jest 5 rodzajów jasności: 20%, 40%, 60%, 80%, 100% i timer 15/30/60/120 minut. Za pomocą pilota zdalnego sterowania można dostosować swoje reflektory punktowe LED.
 • Tryb 3 kolorów i doskonałe wrażenia świetlne - oświetlenie witryn LED ma 10 diod LED w kolorze ciepłej bieli, zimnej bieli i neutralnej bieli. Niezależnie od tego, czy jako oświetlenie otoczenia lub oświetlenie robocze, ta okrągła lampa LED do zabudowy zapewnia doskonałe wrażenia świetlne. Gdy diody LED są w pełni oświetlone, oświetlenie punktowe LED rozjaśni każdy ciemny kąt i pozwoli Ci cieszyć się ciepłem i komfortem. Jednocześnie nowa konstrukcja klosza sprawia, że światło jest jasne, ale nie oślepia.
 • Magnetyczna lampa podszafkowa, łatwa instalacja: lampa podszafkowa LED z akumulatorem z pilotem zdalnego sterowania, wbudowane magnesy z tyłu. Dzięki temu można go bezpiecznie przymocować do listwy mocującej i na każdej magnetycznej powierzchni metalowej. Ta lampa punktowa LED z baterią i pilotem zdalnego sterowania może być używana nie tylko jako oświetlenie nastrojowe i dekoracyjne ścienne, ale również jako oświetlenie szafy, okrągłe oświetlenie schodów, lampa dotykowa lub lampka nocna, aby rozjaśnić każdy ciemny kąt.
 • 【100% gwarancji zadowolenia】Po zamówieniu magnetycznego punktu LED otrzymasz 12 miesięcy bezproblemowej wymiany. Ta lampa punktowa LED z akumulatorem nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych i wytrzymuje dłużej niż inne normalne reflektory LED zasilane bateriami. Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszego oświetlenia szafkowego. Najważniejsze jest to, że oświetlenie witryny LED z pilotem zdalnego sterowania może pomóc w osiągnięciu optymalnego oświetlenia i najlepszej atmosfery w pomieszczeniu.

Bezprzewodowe oświetlenie szafki LED z pilotem zdalnego sterowania i timerem, RGB LED spot akumulator, ładowane przez USB, oświetlenie witryny, bez kabla, okrągła lampa podszafkowa, magnes, lampka do szafy, dotykowa, oświetlenie regału

172,35  disponible
Amazon.pl
as of 7 czerwca, 2024 6:13 pm

Características

 • ❤️Możliwość ponownego ładowania i energooszczędność: dzięki wbudowanemu akumulatorowi litowemu 1400 mAh zamiast wymiennych baterii AA okrągła lampa LED ma maksymalną jasność 12 h. Bezprzewodowe ładowanie oświetlenia witryny za pomocą kabla USB C trwa zaledwie 2 h, co jest wyjątkowo praktyczne i pozwala zaoszczędzić do 80 baterii AA rocznie na lampę. Co najważniejsze, ściemniana lampa punktowa LED z akumulatorem i pilotem zdalnego sterowania zapewnia dobrą widoczność i tworzy idealną atmosferę.
 • 13 kolorów i 2 tryby dynamiczne: poznaj świat pełen kolorów dzięki naszemu akumulatorowemu oświetleniu witryny. Wystarczy dotknąć środkową soczewkę, aby ją włączyć lub wyłączyć lub przełączać między ciepłą bielą, czerwoną, zieloną i niebieską. Alternatywnie można użyć pilota zdalnego sterowania, aby wybrać swój ulubiony kolor z 13 ustawień wstępnych. Ponadto reflektor punktowy RGB LED z baterią jest wyposażony w 2 tryby dynamiczne, aby stworzyć ciepłą atmosferę i poprawić wrażenia oświetleniowe.
 • Przyciemnianie i timer: naciśnij długo środkową soczewkę lampy podszafkowej RGB lub użyj pilota zdalnego sterowania, aby dostosować jasność do różnych potrzeb oświetleniowych. Funkcja pamięci zapamiętuje ostatnie ustawienia. Dodatkowo można ustawić timer, który wyłącza lampę ciśnieniową akumulatora po 30/60 min. Możesz w pełni dostosować swój akumulator punktowy RGB LED za pomocą pilota zdalnego sterowania, aby zapewnić optymalny komfort i wygodę.
 • Magnetyczne oświetlenie punktowe LED, łatwa instalacja: sposób ①: każde okrągłe oświetlenie szafki akumulatorowej jest wyposażone w magnetyzm, wystarczy zamocować światła na produktach zawierających żelazo. Sposób ②: Wyposażony w podkładkę montażową naklejki, montaż w dowolnym miejscu w ciągu 3 sekund. To bezprzewodowe oświetlenie szafki RGB z pilotem zdalnego sterowania może być używane nie tylko jako oświetlenie otoczenia i oświetlenie ścienne, ale również jako oświetlenie kuchni, szafy lub oświetlenie regału, aby rozjaśnić każdy ciemny kąt.
 • 100% zadowolenia: pożegnaj się ze słabym oświetleniem i już dziś powitaj nasze bezprzewodowe reflektory LED w swoim domu. Przy zamówieniu naszego oświetlenia witryny RGB z pilotem zdalnego sterowania otrzymasz 12-miesięczną bezproblemową wymianę. Zapewniamy, że nasze reflektory LED do ładowania przez USB nie zawierają szkodliwych substancji chemicznych i działają dłużej niż inne reflektory LED zasilane bateriami. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej lampy podszafkowej, prosimy o kontakt.

