maska do nurkowania pelnotwarzowa

Khroom® testowana maska ​​​​do snorkelingu, bez gromadzenia CO2, bezpieczna, pełnotwarzowa maska model 2021 Seaview BC, maska do nurkowania dla dorosłych i dzieci, rozm. L/XL, niebieska + etui

206,45  disponible
Amazon.pl
as of 24 listopada, 2022 8:45 pm

Características

 • Bez gromadzenia CO2 - nasza maska do snorkelingu została sprawdzona przez TÜV Rheinland zgodnie z 2 PfG 2609:2019-04. W teście mierzy się nagromadzenie dwutlenku węgla (CO2). W porównaniu do innych masek pełnotwarzowych, wydychane powietrze jest odprowadzane z boku. Zużyte powietrze do oddychania nie musi prześlizgiwać się aż do końcówki fajki. Zapobiega to niebezpiecznemu oddychaniu powietrzem wydychanym.
 • Zoptymalizowana: Seaview BC to nasz model. Składana fajka służy tylko do wdychania, dzięki czemu więcej powietrza dociera do Twoich płuc. Podczas nurkowania specjalna kulka zapobiega wpływaniu wody. System zapobiegający parowaniu zapewnia dobre pole widzenia o kącie 180°. 4 zawory zamiast 2, jak w przypadku podobnych modeli, umożliwiają bardzo łatwe oddychanie.
 • Pełnotwarzowa: Maska do nurkowania zakrywa całą twarz. Dwa rozmiary zapewniają odpowiednie dopasowanie. Dla dzieci mamy model rekina i jednorożca na bazie tej maski do nurkowania.
 • Informacje: Nasze maski do nurkowania były najczęściej kupowanymi w serwisie Amazon w 2019 / 2020 / 2021 r. Również Ty zdecyduj się na jakość i niemiecką markę. Zachęcamy do skorzystania z wyposażenia do nurkowania.
 • Inne: Osobom noszącym okulary zalecamy stosowanie naszych specjalnych soczewek. Do maski do nurkowania polecamy nasze krótkie płetwy, a dla początkujących naszą nadmuchiwaną kamizelkę. Zawartość przesyłki: Maska do nurkowania, instrukcja obsługi (język polski może nie być dostępny) i torba do przenoszenia.

Churidy Pełna maska do nurkowania, pełnotwarzowa maska do nurkowania z polem widzenia 180°, uszczelka z silikonu, ochrona przed zaparowaniem, wodoszczelna, technologia zapobiegająca przeciekaniu, dla dorosłych i dzieci

95,62  disponible
Amazon.pl
as of 24 listopada, 2022 8:45 pm

Características

 • √ 【Jak to działa? 】:Podczas zanurzenia się w wodzie, perły w masce są podnoszone przez siłę wyporu, wejście jest zablokowane, aby zapobiec przedostawaniu się wody morskiej. Podczas zanurzania perły spadają ze względu na siłę ciężkości, wlot powietrza otwiera się i można dalej oddychać.
 • √ 【Panoramiczna maska na twarz 180°】: Nasze maski do nurkowania są wyposażone w płaskie soczewki, dzięki którym można zobaczyć wyraźniejsze i bardziej realistyczne sceny. W przeciwieństwie do zakrzywionych obiektywów prezentuje się ponadto jak obiektyw typu rybie oko, dzięki czemu wszystko wygląda dalej niż normalnie i z czasem może powodować zawroty głowy i bóle głowy. Pozwól sobie i swoim dzieciom pływać spokojnie i cieszyć się pięknem morza.
 • √ 【Materiał maski do snorkelingu】: wysokiej jakości poliwęglan i importowany silikon medyczny, więcej bezpieczeństwa. Ta maska do nurkowania o polu widzenia 180° zapewnia maksymalny komfort i pomaga uniknąć reakcji alergicznych i innych problemów skórnych. Jest wodoszczelna, o ergonomicznym kształcie, idealnie dopasowuje się do twarzy.
 • √ 【Konstrukcja zapobiegająca zaparowaniu】: maska do nurkowania jest wyposażona w suchą fajkę i oddzielną komorę oddechową, która leży bezpośrednio na nosie i ustach, zapewniając tym samym lekkość i lekkość. Zapobiega to parowaniu i zapewnia dłuższe nurkowanie.
 • √ 【Bezpłatne wodoszczelne etui】: wodoszczelne etui jest dostarczane z smyczą na klucze i jest wodoszczelne do 30 metrów. Wodoszczelna, sucha torba pasuje do urządzeń o przekątnej do 3,5-6 cali i umożliwia dodatkowe miejsce na przechowywanie karty kredytowej, dokumentów, gotówki, monet idealnie nadaje się do aktywności wewnątrz i na zewnątrz, sportów wodnych, w podróży.

