okulary polaryzacyjne do jazdy noca

ZENOTTIC Męskie okulary przeciwsłoneczne, polaryzacyjne, lekkie oprawki TR90, UV400, kwadratowe okulary przeciwsłoneczne, C09 czarna oprawka / okulary do jazdy nocnej

139,40  disponible
Amazon.pl
as of 31 maja, 2024 6:14 pm

Características

 • Okulary noktowizyjne do jazdy samochodem: okulary chroniące przed oślepieniem polaryzacyjne żółte soczewki zapewniają większą przejrzystość w ciemności i innych warunkach słabego oświetlenia, redukują oślepianie świateł samochodowych i poprawiają wydajność jazdy w nocy.
 • Soczewki polaryzacyjne TAC: soczewki polaryzacyjne TAC o właściwościach polaryzacyjnych mogą odbijać i rozpraszać odblaski, polaryzacyjne okulary przeciwsłoneczne redukują odblaski, odbijane od ulic, zbiorników wodnych, śniegu i innych poziomych powierzchni, eliminują jasne światło i odbite, zapewniając żywe kolory i naturalną widoczność.
 • Lekkie i trwałe oprawki TR90: męskie okulary przeciwsłoneczne wykorzystują Premium TR90, dzięki czemu oprawka jest bardziej trwała i wytrzymała. Rama może być używana wystarczająco długo. Przyjazne dla skóry noski zapewniają miękkie uczucie podczas noszenia. Unikalna konstrukcja z elastycznym zawiasem, głowa nie uciska. Te okulary przeciwsłoneczne dla mężczyzn to idealny wybór do aktywności na świeżym powietrzu, takich jak jazda samochodem, wędkarstwo, podróże, wspinaczka, łódź mieszkalna itd.
 • Wymiary produktu: szerokość szkła 60 mm, wysokość szkła 45 mm, długość zausznika 140 mm, szerokość mostka nosowego 18 mm, szerokość ramy 140 mm.
 • Dożywotnia gwarancja złamania i 30 dni gwarancji zwrotu pieniędzy: Jeśli masz problem, prosimy o natychmiastowy kontakt z ZENOTTIC, abyśmy mogli rozwiązać problem w sposób satysfakcjonujący. ZENOTTIC zapewnia dożywotnią obsługę klienta dla wszystkich okularów przeciwsłonecznych ZENOTTIC w razie niezadowalającego zakupu. Nie ponosisz żadnego ryzyka.

ZILLERATE Okulary do jazdy nocą, antyodblaskowe, noktowizyjne, HD, do jazdy, polaryzacyjne żółte przyciemniane soczewki, okulary przeciwsłoneczne redukujące odblaski, polaryzacyjne okulary do jazdy

140,05  disponible
Amazon.pl
as of 31 maja, 2024 6:14 pm

Características

 • Antyrefleksyjne i ulepszone widzenie: Pożegnaj się z oślepiającymi reflektorami! Nasze soczewki polaryzacyjne TAC redukują ostre odblaski i poprawiają przejrzystość i definicję w warunkach słabego oświetlenia, zmniejszając zmęczenie oczu i zmęczenie dla bezpieczniejszej i wygodniejszej jazdy.
 • Lekki komfort: Elastyczne ramy TR90 zapewniają bezpieczne, dokładne dopasowanie, które nie ślizga się ani nie kopie, zapewniając komfort nawet podczas długich podróży.
 • Najwyższa jakość: wytrzymały, odporny na zarysowania i uderzenia dla trwałej trwałości. Stylowy – elegancki i nowoczesny design. Świetna cena: jakość premium w przystępnej cenie. Zapewnienie bezpieczniejszej jazdy dostępnej dla każdego.
 • Pełny zestaw: Stylowe twarde etui można przymocować do plecaka lub paska, pasek mocujący do mocowania na ramionach okularów, ściereczkę do czyszczenia z mikrofibry i kartę rabatową przy następnym zakupie Zillerate.
 • Spokój ducha: Oferujemy 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy i roczną bezpłatną gwarancję wymiany. Bez zadawania pytań.

