moskitiera na okno na magnes

EASYmaxx Moskitiera do okien z Magic Click | Przycinana na wymiar do wszystkich okien o wymiarach do 150 x 130 cm | Łatwy montaż za pomocą 12 magnesów - bez wiercenia i przykręcania [Czarny]

77,41  disponible
3 new from 75,99 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 11 czerwca, 2024 12:01 pm

Características

 • OCHRONA - Moskitiera okienna EASYmaxx zapewnia niezawodną ochronę przed dokuczliwymi komarami, osami i innymi niechcianymi owadami, które mogą dostać się do domu - owady zostają na zewnątrz, świeże powietrze może wejść do środka.
 • DOPASOWANIE - Moskitiera firmy EASYmaxx nadaje się do prawie wszystkich okien. Wystarczy przyciąć moskitierę do pożądanego rozmiaru, maksymalnie do 150 cm x 130 cm.
 • ŁATWY MONTAŻ - Przymocuj 12 modułów magnetycznych do ramy okna, a odpowiedniki do moskitiery - bez konieczności wiercenia i przykręcania. Teraz moskitierę można zamocować bardzo łatwo dzięki magnetycznemu mocowaniu - po prostu i szybko klikamy.
 • PRAKTYCZNA - Dzięki moskitierze EASYmaxx można nadal całkowicie otwierać okna. Dodatkowo po sezonie moskitierę można odczepić od magnesów bez pozostawiania śladów i usunąć bez pozostawiania resztek kleju.
 • PERFEKCJA - Czarny materiał przepuszcza powietrze i jest półprzezroczysty. Dzięki siatce przeciw owadom nie musisz więc rezygnować z pięknego widoku na zewnątrz, by chronić się przed owadami i niechcianymi zwierzętami latającymi.

Hoberg Moskitiera okienna z innowacyjnym mocowaniem magnetycznym | moskitiera może być przycinana na wymiar do 150 x 130 cm, bez wiercenia i przykręcania | mocowanie za pomocą 16 magnesów [czarny]

90,91  disponible
Amazon.pl
as of 11 czerwca, 2024 12:01 pm

Características

 • WYSOKA JAKOŚĆ - Moskitiera okienna Hoberg wykonana jest z wytrzymałego materiału i stanowi niezawodną ochronę przed uciążliwymi komarami, osami i innymi niechcianymi owadami, które mogą dostać się do domu.
 • DOSTOSOWANY - Moskitiera nadaje się do wszystkich okien o szerokości ramy co najmniej 9mm. Dodatkowo moskitierę można przyciąć na wymiar do maksymalnie 150 cm x 130 cm i indywidualnie dopasować do każdego rozmiaru okna, a następnie przymocować za pomocą dołączonych magnesów.
 • DOPUSZCZALNE - Mocowanie moskitiery okiennej jest łatwe i działa w prosty sposób dzięki 16 magnesom. W tym celu moskitierę zaciska się między magnetycznymi łącznikami i elastycznie umieszcza w ramie okiennej - bez wiercenia i wkręcania.
 • ELASTYCZNE - Dzięki moskitierze Hoberg, okna mogą być nadal otwierane i zamykane bez żadnych problemów. Dodatkowo po sezonie można odczepić moskitierę od magnesów bez pozostawiania śladów i usunąć je bez pozostawiania resztek kleju.
 • DOBRY - Czarny materiał przepuszcza powietrze i jest półprzezroczysty. Dzięki siatce przeciw owadom nie musisz więc rezygnować z pięknego widoku na zewnątrz, by chronić siebie i swoją rodzinę przed uciążliwymi owadami i niechcianymi zwierzętami latającymi.

Flintronic Magnetyczna moskitiera na drzwi, 90 x 210 cm Magnetyczne magnetyczne drzwi okienne z taśmą klejącą bez wiercenia, łatwy montaż do drzwi balkonowych, drzwi tarasowych

