osuszacz do aparatow sluchowych

Audinell PerfectDry Lux - Elektroniczna Suszarka do Aparatów Słuchowych - Z lampą UV-C - Usuwa pot i wilgoć - Osuszacz - Z regulacją temperatury

249,00  disponible
Amazon.pl
as of 29 listopada, 2022 4:15 pm

Características

 • ✅ NAJSZYBSZA I NAJPROSTSZA OBSŁUGA NA ŚWIECIE SUSZARKA I ODKURZACZ DO APARATÓW SŁUCHOWYCH — Otwórz pokrywę. Aby zamknąć pokrywę. 45 minut czekania. Łatwiej się nie da! Większość suszarek do aparatów słuchowych potrzebuje godzin, aby zakończyć cykl. Nasz zajmuje ułamek czasu i wyłącza się automatycznie, więc nie musisz się martwić o pozostawienie urządzenia w suszarce na zbyt długo.
 • ✅ LAMPA UV-C 360° - JEDYNA na rynku suszarka z innowacyjną lampą UV-C 360°, która obejmuje całe wnętrze suszarki, docierając do wszystkich powierzchni, zakamarków urządzenia, niezależnie od jego ustawienia. PerfectDry Lux jest w 99,99% bakteriobójczy
 • ✅ USUWA WILGOĆ ZA POMOCĄ CIEPŁA BEZ DROGICH ŚRODKÓW OSUSZAJĄCYCH - Innowacyjna konstrukcja usuwa wilgoć za pomocą ciepła zamiast drogich środków osuszających, które należy regularnie wymieniać. Skutkuje to niższym całkowitym kosztem posiadania, co daje Ci jedną rzecz mniej do zmartwienia
 • ✅ BEZPIECZNE I UNIWERSALNIE KOMPATYBILNE - To wyrób medyczny klasy 1 zgodnie z rozporządzeniem (UE) 2017/745 wykorzystuje automatyczną regulację temperatury w celu ograniczenia temperatury do 35°C, dzięki czemu nadaje się do WSZYSTKICH (w tym ładowalnych) typów aparatów słuchowych, zatyczek do uszu, dousznych -Monitory i elektroniczne środki ochrony słuchu są bezpieczne
 • ✅ TRWAŁY PRODUKT - Ponieważ jesteśmy pewni jakości naszego produktu, oferujemy wiodącą w branży 3-letnią gwarancję.

Audinell PerfectDry - Elektroniczna Suszarka do Aparatów Słuchowych - Duży format - Usuwa pot i wilgoć - Osuszacz biały - Z regulacją temperatury

159,00  disponible
Amazon.pl
as of 29 listopada, 2022 4:15 pm

Características

 • ✅ ZAKRES ZASTOSOWANIA / ZAUFANE / PŁATNE / PODSTAWOWE Po naciśnięciu przycisku urządzenie wysycha w ciągu zaledwie 2 godzin i 15 minut. Nasz system dyfuzji gorącego powietrza w połączeniu z naturalnym wzrostem przepływu powietrza zapewnia efektywne suszenie dobrej jakości.Automatyczne zatrzymanie sprawia, że ​​nie ma obaw o zbyt długie pozostawienie urządzenia w suszarce
 • ✅ PRZESTRZEŃ: PerfectDry to nasza największa suszarka do aparatów słuchowych. Dzięki wymiarowi wewnętrznemu 14,5 * 5,8 * 2,5 cm można go dopasować do 2 tylnych aparatów słuchowych (AHO), 2 aparatów słuchowych dousznych (IHO) lub 2 implantów ślimakowych. Idealny dla każdego, kto nosi 2 urządzenia lub urządzenia.
 • ✅ USUŃ WILGOĆ PRZEZ CIEPŁO (BEZ ROZTWORU DURE SUCHE) - Innowacyjna konstrukcja usuwa wilgoć przez ciepło bez stosowania drogich rozwiązań, które trzeba wielokrotnie wymieniać. Przekłada się to na niższe koszty i znowu trochę mniej zmartwień.
 • ✅ BEZPIECZNE I UNIWERSALNE UŻYTKOWANIE - To urządzenie medyczne wykorzystuje automatyczną kontrolę temperatury z limitem 40°C, dzięki czemu jest bezpieczne dla wszystkich rodzajów aparatów słuchowych (w tym ładowalnych), słuchawek dousznych, elektronicznych ochronników słuchu i implantów ślimakowych. Do użytku z Oticon, Phonak, Resound, Signia, Widex, Starkey, Advanced Bionics, AirPods i nie tylko.
 • ✅ ZBUDOWANE DO UŻYTKU: Ponieważ jesteśmy pewni jakości naszego produktu, możemy zaoferować 2-letnią gwarancję, która jest wyjątkowa dla tego typu produktów.