SIPHEW Okulary do jazdy w nocy, antyodblaskowe, dla kobiet, polaryzacyjne, noktowizor, do jazdy dziennej i nocnej, ochrona przed promieniowaniem UV400, Fioletowa ramka

158,92  disponible
Amazon.pl
as of 31 maja, 2024 6:14 pm

Características

 • Okulary do jazdy z lepszą widocznością w dzień i w nocy! Te polaryzacyjne okulary do jazdy nocnej minimalizują odblaski, zapewniając optymalną widoczność dla bezpieczniejszej i wygodniejszej jazdy. Dzięki zmniejszeniu odblasków od nadjeżdżających reflektorów, latarni ulicznych i innych jasnych źródeł, nasze okulary do jazdy nocnej dla kobiet zapewniają lepszy kontrast i widoczność, dzięki czemu możesz swobodnie poruszać się po drogach.
 • Ulepsz swój styl jazdy dzięki naszym eleganckim, ponadwymiarowym okularom do jazdy kocie oko! Te inspirowane stylem retro okulary mają błyszczące akcenty ze strasu na skroniach, dodając odrobinę blasku i osobowości. Wyposażone w soczewki do jazdy dziennej i nocnej, nasze okulary zapewniają optymalną widoczność zarówno w dzień, jak i w nocy. Doświadcz najwyższego stylu i funkcjonalności dzięki naszym okularom nocnym do jazdy.
 • Zachowaj komfort i bezpieczeństwo podczas nocnej jazdy dzięki naszym okularom nocnym dla kobiet. Zaprojektowane z bezpiecznym dopasowaniem, te okulary antyodblaskowe zapewniają utrzymanie ich na swoim miejscu. Dzięki żółtej soczewce zapewniają lepszą widoczność i są idealne do jazdy w nocy. Zobacz więcej drogi i potencjalnych zagrożeń dzięki naszemu rozszerzonemu projektowi pola widzenia.
 • Ciesz się całodziennym komfortem dzięki naszym okularom do jazdy nocnej z powłoką przeciwodblaskową. Wykonane z lekkiej i wytrzymałej oprawki TR90, okulary te zostały zaprojektowane z myślą o długotrwałym noszeniu. Wygodne noski i ergonomiczne zauszniki zapewniają bezpieczne dopasowanie i zapobiegają uciskowi za uszami. Popraw widoczność w nocy dzięki naszym okularom zaprojektowanym specjalnie dla kobiet.
 • Zapewnienie spokoju ducha: Spokojnie się z naszym zaangażowaniem w jakość i zadowolenie klienta. Zapewniamy niezawodne wsparcie i bezproblemowe doświadczenie, zapewniając pełne zaufanie do okularów SIPHEW Wrap-Around Polaryzacyjnych Noktowizorów.

Bloomoak Polaryzacyjne okulary do jazdy samochodem, dla kobiet i mężczyzn, przeciwsłoneczne, do jazdy na rowerze, okulary noktowizyjne, ochrona przed oślepianiem, UV400, ultralekka oprawka metalowa

149,99  disponible
Amazon.pl
as of 31 maja, 2024 6:14 pm

Características

 • Okulary noktowizyjne do jazdy samochodem: Okulary do jazdy dziennej i nocnej blokują w 100% szkodliwe promienie UVA i UVC i chronią oczy przed oślepiającym światłem. Zredukuj odblaski na ulicy, od śniegu i jeziora, zmniejsz obciążenie swoich oczu, zredukuj oślepiające światło podczas jazdy nocą i zwiększ swoje bezpieczeństwo podczas jazdy. Okulary noktowizyjne zapewniają widoczność w pochmurne, deszczowe i mgliste dni.
 • Polaryzacyjne soczewki TAC: Jasna soczewka polaryzacyjna TAC HD, przepuszczalność światła do 99%! Soczewka polaryzacyjna TAC poprawia widoczność i zapobiega oślepianiu. Zapewnij sobie jasny i wyraźny widok. Ponadto ma większą odporność na uderzenia i zarysowania oraz zapobiega oślepianiu.
 • Nowoczesne i proste wzornictwo: Bloomoak polaryzacyjne okulary chroniące przed oślepianiem to stylowe okulary bez oprawek na dole soczewek, które bardzo dobrze nadają się do aktywności na świeżym powietrzu (takich jak sport, chodzenie, bieganie, jazda na rowerze, wędrówki, jazda samochodem, podróżowanie), jeśli jeździsz w pełnym słońcu lub w nocy.
 • Komfortowa jazda nocą: Lekka metalowa oprawka i wygodne noski zapewniają dobre samopoczucie i odprężenie. Bez uczucia ucisku podczas długiego noszenia. Tak wygodne, że prawie zapomnisz, że je nosisz Nasze okulary są zaprojektowane tak, aby dobrze przylegały do twarzy nawet podczas intensywnych aktywności na świeżym powietrzu. Możesz się skoncentrować na drodze i nie musisz już ich poprawiać.
 • - - - Zakres dostawy: 1 x okulary do jazdy w nocy, 1 x sztywne etui na okulary, 1 x woreczek do pielęgnacji okularów, 1 x ściereczka do okularów, 1 x polaryzacyjna karta testowa. Jest to wspaniały, a także praktyczny pomysł na prezent dla przyjaciół i rodziny!