39,99  disponible
Amazon.pl
as of 11 czerwca, 2024 12:01 pm

Características

 • 【MATERIAŁ WYSOKIEJ JAKOŚCI】 Zasłona na drzwi wykonana jest z ciasno tkanego włókna poliestrowego, które ma istotne zalety w zakresie odporności na wysokie temperatury, starzenie i odkształcenia. Krawędzie zasłony drzwiowej zostały wzmocnione, dzięki czemu są bardziej odporne na rozdarcia i produkt ma dłuższą żywotność. Dostępna w różnych rozmiarach. (Uwaga: przed zakupem należy zmierzyć rozmiar drzwi wewnętrznych, aby uniknąć niedogodności).
 • 【MAGNETYCZNE ZAMKNIĘCIE】 Zawiera magnesy, za pomocą których obie części zasłony stykają się samoistnie bez pozostawiania szczelin pomiędzy nimi. Aby ograniczyć hałas możesz doczepić do nich włókninę. Obciążnik na dole zasłony zwiększa jej naprężenie w pionie i poprawia zdolność do samoistnego stykania się obu jej części. Ponadto przechodzenie przez moskitierę odbywa się bez wysiłku, również dla dzieci i zwierząt domowych.
 • ⚡【ŁATWY MONTAŻ】 Do montażu nie wymaga wiercenia, wystarczy przykleić rzep z tyłu zasłony na drzwi, a następnie przymocować go do ściany. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, przed montażem należy oczyścić i osuszyć powierzchnię ościeżnicy. Wyposażona w pinezki dla lepszego mocowania. Mocowanie na rzep ułatwia demontaż i przechowywanie. Należy pamiętać, że można ją prać tylko ręcznie, aby uniknąć deformacji zasłony na drzwi w wyniku prania w pralce.
 • 【ZAPOBIEGAJ OBECNOŚCI KOMARÓW W DOMU】 Dzięki gęstej siatce moskitiera skutecznie uniemożliwia przedostawanie się komarów do wnętrza domu. Polecamy montaż zasłony na drzwi w szczególności latem, kiedy much i komarów jest najwięcej, aby zapobiegać przedostawaniu się owadów do pokoju. Moskitiera umożliwia pozbycie się problemu komarów bez konieczności ograniczania oświetlenia wewnętrznego i dostępu do świeżego powietrza, pozwalając cieszyć się wygodnym i przyjemnym latem.
 • 【PRZENOŚNA I PRAKTYCZNA】 W zestawie znajdują się pinezki, haczyki, paski i łaty naprawcze do zasłon na drzwi. Do mocowania zasłony na drzwi można użyć haczyków i pasków, aby ułatwić wchodzenie do środka i wychodzenie na zewnątrz. Jeśli moskitiera na drzwi jest uszkodzona w jakimś miejscu, po prostu odetnij mały kawałek zasłony i przyklej tak, aby zakryć to miejsce. Nadaje się do prawie każdego salonu, pokoju dziecięcego, gabinetu czy do kuchni itp.

REDTRON Magnetyczna moskitiera okienna, DIY Max 150 * 130 CM Moskitiera okienna, moskitiera okienna z 16 magnesami, chroni przed owadami/muchami/komarami

 out of stock
Amazon.pl
as of 11 czerwca, 2024 12:01 pm

Características

 • skuteczna ochrona przed owadami: Magnetyczna moskitiera stanowi niezawodną ochronę wnętrza. Siatka 1,2 mm * 1,2 mm na ekranie okna nie jest łatwa do przejścia dla komarów, a ulepszony blok magnetyczny zmniejsza szczelinę między siatką a ramą okna, zapobiegając przedostawaniu się komarów przez szczelinę i pozwalając cieszyć się świeżym powietrzem, unikając ukąszeń komarów.
 • regulowany rozmiar: Magnetyczna siatka okienna nadaje się do wszystkich okien, a maksymalny rozmiar ekranu okna wynosi 150 cm * 130 cm, który można przyciąć do różnych rozmiarów i kształtów w zależności od potrzeb.
 • potężny magnetyzm: 16 bloków magnetycznych zapewnia, że siatka jest mocno trzymana na miejscu i nie wypadnie łatwo. Ze względu na mocowanie magnetyczne nie ma potrzeby dziurkowania ramy okiennej, a moskitiera nie przestanie pasować do ramy po częstym usuwaniu.
 • zdejmowane i wielokrotnego użytku: okna mogą być również używane normalnie po zainstalowaniu magnetycznej moskitiery, a także mogą być usuwane w zależności od codziennych potrzeb. Pod koniec sezonu na komary okno moskitiery można umyć i odłożyć do późniejszego ponownego użycia, a paski magnetyczne można usunąć z ramy okna bez pozostawiania kleju.
 • ognioodporne: Siatka okienna REDTRON wykonana jest z włókna szklanego, odpornego na chwytanie, ciągnięcie i ogień, nie pęka łatwo i jest odporna na wysokie temperatury, nie stając się kruchą z powodu ekspozycji na słońce. Ulepszony blok magnetyczny zmniejsza przebicia siatki i skutecznie utrzymuje ją w stanie nienaruszonym.

