nozyce do galezi na wysiegniku

Einhell Elektr. nożyce do żywopłotu na wysięgniku GC-HH 5056 (500 W, dł. cięcia 47 cm, przedłużenie 170-250 cm, odstęp między zębami 20 mm, 5-stopniowa regulacja gł. silnika, obrotowy uchwyt główny)

355,44  disponible
Amazon.pl
as of 16 kwietnia, 2024 9:35 pm

Características

 • Moc – Elektryczne nożyce do żywopłotu na wysięgniku 500 W Einhell GC-HH 5056 są praktycznym pomocnikiem w skracaniu wysokich żywopłotów w ogrodzie.
 • Do grubych gałęzi – dzięki rozstawowi zębów 20 mm i długości cięcia 47 cm, również grubsze gałęzie można łatwo ciąć za pomocą nożyc do żywopłotu na wysięgniku.
 • Wysokiej jakości noże – Nawet przy intensywnym użytkowaniu wycinane laserowo i szlifowane diamentowo ostrza pozostają ostre i zapewniają czyste, precyzyjne cięcie.
 • Optymalne wyniki cięcia - Wielostopniowa przystawka tnąca i teleskopowe przedłużenie umożliwiają optymalne cięcie żywopłotu pod każdym kątem.
 • Obsługa – Dzięki Softgrip i obrotowemu uchwytowi głównemu nożyce do żywopłotu na wysięgniku leżą wygodnie w dłoni, a pasek do przenoszenia służy do oszczędzania siły.

Einhell Akumulatorowe narzędzie wielofunkcyjne GE-HC 18 Li T-Solo (nożyce do żywopłotu i piła łańcuchowa 2w1, miecz Oregon, bez akumulatora i ładowarki)

513,47  disponible
3 new from 513,47 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 16 kwietnia, 2024 9:35 pm

Características

 • Dostawa nie obejmuje akumulatora i ładowarki, są dostępne osobno, np. jako praktyczny zestaw startowy o różnych mocach.
 • łańcuch i prowadnica Oregon
 • wymienna głowica piła / nożyce
 • gumowana rękojeść, regulowana
 • długi regulowany trzonek

Greenworks G40PHA Akumulatorowe Nożyce do Żywopłotu na Wysięgniku Ostrza o Podwójnym Działaniu 51 cm Cięcie Gałęzi do 18 mm Obrót Głowicy 125 Stopni 3000 Cięć na Minutę BEZ Baterii 40V i Ładowarki

539,16  disponible
Amazon.pl
as of 16 kwietnia, 2024 9:35 pm

Características

 • KOMPAKTOWE NOŻYCE DO ŚREDNICH ŻYWOPŁOTÓW - ważące zaledwie 3,5 kg nożyce z 51 cm ostrzem ułatwiają cięcie, przycinanie i przystrzyganie żywopłotów o wysokości do 2,5 m, wysięgnik ma 3 składane łączniki dla łatwego transportu i przechowywania
 • DOSKONAŁE CIĘCIE DZIĘKI OSTRZOM O PODWÓJNYM DZIAŁANIU - oba ostrza poruszają się jednocześnie, zapewniając czystsze i szybsze cięcie niż w przypadku pojedynczego ostrza, system zapobiegający zakleszczaniu się liści między ostrzami
 • OBROTOWA GŁOWICA PRZYCINARKI ZAPEWNIA WYGODNE I DOKŁADNE CIĘCIE - głowicę można obracać nawet o 125 stopni, aby precyzyjnie i dokładnie przycinać żywopłoty w poziomie i w pionie
 • MOŻNA UŻYWAĆ Z DOWOLNYM AKUMULATOREM GREENWORKS 40V 2Ah LUB 4Ah - to specjalny pakiet bez akumulatora, jeśli masz już narzędzie Greenworks 40V, użyj tego samego akumulatora, aby zaoszczędzić miejsce, koszty i zmniejszyć odpady
 • 3 LAT GWARANCJI — Od Greenworks, światowego lidera w dziedzinie narzędzi bezprzewodowych i technologii akumulatorowej, znanego na całym świecie dzięki inteligentnym projektom, wysokiej wydajności i wyjątkowej obsłudze klienta

Sekatory Gardena, Sekatory, Teleskopowy Drążek Przedłużający, Akumulatorowe Nożyce do Przycinania, Piła łańcuchowa, Podkaszarka do Wysokich Gałęzi, Aluminiowy Drążek Teleskopowy

