maska do nurkowania pelnotwarzowa

Khroom® maska do nurkowania z certyfikatem TÜV CO2, bezpieczna maska pełnotwarzowa model 2021, maska do nurkowania dla dorosłych i dzieci, maska pełnotwarzowa do nurkowania (matowa czerń + miękkie etui, rozm. L-XL)

207,49  disponible
Amazon.pl
as of 16 września, 2023 10:12 am

Características

 • Bez gromadzenia CO2 - nasza maska do snorkelingu została sprawdzona przez TÜV Rheinland zgodnie z 2 PfG 2609:2019-04. W teście mierzy się nagromadzenie dwutlenku węgla (CO2). W porównaniu do innych masek pełnotwarzowych, wydychane powietrze jest odprowadzane z boku. Zużyte powietrze do oddychania nie musi prześlizgiwać się aż do końcówki fajki. Zapobiega to niebezpiecznemu oddychaniu powietrzem wydychanym.
 • Zoptymalizowana: Seaview BC to nasz model. Składana fajka służy tylko do wdychania, dzięki czemu więcej powietrza dociera do Twoich płuc. Podczas nurkowania specjalna kulka zapobiega wpływaniu wody. System zapobiegający parowaniu zapewnia dobre pole widzenia o kącie 180°. 4 zawory zamiast 2, jak w przypadku podobnych modeli, umożliwiają bardzo łatwe oddychanie.
 • Pełnotwarzowa: Maska do nurkowania zakrywa całą twarz. Dwa rozmiary zapewniają odpowiednie dopasowanie. Dla dzieci mamy model rekina i jednorożca na bazie tej maski do nurkowania.
 • Informacje: Nasze maski do nurkowania były najczęściej kupowanymi w serwisie Amazon w 2019 / 2020 / 2021 r. Również Ty zdecyduj się na jakość i niemiecką markę. Zachęcamy do skorzystania z wyposażenia do nurkowania.
 • Inne: Osobom noszącym okulary zalecamy stosowanie naszych specjalnych soczewek. Do maski do nurkowania polecamy nasze krótkie płetwy, a dla początkujących naszą nadmuchiwaną kamizelkę. Zawartość przesyłki: Maska do nurkowania, instrukcja obsługi (język polski może nie być dostępny) i torba do przenoszenia.

Retoo maska do nurkowania, L/XL, maska pełnotwarzowa dla dorosłych i dzieci, okulary do nurkowania, zestaw do snorkelingu, zabawka na basen, maska do pływania, kąt widzenia 180°

71,99  disponible
Amazon.pl
as of 16 września, 2023 10:12 am

Características

 • Boczne kierowanie CO2 – unikalna konstrukcja maski do nurkowania kieruje wydychane powietrze na boki na wysokości uszu. Otwory wentylacyjne znajdują się po obu stronach oprawy w pobliżu skroni i są skierowane lekko w dół, dzięki czemu przepływ powietrza jest skierowany z dala od twarzy. W ten sposób unikniesz niebezpiecznego zjawiska oddychania wahadłowego, które często występuje w przypadku innych masek tego rodzaju.
 • Panoramiczny widok – w przeciwieństwie do tradycyjnych masek do nurkowania ten rodzaj maski zakrywa całą twarz, ułatwia oddychanie i zapewnia większe bezpieczeństwo. Dodatkową zaletą tego rozwiązania jest szeroki kąt widzenia wynoszący 180°. Dzięki temu możesz podziwiać podwodny świat jak nigdy wcześniej. Maska do nurkowania jest bardzo dobrze uszczelniona, dzięki czemu woda nie może przedostać się do środka.
 • Wysokiej jakości materiał – hipoalergiczny, nietoksyczny, przyjazny dla środowiska, stabilny, wygodny i bardzo miękki. Silikon medyczny stosowany w masce na całą twarz pomaga uniknąć podrażnień skóry i zmniejszyć możliwe problemy skórne do minimum. Silikon jest odporny na wilgoć i wysokie temperatury, a tym samym nie sprzyja rozwojowi bakterii i grzybów. Materiał ABS do produkcji zewnętrznej skorupy nadaje masce wystarczającą wytrzymałość.
 • Bez parowania – maska do nurkowania jest wyposażona w niezależne otwory do oddychania i nurkowania. Dzięki temu szyba nie będzie Ci pokrywała się parą, a Ty musisz jedynie skupić się na podziwianiu podwodnego świata. Dzięki konstrukcji zestawu do snorkelingu, który idealnie zakrywa całą twarz użytkownika, można zobaczyć wszystko wokół siebie bardzo wyraźnie, bez obawy, że woda dostanie się do oczu lub nosa.
 • Wspaniały komfort pływania – maska zakrywa całą twarz, co umożliwia bezproblemowe oddychanie ustami lub nosem podczas nurkowania. Niezależnie od tego, czy używasz jej jako zabawki na basenie, czy eksplorujesz dno morskie z zabawką wodną, ​​maska ​​do nurkowania pomoże Ci jeszcze bardziej cieszyć się nurkowaniem. Wygodne wnętrze i naturalne oddychanie sprawiają, że pływanie w tej masce jest odpowiednie zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Khroom® Maska do nurkowania sprawdzona przez DEKRA® zabezpieczona przed CO2, bezpieczna maska do nurkowania, znana z YouTube, Seaview X dla dorosłych i dzieci (niebieska, L/XL)

