moskitiera na okno na magnes

EASYmaxx Moskitiera do okien z Magic Click | Przycinana na wymiar do wszystkich okien o wymiarach do 150 x 130 cm | Łatwy montaż za pomocą 12 magnesów - bez wiercenia i przykręcania [Czarny]

73,46  disponible
2 new from 73,46 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 3 sierpnia, 2023 3:51 pm

Características

 • OCHRONA - Moskitiera okienna EASYmaxx zapewnia niezawodną ochronę przed dokuczliwymi komarami, osami i innymi niechcianymi owadami, które mogą dostać się do domu - owady zostają na zewnątrz, świeże powietrze może wejść do środka.
 • DOPASOWANIE - Moskitiera firmy EASYmaxx nadaje się do prawie wszystkich okien. Wystarczy przyciąć moskitierę do pożądanego rozmiaru, maksymalnie do 150 cm x 130 cm.
 • ŁATWY MONTAŻ - Przymocuj 12 modułów magnetycznych do ramy okna, a odpowiedniki do moskitiery - bez konieczności wiercenia i przykręcania. Teraz moskitierę można zamocować bardzo łatwo dzięki magnetycznemu mocowaniu - po prostu i szybko klikamy.
 • PRAKTYCZNA - Dzięki moskitierze EASYmaxx można nadal całkowicie otwierać okna. Dodatkowo po sezonie moskitierę można odczepić od magnesów bez pozostawiania śladów i usunąć bez pozostawiania resztek kleju.
 • PERFEKCJA - Czarny materiał przepuszcza powietrze i jest półprzezroczysty. Dzięki siatce przeciw owadom nie musisz więc rezygnować z pięknego widoku na zewnątrz, by chronić się przed owadami i niechcianymi zwierzętami latającymi.

Magnesy do moskitiery okiennej, 12 sztuk, samoprzylepne magnesy do ochrony przed owadami, na okno, kolor biały, bez wiercenia, klipsy magnetyczne

96,49  disponible
Amazon.pl
as of 3 sierpnia, 2023 3:51 pm

Características

 • 【Silna siła magnetyczna】 Nasze magnesy do moskitiery okiennej są wyposażone w silny magnes o dużej przyczepności, aby utrzymać moskitierę zamkniętą i zapobiec przedostawaniu się owadów i brudu do domu. Magnetyczna moskitiera okienna sprawia, że klamra nie poluzowuje się łatwo nawet przy silnym wietrze.
 • 【Nie wymaga wiercenia】 Nasze magnesy na okna przeciw owadom nie muszą być wiercone ani dziurkowane, tylna strona pasków magnetycznych do moskitiery ma niefarbującą konstrukcję klejącą, silną przyczepność, nie martw się, że uszkodzą futryny drzwi lub pozostawią śladów.
 • 【Wysokiej jakości materiał】 Nasza samoprzylepna klamra magnetyczna jest wykonana z wytrzymałego materiału ABS i niefarbującego materiału klejącego. Wytrzymała i odporna na rdzę. Silna przyczepność magnetyczna. Klipsy magnetyczne do okien mogą być używane przez długi czas
 • 【Łatwa instalacja】 Magnesy na moskitierę są łatwe w instalacji. Wystarczy użyć dołączonej taśmy klejącej, aby przymocować klamrę do futryny drzwi i jesteś gotowy do użycia. Magnetyczna moskitiera okienna. Po zamontowaniu można ją dowolnie zdemontować i zamontować, bez wpływu na otwarcie okna i idealnie wpasowuje się w każdą dekorację mieszkania.
 • 【Szerokie zastosowanie】Magnesy do moskitiery okiennej przeciw owadom są idealne do instalacji okien, ścianek działowych, siatek na owady, do przypinania, kratek okiennych, moskitiery itd. w pokojach dziecięcych, kuchniach, biurach, salonach, łazienkach, balkonach, korytarzach, warsztatach itp.