282,48  disponible
Amazon.pl
as of 16 kwietnia, 2024 9:35 pm

Características

 • DROGA PRZEDŁUŻENIA: Łatwo dotrzeć do wyższych gałęzi. Ścinaj gałęzie bez wysiłku za pomocą bezprzewodowych sekatorów (bez) i przedłużacza. Nigdy więcej problemów z dotarciem do wysokich gałęzi lub używaniem niestabilnych drabin.
 • PRĘT ALUMINIOWY: Wysięgnik wykonany jest z wytrzymałego i lekkiego stopu aluminium, co ułatwia manewrowanie i przenoszenie. Rękojeść z antypoślizgową teksturą zapewnia wygodniejszy, stabilny i niezawodny chwyt, szczególnie w wilgotnych warunkach.
 • KOMPATYBILNE MODELE: Ten drążek przedłużający może być z łatwością używany z sekatorami elektrycznymi (z wyłączeniem) i akumulatorem (z wyłączeniem) za pomocą delikatnego przekręcenia. Kompatybilny z akumulatorami BL1820 BL1830 BL1840 BL1850 BL1860.
 • ŁATWY DO PRZENOSZENIA: Ten teleskopowy drążek można skrócić do 1,83 stopy, szybko zwalniając drążek na kciuk, co ułatwia przenoszenie i przechowywanie. Możesz po prostu umieścić go w schowku na miotły w domu lub powiesić na ścianie sklepu. Nadaje się również do tokarek do samochodów osobowych i ciężarowych.
 • WSZECHSTRONNE ZASTOSOWANIE: Przycinanie wysokich lub niskich gałęzi, warzyw, chwastów itp. staje się łatwe i wydajne, tyczka może również z łatwością penetrować gęste, cierniste krzaki lub wąskie obszary.

VEVOR Akumulatorowa talia akumulatorowa 20 V Dwuosieczne ostrze stalowe 45,7 cm wysięgnik teleskopowy 188-239 cm nożyce do żywopłotu z szybką ładowarką do wysokich roślin

639,35  disponible
Amazon.pl
as of 16 kwietnia, 2024 9:35 pm

Características

 • Nożyce do żywopłotu 2 w 1: Nasza akumulatorowa nożyca do żywopłotu ma regulowaną wysokość (188-239 cm), co pozwala na łatwe przycinanie zielonych roślin na różnych wysokościach. Do montażu nie są potrzebne żadne dodatkowe narzędzia, wystarczy dokręcić dwa słupki.
 • Efekt cięcia netto: Nasza nożyca do żywopłotu na słupku jest wyposażona w ostrze z hartowanej stali o grubości 45,7 cm o grubości cięcia 16 mm, zapewniając większy zakres cięcia. Wyposażony w silnik o dużej mocy z czystej miedzi, osiąga prędkość 17500 obr/min, co pozwala na bezproblemowe cięcie grubych gałęzi.
 • Lekka i elastyczna: Głowica trymera może obracać się o 30° do 150°, oferując pięć regulowanych kątów do cięcia trudno dostępnych gałęzi drzew i niskiego terenu. Lekka obudowa i pasek na ramię zapewniają stabilność urządzenia nawet podczas pracy na wysokości lub przekradania się między gęste gałęzie.
 • Wydłużona żywotność : Nasza teleskopowa nożyczka do żywopłotu jest wyposażona w akumulator o dużej pojemności 20 V, 2,0 Ah i szybką ładowarkę. Przy zaledwie 1 godzinie ładowania, długa żywotność baterii pozwala na pracę na dużych powierzchniach. Przycinaj krawędzie kwiatów, krzewy i małe gałęzie bez przeszkadzania sznurkom. Wykonuj pracę w efektywny i wygodny sposób!
 • Podwójny wyłącznik bezpieczeństwa : Nasze nożyce do żywopłotu wyposażyliśmy w przełącznik główny i przełącznik pomocniczy dla bezpiecznej pracy. Po zwolnieniu jednego lub drugiego przełącznika ostrze zostanie natychmiast zatrzymane, co poprawia kontrolę i bezpieczeństwo. Ponadto, jeśli nie używasz ostrza, należy przechowywać go w dołączonym pokrowcu, aby uniknąć zadrapań i chronić go przed wodą i rdzą.

