opaski przeciw otarciom ud

Naszywki zapobiegające tarciom, 20 sztuk, opaski na uda, zapobiegające otarciom, niewidoczne, zapobiegające tarciu, z 1 nożyczkami (przezroczyste)

88,99  disponible
Amazon.pl
as of 23 listopada, 2022 7:14 pm

Características

 • Przeciwotarcia ud. Ten opatrunek przeciwdziała otarciom ud, obcieraniu między nogami, aby zmniejszyć bóle ud, zaczerwienienia i dolegliwości. Bandaż przeciw otarciom na udach chroni skórę przed podrażnieniami i pozostawia uda ponownie piękne i gładkie.
 • Niewidoczne wzornictwo: opaski na uda są przezroczyste, nawet jeśli nosisz mini spódnicę, nie musisz się martwić, że ogólny wygląd zostanie pogorszony. Ponadto paski można łatwo oderwać i przykleić bez pozostawiania śladów kleju na udach po użyciu.
 • Wielofunkcyjne naszywki: te przeciwotarcia uda mogą być zakładane nie tylko pod sukienki i spódnice, ale również w szortach i spodniach. Ponadto ten pasek zapobiegający otarciom może być używany nie tylko jako łata przeciw otarciom ud, ale również jako knot spawalniczy.
 • Wysokiej jakości materiał: nasza damska naszywka zapobiegająca otarciom uda jest wykonana z miękkiego, lekkiego i rozciągliwego materiału. Paski przeciw otarciom ud są wygodne i przyjazne dla skóry, wodoszczelne i odporne na zużycie, o dobrej przyczepności, nie odpadają łatwo i są trwałe. Przeciwotarcze paski na uda są dobrze wykonane, lekkie i oddychające.
 • Zawartość zestawu łatek przeciw szorowaniu ud: zestaw łatek przeciw otarciom na udach zawiera 20 łatek odpornych na zarysowania i 1 nożyczki. Możesz użyć znajdujących się w zestawie nożyczek, aby przyciąć damską naszywkę przeciw otarciom dla lepszego dopasowania do ud.

12 szt. samoprzylepnych podkładek zapobiegających otarciom - opaski zapobiegające otarciom ud - opaska zapobiegająca otarciom - element zastępujący opaskę na udo

90,00  disponible
Amazon.pl
as of 23 listopada, 2022 7:14 pm

Características

 • 12 szt. samoprzylepnych pasków na uda. Łatwe w użyciu, wystarczy umieścić je po wewnętrznej stronie uda, aby przekształciły się w opaskę na udo, zapobiegającą otarciom. Doskonały jako opatrunek zapobiegający otarciom nóg.
 • Más eficaz que la faja muslos, la crema anti rozaduras muslos, la crema antirozaduras, la crema antifriccion muslos, las medias anti rozaduras, la crema antirozaduras muslos mujeres, las ligas antirozaduras mujer y la crema antirozaduras muslos.
 • Opaska zapobiegająca otarciom dostarczana w opakowaniu zawierającym 12 sztuk, idealna jako opaska zapobiegająca otarciom na udach.
 • Produkt ten został przetestowany przez ekspertów i jest bardziej skuteczny niż żel przeciw odparzeniom, majtki przeciw odparzeniom, wkładki przeciw odparzeniom, spodnie przeciw odparzeniom, żele przeciw odparzeniom w kroczu czy wkładki przeciw odparzeniom.

sesto senso Męskie opaski na uda, przeciw otarciom z 4 paskami silikonowymi, czarny, L

