obwody elektryczne dla dzieci

Sntieecr Zestaw elektrycznych silników obwodowych, eksperyment naukowy edukacyjny Montessori zestaw dla dzieci DIY STEM Engineering Project

50,99  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 6:32 pm

Características

 • Kompletny zestaw obwodów: W zestawie z jedną instrukcją, 5 x rysików krokodylowych, 5 x żarówki, 2 x silniki, 2 x uchwyt silnika, 2 x przełączniki kołyskowe, 3 x śmigło z 3 łopatkami, 3 x śmigło z 4 łopatkami, 1 x sondażer, 1 x uchwyt na żarówki, uchwyt baterii AA (1 x 1 5 V), uchwyt baterii AA (2 x 1,5 V), zapakowany z wystarczającą ilością akcesoriów do obwodów do łatwego wykonania projektu naukowego
 • Zestaw do eksperymentów naukowych: Ten popularny i interesujący elektroniczny eksperyment naukowy może dobrze inspirować i zachęcać dzieci do nauki nauki. Ta zabawka edukacyjna Montessori jest dobra dla ciekawskich dzieci, zmieniając własne nowe pomysły i wynalazki w rzeczywistość. Idealny również do projektów inżynieryjnych STEM w szkole dla dzieci
 • Szerokie zastosowanie: Zestaw silnika obwodu może dobrze przyciągnąć uwagę dzieci i pozwolić im próbować budować, eksperymentować i odkrywać podstawowe proste układy elektryczne. Może być również stosowany w szkole w nauce, STEMI, kursach technologicznych i projektowych, łatwy do zaspokojenia potrzeb projektowych, odpowiednie edukowanie pewnej wiedzy o obwodzie byłoby dobrym czasem interakcji z dziećmi
 • Uwaga: Zaleca się napięcie 1,5 V-3 V. Jeśli napięcie wynosi 3 V, należy kontrolować czas. Czas użytkowania nie powinien być zbyt długi, a czas powinien być kontrolowany w ciągu 3 minut. Po 5-10 minutach obwód generuje ciepło i zwarcie.
 • Ostrzeżenie: Nadaje się dla ponad 8 lat. Niebezpieczeństwo zadławienia – małe części, nie dla dzieci poniżej 3 roku życia. Uważaj na oparzenie spowodowane zwarciem. Nie mieszać starych i nowych baterii. Nie mieszać baterii alkalicznych, standardowych (węglowo-cynk) ani akumulatorów, dzieci muszą używać pod nadzorem osób dorosłych

Laboratorium naukowe podstawowy eksperyment z elektrycznością magnetyzm zestawy edukacyjne podstawowa fizyka obwodów zestaw startowy do nauki obwodów elektrycznych dla dzieci licealiści

1.176,24  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 6:32 pm

Características

 • Profesjonalny zestaw elektryczny: ten interesujący zestaw do eksperymentów naukowych z magnetyzmem elektrycznym, odpowiedni dla uczniów do budowania prostych urządzeń elektrycznych i magnetycznych, które nie tylko mogą poprawić ich umiejętności ucze
 • Szerokie zastosowanie: podstawowy zestaw do nauki elektryczności w obwodzie może budować wiele różnych projektów, takich jak obwody szeregowe, obwody równoległe, generator ręczny, eksperyment Oster, prawo Ohma, zasada solenida i ampera itp. może dob
 • Zestaw do nauki obwodów elektrycznych: zawiera szczegółową eksperymentalną instrukcję obsługi, aby pomóc dzieciom ukończyć projekty. wszystkie akcesoria są zapakowane w torbę do przechowywania, dobrze jest znaleźć przedmioty lub zabrać je na zewnątr
 • Świetny prezent: zestaw do eksperymentów z elektrycznością i magnetyzmem to świetny prezent dla uczniów powyżej 14 lat, aby lepiej zrozumieć podstawowe zasady, nauczyć się podstawowych eksperymentów elektromagnetycznych za pomocą naszych instrukcji
 • Uwaga: Nadaje się do ponad 14 lat, przeczytaj uważnie instrukcję, użyj prawidłowego schematu obwodu, aby uniknąć zwarcia, zwarcie spowoduje wysoką temperaturę i spowoduje stopienie i spalenie obudowy uchwytu baterii, dzieci muszą używać poniżej

