ostrzalki do pil tarczowych

Oregon Ostrzałka do Pił Łańcuchowych, Szary, 3 tarcze

838,94
679,43
 disponible
3 new from 679,43 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 26 maja, 2024 1:26 am

Características

 • Szlifierka do montażu na stole lub na ścianie
 • Kierunek obrotu silnika z dala od użytkownika dla większego bezpieczeństwa
 • Do ostrzenia prawie każdego łańcucha producentów, takich jak Oregon Tool, Stihl, Husqvarna i innych
 • Samocentrujący się imadło łańcuchowe i regulowane ustawienie uchwytu

Brzeszczot piły tarczowej maszyna do ostrzenia brzeszczot piły, ostrzałka – montaż Bench 110 W

450,00  disponible
Amazon.pl
as of 26 maja, 2024 1:26 am

Características

 • Idealnie nadaje się do ostrzenia wszystkich rodzajów brzeszczotów z twardego metalu.
 • Zintegrowany mechanizm obrotowy silnika do 25°.
 • Nadaje się do brzeszczotów o średnicy 90 – 400 mm.
 • Średnica diamentowej i ceramicznej tarczy szlifierskiej wynosi 100 mm.
 • Wydłuża żywotność brzeszczotów

OSTRZAŁKA DO PIŁ TARCZOWYCH TARCZ WIDIOWYCH 90-400

317,00  disponible
Amazon.pl
as of 26 maja, 2024 1:26 am

Güde Ostrzałka do piły łańcuchowej P 2300 A (230 W, 3000 1/min, regulowany kąt ostrzenia 2 x 35°, prowadnica łańcucha, oświetlenie, do wszystkich popularnych typów łańcuchów piły, 2 x tarcze

428,33  disponible
Amazon.pl
as of 26 maja, 2024 1:26 am

Características

 • Zastosowanie: Ostrzałka do piły łańcuchowej Güde P 2300 A nadaje się do wszystkich powszechnie stosowanych typów pił łańcuchowych. Niezawodny partner do pielęgnacji łańcucha do piły, niezależnie od marki i modelu.
 • Elastyczność: dzięki regulowanemu kątowi ostrzenia (2 x 35°), zmiennemu kątowi klatki piersiowej (50° – 90°) i kątowi nachylenia (2 x 10°) urządzenie można dopasować do łańcuchów pełnych i półdłutowych.
 • Komfort: Wyposażony w prowadnicę łańcucha i regulowany ogranicznik. Zacisk łańcucha odbywa się za pomocą łatwej w obsłudze dźwigni napinającej.
 • Oświetlenie: zintegrowane oświetlenie LED (0,5 W/E14) zapewnia bezpieczne i precyzyjne prowadzenie pracy za pomocą ostrzałki łańcuchowej P 2300 A również przy słabym oświetleniu.
 • Moc: dzięki mocy silnika 230 W i prędkości obrotowej silnika 3000 1/min urządzenie zapewnia wystarczającą moc do wszystkich prac związanych z ostrzeniem. Zakres dostawy obejmuje 2 x tarcze szlifierskie o średnicy 145 mm i kamień szlifierski.

Ostrzałka do piły tarczowej, 250 W, 220 V, ostrzałka do piły tarczowej, ostrzałka do piły, tarczowa, do pił stołowych z 5 centralkami

1.027,39  disponible
Amazon.pl
as of 26 maja, 2024 1:26 am

Características

 • ▶ Regulowana prędkość: można dowolnie ustawić prędkość obrotową w zakresie od 0 do 2850 obr./min zgodnie z konkretnymi artykułami lub różnymi potrzebami. Może pracować równomiernie w każdym punkcie, w którym się ustawisz.
 • ▶ Duży zakres cięcia: Ta maszyna jest przeznaczona do ostrzenia różnych rodzajów brzeszczotów z węglików spiekanych od 3,15 cala do 27,5 cala. Spełnia większość wymagań związanych z cięciem.
 • ▶ Wysoka dokładność cięcia: ostrzałka do piły tarczowej jest wyposażona w uchwyt na całym obwodzie, dzięki któremu można wygodnie i łatwo regulować kąt posuwu ostrza (kąt natarcia 0° ~ 20°; kąt oparcia 0° ~ 20°). Młynek może utrzymać wysoką dokładność i łatwą obsługę w każdych warunkach.
 • ▶ Łatwa instalacja: ta ostrzałka do piły tarczowej nie ma czajnika, jest łatwa w instalacji i oszczędza czas i wysiłek. Kompletny zestaw narzędzi zaprojektowanych z myślą o maksymalnym komforcie i bezpieczeństwie.
 • ▶ Duża moc: ostrzałka do brzeszczotów ma niezawodną moc 250 W, wspomaga wydajną i stabilną wydajność oraz zapewnia wysokiej jakości szlifowanie brzeszczotów.