37,96  disponible
Amazon.pl
as of 23 listopada, 2022 7:14 pm

Características

 • Bezuchwytowe elastyczne opaski na uda, zapobiegające obcieraniu
 • Antypoślizgowe i elastyczne paski na uda chronią skórę przed dolegliwościami – zapobiegają otarciom i pieczeniu ud; rozmiar – obwód ud: M – 60 – 65 cm, L – 65 – 70 cm, XL – 70 – 75 – 80 cm
 • 4 paski silikonowe: 2 paski na górze i 2 paski na dole utrzymują się na swoim miejscu; silikonowy pasek można idealnie przykleić do ud; nie zwija się i nie przesuwa się
 • Do noszenia pod każdym rodzajem odzieży – idealnie nadaje się do codziennego użytku lub na specjalne okazje; idealnie nadaje się do uprawiania sportu, takich jak bieganie, tenis lub wędrówka
 • Z miękkiego, wygodnego i elastycznego materiału; wyprodukowano w UE

Bandelettes Oryginalne opatentowane elastyczne opaski zapobiegające otarciom na uda. * Zapobiegają otarciom ud. *, Beżowa Dolce, S

114,32  disponible
Amazon.pl
as of 23 listopada, 2022 7:14 pm

Características

 • Można ją nosić pod sukienką i spódnicą, jako modny dodatek do szortów, a nawet w sytuacjach sportowych lub aktywnych.
 • Ciesz się beztłuszczowym roztworem niezawierającym chemikaliów, aby chronić skórę przed niedogodnościami podczas otarć nóg i otarć między udami i powrócić do uzyskania pięknych ud i miękkiej skóry.
 • Wygodna, delikatnie wykonana rozciągliwa koronka klasy premium, wykonana w 82% z nylonu i 18% spandeksu, utrzymuje się na swoim miejscu dzięki dwóm rzędom antypoślizgowego silikonu (jedna na górze, jedna na dole) zapewnia spokój ducha podczas aktywnego dnia.
 • Odzyskaj swobodę ruchów bez obaw i bólu dzięki opatentowanemu designowi firmy Bandelettes, która oferuje lekką i modną alternatywę do użycia nieporęcznych szortów przeciw otarciom lub bielizny przeciw otarciom, jednocześnie rozwiązując problem otarć wewnętrznych ud, otarć między nogami oraz bolesne zaczerwienienia i dyskomfortu, które często się pojawiają.
 • Najlepszy wybór taśm odpornych na otarcia wszędzie, dostępne w 6 rozmiarach, ponad 10 kolorach i wariantach projektowych, dając Ci opcję na każdą sytuację lub potrzeby związane z modą. Zaleca się jednak zmierzenie ud, zwłaszcza dla Twojej 1. pary, porównywalne spodnie brytyjskie to: rozmiar A (53-57 cm) - 6-8 (S); rozmiar B (58-62 cm) - 10-12 (M), rozmiar C (63-67 cm) - 14-16 (L); rozmiar D (68-72 cm) 18-22 0 (XL; rozmiar E (73-77 cm) - 22-24 (XXL), rozmiar F (78-81 cm) - 26-28 (XXXL).

30 Szt. Damskie PodkłAdki Przeciw Otarciom, PodkłAdki Przeciw Otarciom na Uda, Opaski Przeciw Otarciom na Uda dla MężCzyzn Kobiety Outdoor Unisex Jednorazowe PodkłAdki na Kolana i łYdki Naszywki,

37,89  disponible
Amazon.pl
as of 23 listopada, 2022 7:14 pm

Características

 • Blisko skóry: podkładki antytarcia na uda są blisko skóry, pozwalają na kontakt rany z wodą bez wpływu na normalne życie.
 • Zakres zastosowania: Damskie podkładki przeciw otarciom nakłada się na obszary, w których skóra jest podatna na ścieranie, takie jak wewnętrzne uda, łydki, kolana i pachy.
 • Kompaktowy i przenośny: Taśmy udowe są lekkie, łatwe do przenoszenia, nie zwiększą obciążenia, mogą zapewnić większą wygodę.
 • Prosty w użyciu: oderwij papier ochronny z tyłu, wyceluj w często noszoną pozycję, wklej produkt, delikatnie naciśnij przycisk mocowania, oderwij tylną naklejkę i ciesz się komfortem nie pocierania ud.
 • Dobre cechy: Łatka przeciwzużyciowa na uda jest miękka i wygodna, odprowadzająca pot, oddychająca, wodoodporna i elastyczna.

