moskitiera magnetyczna na wymiar

COM-FOUR® Moskitiera magnetyczna na drzwi - siatka przeciw owadom na drzwi - kurtyna przeciw muchom z magentycznym zamknieciem na balkon, taras i do ogrodu zimowego (01 sztuk - 100x210cm)

22,98  disponible
Amazon.pl
as of 25 listopada, 2022 6:53 am

Características

 • SZYBKI MONTAZ: W ciagu zaledwie kilku minut moskitiera jest szybko mocowana do drzwi balkonu i tarasu i ponownie usuwana za pomoca prostego przyklejenia!
 • SYSTEM AUTOMATYCZNEGO ZAMYKANIA: Magnesy na obu zaslonach siatkowych automatycznie zamykaja wejscie i wyjscie. Bezdotykowe przejscie przez moskitiere!
 • MOSQUITO FREE: swieze powietrze i niezawodna ochrona w domu przed komarami, muchami, pszczolami, osami, malymi komarami lub duzymi komarami i innymi owadami!
 • MONTAZ: Kurtyne przeciw owadom mozna latwo przymocowac za pomoca tasmy i dodatkowych gwozdzi podtrzymujacych w razie potrzeby. Wazne: siatki nie mozna przecinac ani skracac!
 • ZAKRES DOSTAWY: 1x moskitiera, 12x tasma klejaca, 20x gwozdzie podporowe // wymiary calkowite (szer. X wys.): Ok. 100 x 210 cm // wymiary na kurtyne (szer. X wys.): Ok. 50 x 210 cm // material: plastik, metal // kolor: czarny

Easy Life moskitiera na okno z łatwą w montażu ramką magnetyczną z PVC - moskitiera z możliwością indywidualnego skrócenia, bez wiercenia, wymiary: 120 x 140 cm, kolor: antracytowy

115,45  disponible
Amazon.pl
as of 25 listopada, 2022 6:53 am

Características

 • Moskitiera do okna w magnetycznej ramie, o wymiarach 100 x 120 cm lub 120 x 140 cm, chroni przed przedostaniem się insektów do domu.
 • Ramę magnetyczną do okien można skracać według potrzeb na wysokość i szerokość, co pozwala na dopasowanie jej do każdego standardowego okna.
 • Rama PVC w kolorze białym lub antracytowym, z tkaniną z włókna szklanego w kolorze antracytowym, posiada magnetyczne zamknięcie.
 • Ławy montaż i demontaż. Ochrona przeciwko owadom z odporną na działanie promieni UV tkaniną z włókien szklanych w kolorze antracytowym.
 • Dalsze szczegóły: Głębokość montażu wynosi tylko 6 mm, montaż nie wymaga wiercenia ani przykręcania. Posiada wbudowaną osłonę krawędzi cięcia oraz niezawodną uszczelkę szczotkową.

fowong Magnetyczna moskitiera na drzwi, 90 x 210 cm, ochrona przed owadami na drzwi balkonowe, z lewej lub prawej strony, magnetyczna zasłona przeciw owadom o wymiarach do 90 x 210 cm