185,54  disponible
Amazon.pl
as of 16 września, 2023 10:12 am

Características

 • Zabezpieczona przed CO2: W naszej masce do nurkowania powietrze jest odprowadzane z boku na wysokości uszu. Zapobiega to niebezpiecznemu oddychaniu powietrzem wydychanym. Zużyte powietrze nie musi dojść aż do fajki, abyś mógł się go pozbyć. Nasza maska do nurkowania została sprawdzona przez DEKRA, zgodnie z normą DIN 136.
 • Oddychanie: Składana fajka służy tylko do wdychania, dzięki czemu więcej powietrza dociera do Twoich płuc. Podczas nurkowania specjalna kulka zapobiega wpływaniu wody. System zapobiegający parowaniu zapewnia dobre pole widzenia o kącie 180°.
 • Pełno-twarzowe: Maska do nurkowania zakrywa całą twarz. Dwa rozmiary zapewniają odpowiednie dopasowanie. Również dla dzieci w wieku od 5-10 lat (S/M).
 • Jakość: Stosujemy silikon medyczny, aby uniknąć podrażnień skóry. -
 • Zakres dostawy: Maska do nurkowania, uchwyt na kamerę (np. GoPro), instrukcja obsługi w języku niemieckim i torba do przenoszenia.

Churidy Maska do nurkowania, pełnotwarzowa maska do nurkowania, maska do nurkowania dla dorosłych i dzieci, z polem widzenia 180°, ochrona przed zaparowaniem, z uchwytem kamery