12 sztuk ostrzałek do piły łańcuchowej, diamentowa ostrzałka do pił łańcuchowych, 3 różne rozmiary, ostrzałka do pił łańcuchowych do ostrzenia i szlifowania

88,99  disponible
Amazon.pl
as of 26 maja, 2024 1:26 am

Características

 • Wysokiej jakości materiał - nasza ostrzałka do piły łańcuchowej jest wykonana z wysokiej jakości szmerglu, który jest twardy i ma dłuższą żywotność niż inne tarcze szlifierskie pokryte tytanem; pilnik jest ostry, efekt szlifowania jest dobry, a wydajność jest wysoka.
 • 3 rozmiary - te diamentowe głowice do piły łańcuchowej są dostępne w 3 rozmiarach: 4 sztuki diamentowych głowic pił łańcuchowych 4,0 mm, 4 sztuki diamentowych głowic do pił łańcuchowych 4,8 mm, 4 sztuki diamentowych głowic do piły łańcuchowej 5,5 mm. Długość wynosi 4,5 cm, pasuje do różnych potrzeb.
 • 【Łatwa obsługa】Zestaw do ostrzenia łańcuchów można polerować bez zdejmowania łańcucha, co zmniejsza liczbę wymiany łańcucha, dzięki czemu nie trzeba ich często wymieniać.
 • Zawartość przesyłki - otrzymasz 12 diamentowych głowic do pił łańcuchowych, 4 sztuki w każdym rozmiarze, wystarczającą ilość i bogate rozmiary, aby zaspokoić codzienne użytkowanie i potrzeby wymiany.
 • Szeroki zakres zastosowania - można go używać do polerowania metalu, pił łańcuchowych oraz do szlifowania i grawerowania metalu, jadeitu, ceramiki, szkła, drewna i innych przedmiotów.

Ostrzarka Do Pił Tarczowych Na Sucho I Na Mokro, Szlifierka Kątowa 550 W Z Tarczą Szlifierską 5" Precyzyjna Ostrzałka Do Pił Tarczowych Do Brzeszczotów Z Węglików Spiekanych

2.281,40  disponible
Amazon.pl
as of 26 maja, 2024 1:26 am

Características

 • 【Elastyczne zastosowanie】 Nasz brzeszczot tarczowy z węglików spiekanych jest wyposażony w 5-calowe ostrze. Idealnie nadaje się do szlifowania różnych brzeszczotów o średnicy od 3,15 cala do 27,5 cala, takich jak brzeszczot ze skrobakiem, brzeszczot niekonwencjonalny, brzeszczot z gęstymi lub luźnymi zębami, lewy i prawy ząb ze skrobakiem oraz brzeszczot ze skrobakiem. / trapezowe zęby płaskie. Teraz przygotuj się na szlifowanie ostrza i przywrócenie mu nowego i ostrego charakteru.
 • 【Silnik o dużej wydajności】 Ostrzarka do pił tarczowych z cewką z czystej miedzi jest trwalsza i ma dłuższą żywotność. Silnik o mocy 370 W charakteryzuje się niskim poziomem hałasu, a wysoka wydajność ostrzałki do pił tarczowych generuje prędkość obrotową 2850 obr/min. Szybko zakończ swoją pracę dzięki naszemu wysokowydajnemu silnikowi.
 • 【Precyzyjne szlifowanie】 Wysoka dokładność cięcia: ostrzałka do pił tarczowych jest wyposażona w uchwyt brzeszczotu, który umożliwia wygodną i łatwą regulację kąta posuwu brzeszczotu (kąt cięcia 0° ~ 20°; kąt oparcia 0° ~ 20°). Młyn może zachować wysoką dokładność i łatwą obsługę w każdych warunkach.
 • 【Ulepszona konstrukcja】 Ta elektryczna ostrzałka jest wykonana z aluminium, które jest mocne i trwałe, jest łatwe w montażu oraz oszczędza czas i wysiłek. Temperówka posiada wodoodporny przycisk włącznika, dwie skale i kompletny zestaw narzędzi, zaprojektowany z myślą o maksymalnej wygodzie i bezpieczeństwie.
 • 【Szerokie zastosowanie】 Nasza ostrzałka do pił tarczowych nadaje się do szlifowania innych materiałów, takich jak plastik, drewno i stop aluminium. Idealnie nadaje się do obróbki drewna, produkcji płyt drewnopochodnych, produkcji mebli, dekoracji i domowych majsterkowania.

