moskitiera magnetyczna na wymiar

MYCARBON Magnetyczna Moskitiera na Drzwi, Ochrona przed Owadami, Zasłona Balkonowa, Samoprzylepna 90x210cm

52,99  disponible
Amazon.pl
as of 25 września, 2023 12:46 am

Características

 • Łatwy montaż bez użycia narzędzi. Aby łatwo i szybko zainstalować moskitierę, wystarczy nałożyć taśmę (dołączoną w opakowaniu), nie ma potrzeby wiercenia otworów w drzwiach. Nie uszkodzi Twoich drzwi. Przyklej taśmę bezpośrednio do drzwi. Wymiary 90 cm x 210 cm. Nadaje się do drzwi o szerokości wewnętrznej ościeżyny od 76 cm do 86 cm, szerokości zewnętrznej ościeżyny ≥ 90 cm i wewnętrznej wysokości ościeżyny ≤ 208 cm.
 • Zamyka mocno i automatycznie: wyposażona w 6 par pasków magnetycznych i 7 par magnesów – obie zasłony zamykają się automatycznie i nie pozostawiają szczeliny. Moskitiera rozsuwa się automatycznie i bardzo łatwo, gdy przechodzisz przez nią.
 • Moskitiery do drzwi. Żegnajcie, owady: utrzymaj irytujące owady na zewnątrz za pomocą moskitier zabezpieczających przed przedostaniem się ich do wnętrza. Zwłaszcza w gorące letnie dni nie dopuść, aby muchy, pszczoły, komary i inne insekty dostały się do wnętrza Twojego domu. Moskitiera zatrzymuje insekty na zewnątrz, chroniąc przed chorobami zakaźnymi przenoszonymi przez nie oraz przed ukąszeniami owadów. Ciesz się zdrowym, komfortowym i przyjemnym latem.
 • Świeże powietrze: ta magiczna zasłona z siateczki drzwi jest przepuszczalna dla powietrza i przezroczysta. Otwórz drzwi i ciesz się świeżym powietrzem bez much. Ta magnetyczna moskitiera może być łatwo przymocowana do drzwi balkonowych, drzwi w sypialni, kuchni, pokoju dziecięcym lub drzwi przesuwnych.
 • Elegancki wygląd: moskitiera z precyzyjnym uszczelnieniem wykonana jest z mocno tkanego włókna poliestrowego. Odporny na rozdarcie i stabilny materiał gwarantuje długą żywotność, nie będziesz musieć często wymieniać Twojej moskitiery MYCARBON. Ta moskitiera do drzwi wygląda bardzo stylowo i przypomina zwykłą zasłonę.

HEFTMAN Magnetyczna moskitiera okienna DIY, regulowana, magnetyczna moskitiera z siatki z włókna szklanego o wysokiej gęstości, zatrzymuje komary, muchy, pająki, przycinana na wymiar, łatwa w montażu

144,99  disponible
Amazon.pl
as of 25 września, 2023 12:46 am

Características

 • Magnetyczny ekran okienny DIY – jeśli potrzebujesz moskitiery do okien z drewnianymi, żelaznymi lub aluminiowymi ramami, jest to najlepsze rozwiązanie bez konstrukcji! Pokochasz tę wygodną i ekonomiczną moskitierę magnetyczną do samodzielnego wykonania!
 • Regulowana i łatwa instalacja – każdą magnetyczną moskitierę można przyciąć zgodnie z rozmiarem okna i zainstalować w mniej niż 15 minut za pomocą magnesów tylnych. Można je również zdjąć w celu szybkiego i łatwego czyszczenia.
 • OPTYMALNA ZAPOBIEGANIE SZKODNIKÓW - Trzymaj komary, pająki, osy, ćmy i muchy, zachowując jednocześnie doskonałą cyrkulację powietrza w domu lub biurze! Dzięki naszej siatce z włókna szklanego o wysokiej gęstości nie musisz się martwić o małe owady i robaki.
 • Dane techniczne – ta magnetyczna siatka okienna DIY ma wymiary 122 x 109 cm. Każda moskitiera ma białą ramę z neutralną szarą siatką przeciw owadom. Uszczelka magnetyczna jest kompatybilna z oknami o wymiarach do 122 x 109 cm.
 • W zakres dostawy wchodzi 1 rolka taśmy magnetycznej, 1 rolkę białego, trwałego ściągacza z PCW, 1 sztukę siatki przeciw owadom, klipsy przeciwwiatrowe, 4 elementy narożne i proste instrukcje.

