odtwarzacz mp3 z radiem

16 GB Bluetooth odtwarzacz MP3 dla dzieci, śliczny zając dla dzieci, odtwarzacz MP3 ze słuchawkami i głośnikiem, odtwarzacz MP3 z radiem FM, nagrywania, alarm, krokomierz, stoper, obsługa do 128 GB.

166,78  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 2:45 pm

Características

 • Odtwarzanie jednym kliknięciem: Graj szybko i nie marnuj czasu, kliknięcie przycisku " natychmiast odtworzy ulubioną muzykę Twojego dziecka, bez konieczności klikania kilka razy z rzędu, aby przejść do strony odtwarzania.
 • Design: Ten odtwarzacz MP3 wygląda jak królik z różowymi guzikami i uszami, uroczy wzór królika z tyłu. Ogólna konstrukcja sprawia, że nie jest to już zimna maszyna, ale towarzysz, który może spędzić czas z dzieckiem.
 • Wbudowany i wiszący głośnik – dzięki dołączonej smyczy, odtwarzacz MP3 Bluetooth z wbudowanym głośnikiem może być noszony na szyi jako towarzysz. Słuchaj tych piosenek o wysokiej wierności, które kochają, gdziekolwiek się znajdują.
 • Bluetooth 5.0, 16 GB pamięci i dłuższy czas pracy baterii: Bluetooth 5.0 zapewnia szybszą i bardziej stabilną transmisję. Do 16 GB pamięci wewnętrznej może pomieścić ponad 4000 utworów dla Twojego dziecka, a jeśli to nie wystarczy, obsługiwana jest karta pamięci micro o pojemności do 128 GB, aby przechowywać jeszcze więcej ulubionej muzyki. Bardzo długa żywotność baterii wystarcza na ponad 100 godzin ciągłego użytkowania.
 • Więcej interesujących funkcji: Oprócz odtwarzania muzyki i audiobooków, bezstratny odtwarzacz muzyki o wysokiej wierności obsługuje również radio FM, nagrania, budzik, krokomierz, kalendarz, e-book, zdjęcia, stoper, posiada również wygaszacz ekranu, regulację jasności ekranu, podświetlenie, timer snu i wyłączanie timera.

Odtwarzacz MP3 WiFi z Bluetooth, TIMMKOO 4,0-calowy pełny ekran dotykowy, odtwarzacz MP3 MP4, przenośny dźwięk HiFi, cyfrowy odtwarzacz muzyki Walkman z radiem FM, nagrywarką, e-bookiem, zegarem,

263,00  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 2:45 pm

Características

 • [Płyn praca, stabilne parowanie] -- Odtwarzacz MP3 Q5 wykorzystuje 4-rdzeniowy chip MTK, dzięki czemu urządzenie reaguje szybciej i działa płynniej. Jest wyposażony w w w pełni wyposażony dupleksowy Bluetooth, który zapewnia szerszą i bardziej stabilną kompatybilność z Bluetooth i jest idealnie połączony ze słuchawkami Bluetooth, głośnikami i radiami samochodowymi.
 • [Doskołe wrażenia audiowizualne] -- 4-calowy ekran HD, obsługuje wideo o wysokiej rozdzielczości 720p, 1080p i bezstratne odtwarzanie muzyki HiFi, odtwarzacz Q5 ma wszystko, co powinien mieć doskoły odtwarzacz MP4. Zapewnia niezrówną przyjemność z oglądania filmów i słuchania muzyki.
 • Długi czas pracy baterii – odtwarzacz muzyki Q5 Bluetooth jest wyposażony w wbudowaną baterię litową 1800 mAh i wykorzystuje rozwiązanie o niskiej mocy, które umożliwia odtwarzaczowi odtwarzanie muzyki przez 50 godzin lub 8 godzin wideo, wet 670 godzin czuwania. Spełnij w pełni swoje potrzeby w podróży lub podczas uprawiania sportu.
 • [Wydaj aplikacja muzycz] -- Odtwarzacz MP3 Q5 Bluetooth może sortować utwory według utworów, folderów, albumów, wykowców, gatunków, albumów + wykowców, umożliwia szybkie odlezienie utworów docelowych poprzez wyszukiwanie i dodawanie ich do list odtwarzania. Oferują 4 sekwencje odtwarzania, w tym Shuffle All, Sequential Play, Loop Single, List Loop. Nawet wstępnie ustawione 8 stylów EQ.
 • [Szybkie bezprzewodowe przesyłanie] -- w przeciwieństwie do większości obecnych odtwarzaczy MP3, odtwarzacz MP3 Q5 Wi-Fi zapewnia nie tylko kabel USB do przesyłania muzyki i filmów, ale może również udostępniać lub przesyłać pliki przez Bluetooth i Wi-Fi. Dzięki dołączonej aplikacji do przesyłania plików moż łatwo przesyłać pliki między smartfonem a odtwarzaczem, w szczególności dla urządzeń z systemem Android.