114,93  disponible
Amazon.pl
as of 16 września, 2023 10:12 am

Características

 • 【Widok panoramiczny 180】: Maska do nurkowania zapewnia płaską soczewkę bez zniekształconego lub zakrzywionego widoku pod wodą i chroni również przed zawrotami głowy i bólami głowy. W panoramicznym zasięgu 180° Twojej fajki zobaczysz więcej ryb i mieszkańców morza niż kiedykolwiek wcześniej. Może być wyposażony w kamerę GoPro. Uchwyt jest zdejmowany. Nagraj każdą dobrą chwilę, ciesząc się podwodnym światem.
 • 【Składana maska do snorkelingu】: proste wzornictwo, ale cenne! Długa fajka jest zaprojektowana w formie składanej, aby lepiej się nosiła. Dzięki temu możesz zaoszczędzić dużo miejsca w walizce i nie musisz się już martwić o pęknięcie fajki.
 • 【Miękki, nietoksyczny silikon】: maska do nurkowania z ergonomicznie zaprojektowaną maską imitującą podwójną uszczelkę ludzkiej twarzy, wykonana z medycznego silikonu, nie podrażnia skóry, nietoksyczna ochrona środowiska, regulowana elastyczna opaska na głowę z tkaniny, łatwa do noszenia, aby zapobiec lokom, nadaje się do różnych typów głowy.
 • 【Technologia suchego snorkelingu】: Ta maska może bezpośrednio zakryć całą głowę, może oddychać bezpośrednio pod wodą przez nos, bez obaw o utonięcie. Wdychanie i wydychanie przez oddzielne kanały (podwójna struktura kanału przepływu powietrza) dla ochrony przed zaparowaniem. Oddzielne kanały oddechowe zapewniają przepływ powietrza z dala od głównego wizjera, co zapobiega parowaniu i pozwala na dłuższe nurkowanie. Regulowana gumowa taśma wokół paska na ramię i krawędzi.
 • 【Akcesoria】: Akcesoria z akcesoriami wodoodpornymi zatyczkami do uszu/wodoszczelnym etui na telefon. Wodoszczelne etui jest dostarczane z smyczą na klucze i jest wodoszczelne do 30 metrów. Wodoszczelny pokrowiec na telefon pasuje do urządzeń o przekątnej do 3,5-6 cali. Zabierz ze sobą aparat lub telefon komórkowy pod wodą, aby łatwiej uchwycić wrażenia podwodne.

Khroom Seaview Z maska do nurkowania dla dorosłych | bezpieczna dla dorosłych | maska pełnotwarzowa do nurkowania | maska pełnotwarzowa do nurkowania | wyposażenie do nurkowania (L/XL, czarna premium)

191,30  disponible
Amazon.pl
as of 16 września, 2023 10:12 am

Características

 • Bezpieczeństwo: *Nasza maska do nurkowania została przetestowana zgodnie z normą EN136 i osiągnęła znane nam najlepsze rezultaty. Nowe wzornictwo i pozycje zaworów wyznaczają nowe standardy dla masek do nurkowania. EN136 zapewnia pomiar dwutlenku węgla (CO2).
 • Zdziwiony designem? Zredukowana do minimum objętości maska Seaview Z nie tylko zajmuje mniej miejsca w walizce, ale również zapewnia doskonałe uczucie podczas noszenia.
 • Łatwa w użyciu: dzięki masce do nurkowania na całą twarz możesz oddychać przez usta i nos i nie będziesz mieć już uciążliwej fajki w ustach. Nos jest wyczuwalny, co umożliwia wyrównanie ciśnienia.
 • Nasze maski do snorkelingu były najczęściej kupowanymi maskami w serwisie Amazon w latach 2019/2020/2021. Zdecyduj się również na jakość i niemiecką markę. Za pomocą nadruku znajdziesz nasz kontakt. Skorzystaj z porady dotyczącej sprzętu do nurkowania.
 • Uwaga: Osobom noszącym okulary zalecamy stosowanie naszych specjalnych soczewek. Do maski do nurkowania polecamy nasze krótkie płetwy i nadmuchiwane kamizelki dla początkujących. Zakres dostawy: maska do nurkowania, instrukcja obsługi w języku niemieckim, uchwyt GoPro i miękkie etui.

KESSER® Maska do nurkowania z elektrycznym wentylatorem, pełnotwarzowa maska pełnotwarzowa, standardowa maska do nurkowania CO2, z uchwytem na kamerę, dla dzieci i dorosłych, bezproblemowe oddychanie,

