obwody elektryczne dla dzieci

Kosmos 620707 Electro Power – wejście do prądu elektrycznego, zestaw eksperymentów dla dzieci w wieku 8-12 lat, 5 modeli zmotoryzowanych do budowania i zabawy podczas odkrywania obwodów elektrycznych

119,31  disponible
Amazon.pl
as of 11 lutego, 2024 3:43 pm

Características

 • Stacja eksperymentalna dla początkujących fanów elektryków – dzięki łatwemu składaniu układy są budowane i badane
 • W prostych krokach młodzi nastolatki rozumieją podstawy prądu i testują je na podstawie 15 fascynujących eksperymentów
 • Do tego dochodzi świetna zabawa z 5 modelami, które są połączone z zestawem montażowym. Nie zapomnij o silniku
 • Wiele zdjęć towarzyszy konstrukcji i próbom uzupełnionym ciekawymi informacjami o obwodach i elektronice
 • Zestaw eksperymentalny Kosmos dla początkujących na ekscytujący temat z dnia codziennego – do samodzielnego generowania, sterowania i wykorzystania energii elektrycznej

Zestaw edukacyjny obwodów dla dzieci, eksperymenty laboratoryjne z obwodami elektrycznymi DIY Nauka obwodów dla początkujących do serii i obwodu równoległego (seria obwodu równoległego)

31,45  disponible
2 new from 31,45 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 11 lutego, 2024 3:43 pm

Características

 • Zabawa i bezpieczeństwo: jest to zabawne i bezpieczne środowisko fizyczne. Dowiedz się, jak wykonywać obwody i wykonywać obwody na różne sposoby (obwody szerne i równoległe), aby stymulować ciekawość dzieci.
 • 【Kompletny zestaw obwodu】2 obudowy akumulatora, 1 drzwiczka przełącznika, 5 żarówek, 6 przewodów, 2 płytki drukowane, kompletne akcesoria do obwodów dla łatwych projektów naukowych
 • 【Wysokiej jakości materiały】Wykonane z przyjaznych dla środowiska, wysokiej jakości i trwałych materiałów, bardzo odpowiednie dla dzieci powyżej 4 roku życia do przeprowadzania eksperymentów. .
 • 【Dostawa bez akumulatora】Bateria nie jest dołączona. Potrzebne są dwie baterie AA. Proszę uważnie przeczytać obrazy obwodu, użyj prawidłowego schematu obwodu, aby uniknąć zwarcia, zwarcie spowoduje wysoką temperaturę i rozpływa się i spala obudowę uchwytu akumulatora, dzieci muszą używać pod nadzorem dorosłych.
 • Elektroniczne zabawki naukowe: Pozwól dzieciom i uczniom w przedszkolu uczyć się wiedzy z dziedziny fizyki i zacznij tworzyć proste pętle, seryjne pętle, równoległe pętle i pielęgnować praktyczne umiejętności.

SHAOJUNJIE zestaw obwodów elektrycznych przełącznik żarówki przewód przewodzący podstawowy zestaw startowy do nauki dla dzieci szkoła edukacyjna nauka DIY

 out of stock
Amazon.pl
as of 11 lutego, 2024 3:43 pm

Características

 • Zestaw użytkowy: pomoc nauczycielom i rodzicom w nauczaniu fizyki, wzbogaca życie rekreacyjne dzieci, kultywuje umiejętności praktyczne i konsoliduje wiedzę.
 • Silne zastosowanie: Świetny zestaw elektroniczny dla 4-5 studentów (rok 10, 11, 12, 13) i dzieci, aby z wyprzedzeniem odkrywać i zainteresować naukami fizycznymi.
 • Świetny prezent dla dzieci: Świetny prezent dla studentów, aby lepiej zrozumieć podstawowe zasady, nauczyć się podstawowych eksperymentów elektromagnetycznych za pomocą naszych instrukcji i odkryć, co chcą wiedzieć podczas eksperymentu.
 • Szerokie zastosowanie: Może pomóc uczniom nauczyć się podstawowej wiedzy o obwodach, takich jak obwód szeregowy, obwód równoległy, eksperyment generatora ręcznego itp.
 • Uwaga: Nadaje się dla dzieci w wieku od 5 lat. Dzieci powinny używać tego artykułu pod nadzorem osób dorosłych.

