mlynek do zboza na kamienie

Ultra Młynek do mokrego blatu plus złoty 220 V / bezpłatna dostawa - młynek na mokro, młynek do ryżu, młynek do zboża, pasta curry, masala, przyprawy, masala, bezczynny, młynek do ciasta Dosa

1.519,01  disponible
2 new from 1.519,01 zł
Amazon.pl
as of 18 lutego, 2024 10:45 am

Características

 • Stożkowe kamienie szlifierskie, skorupa ABS i cylindryczny kształt bębna
 • Szlifuj i przechowuj bęben, łatwo wyjmowany bęben, zabezpieczenie przeciwprzepięciowe i odporne na wstrząsy
 • Czas szlifowania: 30 min, Prędkość silnika (znamionowa bez obciążenia): 1440 obr./min i prędkość bębna (z obciążeniem): 135 - 140 obr./min
 • Pojemność: 2 litry
 • Zawiera: Szlifierka, ręczna i szpatułka, Moc: 150 watów

Młynek do zboża Mockmill Lino 200 | Made in Germany | korund szlachetny i ceramiczny kamień mielący | świeża mąka | (Lino 200 + 2,5 kg żyta ekologicznego)

2.849,76  disponible
Amazon.pl
as of 18 lutego, 2024 10:45 am

Características

 • {b>{b>{b>{b>{b>{b>Młynek 100 g mąki na minutę po naciśnięciu jednego przycisku. Ponadto łatwo nakłada się na uszy i samoczyszcząca. Pojemność lejka 1100 g.
 • Łatwe w użyciu: pszenica, żyta, suszone owoce strączki, kiszerki, quinoa oraz suche przyprawy i wszystkie zboże (również kukurydza, ryż, jelenie), przyprawy i kawa.
 • Łatwy w użyciu: wysokiej jakości mechanizm mielący (bliski) i płynna regulacja o średnicy 90 mm. Gwiazda - ceramiczne kamienie mielące korundowe zapewniają wyjątkowo drobną mąkę pieczywa.
 • ✅ 12 Materiał: męski portfel na biżuterię: przy dobrym użytkowaniu i pielęgnacji młynek wytrzymuje wiele lat do dziesięcioleci, przy dobrym użytkowaniu i pielęgnacji. Mockmill gwarantuje zatem 12-letnią gwarancję producenta w przypadku prywatnego użytkowania.
 • Wymiary: 2,5 kg zboża bio z zabezpieczonego przed słońcem i zbieranami w regionalnym uprawie i zbiorach. Nasze zboże bio pochodzi z młynka z 700-letnią tradycją z Wendlandii w Dolnej Saksonii, który obejmuje surowce od regionalnych rolników. Zboża jest tylko czyszczona i pakowana. Gwarantuje to najlepszą możliwą jakość i utrzymanie cennych składników odżywczych.

Elektryczny młynek do zboża, maszynka do mielenia żywności ze stali nierdzewnej 304 do kukurydzy/ziarna kawy/zioła/przypraw, domowy przenośny młynek do kukurydzy z timerem,1500g

1.089,29  disponible
Amazon.pl
as of 18 lutego, 2024 10:45 am

Características

 • 【Wykonane ze stali nierdzewnej 304】 Nasza elektryczna maszyna do mąki jest gruba, twarda i trwała. Można nim granulować ziarna kawy, pszenicę, kukurydzę i inne produkty sypkie. Gładka ścianka wewnętrzna i konstrukcja cylindra ułatwiają wysypywanie proszku.
 • 【Wydajność szlifierki】 Prędkość silnika: 25000 (obr/min), czas pracy: 5 minut, interwał: 10 minut. Dokładność: 50-300 oczek, należy ustawić timer na krótszy czas, aby uzyskać grube cząstki.
 • 【Funkcja】 Łączy w sobie funkcje szybkiego rozdrabniania mąki i drobnego proszku, jakie zapewnia minimłynek i młynek. Piękny design, mały rozmiar, lekki, wydajny i łatwy w obsłudze. Wykonane ze stali nierdzewnej przeznaczonej do kontaktu z żywnością, wytrzymałe i trwałe, bez zanieczyszczeń procesowych.
 • 【Używane】 Do mielenia różnych suchych materiałów, takich jak zioła, chińskie leki ziołowe, przyprawy, ziarna, fasola, orzeszki ziemne, perły, a nawet kamienie. Może być stosowany w badaniach medycznych, kosmetyce, medycynie wewnętrznej, chirurgii, okulistyce i dermatologii.
 • 【Zadowolenie klienta】 Twoje zadowolenie jest naszym najwyższym priorytetem! Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych produktów, skontaktuj się z nami, a my z przyjemnością udzielimy Ci pomocy w ciągu 24 godzin.

