maska ledowa na twarz

IBORRIA Maska na twarz LED z terapią światłem czerwonym, terapia światłem LED, do twarzy i skóry, 3 kolory ze światłem bliskiej podczerwieni, urządzenie do pielęgnacji i piękna do wszystkich rodzajów

789,99  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 12:37 pm

Características

 • 【Wyposażona w światło bliskiej podczerwieni】Maska na twarz IBORRIA LED jest wyposażona w światło bliskiej podczerwieni ma zdolność wnikania głębiej w skórę niż inne długości fal świetlnych stosowanych w terapii LED. Może dotrzeć do wewnętrznych warstw skóry, w tym do skóry właściwej, i wchodzić w interakcje z komórkami i tkankami. Jeśli terapia światłem za pomocą maski na podczerwień zostanie zintegrowana z sesjami terapeutycznymi światłem LED, może zwiększyć ogólną skuteczność i korzyści z leczenia.
 • 【Zaawansowana technologia terapii światłem】 Maska na twarz LED z terapią światłem czerwonym jest wyposażona w najnowocześniejszą technologię LED, która szturmem podbiła domową branżę kosmetyczną. Czerwone światło (630 nm) może pomóc w przypadku drobnych linii, zmarszczek i stanów zapalnych. Niebieskie światło (460 NM) najlepiej nadaje się do skóry ze skłonnością do trądziku, żółte światło (590 NM) służy do zmniejszenia zaczerwienienia i wzmocnienia blasku.
 • 【Pierwszorzędny komfort i trwałość】Maska LED jest wykonana z medycznego materiału silikonowego i zapewnia wyjątkowy komfort podczas użytkowania. Miękka i elastyczna konstrukcja idealnie dopasowuje się do twarzy i umożliwia dobre dopasowanie i dłuższą pielęgnację maski na twarz. Łącznie 72 lampy z 288 diodami LED, które zostały tak zmodernizowane, aby emitować najbardziej optymalne długości fal z 3 poziomami intensywności, aby zapewnić skuteczność.
 • 【Widoczne rezultaty w ciągu zaledwie 3 tygodni】 Przygotuj się na bezprecedensową transformację skóry dzięki maskom LED. Nasza maseczka LED zapewnia widoczne rezultaty w ciągu zaledwie 30 dni. Pożegnaj się z miesiącami oczekiwania na poprawę – w ciągu miesiąca przy konsekwentnym stosowaniu zauważysz zauważalną zmianę w wyglądzie skóry.
 • 【Bezproblemowy zwrot i wymiana】 Doświadcz siły przyspieszonych rezultatów i uzyskaj promienną, młodzieńczą skórę dzięki naszej masce terapeutycznej LED w zaledwie 30 dni. Twoje szczęście jest naszym najwyższym priorytetem. Jeśli nie jesteś w pełni zadowolony z zakupu, oferujemy bezproblemowy zwrot i wymianę. Wystarczy skontaktować się z naszym przyjaznym zespołem obsługi klienta. Przeprowadzimy Cię szybko przez ten proces i zapewnimy płynne doświadczenie.

Nourished Bodynskin Terapia Światłem LED Maska na Twarz i Szyję - Urządzenie do Pielęgnacji Skóry Twarzy - 7 Kolorów, Czerwony & Niebieski - Odmładzanie, Produkt Przeciwstarzeniowy na Zmarszczk

749,99  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 12:37 pm

Características

 • Przenieś swoją pielęgnację skóry na wyższy poziom dzięki tej masce LED na twarz i szyję: Wykonane z elastycznego i lekkiego silikonu klasy medycznej, nasze urządzenie do terapii światłem zrewolucjonizuje Twoje procedury pielęgnacyjne.
 • Przywitaj się z jędrną skórą, poprawioną teksturą oraz gładkim i młodzieńczym wyglądem. Nasza maska na twarz i szyję z 7 kolorami i 222 diodami LED jest odpowiednia dla wszystkich rodzajów skóry i zawiera ochraniacze oczu oraz wygodne paski.
 • Koniec z dyskomfortem wokół oczu lub okolic nosa. Opracowaliśmy najlżejszą i najwygodniejszą maskę do terapii światłem niebieskim, zielonym i czerwonym, która działa również na dekolt. Łatwy w konfiguracji i bez użycia rąk.
 • Długoterminowe rezultaty w zaciszu własnego domu: Terapia światłem twarzy wykazała, że poprawia oznaki starzenia i przebarwienia, zwiększa produkcję kolagenu, wygładza zmarszczki i równoważy tłustą skórę w strefie T.
 • Uszczęśliw kogoś naszą maską LED na twarz i szyję. Jest w pięknym pudełku, aby zrobić idealną niespodziankę. Wybierz Nourished i ciesz się całodobową obsługą klienta, roczną gwarancją i 100% zadowoleniem.