Saulmann® SM6787 okulary polaryzacyjne na dzień i w nocy, wzmacniające kontrast, ochrona przed promieniowaniem UV, ochrona przed oślepieniem, do jazdy samochodem, wędkowania, golfa i innych aktywności

114,62  disponible
Amazon.pl
as of 31 maja, 2024 6:14 pm

Características

 • ❶ Ulepszona polaryzacyjna ochrona UV400 soczewki TAC HD – dodatkowa ochrona dzięki filtrowi polaryzacyjnemu. Film o produkcie: https://g-mobile24.com/wp-content/uploads/GrnPol.mp4
 • Dwie podstawowe technologie – ① Obszar zabarwiony oliwkowozielonym – poprawia kontrast i wierność szczegółów, nawet przy słabym oświetleniu. Zapewnia wysoki poziom przejrzystości, komfortu i ochrony. ② Żółty obszar rozjaśniania – zmniejsza oślepianie przez nadjeżdżające reflektory samochodowe lub ostre odbicia. Zapewniają bezpieczeństwo podczas jazdy samochodem w nocy, w pochmurne i mgliste dni
 • Ergonomiczne wzornictwo – bezpieczeństwo i komfort są najważniejsze. Elastyczne zawiasy sprężynowe pasują do różnych rozmiarów twarzy, a antypoślizgowe osłony nóg zapewniają komfort przez cały dzień
 • Optymalne uszlachetnienie szkieł okularów: zmniejsza podrażnienia reflektorów samochodowych, światło rozproszone przez oświetlenie uliczne, światło słoneczne oraz odbicia światła w przedniej szybie
 • Gwarancja 100% satysfakcji – to nasza obietnica. Jeśli w ciągu pierwszych 30 dni nie będziesz w pełni zadowolony z zakupu, daj nam znać. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby zrobić to dobrze. 【Zakres dostawy】: ✅ 1 x okulary polaryzacyjne Saulmann (SM6787) ✅ 1 x etui ze skóry PU ✅ 1 x ściereczka do czyszczenia ✅ 1 x karta testowa Polaroid ✅ 1 x atrakcyjne opakowanie Saulmann Giftbox

Delamiya Nakładane okulary noktowizyjne dla kierowców samochodów i osób noszących okulary, ochrona UV 400, okulary noktowizyjne dla mężczyzn i kobiet, polaryzacyjne, do jazdy samochodem, wędkowania,

50,99  disponible
Amazon.pl
as of 31 maja, 2024 6:14 pm

Características

 • Okulary do jazdy nocnej - nieoślepiające żółte szkła zapewniają większą przejrzystość w ciemności i przy innych słabych warunkach oświetleniowych, redukują oślepianie przez światła samochodowe i poprawiają wydajność jazdy w nocy.
 • Okulary noktowizyjne dla kierowców - okulary do jazdy nocnej wykorzystują soczewki polaryzacyjne ze specjalną powłoką antyrefleksyjną, zapewniają idealną równowagę między trwałością, stabilnością i komfortem, dzięki czemu można je nosić w nocy podczas jazdy samochodem, biegania, treningu itd.
 • Okulary do reflektorów - okulary chroniące przed oślepieniem zapewniają większą przejrzystość i poprawiają widoczność w nocy przy słabym oświetleniu, takich jak mgliste dni, pochmurne dni, deszczowe dni i ciemne noce. Idealnie nadają się do jazdy nocą, jazdy na motocyklu, jazdy na rowerze, biegania, spacerów itd. wędkowania i innych aktywności na świeżym powietrzu.
 • Trwałość i komfort - nasze okulary noktowizyjne dla kierowców wykonane są z wytrzymałego i nietłukącego się materiału z poliwęglanu i są zaprojektowane z myślą o trwałości.
 • 【100% zadowolenia klienta】 Jeśli nie jesteś w pełni zadowolony ze swojego nowego produktu, nie wahaj się z nami skontaktować, a my dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać Twoje zastrzeżenia.