SHAOJUNJIE zestaw obwodów elektrycznych przełącznik żarówki przewód przewód podstawowy nauka układ startowy dziecko szkoła edukacyjna nauka DIY

 out of stock
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 6:32 pm

Características

 • Zestaw użytkowy: pomoc nauczycielom i rodzicom w nauczaniu fizyki, wzbogacanie życia rekreacyjnego dzieci, rozwijanie zdolności manualnych i konsoliowanie wiedzy.
 • Silne zastosowanie: Świetny zestaw elektroniczny dla 4 ~ 5 studentów (rok 10, 11, 12, 13) i dzieci do wcześniejszego odkrywania i zainteresowania się fizyką.
 • Świetny prezent dla dzieci: Świetny prezent dla studentów, aby lepiej zrozumieć podstawowe zasady, nauczyć się podstawowych eksperymentów elektromagnetycznych za pomocą naszych instrukcji i odkryć, co chcą wiedzieć przez eksperyment.
 • Szerokie zastosowanie: Może pomóc uczniom nauczyć się podstawowej wiedzy o obwodach, takich jak obwód szeregowy, obwód równoległy, eksperyment z generatorem ręcznym itp.
 • Uwaga: Nadaje się dla dzieci w wieku od 5 lat. Dzieci muszą używać tego przedmiotu pod nadzorem osób dorosłych.

AOMAG Zestaw obwodów naukowych w laboratorium fizyki, zestaw eksperymentów elektrycznych, obwody budowlane dla dzieci juniorów starszych uczniów szkół średnich (zestaw podstawowy)

85,94  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 6:32 pm

Características

 • 【STEM】 Czym jest S.T.E.M.? STEM jest synonimem nauki, technologii, inżynierii i matematyki, które tworzą wiele obszarów, które wychowawcy chcą zająć działaniami opartymi na nauce. Z dumą możemy powiedzieć, że jego zestaw koncentruje się na STEM. Świetny zestaw STEM z fizyki dla małych dzieci, aby poprawić to, czego nauczysz się z zajęć fizyki.
 • Bezpieczeństwo: Jest to bezpieczny zestaw wprowadzający do energii elektrycznej. Pomaga dzieciom skonsolidować wiedzę w podręcznikach i uzyskać głębsze zrozumienie podstaw prądu. Zestaw obwodów Basic Electricity może budować różne rodzaje obwodów szeregowych i równoległych, takich jak obwody podstawowe w instrukcji angielskiej.
 • 【ŁATWE UŻYTKOWANIE】 Ten zestaw zawiera instrukcje w języku angielskim, które ułatwiają montaż obwodów szeregowych i równoległych. Dzięki ustawieniu prostych obwodów dziecko łatwiej nauczy się podstawowych zasad elektrycznych i poprawy umiejętności manualnych dziecka. Świadomość elektryczności.
 • 【POMOCNE】 Ten zestaw jest idealny do projektu naukowego 3-4-5. klasy, letnich obozów, targów naukowych, centrum praktycznego, klubów naukowych, nauki jednostek szkolnych domowych, pomocy dydaktycznych, prezentu dla dzieci i ogólnie do wszystkiego, co związane z edukacją STEM.
 • 【JAKOŚĆ】 Wszystkie akcesoria są zapakowane w plastikowe pudełko do przechowywania. Gdy go nie używasz, możesz włożyć go do pudełka i schować. Uwaga: Ten zestaw nie zawiera dwóch baterii AA.

Zestaw do Nauki Obwodów Elektrycznych, Zestaw Cyrkulacji Magnetoelektrycznej Lampa LED DIY Nauka Zabawka Edukacyjna Zabawka Montażowa dla Dzieci

28,70  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 6:32 pm

Características

 • 【NAUKA WIEDZY】 — Towarzyszenie dzieciom w montażu tego zestawu do nauki obwodów elektrycznych może pozwolić dzieciom nauczyć się dużej ilości wiedzy elektrycznej i magnetycznej oraz pielęgnować zainteresowanie dzieci nauką.
 • 【WZMOCNIJ WYOBRAŹNIĘ】-zabawki do nauki obwodów są nie tylko motywujące i zabawne, ale także poprawiają obserwację i pomagają zwiększyć wyobraźnię i kreatywność dzieci.
 • 【ŁATWY W UŻYCIU】-zestaw do eksperymentu elektromagnetycznego można zmontować bez śrub i narzędzi, wszystkie akcesoria są dołączone, akcesoria są kompletne i są łatwe do grania.
 • 【ZABAWKI NAUKOWE】 — Elektryczna torba eksperymentalna może złagodzić stres i poprawić umiejętności praktyczne. Jest to bardzo praktyczna zabawka naukowa dla dzieci i kultywuje zainteresowanie dzieci nauką.
 • 【PREMIUM ABS】-zestaw do eksperymentów elektromagnetycznych wykonany jest z wysokiej jakości materiału ABS, który jest bezpieczny i idealny na urodziny dzieci, dzień dziecka, Boże Narodzenie, obozy letnie.

