odbojniki do deski sedesowej

12 sztuk odbojników do deski sedesowej, nakładki na deskę sedesową, amortyzator deski sedesowej, zderzak, 8 odbojników pierścieniowych i 4 odbojniki do domu, biura, hotelu (białe)

31,46  disponible
Amazon.pl
as of 26 lutego, 2024 6:29 am

Características

 • Wysokiej jakości materiał - zderzak z tworzywa sztucznego do toalety jest wykonany z wytrzymałego i wytrzymałego tworzywa sztucznego ABS, dzięki czemu nadaje się do codziennego użytku. Jest to szeroko rozpowszechnione akcesorium toaletowe.
 • Stabilność i ochrona – nasze gumowe odbojniki zawierają 12 stabilizatorów deski sedesowej, które zapewniają łatwy sposób ochrony deski sedesowej przed zadrapaniami lub uszkodzeniami, działają jako zderzak, aby ustabilizować deskę sedesową i zapewnić bezpieczne dopasowanie za każdym razem. Ciesz się komfortową kąpielą.
 • Uniwersalna kompatybilność – niezależnie od tego, czy masz okrągły czy podłużny fotel, nasz zderzak toaletowy jest kompatybilny z prawie wszystkimi rodzajami desek toaletowych, aby zmniejszyć hałas, poprawić stabilność i uniknąć zarysowań, co czyni go idealnym rozwiązaniem do każdej inteligentnej toalety.
 • Łatwy montaż – do montażu nie są wymagane żadne narzędzia. W tym celu wystarczy wyciągnąć stary korek z deski sedesowej i wcisnąć nowy amortyzator w odpowiedni rowek. Dwa okrągłe korki pasują do spodu deski sedesowej, podczas gdy podłużny korek pasuje do dolnej części deski sedesowej.
 • Szerokie zastosowanie - deska sedesowa w standardowym rozmiarze nadaje się do większości toalet i może być używana w gospodarstwach domowych, hotelach, szpitalach, szkołach, centrach handlowych, restauracjach i innych miejscach.

Odbojnik do deski sedesowej, 8 sztuk, części zamienne, deski, deska sedesowa, uniwersalna, zamiennik deski sedesowej, zderzaki dla rodzin, hoteli, szkoły, toalety

23,60  disponible
Amazon.pl
as of 26 lutego, 2024 6:29 am

Características

 • Wystarczająca ilość: 8 sztuk odbojników toaletowych, 4 owalne, 4 okrągłe, wystarczająca ilość, aby można było ich używać i wymieniać, rozwiązuje problem luki między toaletą a siedziskiem. Zatyczki do deski sedesowej są idealne do prywatnych domów, hoteli, szpitali itp
 • Ulepszona konstrukcja: nasze zderzaki bidetowe są dostarczane z dodatkowym uchwytem dystansowym do okularów toaletowych, aby idealnie podnieść i wyrównać siedzisko oraz spełnić Twoje wymagania. Zderzak deski sedesowej jest kompatybilny z prawie wszystkimi markami wc. Ponadto oferujemy zderzaki bidetowe do spłuczki toaletowej, aby zminimalizować hałas
 • Wysokiej jakości materiał: uniwersalny zestaw zamienny do toalety składa się z trwałego i stabilnego tworzywa ABS i TPE na spodzie, aby zapewnić, że zderzaki bidetowe są wystarczająco wytrzymałe do codziennego użytku i zapewniają wyściółkę i ochronę siedziska toaletowego
 • Łatwa instalacja: Najpierw utrzymuj podkładki zderzaka pierścienia siedzenia w suchości i czystości, a następnie zdejmij papier ochronny gumowej pokrywy toalety i przyklej stabilizator siedziska toalety na siedzisko bidetowe
 • Obsługa klienta: Nasze gumowe odbojniki WC są przed wysyłką poddawane obszernym testom w celu spełnienia naszych wysokich standardów. Jesteśmy ekspertami w tworzeniu zabawnych produktów i jesteśmy przekonani, że pokochasz nasz podwyższony stoper do deski sedesowej! Skontaktuj się z nami, jeśli masz jakiekolwiek pytania. Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji

KAPSING 12 sztuk odbojników do deski sedesowej, plastikowe, nakładki na deskę sedesową, nakładki dystansowe z tworzywa sztucznego do deski sedesowej