Suszarka do aparatów słuchowych - Nikou Electric USB Drying Box, osuszacz słuchawek, odporny na wilgoć futerał na suszarkę do aparatu słuchowego zielony

65,69  disponible
2 new from 65,69 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 29 listopada, 2022 4:15 pm

Características

 • Nowy design: Suszarka została zaprojektowana do suszenia aparatów słuchowych i innych zaawansowanych średnich produktów elektronicznych.
 • Funkcja: Powyżej i poniższej konstrukcji, obiekt można odizolować od źródła ciepła.
 • Długi czas: ustawienia 3 godzin i 6 godzin, bezpieczne i szybkie.
 • Wysoka jakość: Suszarka do słuchawek wykonana jest z wysokiej jakości materiału, trwałego w użyciu.
 • Nie suszyć dłużej niż 12 godzin dziennie.

Audinell PerfectDry Q.R. - Elektroniczna Suszarka do Aparatów Słuchowych - Szybkie 45 min - Z wentylatorem - Usuwa pot i wilgoć - Osuszacz biały - Z regulacją temperatury

199,00  disponible
Amazon.pl
as of 29 listopada, 2022 4:15 pm

Características

 • ✅ Szybko, łatwo, skutecznie – otworzyć pokrywę. zamknąć pokrywę. 45 minut. Prościej się już nie da. W przypadku większości suszarek do aparatów słuchowych trwa kilka godzin, aby zakończyć cykl. Nasz potrzebuje tylko ułamek czasu, bez utraty jakości. Stosujemy opracowaną przez nas metodę osuszania za pomocą ciepłego powietrza i kontrolowaną wentylację, aby zapewnić wysokiej jakości, wysoce wydajne suszenie.
 • ✅ Pojemna – PerfectDry QR to nasz drugi co do wielkości suszarka do aparatów słuchowych. Wymiary wewnętrzne 104 x 20 x 55 mm, 4,09 x 0,78 x 2,16" zapewnia miejsce na 2 aparaty słuchowe z tyłu i 2 implanty Cochlea, idealne dla osób z ubytkami słuchu.
 • ✅ Usuwa wilgoć z ciepłem (bez drogich środków suchych) – innowacyjna konstrukcja usuwa wilgoć przez ciepło zamiast drogich środków suszących, które muszą być regularnie wymieniane. Prowadzi to do niższych całkowitych kosztów eksploatacji, dzięki czemu nie musisz się martwić.
 • ✅ Bezpieczny i uniwersalny – ten produkt medyczny klasy 1 zgodnie z rozporządzeniem (UE) 2017/745 wykorzystuje automatyczną regulację temperatury, aby ograniczyć temperaturę do 37°C, dzięki czemu PerfectDry QR jest bezpieczny dla wszystkich typów aparatów słuchowych, zatyczek do uszu, monitorów dousznych, elektronicznych aparatów nausznych i implantów Cochlea.
 • ✅ Aby uzyskać optymalny rezultat, zalecamy umycie urządzenia chusteczkami do czyszczenia Audinell przed wyschnięciem.

Suszarka do aparatów słuchowych UV, futerał na suszarkę do aparatów słuchowych Osuszacz do aparatów słuchowych dla osób starszych do aparatów słuchowych