188,84  disponible
Amazon.pl
as of 25 listopada, 2022 6:53 am

Características

 • Magnetyczna moskitiera na drzwi wymiary: nasza magnetyczna moskitiera na drzwi ma wymiary 90 x 210 cm. Wybór odpowiedniego rozmiaru: Przed zakupem należy dokładnie zmierzyć rozmiar drzwi i zamówić rozmiar. Przykłady pomiarów można znaleźć w informacjach o produkcie. Dzięki łatwej instalacji dostarczonej taśmy na rzep można ją łatwo i szybko rozłożyć w kilka minut bez użycia narzędzi lub wiercenia. Drewniane drzwi można również wzmocnić pinezkami.
 • Otwieranie po prawej lub lewej stronie: kreatywne wzornictwo moskitiery na drzwi balkonowe z szerokim polem widzenia nie ma już czarnych linii ze środka, które blokują oczy. Zaprezentuj krajobraz zewnętrzny tak daleko, jak to tylko możliwe. Po otwarciu drzwi za pomocą bocznej zasłony, otwór znajduje się bliżej klamki.
 • Ulepszona i wzmocniona: górna środkowa tkanina podwójnie wszyta, aby zapobiec rozerwaniu się moskitiery w górnej części środka. Grubsza nić na cały szew; 6 igieł na cal, węższa i wydaje się trwalsza niż większość innych siatek na muchy, czyli trzy i pół igły; na dolnej krawędzi znajdują się bardzo silne magnesy, które zapewniają, że drzwi moskitiery dobrze trzymają się i zatrzaskują się automatycznie.
 • Ciężka siatka na owady: magnetyczna moskitiera na drzwi wykonana jest z pogrubionego materiału z włókna szklanego 17 x 15, jest bardzo gęsta, trwała i ma dobrą przepuszczalność. Magnetyczna moskitiera na drzwi zatrzymuje owady, muchy, komary i owady, a także wpuszcza świeże powietrze i światło słoneczne do Twojego domu, szczególnie dla dzieci i zwierząt domowych, które przechodzą przez mieszkanie.
 • Gwarancja jakości: dobra przepuszczalność światła i dłuższa wydajność: w porównaniu do poprzedniej siatki nylonowej, materiał z włókna szklanego jest bardziej wytrzymały niż nylon, ognioodporny, odporny chemicznie, zachowuje dobry kształt i wytrzymuje długie okresy słoneczne i wiatrowe. Ciężka struktura oczek, gęstość tej zasłony na drzwi wynosi 17 x 15 szerokości oczek. Jeśli nie jesteś zadowolony, skontaktuj się z nami. Trzy lata gwarancji.

Virsus Moskitiera Magnetyczna o wymiarach 110 x 220 cm 2-panelowy namiot do drzwi okiennych balkonu Anti Komary i owady do kuchni, Salon kolor biały

82,89  disponible
Amazon.pl
as of 25 listopada, 2022 6:53 am

Características

 • ✅ OTRZYMAĆ - biała moskitiera magnetyczna z 2 panelami do drzwi i okien balkonowych o wymiarach 110 x 220 cm, pozwala na wpuszczenie świeżego powietrza, ale utrzymuje komary i irytujące owady z dala od domu.
 • ✅ NAJLEPSZA JAKOŚĆ - nasza zasłona z moskitierą składa się z wyjątkowo wytrzymałego i niezawodnego materiału, który jest odporny na promieniowanie UV i zarysowania zwierząt domowych. Moskitiera ma prosty design i idealnie pasuje do każdego wystroju zarówno nowoczesnego, jak i klasycznego.
 • ✅ MAGNETI - na środkowym pionowym pasku moskitiery znajduje się 9 niezwykle mocnych magnesów w kształcie pręta, które pozwalają wchodzić i wychodzić bez konieczności otwierania i zamykania rękami. Magnesy utrzymują dwa panele idealnie zamknięte, aby chronić dom przed muchami i komarami, nawet jeśli jest silny wiatr.
 • ✅ MONTAŻ - produkt jest łatwy w instalacji, wystarczy wyczyścić ramkę drzwi, przymocować naklejki na rzep i następnie zamontować moskitierę. Nie będziesz potrzebować żadnych innych narzędzi do wiercenia ramki, umożliwiając szybkie odinstalowanie jej do przechowywania zimą. W opakowaniu znajdziesz również 20 gwoździ, które zapewniają mocowanie na drewnianych ramach.
 • ✅ PRZEDSTAWIAJĄCE - otwory w naszej moskitierze magnetycznej są bardzo małe, aby pozostawić wszelkie owady, ale jednocześnie jest oddychająca, przepuszcza świeże powietrze i światło, dzięki czemu Twój dom jest jasny bez kłopotów powodowanych przez komary, muchy i owady.