Młynek do ziarna Mockmill 200, wyprodukowany w Niemczech, korundowy i ceramiczny kamień młyński, + 2,5 kg organicznego żyta

1.847,30  disponible
Amazon.pl
as of 18 lutego, 2024 10:45 am

Características

 • ✅Szybki i dobrze mielący młynek: Produkuje zdrową mąkę razową i bezglutenową mąkę. Mieli 200 g mąki na minutę za naciśnięciem jednego przycisku. Również nie hałasuje zbytnio i sam się czyści. Pojemność wypełnienia lejka 1100 g.
 • ✅ Odpowiedni do wszystkich rodzajów ziaren i płatków: Pszenica, żyto, suszone nasiona, ciecierzyca, komosa ryżowa oraz suche przyprawy i wszystkie płatki zbożowe (także kukurydza, ryż, proso), przyprawy i kawa.
 • ✅Mechanizm młynka wykonany z ceramiki, można regulować: Mechanizm młynka jest wyjątkowo wysokiej jakości (prawie najwyższa jakość) o średnicy 90 mm i można go regulować. Ceramiczne i korundowy młynek o kształcie gwiazdy zapewnia wyjątkowo delikatną mąkę do pieczenia.
 • Dzięki dobrej pielęgnacji młynek wytrzyma wiele lat.
 • ✅ Organiczne ziarno: 2,5 kg organicznego ziarna z uprawy regionalnej. Nasze organiczne zboże pochodzi z młyna z 700-letnią tradycją z regionu Wendland w Dolnej Saksonii. Surowce pozyskiwane są od rolników regionalnych. Ziarno jest tylko czyszczone i pakowane. Gwarantuje to najlepszą możliwą jakość i zachowanie cennych składników odżywczych.

Divit Shilp Moździerz i tłuczek, wyprodukowany z wytrzymałego, polerowanego kamienia twardego, młynek do przypraw, past, ziół, przypraw itp. (bidasar)

120,85  disponible
Amazon.pl
as of 18 lutego, 2024 10:45 am

Características

 • Idealne połączenie kształtu i funkcjonalności. - Moździerz i tłuczek są używane od wieków do rozdrabniania i mieszania składników. To prastarożytne narzędzie jest wygrawerowane na bidasarze, symbolem wzrostu i witalności. Narzędzie idealnie nadaje się do mielenia ziół, przypraw lub leków. Gładka powierzchnia doskonale nadaje się do szlifowania, a wytrzymały materiał utrzymuje się przez całe życie.
 • Klasyczne wzornictwo: polerowana powierzchnia zewnętrzna w żywych kolorach sprawia, że wygląda modnie i egzotycznie, gdy zostanie umieszczona na półce w kuchni. Wewnętrzna część zaprawy jest szorstka, co zapewnia doskonałą powierzchnię do mieszania na sucho i na mokro. Tłuczek jest produkowany w taki sposób, że ma pełny kontakt ze wszystkimi składnikami i wydobywa się ukryte aromaty, których zwykle brakuje podczas mielenia maszynowego.
 • Antypoślizgowa podstawa i uniwersalne zastosowanie: w zestawie otrzymują Państwo moździerz i tłuczek z podstawą antypoślizgową, która utrzymuje całą konstrukcję na miejscu, dzięki czemu możesz spokojnie mieszać przyprawy i chutney. Moździerz i tłuczek to pierwszy wynalazek, który zapewnia doskonały środek do produkcji pasty z innych twardych substancji. Może być stosowany w wielu różnych miejscach, takich jak kuchnia, apteka, centra ajurwedy i laboratorium.
 • Trwałość: moździerz i tłuczek są wykonane z materiałów stałych i są tak grube, że doskonale wytrzymują nacisk, który poddajesz. Są bardzo łatwe do czyszczenia, przenoszenia i przy ostrożnym użytkowaniu mogą pozostać przy Tobie przez wiele lat, bez konieczności wymiany produktu. Idealne rozłożenie ciężaru niezależnie od wywieranego nacisku prowadzi do doskonałej równowagi, w której się zakochasz.
 • Łatwe użytkowanie: produkt jest bardzo łatwy w obsłudze. Składniki należy włożyć do moździerza i rozgniatać tłuczkiem, aby uzyskać idealną pastę o wzbogacających aromatach i smaku. Apteki wykorzystują stosunkowo większy rozmiar do przygotowywania leków. Laboratoria wykorzystują je do rozdrabniania substancji stałych, które szybko rozpuszczają się w rozpuszczalniku.

