moskitiera magnetyczna na wymiar

fowong Magnetyczna moskitiera na drzwi, 90 x 210 cm, ochrona przed owadami na drzwi balkonowe, z lewej lub prawej strony, magnetyczna zasłona przeciw owadom o wymiarach do 90 x 210 cm

188,84  disponible
Amazon.pl
as of 17 lutego, 2024 2:17 am

Características

 • Magnetyczna moskitiera na drzwi wymiary: nasza magnetyczna moskitiera na drzwi ma wymiary 90 x 210 cm. Wybór odpowiedniego rozmiaru: Przed zakupem należy dokładnie zmierzyć rozmiar drzwi i zamówić rozmiar. Przykłady pomiarów można znaleźć w informacjach o produkcie. Dzięki łatwej instalacji dostarczonej taśmy na rzep można ją łatwo i szybko rozłożyć w kilka minut bez użycia narzędzi lub wiercenia. Drewniane drzwi można również wzmocnić pinezkami.
 • Otwieranie po prawej lub lewej stronie: kreatywne wzornictwo moskitiery na drzwi balkonowe z szerokim polem widzenia nie ma już czarnych linii ze środka, które blokują oczy. Zaprezentuj krajobraz zewnętrzny tak daleko, jak to tylko możliwe. Po otwarciu drzwi za pomocą bocznej zasłony, otwór znajduje się bliżej klamki.
 • Ulepszona i wzmocniona: górna środkowa tkanina podwójnie wszyta, aby zapobiec rozerwaniu się moskitiery w górnej części środka. Grubsza nić na cały szew; 6 igieł na cal, węższa i wydaje się trwalsza niż większość innych siatek na muchy, czyli trzy i pół igły; na dolnej krawędzi znajdują się bardzo silne magnesy, które zapewniają, że drzwi moskitiery dobrze trzymają się i zatrzaskują się automatycznie.
 • Ciężka siatka na owady: magnetyczna moskitiera na drzwi wykonana jest z pogrubionego materiału z włókna szklanego 17 x 15, jest bardzo gęsta, trwała i ma dobrą przepuszczalność. Magnetyczna moskitiera na drzwi zatrzymuje owady, muchy, komary i owady, a także wpuszcza świeże powietrze i światło słoneczne do Twojego domu, szczególnie dla dzieci i zwierząt domowych, które przechodzą przez mieszkanie.
 • Gwarancja jakości: dobra przepuszczalność światła i dłuższa wydajność: w porównaniu do poprzedniej siatki nylonowej, materiał z włókna szklanego jest bardziej wytrzymały niż nylon, ognioodporny, odporny chemicznie, zachowuje dobry kształt i wytrzymuje długie okresy słoneczne i wiatrowe. Ciężka struktura oczek, gęstość tej zasłony na drzwi wynosi 17 x 15 szerokości oczek. Jeśli nie jesteś zadowolony, skontaktuj się z nami. Trzy lata gwarancji.

MYCARBON Magnetyczna Moskitiera na Drzwi, Ochrona przed Owadami, Zasłona Balkonowa, Samoprzylepna 90x210cm

65,07  disponible
Amazon.pl
as of 17 lutego, 2024 2:17 am

Características

 • Łatwy montaż bez użycia narzędzi. Aby łatwo i szybko zainstalować moskitierę, wystarczy nałożyć taśmę (dołączoną w opakowaniu), nie ma potrzeby wiercenia otworów w drzwiach. Nie uszkodzi Twoich drzwi. Przyklej taśmę bezpośrednio do drzwi. Wymiary 90 cm x 210 cm. Nadaje się do drzwi o szerokości wewnętrznej ościeżyny od 76 cm do 86 cm, szerokości zewnętrznej ościeżyny ≥ 90 cm i wewnętrznej wysokości ościeżyny ≤ 208 cm.
 • Zamyka mocno i automatycznie: wyposażona w 6 par pasków magnetycznych i 7 par magnesów – obie zasłony zamykają się automatycznie i nie pozostawiają szczeliny. Moskitiera rozsuwa się automatycznie i bardzo łatwo, gdy przechodzisz przez nią.
 • Moskitiery do drzwi. Żegnajcie, owady: utrzymaj irytujące owady na zewnątrz za pomocą moskitier zabezpieczających przed przedostaniem się ich do wnętrza. Zwłaszcza w gorące letnie dni nie dopuść, aby muchy, pszczoły, komary i inne insekty dostały się do wnętrza Twojego domu. Moskitiera zatrzymuje insekty na zewnątrz, chroniąc przed chorobami zakaźnymi przenoszonymi przez nie oraz przed ukąszeniami owadów. Ciesz się zdrowym, komfortowym i przyjemnym latem.
 • Świeże powietrze: ta magiczna zasłona z siateczki drzwi jest przepuszczalna dla powietrza i przezroczysta. Otwórz drzwi i ciesz się świeżym powietrzem bez much. Ta magnetyczna moskitiera może być łatwo przymocowana do drzwi balkonowych, drzwi w sypialni, kuchni, pokoju dziecięcym lub drzwi przesuwnych.
 • Elegancki wygląd: moskitiera z precyzyjnym uszczelnieniem wykonana jest z mocno tkanego włókna poliestrowego. Odporny na rozdarcie i stabilny materiał gwarantuje długą żywotność, nie będziesz musieć często wymieniać Twojej moskitiery MYCARBON. Ta moskitiera do drzwi wygląda bardzo stylowo i przypomina zwykłą zasłonę.

