maska do nurkowania pelnotwarzowa

Flyboo Maska do nurkowania, pełnotwarzowa maska dla dzieci, widoczność 180 stopni, jednorożec, maska do nurkowania z panoramicznym wzorem pełnotwarzowym, okulary do nurkowania dla dzieci

112,94  disponible
Amazon.pl
as of 19 kwietnia, 2024 5:33 am

Características

 • Maska do nurkowania zapobiegająca parowaniu – konstrukcja z oddzielną komorą oddechową, aby zapobiec parowaniu maski dzięki podwójnemu systemowi przepływu powietrza. Ciesz się krystalicznie czystym widokiem doświadczenie.
 • Panorama 180 – maska do nurkowania zapewnia nietłukące się okno bezpieczeństwa z szerokim widokiem 180 pod wodą.
 • Peł twarz – maska do nurkowania eliminuje niedogodności związane z trzymaniem fajki w ustach i umożliwia turalne oddychanie przez nos i usta.
 • Większy komfort – szybkie zakładanie, panoramicz maska do nurkowania z klamrą pasek, regulowa maska i miękka, wysokiej jakości silikonowa spódnica z kauczuku zapewniają większy komfort podczas nurkowania.
 • Najlepszy prezent dla Twoich dzieci - dobrze zaprojektowa maska do nurkowania z jednorożcem, ładny wygląd, gładkie linie, jasne kolory. Flyboobietet 100% gwarancji satysfakcji. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z szym działem obsługi klienta, Twoje pytanie zostanie rozpatrzone w ciągu 24 godzin.

Maska do nurkowania, pełnotwarzowa maska do nurkowania, widoczność 180 stopni, z panoramicznym designem pełnotwarzowym, kompatybilne okulary do nurkowania dla dorosłych i dzieci

108,22  disponible
Amazon.pl
as of 19 kwietnia, 2024 5:33 am

Características

 • ★ Maska do nurkowania zapobiegająca zaparowaniu -- konstrukcja z oddzielną komorą oddechową, aby zapobiec parowaniu maski dzięki podwójnemu systemowi przepływu powietrza. Ciesz się krystalicznie czystym widokiem na doświadczenie.
 • ★ Panorama 180° – maska do nurkowania zapewnia nietłukące się okno bezpieczeństwa z szerokim widokiem 180° pod wodą.
 • ★ Pełna twarz – maska do nurkowania eliminuje niedogodności związane z trzymaniem fajki w ustach i umożliwia naturalne oddychanie przez nos i usta.
 • ★ Kompatybilna z kamerami sportowymi – maska do nurkowania na całą twarz pasuje do kamer sportowych, umożliwia uchwycenie wszystkich niesamowitych rzeczy, które widzisz podczas nurkowania. (bez kamery)
 • ★ Większy komfort – szybkie zakładanie, panoramiczna maska do nurkowania z klamrą na pasek, regulowana maska i miękka, wysokiej jakości silikonowa osłona z kauczuku zapewniają większy komfort podczas nurkowania.

Pełnotwarzowa Maska ​​do Snorkelingu dla Dorosłych, Panoramiczny Widok 180° Pełnotwarzowa Maska ​​do Snorkelingu z Mocowaniem na kamerę, Maska ​​​​do Nurkowania Zapobiegająca

412,79  disponible
Amazon.pl
as of 19 kwietnia, 2024 5:33 am

Características

 • Materiał silikonowy: Miękki i wygodny materiał silikonowy zapewnia wodoodporność i trwałość podczas snorkelingu.
 • Mocowanie kamery: Odłączany uchwyt kamery pozwala na łatwe zamocowanie aparatu i uchwycenie chwil związanych z nurkowaniem.
 • Panoramiczny widok 180°: Ciesz się wyraźniejszym i bardziej wciągającym widokiem podwodnego świata dzięki panoramicznemu widokowi 180°.
 • Przeciwmgielne i szczelne: Dwukanałowa konstrukcja wydechu, zawory wtórne i zawory wydechowe zapobiegają parowaniu i zapewniają szczelne uszczelnienie. Zawór spustowy uwalnia sprężone powietrze w przypadku wycieku.
 • Zawór dodatkowy: Zintegrowany zawór dodatkowy pozwala na łatwe oddychanie przez nos, jednocześnie zapobiegając odłączaniu się podczas nurkowań.