32GB Odtwarzacz MP3 z Bluetooth 5.0, Odtwarzacze MP3 dla dzieci z głośnikiem o pojemności 750 mAh, odtwarzacz muzyczny Oilsky Child Mp3 z radiem FM, obsługa karty TF do 128 GB

220,00  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 2:45 pm

Características

 • 【Odtwarzacz MP3 dla dzieci i odtwarzanie jednym przyciskiem】 Odtwarzacz mp3 dla dzieci o ładnym wyglądzie. W dowolnym innym interfejsie po kliknięciu przycisku muzyki dziecięcy odtwarzacz mp3 przeskoczy bezpośrednio do interfejsu odtwarzania muzyki. Za każdym razem, gdy odtwarzacz M7 jest włączony, powróci do węzła utworu odtwarzanego ostatnim razem, jest łatwy w obsłudze dla dzieci.
 • 【Odtwarzacze MP3 o długiej żywotności baterii 750 mAh】 Wbudowany akumulator 750 mAh, który zapewnia dłuższy czas odtwarzania muzyki, około 90 godzin muzyki z przewodowymi słuchawkami; Bluetooth około 39 godzin, głośnik około 27 godzin i radio FM około 23 godzin. (Uwaga: czas odtwarzania muzyki zależy od głośności, utworu, zewnętrznego głośnika i bluetooth, proszę odnieść się do rzeczywistego czasu)
 • 【Odtwarzacz MP3 o pojemności 32 GB i Bluetooth 5.0】 Ten odtwarzacz MP3 M7 ma wbudowaną pamięć 32 GB i obsługuje rozszerzenie karty TF o pojemności 128 GB (brak w zestawie). Dzięki bluetooth 5.0 możesz także łączyć się z głośnikiem bluetooth / słuchawkami bluetooth. [Uwaga: nie można wykonać transmisji danych Bluetooth i połączenia z telefonami komórkowymi i komputerami.]
 • 【HiFi Lossless MP3 z głośnikiem i łatwym do przenoszenia】 wbudowany głośnik HD, który może odtwarzać muzykę bez słuchawek. Korzystając z profesjonalnego układu dekodującego dźwięk, ten mały i przenośny mp3 może zapewnić Ci oryginalną, bezstratną muzykę podczas uprawiania sportu, biegania, podróży. Obsługuje różne formaty audio, w tym MP3, WMA, WAV, FLAC, APE. Waży tylko 53 gramy. Lekki i łatwy do przenoszenia.
 • 【Więcej niż odtwarzacz MP3 i najlepszy prezent】 Oprócz odtwarzania muzyki i audiobooków, bezstratny odtwarzacz muzyki HiFi obsługuje również radio FM, dyktafon, budzik, stoper, krokomierz. Ten odtwarzacz mp3 może być również prezentem dla dziewczynek lub chłopców, którzy są zbyt młodzi, aby móc korzystać z telefonów komórkowych, aby nadal mogli słuchać swojej ulubionej muzyki.