AIFUSI Magnetyczna moskitiera na drzwi, wymiary 100 x 210 cm, samouszczelniająca się przegroda na drzwi zatrzymuje owady na zewnątrz, trwała, przyjazna dla dzieci i zwierząt domowych, poliestrowa

70,99  disponible
Amazon.pl
as of 17 lutego, 2024 2:17 am

Características

 • Łatwa instalacja: Nasze ekrany do drzwi są dostarczane ze wszystkim, czego potrzebujesz do szybkiej instalacji, w tym paski na rzepy i dodatkowe pinezki, wystarczy użyć rzepów i pinezek, aby przymocować osłonę drzwi do ramy drzwi i można ją szybko zainstalować w ciągu kilku minut.
 • Solidna i trwała zasłona na drzwi z siatki: Magnetyczne zasłony na drzwi wykonane są z mocnego poliestru ze wzmocnionymi krawędziami, wewnątrz zasłony wszytych jest 36 silnych magnesów, aby szybko i cicho się zamknąć. Super mocne magnesy są dodawane na spodzie, aby zapewnić, że moskitiera jest mocno zamocowana i zamyka się automatycznie
 • Ciężki poliester siatkowy: Magnetyczna moskitiera na drzwi wykonana jest z pogrubionego materiału poliestrowego o wymiarach 18 x 16, który jest o wysokiej gęstości, trwały i ma dobrą przepuszczalność światła. Drzwi z siatki mogą blokować owady, muchy, komary, pluskwy i mogą wnosić świeże powietrze i światło słoneczne do pokoju, szczególnie nadaje się dla dzieci i zwierząt domowych do chodzenia w pomieszczeniach.
 • 100% satysfakcji: Ta magnetyczna zasłona jest odpowiednia do drzwi przesuwnych, drzwi kuchennych, drzwi tarasowych, drzwi wejściowych, tarasów i balkonów, aby pomóc Ci spędzić spokojne lato. Jeśli nie jesteś zadowolony z jakości drzwi z ekranem magnetycznym lub napotkasz różne problemy z uszkodzeniami podczas transportu, skontaktuj się z nami.

Virsus Moskitiera Magnetyczna o wymiarach 90 x 210 cm 2-panelowy namiot do drzwi okiennych balkonu Anti Komary i owady do kuchni, Salon kolor czarny

73,79  disponible
Amazon.pl
as of 17 lutego, 2024 2:17 am

Características

 • ✅ OTRZYMAĆ - 2-panelowa moskitiera magnetyczna w kolorze czarnym do drzwi i okien balkonowych o wymiarach 90 x 210 cm, pozwala na wpuszczenie świeżego powietrza, ale utrzymuje komary i irytujące owady z dala od domu.
 • ✅ NAJLEPSZA JAKOŚĆ - nasza zasłona z moskitierą składa się z wyjątkowo wytrzymałego i niezawodnego materiału, który jest odporny na promieniowanie UV i zarysowania zwierząt domowych. Moskitiera ma proste designe i idealnie pasuje do każdego wystroju zarówno nowoczesnego, jak i klasycznego.
 • ✅ MAGNETI - na środkowym pionowym pasku moskitiery znajduje się 9 potężnych magnesów w kształcie pręta, które pozwalają po prostu wejść i wyjść bez konieczności otwierania i zamykania rękami. Magnesy utrzymują dwa panele idealnie zamknięte, aby chronić dom przed muchami i komarami, nawet jeśli jest silny wiatr.
 • ✅ MONTAŻ - produkt jest łatwy w instalacji, wystarczy wyczyścić ramkę drzwi, przymocować naklejki na rzep i następnie zamontować moskitierę. Nie będziesz potrzebować żadnych innych narzędzi do wiercenia ramki, umożliwiając szybkie odinstalowanie jej do przechowywania zimą. W opakowaniu znajdziesz również 20 gwoździ, które zapewniają mocowanie na drewnianych ramach.
 • ✅ PRZEDSTAWIAJĄCE - otwory w naszej moskitierze magnetycznej są bardzo małe, aby pozostawić wszelkie owady, ale jednocześnie jest oddychająca, przepuszcza świeże powietrze i światło, dzięki czemu Twój dom jest jasny bez kłopotów powodowanych przez komary, muchy i owady.