Moskitiera na drzwi z magnesem, 85 x 200 cm, najnowsze modele, moskitiera na drzwi balkonowe, bez wiercenia, nadaje się do drzwi balkonowych, okien i tarasów, czarna

130,51  disponible
Amazon.pl
as of 3 sierpnia, 2023 3:51 pm

Características

 • [Najnowsza moskitiera na drzwi] Mamy ponad 10-letnie doświadczenie w produkcji magnetycznych moskitier. Jest to nasz najnowszy model, który został wprowadzony na rynek w 2023 roku. Składa się z mocniejszego i trwalszego materiału o prostym i pięknym wyglądzie. Pomoże Tobie i Twojej rodzinie chronić się przed wszelkiego rodzaju owadami.
 • [Ulepszona jakość] Wysokiej jakości siatka na ekran, mocna i trwała, miękka w dotyku. Zapięcie na rzepy z importowanym klejem, wysoka odporność na temperaturę, szerokość 2 cm, aby utrzymać drzwi ekranu na miejscu. Paski magnetyczne i bloki są połączone i ułożone, owinięte cichą tkaniną dla lepszego zamykania i bez hałasu.
 • [Łatwa instalacja] Nie wymaga wiercenia, można zainstalować w kilka minut, łatwy do usunięcia. Produkt zawiera instrukcję montażu. Dzieci i zwierzęta domowe mogą łatwo przechodzić, a następnie zamykają się automatycznie.
 • Różne rozmiary - wymiary zasłony to 85 x 200 cm. W tym zapięcie na rzepy na górze oraz z lewej i prawej strony, szerokość zapięcia na rzepy wynosi 2 cm. Proszę zmierzyć rozmiar futryny drzwi, aby wybrać odpowiedni rozmiar. Ze względu na ręczne przycinanie zasłona może wykazywać błąd rzędu 0-2 cm. Zalecamy wybór nieco większego rozmiaru.
 • [Dobra obsługa klienta] Jeśli istnieje jakikolwiek problem z produktem, nie wahaj się z nami skontaktować. Nawet jeśli produkt został użyty i nie może zostać zwrócony. Będziemy pewni, że zajmiemy się nim w ciągu 24 godzin.

Arcol Moskitiera okienna - ta moskitiera do okien wpuszcza świeże powietrze i zapobiega przedostawaniu się owadów - generacja z silnymi magnesami - szara, 80x150 cm

79,99  disponible
Amazon.pl
as of 3 sierpnia, 2023 3:51 pm

Características

 • Żegnajcie uciążliwe owady! Ciesz się chłodną letnią bryzą bez uciążliwych much i komarów zakłócających Twoje dobre samopoczucie, instalując naszą nową moskitierę magnetyczną bez wiercenia w krótkim czasie. Model moskitiery z 2022 roku jest grubszy i mocniejszy niż kiedykolwiek.
 • Wchodź i wychodź, jak chcesz: strategicznie umieszczone silne magnesy owijają się wokół całej moskitiery okiennej, dzięki czemu jest ona bezpieczna i skuteczna nawet przy najsilniejszych podmuchach wiatru. Będziesz mógł swobodnie chodzić i wychodzić na zewnątrz, nawet jeśli masz pełne ręce, a nawet Twoje dzieci lub zwierzęta domowe będą mogły przejść spokojnie.
 • Szybkie rozwiązanie na stałe: Zbudowana z super mocnej, odpornej na zadrapania i zwierzęta siatki z włókna szklanego, nasza moskitiera magnetyczna trzyma owady z dala i jest niezwykle trwała z grubymi maszynowo szytymi krawędziami; ciesz się ochroną nawet w przyszłym sezonie z dołączoną dodatkową rolką rzepu! Każda z nich wystarcza na ponad 6 metrów długości (w zależności od wielkości moskitiery) i obejmuje cały obwód drzwi dla bezproblemowego dopasowania.
 • Łatwy montaż: moskitiera magnetyczna działa zarówno na drzwiach pojedynczych, jak i przesuwnych, a nawet na samochodach kempingowych i przyczepach kempingowych; bardzo łatwa do zainstalowania bez konieczności używania narzędzi, śrubokrętów, kleju lub gwoździ, idealna do przechowywania w zimie i wyjmowania na wiosnę.
 • Inteligentna technologia, na której możesz polegać: upewniliśmy się, że nic nie jest pozostawione przypadkowi w naszej moskitierze magnetycznej do okien.