AOMAG Laboratorium nauk fizycznych, zestaw do nauczania, zestaw eksperymentów elektrycznych, obwody budowlane dla dzieci, uczniów szkół średnich (podstawowy zestaw)

83,52  disponible
Amazon.pl
as of 11 lutego, 2024 3:43 pm

Características

 • 【ŁĄCZNIK】 Co to jest S.T.E.M.? STEM oznacza naukę, technologię, inżynierię i matematykę, co stanowi wiele obszarów, które nauczyciele chcą objąć w działaniach opartych na nauce. Z dumą możemy powiedzieć, że jego zestaw koncentruje się na STEM. Świetny zestaw do fizyki STEM dla małych dzieci, aby ulepszyć to, czego nauczyliśmy się na zajęciach z fizyki.
 • 【BEZPIECZEŃSTWO】Jest to bezpieczny zestaw wprowadzający do prądu. Pomaga dzieciom utrwalić wiedzę w podręcznikach i lepiej zrozumieć podstawy aktualności. Zestaw podstawowych obwodów elektrycznych może budować różne rodzaje obwodów szeregowych i równoległych, takich jak obwody podstawowe w języku angielskim.
 • 【ŁATWE UŻYTKOWANIE】 Ten zestaw zawiera instrukcję w języku angielskim, która ułatwia montaż obwodów szeregowych i równoległych. Dzięki ustawieniu prostych obwodów łatwiej jest dziecku nauczyć się podstawowych zasad elektrycznych i poprawić zdolności manualne dziecka, zdolność myślenia, kreatywność i doskonalenie. Świadomość elektryczności.
 • 【Pomocny】 Ten zestaw jest idealny do projektu naukowego 3 ~ 4 ~ 5 klasy, obozów letnich, targów naukowych, centrum praktycznego, klubów naukowych, nauki w szkole domowej, pomocy dydaktycznej, prezentu dla dzieci i ogólnie do wszystkiego, co dotyczy edukacji STEM.
 • 【JAKOŚĆ】 Wszystkie akcesoria są zapakowane w plastikowe pudełko do przechowywania. Jeśli go nie używasz, możesz umieścić go w pudełku i przechowywać. Uwaga: ten zestaw nie zawiera dwóch baterii AA.

KOSMOS 620608 Easy Elektro Big Fun zestaw do przeprowadzania eksperymentów dla dzieci

335,34  disponible
Amazon.pl
as of 11 lutego, 2024 3:43 pm

Características

 • Duży zestaw obwodów elektronicznych z modułami dźwiękowymi, alarmowymi i radiowymi – Big Fun!
 • Prowadzenie testów i pogłębiona wiedza na temat obwodów elektrycznych z obwodami szeregowymi i równoległymi zapewniają wgląd w podstawy elektroniki i elektryki.
 • Idealne połączenie: system Easy Click z praktycznymi zatrzaskami uzupełniony jest łatwo zrozumiałe i zilustrowane schematy włączeń.
 • Najwyższa próba: własne radio FM i różne przełączane systemy alarmowe czekają na dzieci w wieku od 8 do 12 lat.
 • Ten zestaw można łączyć ze wszystkimi skrzynkami eksperymentującymi KOSMOS z serii "Easy Elektro".