Brzeszczot do ostrzenia piły tarczowej 250 W, ostrzałka do piły tarczowej, do brzeszczotów 80-700 mm, do cięcia aluminium, drewna i tworzyw sztucznych, 220 V, 2850 obr./min

830,85  disponible
Amazon.pl
as of 26 maja, 2024 1:26 am

Características

 • Silnik miedziany: ostrzałka do piły tarczowej z cewką z czystej miedzi jest bardziej trwała i ma długą żywotność. Praca jest wydajna, stabilna i cicha.
 • Regulowana prędkość: prędkość obrotowa można dowolnie ustawić w zakresie od 0 do 2850 obr./min zgodnie z konkretnymi artykułami lub różnymi potrzebami. Może pracować równomiernie w każdym punkcie, w którym się ustawisz.
 • Wysoka dokładność cięcia: ostrzałka do piły tarczowej jest wyposażona w uchwyt na całym obwodzie, dzięki któremu można wygodnie i łatwo regulować kąt posuwu ostrza (kąt natarcia 0° ~ 20°; kąt oparcia 0° ~ 20°). Młynek może utrzymać wysoką dokładność i łatwą obsługę w każdych warunkach.
 • Wysoka wydajność: ostrzałka do brzeszczotów ma niezawodną moc 250 W, wspomaga wydajną i stabilną wydajność oraz zapewnia wysokiej jakości szlifowanie brzeszczotów.
 • Bezpieczna ochrona: przełącznik maszyny jest wyposażony w wodoszczelną ochronę obudowy, dzięki czemu nie musisz się martwić o niebezpieczeństwo porażenia prądem. Jednocześnie wodoszczelny przełącznik przedłuża również żywotność maszyny.

Ostrzałka do piły tarczowej, 250 W, 220 V, stołowa pilarka tarczowa 2850 obr./min, brzeszczot piły, szlifierka, szlifierka, frezarka do dużych obciążeń, węglik ścierny

894,13  disponible
Amazon.pl
as of 26 maja, 2024 1:26 am

Características

 • Regulowana prędkość: prędkość obrotowa można dowolnie ustawić w zakresie od 0 do 2850 obr./min zgodnie z konkretnymi artykułami lub różnymi potrzebami. Może pracować równomiernie w każdym punkcie, w którym się ustawisz, w całym zakresie prędkości
 • Końcówka pozycjonująca: Końcówkę pozycjonującą można precyzyjnie ustawić, aby poprawić dokładność względnej pozycji między dwiema częściami. Wystarczy zamocować brzeszczot za pomocą końcówki pozycjonującej i gotowe
 • Wodoszczelny przycisk przełącznika: wodoszczelny przycisk przełącznika służy bezpiecznej obsłudze i jest bardzo przyjazny dla użytkownika, dzięki czemu można go używać bez obaw
 • Łatwa instalacja: ta ostrzałka do piły tarczowej nie ma czajnika, jest łatwa w montażu i oszczędza czas i wysiłek. Kompletny zestaw narzędzi zaprojektowanych z myślą o maksymalnym komforcie i bezpieczeństwie
 • Duży zakres cięcia: Ta maszyna jest przeznaczona do ostrzenia różnych rodzajów brzeszczotów z węglików spiekanych od 8,5 cm do 60 cm. Spełnia większość wymagań związanych z cięciem

Piła łańcuchowa, osełka, szybkie ostrzenie łańcucha, ostrzałka do łańcuchów, do pił łańcuchowych, narzędzie do obróbki drewna, samoostrzenia, z 6 kamieniami do ostrzenia

119,99  disponible
Amazon.pl
as of 26 maja, 2024 1:26 am

Características

 • 【Doskonały materiał】: Ostrzałka do łańcuchów jest wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które jest wytrzymałe i trwałe. Narzędzia do ostrzenia piły łańcuchowej są zainstalowane w ostrzałce, aby utrzymać łańcuch i drążki prowadzące, zmniejszyć tarcie i zwiększyć żywotność.
 • 【Uniwersalna】: Ostrzałka do piły łańcuchowej pasuje do większości pił łańcuchowych 14"/16"/18"/20" dostępnych na rynku. (Wskazówka: Nie jest kompatybilny z tarczami łańcuchowymi ECHO 16).
 • 【Łatwa obsługa】: Otwórz temperówkę, zainstaluj piłę łańcuchową na obu otworach, zamknij końcówkę. Podczas ostrzenia noża należy ostrożnie docisnąć na koniec szyny prowadzącej, aż piła dotknie osełki.
 • 【Szybkie ostrzenie】: Ostrzałka do piły łańcuchowej zapewnia łatwą, szybką i skuteczną możliwość ostrzenia noży. Szybko tępych pił łańcuchowych, oszczędza czas i zwiększa wydajność.
 • 【6 kamieni szlifierskich】: Ostrzałka do piły łańcuchowej jest dostarczana z 6 wymiennymi kamieniami szlifierskimi. Ta ostrzałka do piły łańcuchowej nadaje się do ostrzenia trzpienia i do ostrzenia brzeszczotów piły dla optymalnej wydajności cięcia.
/* */ Go up