IBORRIA Maska do Twarzy LED do Terapii światłem Twarzy, Przeciwstarzeniowa Terapia światłem Czerwonym, 3 Olory, Ujędrnianie, Rozjaśnianie, Piękno Dla Każdego Rodzaju Skóry w Domu, (Biały)

799,99  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 12:37 pm

Características

 • 【Bezpieczeństwo, wygoda i przyjaz dla środowiska】Nasza maseczka do terapii światłem wykorzystuje jnowszą technologię świetlania światłem i wysokiej jakości materiały. Zapewniamy bezpieczeństwo rodzin i dobre samopoczucie ziemi przed niebezpiecznymi chemikaliami, takimi jak chemikalia, które mogą powodować wiele różnych chorób i chorób, prosimy o zakup z zaufaniem!
 • 【Medycz technologia LED】Ta maska jest wyposażo w sprawdzone diody LED, aby zapewnić skuteczność. Światło LED jest bezpieczne w użyciu, nie jest szkodliwe, nie generuje ciepła i nie powoduje skutków ubocznych. Łącznie 72 żarówki z 288 diodami LED, aby emitować optymalne długości fal z 3 poziomami intensywności.
 • 【Szybka i łatwa】 Dzięki sesji, które trwają zaledwie 10 minut, ta w pełni przenoś maska twarz LED jest ideal do wielozadaniowości lub relaksu. Terapia światłem maska twarz wyłącza się automatycznie po sesji, dzięki czemu możesz się zrelaksować, wiedząc, że ciężka praca jest wykonywa za Ciebie
 • 【Do wszystkich rodzajów skóry】Maska LED jest ideal do wszystkich rodzajów skóry i zapewnia piękne rezultaty wet dla jbardziej wrażliwych typów skóry dla kobiet i mężczyzn. Nie wywołuje żadnych skutków ubocznych i zapewnia czyste światło i energię do pielęgcji skóry, która jest odpowiednia dla wszystkich rodzajów skóry, ultra łatwy w użyciu.
 • 【Świetny pomysł prezent】Technologia Self-Care to przemyślane prezenty! Każdy zakup terapii światłem bliskiej podczerwieni obejmuje dożywotnią gwarancję, z troskliwą obsługą klienta i wsparciem społeczności.

TWSOUL Maska na twarz LED, terapia fotonowa, bezprzewodowa, 7 kolorów LED, odmładzająca maseczka na twarz, przeciw starzeniu się, wybielaniu, redukuje pryszcze (a)

200,00  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 12:37 pm

Características

 • 【SPA pielęgcja skóry w domu】: maska terapeutycz zapewnia 7 kolorów światła, a światło LED wnika w tkankę twarzy, aby złagodzić wiele problemów skórnych. Może być również wygodniejszy i tańszy niż salon piękności.
 • 【Bezprzewodowe bezpieczeństwo】: Maska terapeutycz wykorzystuje jnowszą technologię świetlania światłem i lżejsze, wysokiej jakości materiały. W przeciwieństwie do tradycyjnego użytkowania stacjornego, moż się swobodnie poruszać.
 • 【Siedmiokolorowe światło LED】: Światło jest przekazywane skórę przez światło LED, co pomaga rozjaśnić koloryt skóry, zmniejszyć pory, zmniejszyć trądzik, hamować tworzenie się melaniny i poprawia elastyczność skóry (czerwony/żółty/niebieski/zielony/fioletowy/przezroczysty niebieski/biały).
 • 【Mniejszy stres】: Akumulator jest lżejszy i mniej obciąża twarz. Maska LED dopasowuje się do konturów twarzy i zapewnia wygodne dopasowanie.
 • 【Produkt również wymaga konserwacji】: moż go ładować za pomocą ładowarki 5 V (nie zawiera ładowarki), a czas pracy baterii będzie dłuższy. Nie trzeba wystawiać działanie słońca ani kąpać. Ten rodzaj produktu może wydzielać lekki zapach przy pierwszym użyciu. Przed użyciem zaleca się wytarcie.