Teleskopowa sekator do drzew, profesjonalna teleskopowa piła na wysięgniku, piła do przycinania z wysuwaną wysokością, piła ogrodnicza do drzew, narzędzie do przycinania gałęzi i liści drzew 7.5m

542,03  disponible
Amazon.pl
as of 16 kwietnia, 2024 9:35 pm

Características

 • 【Nożyce do przycinania bardzo twarde】 Nożyce do przycinania Solidne ostrza o wytrzymałości 65 milionów tną szybko i czysto. W przypadku grubszych gałęzi można także skorzystać z dołączonej piły, którą z łatwością można wkręcić.
 • 【Regulowany】 Maksymalną długość teleskopowego aluminiowego drążka z szybkozamykaczem w metalu można regulować bezstopniowo. Oferuje również wbudowaną ochronę przed skręcaniem dla większego bezpieczeństwa. Profilowana konstrukcja rurowa zapewnia dodatkową stabilność i wygodny chwyt.
 • 【Humanizowana konstrukcja】Ten trymer ma antypoślizgowe uchwyty, a każdy drążek ma blokady zabezpieczające, które zapewniają, że drążki przedłużające pozostaną na swoim miejscu. Teleskopowy drążek i trymer można zdjąć i wykorzystać do wielu celów.
 • 【Materiał】 Kompletny moduł brzeszczotu zawiera metalową obudowę, brzeszczot/wszystkie części są szlifowane i zastępowane specjalną, wysokiej jakości, co gwarantuje, że mocowanie śrubowe jest w całości wykonane z bardzo twardego metalu.
 • 【Teleskopowość】 Wykonana z mocnego, lekkiego aluminium i o całkowitej długości 3,5 M/4,5 M/5,5 M/6,5 M/7,5 M, teleskopowa piła na wysięgniku jest idealna do przycinania gałęzi i liści.

Nożyce do przycinania z piłą do przycinania na wysięgniku, nożyce do gałęzi o dużym zasięgu, piła teleskopowa do przycinania gałęzi i liści Piła do gałęzi drzew owocowych na dużej wysokości, 5,4 m

2.201,01  disponible
Amazon.pl
as of 16 kwietnia, 2024 9:35 pm

Características

 • 【Przycinarka 2 w 1】: Wysuwana podkaszarka do drzew z funkcją „dwa w jednym” — piłą na wysięgniku i sekatorem. Wytrzymały pręt ze stopu aluminium można przedłużyć i regulować na długość. Nie są potrzebne żadne drabiny. Z łatwością przycina gałązki, wysokie gałęzie, młode drzewa, łodygi lub liście, a także można go łatwo przedłużać, przycinać na duże odległości lub cierniste krzewy
 • 【Nożyce do przycinania drzew】: Brzeszczoty i ostrza podkaszarki są wykonane z materiału o grubości 65 mm, posiadają technologię szlifowania trójstronnego, są wyjątkowo ostre, charakteryzują się dużą wytrzymałością, dużą zdolnością cięcia, są lekkie, trwałe i odporne na rdzę. Oszczędzaj czas i wysiłek
 • 【Humanizowana konstrukcja】: Ten trymer ma antypoślizgowy uchwyt, a każdy drążek ma blokadę bezpieczeństwa, która zapewnia, że przedłużacz pozostanie na swoim miejscu. drążek teleskopowy i trymer można odłączyć i używać do wielu celów
 • 【Pręt teleskopowy ze stopu aluminium】: Pręt teleskopowy wykonany jest z lekkiego stopu aluminium, trwałego i wytrzymałego oraz gładkiego jak drut teleskopowy. moduł zamka jest bardzo wygodny, a powierzchnia jest utleniona na czarno, aby zapewnić najwyższą jakość. Wyposażony jest w wygodną piankową rączkę. Konstrukcja szybkiego demontażu może osiągnąć wiele zastosowań.
 • 【Łatwe podłączenie】: bezpłatne połączenie, stała stalowa klamra, idealne zamknięcie, łatwy montaż i demontaż, nie musisz martwić się o zajmowanie miejsca, gdy nie jest potrzebne

Akumulatorowa Podkrzesywarka Do Gałęzi Elektryczne Nożyce Do Gałęzi Z Wysięgnikiem Przedłużającym Zasilany Baterią Litową Maksymalna Średnica Cięcia 1,2 Cala