DUCO Okulary do jazdy w nocy, nieoślepiające okulary do jazdy samochodem, okulary polaryzacyjne 3029 (Tortoise)

96,99  disponible
Amazon.pl
as of 31 maja, 2024 6:14 pm

Características

 • 【Doskonała widoczność w nocy】 Dzięki wprowadzeniu eleganckiego produktu, który ułatwi Ci życie w nocy, okulary DUCO są wszechstronnym i nieodzownym produktem podczas jazdy nocą.
 • 【100% polaryzacyjne żółte soczewki】 Te spolaryzowane soczewki osłabiają odblaski reflektorów innych pojazdów i innych powierzchni odblaskowych, filtrując bardzo jasne światło pochodzące z pojazdów z różnych kątów.
 • 【Wysokiej jakości materiały świątynne】 Konstrukcja pałąka aluminiowo-magnezowego zapewnia odpowiednią wytrzymałość i stabilność optyczną dzięki hybrydowemu stopowi lekkiego metalu, dzięki czemu te kieliszki mają stabilną ramę i super lekkość.

KAPVOE Okulary przeciwsłoneczne polaryzacyjne sportowe regulowane okulary rowerowe z ochroną UV400, mężczyzna kobieta, baseball, bieganie, jazda na rowerze, golf, okulary przeciwsłoneczne, rowerowe, 06

98,04  disponible
Amazon.pl
as of 31 maja, 2024 6:14 pm

Características

 • 【Soczewki polaryzacyjne HD TAC】Wykonane z wysokiej jakości i odpornych soczewek TAC, skutecznie filtrują oślepianie, przywracają rzeczywiste kolory i zwiększają kontrast. Konstrukcja dużej soczewki nie tylko zapewnia szerszy widok, ale także lepiej opiera się na wiatr i kurz, chroniąc oczy przed kurzem, owadami i bakteriami.
 • 【Regulowana oprawka w 8 pozycjach】Ukrytą ramkę można wydłużyć lub skrócić o 4 pozycje, a gałęzie można regulować w wysokości 4 pozycjach, aby uzyskać optymalne dopasowanie w zależności od kształtu twarzy. Ergonomiczna oprawka utrzymuje okulary na najlepszej wysokości, aby dopasować się do wszystkich kształtów twarzy.
 • Gumowe nakładki na nos. Wyposażone w hydrofilowe gumowe podkładki na nos, mogą utrzymać chwyt nawet w mokrych warunkach, dzięki czemu okulary przeciwsłoneczne nie spadają podczas intensywnej aktywności.
 • 【Ochrona UV400】Soczewki polaryzacyjne wykorzystują bezpieczne i odporne na uderzenia materiały z powłoką ochronną UV400, blokując odblaskowe promienie UVA i UVB, zmniejszając obciążenie oczu i zapewniając wygodne widzenie.
 • 【Wielofunkcyjność】Nadaje się do wielu aktywności na świeżym powietrzu, takich jak jazda na rowerze, motocykl, wyścigi, narciarstwo, baseball, siatkówka, tenis, jazda, wędkarstwo, wyścigi samochodowe, softball, turystyka piesza, spacery, golf, wioślarstwo, polowanie, wspinaczka i imprezy. Atrakcyjne kolory sprawiają, że wyróżniasz się z tłumu.

Saulmann® Okulary polaryzacyjne unisex Flip-UP nakładane okulary antyodblaskowe – kontrastowe okulary do jazdy na zewnątrz i w nocy z ochroną UV przed oślepiającym światłem i powłoką antyrefleksyjną – okulary polaryzacyjne ZO5115

109,94  disponible
3 new from 109,94 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 31 maja, 2024 6:14 pm

Características

 • ❶ Polaryzacyjna ochrona UV400 – dodatkowa ochrona z filtrem polaryzacyjnym: pochłania szkodliwe promieniowanie UV i chroni oczy przed uszkodzeniami spowodowanymi światłem. Poprawiają widoczność i tym samym bezpieczeństwo w ruchu drogowym, odpręż nasze oczy i chronią między innymi przed szkodliwym promieniowaniem. VIDEO️: https://g-mobile24.com/wp-content/uploads/PVZO5115.mp4
 • ❷ Żółte soczewki polaryzacyjne zapewniają dobrą widoczność w nocy i rozproszonym świetle. Super ostry widok z ochroną UV400 - blokowanie niebezpiecznych promieni UV, brak efektu oślepiania. lepsza widoczność przy silnie świecącym świetle. Nadaje się również do jazdy na rowerze, jazdy na motocyklu i różnych dyscyplin sportowych.
 • ❸ Rozkładana konstrukcja – okulary przeciwsłoneczne można łatwo złożyć, jeśli nie potrzebujesz polaryzacyjnej soczewki. Regulowane noski umożliwiają dopasowanie do różnych rozmiarów i najwygodniejsze dopasowanie i niezrównana trwałość.
 • ❹ Optymalne uszlachetnienie szkła okularów: zmniejszają podrażnienia reflektorów samochodowych, światło rozproszone w oświetleniu ulicznym, promienie słoneczne oraz odbicia światła na przedniej szybie.
 • ❺ Nadaje się również dla osób noszących okulary, można je łatwo nałożyć na korektor. 【Zakres dostawy】: ✅ 1 x polaryzacyjne okulary ochronne Saulmann Unisex Flip-Up ✅ 1 x Eva półtwarde etui na okulary ✅ 1 x ściereczka do czyszczenia ✅ 1 x karta testowa Polaroid ✅ 1 x uchwyt na okulary samochodowe ✅ 1 x zestaw wkrętaków 3 w 1 Nano ✅ 1 x atrakcyjne opakowanie prezentowe Saulmann.