HEFTMAN Magnetyczna moskitiera okienna DIY, regulowana, magnetyczna moskitiera z siatki z włókna szklanego o wysokiej gęstości, zatrzymuje komary, muchy, pająki, przycinana na wymiar, łatwa w montażu

41,49  disponible
Amazon.pl
as of 17 lutego, 2024 2:17 am

Características

 • Magnetyczny ekran okienny DIY – jeśli potrzebujesz moskitiery do okien z drewnianymi, żelaznymi lub aluminiowymi ramami, jest to najlepsze rozwiązanie bez konstrukcji! Pokochasz tę wygodną i ekonomiczną moskitierę magnetyczną do samodzielnego wykonania!
 • Regulowana i łatwa instalacja – każdą magnetyczną moskitierę można przyciąć zgodnie z rozmiarem okna i zainstalować w mniej niż 15 minut za pomocą magnesów tylnych. Można je również zdjąć w celu szybkiego i łatwego czyszczenia.
 • OPTYMALNA ZAPOBIEGANIE SZKODNIKÓW - Trzymaj komary, pająki, osy, ćmy i muchy, zachowując jednocześnie doskonałą cyrkulację powietrza w domu lub biurze! Dzięki naszej siatce z włókna szklanego o wysokiej gęstości nie musisz się martwić o małe owady i robaki.
 • Dane techniczne – ta magnetyczna siatka okienna DIY ma wymiary 122 x 109 cm. Każda moskitiera ma białą ramę z neutralną szarą siatką przeciw owadom. Uszczelka magnetyczna jest kompatybilna z oknami o wymiarach do 122 x 109 cm.
 • W zakres dostawy wchodzi 1 rolka taśmy magnetycznej, 1 rolkę białego, trwałego ściągacza z PCW, 1 sztukę siatki przeciw owadom, klipsy przeciwwiatrowe, 4 elementy narożne i proste instrukcje.

Ownpets Klapka dla psa, magnetyczna moskitiera na drzwi z automatycznie zamykaną moskitierą, dla zwierząt domowych, czarna, dla psów i kotów, wymiary wewnętrzne 36 x 30,5 x 1,25 cm, duża

262,32  disponible
Amazon.pl
as of 17 lutego, 2024 2:17 am

Características

 • 【Praktyczna kratka dla zwierząt domowych】Wymiary wewnętrzne 36 x 30,5 x 1,25 cm, wymiary zewnętrzne: 43 x 37 x 1,25 cm. Ta kratka dla zwierząt domowych jest przeznaczona do okien lub drzwi, aby Twoje zwierzęta mogły wchodzić i wychodzić. Jest tak praktyczna, że można je dostać się do domu lub samodzielnie na zewnątrz.
 • Samozamykające się i zamykane - nasze drzwi dla psów z wbudowanym magnesem mogą automatycznie zamykać drzwi, gdy Twój pies wychodzi. Możesz nawet zamknąć drzwi, aby zapobiec przedostawaniu się zwierząt domowych w nocy lub gdy nie ma Cię w domu.
 • Wytrzymałe i trwałe - wyprodukowane z wysokiej jakości materiału ABS. Wzmocnione śruby sprawiają, że drzwi dla zwierząt domowych są wystarczająco wytrzymałe i nigdy nie rozpadają się łatwo. Wytrzymują one długo.
 • 【Łatwy montaż i użytkowanie】Nasze drzwi dla psów są łatwe do zainstalowania. Możesz ją zainstalować samodzielnie. Ulubione zwierzęta domowe łatwo je przesuwać lub zamykać.
 • 【Wszechstronność】 Dzięki drzwiom z kratką dla zwierząt domowych można zamontować drzwi kratki dla zwierząt domowych w drzwiach kratkowych, oknie i innych obszarach ekranu. Nadaje się dla wszystkich zwierząt domowych, aż do małych/średnich psów.