142,79  disponible
Amazon.pl
as of 29 listopada, 2022 4:15 pm

Características

 • ➤➤【SUSZARKA I OSUSZACZ APARATÓW SŁUCHOWYCH】 Ta suszarka do aparatów słuchowych może w prosty i skuteczny sposób usuwać wilgoć z aparatów słuchowych, co może skutkować kilkoma naprawami, jeśli są wykonywane regularnie. Twoje aparaty słuchowe to drogie, złożone urządzenia elektroniczne, które każdego dnia są narażone na działanie wilgoci, która może uszkodzić ich obwody i spowodować kosztowne awarie.
 • ➤➤【WBUDOWANA LAMPA UV】 Ten osuszacz aparatu słuchowego wbudowany w światło UV, które może pomóc przedłużyć żywotność aparatów słuchowych podczas ich jednoczesnego czyszczenia! Twoje aparaty słuchowe są całkowicie suche i czyste, aby zapewnić długowieczność i higienę. Pomóż zmniejszyć infekcje ucha spowodowane przez brudne aparaty słuchowe i wzmacniacze
 • ➤➤【Wiele funkcji】 Ten automatyczny system suszenia aparatu słuchowego przyjmuje stałą temperaturę 45 ± 5 ° C, co może zapewnić szybkie i pełne wyschnięcie urządzenia, nawet jeśli dużo się pocisz. Nadaje się do aparatów słuchowych, zestawów słuchawkowych, zegarków i innych małych produktów elektronicznych.
 • ➤➤【PRZENOŚNY I WYGODNY】 Ta elektryczna suszarka do aparatów słuchowych i narzędzie do czyszczenia przyjmuje zasilanie USB i jest wyposażona w zasilacz 5 V, wygodny do ładowania. Również mały rozmiar ułatwia przenoszenie. Przyjmuje przełącznik dotykowy z jednym przyciskiem, łatwy i wygodny w obsłudze.
 • ➤➤【100% GWARANCJA JAKOŚCI】 Jesteśmy bardzo pewni jakości tego automatycznego systemu czyszczenia aparatów słuchowych i zapewniamy gwarancję lub zwrot pieniędzy. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zakupu, skontaktuj się z nami. Rozwiążemy Twój problem w ciągu 24 godzin.

Osuszacz do Aparatów Słuchowych, Przenośny Aparat Słuchowy Wzmacniacz Słuchowy Zaprojektowany do Suszenia Aparatów Słuchowych, Zapewnia Dobre Uszczelnienie, Jest Odporny na Wilgoć i Osuszacz

58,29  disponible
Amazon.pl
as of 29 listopada, 2022 4:15 pm

Características

 • Dobre działanie uszczelniające, odporne na wilgoć i osuszanie, trwałe i niezawodne w użyciu. Przeznaczony do suszenia aparatów słuchowych i innych złożonych produktów elektronicznych średniej wielkości.
 • Jest specjalnie zaprojektowany do suszenia aparatów słuchowych, co pomaga przedłużyć żywotność aparatów słuchowych. Wysokiej jakości materiały ABS i silikon zapewniają maksymalną trwałość i wykwintne akcesoria.
 • Otwieraj i zamykaj płynnie, nie uszkadzając ani nie zarysowując aparatu słuchowego podczas użytkowania. Łatwy w użyciu i obsłudze, nawet osoby starsze mogą z łatwością obsługiwać.
 • Znakomity design i kompaktowy rozmiar ułatwiają przenoszenie i długi czas przechowywania. Pudełko do suszenia aparatu słuchowego jest wykonane z wodoodpornego materiału, przykryte pokrywką i szczelnie zamknięte, aby uzyskać super wodoodporność.
 • Zawsze będziemy wspierać nasze produkty i zapewniać przyjemne zakupy. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami.

Mini Pudełko do Suszenia Aparatów Słuchowych, Osuszacz do Aparatów Słuchowych, Przenośny Zestaw do Suszenia Aparatów Słuchowych ze Wzmacniaczem Słuchowym, Odporny na Wilgoć Osuszacz do Suszenia

54,60  disponible
2 new from 54,60 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 29 listopada, 2022 4:15 pm

Características

 • Kompaktowy rozmiar: Delikatna konstrukcja i kompaktowy rozmiar ułatwiają przenoszenie, długi czas przechowywania.
 • Cecha: wysokiej jakości materiał ABS i silikon zapewniają maksymalną trwałość, wspaniałe akcesoria.
 • Funkcje: Skutecznie usuwa wilgoć ze wszystkich typów aparatów słuchowych, w tym aparatów słuchowych, wzmacniaczy słuchu itp. Zmniejsza ryzyko infekcji kanału słuchowego spowodowanego przez brudne aparaty słuchowe.
 • Osuszacz do aparatów słuchowych: Suszenie i czyszczenie ma kluczowe znaczenie dla utrzymania aparatów słuchowych w idealnym stanie przez długi czas. Przeznaczony do osuszania aparatu słuchowego i pomaga wydłużyć czas użytkowania wzmacniacza słuchu.
 • Brak uszkodzeń i zadrapań: płynnie otwieraj i zamykaj, bez uszkodzeń lub zadrapań aparatu słuchowego podczas użytkowania. Dobre działanie uszczelniające, odporne na wilgoć i osuszanie, trwałe i niezawodne w użyciu.