AGPtek G02 Mini-Clip Odtwarzacz MP3 8 GB pojemności z radiem FM(jeden silikonowy futerał w zestawie) (niebieski)

130,81  disponible
1 used from 123,92 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 2:45 pm

Características

 • Mini klip: specjalna konstrukcja małego klipu do przyklejania się do dowolnego miejsca do uprawiania sportów na świeżym powietrzu
 • Niezależne przyciski: intuicyjne i proste oddzielne przyciski do wyboru, bardzo łatwe w obsłudze
 • Doskonale współpracuje z samochodem przez port AUX. (Potrzebny jest dodatkowy męski do męskiego kabla AUX)
 • Wbudowany akumulator 110mAh z odtwarzaniem do 8-10 godzin
 • Waga za jedyne 13,8 g: produkt został zaprojektowany z taką lekkością 13,8 g z wymiarem 50 * 36,2 * 15,6mm, wygodny dla przyjemności

32GB Odtwarzacz Muzyczny, HiFi Lossless MP3 z Radiem FM, E-Booki, Kolorowy wyświetlacz, Rejestratorem Głosu do Uprawiania Sportu, Biegania, z Możliwością Rozszerzenia do 128GB Micro SD, Czerwony

83,60
79,42
 disponible
3 used from 63,12 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 2:45 pm

Características

 • 【32GB Pamięć Wewnętrzna】Ten odtwarzacz muzyczny ma wbudowaną pamięć 32 GB i obsługuje rozszerzenie kart Micro SD o 128 GB w razie potrzeby. W porównaniu z tymi, które mają tylko pamięć karty, pamięć flash ma lepszą trwałość i stabilność. Łatwy w użyciu.
 • 【Jakość dźwięku HiFi Lossless】Ten odtwarzacz MP3 jest wyposażony w profesjonalny inteligentny chip cyfrowej redukcji szumów. Obsługuje wiele formatów audio, takich jak MP3, WMA, WAV, FLAC, APE i OGG. Przyjazny interfejs UI z kolorowym ekranem 1,77" może lepiej chronić oczy dzieci.
 • 【Lekki i Elegancki Odtwarzacz Muzyki】Tabmart M01 mp3 Waga tylko 1,05Oz. Dobry partner do uprawiania sportu, biegania i porannych treningów. Również świetna propozycja dla Ciebie, która nie wymaga zużywania baterii w telefonie. Unikaj nieograniczonego korzystania z tabletów lub telefonów komórkowych przez dzieci.
 • 【Wielofunkcyjny Odtwarzacz MP3】 Ten odtwarzacz MP3 może również spełniać inne potrzeby, takie jak radio FM, rejestrator, zdjęcia itp. Oferta wybór korektora rock, funk, hip-hop, jazz, klasyka, techno i custom. Ten odtwarzacz może być również prezentem dla dzieci, przyjaciół i rodziny na Boże Narodzenie lub Święto Dziękczynienia.
 • 【Opieka Posprzedażna i Lista Pakietów】Bezwarunkowy zwrot pieniędzy w ciągu 90 dni za wszelkie problemy z jakością spowodowane przez MP3. Pakiet zawierający: 1 x odtwarzacz mp3, 1 x kartę pamięci o pojemności 32 GB, 1 x kabel USB-micro, 1 x słuchawki, 1 x instrukcja obsługi.

Odtwarzacz MP3, Oilsky 32GB Odtwarzacz Muzyczny z Bluetooth 5.0, HiFi Lossless Mp3 z Radiem FM, Przyciskiem Dotykowym, Głośnikiem, Rejestratorem Głosu do Uprawiania Sportu, Biegania, z Możliwością Rozszerzenia do 128GB Micro SD, Czarny