20,99  disponible
Amazon.pl
as of 26 lutego, 2024 6:29 am

Características

 • [Wysokiej jakości materiał]: Nasze pokrowce na deski sedesowe są wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, aby zapewnić trwałość i długą żywotność. Te odbojniki skutecznie chronią deskę sedesową przed uszkodzeniem i zużyciem.
 • [ŁATWA INSTALACJA]: Nasze odbojniki deski sedesowej są bardzo łatwe w montażu i nie wymagają żadnych narzędzi ani wiedzy specjalistycznej. Wystarczy zdjąć starą wtyczkę z deski sedesowej, wsunąć nową poduszkę w odpowiedni rowek i mocno ją docisnąć.
 • [Wygodne użytkowanie]: Nasze odbojniki deski sedesowej zapewniają wspaniałe wrażenia podczas użytkowania, ponieważ sprawiają, że deska sedesowa jest bardziej płaska i stabilna. Poduszki te zmniejszają tarcie między siedziskiem a muszlą klozetową i zapewniają płynniejsze użytkowanie.
 • [WSZECHSTRONNE ZASTOSOWANIE]: Nasze odbojniki deski sedesowej są zaprojektowane tak, aby pasowały do szerokiej palety desek sedesowych w standardowym rozmiarze, niezależnie od tego, czy chodzi o okrągłe czy przedłużone siedzisko, nasze odbojniki do deski sedesowej pasują do większości modeli. Niezależnie od tego, czy używasz ich w domu, czy w miejscach publicznych, te poduszki zapewniają komfort i ochronę.
 • [JAKOŚĆ USŁUGA]: Zobowiązujemy się do zapewnienia naszym klientom doskonałej obsługi. Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy podczas korzystania z naszych odbojników do deski sedesowej, skontaktuj się z naszym zespołem obsługi klienta. Dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać Twój problem i zapewnić Ci satysfakcję.

12 sztuk odbojników do deski sedesowej, nakładki na deskę sedesową, wsporniki dystansowe do muszli klozetowych, amortyzatorów, deski sedesowej, zderzaka, 8 odbojników pierścieniowych i 4 odbojniki

33,33  disponible
Amazon.pl
as of 26 lutego, 2024 6:29 am

Características

 • Stabilizacja i ochrona: nasz zestaw odbojników deski sedesowej jest dostarczany z 12 stabilizatorami deski sedesowej, które zapewniają łatwy sposób ochrony deski sedesowej przed zadrapaniami lub pęknięciami, jednocześnie służąc jako bufor stabilizujący deskę sedesową i gwarantując za każdym razem komfortowe wrażenia z toalety.
 • Wysokiej jakości materiały: odbojniki deski sedesowej są wykonane z trwałego i wytrzymałego tworzywa sztucznego ABS, aby upewnić się, że nadają się do codziennego użytku. Jest to szeroko stosowany dodatek do toalety.
 • Uniwersalna kompatybilność: bez względu na to, czy masz okrągłą lub przedłużoną deskę sedesową, nasze odbojnik deski sedesowej są doskonale wyposażone. Nasz zderzak toaletowy jest kompatybilny z prawie wszystkimi rodzajami desek sedesowych, aby zmniejszyć hałas, zwiększyć stabilność i uniknąć zarysowań, dzięki czemu idealnie nadaje się do każdej inteligentnej toalety.
 • Łatwy montaż: montaż odbywa się całkowicie bez użycia narzędzi. W tym celu wystarczy wyciągnąć stare zatyczki z deski sedesowej, a następnie wcisnąć nowe amortyzatory w odpowiednie otwory. Dwie okrągłe zatyczki pasują do spodu deski sedesowej, podczas gdy podłużne amortyzatory należą do spodu deski sedesowej.
 • Szerokie zastosowanie: Odbojnik deski sedesowej o standardowym rozmiarze nadaje się do większości toalet i może być używany w mieszkaniach, hotelach, szpitalach, szkołach, centrach handlowych, restauracjach i innych miejscach.