Arcol Moskitiera magnetyczna na drzwi - ta moskitiera do drzwi okiennych wpuszcza świeże powietrze i zapobiega przedostawaniu się owadów - generacja z silnymi magnesami - szara, 80x240 cm

129,99  disponible
Amazon.pl
as of 11 czerwca, 2024 12:01 pm

Características

 • Żegnajcie uciążliwe owady! Ciesz się chłodną letnią bryzą bez uciążliwych much i komarów zakłócających Twoje dobre samopoczucie, instalując naszą nową moskitierę magnetyczną w krótkim czasie. Model moskitiery okiennej z 2022 roku jest grubszy i mocniejszy niż kiedykolwiek.
 • Wchodź i wychodź, jak chcesz: strategicznie umieszczone silne magnesy owijają się wokół całej moskitiery, dzięki czemu jest ona bezpieczna i skuteczna nawet przy najsilniejszych podmuchach wiatru. Będziesz mógł swobodnie chodzić i wychodzić na zewnątrz, nawet jeśli masz pełne ręce, a nawet Twoje dzieci lub zwierzęta domowe będą mogły przejść spokojnie.
 • Szybkie rozwiązanie na stałe: Zbudowana z super mocnej, odpornej na zadrapania i zwierzęta siatki z włókna szklanego, nasza moskitiera trzyma owady z dala i jest niezwykle trwała z grubymi maszynowo szytymi krawędziami; ciesz się ochroną nawet w przyszłym sezonie z dołączoną dodatkową rolką rzepu! Każda z nich wystarcza na ponad 6 metrów długości (w zależności od wielkości drzwi ekranowych) i obejmuje cały obwód drzwi dla bezproblemowego dopasowania.
 • Łatwy montaż: moskitiera do drzwi okiennych działa zarówno na drzwiach pojedynczych, jak i przesuwnych, a nawet na samochodach kempingowych i przyczepach kempingowych; bardzo łatwa do zainstalowania bez konieczności używania narzędzi, śrubokrętów, kleju lub gwoździ, idealna do przechowywania w zimie i wyjmowania na wiosnę.
 • Inteligentna technologia, na której możesz polegać: upewniliśmy się, że nic nie jest pozostawione przypadkowi w naszej moskitierze.

DIKER Magnetyczna moskitiera do drzwi 110x210cm, moskitiera przeciw muchom z magnesem, moskitiery magnetyczne drzwi, siatka przeciw owadom do drzwi przesuwnych, czarna

85,98  disponible
Amazon.pl
as of 11 czerwca, 2024 12:01 pm

Características

 • 【Łatwy montaż na klej moskitierę na drzwi bez wiercenia】 Moskitierę na drzwi można łatwo i szybko zamocować lub zdjąć za pomocą taśmy klejącej (w zestawie). Dostarczane gwoździe nadają się do drewnianych drzwi. Wybór rozmiaru: Szerokość zawieszki na drzwi ≥ (szerokość wewnętrznej ramy drzwi + 8 cm), długość zawieszenia na drzwiach ≥ (długość ramy drzwi wewnętrznych + 6 cm).
 • 【Magnetyczna kratka na muchy】 Dzięki magnetycznej moskitierze irytujące owady pozostają na zewnątrz. Ta moskitiera na drzwi balkonowe blokuje muchy pszczoły, komary itd. Dzieci i zwierzęta domowe również mogą łatwo przejść przez moskitierę.
 • 【Odpowiednie zastosowanie】Przed montażem należy upewnić się, że produkt jest płaski, aby uniknąć zagnieceń, ponieważ w przeciwnym razie może dojść do błędu rzędu 2-3 cm. Przed zakupem należy zmierzyć rozmiar drzwi. Powieś ekran prosto i nie ciągnij go za mocno przed przyklejeniem, aby magnesy podczas zamykania zasłony mogły się wzajemnie złapać.
 • 【Zamknięta konstrukcja】 Przyjmuje powiększoną konstrukcję klamry magnetycznej, nie spada, zamyka się bez luki, ochrona przed muchami drzwi balkonowe zamykają się automatycznie i nie generuje nadmiernego hałasu podczas zamykania. Klienci, którzy są wrażliwe na zapach, mogą myć produkt wodą i oczywiście wysuszyć, aby zmniejszyć zapachy. Prać tylko ręcznie, nie prać w pralce, suszyć, pozostawić do wyschnięcia, wykręcać, itd., ponieważ w przeciwnym razie tkanina może ulec deformacji.
 • 【Wpuść świeże powietrze i światło do środka】 W porównaniu z normalną roletą i moskitierą ta moskitiera przepuszcza powietrze i jest przezroczysta, dzięki czemu więcej światła słonecznego i świeżego powietrza. Idealnie nadaje się do montażu moskitiery na drzwiach balkonowych, w sypialni, kuchni, pokoju dziecięcym.