120,99  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 2:45 pm

Características

 • 【Odtwarzacz MP3 z Bluetooth 5.0】Ten odtwarzacz Mp3 z modułem Bluetooth oferuje lepszą kompatybilność, stabilny sygnał, mniejsze zużycie i dłuższą żywotność baterii. Bezprzewodowe parowanie ze słuchawkami Bluetooth lub głośnikami Bluetooth [Wskazówki: nie można połączyć się z telefonem komórkowym i samochodem przez Bluetooth].
 • 【32GB Pamięć Wewnętrzna】Ten odtwarzacz muzyczny ma wbudowaną pamięć 32 GB i obsługuje rozszerzenie kart Micro SD o 128 GB w razie potrzeby. W porównaniu z tymi, które mają tylko pamięć karty, pamięć flash ma lepszą trwałość i stabilność. Łatwy w użyciu.
 • 【Jakość dźwięku HiFi Lossless】Ten odtwarzacz MP3 Bluetooth jest wyposażony w profesjonalny inteligentny chip cyfrowej redukcji szumów. Obsługuje wiele formatów audio, takich jak MP3, WMA, WAV, FLAC, APE i OGG. Przyjazny interfejs UI z kolorowym ekranem 1,77" może lepiej chronić oczy dzieci.
 • 【Listy Odtwarzania na Ulubionej Ikonie】Możesz dodać muzykę do 3 domyślnych list odtwarzania i jest oddzielna ikona wyświetlana na głównym interfejsie.Ale nie jest w stanie stworzyć więcej list odtwarzania tutaj.Zalecamy stworzenie własnego folderu, aby posortować jak wolisz. Zasada sortowania jest numer 001,002,XXX najpierw, a następnie alfabet A-Z.
 • 【Lekki i Elegancki Odtwarzacz Muzyki】Oilsky D22 mp3 Waga tylko 2,15Oz. Dobry partner do uprawiania sportu, biegania i porannych treningów. Również świetna propozycja dla Ciebie, która nie wymaga zużywania baterii w telefonie. Unikaj nieograniczonego korzystania z tabletów lub telefonów komórkowych przez dzieci.

AGPTEK Odtwarzacz MP3 64 GB Bluetooth 5.3 z 2,8-calowym w pełni dotykowym ekranem, przenośna muzyka HiFi z głośnikiem, radiem FM, e-bookiem, obsługa do 128 GB, czarny

223,12  disponible
2 new from 223,12 zł
2 used from 155,78 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 2:45 pm

Características

 • Pamięć flash 8/16/32 GB/64 GB - włóż do odtwarzacza plik MP3 o długości utworu około 4 minut i szybkości transmisji 128 kb/s. 8 GB może pomieścić około 1800 utworów, 32 GB może pomieścić około 7200 utworów. Wystarczy przeciągnąć na niego swoje ulubione utwory, gdy otrzymasz odtwarzacz MP3 AGPTEK Dodatkowe gniazdo kart TF umożliwia dodanie karty TF o pojemności do 128 GB, dzięki czemu nigdy nie zabraknie Ci muzyki. Obsługuje większość popularnych formatów: MP3/WMA/ APE/ FLAC/ WAV/ DRM/ACELP
 • 【Podsycaj swój entuzjazm do sportu】Przenośna konstrukcja z klipsem umożliwia mocne zaczepienie odtwarzacza mp3 w odzieży sportowej lub dołączonej sportowej opasce. Jest mały i waży tylko, co oznacza, że nawet nie zauważysz, że istnieje! Utrzymuj muzykę włączoną dzięki odtwarzaczowi muzycznemu zaprojektowanemu do treningu
 • Transmisja Bluetooth w najlepszym wydaniu: dzięki zastosowaniu zaawansowanego Bluetooth 5.0, który sprawia, że połączenie i transmisja są bardziej stabilne, będzie łatwiejsze i szybsze połączenie ze słuchawkami i głośnikami Bluetooth. Pomóż cieszyć się muzyką. (Uwaga: funkcja Bluetooth nadaje się tylko do muzyki, ale nie do radia FM)
 • Wielofunkcyjne urządzenie z krokomierzem: Nie tylko zwykły odtwarzacz muzyki, ale także przydatne urządzenie do codziennego użytku. Obsługuje radio FM, nagrywanie głosu, odtwarzanie wideo, przeglądanie zdjęć, czytanie e-booków, kalendarz, stoper, zegar, wygaszacz ekranu czasu, powtarzanie A-B itp. Wbudowana funkcja krokomierza, idealna do biegania i podróży
 • Bezstratny dźwięk Hi-Fi i długa żywotność baterii: Profesjonalny cyfrowy układ redukcji szumów wytwarza wyraźny dźwięk stereo oryginalnego źródła. 30 godzin odtwarzania muzyki z 1,5 godziny czasu ładowania, możesz spędzać mniej czasu na ładowaniu, a więcej na słuchaniu