Eksperymentalny zestaw do magnesów elektrycznych, lampa LED Eksperymentalny zestaw do obwodów elektrycznych dla dzieci do gier szkolnych

26,22  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 6:32 pm

Características

 • Prosta obsługa: zestaw do eksperymentu magnetycznego elektryczności nie wymaga śrub ani narzędzi, wszystkie akcesoria są dołączone, co jest łatwe do odegrania.
 • Zabawka naukowa: Zestaw do eksperymentów elektrycznych może zmniejszyć nacisk, aby poprawić umiejętności praktyczne, co jest bardzo przydatną zabawką naukową dla dzieci, rozwijającą zainteresowanie nauką u dzieci.
 • Nauka wiedzy: Zestaw do eksperymentowania z obwodami elektrycznymi może sprawić, że dzieci nauczą się dużo wiedzy na temat elektryczności i magnetycznej, rozwijając zainteresowanie dzieci nauką.
 • Doskonały ABS: Zestaw do eksperymentów elektromagnetycznych wykonany z wysokiej jakości materiału ABS, nietoksyczny i bezpieczny, idealna zabawka na urodziny dzieci, dzień dziecka, Boże Narodzenie, obozy letnie.
 • Zwiększ wyobraźnię: Zabawka do nauki obwodów elektrycznych jest nie tylko motywująca i zabawna, ale może również poprawić obserwację, pomóc zwiększyć wyobraźnię i kreatywność dziecka.

2 Pcs Zestaw obwodów elektrycznych dla dzieci | Zestaw do nauki edukacji dla dzieci | DIY Building Blocks Zestawy obwodów elektrycznych dla dziecka Rolempon

362,48  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 6:32 pm

Características

 • ✭【Rozwijaj wyobraźnię】 Wyobraźnia dzieci może działać swobodnie dzięki kreatywności dzięki zestawowi Science Kids Electronics Kit, który wprowaddzieci w podstawową elektronikę, eksperymenty i obwody.
 • ✭【Happy Learning】 Dzieci mogą nauczyć się korzystać z alternatywnych obwodów i fizyki, jednocześnie chowując prawdziwe eksperymenty na wyciągnięcie ręki dzięki zestawowi obwodów elektrycznych dla dzieci do nauki przez bawę.
 • ✭【pewnij bezpieczeństwo dzieciom】 Wykonane z materiału ABS, wszystkie elementy elektroniczne zestawu do eksperymentów naukowych dla dzieci są bezpieczne dla dzieci, a dzieci nie zostaną zranione podcs bawy.
 • ✭【Bring Joy】Dzieci mogą się dobrze bawić, ponieważ edukacyjne zestawy do nauki pozwalają dzieciom budować własne eksperymenty z obwodami i poznawać się z obwodami pomocą prawdziwych komponentów obwodów i przejrzyście ilustrowanej instrukcji.
 • ✭【Odpowiedni wybór】 Dzięki zestawowi do eksperymentów naukowych dla dzieci jest to odpowiedni wybór prezentów dla dzieci na urodziny, Boże Narodzenie, Dzień Dziecka i nie tylko.

NATIONAL GEOGRAPHIC Zestaw do produkcji baterii – zegar ziemniaków i latarka na grosz zestaw naukowy, 2 Projekty elektryczne idealne dla dziewcząt i chłopców, projekty naukowe, które uczą dzieci o obwodach

449,01  disponible
2 new from 449,01 zł
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 6:32 pm

Características

 • Zestaw baterii potato – ten zestaw naukowy STEM uczy dzieci o energii elektrycznej z komponentami, których potrzebują do zbudowania zegara ziemniaczanego DIY z woltomierzem. Łatwe do wykonania instrukcje pozwalają dzieciom zaczynać od razu, wszystko, czego potrzebują to dwa ziemniaki!
 • Lampa zasilana Penny - eksperymenty naukowe dla dzieci w tym zestawie są kontynuowane z niesamowitą latarką do grosza. Dzieci zbudują baterię z dołączonymi monetami i zobaczą, że obwód elektryczny staje się ożywy, gdy włączy się latarka.
 • ŚWIADCZENIE SCIENCE - To połączenie laboratoriów STEM daje dzieciom szansę na naukę elektrotechniki w zabawny, praktyczny i niezapomniany sposób. Jest to świetny prezent naukowy dla każdego ciekawego dziecka, które uwielbia budować i odkrywać!
 • Tak wiele do uczenia się – nie tylko dzieci stworzą baterię i kompletny obwód elektryczny, ale także dowiedzą się, dlaczego te rzeczy działają. Nasz szczegółowy poradnik uczenia się zapewnia fascynujący wgląd w naukę o elektryczności, obwodach i innych.
 • Satysfakcja gwarantowana - Nasze produkty są ręcznie wybierane w celu zapewnienia najwyższych standardów jakości. Jeśli Twoje doświadczenie jest coś mniej niż niezwykłe, daj nam znać, abyśmy mogli to dla Ciebie wynagrodzić.