FAQ 202 Maska LED do twarzy z fotografią NIR+7 LED - Maska do twarzy przeciwzmarszczkowa z czerwonym światłem - maska przeciwstarzeniowa - Bezprzewodowe urządzenie do noszenia - Maska do twarzy Led z

3.284,92  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 12:37 pm

Características

 • NOWA GENERACJA URZĄDZEŃ LED Bardzo lekka i bezprzewodowa, ta silikonowa maska LED Flexi-Fit podąża za każdym konturem twarzy, aby przeciwdziałać ozkom pogody i innym aspektom skóry.
 • FotoTERAPIA LED PEŁNA SPECTRUM 8 długości fal, w tym NIR i czerwo dioda LED, przeciwdziałają ozkom pogody, niedoskołości, ciemnym plamom, podrażnieniom i kryciom, aby uzyskać młodszy i promienny wygląd.
 • JEDNOLITE DZIAŁANIE Optymal dystrybucja 600 punktów świetlnych umożliwia równomierne wnikanie świateł LED w skórę, zapewniając w ten sposób stałą jakość leczenia.
 • DOSKONAŁA PRZYJĘCIA Silikonowa maska Flexi-Fit dopasowuje się do rysów jak druga przezroczysta skóra, co zapewnia wygodną obróbkę twarzy przed starzeniem się z urządzeniem o wyższej jakości.
 • Szwajcarski design SMART Z APLIKACJĄ Lekka, bezprzewodowa i odpor bakterie, silikonowa maska ma otwór oczy i antypoślizgową opaskę, która może poruszać się swobodnie.

GHIBFBT Maski na twarz LED, terapia światłem, silikonowe, wysokiej jakości fotony, odmładzające skórę, w 4 kolorach, odmładzające skórę, przeciwstarzeniowe, przeciw trądzikowi, przeciwzmarszczkowe

220,00  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 12:37 pm

Características

 • Wysokiej klasy maska: Wprowadziliśmy rynek nowe maski LED do twarzy dla bardziej wymagających klientów. Ta maska LED jest wyko z nowych materiałów, ma lepsze opakowanie i bardziej równomierne rezultaty.
 • Wygodny materiał silikonowy: zastąpiliśmy plastikowy materiał starego modelu nowym materiałem silikonowym, który zapewnia wygodniejsze wrażenia i sprawi, że nie poczujesz się niekomfortowo podczas pielęgcji skóry.
 • 4 tryby: ta silikonowa maska LED jest wyposażo w 4 tryby świecenia. Niebieskie światło do głębokiego oczyszczania i kontroli oleju; żółte światło zapewnia gładszą skórę i poprawia zmęczenie; czerwone światło poprawia krążenie krwi, zaczerwienienia i przebarwienia; światło bliskiej podczerwieni zapewnia głębsze krążenie krwi, lepsze krążenie krwi i zwiększone tlenienie komórek skóry.
 • Idealny prezent: Ta maska LED jest ideal jako wysokiej jakości prezent dla ukochanej dziewczyny, rodziny, krewnych i dobrych przyjaciół, którzy będą zaskoczeni tak oszałamiającym prezentem.
 • Zdrowa i przyjaz dla środowiska: maska LED nie wytwarza szkodliwych chemikaliów ani promieni UV i jest odpowiednia dla wszystkich rodzajów skóry, dzięki czemu jest bezpiecz, zdrowa i niezawod.

Maska Led z programowaniem Bluetooth i zmiany twarzy za pomocą gestów,Elektroniczna maska cyfrowa led na Halloween Christmas maskaradę karnawałową dj party festiwale muzyki,Najfajniejsze maski led