Maska do nurkowania, pełnotwarzowa maska do nurkowania, widoczność 180 stopni, z panoramicznym designem pełnotwarzowym, kompatybilne okulary do nurkowania dla dorosłych i dzieci

136,25  disponible
Amazon.pl
as of 19 kwietnia, 2024 5:33 am

Características

 • ★ Maska do nurkowania zapobiegająca zaparowaniu -- konstrukcja z oddzielną komorą oddechową, aby zapobiec parowaniu maski dzięki podwójnemu systemowi przepływu powietrza. Ciesz się krystalicznie czystym widokiem doświadczenie.
 • ★ Panorama 180 – maska do nurkowania zapewnia nietłukące się okno bezpieczeństwa z szerokim widokiem 180 pod wodą.
 • ★ Peł twarz – maska do nurkowania eliminuje niedogodności związane z trzymaniem fajki w ustach i umożliwia turalne oddychanie przez nos i usta.
 • ★ Kompatybil z kamerami sportowymi – maska do nurkowania całą twarz pasuje do kamer sportowych, umożliwia uchwycenie wszystkich niesamowitych rzeczy, które widzisz podczas nurkowania. (bez kamery)
 • ★ Większy komfort – szybkie zakładanie, panoramicz maska do nurkowania z klamrą pasek, regulowa maska i miękka, wysokiej jakości silikonowa osło z kauczuku zapewniają większy komfort podczas nurkowania.

Vitare Maska do nurkowania, pełnotwarzowa maska do nurkowania z zaawansowanym systemem oddychania i technologią zapobiegającą przeciekaniu, składana maska do nurkowania ze zdejmowanym uchwytem na

130,23  disponible
Amazon.pl
as of 19 kwietnia, 2024 5:33 am

Características

 • Duży widok panoramiczny – ta maska do nurkowania ma optyczną powierzchnię lustrzaną i wysoką przepuszczalność światła, a pole widzenia zostało zwiększone z 120° do 180°, co jest szersze niż w przypadku innych tradycyjnych okularów do nurkowania. Dzięki naszej masce do snorkelingu rozwija się na Twoich oczach przejrzysty i piękny podwodny świat.
 • Bezpieczeństwo oddychania – ta maska do nurkowania jest wyposażona w różne kanały do wydychania i wdychania, co jest bezpieczniejsze, aby zapobiec uduszeniu. Podwójne kanały przepływu powietrza mogą skutecznie zapobiegać mgle i łatwo rozwiązać problem wentylacji. Nos i usta mogą jednocześnie oddychać naturalnie, co eliminuje ograniczenie oddychania tradycyjnych okularów do nurkowania.
 • Wygodna w noszeniu – ta maska do nurkowania ma medyczną podkładkę silikonową i miękki, elastyczny pasek, dzięki czemu ściśle przylega do ciała, nie przecieka i nie dusi się. Nie wymaga ustnika, czystszego i higienicznego. Możesz cieszyć się komfortowym i wspaniałym nurkowaniem.
 • Zaawansowana konstrukcja – jest wyposażony w system Dry-Top, górny zawór zamyka się automatycznie i jest wodoszczelny po wejściu do wody. Jeśli maska do nurkowania dostanie się do wody w wyniku kolizji, można ją opuścić. Z drugiej strony jest wyposażony w praktyczny i zdejmowany stojak na kamerę sportową, dzięki której możesz nagrywać piękny podwodny świat i dzielić się nim z rodziną i przyjaciółmi.
 • ❤️Uważna obsługa – jeśli masz jakiekolwiek pytania lub sugestie dotyczące naszych masek do nurkowania, skontaktuj się z nami w każdej chwili. Nasz profesjonalny zespół serwisowy udzieli Ci satysfakcjonującej odpowiedzi w ciągu 24 godzin.