MYCARBON Magnetyczna Moskitiera na Drzwi, Ochrona przed Owadami, Zasłona Balkonowa, Samoprzylepna 100x220cm

55,99  disponible
Amazon.pl
as of 25 listopada, 2022 6:53 am

Características

 • Łatwy montaż bez wiercenia. Moskitierę na drzwi można łatwo i szybko zamocować lub usunąć za pomocą taśmy klejącej (w zestawie). Z dostarczonymi gwoździami do drzwi drewnianych. Moskitiera balkonowa o wymiarach 100 x 220 cm nadaje się do drzwi, których rama wewnętrzna ma wymiary 96 x 218 cm (nie nadaje się do przycięcia).
 • Zamyka się szczelnie i automatycznie. 12 x pasków magnetycznych + 16 sztuk magnesów o dużej sile magnetycznej do 1200 g sprawiają, że obie zasłony są bezgłośne i bez przerw. W przypadku silnego wiatru moskitiera nie otwiera się samoczynnie. Moskitierę można jednak łatwo otworzyć ręcznie i automatycznie zamknąć.
 • Bezpieczna i zdrowsza – dzięki magnesowi na owady irytujące owady pozostają na zewnątrz. Moskitiera magnetyczna na drzwi balkonowe blokuje muchy, pszczoły, komary itd. Moskitiera na drzwi balkonowe marki MYCARBONs chroni przed chorobami infekcyjnymi i owadami itd., ciesz się zdrowym, wygodnym i przyjemnym latem.
 • Wpuść świeże powietrze i światło. W porównaniu z normalną roletą i zasłoną, ta moskitiera magnetyczna przepuszcza powietrze i przepuszcza powietrze. Idealnie nadaje się do montażu moskitiery na drzwiach balkonowych, w sypialni, kuchni, pokoju dziecięcym.
 • Szczelne szwy, eleganckie. Ochrona przed owadami jest wykonana z antyoksydantu materiału dakronowego o intensywności 55 g/m², jest szczelnie obszyta i odporna na rozerwanie. Zasłona na drzwi wygląda elegancko i elegancko.

MAODOU Magnetyczna moskitiera na drzwi o wymiarach 135 x 215 cm, na drzwi balkonowe, do piwnicy i tarasu, kolor czarny

107,87  disponible
Amazon.pl
as of 25 listopada, 2022 6:53 am

Características

 • ✓ Łatwa instalacja – zamocuj taśmy na rzepy i przymocuj siatkę do ramy. Instalacja za pomocą przydatnych zatrzasków i jasnej, pisemnej instrukcji (może nie być dostępna w języku polskim) – nie wymaga wiercenia.
 • ✓ Wbudowany w mocny pasek magnetyczny – magnetyczny system zamykania umożliwia wygodne wchodzenie i wychodzenie z wolnych rąk. Również dzieci i zwierzęta domowe mogą bez problemu przechodzić przez siatkę, a dzięki magnetyczizmu automatycznie się wyłączają.
 • ✓ Przeciwdziała owadom, ale aktywnie oddycha – otwory. Magnetyczna ochrona przed owadami jest bardzo mała, może zostawić okna i nie dostać się do niego owady bez owadów. Moskitiera jest wykonana z wysokiej jakości, odpornego na warunki atmosferyczne materiałów, odporna na rozerwanie i trwała, nadaje się do prania i zdejmowania
 • ✓ Lato – dzięki innowacyjnemu zamknięciu na magnes moskitierę można bardzo łatwo otwierać i zamykać okno, chronić przed szkodnikami i cieszyć się zdrowym, wygodnym i przyjemnym latem
 • Łatwy zwrot – oferujemy 24-godzinną obsługę online, 100% gwarancja zadowolenia. Możesz szybko uzyskać pełny zwrot pieniędzy lub bezpłatną wymianę jeśli nie jesteś zadowolony.

Schellenberg 50642 Moskitiera Magnetyczna, Antracytowy, 90 x 210 cm

98,00  disponible
6 new from 75,36 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 25 listopada, 2022 6:53 am

Características

 • Szybki i łatwy montaż bez wiercenia
 • Wszyta na całej długości taśma magnetyczna
 • Można skrócić do indywidualnych wymiarów drzwi
 • Odporna na działanie promieni UV

Schellenberg 20509 moskitiera na drzwi balkonowe i tarasowe, wymiary 140 x 240 cm, łatwy montaż bez wiercenia, w zestawie taśma do mocowania i obciążniki

45,63  disponible
Amazon.pl
as of 25 listopada, 2022 6:53 am

Características

 • Łatwe mocowanie na klej, bez wiercenia
 • W każdej chwili można zdjąć i ponownie
 • Tkanina w kolorze antracytowym zapewnia większą przejrzystość
 • Pasuje do każdej rolety
 • Poliester odporny na działanie promieni UV, nadaje się do prania w temperaturze do 3