Udo Podkładki Przeciwcierne, Przeciw Kosze Organizery Torby 30 szt. Przeciw Otarciom Udo Ochraniacz na Otarcia Udo Anti Wear Lick Body Udo Taśma

37,92  disponible
Amazon.pl
as of 23 listopada, 2022 7:14 pm

Características

 • Pads Anti Chafing-Łatwy w użyciu: oderwij papier ochronny z tyłu, wyceluj w często stosowaną pozycję, wklej produkt, delikatnie naciśnij przycisk mocowania, oderwij tylną naklejkę i ciesz się wygodą, nie ścieraj Uda.
 • Dopasowane do skóry podkładki przeciwcierne: podkładki przeciwcierne na udach są blisko skóry, umożliwiając kontakt rany z wodą bez wpływu na normalne życie.
 • Udo Anti-Friction Dobre cechy: Łaty przeciwzużyciowe ud są miękkie i wygodne, odprowadzają pot, oddychają, są wodoodporne i rozciągliwe.
 • Podkładki przeciwcierne - kompaktowe i przenośne: opaski udowe są lekkie, łatwe do przenoszenia, nie zwiększają obciążenia i zapewniają większą wygodę.
 • Podkładki chroniące przed otarciami ud - Zakres zastosowania: Podkładki zapobiegające otarciom dla kobiet nakłada się na obszary, w których skóra jest podatna na otarcia, takie jak uda. B. na wewnętrznej stronie ud, łydek, kolan i pod pachami.

xiaozhifu niewidoczna taśma przeciw otarciom do uda, naklejka przeciw otarciom do wnętrza uda, pasta przeciw zużyciu na udo, podkładki antytarciowe do ciała, opaski na uda, odporne na otarcia ciała podkładki antytarciowe (12 szt.) jeden rozmiar

 out of stock
Amazon.pl
as of 23 listopada, 2022 7:14 pm

Características

 • Ochraniacze na uda zapobiegające otarciom: Taśma do uda może chronić skórę przed niedogodnościami związanymi z otarciami nóg i otarciami między udami.
 • Do noszenia pod każdym rodzajem odzieży: idealny do codziennego użytku lub na specjalne okazje; elegancki i praktyczny; możesz czuć się komfortowo przez cały dzień lub całą noc; idealny do uprawiania sportu, takich jak bieganie, tenis lub wędrówki
 • Wielofunkcyjny: Wkładki antytarciowe pochłaniające pot pomagają zmniejszyć tarcie ubrań na udach. ale można je również przymocować do pachy, aby zapobiec otarciom ramion. Można ją również dowolnie przycinać, np. przymocować do pięty.
 • Samoprzylepny materiał przyjazny dla skóry: Wykonany z PU, wygodny i przyjazny dla skóry. Ciesz się beztłuszczowym rozwiązaniem, bez potu, powróć do posiadania pięknych ud i miękkiej skóry.
 • Rozmiar: 11,5 cm x 9 cm/4,65 cala x 3,5 cala (w przybliżeniu)

10 Szt. Udo Ochraniacze Przeciw Tarciu Unisex Jednorazowe Ochraniacze na Kolana i łydki Naszywki Przeciw Otarciom, Wewnętrzna Naklejka Zapobiegająca Otarciom Ud Wewnętrzna łatka Zapobiegająca Zużyciu