PTooTP pociąg elektryczny dla dzieci, pociąg z lokomotywą bateryjną, zestaw silników dużych prędkości, zabawki pociągu magnetycznego, obwód pociągu drewniany kompatybilny z Brio Thomas Chuggington,

69,37  disponible
Amazon.pl
as of 11 lutego, 2024 3:43 pm

Características

 • Kompletny zestaw pociągu – Uwaga: Drewniane szyny nie wchodzą w zakres dostawy. Gra kolejowa obejmuje lokomotywę, pociąg pasażerski, kierowcę i pasażera. Przyciski pozwalają poruszanie się, zatrzymanie i do tyłu. Zarówno kierowca, jak i pasażer mogą stać lub siedzieć i mają elastyczne dłonie i głowy, aby idealnie pasowały do pociągu. Zabawka pociągu jest odpowiednia dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat.
 • Pociąg zasilany bateriami – silnik tego pociągu jest zasilany 2 bateriami AAA (nie wchodzą w zakres dostawy), dzięki czemu moż łatwo poruszać się po torach kolejowych. Ten silnik jest wyjątkowy pod względem mocy i prędkości. Zarówno silnik jak i pociąg są połączone za pomocą magnesów. Magnesy w szych pociągach są starannie dobrane i dokładnie testowane, co ozcza, że możliwe jest połączenie większej liczby wagonów w celu utworzenia dłuższych pociągów.
 • Doskoła kompatybilność: pociąg został zaprojektowany tak, aby był kompatybilny z jpopularniejszymi drewnianymi pociągami, takimi jak Brio, Thomas i Chuggington (szyny drewniane nie wchodzą w zakres dostawy). Ozcza to, że Twoje dziecko może łatwo łączyć szyny i rozwijać swój system kolejowy, zapewniając niekończącą się kreatywną zabawę.
 • Rozwój ważnych umiejętności – zabawa z pociągami pomaga dzieciom zrozumieć i uczyć się pojęć przyczyny i skutku, świadomości przestrzennej oraz rozwiązywania problemów. Zachęca do wyobraźni i kreatywności, ponieważ dzieci mogą tworzyć własne historie i sceriusze podczas zabawy pociągiem. Pociąg ten jest doskołym rzędziem edukacyjnym do interakcji rodzic-dziecko oraz rozwoju umiejętności pracy zespołowej dzieci.
 • Idealny dla kreatywnych maluchów – umieść swojego początkującego inżyniera kolejowego właściwym torze lub uzupełnij jego kolekcję pociągów o szą grę w pociągu bateryjnym. Zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie, ten zestaw jest wykony z odpornego dzieci tworzywa sztucznego i nie ulega uszkodzeniu. Jest to świetny pomysł prezent z okazji urodzin, Bożego Narodzenia, Święta Dziękczynienia lub innej odpowiedniej okazji.

PTooTP pociąg elektryczny dla dzieci, pociąg do lokomotyw bateryjnych, zestaw dużych prędkości silnika Brio obwód magnetyczny pociąg drewniany z dźwiękiem i światłem, zabawka dla małych chłopców w

63,54  disponible
Amazon.pl
as of 11 lutego, 2024 3:43 pm

Características

 • Kompletny zestaw pociągu – drewniane szyny nie wchodzą w zakres dostawy. Ten zestaw kolejowy zawiera lokomotywę i wagon. W zestawie znajdują się przyciski do przodu, zatrzymania i cofania. Kiedy zabawki poruszają się po torach, emitują realistyczne gwizdki, a delikatne reflektory migają i oświetlają tor przed nimi, jak prawdziwy pociąg, zapewniając dzieciom bardziej realistyczne i zabawne wrażenia. Zabawka pociągu jest odpowiednia dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat.
 • Pociągi zasilane bateriami – silnik tego pociągu jest zasilany 2 bateriami AAA (nie wchodzą w zakres dostawy), dzięki czemu można go łatwo poruszać się po torach kolejowych. Ten silnik jest wyjątkowy pod względem mocy i prędkości. Zarówno silnik jak i pociąg są połączone za pomocą magnesów. Magnesy w naszych pociągach są starannie dobrane i dokładnie testowane, co oznacza, że możliwe jest połączenie większej liczby wagonów w celu utworzenia dłuższych pociągów.
 • Doskonała kompatybilność: pociąg został zaprojektowany tak, aby był kompatybilny z najpopularniejszymi drewnianymi pociągami, takimi jak Brio, Thomas i Chuggington (szyny drewniane nie wchodzą w zakres dostawy). Oznacza to, że Twoje dziecko może łatwo łączyć szyny i rozwijać swój system kolejowy, zapewniając niekończącą się kreatywną zabawę.
 • Rozwój ważnych umiejętności – zabawa z pociągami pomaga dzieciom zrozumieć i uczyć się pojęć przyczyny i skutku, świadomości przestrzennej oraz rozwiązywania problemów. Zachęca do wyobraźni i kreatywności, ponieważ dzieci mogą tworzyć własne historie i scenariusze podczas zabawy pociągiem. Pociąg ten jest doskonałym narzędziem edukacyjnym do interakcji rodzic-dziecko oraz rozwoju umiejętności pracy zespołowej dzieci.
 • Idealny dla kreatywnych maluchów – umieść swojego początkującego inżyniera kolejowego na właściwym torze lub uzupełnij jego kolekcję pociągów o naszą grę w pociągu bateryjnym. Zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie, ten zestaw jest wykonany z odpornego na dzieci tworzywa sztucznego i nie ulega uszkodzeniu. Jest to świetny pomysł na prezent z okazji urodzin, Bożego Narodzenia, Święta Dziękczynienia lub innej odpowiedniej okazji.