Jhua Zestaw 58 obwodów dla dzieci, elektroniczny zestaw bloków edukacyjnych, zestaw do eksperymentów, najlepszy zestaw dla dzieci 5-8 osób

189,99  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 6:32 pm

Características

 • 【Rozwój intelektualny i trening zainteresowania】 – ten zestaw bloków elektrycznych oferuje grupy wiekowe 5-8 dzieci z praktycznym doświadczeniem i rozwojem intelektualnym, projektowaniem i budowaniem modeli pracy, układów elektrycznych, nauki w grze.
 • Wiele sposobów projektowania obwodów - 58 projektów bada alternatywne strategie z 18 modułami Circuit Snap. Lepsze rozwijanie intelektualnych dzieci.
 • 【Zestaw zawiera】 – Eksperymenty, w tym lampa, wentylator, dzwonek do drzwi muzycznych i więcej Light Megnet, sterowanie ręczne i dźwiękowe.
 • 【Szczegóły dotyczące nauczania angielskiego】 – ta zabawka jest dostarczana z kompletną instrukcją obsługi w języku angielskim i przewodnikiem do projektów, który pomoże Ci prowadzić dziecko przez badania wielu eksperymentów.
 • 【Zalecane dla dzieci w wieku od 5 do 8】 – w pełni nadaje się dla dzieci do nauki energii elektrycznej. Ta zabawka jest zasilana 2 bateriami AA (baterie nie wchodzą w zakres dostawy).

Laboratorium naukowe Podstawowe zestawy do eksperymentów z magnetyzmem elektrycznym, Fizyka obwodów Zestaw startowy do nauki obwodów elektrycznych dla dzieci Junior Senior

1.934,66  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 6:32 pm

Características

 • Profesjonalny zestaw elektryczny: ten interesujący zestaw eksperymentów naukowych z magnetyzmem elektrycznym, odpowiedni dla uczniów do budowania prostych urządzeń elektrycznych i magnetycznych, które nie tylko mogą poprawić ich umiejętności uczenia się fizyki, ale także poprawić ich umiejętności praktyczne.
 • Szerokie zastosowanie: podstawowy zestaw do nauki elektryczności z obwodami może budować wiele różnych projektów, takich jak obwody szeregowe, obwody równoległe, generator ręczny, eksperyment Oster, prawo Ohma, zasada solenida i ampera itp. może przyciągnąć uwagę dzieci i pozwolić im spróbować budować, eksperymentować i badać podstawowe proste obwody elektryczne.
 • Zestaw do nauki obwodów elektrycznych: Wszystkie akcesoria są zapakowane w torbę do przechowywania, dobrze jest znaleźć przedmioty lub zabrać je na zewnątrz, aby bawić się z przyjaciółmi i kolegami z klasy.
 • Świetny prezent: zestaw do eksperymentów z elektrycznością i magnetyzmem jest świetnym prezentem dla uczniów powyżej 14 lat, aby lepiej zrozumieć podstawowe zasady, nauczyć się podstawowych eksperymentów elektromagnetycznych dzięki naszym instrukcjom, mogą swobodnie badać, otwierać umysł, myśleć, robić to, co robią chcesz wiedzieć przez eksperyment
 • Uwaga: Nauka podczas gry: Wszystkie zestawy do laboratorium naukowego uczą zasad naukowych w zabawny, praktyczny sposób, który jest zarówno zabawny, jak i edukacyjny. Spraw, aby nauka była przyjemniejsza, poznaj podstawowe zasady prostego obwodu, elektryczności, mechaniki i inżynierii. Stymuluj ciekawość i kreatywność dziecka. NOTATKA! : Wymaga 3 baterii AA (brak w zestawie).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

/* */ Go up

Al continuar utilizando el sitio web, usted acepta el uso de COOKIES, de acuerdo con la configuración actual de su navegador.