Magnetyczna moskitiera na drzwi – wytrzymała, samouszczelniająca się siatka na drzwi z magnesami z wiatroszczelną klamrą, pasuje do drzwi o wymiarach maks. 85 x 208 cm, czarna

86,39  disponible
Amazon.pl
as of 25 listopada, 2022 6:53 am

Características

 • Łatwa do przyklejenia, nie wymaga wiercenia – moskitierę można szybko i łatwo zainstalować lub zdjąć w ciągu dziesięciu minut. Nasze drzwi balkonowe, 85 x 208 cm, nadają się do drzwi, których rama wewnętrzna ma wymiary 85 x 208 cm.
 • Jedyne w swoim rodzaju wzornictwo w przypadku otwartych drzwi i ochrony przed wiatrem - dzięki 2 zapięciom na rzepy można szybko odpiąć drzwi. Aby zapobiec zdmuchiwaniu zasłony przez wiatr, na dole dodajemy mocne zapięcie chroniące przed wiatrem.
 • Brak ukąszeń komarów – dzięki zasłonie na drzwi balkonowe Homitt możesz niezawodnie chronić się przed muchami, pszczołami, komarami, owadami i innymi małymi szkodnikami.
 • Utrzymuje świeżość powietrza i światła – moskitiera na drzwi balkonowe Homitt może w porównaniu do tradycyjnych rolet i zasłon absorbować więcej światła słonecznego i świeżego powietrza. Moskitiera na drzwi balkonowe marki Homitt jest idealna do drzwi balkonowych, sypialni, kuchni i pokoju dziecięcego.
 • . Trwały materiał – moskitiera Homitt wzmocnione szwy, odporna na rozerwanie i wykonana z wytrzymałego włókna poliestrowego. Dołączona instrukcja montażu w języku niemieckim.

ECD Germany Moskitiera magnetyczna okienna 130 x 150 cm z PCV i wlókna szklanego biala montaz bez uzycia narzedzi zmywalna wodoodporna - ramka magnetyczna do okien moskitiera moskitiera moskitiera

177,60  disponible
Amazon.pl
as of 25 listopada, 2022 6:53 am

Características

 • OCHRONA PRZED OWADAMI MAGNETYCZNE OKNA - Muchy, komary i inne owady są nieproszonymi gośćmi w mieszkaniu. Jedynym skutecznym sposobem, aby trzymać je z dala od domu, są wysokiej jakości moskitiery.
 • WPUŚĆ ŚWIEŻE POWIETRZE I ŚWIATŁO - Dzięki moskitierze wpuszczasz letnie świeże powietrze do domu i niechciane owady na zewnątrz! Mocna moskitiera z mikrootworami odstrasza komary i komary oraz przepuszcza powietrze i światło do mieszkania.
 • WYSOKIEJ JAKOŚCI MATERIAŁ - Moskitiera wykonana jest z najnowszej generacji wysokiej jakości materiału z włókna szklanego. Zapewnia to nieograniczony widok oraz przepuszczalność światła i powietrza.
 • ŁATWY MONTAŻ - To okno moskitiery z ramą magnetyczną o wymiarach 130 x 150 cm można szybko i łatwo zainstalować. Rama moskitiery magnetycznej może być indywidualnie skrócona na wysokość i szerokość, dzięki czemu pasuje do wszystkich popularnych okien.
 • SZCZEGÓŁY PRODUKTU - materiał ramy: PVC, materiał (moskitiera): tkanina z włókna szklanego, kolor: biały, maks. Wymiary zewnętrzne: ok. 130 x 150 cm, wymagane podparcie na ramie okiennej: ok. 1,8 cm dookoła, maks. Otwarcie wymiary: ok. 127 x 147 cm, głębokość zabudowy: ok. 7 mm, mocowanie: za pomocą dołączonej samoprzylepnej taśmy magnetycznej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

/* */ Go up

Al continuar utilizando el sitio web, usted acepta el uso de COOKIES, de acuerdo con la configuración actual de su navegador.