Ferswe Lampa podszafkowa LED 3 W, 2000 mAh, dotykowa, ściemniana, bezprzewodowa, ze wskaźnikiem baterii, listwa świetlna 3 temperatury barwowej, oświetlenie kuchenne USB do szaf, biurka, lustra,

135,68  disponible
Amazon.pl
as of 7 czerwca, 2024 6:13 pm

Características

 • 【Wskaźnik poziomu baterii i sterowanie dotykowe】: lampa kuchenna LED ze wskaźnikiem poziomu baterii przyczynia się do bardziej wydajnego i zorganizowanego środowiska kuchennego. Użytkownicy mogą łatwo monitorować baterię, aby w odpowiednim czasie podłączyć do ładowania i zminimalizować przerwy w gotowaniu. Na lampie podszafkowej znajdują się 4 przyciski, po jednym do każdej funkcji, dzięki czemu można łatwo dostosować jasność i tryb za pomocą jednego dotknięcia
 • 【3 temperatury barwowe i regulowana jasność】: To bezprzewodowe oświetlenie szafy posiada 3 temperatury barwowe ciepłe (3000 K), neutralne (4500 K), zimne (6000 K), 5 regulowanych poziomów jasności, które mogą zwiększyć lub zmniejszyć intensywność w zależności od preferencji. Dzięki ustawieniu jasności i temperatury barwowej oświetlenia LED można osiągnąć idealną atmosferę, którą chcesz stworzyć
 • 【Ładowanie USB-C i oszczędność energii】: lampa kuchenna LED z wbudowanym akumulatorem 2000 mAh, którą można ładować za pomocą dołączonego portu USB-C. Można go w pełni naładować w ciągu 4 godzin i może być używany do 30 godzin przy niskiej jasności i 4 godziny przy wysokiej jasności. 120 energooszczędnych diod LED, bez migotania i nieoślepiających, pomaga w efektywniejszym wykorzystaniu lampy podszafkowej w kuchni i przedłużeniu jej żywotności
 • 【Magnetyczna instalacja i regulowany kąt】: Nasze oświetlenie LED do szafy jest dostarczane bezprzewodowo z dwoma magnetycznymi uchwytami, dzięki czemu w mgnieniu oka można zamontować listwę świetlną, bez obaw o trwałe możliwości mocowania. Oświetlenie LED szafki można łatwo obracać, kierunek światła można ustawić dokładnie tam, gdzie potrzebne jest światło
 • 【Dzikie zastosowanie i bezpłatna wymiana】: Bezprzewodowe oświetlenie szafy ma dzikie zastosowanie. Lampa podszafkowa jest idealna do kuchni/szafy/szafy na ubrania/zlewu kuchennego/stołu/stolika nocnego/sypialni/łazienki/lustra/ściany/piwnicy/komody/schodów/korytarza/garażu/przechowywania i innych miejsc. Nasze oświetlenie LED do szafy zapewnia roczną bezpłatną usługę wymiany. W przypadku problemów z jakością można ją w każdej chwili wymienić