EASYmaxx Moskitiera do okien z Magic Click | Przycinana na wymiar do wszystkich okien o wymiarach do 150 x 130 cm | Łatwy montaż za pomocą 12 magnesów - bez wiercenia i przykręcania [Czarny]

86,43  disponible
3 new from 79,99 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 11 czerwca, 2024 12:01 pm

Características

 • OCHRONA - Moskitiera okienna EASYmaxx zapewnia niezawodną ochronę przed dokuczliwymi komarami, osami i innymi niechcianymi owadami, które mogą dostać się do domu - owady zostają na zewnątrz, świeże powietrze może wejść do środka.
 • DOPASOWANIE - Moskitiera firmy EASYmaxx nadaje się do prawie wszystkich okien. Wystarczy przyciąć moskitierę do pożądanego rozmiaru, maksymalnie do 150 cm x 130 cm.
 • ŁATWY MONTAŻ - Przymocuj 12 modułów magnetycznych do ramy okna, a odpowiedniki do moskitiery - bez konieczności wiercenia i przykręcania. Teraz moskitierę można zamocować bardzo łatwo dzięki magnetycznemu mocowaniu - po prostu i szybko klikamy.
 • PRAKTYCZNA - Dzięki moskitierze EASYmaxx można nadal całkowicie otwierać okna. Dodatkowo po sezonie moskitierę można odczepić od magnesów bez pozostawiania śladów i usunąć bez pozostawiania resztek kleju.
 • PERFEKCJA - Czarny materiał przepuszcza powietrze i jest półprzezroczysty. Dzięki siatce przeciw owadom nie musisz więc rezygnować z pięknego widoku na zewnątrz, by chronić się przed owadami i niechcianymi zwierzętami latającymi.

Magnetyczna moskitiera na okno, innowacyjne mocowanie za pomocą magnesów - Made in Italy, wytrzymała i dostosowana do przycinania siatka z włókna szklanego (150 x 150 cm)

100,16  disponible
Amazon.pl
as of 11 czerwca, 2024 12:01 pm

Características

 • NAJLEPSZA JAKOŚĆ - Magnetyczna moskitiera wyposażona w mocne magnesy, trwałe, elastyczne i odporne na pękanie, z siatką składającą się z włókna szklanego pokrytego pcv, zapewnia większą odporność na rozdarcie, zwierzęta domowe i warunki atmosferyczne, takie jak wiatr, deszcz i promieniowanie UV. Jego profesjonalna jakość i trójwymiarowa struktura zapewni wysoką przejrzystość wizualną od wewnątrz domu, a z zewnątrz będzie krycie, trzymając się z dala od ciekawskich spojrzeń, zwiększając tym samym prywatność.
 • ŁATWA I SZYBKA INSTALACJA - wystarczy kilka minut do montażu i nie wymaga wiercenia na oknach. Po wycięciu na zamówienie siatki okna za pomocą prostych nożyczek wystarczy nałożyć paski magnetyczne na ramę okna i moskitierę dzięki mocnym naklejkom, w które są wyposażone. Magnetyczna moskitiera z automatycznym zamknięciem będzie gotowa do wykonywania swojej pracy, w całkowitej autonomii i stylu.
 • OCHRONA I OSZCZĘDNOŚĆ - Ta profesjonalna moskitiera magnetyczna ochroni Twój dom przed irytującymi komarami i owadami, które w przeciwnym razie mogą dostać się z otwartego okna, a jednocześnie sprzyja lepszemu napływu i recyrkulacji świeżego powietrza, a także zwiększonej ilości naturalnego światła, co pozwala zmniejszyć zużycie sztucznego oświetlenia i klimatyzacji, zwiększając tym samym oszczędność energii.
 • Wyprodukowano we Włoszech. - Jeśli zawsze jest coś, co nas wyróżnia, to jakość, design i dbałość o szczegóły. Nasz produkt jest produkowany we Włoszech i odzwierciedla wszystkie te cechy, nie pozostawiając niczego przypadkowi. Magnetyczna moskitiera wykonana na zamówienie, profesjonalna jakość, prosta i praktyczna - niezbędny element, który nada Twojemu domowi odrobinę stylu.
 • Kompatybilny ze wszystkimi oknami - Specjalnie opracowany do użytku we wszystkich oknach domu i nie tylko, dzięki możliwości przycinania dowolnego kształtu i rozmiaru, a także dzięki wyjątkowości niezależnych pasków magnetycznych, może być również stosowany w oknach, oknach i iluminatorach kamperów i łodzi. Ta uniwersalna moskitiera zapewnia doskonałą kompatybilność i przyczepność do wszystkich okien o maksymalnym rozmiarze 130 x 150 cm.