YUNYAN 20 szt. bufor do deski sedesowej, zderzaki, część zamienna, uniwersalna nakładka na deskę sedesową, 10 odbojników pierścieniowych i 10 odbojników do deski sedesowej

46,46  disponible
Amazon.pl
as of 26 lutego, 2024 6:29 am

Características

 • 【Wysokiej jakości materiał】Odbojnik deski sedesowej jest wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które ma dobrą odporność na uderzenia i amortyzację, jest wytrzymały i trwały.
 • 【Łatwa instalacja】Odbojnik klapy toaletowej można zainstalować bez użycia narzędzi, wystarczy nacisnąć nowy amortyzator, aby wymienić stary w odpowiedni rowek. Przed montażem należy oczyścić i osuszyć klapę toalety.
 • 【Uniwersalna nakładka na deskę sedesową】Nasz zestaw tłumiący klapę toaletową nadaje się do prawie wszystkich rodzajów klap toaletowych. Regularna wymiana nie tylko utrzymuje toaletę w czystości, ale również przedłuża jej żywotność.
 • 【Praktyczne akcesorium toaletowe】Odbojniki do toalety zapewniają wyściółkę i ochronę klap toaletowych, redukują hałas, poprawiają stabilność i zapobiegają zarysowaniom.
 • Szerokie zastosowanie - standardowy rozmiar odbojnika deski sedesowej nadaje się do większości toalet i może być stosowany w gospodarstwach domowych, hotelach, szpitalach, toaletach publicznych, centrach handlowych i innych miejscach.

UTMACH 24 sztuki deski sedesowej z tworzywa sztucznego, z pudełkiem do przechowywania, 12 odbojników pierścieniowych i 12 odbojników do deski sedesowej, 24 sztuki

43,99  disponible
Amazon.pl
as of 26 lutego, 2024 6:29 am

Características

 • Zestaw odbojników deski sedesowej - nasz odbojnik do deski sedesowej jest wyposażony w 12 owalnych odbojników sedesowych, 12 okrągłych odbojników toalet, 1 pudełko do przechowywania, aby zapewnić optymalne wsparcie dla deski sedesowej.
 • 【 Wsparcie stabilności】Zderzak do deski sedesowej jest wykonany z trwałego i mocnego materiału ldpe + EVA, aby zapewnić lepszą amortyzację i ochronę deski sedesowej. i sprawia, że deska sedesowa jest bardziej stabilna.
 • Odbojnik części zamiennych do deski sedesowej - nasz odbojnik z tworzywa sztucznego jest używany do wymiany uszkodzonej poduszki w oryginalnym siedzeniu toalety, co może zmniejszyć hałas podczas zamykania pokrywy toalety i sprawić, że deska sedesowa będzie bardziej płaska.
 • Łatwa instalacja - części zamienne do deski sedesowej są łatwe w instalacji. Najpierw wyczyść pokrywę toalety i pozostaw ją w suchości, następnie wciśnij deskę sedesową do pokrywy, a następnie w rowek siedziska, aby zakończyć instalację.
 • Uniwersalny odbojnik deski sedesowej - odbojnik deski sedesowej pasuje do większości modeli sedesu toaletowego, może być używany przez długi czas.

8 sztuk odbojników deski sedesowej, amortyzatory do muszli klozetowej, z 4 górnymi nakładkami, do domu, hotelu, biura

23,99  disponible
Amazon.pl
as of 26 lutego, 2024 6:29 am

Características

 • Amortyzator do WC chroni deskę sedesową przed zadrapaniami lub uszkodzeniami, działa jak zderzak, aby ustabilizować deskę sedesową.
 • Odbojnik deski sedesowej, wyprodukowany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, trwały i stabilny, ma długą żywotność.
 • Zderzak deski sedesowej jest kompatybilny z większością desek sedesowych i nadaje się do toalet rodzinnych, szpitali, szkół itd.
 • Wystarczy wyciągnąć starą zatyczkę z deski sedesowej, wcisnąć nową poduszkę w rowek i upewnić się, że jest mocno osadzona.
 • Zestaw zawiera 8 poduszek na siedzisko i 4 poduszki na deskę sedesową, wystarczającą ilość do wymiany.