Lampa LED z akumulatorem 40 cm z czujnikiem ruchu, 3500 mAh, lampa podszafkowa LED z baterią, 6500 K, bateria LED, bezprzewodowa, listwa LED, ładowana przez USB, oświetlenie szafy, oświetlenie schodów

82,09  disponible
Amazon.pl
as of 7 czerwca, 2024 6:13 pm

Características

 • 【Bardzo czuły i regulowany kąt】Czujnik ruchu wykrywa ruch człowieka poprzez pomiar zmian temperatury w zakresie wykrywania. Gdy tylko lampa wykryje zbliżenie, włącza się i wyłącza po opuszczeniu miejsca (20 sekund). Czujnik ruchu można ustawić w zależności od potrzeb pod żądanym kątem (0°-270°) i jest łatwy w obsłudze.
 • 【 3 ustawienia temperatury barwowej i jasności】Czujnik światła trzy tryby temperatury barwowej – zimna biel, ciepła biel i mieszana biel (2800-6500 K). Jednocześnie jasność tego czujnika ruchu jest regulowana, dzięki czemu można bez problemu uzyskać dowolną kombinację temperatury barwowej i jasności
 • 【4 tryby oświetlenia】2 tryby czujnika ruchu: ① Tryb czujnika nocnego, świeci tylko wtedy, gdy ktoś zostanie rozpoznany w ciemnym otoczeniu. ② Tryb czujnika przez cały dzień, świeci się po rozpoznaniu człowieka. 2 normalne tryby: ① Światło jest zawsze włączone. Może być używana jako latarka lub lampa kempingowa. ② OFFF, gdy nie jest już używany
 • 【Wbudowana bateria, nie wymaga kabli i gniazdek】Wbudowany akumulator o wysokiej wydajności 3500 mAh można łatwo naładować przez USB. Stała jasność nie jest osłabiona, ponieważ moc jest zmniejszona, może być używana do 60-90 dni w trybie czujnika ruchu
 • Szerokie zastosowanie - wielofunkcyjna listwa LED to idealny wybór do tymczasowego oświetlenia, do zastosowania w kuchni, schodach, korytarzu, spiżarni, szafach, sypialniach, pokojach dziecięcych, strychach, korytarzach, piwnicach, wejściach do garażu, domowej apteczce, magazynie, szopie na narzędzia, na kempingu, jako oświetlenie awaryjne itp

MERTTURM 160LED Akumulatorowe Oświetlenie Podszafkowe,Bezprzewodowe Oświetlenie Szafy z Czujnikiem Ruchu,Bateria 1800 mAh z Bezstopniowym ściemnianiem, Mnstalacja Magnetyczna do Szafy,Szafki, Poza tym

89,99  disponible
Amazon.pl
as of 7 czerwca, 2024 6:13 pm

Características

 • 【Spraw, aby Twoja szafka dolna była JASNA i łatwa w obsłudze】 Oświetlenie szafy MERTTURM 160 LED zapewnia regulowaną mocną jasność i wygodne oświetlenie ciemnych przestrzeni. Inteligentne, aby rozjaśnić dzień lub noc i włączyć się automatycznie, gdy wyczujesz, że ludzie zbliżają się w promieniu 10 stóp. Idealny do szafy, szafki, warsztatu, garażu, szafki, schodów, przedpokoju, magazynu, półki na książki, użytku awaryjnego itp.
 • 【Ładowanie raz użyj pół miesiąca - duża bateria 1800 mAh】 Ta energooszczędna i przenośna lampka do szafy umożliwia działanie przez 0,5 miesiąca po pełnym naładowaniu i nocnym czujniku ruchu. Ponadto wygodnie jest ładować za pomocą dowolnego urządzenia z portem USB-A, takiego jak komputer, lampa biurkowa, power bank, ładowarka samochodowa itp.
 • 【3 różne czujniki do wielu zastosowań】 A. Zawsze włączony; B. Całodzienny czujnik ruchu; C. Czujnik światła i ruchu. Naciśnij krótko S2, aby włączyć/wyłączyć. Naciśnij długo S2, aby zmienić tryby czujnika. Automatyczne włączanie w odległości 10 stóp (3 m), automatyczne wyłączanie po 20 sekundach bez wykrycia ruchu.
 • 【Tryb 3 kolorów z płynną regulacją jasności】 Naciśnij krótko S1, aby zmienić kolory między białym/białym ciepłym/ciepłym. Długie naciśnięcie umożliwia regulację jasności ściemniania. Elastyczny, aby dostosować się do Twojego nawyku życiowego.
 • 【2 proste instalacje i serwis】 A. Pasek samoprzylepny i metalowy pasek przyklejają się do czystej powierzchni, a następnie mocują produkt. B. Swobodnie adsorbowany na powierzchni żelaza.