Moskitiera na drzwi z magnesem, 90 x 200 cm, najnowsze modele, moskitiera na drzwi balkonowe, bez wiercenia, nadaje się do drzwi balkonowych, okien i tarasów, biała

 out of stock
Amazon.pl
as of 11 czerwca, 2024 12:01 pm

Características

 • [Najnowsza moskitiera na drzwi] Mamy ponad 10-letnie doświadczenie w produkcji magnetycznych moskitier. Jest to nasz najnowszy model, który został wprowadzony na rynek w 2023 roku. Składa się z mocniejszego i trwalszego materiału o prostym i pięknym wyglądzie. Pomoże Tobie i Twojej rodzinie chronić się przed wszelkiego rodzaju owadami.
 • [Ulepszona jakość] Wysokiej jakości siatka na ekran, mocna i trwała, miękka w dotyku. Zapięcie na rzepy z importowanym klejem, wysoka odporność na temperaturę, szerokość 2 cm, aby utrzymać drzwi ekranu na miejscu. Paski magnetyczne i bloki są połączone i ułożone, owinięte cichą tkaniną dla lepszego zamykania i bez hałasu.
 • [Łatwa instalacja] Nie wymaga wiercenia, można zainstalować w kilka minut, łatwy do usunięcia. Produkt zawiera instrukcję montażu. Dzieci i zwierzęta domowe mogą łatwo przechodzić, a następnie zamykają się automatycznie.
 • Różne rozmiary - wymiary zasłony to 90 x 200 cm. W tym zapięcie na rzepy na górze oraz z lewej i prawej strony, szerokość zapięcia na rzepy wynosi 2 cm. Proszę zmierzyć rozmiar futryny drzwi, aby wybrać odpowiedni rozmiar. Ze względu na ręczne przycinanie zasłona może wykazywać błąd rzędu 0-2 cm. Zalecamy wybór nieco większego rozmiaru.
 • [Dobra obsługa klienta] Jeśli istnieje jakikolwiek problem z produktem, nie wahaj się z nami skontaktować. Nawet jeśli produkt został użyty i nie może zostać zwrócony. Będziemy pewni, że zajmiemy się nim w ciągu 24 godzin.

BKSAI Magnesy na moskitierę, zapięcie magnetyczne, do użytku wewnątrz i na zewnątrz, zestaw magnesów bez wiercenia, do moskitiery, siatka chroniąca przed owadami (akcesoria do mocowania, akcesoria 12

64,99  disponible
Amazon.pl
as of 11 czerwca, 2024 12:01 pm

Características

 • Magnesy na klik – zestaw 12 magnesów. Zamiast zapięcia na rzepy można zamontować moskitierę z 12 magnesami poprzez proste kliknięcie, szybko i łatwo bez wiercenia, wkręcania lub przycinania. W zakres dostawy wchodzi zestaw 12 zapięć magnetycznych, bez siatki
 • Najnowsza wersja 2024 – siła magnetyczna wzmocniona o 30% + 4 x dołączone plastikowe guziki do mocowania. Magnesy utrzymują moskitierę na okno, dlatego unikają drop ekranu podczas wiatru
 • Najnowsza wersja 2024 – głębokość montażu z 9 mm do 4,5 mm (gorsza niż 2 sztuki monet 1 €). Wszystkie klamry magnetyczne nie zajmują dużo miejsca między skrzydłem okiennym a ramą, w żadnym wypadku nie utrudniają zamykania okna
 • Najnowsza wersja 2024 – klamry magnetyczne zabezpieczają moskitierę okienną: tylna strona klejąca ulepszona o 40%, ponadto klips i polerka nie rozpadają się, po złożeniu
 • Łatwa konserwacja. Bezproblemowe zdejmowanie i łatwe ponowne założenie, aby wyczyścić lub przechowywać moskitierę w zimie
/* */ Go up

Kontynuując korzystanie z witryny, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.