EASYmaxx Moskitiera do okien z Magic Click | Przycinana na wymiar do wszystkich okien o wymiarach do 150 x 130 cm | Łatwy montaż za pomocą 12 magnesów - bez wiercenia i przykręcania [Czarny]

86,98  disponible
4 new from 84,49 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 17 lutego, 2024 2:17 am

Características

 • OCHRONA - Moskitiera okienna EASYmaxx zapewnia niezawodną ochronę przed dokuczliwymi komarami, osami i innymi niechcianymi owadami, które mogą dostać się do domu - owady zostają na zewnątrz, świeże powietrze może wejść do środka.
 • DOPASOWANIE - Moskitiera firmy EASYmaxx nadaje się do prawie wszystkich okien. Wystarczy przyciąć moskitierę do pożądanego rozmiaru, maksymalnie do 150 cm x 130 cm.
 • ŁATWY MONTAŻ - Przymocuj 12 modułów magnetycznych do ramy okna, a odpowiedniki do moskitiery - bez konieczności wiercenia i przykręcania. Teraz moskitierę można zamocować bardzo łatwo dzięki magnetycznemu mocowaniu - po prostu i szybko klikamy.
 • PRAKTYCZNA - Dzięki moskitierze EASYmaxx można nadal całkowicie otwierać okna. Dodatkowo po sezonie moskitierę można odczepić od magnesów bez pozostawiania śladów i usunąć bez pozostawiania resztek kleju.
 • PERFEKCJA - Czarny materiał przepuszcza powietrze i jest półprzezroczysty. Dzięki siatce przeciw owadom nie musisz więc rezygnować z pięknego widoku na zewnątrz, by chronić się przed owadami i niechcianymi zwierzętami latającymi.

Schellenberg 50642 Moskitiera Magnetyczna, Antracytowy, 90 x 210 cm

93,58  disponible
3 new from 90,14 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 17 lutego, 2024 2:17 am

Características

 • Szybki i łatwy montaż bez wiercenia
 • Wszyta na całej długości taśma magnetyczna
 • Można skrócić do indywidualnych wymiarów drzwi
 • Odporna na działanie promieni UV

Hoberg Moskitiera okienna z innowacyjnym mocowaniem magnetycznym | moskitiera może być przycinana na wymiar do 150 x 130 cm, bez wiercenia i przykręcania | mocowanie za pomocą 16 magnesów [czarny]

89,99  disponible
2 new from 89,99 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 17 lutego, 2024 2:17 am

Características

 • WYSOKA JAKOŚĆ - Moskitiera okienna Hoberg wykonana jest z wytrzymałego materiału i stanowi niezawodną ochronę przed uciążliwymi komarami, osami i innymi niechcianymi owadami, które mogą dostać się do domu.
 • DOSTOSOWANY - Moskitiera nadaje się do wszystkich okien o szerokości ramy co najmniej 9mm. Dodatkowo moskitierę można przyciąć na wymiar do maksymalnie 150 cm x 130 cm i indywidualnie dopasować do każdego rozmiaru okna, a następnie przymocować za pomocą dołączonych magnesów.
 • DOPUSZCZALNE - Mocowanie moskitiery okiennej jest łatwe i działa w prosty sposób dzięki 16 magnesom. W tym celu moskitierę zaciska się między magnetycznymi łącznikami i elastycznie umieszcza w ramie okiennej - bez wiercenia i wkręcania.
 • ELASTYCZNE - Dzięki moskitierze Hoberg, okna mogą być nadal otwierane i zamykane bez żadnych problemów. Dodatkowo po sezonie można odczepić moskitierę od magnesów bez pozostawiania śladów i usunąć je bez pozostawiania resztek kleju.
 • DOBRY - Czarny materiał przepuszcza powietrze i jest półprzezroczysty. Dzięki siatce przeciw owadom nie musisz więc rezygnować z pięknego widoku na zewnątrz, by chronić siebie i swoją rodzinę przed uciążliwymi owadami i niechcianymi zwierzętami latającymi.

OfficeTree Taśma magnetyczna 3 m, samoprzylepna, mocna – samoprzylepne paski magnetyczne do przyklejenia – taśma klejąca – magnetyczna taśma klejąca do moskitiery, figurek do słuchania i robotów odkurzających

24,99  disponible
Amazon.pl
as of 17 lutego, 2024 2:17 am

Características

 • Niezawodna – magnetyczna taśma klejąca OfficeTree szybko i łatwo namagnesuje obrazy, widoki, plakaty, laminowane tabliczki
 • Optymalna przyczepność – 3 m pasków magnetycznych, 3 m x 12,7 mm x 1,5 mm, czarne. Najlepsza przyczepność magnetyczna również w przypadku papierów wielokrotnie ułożonych jedno na drugim
 • Różnorodne zastosowanie – samoprzylepne paski magnetyczne do mocowania na tablicach o metalowej powierzchni, takich jak tablica memo, szklana tablica magnetyczna, drzwi lodówki
 • Idealna – klej nie jest potrzebny, powierzchnia klejąca z łatwo zdejmowaną folią zapewnia idealne dopasowanie do podłoża
 • Efektywna praca – samoprzylepna taśma magnetyczna OfficeTree, z możliwością przycięcia, pomaga skutecznie podczas lekcji, pracy, w domu i w hobby
/* */ Go up

Kontynuując korzystanie z witryny, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.