LDOPTO Oświetlenie podszafkowe LED do kuchni 2-pak, ściemniane szafy szafy światła z bezprzewodowym pilotem zdalnego sterowania, sterowanie czasem, taśma przyklejana zasilana bateriami

113,87  disponible
Amazon.pl
as of 7 czerwca, 2024 6:13 pm

Características

 • ULEPSZONE 2 METODY STEROWANIA: W porównaniu z tradycyjnymi lampami kuchennymi pod szafką, lampa LED LDOPTO ma 2 metody sterowania - pilot zdalnego sterowania i sterowanie dotykowe. takich jak włączanie/wyłączanie światła, regulacja koloru światła, jasności i czasu itp. Jeśli potrzebujesz białego lub ciepłego światła – zdalnie sterowane światło LED LDOPTO jest zakryte. Gdy pilota nie ma w pobliżu, wystarczy dotknąć przełącznika dotykowego, aby włączyć lub wyłączyć oświetlenie LED szafki.
 • CECHY Ściemniania I CZASU: Wyposaż inteligentnego pilota, możesz ustawić oświetlenie podblatowe na 50% i 100% jasności lub użyć przycisku "-"lub "+", aby dostosować jasność w zakresie 10%-100%. Jeśli nie chcesz, aby pojemność baterii była zbyt szybko zużywana, sugerujemy regulację jasności na poziomie 10%~40%. Licznik LED można również ustawić na 5, 15, 30 lub 60 minut. Światło wyłączy się automatycznie, gdy nadejdzie godzina.
 • Super jasne diody LED: 20 diod LED 2835 wysokiej jakości lampek (składa się z 10 diod LED o ciepłej bieli i 10 diod LED czystej bieli), bardzo jasne, o żywotności do 50 000 godzin. Koraliki lampy są pokryte dobrej jakości abażurami PC, dzięki czemu białe światło jest ciepłe i miękkie, bez odblasków i błysków. Do dowolnego miejsca: Można go umieścić w szafie, szafce, sypialni, schodach, szafce, szufladzie, korytarzu lub innym ciemnym miejscu.
 • NASZE ZALETY: W porównaniu z większością dostępnych na rynku oświetlenia podszafkowego LED z pilotem zdalnego sterowania, nasze lampy mogą również regulować kolor światła za pomocą pilota, naciśnij przycisk "CW", aby ustawić go na ciepłe białe światło, i naciśnij przycisk "NW", aby ustawić go na dodatnie białe światło. Ponadto dodajemy również automatyczne wyłączanie po 120 minutach bez pracy i funkcje pamięci świateł. dzięki czemu produkt jest naprawdę inteligentny i energooszczędny.
 • ŁATWA INSTALACJA: Nasze lampy kuchenne pod szafkę są wyposażone w samoprzylepny pasek magnetyczny spoiwo, łatwy w instalacji lub demontażu w celu wymiany baterii. Kompaktowa konstrukcja jest idealna do ciemnych małych pomieszczeń w Twoim domu, takich jak pod szafką, spiżarnia itp. Każde oświetlenie szafy jest zasilane 4 bateriami AAA (brak w zestawie), dobre rozwiązanie oświetleniowe dla ciemnych obszarów, które mają ograniczony dostęp do prądu lub nie mają ich wcale.