ORSEN Maska do nurkowania, pełnotwarzowa, składana, pełna maska do nurkowania, bez parowania, bez wnikania wody, pole widzenia 180°, uchwyt na aparat dla dzieci i dorosłych

254,45  disponible
Amazon.pl
as of 24 listopada, 2022 8:45 pm

Características

 • 180° pole widzenia i oddychanie: maska do nurkowania ORSEN zapewnia wyraźne panoramiczne widoki i większe bezpieczeństwo. Dzięki ulepszonemu systemowi oddychania można bez problemu oddychać przez usta lub nos podczas nurkowania.
 • W 100% bez parowania: Obiecujemy, że maska do nurkowania nie paruje się i nie dostaje się do wody. Dzięki niezależnej fajce i zaworom oddechowym możesz cieszyć się podwodnym światem
 • FDA SILIKON: Zbudowana warga uszczelniająca maski do nurkowania dla dorosłych i dzieci jest wykonana z silikonu i posiada certyfikat amerykańskiego nadzoru żywności (FDA). Nietoksyczne, przyjazne dla środowiska, stabilne, wygodne i miękkie w porównaniu do tradycyjnych masek, bez reakcji alergicznych ze skórą!
 • Składane sznurki: wartościowe wzornictwo! Długa fajka okularów do nurkowania została zaprojektowana w formie składanej, aby ułatwić noszenie. Dzięki temu można zaoszczędzić więcej miejsca, a fajka do nurkowania nie zostanie już zgubiona. Dodatkowo znajdują się jedyne w swoim rodzaju zapięcia na opaski na głowę, dzięki czemu nie zsuwa się podczas nurkowania.
 • Roczna gwarancja zwrotu pieniędzy. 24 godziny przyjaznej obsługi klienta. Jeśli nie jesteś zadowolony z naszego produktu, prosimy o kontakt w celu wymiany lub zwrotu pieniędzy. Do Państwa dyspozycji jest jakiekolwiek pytania. Proponujemy wybrać rozmiar L/XL, kobieta i młodzieżowa wybiera rozmiar S/M, a dzieci poniżej 10 lat wybierają rozmiar XS.

Churidy Maska do nurkowania, pełnotwarzowa maska z polem widzenia 180 stopni, uchwyt na aparat, ochrona przed zaparowaniem, szczelna, maska do nurkowania, maska pełnotwarzowa, dla dzieci i dorosłych

97,68  disponible
Amazon.pl
as of 24 listopada, 2022 8:45 pm

Características

 • 【Widok panoramiczny 180】: maska do nurkowania zapewnia płaską soczewkę bez zniekształconej lub wygiętej widoczności pod wodą, a także chroni przed zawroty i bólami głowy. Panoramiczny zakres 180° pozwala zobaczyć więcej ryb i mieszkańców morza niż kiedykolwiek wcześniej. Nasza maska do nurkowania z płaską soczewką zapewni Ci jeszcze więcej rzeczywistości.
 • 【Zdejmowana maska do nurkowania】: rurkę można szybko i łatwo wyjąć i zamontować natychmiast. Zapakowane w siatkową torbę do przechowywania do łatwego przenoszenia i zapobiegania zgubieniu.
 • 【Materiał maski】: regulowany elastyczny pasek na czoło jest odpowiedni do każdego kształtu głowy, wszystkie zapięcia są łatwe w obsłudze. Poliwęglan zapewnia większe bezpieczeństwo. Silikon o jakości dostosowanej do kontaktu z żywnością zapobiega alergicznym podrażnieniom i innymi problemom skóry. Niech maska do nurkowania jest wygodna w noszeniu.
 • 【Łatwe oddychanie】: maska może przykryć całą głowę, może oddychać przez nos bezpośrednio pod wodą, bez obaw o utonięcie. Innowacyjna konstrukcja zapewnia oddzielną komorę oddechową, dzięki czemu powietrze jest odprowadzane od głównego wizjera, co zapobiega zaparowaniu maski.
 • 【Akcesoria】: Akcesoria z akcesoriami wodoszczelnymi zatyczkami do uszu/wodoszczelnym etui na telefon. Wodoszczelny pokrowiec jest dostarczany ze smyczą na klucze i jest wodoszczelny do 30 metrów. Wodoszczelna kieszeń na telefon pasuje do urządzeń o przekątnej ekranu do 3,5-6 cala. Zabierz kamerę lub telefon komórkowy pod wodą, aby łatwiej uchwycić swoje doznania pod wodą.