Zestaw do nauki obwodu, DIY, podstawowy obwód elektryczny, eksperymenty laboratoryjne, zabawki edukacyjne do serii nauczania i obwodu równoległego dla dzieci początkujących

48,90  disponible
Amazon.pl
as of 11 lutego, 2024 3:43 pm

Características

 • Zestaw obwodów zawiera: 2 skrzynki na baterie, 1 drzwi przełączające, 5 żarówek, 6 przewodów, 2 płytki drukowane, Uwaga: zestaw do nauki obwodów nie zawiera dwóch baterii AA. Musisz zabrać ze sobą własną baterię.
 • Elektroniczne zabawki naukowe: To zabawne i bezpieczne środowisko fizyczne. Dowiedz się, jak tworzyć obwody i tworzyć je na różne sposoby (obwody szeregowe i równoległe), aby pobudzić dziecięcą ciekawość. Pozwól dzieciom i uczniom szkół podstawowych nauczyć się wiedzy fizyki, zacznij tworzyć prosty cykl, cykl serialny, cykl równoległy i pielęgnować umiejętności praktyczne.
 • Uwaga: Proszę uważnie przeczytać obraz obwodu, użyj właściwego, aby uniknąć zwarcia, które wygeneruje wysoką temperaturę i spowoduje stopienie się i spalenie skrzynki uchwytu baterii, dzieci muszą używać go pod nadzorem osób dorosłych.
 • Szeroki zakres zastosowań: Zestaw silników obwodowych zawiera znane komponenty, które z łatwością dopasują się do potrzeb Twojego projektu i rozwijają umiejętności naukowe oraz umiejętności praktyczne.
 • Świetny prezent dla dzieci: Zabawki edukacyjne są idealne dla ciekawskich dzieci, aby ożywić własne nowe pomysły i wynalazki.

PTooTP zdalnie sterowany pociąg elektryczny, lokomotywa parowa, zestaw silników dużych prędkości, Brio obwód pociągu magnetyczny z dźwiękiem i światłem, zabawka dla maluchów