Polaryzacyjne fotochromowe sportowe okulary przeciwsłoneczne dla mężczyzn i kobiet, antyodblaskowe, ochrona UV400, do jazdy w dzień i w nocy, jazda na rowerze, narciarstwo, golf, bieganie, jazda na

225,42  disponible
Amazon.pl
as of 31 maja, 2024 6:14 pm

Características

 • Inteligentna percepcja i technologia fotograficzna ► Ta magiczna soczewka fotochromowa automatycznie wykrywa intensywność zmian światła, pochłania promienie ultrafioletowe, im silniejsze światło, tym ciemniejszy jest kolor soczewki. Skutecznie filtruje silne światło, wzmacnia wizualną definicję, zmniejsza zmęczenie oczu, okulary te utrzymują oczy zawsze w najwygodniejszym stanie. Fotochromowe soczewki są automatyczne i odwracalne – idealne fotochromowe okulary przeciwsłoneczne.
 • Spolaryzowane soczewki ochronne UV400 ► Nasze okulary 100% ochrony UV400 zapewniają zdrowe oczy, blokując 100% wszystkich promieni UVA, UVB, UVC i szkodliwego niebieskiego światła do 400 nm, chronią oczy przed zwyrodnieniem plamki żółtej i zaćmą. Przywróć prawdziwy kolor, wyeliminuj odbite światło i światło rozproszone oraz doskonale chroń oczy. Zmniejsz odblaski w nadjeżdżających samochodach i światłach ulicznych, zmiękcza ostre światło, poprawia i poszerza widoczność w nocy. Idealne spolaryzowane okulary przeciwsłoneczne chroniące przed promieniowaniem UV.
 • Wygodne w noszeniu: te okulary przeciwsłoneczne mogą pasować do soczewek kontaktowych na receptę, a oprawka bez oprawek zapewnia niezakłócony widok w dół. Stopy AL-MG są najlżejszym i mocnym metalem strukturalnym. Oddychające i miękkie noski TPU mogą utrzymać nos w prototypie. Elastyczne zawiasy sprężynowe pasują do różnych rozmiarów twarzy, zmniejszają nacisk na twarz okularów. Antypoślizgowe osłony nóg zapewniają komfort przez cały dzień - idealne okulary do jazdy w dzień i w nocy.
 • ❥NAJLEPSZE NA RÓŻNE OKAZJE ► Klasyczne okulary przeciwsłoneczne fotochromowe mogą dobrze powstrzymać olśniewające działanie światła słonecznego. Te okulary polaryzacyjne są idealnym wyborem do jazdy samochodem, jazdy na rowerze, biegania, jazdy na nartach, snowboardzie, jazdy na rowerze, wędrówek, tenisa, wędkowania, golfa, motocykla lub innych aktywności sportowych na świeżym powietrzu. Te aktywne okulary przeciwsłoneczne zapewniają niezawodną ochronę oczu przed promieniowaniem UV, UB, wiatrem, owadami i kurzem. Idealne okulary przeciwsłoneczne do uprawiania sportów na świeżym powietrzu.
 • Opakowanie zawiera: fotochromowe polaryzacyjne okulary przeciwsłoneczne, 1 x miękka ściereczka do okularów, 1 x etui na okulary, które może być wykwintnym prezentem wysyłanym rodzinie i przyjaciołom. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z naszymi okularami przeciwsłonecznymi, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta bez wahania. Zapewnimy najlepsze rozwiązania, dopóki klient nie będzie zadowolony.
/* */ Go up

Kontynuując korzystanie z witryny, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.