Retoo Maska do nurkowania, maska do snorkelingu, S M, pełna maska do nurkowania dla dorosłych i dzieci, okulary do nurkowania, zestaw do snorkelingu, zabawka do basenu, maska wodna, maska pełnotwarzowa, 180 pole widzenia, maska do nurkowania

79,99  disponible
Amazon.pl
as of 24 listopada, 2022 8:45 pm

Características

 • Kierowany po bokach CO2 – unikalna konstrukcja maski do nurkowania odprowadza wydychane powietrze z boku na wysokość ucha. Otwory wentylacyjne znajdują się po obu stronach ramy w pobliżu skroni i są lekko nachylone w dół, dzięki czemu przepływ powietrza jest odprowadzany od twarzy. W ten sposób unikniesz niebezpiecznego zjawiska oddychania wahadłowego, które często występuje w przypadku innych masek tego rodzaju.
 • Panoramiczny widok – w przeciwieństwie do tradycyjnych masek do nurkowania ten rodzaj maski zakrywa całą twarz, ułatwia oddychanie i zapewnia większe bezpieczeństwo. Dodatkową zaletą tego rozwiązania jest szeroki kąt widzenia wynoszący 180 pola widzenia. Dzięki temu możesz podziwiać podwodny świat jak nigdy wcześniej. Maska do nurkowania jest bardzo dobrze uszczelniona, dzięki czemu woda nie może przedostać się do środka.
 • Wysokiej jakości materiał – hipoalergiczny, nietoksyczny, przyjazny dla środowiska, stabilny, wygodny i bardzo miękki. Silikon medyczny stosowany w masce na całą twarz pomaga uniknąć podrażnień skóry i zmniejszyć możliwe problemy skórne do minimum. Silikon jest odporny na wilgoć i wysokie temperatury, a tym samym nie sprzyja rozwojowi bakterii i grzybów. Materiał ABS do produkcji zewnętrznej skorupy nadaje masce wystarczającą wytrzymałość.
 • Bez parowania – okulary do nurkowania są wyposażone w niezależne otwory do oddychania i nurkowania. Dzięki temu obraz nie jest parowany i wystarczy się skoncentrować na podziwianiu podwodnego świata. Dzięki konstrukcji zestawu do snorkelingu, który idealnie zakrywa całą twarz użytkownika, można zobaczyć wszystko wokół siebie bardzo wyraźnie, bez obawy, że woda dostanie się do oczu lub nosa.
 • Wspaniały komfort pływania – maska zakrywa całą twarz, co umożliwia bezproblemowe oddychanie ustami lub nosem podczas nurkowania. Niezależnie od tego, czy używasz jej jako zabawki basenowej, czy poznasz dno morza, maska do nurkowania pomoże Ci jeszcze bardziej cieszyć się nurkowaniem. Wygodne wnętrze i naturalne oddychanie sprawiają, że pływanie w tej masce dla dorosłych i dzieci.

Maska do nurkowania, pełnotwarzowa maska do snorkelingu, pole widzenia 180°, ochrona przed zaparowaniem i przeciekaniem, nowa maska do nurkowania dla dzieci i dorosłych, sprawdzona pod kątem zawartości CO2 (czarna, L/XL)