Magnetyczne klipsy do moskitiery: YIDM 12 sztuk magnesy na moskitierę okienną, magnetyczne klipsy do ekranu okiennego, magnes na moskitierę klips na okno (biały)

177,99  disponible
Amazon.pl
as of 3 sierpnia, 2023 3:51 pm

Características

 • Mocna siła magnetyczna: Magnetyczne klipsy do moskitiery mają imponującą siłę magnetyczną, dzięki czemu ekrany są bezpiecznie zamocowane. Dlatego siatka może być mocno zamocowana na miejscu i skutecznie zapobiegać przedostawaniu się owadów.
 • Łatwy montaż: Dzięki innowacyjnej konstrukcji montaż magnetycznego mocowania nie wymaga wiercenia ani śrub. Magnetyczne klipsy do moskitiery są po prostu mocowane do ramy okna, co oszczędza czas i wysiłek podczas instalacji.
 • 【Bez wiercenia】: Magnetyczne klipsy do moskitiery nadają się do wszystkich rodzajów moskitiery i okien. Magnetyczne klipsy z magnesem na moskitiery są samoprzylepne, dzięki czemu można łatwo przymocować moskitiery do ram okiennych bez wiercenia.
 • 【Wielokrotnego użytku】 Magnetyczne klipsy do moskitiery mogą być używane wielokrotnie. Na przykład, jeśli zimą nie potrzebujesz grilla, możesz łatwo wyjąć magnesy i przechowywać je na następny sezon.
 • Szerokie zastosowanie】: Magnetyczne klipsy do moskitiery są małe i wykwintne, ale mają silny magnetyzm i silną siłę adsorpcji, dyskretna i dyskretna konstrukcja magnesów zapobiega przedostawaniu się owadów bez niszczenia wyglądu Twojego domu.

Hoberg Moskitiera okienna z innowacyjnym mocowaniem magnetycznym | moskitiera może być przycinana na wymiar do 150 x 130 cm, bez wiercenia i przykręcania | mocowanie za pomocą 16 magnesów [czarny]

95,47  disponible
Amazon.pl
as of 3 sierpnia, 2023 3:51 pm

Características

 • WYSOKA JAKOŚĆ - Moskitiera okienna Hoberg wykonana jest z wytrzymałego materiału i stanowi niezawodną ochronę przed uciążliwymi komarami, osami i innymi niechcianymi owadami, które mogą dostać się do domu.
 • DOSTOSOWANY - Moskitiera nadaje się do wszystkich okien o szerokości ramy co najmniej 9mm. Dodatkowo moskitierę można przyciąć na wymiar do maksymalnie 150 cm x 130 cm i indywidualnie dopasować do każdego rozmiaru okna, a następnie przymocować za pomocą dołączonych magnesów.
 • DOPUSZCZALNE - Mocowanie moskitiery okiennej jest łatwe i działa w prosty sposób dzięki 16 magnesom. W tym celu moskitierę zaciska się między magnetycznymi łącznikami i elastycznie umieszcza w ramie okiennej - bez wiercenia i wkręcania.
 • ELASTYCZNE - Dzięki moskitierze Hoberg, okna mogą być nadal otwierane i zamykane bez żadnych problemów. Dodatkowo po sezonie można odczepić moskitierę od magnesów bez pozostawiania śladów i usunąć je bez pozostawiania resztek kleju.
 • DOBRY - Czarny materiał przepuszcza powietrze i jest półprzezroczysty. Dzięki siatce przeciw owadom nie musisz więc rezygnować z pięknego widoku na zewnątrz, by chronić siebie i swoją rodzinę przed uciążliwymi owadami i niechcianymi zwierzętami latającymi.

Magnesy do moskitiery okiennej, 10 sztuk, klipsy do okien, bez wiercenia, zapobiegają wypadaniu, klips magnetyczny, do wewnątrz i na zewnątrz, zestaw magnesów