Pełnotwarzowa maska do nurkowania na powierzchni - składana rurka do nurkowania - kąt widzenia 180 stopni - UV 380 - unisex - sporty wodne, nurkowanie - (czerwony, S/M)

62,99  disponible
Amazon.pl
as of 19 kwietnia, 2024 5:33 am

Características

 • Do produkcji maski stosujemy nowoczesne i najlepsze dostępne technologie - jedna z nich są farby przeciwmgielne. Dzięki temu okulary nie parują. Pod wodą masz zawsze doskonałą widoczność
 • Nasz produkt ma również bardzo szeroki kąt widzenia (180 stopni) – zapewnia to idealną orientację podczas nurkowania. Jest również wyposażony w uchwyt do Go Pro (można go zdjąć). Będziesz nie tylko cieszyć się pięknym widokiem, ale także robić je na swoim aparacie
 • Rurka zanurzeniowa jest wyposażona w zawór antyfalowy i zawór zapobiegający loodowi – jest to sprawdzony i bezbłędny system. Gwarantujemy 100% bezpieczeństwa i komfortu
 • Rurka jest również składana – po złożeniu jest nadal mocowana do maski, aby jej nie zgubić. Bardzo praktyczne rozwiązanie
 • Maska ma miękkie paski na głowę (mogą być dopasowane) – zakładanie i zdejmowanie jest łatwe. Podsumowanie: nasza maska jest bardzo wygodna. Również jakość wykonania jest na najwyższym poziomie. Będziesz zadowolony z zakupu

AQUAZON SHARK Junior Medium okulary do snorkelingu, okulary do nurkowania, okulary do pływania, maska do nurkowania dla dzieci, młodzieży od 7-12 lat, szkło hartowane, bardzo wytrzymałe, świetne dopasowanie , colour:blau transparent

81,93  disponible
Amazon.pl
as of 19 kwietnia, 2024 5:33 am

Características

 • TEMPERED GLASS FOR FULL VIEW: Bezpieczne szkło ANTI FOG maski do nurkowania zapewnia najlepszą widoczność w każdej sytuacji. HEAVY DUTY FRAME zapewnia maksymalną stabilność i trwałość. Nasze okulary do snorkelingu AQUAZON SHARK są odpowiednie dla dzieci i młodzieży w wieku 7-12 lat oraz pań.
 • TOLE FIT: Korpus maski i pasek maski do nurkowania są wykonane z elastycznego, dostosowującego się PVC. Gwarantuje to wysoki poziom komfortu, bardzo dobre dopasowanie i doskonałe uszczelnienie.
 • LARGE FIELD OF VIEW: Wyraźne widzenie i ogromne pole widzenia dzięki konstrukcji maski WIDE VIEW. Dzięki temu pływanie i snorkeling są jeszcze przyjemniejsze! Okulary pływackie dla dzieci są super lekkie i dzięki temu dużo wygodniejsze do noszenia przez maluchy niż cięższa maska pełnotwarzowa.
 • ŁATWA ADJUSTACJA: Maska posiada prosty i bardzo łatwy w regulacji mechanizm paska maski. Dzięki temu dziecko może szybko i bezpiecznie wyregulować gogle bez ciągnięcia i szarpania za włosy.
 • KUP BEZPOŚREDNIO OD AQUAZON: Zabawa naprawdę nie musi być droga. Tutaj otrzymujesz prawdziwą jakość, zaprojektowaną w Niemczech, w świetnych cenach, ponieważ wszystkie produkty AQUAZON kupujesz bez pośredników. WODA TO NASZA PASJA: Nasze produkty są tworzone z wielką dbałością o szczegóły przez doświadczonych pasjonatów sportów wodnych. SAFETY FIRST: Wszystkie produkty są oczywiście testowane przez renomowane instytuty na obecność różnych toksycznych składników.

Best Sporting Maska pełnotwarzowa do nurkowania i snorkelingu dla młodzieży i dorosłych Dry Top System, rozmiar S/M

116,75  disponible
2 new from 116,75 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 19 kwietnia, 2024 5:33 am

Características

 • Maska na twarz z nietłukącą się szybką panoramiczną z poliwęglanu.
 • System Dry-Top w fajce.
 • System zapobiegający zaparowaniu, wygodne oddychanie przez nos lub usta
 • Luźne nurkowanie i nurkowanie z widokiem dookoła
 • Absolutnie szczelne i wygodne dopasowanie.