123,14  disponible
Amazon.pl
as of 24 listopada, 2022 8:45 pm

Características

 • 【Nowy bezpieczny system oddychania】Ulepszliśmy system oddechowy, całkowicie izoluje wydychanie i inspirację, 1 całkowicie oddzielne kanały powietrzne, K4 ma cały wąż jednokierunkowy wlot powietrza, a wlot powietrza w tej samej jednostce czasu jest ponad trzy razy większy niż w przypadku innych modeli. Przez rurkę oddychać przez nos i usta, aby zapobiec mieszaniu spalin i świeżego powietrza.
 • 【Najnowsza technologia chroniąca przed zaparowaniem】Podczas nurkowania z tradycyjnymi maskami często się zdarza, że wnętrze maski paruje. Ciepłe powietrze do oddychania spotyka się na powierzchnię wizjera chłodzoną wodą – i kondensacja na miejscu. W przypadku modelu K4 nie musisz się o to martwić. Specjalna powłoka zapobiegająca zaparowaniu i
 • 【Panoramiczny widok 180°】Nasza maska do nurkowania wykorzystuje przezroczystą soczewkę ściętą przed zawrotami głowy, która nie zniekształca widoczności pod wodą. Widok panoramiczny 180° zapewnia wyraźniejszy i szerszy widok na świat oceanu. Panoramiczny wzór 180 stopni z widokiem na morze zapewnia najwyższy komfort i widoczność
 • 【Niezapomniany komfort】 Ergonomiczny design, idealny do twarzy. Regulowane ramiączka zapewniają kompaktowe dopasowanie, w przypadku którego nie można uzyskać ranek policzków. Elastyczny materiał opaski na czoło sprawia, że jest ona łatwa do noszenia, zapobiega plątaniu się włosów. 100% poliwęglan, silikon medyczny pasuje również do skóry wrażliwej.
 • 【Uchwyt na kamerę】Dzięki zdejmowanemu wężowi do oddychania można łatwo zainstalować i zdjąć, co zajmuje mniej miejsca i jest łatwe do przechowywania. Nigdy go nie zgubisz. Dodatkowy, zdejmowany uchwyt na kamerę, który można bez problemu używać. Napraw swoją kamerę sportową, aby uchwycić każdą niesamowitą chwilę w morzu i podzielić się wspaniałą przygodą z rodziną i przyjaciółmi.

Khroom® Maska do nurkowania sprawdzona przez DEKRA® zabezpieczona przed CO2, bezpieczna maska do nurkowania, znana z YouTube, Seaview X dla dorosłych i dzieci (niebieska, L/XL)

185,54  disponible
Amazon.pl
as of 24 listopada, 2022 8:45 pm

Características

 • Zabezpieczona przed CO2: W naszej masce do nurkowania powietrze jest odprowadzane z boku na wysokości uszu. Zapobiega to niebezpiecznemu oddychaniu powietrzem wydychanym. Zużyte powietrze nie musi dojść aż do fajki, abyś mógł się go pozbyć. Nasza maska do nurkowania została sprawdzona przez DEKRA, zgodnie z normą DIN 136.
 • Oddychanie: Składana fajka służy tylko do wdychania, dzięki czemu więcej powietrza dociera do Twoich płuc. Podczas nurkowania specjalna kulka zapobiega wpływaniu wody. System zapobiegający parowaniu zapewnia dobre pole widzenia o kącie 180°.
 • Pełno-twarzowe: Maska do nurkowania zakrywa całą twarz. Dwa rozmiary zapewniają odpowiednie dopasowanie. Również dla dzieci w wieku od 5-10 lat (S/M).
 • Jakość: Stosujemy silikon medyczny, aby uniknąć podrażnień skóry. -
 • Zakres dostawy: Maska do nurkowania, uchwyt na kamerę (np. GoPro), instrukcja obsługi w języku niemieckim i torba do przenoszenia.

Flyboo Maska do nurkowania, pełnotwarzowa maska do nurkowania, widok 18 stopni, z panoramicznym wzorem, kompatybilna z aparatami sportowymi, dla dorosłych i dzieci

86,59  disponible
Amazon.pl
as of 24 listopada, 2022 8:45 pm

Características

 • ★ Maska do nurkowania z powłoką zapobiegającą parowaniu – konstrukcja z oddzielną komorą do oddychania, aby zapobiec parowaniu maski przez podwójny system przepływu powietrza, ciesz się krystalicznie czystym widokiem na doznania.
 • ★ Panoramiczna 180° – maska do nurkowania zapewnia nietłukące się okno bezpieczeństwa o szerokości 180° pod wodą.
 • ★ Pełna twarz – maska do nurkowania eliminuje niedogodności podczas trzymania rurki w ustach i umożliwia naturalne oddychanie przez nos i usta pod wodą.
 • ★ Kompatybilna z kamerami sportowymi – maska do nurkowania pasuje do kamer sportowych, umożliwia uchwycenie wszystkich niesamowitych rzeczy, które widzisz podczas nurkowania. (bez kamery)
 • ★ Większy komfort – szybkie zakładanie, pełna maska do nurkowania Panoram z klamrami paskowymi, regulowana maska i miękka, wysokiej jakości kołnierz z kauczuku silikonowego zapewniają większy komfort podczas nurkowania.