Oświetlenie szafki LED z czujnikiem ruchu, 65 diod LED, oświetlenie szafy, 3 tryby kolorów, możliwość ściemniania, listwa LED, bateria, 2500 mAh, ładowana przez USB, lampa podszafkowa, do kuchni, na

175,74  disponible
Amazon.pl
as of 7 czerwca, 2024 6:13 pm

Características

 • Nowe wzornictwo, nowe funkcje - nasze lampy do szafy mają nowy design z 65 diodami LED na lampę, które zapewniają jasność do 350 lumenów, są jaśniejsze, ale nie oślepiające. 3 regulowane temperatury barwowe i 3 poziomy jasności. Dzięki akumulatorowi 2500 mAh do wielokrotnego ładowania oraz funkcjom wykrywania ruchu i nocnego urządzenie jest energooszczędne i przyjazne dla środowiska. Magnetyczna konstrukcja i konstrukcja z ukrytymi haczykami ułatwiają instalację bez użycia narzędzi.
 • 3 temperatury barwowe, 3 poziomy jasności - ten czujnik ruchu jest wyposażony w trzy temperatury barwowe: ciepłe światło (2800-3000 K), naturalne światło (4000-4500 K) i białe światło (7500-8000 K). Kup jeden i ciesz się trzema różnymi kolorami światła. 3 poziomy jasności: niski (15%), średni (60%) i wysoki (100%). Te wyjątkowe wzornictwo sprawia, że lampa jest elastyczna w różnych sytuacjach.
 • Czujnik światła ruchowego, kilka trybów pracy do wyboru - lampa do szafy z czujnikiem ruchu jest wyposażona w 3 tryby pracy: zawsze włączony, wyłączony i tryb czujnika (tryb automatyczny). W trybie automatycznym te bezprzewodowe diody LED włączają się automatycznie, gdy w ciemnym otoczeniu w promieniu 5 metrów zostanie wykryty ruch człowieka i wyłączają się automatycznie po 20 sekundach, jeśli nie zostanie wykryty ruch.
 • Akumulator o większej pojemności zapewnia długotrwałe użytkowanie - wbudowany akumulator 2500 mAh o dużej pojemności, który ma większą pojemność akumulatora niż inne paski LED i można go szybko naładować przez USB. Przy pełnym naładowaniu lampa kuchenna może pracować w trybie włączonym do 6 godzin, a w trybie czujnika ruchu 1-2 miesiące. Pożegnaj się z zakupem baterii AAA – oszczędzaj czas, energię i pieniądze.
 • Instalacja w 3 sekundy - ta listwa świetlna do szafy z czujnikiem ruchu jest wyposażona w zintegrowany magnes, który można łatwo przykleić do każdej żelaznej powierzchni. W zakres dostawy wchodzą również samoprzylepne folie żelazne, które mogą przylegać do każdej powierzchni nie nadającej się do prasowania. Ukryty haczyk sprawia, że lampę można zamocować w dowolnym miejscu. Ta konstrukcja instalacji umożliwia łatwe zdejmowanie listwy świetlnej LED w celu naładowania lub zmiany pozycji.

Lampa LED ładowana przez USB, z akumulatorem i pilotem zdalnego sterowania, czarna, ładowana, bezprzewodowa, magnetyczna lampa podszafkowa, oświetlenie szafy, oświetlenie regału, lampa dotykowa do