359,99  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 12:37 pm

Características

 • Najfajniejsza maskaradę Maska Led:Maski Led, zaprojektowane w opcji na całą twarz,z regulowanym paskiem. Maska świetnie nada się na imprezę cosplay,urodziny,Halloween,Boże Narodzenie,karnawał,festiwal muzyki elektronicznej i na inne okazje.Lekka i łatwa do noszenia,świetlna maska to bardzo zaskakujący prezent,odpowiedni dla rodziny,na urodziny,dla przyjaciół, kolegów z klasy,kochanka lub na inne okazje.Jest to idealny,zaskakujący,najfajniejszy prezent,a także ulubiony kostium na imprezę cosplay.
 • Maska Led ze specjalną funkcją:Maska Led wykorzystuje wysokie światło 2074 koraliki i koraliki lampy 2121 RGB Led.Pierwsze zastosowania potrzebują czasu ładowania przez 5 godzin (Ps:potrzebne są 3 baterie AA o ogniwach suchych),około 12 godzin pracy non-stop, nie martw się o zużycie baterii,działa bardzo cicho, Aktywowany wzór przełącznika gestów, zakryj czujnik dłonią, gdy pojawi się „OK", funkcja gestów jest włączona, a gdy wyświetlony jest znak „X", funkcja gestów jest wyłączona.
 • Maska Led ze specjalną konstrukcją:Maska Led na ma 45 dynamicznych trybów wyświetlania,70 statycznych obrazów wyświetlania.Maska Led może być ustawiona na jeden kolor,miganie, gradient,obraz gładki i obraz wielokolorowy.Po podłączeniu Maski Led za pomocą Bluetooth,można ją zaprogramować za pomocą APP.Można przesyłać zdjęcia za pośrednictwem APP,można zmienić tekst,ustawić różne style wyświetlania.Maska Led na całą twarz to najbardziej niesamowity Maska Cosplay,przyciągnie uwagę wszystkich.
 • SHINING LED MASK Użycie:1.potrzebne są 3 baterie AA o ogniwach suchych,2.Naciśnij długo przycisk powyżej Led Mask,a następnie włącz Bluetooth telefonu komórkowego,3.Otwórz stronę aplikacji, kliknij"Połącz urządzenie",4. Urządzenie pokaże,że połączenie zostało nawiązane pomyślnie, aplikacja SHINING może zmienić tryb obrazu,tryb animacji,ustawić obraz i tekst,załadować zdjęcie.Możesz zaprojektować unikalne zdjęcia i tekst oraz wyświetlać je dynamicznie.Pokaż osobowość
 • Obsługa posprzedażna: Maska LED MEGOO przeszła kontrolę jakości 100% przed opuszczeniem fabryki. Proszę naładować go przed użyciem i przeczytać instrukcję (Ps:potrzebne są 3 baterie AA o ogniwach suchych). Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki maski LED, prosimy o kontakt z zespołem obsługi MEGOO bezpośrednio.

Maska terapeutyczna LED do terapii światłem czerwonym, 7 kolorowych LED na twarz i szyję, urządzenie do odmłodzenia, ujędrniania skóry, przeciwstarzeniowej, zmarszczek, plam, twarzy

357,99  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 12:37 pm

Características

 • 【Maska twarz z 168 diodami LED】 Ta aktual maska LED do ciała, zaprojektowa specjalnie z 168 diodami LED, emituje fale świetlne, aby przenieść ją skórę i całkowicie zakryć każdy centymetr twarzy i szyi, zapewniając optymalną energię i efekt.
 • 【Światło LED w 7 kolorach】 Ta terapia światłem LED oferuje terapię 7 różnymi długościami fal świetlnych w celu leczenia różnych problemów skórnych, takich jak starzenie, promieniowanie słoneczne i ozki, zaczerwienienia, zmarszczki lub stany zapalne. Użyj szej maski twarz, aby wzmocnić kolagen, oczyścić i ujędrnić skórę, zmniejszyć linie i zmarszczki, poprawić koloryt skóry i wiele innych.
 • 【Przyjem w noszeniu】 Nasza maska terapeutycz do terapii światłem twarz i szyję jest wyko z silikonu przezczonego do kontaktu z co czyni go elastycznym i praktycznym. Nasza maska jest podto wyposażo w zintegrowaną maskę oczy, która chroni ją przed jasnym światłem i umożliwia użytkownikowi czytanie, pracę, oglądanie telewizji i korzystanie z telefonu komórkowego.
 • 【Terapia światłem maski LED każdą okazję】 Łatwa do przenoszenia. Lekka waga i stabil trójkąt struktura paska, łatwa do przenoszenia, nie spada, wet podczas biegania. Może być stosowany do zaopatrywania skóry w substancje odżywcze podczas pracy, wyjścia lub w domu.
 • 【Maszy przeciwstarzeniowa dla Twoich bliskich】 Przyjdź i kup ten przyrząd do pielęgcji twarzy dla swoich bliskich, którzy chcą zwiększyć produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Jest to wspaniały wybór Boże Narodzenie, dożynki, zakończenie szkoły i Walentynki.

USUIELIGHT Maska na twarz LED, terapia światłem, 3 kolory LED, z terapią światłem czerwonym, do wszystkich rodzajów skóry, pielęgnacja twarzy, usuwanie zmarszczek, rozjaśnianie skóry,