66,16  disponible
Amazon.pl
as of 11 lutego, 2024 3:43 pm

Características

 • Kompletny zestaw kolejowy – zestaw kolejowy zawiera symulowaną lokomotywę parową, wagon kolejowy i pilot zdalnego sterowania. W zestawie znajdują się przyciski do przodu, zatrzymania i cofania. Kiedy zabawki poruszają się po torach, wydają realistyczne gwizdki, mieniące się samochody i delikatne reflektory migają i oświetlają tory przed nimi, podobnie jak prawdziwy pociąg, zapewniając dzieciom bardziej realistyczne i zabawne wrażenia.
 • Pociągi zasilane bateryjnie. Lokomotywa działa na 2 baterie AAA (nie wchodzą w zakres dostawy) i pilot zdalnego sterowania z 2 bateriami AAA (nie wchodzą w zakres dostawy). Twoje dziecko może zdalnie sterować kierownicą, dźwiękami i światłami poruszającego się pociągu, co zwiększa przyjemność i emocje związane z rekreacją. Magnesy w naszych pociągach są starannie dobrane i dokładnie testowane, co oznacza, że możliwe jest podłączenie większej liczby samochodów w celu stworzenia dłuższych pociągów.
 • Doskonała kompatybilność: pociąg został zaprojektowany tak, aby był kompatybilny z najpopularniejszymi drewnianymi pociągami, takimi jak Brio, Thomas i Chuggington (szyny drewniane nie wchodzą w zakres dostawy). Oznacza to, że Twoje dziecko może łatwo łączyć szyny i rozwijać swój system kolejowy, zapewniając niekończącą się kreatywną zabawę. Zabawka pociągu jest odpowiednia dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat.
 • Rozwój ważnych umiejętności – zabawa z pociągami pomaga dzieciom zrozumieć i uczyć się pojęć przyczyny i skutku, świadomości przestrzennej oraz rozwiązywania problemów. Zachęca do wyobraźni i kreatywności, ponieważ dzieci mogą tworzyć własne historie i scenariusze podczas zabawy pociągiem. Pociąg ten jest doskonałym narzędziem edukacyjnym do interakcji rodzic-dziecko oraz rozwoju umiejętności pracy zespołowej dzieci.
 • Idealny dla kreatywnych maluchów – umieść swojego początkującego inżyniera kolejowego na właściwym torze lub uzupełnij jego kolekcję pociągów o naszą grę w pociągu bateryjnym. Zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie, ten zestaw jest wykonany z odpornego na dzieci tworzywa sztucznego i nie ulega uszkodzeniu. Jest to świetny pomysł na prezent z okazji urodzin, Bożego Narodzenia, Święta Dziękczynienia lub innej odpowiedniej okazji.

Elektryczny pociąg dziecięcy, obwód kolejowy od 3 lat, lokomotywa elektryczna, 116 sztuk zestaw z dołączonymi bateriami

155,77  disponible
Amazon.pl
as of 11 lutego, 2024 3:43 pm

Características

 • Wyjątkowa jakość materiału : Wszystkie nasze akcesoria są wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które jest wielokrotnego użytku i ma gładką powierzchnię i dobrze wypolerowane krawędzie, dzięki czemu są odpowiednie dla dzieci. Każdy z nich został poddany rygorystycznej kontroli jakości i został wyprodukowany z dużą dbałością o szczegóły, aby zapewnić ich wytrzymałość.
 • Autentyczne dźwięki i atmosfera: Każdy element tego elektrycznego toru kolejowego dla dzieci jest starannie zaprojektowany, aby uchwycić najbardziej realistyczny wygląd pociągu. Kiedy lokomotywa elektryczna jest w akcji, emituje sygnał dźwiękowy, tworząc atmosferę tak dynamiczną jak prawdziwy pociąg. Daje to bardziej wciągające i urzekające doświadczenie, które docenią dzieci "
 • Łatwy montaż i nieskończona kreatywność: Ten elektryczny tor kolejowy jest bardzo łatwy w montażu. Pozwala dzieciom na tworzenie różnych modeli poprzez dodanie różnych akcesoriów kolejowych. Zachęca dzieci do kreatywności, pozwalając im na projektowanie własnych ulubionych sposobów.
 • Zalety edukacyjne: Oprócz zapewnienia godzin rozrywki, ta zabawka jest idealna dla miłośników pociągów elektrycznych. Grając w nią Twoje dzieci będą mogły nie tylko dobrze się bawić, ale także rozwijać swoje umiejętności motoryczne.
 • Pomysły na prezenty na każdą okazję: To pudełko jest doskonałym prezentem dla dzieci, niezależnie od tego, czy są to chłopcy, dziewcząt czy młodych miłośników kolei. Jest to idealny prezent na urodziny, Boże Narodzenie, Nowy Rok, święta czy inne specjalne okazje.
/* */ Go up

Kontynuując korzystanie z witryny, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.