274,00  disponible
Amazon.pl
as of 16 września, 2023 10:12 am

Características

 • Wysoka jakość: nasza innowacyjna maska do nurkowania jest wyposażona w ważne dodatkowe właściwości, które są obecnie niezwykle ważne dla nowoczesnego nurkowania. Posiadamy zintegrowaną i innowacyjną nasadkę zwrotną, która doskonale chroni rurkę przed wlaniem się wody. Dodatkowo w naszym zestawie znajduje się zawór zastępczy. Zintegrowany system cyrkulacji powietrza z elektrycznym wentylatorem zapewnia optymalne warunki oddychania dzięki elektrycznemu silnikowi.
 • Wysoka jakość: materiał zawsze odgrywa szczególną rolę podczas długiego nurkowania. Do produkcji naszego wyposażenia używamy elastycznej gumy, która idealnie dopasowuje się do Twojej skóry. Gwarantuje to optymalne dopasowanie i jest wyjątkowo wygodna i wygodna w porównaniu z innymi maskami pełnymi. Szkło hartowane jest wyjątkowo odporne na uderzenia i optymalnie wytrzymuje również głębokie ciśnienie wody – dzięki temu można bez problemu zanurzyć się w głębokich wodach.
 • Łatwa widoczność: zła widoczność również podczas długich nurkowań to już historia. Nasze okulary do pływania są wyposażone w konstrukcję zapobiegającą zaparowaniu. Dzięki temu pod wodą zawsze masz dobrą widoczność i możesz spokojnie obserwować ryby i nie będą oślepiane. Dodatkowo szkło panoramiczne zapewnia lepszą widoczność. Bardzo szerokie pole widzenia zapewnia widok o 180°. Pasek maski jest regulowany i można go dopasować do każdego kształtu głowy.
 • Łatwe w użyciu: tak wiele chwil, które przeżywa się podczas nurkowania, należy koniecznie uchwycić. Dlatego nasze okulary do nurkowania z ochroną przed wyciekiem posiadają zintegrowany uchwyt na kamerę sportową. Filmuj swoją przygodę i pokaż ją znajomym lub rodzinie. Zdjęcia mówią więcej niż 1000 słów! Dodatkowo w naszym zestawie znajdują się zatyczki do uszu. Dzięki temu możesz sprostać każdemu nadrukowi. Dzięki torbie do przechowywania masz wszystko pod ręką na urlop nurkowy.
 • Na wakacjach nad morzem lub jeziorem z rodziną, przyjaciółmi lub samemu, idealnie jest mieć przy sobie fajkę ze wszystkimi niezbędnymi akcesoriami. Dzięki naszemu zestawowi do snorkelingu firmy KESSER można doskonale odkrywać przepiękny i interesujący podwodny świat. Ponadto dzięki różnym rozmiarom nasz model nadaje się również dla dzieci, dzięki czemu można wspólnie z dziećmi badać zbiorniki wodne.

Tkai-SDBC Maska do nurkowania, składana, pełnotwarzowa, widoczność 180 stopni, pełna maska do nurkowania, kamery sportowe, kompatybilna konstrukcja pełnotwarzowa dla dorosłych (niebieska, M/L)

189,17  disponible
Amazon.pl
as of 16 września, 2023 10:12 am

Características

 • 【Ulepszony system Dual-Airflow】: fajka w górnej części maski Tkai-SDBC została wyposażona w konstrukcję jednego kanału oddechowego, która skutecznie oddziela emisję CO2 i świeże powietrze, dzięki czemu przestrzeń zasysająca jest większa. Zawór wlotowy twarzy maski do nurkowania posiada otwór ssący 53,8%, aby ułatwić oddychanie i poprawić uczucie oddychania.
 • 【Ochrona przed zaparowaniem, bezpieczna maska do nurkowania】: Pełna twarz maski do nurkowania jest wbudowana, a krawędź krawędzi jest miękka i wygodna dla żywności, bezpieczna i bezzapachowa niż tradycyjna maska. Maska do nurkowania dopasowuje się do struktury jamy nosowej i zmniejsza problem wnikaniu lub wycieku wody. Jednocześnie zastosowanie wysokiej jakości okularów do nurkowania HD 180 stopni, dzięki czemu widzisz więcej ryb i roślin podwodnych.
 • 【Technologia schnięcia】: górna część fajki do nurkowania ma podwójne otwory z otworami, gdy tylko jesteś całkowicie pod wodą, pływający obiekt natychmiast unosi się do góry, zapobiega przedostawaniu się wody do maski, a także pomaga utrzymać suchość i wygodę. Podwójny otwór ma również zapobiegać zawieszeniu pływaka na uszczelce głowicy rurowej, co jako przypomnienie generuje śpiewny dźwięk. Ciesz się bezpiecznym nurkowaniem.
 • 【Łatwa do przenoszenia】: fajka do nurkowania ma składaną konstrukcję, która pozwala zaoszczędzić więcej miejsca do przechowywania i ułatwia noszenie jej podczas podróży. Połączenie między fajką a maską jest zablokowane, co można bezpiecznie i bezpiecznie przymocować do maski, a fajka może być również wyposażona w kamerę sportową, dzięki czemu można cieszyć się nurkowaniem pod wodą i nagrywać piękno podwodnej.
 • 【100% zadowolenia】: Nasze maski do nurkowania poddawane są rygorystycznym testom jakości i są wysokiej jakości. Wybór odpowiedniego rozmiaru i noszenie zmniejsza zaparowanie i parowanie wody. Jeśli nie jesteś zadowolony z jednego z naszych produktów, skontaktuj się z naszym 24-godzinnym serwisem obsługi klienta Tkai SDBC i dostarczymy Państwu bezpłatną wymianę lub pełny zwrot pieniędzy.