979,48  disponible
Amazon.pl
as of 16 kwietnia, 2024 9:35 pm

Características

 • □ Szeroka gama zastosowań □ Poznaj nowe narzędzie do przycinania i cięcia.Elektryczne nożyce przycinające są idealną kombinacją mocy i trwałej.Jego przenośna konstrukcja pozwala użytkownikom działać elastycznie w różnych warunkach, a wszechstronność, która czyni je w stosunku do domu w winnicach, ogrodnictwie, parkach i ogrodach, a także szkółki.
 • □ Ostry i mocny □ Te bardzo potężne nożyce docinające wycinają gałęzie z twardego drewna do 30 mm (1,2 calów) bardzo łatwo, ponieważ materiał ostrza jest stalowy SK5 i jest zasilany przez bezszczotkowy silnik.Bez względu na to, gdzie pracujesz, możesz znacznie zwiększyć wydajność.
 • □ Długi czas pracy □ Baterie mogą pomóc w sposób ciągły cięć około 6000 razy po pełnym pobraniu.Dwie baterie można stosować w sposób ciągły przez 2-3 godziny.
 • □ Bezpieczne operacje □ Przełącznik ma konstrukcję ochrony bezpieczeństwa, aby uniknąć przypadkowego kontaktu, aby rozpocząć nożyce przycinające.W tym samym czasie nożyce przycinające są lekkie, a konstrukcja uchwytu jest ergonomiczna.Łatwo jest prowadzić podczas pracy i nie będzie się zmęczyć po długotrwałym zastosowaniu.
 • □ Uwaga □ Nożyce do przycinania elektrycznego zapewnia 7x24 godzinę usług online, jeśli masz jakieś pytania, prosimy o kontakt z nami. W razie potrzeby skontaktuj się z nami.szczęśliwe zakupy.

Teleskopowe sekatory do drzew, profesjonalne teleskopowe piły na wysięgniku Piła do przycinania z możliwością przedłużenia na wysokość Ogrodnictwo Piła do gałęzi Nożyce do gałęzi,

1.677,99  disponible
Amazon.pl
as of 16 kwietnia, 2024 9:35 pm

Características

 • 【Nożyce do przycinania bardzo twarde】---Nożyce do przycinania Solidne ostrza 65Mn tną szybko i czysto. W przypadku grubszych gałęzi można skorzystać także z dołączonej piły, którą łatwo wkręcić.
 • 【Regulowany】---Maksymalną długość teleskopowego aluminiowego drążka szybkiego zwalniania w metalu można regulować bezstopniowo. Oferuje również wbudowaną ochronę przed skręcaniem dla większego bezpieczeństwa. Profilowana konstrukcja rurowa zapewnia dodatkową stabilność i wygodny chwyt.
 • 【Humanizowana konstrukcja】 --- Ten trymer ma antypoślizgowe uchwyty, a każdy drążek ma blokady zabezpieczające, które zapewniają, że drążki przedłużające pozostaną na swoim miejscu. Teleskopowy drążek i trymer można zdjąć i wykorzystać do wielu celów.
 • 【Materiał】 --- Kompletny moduł brzeszczotu zawiera metalową obudowę, brzeszczot/wszystkie części są szlifowane i zastępowane specjalną, wysokiej jakości, co gwarantuje, że mocowanie śrubowe jest w całości wykonane z bardzo twardego metalu.
 • 【Teleskopowość】 --- Wykonana z mocnego, lekkiego aluminium i o całkowitej długości 12FT/3,6M-24FT/7,2M, teleskopowa piła na wysięgniku jest idealna do przycinania gałęzi i liści.

Teleskopowe sekatory do drzew, profesjonalne teleskopowe piły na wysięgniku Piła do przycinania z możliwością przedłużenia na wysokość Piła do gałęzi ogrodniczych Nożyce do gałęzi

1.468,99  disponible
Amazon.pl
as of 16 kwietnia, 2024 9:35 pm

Características

 • 【Piła do przycinania 2 w 1】: Wysuwana podkaszarka do drzew z funkcją „dwa w jednym” – piłą na wysięgniku i sekatorem. Wytrzymały pręt ze stopu aluminium można przedłużyć i regulować na długość.
 • 【Humanizowana konstrukcja】: Ten trymer ma antypoślizgowy uchwyt, a każdy drążek ma blokadę bezpieczeństwa, która zapewnia, że przedłużacz pozostanie na swoim miejscu. drążek teleskopowy i trymer można odłączyć i używać do wielu celów.
 • 【Bezpieczeństwo】: Drążek teleskopowy jest wystarczająco długi, aby oczyścić ścięte drzewa lub krzewy. Dzięki systemowi blokowania klap można łatwo dostosować sekator teleskopowy do dowolnej wysokości.
 • 【Łatwa instalacja】: Swobodne połączenie, mocna stalowa klamra, idealne zamknięcie, łatwy montaż i demontaż, nie musisz się martwić o zajmowanie miejsca, gdy nie jest używane.
 • 【Szerokie zastosowanie】: Do przycinania świeżych pędów, gałęzi i gałązek w koronach drzew i gęstych krzewach bez pomocy drabiny. Nadaje się do przycinania w leśnictwie, na trawnikach, ogrodach itp., gdzie należy przyciąć gałęzie i liście.
/* */ Go up

Kontynuując korzystanie z witryny, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.