Virsus Moskitiera Magnetyczna o wymiarach 90 x 210 cm 2-panelowy namiot do drzwi okiennych balkonu Anti Komary i owady do kuchni, Salon kolor czarny

76,03  disponible
Amazon.pl
as of 25 września, 2023 12:46 am

Características

 • ✅ OTRZYMAĆ - 2-panelowa moskitiera magnetyczna w kolorze czarnym do drzwi i okien balkonowych o wymiarach 90 x 210 cm, pozwala na wpuszczenie świeżego powietrza, ale utrzymuje komary i irytujące owady z dala od domu.
 • ✅ NAJLEPSZA JAKOŚĆ - nasza zasłona z moskitierą składa się z wyjątkowo wytrzymałego i niezawodnego materiału, który jest odporny na promieniowanie UV i zarysowania zwierząt domowych. Moskitiera ma proste designe i idealnie pasuje do każdego wystroju zarówno nowoczesnego, jak i klasycznego.
 • ✅ MAGNETI - na środkowym pionowym pasku moskitiery znajduje się 9 potężnych magnesów w kształcie pręta, które pozwalają po prostu wejść i wyjść bez konieczności otwierania i zamykania rękami. Magnesy utrzymują dwa panele idealnie zamknięte, aby chronić dom przed muchami i komarami, nawet jeśli jest silny wiatr.
 • ✅ MONTAŻ - produkt jest łatwy w instalacji, wystarczy wyczyścić ramkę drzwi, przymocować naklejki na rzep i następnie zamontować moskitierę. Nie będziesz potrzebować żadnych innych narzędzi do wiercenia ramki, umożliwiając szybkie odinstalowanie jej do przechowywania zimą. W opakowaniu znajdziesz również 20 gwoździ, które zapewniają mocowanie na drewnianych ramach.
 • ✅ PRZEDSTAWIAJĄCE - otwory w naszej moskitierze magnetycznej są bardzo małe, aby pozostawić wszelkie owady, ale jednocześnie jest oddychająca, przepuszcza świeże powietrze i światło, dzięki czemu Twój dom jest jasny bez kłopotów powodowanych przez komary, muchy i owady.

EASYmaxx Moskitiera do okien z Magic Click | Przycinana na wymiar do wszystkich okien o wymiarach do 150 x 130 cm | Łatwy montaż za pomocą 12 magnesów - bez wiercenia i przykręcania [Czarny]

106,84  disponible
Amazon.pl
as of 25 września, 2023 12:46 am

Características

 • OCHRONA - Moskitiera okienna EASYmaxx zapewnia niezawodną ochronę przed dokuczliwymi komarami, osami i innymi niechcianymi owadami, które mogą dostać się do domu - owady zostają na zewnątrz, świeże powietrze może wejść do środka.
 • DOPASOWANIE - Moskitiera firmy EASYmaxx nadaje się do prawie wszystkich okien. Wystarczy przyciąć moskitierę do pożądanego rozmiaru, maksymalnie do 150 cm x 130 cm.
 • ŁATWY MONTAŻ - Przymocuj 12 modułów magnetycznych do ramy okna, a odpowiedniki do moskitiery - bez konieczności wiercenia i przykręcania. Teraz moskitierę można zamocować bardzo łatwo dzięki magnetycznemu mocowaniu - po prostu i szybko klikamy.
 • PRAKTYCZNA - Dzięki moskitierze EASYmaxx można nadal całkowicie otwierać okna. Dodatkowo po sezonie moskitierę można odczepić od magnesów bez pozostawiania śladów i usunąć bez pozostawiania resztek kleju.
 • PERFEKCJA - Czarny materiał przepuszcza powietrze i jest półprzezroczysty. Dzięki siatce przeciw owadom nie musisz więc rezygnować z pięknego widoku na zewnątrz, by chronić się przed owadami i niechcianymi zwierzętami latającymi.

fowong Magnetyczna moskitiera na drzwi, 90 x 210 cm, ochrona przed owadami na drzwi balkonowe, z lewej lub prawej strony, magnetyczna zasłona przeciw owadom o wymiarach do 90 x 210 cm