Retoo maska do nurkowania, L/XL, maska pełnotwarzowa dla dorosłych i dzieci, okulary do nurkowania, zestaw do snorkelingu, zabawka na basen, maska do pływania, kąt widzenia 180°

71,99  disponible
2 new from 71,99 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 24 listopada, 2022 8:45 pm

Características

 • Boczne kierowanie CO2 – unikalna konstrukcja maski do nurkowania kieruje wydychane powietrze na boki na wysokości uszu. Otwory wentylacyjne znajdują się po obu stronach oprawy w pobliżu skroni i są skierowane lekko w dół, dzięki czemu przepływ powietrza jest skierowany z dala od twarzy. W ten sposób unikniesz niebezpiecznego zjawiska oddychania wahadłowego, które często występuje w przypadku innych masek tego rodzaju.
 • Panoramiczny widok – w przeciwieństwie do tradycyjnych masek do nurkowania ten rodzaj maski zakrywa całą twarz, ułatwia oddychanie i zapewnia większe bezpieczeństwo. Dodatkową zaletą tego rozwiązania jest szeroki kąt widzenia wynoszący 180°. Dzięki temu możesz podziwiać podwodny świat jak nigdy wcześniej. Maska do nurkowania jest bardzo dobrze uszczelniona, dzięki czemu woda nie może przedostać się do środka.
 • Wysokiej jakości materiał – hipoalergiczny, nietoksyczny, przyjazny dla środowiska, stabilny, wygodny i bardzo miękki. Silikon medyczny stosowany w masce na całą twarz pomaga uniknąć podrażnień skóry i zmniejszyć możliwe problemy skórne do minimum. Silikon jest odporny na wilgoć i wysokie temperatury, a tym samym nie sprzyja rozwojowi bakterii i grzybów. Materiał ABS do produkcji zewnętrznej skorupy nadaje masce wystarczającą wytrzymałość.
 • Bez parowania – maska do nurkowania jest wyposażona w niezależne otwory do oddychania i nurkowania. Dzięki temu szyba nie będzie Ci pokrywała się parą, a Ty musisz jedynie skupić się na podziwianiu podwodnego świata. Dzięki konstrukcji zestawu do snorkelingu, który idealnie zakrywa całą twarz użytkownika, można zobaczyć wszystko wokół siebie bardzo wyraźnie, bez obawy, że woda dostanie się do oczu lub nosa.
 • Wspaniały komfort pływania – maska zakrywa całą twarz, co umożliwia bezproblemowe oddychanie ustami lub nosem podczas nurkowania. Niezależnie od tego, czy używasz jej jako zabawki na basenie, czy eksplorujesz dno morskie z zabawką wodną, ​​maska ​​do nurkowania pomoże Ci jeszcze bardziej cieszyć się nurkowaniem. Wygodne wnętrze i naturalne oddychanie sprawiają, że pływanie w tej masce jest odpowiednie zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Seac Magica, pełnotwarzowa nieparująca maska ​​do nurkowania z miękką osłoną twarzy w 2 rozmiarach, zaworem wydechowym i suchą końcówką rurki

168,80  disponible
5 new from 166,93 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 24 listopada, 2022 8:45 pm

Características

 • Ekskluzywna miękka obwódka ze specjalnego polimeru bez ftalanów, dostępna w 2 różnych kolorach - przezroczystym i szarym - oraz w 2 rozmiarach w zależności od kształtu i wielkości twarzy (pomiary dokonywane są między podbródkiem a nasadą nosa; rozmiar S / M = od 10 cm do 11,5 cm - rozmiar L / XL = powyżej 11,5 cm)
 • Szeroki panoramiczny ekran z odpornego na ścieranie i nieparującego poliwęglanu, który zapewnia wyraźny widok 180°
 • Świetne dopasowanie zapobiega przedostawaniu się wody do maski w dowolnym miejscu! Fajka z suchą górną częścią zapobiegającą przedostawaniu się wody, zaworem wydechowym/oczyszczającym, ergonomiczną osłoną twarzy w 2 rozmiarach oraz paskami regulowanymi zarówno w górnej, jak i dolnej części maski
 • Opatentowany system Seac oddziela cyrkulację wdychanego i wydychanego powietrza, zapewniając lepsze oddychanie i zapobiegając parowaniu, nadmiernemu hałasowi i zmęczeniu oddechowemu, zapewniając prawdziwie naturalny i zrelaksowany oddech
 • Seac Magica to pełnotwarzowa maska ​​do snorkelingu odpowiednia dla dorosłych i dzieci od 10 lat. Przeznaczona jest wyłącznie do snorkelingu. Istnieje również uniwersalne mocowanie do kamery GoPro lub podobnej kamery (nakładka sprzedawana osobno)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

/* */ Go up

Al continuar utilizando el sitio web, usted acepta el uso de COOKIES, de acuerdo con la configuración actual de su navegador.