60,78  disponible
Amazon.pl
as of 3 sierpnia, 2023 3:51 pm

Características

 • Zestaw zawiera: 10 magnesów do kratek okiennych i 5 napraw moskitiery, szybka i dziecinnie prosta, bez wiercenia, wkręcania lub przykręcania. Bezproblemowe zdejmowanie i łatwe ponowne założenie, czyszczenie lub przechowywanie moskitiery zimą
 • Wysokiej jakości materiał: Nasze klamry do kratek okiennych są wykonane z wytrzymałego materiału ABS i niefarbującego materiału klejącego, a łatki naprawcze przeciw owadom są wykonane z ultralekkiego, wytrzymałego włókna szklanego, klipsy magnetyczne do okien mogą być używane przez długi czas.
 • Silna siła magnetyczna: moskitiera okienna na okno ma silny magnes o dużej przyczepności, zapobiega przedostawaniu się owadów i brudu do domu
 • Bez konieczności wiercenia: nasze magnesy do ochrony przed owadami na okno nie muszą być wiercone ani dziurkowane, są mocowane bezpośrednio i szybko za pomocą magnesów na ramę okienną. Mocne samoprzylepne łatki naprawcze mogą rozwiązać sytuację awaryjną pękniętej szyby okiennej, nie martw się, że uszkodzą ościeżnicę lub pozostawiają ślady.
 • Szerokie zastosowanie: magnes do moskitiery przeciw owadom idealnie nadaje się do montażu okien, ścianek działowych, moskitier, tablic korkowych, kratek okiennych, moskitiery okiennej, klipsy na różne powierzchnie, takie jak szkło, tworzywo sztuczne itp., do siatek na owady, tablice korkowej, moskitiery itd.

Magnetyczna moskitiera Okno - Made in Italy | Innowacyjne Mocowanie magnetyczne | Niestandardowe przycinane moskitiera z włókna szklanego | 24 potężne magnesy w zestawie | Pasuje do wszystkich okien (150x150 cm)

98,71  disponible
Amazon.pl
as of 3 sierpnia, 2023 3:51 pm

Características

 • NAJLEPSZA JAKOŚĆ - Magnetyczna moskitiera wyposażona w mocne, trwałe, elastyczne i odporne na pękanie magnesy, z siatką składającą się z włókna szklanego pokrytego pcv, dla większej odporności na rozdarcie, zwierzęta domowe i warunki atmosferyczne, takie jak wiatr, deszcz i promieniowanie UV. Jego profesjonalna jakość i trójwymiarowa struktura zapewni wysoką przejrzystość wizualną od wewnątrz domu, a z zewnątrz będzie krycie, trzymając się z dala od ciekawskich spojrzeń, zwiększając tym samym prywatność.
 • ŁATWA I SZYBKA INSTALACJA - wystarczy kilka minut do montażu i nie wymaga wiercenia na oknach. Po wycięciu na zamówienie siatki okna za pomocą prostych nożyczek wystarczy nałożyć paski magnetyczne na ramę okna i moskitierę dzięki mocnym naklejkom, w które są wyposażone. Magnetyczna moskitiera z automatycznym zamknięciem będzie gotowa do wykonywania swojej pracy, w całkowitej autonomii i stylu.
 • OCHRONA I OSZCZĘDNOŚĆ - Ta profesjonalna moskitiera magnetyczna ochroni Twój dom przed irytującymi komarami i owadami, które w przeciwnym razie mogą dostać się z otwartego okna, a jednocześnie sprzyja lepszemu napływu i recyrkulacji świeżego powietrza, a także zwiększonej ilości naturalnego światła, co pozwala zmniejszyć zużycie sztucznego oświetlenia i klimatyzacji, zwiększając tym samym oszczędność energii.
 • Wyprodukowano we Włoszech. - Jeśli zawsze jest coś, co nas wyróżnia, to jakość, design i dbałość o szczegóły. Nasz produkt jest produkowany we Włoszech i odzwierciedla wszystkie te cechy, nie pozostawiając niczego przypadkowi. Magnetyczna moskitiera wykonana na zamówienie, profesjonalna jakość, prosta i praktyczna - niezbędny element, który nada Twojemu domowi odrobinę stylu.
 • Kompatybilny ze wszystkimi oknami - Specjalnie opracowany do użytku we wszystkich oknach domu i nie tylko, dzięki możliwości przycinania dowolnego kształtu i rozmiaru, a także dzięki wyjątkowości niezależnych pasków magnetycznych, może być również stosowany w oknach, oknach i iluminatorach kamperów i łodzi. Ta uniwersalna moskitiera zapewnia doskonałą kompatybilność i przyczepność do wszystkich okien o maksymalnym rozmiarze 150 x 130 cm.