AGPTEK Odtwarzacz MP3, 8 GB, bez strat z ekranem o przekątnej 1,8", 70 godzin odtwarzania muzyki, z radiem FM, zdjęciami, nagrywaniem, książką elektryczną, kartą TF do 64 GB, kolor różowe złoto

156,55  disponible
2 new from 156,55 zł
5 used from 123,85 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 2:45 pm

Características

 • 【 Wielofunkcyjny odtwarzacz waży zaledwie 30 g 】 Waga 30 g jest bardzo lekka i pracuje razem z paskiem na ramię, aby rozwiązać problem obciążenia. Uwolnij swoje ręce podczas treningu. Możesz również cieszyć się rabatami podczas zakupu. Wielofunkcyjna konstrukcja zapewnia nie tylko funkcję muzyki, ale również funkcje jak e-book, radio FM, nagrywanie, zegarek, zdjęcia i tak dalej.
 • 【Obsługuje kartę SD 64 GB】 Wewnętrzna pamięć 8 GB obsługuje karty micro SD o pojemności do 64 GB, dzięki czemu można zapisać tysiące utworów na raz. Ciesz się swoją ulubioną muzyką dzięki bezstratnej jakości dźwięku w dowolnym miejscu i czasie. (Wskazówka: w celu uniknięcia problemów z kompatybilnością używaj kart pamięci AGPTEK lub Kingston. Karty SanDisk nie są kompatybilne z odtwarzaczem)
 • 【 70 godzin odtwarzania z bezstratną jakością dźwięku 】 potrzebuje tylko ok. 2 godziny czasu ładowania, ładuje przy tym do 80% pojemności akumulatora. 3-4 godziny kompletnego ładowania. Do 70 godzin słuchania muzyki przy pełnym naładowaniu. Obsługuje następujące formaty: MP3, WMA, OGG, WAV, itd. Pozwól się usłyszeć piosenki. Ciesz się muzyką bez żadnych strat bez obaw. (Wymagania dotyczące APE i FLAC: 8KHz-48KHz, 1000Kbgs)
 • 【 Łatwy w użyciu 】 Odtwarzacz MP3 składa się z 5 przycisków i 1 niezależnego wyłącznika, umożliwia łatwą obsługę za pomocą przycisku, co ułatwia sterowanie odtwarzaczem. Funkcja blokowania/odblokowywania (naciśnij długo przycisk M), odtwarzacz MP3 można obsługiwać podczas uprawiania sportu lub jazdy na rowerze.
 • 【 Łatwe przesyłanie danych i tworzenie listy odtwarzania 】Dzięki funkcji OTG odtwarzacz MP3 można przesyłać dane nie tylko z komputera przez kabel USB, ale również przesyłać dane z telefonu komórkowego z systemem Android (z funkcją OTG). Synchronizacja PlayList z bezpłatnym MediaMonkey. Koniec z problemami z iTunes lub Windows media player.

Odtwarzacz MP3 z Bluetooth, przenośny odtwarzacz muzyki MP3 MP4 z radiem FM nagrywanie głosu E-Book Kalendarz budzika klip odtwarzacz MP3 z pamięcią 32 GB do uprawiania sportu