188,84  disponible
Amazon.pl
as of 25 września, 2023 12:46 am

Características

 • Magnetyczna moskitiera na drzwi wymiary: nasza magnetyczna moskitiera na drzwi ma wymiary 90 x 210 cm. Wybór odpowiedniego rozmiaru: Przed zakupem należy dokładnie zmierzyć rozmiar drzwi i zamówić rozmiar. Przykłady pomiarów można znaleźć w informacjach o produkcie. Dzięki łatwej instalacji dostarczonej taśmy na rzep można ją łatwo i szybko rozłożyć w kilka minut bez użycia narzędzi lub wiercenia. Drewniane drzwi można również wzmocnić pinezkami.
 • Otwieranie po prawej lub lewej stronie: kreatywne wzornictwo moskitiery na drzwi balkonowe z szerokim polem widzenia nie ma już czarnych linii ze środka, które blokują oczy. Zaprezentuj krajobraz zewnętrzny tak daleko, jak to tylko możliwe. Po otwarciu drzwi za pomocą bocznej zasłony, otwór znajduje się bliżej klamki.
 • Ulepszona i wzmocniona: górna środkowa tkanina podwójnie wszyta, aby zapobiec rozerwaniu się moskitiery w górnej części środka. Grubsza nić na cały szew; 6 igieł na cal, węższa i wydaje się trwalsza niż większość innych siatek na muchy, czyli trzy i pół igły; na dolnej krawędzi znajdują się bardzo silne magnesy, które zapewniają, że drzwi moskitiery dobrze trzymają się i zatrzaskują się automatycznie.
 • Ciężka siatka na owady: magnetyczna moskitiera na drzwi wykonana jest z pogrubionego materiału z włókna szklanego 17 x 15, jest bardzo gęsta, trwała i ma dobrą przepuszczalność. Magnetyczna moskitiera na drzwi zatrzymuje owady, muchy, komary i owady, a także wpuszcza świeże powietrze i światło słoneczne do Twojego domu, szczególnie dla dzieci i zwierząt domowych, które przechodzą przez mieszkanie.
 • Gwarancja jakości: dobra przepuszczalność światła i dłuższa wydajność: w porównaniu do poprzedniej siatki nylonowej, materiał z włókna szklanego jest bardziej wytrzymały niż nylon, ognioodporny, odporny chemicznie, zachowuje dobry kształt i wytrzymuje długie okresy słoneczne i wiatrowe. Ciężka struktura oczek, gęstość tej zasłony na drzwi wynosi 17 x 15 szerokości oczek. Jeśli nie jesteś zadowolony, skontaktuj się z nami. Trzy lata gwarancji.

Ownpets Klapka dla psa, magnetyczna moskitiera na drzwi z automatycznie zamykaną moskitierą, dla zwierząt domowych, czarna, dla psów i kotów, wymiary wewnętrzne 36 x 30,5 x 1,25 cm, duża

262,32  disponible
Amazon.pl
as of 25 września, 2023 12:46 am

Características

 • 【Praktyczna kratka dla zwierząt domowych】Wymiary wewnętrzne 36 x 30,5 x 1,25 cm, wymiary zewnętrzne: 43 x 37 x 1,25 cm. Ta kratka dla zwierząt domowych jest przeznaczona do okien lub drzwi, aby Twoje zwierzęta mogły wchodzić i wychodzić. Jest tak praktyczna, że można je dostać się do domu lub samodzielnie na zewnątrz.
 • Samozamykające się i zamykane - nasze drzwi dla psów z wbudowanym magnesem mogą automatycznie zamykać drzwi, gdy Twój pies wychodzi. Możesz nawet zamknąć drzwi, aby zapobiec przedostawaniu się zwierząt domowych w nocy lub gdy nie ma Cię w domu.
 • Wytrzymałe i trwałe - wyprodukowane z wysokiej jakości materiału ABS. Wzmocnione śruby sprawiają, że drzwi dla zwierząt domowych są wystarczająco wytrzymałe i nigdy nie rozpadają się łatwo. Wytrzymują one długo.
 • 【Łatwy montaż i użytkowanie】Nasze drzwi dla psów są łatwe do zainstalowania. Możesz ją zainstalować samodzielnie. Ulubione zwierzęta domowe łatwo je przesuwać lub zamykać.
 • 【Wszechstronność】 Dzięki drzwiom z kratką dla zwierząt domowych można zamontować drzwi kratki dla zwierząt domowych w drzwiach kratkowych, oknie i innych obszarach ekranu. Nadaje się dla wszystkich zwierząt domowych, aż do małych/średnich psów.