Okno moskitiery, moskitiery do okien, magnesy siatki przeciw komarom, łatwy montaż, do okien drzwi

32,59  disponible
Amazon.pl
as of 3 sierpnia, 2023 3:51 pm

Características

 • Ulepszona przyczepność: Aby rozwiązać problem oderwania, w tym roku używamy nowego rodzaju kleju, dzięki czemu taśma nie odrywa się od ramy nawet po długim okresie użytkowania. Ponadto, podczas wyjmowania taśmy z ramy, nie pozostawia żadnych pozostałości kleju na ramie, bardzo łatwe do czyszczenia
 • Antykomary i Oddychająca: z moskitierą okienną można zablokować komary, muchy i inne owady poza domem, pozostawiając okno otwarte przez cały dzień z dobrą wentylacją, sprawia, że lato jest chłodne i wygodne
 • Dobra jakość siatki: Siatka moskitiery okiennej jest wykonana w 100% z poliestru o drobnym otworze, trwała, zmywalna, bardzo lekka i odporna na wiatr. Po montażu moskitiera okna jest prawie niewidoczny, nie blokuje wzroku, ale z dobrą przepuszczalnością światła
 • Łatwy montaż: jest bardzo łatwy i prosty montaż moskitiery okiennej. Wystarczy przymocować taśmę do ramy i przymocować siatkę do taśmy klejącej. Można przymocować siatkę do taśmy za pomocą kawałka z tworzywa sztucznego za pomocą noża. Wszystkie te przedmioty są zawarte w pakiecie, nie wymagają żadnych innych narzędzi, bez wiercenia
 • Regulowany do cięcia: moskitiera okienna jest wszechstronna w wielu rodzajach okien, takich jak drewniane okno, okno stalowe, okno aluminiowe itp., a następnie pasuje do każdego kształtu okna, takiego jak łuk i obręcz. I można wyciąć siatkę do odpowiedniej wielkości do okna w ciągu 150x180cm

Risareyi Moskitiera Magnetyczna do Drzwi 90x210cm, Siatka Super Odporna na ścieranie Kurtyna Moskitiera Okno Anti Moskitiery Magnetyczne Oddychająca z Magnesami Aktualizacja, Szary

165,09  disponible
Amazon.pl
as of 3 sierpnia, 2023 3:51 pm

Características

 • 【Bardzo wytrzymała siatka】-Magnetyczna moskitiera drzwi wykonana jest z tkaniny o dużej mocy, odporna na ścieranie i zarysowania, odporna na wiatr i promienie U, anti-aging. Moskitiera drzwi może zapobiec przedostawaniu się komarów, much owadów, utrzymywać świeże powietrze, sprawić, że będziesz cieszyć się darmowym błędem i przyjemnym dniem w domu latem.
 • 【Automatyczne zamknięcie】-Ponad 21 par pojedynczych potężnych magnesów jest wszytych w pasek kurtyny magnetycznej moskitiery, gdy przechodzisz przez drzwi, magnetyczna moskitiera drzwi zamyka się szybko i cicho za tobą, bez szczelin, bez użycia rąk, odpowiednia dla dzieci i zwierząt domowych, nie odstraszy twoich zwierząt. Nie martw się, że Twój zwierzak nie może otworzyć moskitiery drzwi.
 • 【Wzmocniona i praktyczna konstrukcja】-Wzmocniona górna konstrukcja, górna magiczna wstążka rozszerza się od 2 cm do 4 cm, nie odrywa się łatwo, bez uszkodzenia ościeżnicy, można również łatwo zdemontować, gdy nie jest używany. Wiatroodporna konstrukcja, moskitiera ma 1 parę prętów grawitacyjnych na dole. Mamy drzwi moskitierowe o różnych rozmiarach i przyjmujemy niestandardowe zamówienia. Kliknij teraz swój wykres.
 • 【Szerokie zastosowanie】-Magnetyczna moskitiera do drzwi może być nakładana na gładkie i płaskie powierzchnie (drzwi aluminiowe, drzwi z płytek, drewniane drzwi, szklane drzwi itp.). Idealny do zastosowania do salonu, drzwi do sypialni, drzwi balkonowych, drzwi do patio, drzwi przesuwnych, drzwi RV, drzwi sklepu, drzwi podwójne i pojedyncze drzwi, drzwi wewnętrzne, drzwi wejściowe i do okna.
 • 【Bez wiercenia】- Szybka i łatwa instalacja Magnetyczna Moskitiera do drzwi okiennych. Akcesoria w opakowaniu obejmują rolkę taśmy klejącej, szpilki, zapasowe łatki do naprawy moskitiery. Przed zakupem należy zmierzyć wymiary drzwi (z ramą). Rozmiar: Szerokość moskitiery x Wysokość upadku moskitiery.
/* */ Go up

Kontynuując korzystanie z witryny, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.