23,86  disponible
Amazon.pl
as of 23 listopada, 2022 7:14 pm

Características

 • Materiał wysokiej jakości: wewnętrzna taśma do naklejek na uda wykonana jest z wysokiej jakości TPU, samoprzylepne podkładki ochronne są wygodne i przyjazne dla skóry, a wewnętrzne plastry ud nie powodują alergii skórnych.
 • Przezroczysty kolor: podkładki przeciw tarciu na udach są przezroczyste, ukrywają się po przymocowaniu do skóry, a łatki przeciw otarciom na kolana nie spowodują nieestetyki ani zakłopotania.
 • Praktyczne w użyciu: wewnętrzne taśmy do naklejek na uda są odpowiednie dla większości ludzi do użytku na co dzień, taśma do naklejek, aby rozwiązać ból spowodowany tarciem uda.
 • Wielofunkcyjna konstrukcja: taśma zapobiegająca otarciom ma wielofunkcyjną konstrukcję, nie tylko może być używana jako narzędzie pochłaniające pot, ale podkładki przeciwcierne mogą również pomóc zmniejszyć tarcie ubrań o udo. Plastry na uda są łatwe w użyciu.
 • Wewnętrzne podkładki przeciwcierne na uda: podkładki przeciwtarciowe są wygodne w użyciu, łatka na uda jest łatwa do zainstalowania i usunięcia, taśma zapobiegająca podnoszeniu pośladków może być używana jako wygodne akcesorium do pielęgnacji ciała.

Ochraniacze na uda,Udo Anti-Wear pasta pochłaniająca pot - Taśmy na uda ciała podkładki przeciwcierne na zewnątrz, 10 szt. Udo wewnętrzna naklejka przeciw otarciom pasta przyjazna dla skóry Botiniv

33,39  disponible
Amazon.pl
as of 23 listopada, 2022 7:14 pm

Características

 • ⇉【Dopasuj odcień skóry】: Kolor plastra uda to odcień skóry, który jest prawie taki sam jak odcień skóry i można go zintegrować. Nawet jeśli to minispódniczka, nie martw się, że wpłynie to na ogólną kolokację.
 • ⇉【Ochrona nóg】: Wewnętrzna łatka przeciwzużyciowa uda jest bardzo chłonna i nie przesuwa się ani nie spada łatwo. Wewnętrzna naklejka uda może chronić skórę ud zranioną przez tarcie i sprawić, że poczujesz się komfortowo i szczęśliwie.
 • ⇉【Trwały materiał】: Taśma udowa wykonana jest z bardzo elastycznej bawełny, która jest trwała, ma dobrą przyczepność podczas użytkowania i nie jest łatwa do odpadnięcia. Wewnętrzna łatka przeciwzużyciowa ud chroni uda na długi czas.
 • ⇉【Łatwy do przechowywania】: Wewnętrzna łatka zapobiegająca zużyciu jest kompaktowa i łatwa do przechowywania, nie zajmując zbyt dużo miejsca. Taśma udowa jest lekka i przenośna, dzięki czemu możesz ją zabrać wszędzie i używać.
 • ⇉【Wszechstronne zastosowanie】: Ta pochłaniająca pot naklejka na uda może być nie tylko używana narzędzie przeciwzużyciowe uda, ale może być również przymocowana do pachy, aby zapobiec otarciom ramion, lub może być dowolnie przycinana i mocowana do pięty.

sesto senso Męskie opaski na uda, zapobiegające otarciom, z 4 silikonowymi paskami, beżowy, M

37,96  disponible
Amazon.pl
as of 23 listopada, 2022 7:14 pm

Características

 • Bezuchwytowa elastyczne taśmy na udach zapobiegające otarciom
 • Antypoślizgowe i elastyczne paski na udach chronią skórę przed dolegliwościami – zapobiegają otarciom i oparzeniom ud; rozmiar – obwód ud: M – 55-60 cm, L – 60-65 cm, XL – 65-70 cm, XXL – 70-75 cm
 • 4 taśmy silikonowe: 2 paski na górze i 2 paski na dole utrzymują się na swoim miejscu; silikonowy pasek można idealnie przykleić do ud; nie przesuwa się i nie przesuwa się
 • Do noszenia pod każdym rodzajem odzieży – idealna do codziennego użytku lub na specjalne okazje; idealna do uprawiania sportu, takich jak bieganie, tenis lub wędrówki
 • Z miękkiego, wygodnego i elastycznego materiału; wyprodukowano w UE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

/* */ Go up

Al continuar utilizando el sitio web, usted acepta el uso de COOKIES, de acuerdo con la configuración actual de su navegador.