Odbojnik do deski sedesowej, amortyzator deski sedesowej, tworzywo sztuczne, zderzak do deski sedesowej, zderzak do deski sedesowej, zderzak gumowy, zatyczka wspornika deski sedesowej, zderzak do

 out of stock
Amazon.pl
as of 26 lutego, 2024 6:29 am

Características

 • Die Toilettensitzpuffer sind aus LDPE und EVA-Material hergestellt, die Stoßfestigkeit und Dämpfungseigenschaften bieten, um Toilettensitze zu schützen.Es ist ein weit verbreitetes Toilettenzubehör.
 • Unsere Gummipuffer enthalten 12 Toilettensitzstabilisatoren, die eine einfache Möglichkeit bieten, Ihren Toilettensitz vor Kratzern oder Beschädigungen zu schützen, als Stoßfänger fungieren.Die eine langfristige Nutzung und einen bequemen Austausch gewährleisten.
 • Egal, ob Sie einen runden oder einen länglichen Sitz haben, unsere Toilettenstoßstange ist mit fast allen Arten von Toilettensitzen kompatibel, um Geräusche zu reduzieren, was sie ideal für jede intelligente Toilette macht.
 • Reinigen Sie den Toilettendeckel, legen Sie die Toilettenstoßstangen in die Deckel- und Kissenrille, um die schnelle Installation abzuschließen.Die beiden runden Stöpsel passen in die Unterseite des Toilettendeckels, während der längliche Stöpsel in die Unterseite des Toilettensitzes passt.
 • Der Toilettensitz in Standardgröße ist für die meisten Toiletten geeignet und kann für Familien, Hotels, Krankenhäuser und Schulen.Genießen Sie die Bequemlichkeit des Lebens.

12 sztuk odbojników deski sedesowej, amortyzatory do muszli klozetowych, z 6 górnymi nakładkami, do domu, hotelu, biura

26,99  disponible
Amazon.pl
as of 26 lutego, 2024 6:29 am

Características

 • Amortyzator do WC chroni deskę sedesową przed zadrapaniami lub uszkodzeniami, działa jak zderzak, aby ustabilizować deskę sedesową.
 • Odbojnik deski sedesowej, wyprodukowany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, trwały i stabilny, ma długą żywotność.
 • Zderzak deski sedesowej jest kompatybilny z większością desek sedesowych i nadaje się do toalet rodzinnych, szpitali, szkół itd.
 • Wystarczy wyciągnąć starą zatyczkę z deski sedesowej, wcisnąć nową poduszkę w rowek i upewnić się, że jest mocno osadzona.
 • Zestaw zawiera 12 poduszek na siedzisko i 6 poduszek na deskę sedesową, wystarczającą ilość do wymiany.

CLDESTINY 16 sztuk odbojników do deski sedesowej, amortyzator do okularów, zatyczki do muszli klozetowej, aby zmniejszyć hałas, aby chronić deskę sedesową, zawiera 8 zatyczek do deski sedesowej i nakładki na górną pokrywę, kolor biały

55,99  disponible
Amazon.pl
as of 26 lutego, 2024 6:29 am

Características

 • 【Duża ilość】 Otrzymasz 8 odbojników do deski klozetowej i 8 amortyzatorów do muszli klozetowych, wystarczająco dużo do długotrwałego użytkowania, można łatwo wymienić toaletę i wygodniej używać.
 • Redukcja hałasu - części zamienne deski sedesowej zostały zaprojektowane, aby deska sedesowa była bardziej płaska i stabilna. Po zamknięciu zmniejsza poziom hałasu i chroni ponadto powierzchnie zderzeniowe.
 • Wysokiej jakości materiał - ta część zamienna do deski sedesowej jest wykonana z tworzywa sztucznego ABS i TPE, które charakteryzuje się dobrą odpornością na uderzenia i amortyzacją, odpornością na zużycie, wysoką temperaturę, odpornością na niskie temperatury, trwałością i stabilnością oraz długą żywotnością.
 • Łatwa instalacja - do instalacji nie są wymagane żadne narzędzia, łatwy montaż i obsługa. Oddziel stary korek deski sedesowej od deski sedesowej, wsuń nowy korek do deski sedesowej do odpowiedniego rowka i mocno dociśnij, aby upewnić się, że jest bezpiecznie zamocowana.
 • Szerokie zastosowanie - zatyczki do deski sedesowej stosuje się do większości modeli toalet, które zostały zaprojektowane specjalnie do renowacji desek sedesowych. Idealnie nadaje się do zastąpienia tapicerki deski sedesowej w mieszkaniach, budynkach biurowych, hotelach, szpitalach, publicznych toaletach, itp. Rozwiązuje niestabilne problemy.
/* */ Go up

Kontynuując korzystanie z witryny, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.