Magnetyczna moskitiera na drzwi, zasłona siatkowa, pasuje do drzwi o wymiarach do 100 x 220 cm (brązowa)

54,67  disponible
Amazon.pl
as of 25 września, 2023 12:46 am

Características

 • Łatwa instalacja: Do zasłony znajduje się długa klejąca magiczna taśma. Zasłonę można przymocować do drzwi bez użycia narzędzi. W zestawie znajdują się szpilki, które mogą pomóc Ci skuteczniej przykleić siatkę do drewnianych drzwi
 • Automatyczne zamykanie: W błyszczącej nylonowej krawędzi wszyte są silne magnesy, które utrzymują siatkę razem. Po przejściu przez zasłonę może ona automatycznie zamknąć się bez żadnych przerw
 • Bez wkładki: Jest to dobry ochraniacz, aby trzymać wkładki, takie jak komary, z dala od domu, ale zapewnia świeże powietrze przechodzące przez otwór z drobnej siatki
 • Najwyższa jakość: Wykonana z dobrej jakości materiału, delikatna siatka może utrzymać siatkę na zewnątrz podczas długotrwałego użytkowania bez łatwego rozerwania. Dwustronnie wszyta tkanina dobrze trzyma siatkę i magnes
 • Prawidłowe użycie: Rozmiar ekranu to 100 x 220 cm. Przed zakupem należy dokładnie zmierzyć rozmiar drzwi. Powieś go prosto i nie ciągnij zbyt mocno przed przyklejeniem się, aby magnesy mogły się zaczepić, gdy zasłona się zamknie

Schellenberg 50642 Moskitiera Magnetyczna, Antracytowy, 90 x 210 cm

88,07  disponible
3 new from 85,48 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 25 września, 2023 12:46 am

Características

 • Szybki i łatwy montaż bez wiercenia
 • Wszyta na całej długości taśma magnetyczna
 • Można skrócić do indywidualnych wymiarów drzwi
 • Odporna na działanie promieni UV

OfficeTree Taśma magnetyczna 3 m, samoprzylepna, mocna – samoprzylepne paski magnetyczne do przyklejenia – taśma klejąca – magnetyczna taśma klejąca do moskitiery, figurek do słuchania i robotów odkurzających

24,99  disponible
Amazon.pl
as of 25 września, 2023 12:46 am

Características

 • Niezawodna – magnetyczna taśma klejąca OfficeTree szybko i łatwo namagnesuje obrazy, widoki, plakaty, laminowane tabliczki
 • Optymalna przyczepność – 3 m pasków magnetycznych, 3 m x 12,7 mm x 1,5 mm, czarne. Najlepsza przyczepność magnetyczna również w przypadku papierów wielokrotnie ułożonych jedno na drugim
 • Różnorodne zastosowanie – samoprzylepne paski magnetyczne do mocowania na tablicach o metalowej powierzchni, takich jak tablica memo, szklana tablica magnetyczna, drzwi lodówki
 • Idealna – klej nie jest potrzebny, powierzchnia klejąca z łatwo zdejmowaną folią zapewnia idealne dopasowanie do podłoża
 • Efektywna praca – samoprzylepna taśma magnetyczna OfficeTree, z możliwością przycięcia, pomaga skutecznie podczas lekcji, pracy, w domu i w hobby

Moskitiera okienna – 120 x 140 cm – moskitiera z ramą magnetyczną – magnetyczna ochrona przed komarami

135,69  disponible
Amazon.pl
as of 25 września, 2023 12:46 am

Características

 • Moskitiera do okna w magnetycznej ramie, o wymiarach 100 x 120 cm lub 120 x 140 cm, chroni przed owadami w domu
 • Ramę magnetyczną do okien można skracać według potrzeb na wysokości i szerokości, dzięki czemu dopasuje się ona do każdego standardowego okna
 • Rama PVC – w kolorze białym lub antracytowym – z tkaniną z włókna szklanego w kolorze antracytowym, posiada magnetyczne zamknięcie
 • Ławy montaż i demontaż ochrony przeciwko owadom z odporną na działanie promieni UV tkaniną z włókien szklanych w kolorze antracytowym (idealna do wynajmowanych mieszkań)
 • Dalsze funkcje: Głębokość montażu wynosi tylko 6 mm, montaż bez wiercenia i wkręcania, wbudowana osłona krawędzi cięcia, niezawodna uszczelka szczotkowa
/* */ Go up

Kontynuując korzystanie z witryny, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.