Suszarka do aparatów słuchowych UV, osuszacz do aparatów słuchowych USB Osuszacz do aparatów słuchowych z kablem USB/wtyczką dla osób starszych

139,35  disponible
Amazon.pl
as of 29 listopada, 2022 4:15 pm

Características

 • Zastosuj przełącznik dotykowy z jednym przyciskiem, łatwy w obsłudze i wygodny w użyciu dla aparatu słuchowego.
 • Wykonany z wysokiej jakości materiału ABS, nietoksyczny i niezawodny, trwały w użyciu, przenośna konstrukcja.
 • 45 ± 5 ° C Stała temperatura, mały rozmiar i praktyczny w użyciu do suszenia aparatów słuchowych.
 • Konstrukcja zabezpieczająca przed wyciekami UV, czyszczenie i suszenie aparatu słuchowego.
 • Zasilacz USB, wygodny do ładowania, łatwy do przenoszenia, wysoka wydajność i niezawodność.

Elektryczna Suszarka do Aparatów Słuchowych, Suszarka do Osuszaczy Osuszacz Słuchu Akcesoria dla Osób Starszych Odporne na Wilgoć - Konstrukcja z Jednym Przyciskiem, Jeden Klucz do Otwierania Projektu

68,80  disponible
2 new from 68,80 zł
Amazon.pl
as of 29 listopada, 2022 4:15 pm

Características

 • [Materiał wysokiej jakości]-elektryczna suszarka do aparatów słuchowych: Skuteczna w usuwaniu wilgoci ze wszystkich rodzajów aparatów słuchowych, w tym aparatów słuchowych, wzmacniaczy słuchu itp. Zmniejsz ryzyko infekcji przewodu słuchowego spowodowanego przez brudne aparaty słuchowe.
 • [Wygodne użytkowanie]-projekt z jednym przyciskiem: konstrukcja z jednym przyciskiem, co jest bardzo wygodne dla niektórych grup do otwierania i zamykania pokrywy suszarki.
 • [Łatwy w użyciu] - Osuszacz osuszacza: Suszenie i czyszczenie ma kluczowe znaczenie dla utrzymania aparatów słuchowych w idealnym stanie przez długi czas. Proces suszenia odbywa się za pomocą ciepłego powietrza w skrzyni, bez uszkadzania suszonej substancji.
 • [Łatwy do przenoszenia] - Projektowanie czasu: projektowanie czasu, wykorzystujące zasadę mikrokomputera jednoukładowego, dokładna kontrola temperatury. Naciśnij 4H lub 8H, aby suszarka czasowa działała przez 4 lub 8 godzin, spełniając różne wymagania.
 • [100% zadowolony] - Cecha: Obwód przyjmuje obwód projektowy o stałej temperaturze, który zapewnia izolację między arkuszem grzewczym a wysuszoną substancją.

JB White 8 suchych kapsułek do aparatów słuchowych, uniwersalne kapsułki z żelem krzemionkowym ze wskaźnikiem koloru, akcesoria do suszenia aparatów słuchowych (20% więcej zawartości, 5 g, pojedynczo uszczelnione)

38,70  disponible
Amazon.pl
as of 29 listopada, 2022 4:15 pm

Características

 • Opcjonalne akcesoria: suche kapsułki do aparatów słuchowych z wysokiej jakości pereł z żelu krzemionkowego. Absorbują wilgoć z aparatu słuchowego i otoplastyki. Korzystna cena ponieważ 20% więcej zawartości niż wielu oferentów
 • Kolorowy wskaźnik pokazuje, kiedy należy wymienić kapsułkę. W przypadku spadku wydajności suszenia, kapsułki blakną z pomarańczowego do bladej bieli
 • Kompaktowe wymiary: dzięki małym rozmiarom (śr. 31 mm x wys. 15 mm) suszarkę można łatwo schować w suchym kubku lub pudełku do przechowywania i bez problemu przenosić
 • Pojedynczo hermetycznie uszczelnione, w 100% kompatybilne z kapsułkami Cedis eD2.3 87300, Hadeo, Phonak i Beurer. Suche kapsułki do suchego pudełka, alternatywa dla aparatów słuchowych
 • Zakres dostawy: JB White zestaw 8 suchych kapsułek po 5 g środka suszącego. Z instrukcją w języku niemieckim i angielskim. średnica 3,1 cm / wysokość 1,5 cm (dostawa bez suchego kubka)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

/* */ Go up

Al continuar utilizando el sitio web, usted acepta el uso de COOKIES, de acuerdo con la configuración actual de su navegador.