419,91  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 12:37 pm

Características

 • Terapia światłem twarzy: czerwone światło może sprzyjać produkcji kolagenu, ujędrnić skórę i poprawić koloryt skóry; niebieskie światło może zrównoważyć produkcję łoju, zmniejszyć stany zapalne i łagodzić trądzik; żółte światło pomaga złagodzić wrażliwość skóry i poprawia elastyczność i jędrność skóry.
 • Miękki materiał żelu silikonowego: w przeciwieństwie do tradycyjnych materiałów z tworzywa sztucznego, nasza maska LED do twarzy jest wykonana z żelu silikonowego przeznaczonego do kontaktu z żywnością. Maska LED na twarz jest łatwa do noszenia, nie uciskają nosa i oczu, lepiej dopasowują się do twarzy, są nietoksyczne, nieszkodliwe, nie podrażniają, bezpieczne, łatwe do czyszczenia i zapewniają niespotykany komfort.
 • Pielęgnacja piękna w domu: ta maska LED na twarz jest idealna dla kobiet, które chcą poprawić swoją skórę twarzy, ale nie chcą chodzić do salonu. Możesz cieszyć się pielęgnacją skóry w jakości spa w domu i zaoszczędzić pieniądze w salonie, nosząc ją podczas korzystania z telefonu komórkowego, czytania książki, wykonywania prac domowych, relaksu na sofie lub nawet spania w łóżku.
 • Ergonomiczna konstrukcja: maska do terapii światłem jest wyposażona w miękkie płatki pod oczy, które chronią oczy przed nieprzyjemnym wpływem światła. Dwa regulowane paski zapewniają indywidualny komfort i bezpieczeństwo przy każdej pielęgnacji skóry. Za pomocą pilota zdalnego sterowania można przełączać pomiędzy trzema poziomami oświetlenia, ustawiać intensywność i ustawić żądany czas na zabieg kosmetyczny: 10/15/20 minut.
 • Serwis po żucieniu: ta maska LED na twarz z terapią czerwonym światłem to idealny prezent na urlop dla Ciebie, ukochanej, matki, przyjaciółek. Nasza maska LED do terapii światłem jest objęta roczną bezpłatną gwarancją. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Czerwona terapia światłem LED maska na twarz i skórę, 7 kolory LED maska na twarz ze światłem podczerwonym, urządzenie do pielęgnacji wszystkich rodzajów skóry, do użytku domowego

559,00  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 12:37 pm

Características

 • Zaawansowana Technologia Światła LED: Maska wykorzystuje technologię zimnego światła w siedmiu różnych kolorach (czerwonym, niebieskim, zielonym, żółtym, fioletowym, cyjanowym i białym), z których każdy został zaprojektowany do leczenia specyficznych problemów skórnych. Ta bezpieczna i prosta technologia pozwala na wielokrotne stosowanie, aby utrzymać skórę twarzy zdrową i młodą, rozwiązując problemy związane ze starzeniem się i poprawiając aktywność komórek. Ponadto jest super praktyczna i wygodna do używania w domowym zaciszu, umożliwiając korzystanie z profesjonalnych zabiegów bez konieczności wychodzenia z domu.
 • Elastyczny i Wygodny Design z Silikonu: Wykonana z miękkiego i elastycznego materiału silikonowego, maska idealnie dopasowuje się do każdego kształtu twarzy, zapewniając równomierne rozprowadzanie światła oraz wyjątkowo komfortowe użytkowanie podczas każdej sesji zabiegowej.
 • Widoczne Rezultaty w Zaledwie 3 Tygodnie: Dzięki Maseczce LED Duckdik użytkownicy mogą spodziewać się znaczącej poprawy tekstury, tonu i przejrzystości skóry już po 3 tygodniach regularnego stosowania, oferując skuteczną alternatywę dla droższych i czasochłonnych zabiegów w specjalistycznych klinikach.
 • Korzyści ze Światła Czerwonego (630 nm): Czerwone światło z maseczki LED poprawia aktywność komórek i przyspiesza metabolizm, co jest kluczowe dla utrzymania zdrowej skóry. Promuje tworzenie kolagenu, białka niezbędnego dla jędrności i elastyczności skóry. Regularne stosowanie czerwonego światła może prowadzić do rozjaśnienia skóry, usunięcia plam, odmłodzenia i redukcji zmarszczek. Zwiększa również elastyczność, naprawia uszkodzoną skórę, zmniejsza pory, napina skórę, zwalcza starzenie się i zapewnia efekty antyoksydacyjne dla promiennej i zdrowej skóry.
 • Korzyści ze Światła Niebieskiego (470 nm): Niebieskie światło jest skuteczne w walce z trądzikiem i stanami zapalnymi skóry. Zabija bakterie powodujące trądzik i eliminuje stany zapalne bez pozostawiania blizn ani przebarwień. Jego funkcje obejmują eliminację trądziku i ran, sterylizację oraz naprawę skóry. Niebieskie światło jest idealne dla osób poszukujących czystej i pozbawionej niedoskonałości skóry, zapewniając widoczne rezultaty bez negatywnych skutków ubocznych.
/* */ Go up