Pukitt Maska do nurkowania dla dzieci, pole widzenia 180° HD, ochrona przed zaparowaniem i przeciekaniem, pełna, składana maska do nurkowania ze zdejmowanym uchwytem na aparat i torbą podróżną

75,10  disponible
Amazon.pl
as of 19 kwietnia, 2024 5:33 am

Características

 • Bezpieczny i wygodny materiał - maska do nurkowania dla dzieci jest wykonana z miękkiego medycznego silikonu wewnętrznego, który zapewnia miękkie i ciasne dopasowanie bez zapachu. Podwójne kanały przepływu powietrza, oddzielne kanały do wdychania i wydechu sprawiają, że możesz cieszyć się lekkim oddychaniem jak na lądzie.
 • Widok panoramiczny 180° - maska do nurkowania Pukitt ma jednoczęściową konstrukcję ramy z przejrzystością 180°, dzięki czemu Twoje dziecko będzie miało doskonałą widoczność podczas nurkowania, nie tracąc przy tym pięknego krajobrazu.
 • Konstrukcja zapobiegająca zaparowaniu i wyciekaniu - nasze innowacyjne wzory są wyposażone w podwójne kanały przepływu powietrza, wdychanie i wydychanie oddzielnej struktury kanału zapobiega mieszaniu się powietrza i problemom z zaparowaniem. Podczas nurkowania pod wodą perły w masce są unoszone przez wyporność, a wejście jest zablokowane, aby zapobiec przedostawaniu się wody morskiej.
 • W zestawie z uchwytem na aparat - dzięki tej konstrukcji można łatwo przymocować kamerę, aby uchwycić przygody dziecka podczas nurkowania i dzielić się nimi z przyjaciółmi i rodziną. Idealnie nadaje się do udokumentowania nurkowania, pływania, snorkelingu i innych aktywności podwodnych Twojego dziecka.
 • Nasz serwis: Staramy się produkować produkty wysokiej jakości. Jeśli masz jakiekolwiek problemy, skontaktuj się z nami w każdej chwili, rozwiążemy je tak szybko, jak to możliwe. Jeśli nie jesteś zadowolony z naszego produktu, oferujemy 100% zwrot pieniędzy, co jest dobrym wyborem dla Ciebie i bez żadnego ryzyka. Wypróbuj go.

Okulary do Nurkowania, łatwe w Użyciu, Pełnotwarzowe Okulary do Nurkowania

403,87  disponible
Amazon.pl
as of 19 kwietnia, 2024 5:33 am

Características

 • Mocowanie kamery: Dzięki odłączanemu uchwytowi kamery można łatwo przymocować gogle do kamery, co pozwala na nagrywanie wspaniałych chwil podczas nurkowania.
 • Zawór dodatkowy: Po podłączeniu gogli do zaworu wtórnego sprężone powietrze dostanie się do gogli, umożliwiając oddychanie przez nos. Zintegrowana konstrukcja gogli i zaworu wtórnego zapobiega wypadaniu okularów i zaworu oddechowego podczas nurkowania.
 • Materiał silikonowy: Gogle pełnotwarzowe są wykonane z materiału silikonowego, miękkiego i wygodnego, wodoodpornego; Można go podłączyć do podwodnego aparatu oddechowego, co zapewnia trwalsze nurkowanie pod wodą.
 • Panoramiczny widok 180°: Te gogle pełnotwarzowe oferują panoramiczny widok 180°, co zapewnia wyraźniejszy obraz podwodnego świata.
 • Przeciwmgielne i wycieki: Dwukanałowa konstrukcja wydechu, zawory wtórne i zawory wydechowe doskonale rozwiązują mgłę. Jeśli pod wodą nastąpi wyciek, wystarczy pociągnąć zawór spustowy, a sprężone powietrze w goglach zostanie usunięte.
/* */ Go up

Kontynuując korzystanie z witryny, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.