150,39  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 2:45 pm

Características

 • Odtwarzacz mp3 Bluetooth o pojemności 32 GB: Ten muzyczny odtwarzacz MP3 ma wewnętrzną pamięć 32 GB, dzięki czemu można zapisać więcej utworów w kieszeni, a ponadto może również obsługiwać rozszerzoną pamięć do 128 GB BEZ MARSZCZENIA O PAMIĘCIE
 • ♬【Odtwarzacz MP3 z małym klipsem i lekkością】 Ten super odpowiedni przenośny odtwarzacz mp3 do uprawiania sportu, tylko 32 g (1,129 uncji) jest bardzo lekki i ma wymiary: 2,36 × 1,57 × 0,67 (cale) sprawia, że ten odtwarzacz mp3 jest łatwy do włożenia do kieszeni podczas spaceru lub biegania tego odtwarzacza mp3mp3. NATO Sportowy
 • Odtwarzacz MP3 z Bluetooth 5.0. Ten odtwarzacz MP3 Mp4 Bluetooth można łatwo połączyć z głośnikiem Bluetooth lub zestawem słuchawkowym Bluetooth 5.0, co oznacza szybszą prędkość transmisji, stabilną wydajność i większą zdolność przeciwzakłóceniową. Możesz odtwarzać muzykę przez głośniki Bluetooth lub słuchawki Bluetooth. (Uwaga: nie można sparować z telefonem komórkowym)
 • Odtwarzacz mp3 z pełnym ekranem dotykowym: Ten cyfrowy odtwarzacz MP3 z pełną kontrolą ekranu dotykowego jest bardzo łatwy w obsłudze nawet przez dzieci, bardzo prosty interfejs operacyjny sprawia, że ten odtwarzacz MP3 jest bardzo łatwy w użyciu dla dzieci i osób starszych
 • Cyfrowe nagrywanie głosu liniowego - ten odtwarzacz mp3 Bluetooth jest wyposażony w bardzo prostą funkcję nagrywania głosu liniowego, aby nagrywać ulubioną muzykę z innego urządzenia audio (JEST Z kablem audio).

Odtwarzacz MP3 o pojemności 32 GB, Bluetooth 5.0, HiFi bezstratny odtwarzacz muzyki z głośnikiem, nagrywaniem głosu Line-in i radiem FM, ekran dotykowy 1,8", obsługa do 128 GB pamięci zewnętrznej (ze słuchawkami, etui ochronne)

169,59  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 2:45 pm

Características

 • Ulepszone połączenie Bluetooth 5.0 - odtwarzacz MP3 z technologią Bluetooth 5.0 umożliwia podłączenie słuchawek Bluetooth lub głośnika Bluetooth z szybszą transmisją, bardziej stabilnym połączeniem i mniejszym zużyciem energii, co wydłuża żywotność baterii.
 • Duża pamięć 32 GB i możliwość rozszerzenia do 128 GB - duża pamięć wewnętrzna 32 GB oznacza, że można zapisać do 8000 utworów, a odtwarzacz MP3 jest wyposażony w gniazdo na kartę TF. Jeśli więc nadal obawiasz się, że nie masz wystarczającej ilości pamięci, możesz to zrobić, aby rozszerzyć kartę TF o pojemności maksymalnie 128 GB.
 • Bardzo czuły ekran dotykowy - ten odtwarzacz MP3 Bluetooth jest wyposażony w ekran dotykowy o przekątnej 1,8 cala i konstrukcję IPS z lustrzaną powierzchnią. Odporność na zadrapania. Może sterować i dotykać całego ekranu, co pozwala obsługiwać odtwarzacz MP3 jak smartfon.
 • Nagrywanie muzyki i głosu: 1. Nagrywanie Line-In - ta funkcja może pomóc w kopiowaniu muzyki, której można jedynie słuchać online, ale nie można jej pobrać. Podłącz odtwarzacz MP3 do komputera/telefonu za pomocą kabla AUX, a następnie odtwórz utwory i rozpocznij nagrywanie muzyki. 2. Możesz nagrać program radiowy FM i nagrywać głos, który dotknie Twojej duszy. 3. Odtwarzacz MP3 może być również używany do nagrywania audio.
 • Inne funkcje - odtwarzacz MP3 obsługuje również radio FM, e-book (plik TFT), krokomierz, przeglądanie zdjęć, wygaszacz ekranu, alarm, foldery, 23 języki, kalendarz, stoper itd. Idealnie nadają się do uprawiania sportu, fitnessu, biegania, podróży, nauki, pracy.
/* */ Go up