122,54  disponible
Amazon.pl
as of 7 czerwca, 2024 6:13 pm

Características

 • Możliwość ponownego ładowania i energooszczędna: dzięki wbudowanemu akumulatorowi litowemu 1600 mAh zamiast wymiennych baterii AA okrągła lampa LED ma maksymalną jasność 10 h. Bezprzewodowe ładowanie oświetlenia witryny za pomocą kabla USB C trwa zaledwie 3 h, co jest wyjątkowo praktyczne i pozwala zaoszczędzić do 80 baterii AA rocznie. Co najważniejsze, ściemniana lampa punktowa LED z akumulatorem i pilotem zdalnego sterowania zapewnia dobrą widoczność i tworzy idealną atmosferę.
 • Magnetyczny reflektor LED, łatwa instalacja: metoda ①: każde okrągłe oświetlenie szafki akumulatorowej jest wyposażone w magnetyzm, wystarczy zamocować światła na produktach zawierających żelazo. Metoda②: Wyposażony w płytę montażową naklejki, montaż w dowolnym miejscu w ciągu 3 sekund. Bezprzewodowe oświetlenie szafy z pilotem zdalnego sterowania może być używane nie tylko jako oświetlenie otoczenia i oświetlenie ścienne, ale również jako oświetlenie kuchni, oświetlenie szafy lub oświetlenie regału, aby rozjaśnić każdy ciemny kąt.
 • 2 tryby sterowania, ściemnianie i timer: ta okrągła lampa podszafkowa z akumulatorem może zdalnie sterować światłem i dostosować kolor/jasność/timer. Alternatywnie dotknij środkowej soczewki lampy dotykowej zasilanej bateriami, aby ją włączyć lub wyłączyć, i naciśnij dłużej, aby precyzyjnie dostosować jasność. Dzięki 5 poziomom jasności i opcjom timera 15/30/60/120 min można dostosować baterię punktową LED za pomocą pilota zdalnego sterowania zgodnie z życzeniem dla optymalnego komfortu i wygody.
 • 3 opcje temperatury barwowej: nasze akumulatorowe oświetlenie witryny jest wyposażone w 10 diod SMD LED w kolorze ciepłej bieli, neutralnej bieli i zimnej bieli. Niezależnie od tego, czy jako oświetlenie otoczenia lub oświetlenie robocze, ta akumulatorowa lampa klejąca zapewnia doskonałe wrażenia oświetleniowe. Gdy diody LED są w pełni oświetlone, lampa LED oświetla każdy ciemny kąt i zapewnia ciepłe i komfortowe doświadczenie. Dodatkowo wysokiej jakości klosz lampy zapewnia jasne, ale nie jaskrawe światło.
 • 100% zadowolenia: pożegnaj się ze słabym oświetleniem i przywitaj już dziś w swoim domu nasze bezprzewodowe reflektory punktowe LED. Przy zamówieniu naszego oświetlenia witryny LED z pilotem zdalnego sterowania otrzymasz bezproblemową wymianę na 12 miesięcy. Zapewniamy, że nasze reflektory LED do ładowania przez USB nie zawierają szkodliwych substancji chemicznych i działają dłużej niż inne reflektory LED zasilane bateriami. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej lampy podszafkowej LED, skontaktuj się z nami.

FLOWood oświetlenie podszafkowe kuchni 30 diod LED, 2 sztuki, oświetlenie szafek, 1200 mAh czujnik ruchu listwa oświetleniowa LED, 250Lm Homelife, do schodów, sypialni, 20CM

89,99  disponible
Amazon.pl
as of 7 czerwca, 2024 6:13 pm

Características

 • 【Zaawansowany inteligentny czujnik】 Bezprzewodowe oświetlenie podszafkowe LED może wykrywać ruch w odległości do 5 metrów. Dzięki 30 diodom LED na każde światło, do 250 lumenów może z łatwością oświetlić wszystkie ciemne pomieszczenia.
 • 【Ultracienka konstrukcja】 To ledowe oświetlenie kuchenne pod szafką ma zaledwie 0,88 cm grubości (długość: 20 cm) i jest prawie tak cienkie jak telefon.
 • 【Większa pojemność baterii i możliwość ładowania】 Wewnątrz znajduje się akumulator o dużej pojemności 1500 mAh, który jest ładowany przez USB. Po 4-5 godzinach ładowania ta lampa podszafkowa działa do 5 godzin w trybie ON i 1-2 miesiące w trybie AUTO.
 • 【Szerokie zastosowanie】 Dzięki aluminiowej konstrukcji i bezprzewodowej konstrukcji, te wielofunkcyjne podszafkowe oświetlenie kuchenne, szafy, szafki kuchenne, lady łazienkowe, szafy, pod schodami, pudełko na buty, garaż, schowek, piwnica lub dowolny ciemny kąt w domu może być używany.
 • 【Łatwa instalacja】 Taśma świetlna LED z dwustronnymi podkładkami samoprzylepnymi i wbudowanym magnesem, wchłania się na każdej niemetalicznej i kutej powierzchni; Dzięki dołączonemu paskowi magnetycznemu 3M możesz przykleić się w dowolnym miejscu. Łatwy montaż i demontaż bez użycia innych narzędzi.
/* */ Go up

Kontynuując korzystanie z witryny, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.