Divit Shilp Moździerz i tłuczek, wyprodukowany z polerowanego twardego kamienia, mechanizm mielący do przypraw, past, ziół, przypraw itp. (kwiatowy)

104,85  disponible
Amazon.pl
as of 18 lutego, 2024 10:45 am

Características

 • Idealne połączenie formy i funkcji! - Moździerz i tłuczek są używane od wieków do rozdrabniania i mieszania składników. Daj się przekonać pięknem i użytecznością naszego moździerza i tłuczka, który jest fachowo ozdobiony rzucającym się w oczy kwiatowym grawerunkiem, który nadaje mu wyjątkowy charakter i pasuje do każdego wyposażenia kuchni.
 • KLASYCZNA KONSTRUKCJA: Polerowana powierzchnia zewnętrzna w żywych kolorach sprawia, że wygląda modnie i egzotycznie, gdy zostanie umieszczony na półce w kuchni. Wewnętrzna część zaprawy jest szorstka, co zapewnia doskonałą powierzchnię do mieszania na sucho i na mokro. Tłuczek jest produkowany w taki sposób, że ma pełny kontakt ze wszystkimi składnikami i ujawniają się ukryte aromaty, których zwykle brakuje podczas mielenia maszynowego.
 • Antypoślizgowa podstawa i uniwersalne zastosowanie: w zestawie otrzymują Państwo moździerz i tłuczek z antypoślizgową podstawą, która utrzymuje całą konstrukcję na miejscu, dzięki czemu można spokojnie mieszać przyprawy i chutney. Moździerz i tłuczek to pierwszy wynalazek, który zapewnia doskonały środek do produkcji pasty z innych twardych substancji. Może być stosowany w wielu różnych miejscach, takich jak kuchnia, apteka, centra ajurwedyjskie i laboratorium.
 • TRWAŁOŚĆ: moździerz i tłuczek są wykonane z solidnych materiałów i są tak grube, że doskonale wytrzymują nacisk, który poddajesz. Są bardzo łatwe do czyszczenia, przenoszenia i przy ostrożnym użytkowaniu mogą pozostać przy Tobie przez wiele lat, bez konieczności wymiany. Idealny rozkład ciężaru niezależnie od wywieranego nacisku zapewnia doskonałą równowagę, w której się zakochasz.
 • ŁATWE UŻYCIA: Produkt jest bardzo łatwy w obsłudze. Składniki należy umieścić na moździerzu na moździerzu i ubić tłuczkiem, aby uzyskać idealną pastę o wzbogacających aromatach i smaku. Apteki używają stosunkowo większego rozmiaru do przygotowywania leków. Laboratoria używają ich do rozdrabniania ciał stałych, które szybko rozpuszczają się w rozpuszczalniku.

Rock Tumbler Kit, Rock Polisher Dla Dzieci I Dorosłych, Stone Tumbler Rock Kit Making Kamienie Szlachetne Naszyjniki, Stone Tumbler Polisher Kit, Educational STEM Science Kit Prezenty Urodzinowe I Świ

247,69  disponible
Amazon.pl
as of 18 lutego, 2024 10:45 am

Características

 • ★【Ciesz się majsterkowaniem】Zestaw do polerowania skał Spraw, aby każdy kamień błyszczał i poleruj codzienne skały w olśniewające kamienie szlachetne! Prosta obsługa i trwała konstrukcja.
 • ★ 【Łatwe użytkowanie】 Nawet nowicjusz z łatwością sobie z tym poradzi. Zestaw Rock jest łatwy w obsłudze i idealny dla początkujących, a instrukcje zawarte w zestawie do nauki zawierają szczegółowe instrukcje dotyczące procesu szlifowania zgrubnego kamienia.
 • ★【Wysokiej jakości materiał】 Ten wysokiej jakości produkt ma mocny silnik, który przetrwa lata. Wyciszająca, szczelna gumowa beczka z pokrywą ze stali nierdzewnej.
 • ★【Równomiernie poleruj skałę】 Ulepszony sprzęt do polerowania kamienia umożliwia automatyczne obracanie i obracanie w przód iw tył. Bardziej równomiernie poleruje kamień, dzięki czemu klejnot ma większy blask. Łatwy w użyciu i najnowocześniejszy design
 • ★ 【Must Choice Christmas Gift】 To świetna zabawka dla dzieci, szlifierka do kamienia może poprawić zainteresowanie dzieci geografią i nauką oraz ćwiczyć cierpliwość dzieci. Zestaw do polerowania Rock to idealny prezent urodzinowy i świąteczny dla chłopców i dziewczynek.

Premier 2,0 l Tilting Mokry Grinder by Premier

2.000,00  disponible
Amazon.pl
as of 18 lutego, 2024 10:45 am

Características

 • [Idli and Dosa] Zrób Idli and Dosa dla rodziny Entire to ciesz się młynkiem do mokrego mielenia. Kontroluj jakość i ilość składników, aby stworzyć pyszne, bogate w składniki odżywcze.
 • Zdrowie i odżywka - ten młynek do rozdrabniania na mokro do robienia Idli i bidonu z naturalnych kamieni granitowych do grind przy niskiej prędkości i niskiej temperaturze, aby zachować składniki odżywcze i smak składników tylko jako natura.
 • [Inteligentne wzornictwo] Ten młynek do mycia na mokro łączy tradycję z wydajnością, aby poprawić nowoczesny styl życia. Jednostki spustowe umożliwiają łatwe odbijanie, gdy bateria jest gotowa do użycia. Energooszczędne przetwarzanie redukuje czas mielenia nawet o 50% bez utraty wartości odżywczej. Łatwo jest przygotować Chutneys, Vada, Urada, Dhokla z porysowania jak również świeżego roti, makaronu i tortilli dough.
 • [Łatwy w czyszczeniu] Młynek do wycierania na mokro jest lekki i łatwy do demontażu i ponownego montażu do łatwego czyszczenia. Wszystkie komponenty są bezpieczne dla żywności i nie zawierają BPA.
 • Gwarancja 1 rok producenta Bezproblemowy zakup i użytkowanie.

16 sztuk zestaw do masażu gorącymi kamieniami przenośny zestaw do masażu gorącymi kamieniami podgrzewacz do kamieni SPA masażer naturalny cieplejszy masażer skalny z grzejnikiem

879,56  disponible
Amazon.pl
as of 18 lutego, 2024 10:45 am

Características

 • ✅ Uwolnij bóle mięśni, bóle i skręcenia.
 • ✅Poprawa krążenia.
 • ✅ Ulga reumatyczna i artretyczna.
 • ✅ Uwolnij ból pleców.
 • ✅ Uwolnij stres, niepokój i napięcie, bezsenność, depresję.

Zestaw do masażu gorącymi kamieniami, kamień do masażu 16 szt., zestaw cieplejszy bazalt z cyfrowym kontrolerem skrzynka grzewcza do profesjonalnego lub domowego spa, relaks, gojenie, łagodzenie bó

911,96  disponible
Amazon.pl
as of 18 lutego, 2024 10:45 am

Características

 • WYSOKIEJ JAKOŚCI MATERIAŁ: Starannie wybraliśmy 16 kawałków wysokiej jakości naturalnego bazaltu, które mają działanie terapeutyczne i doskonałe funkcje izolacyjne, dzięki czemu możesz doświadczyć maksymalnego relaksu.
 • UKOJENIE CIAŁA: Poprawiają krążenie krwi, poprawiają mikrokrążenie, wzmacniają odporność organizmu i eliminują zmęczenie, szczególnie po ciężkim dniu pracy, dzięki czemu można je stosować do masażu całego ciała w celu złagodzenia dyskomfortu.
 • PIĘKNO I KSZTAŁTOWANIE: Może wyeliminować cienie pod oczami. A dzięki masażowi twarzy Twoja twarz będzie bardziej różowa i piękna. Skutecznie modeluje sylwetkę i łagodzi różne dolegliwości bólowe, dzięki czemu idealnie nadaje się do detoksykacji limfatycznej i przyspieszania metabolizmu. Zmiękcz i rozłóż tkankę skórki pomarańczowej, aby uzyskać idealną krzywiznę.
 • PRZENOŚNY I ŁATWY DO PRZECHOWYWANIA: Nasz produkt jest wyposażony w skrzynkę grzewczą z gorącymi kamieniami spa z uchwytami do umieszczania i podgrzewania kamieni do masażu, która nie tylko nie zajmuje miejsca, ale jest również bardzo przenośna.
 • WIELE METOD OGRZEWANIA: Skrzynię grzewczą z gorącymi kamieniami spa można podłączyć bezpośrednio do ogrzewania lub można ją indywidualnie podgrzewać gorącą wodą przez około 3-5 minut.
/* */ Go up

Kontynuując korzystanie z witryny, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.