Maska do nurkowania, pełnotwarzowa maska do nurkowania, widoczność 180 stopni, z panoramicznym designem pełnotwarzowym, kompatybilne okulary do nurkowania dla dorosłych i dzieci

98,49  disponible
Amazon.pl
as of 16 września, 2023 10:12 am

Características

 • ★ Maska do nurkowania zapobiegająca zaparowaniu -- konstrukcja z oddzielną komorą oddechową, aby zapobiec parowaniu maski dzięki podwójnemu systemowi przepływu powietrza. Ciesz się krystalicznie czystym widokiem na doświadczenie.
 • ★ Panorama 180° – maska do nurkowania zapewnia nietłukące się okno bezpieczeństwa z szerokim widokiem 180° pod wodą.
 • ★ Pełna twarz – maska do nurkowania eliminuje niedogodności związane z trzymaniem fajki w ustach i umożliwia naturalne oddychanie przez nos i usta.
 • ★ Kompatybilna z kamerami sportowymi – maska do nurkowania na całą twarz pasuje do kamer sportowych, umożliwia uchwycenie wszystkich niesamowitych rzeczy, które widzisz podczas nurkowania. (bez kamery)
 • ★ Większy komfort – szybkie zakładanie, panoramiczna maska do nurkowania z klamrą na pasek, regulowana maska i miękka, wysokiej jakości silikonowa osłona z kauczuku zapewniają większy komfort podczas nurkowania.

G2RISE SN01 Maska do nurkowania z rurką, na całą twarz, z odpinanym uchwytem na kamerę, przeciwmgielna, składana, zaawansowany system oddychania, bezpieczna, dla dorosłych i dzieci

85,37  disponible
Amazon.pl
as of 16 września, 2023 10:12 am

Características

 • Ulepszony system: ulepszona wersja ma większą komorę i 2 zawory wlotowe, aby umożliwić swobodną cyrkulację powietrza. Oddzielny kanał wdechowy i wydechowy maski SN01 zapobiega gromadzeniu się dwutlenku węgla, ułatwiając oddychanie i zapobiegając zaparowaniu przez dłuższy czas.
 • Widoczność w zakresie 180°: ulepszona konstrukcja zapewnia większe pole widzenia, gwarantując, że zobaczysz więcej ryb i stworzeń morskich niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki zdejmowanemu mocowaniu kamery możesz łatwo przymocować kamerę, aby uchwycić i podzielić się swoją przygodą z przyjaciółmi i rodziną.
 • Składana konstrukcja: w zestawie znajduje się składana rurka do snorkelingu i torba z siatki, do której możesz wygodnie spakować sprzęt i zabrać go w dowolne miejsce. Jest dostępna w wielu kolorach i 3 różnych rozmiarach (XS, S/M, L/XL), dlatego możesz znaleźć taki, który idealnie pasuje do Twojej twarzy i osobowości.
 • Przeznaczenie: maska pełnotwarzowa do snorkelingu jest przeznaczona do rekreacyjnego snorkelingu powierzchniowego. Nie zaleca się uprawiania intensywnego nurkowania swobodnego, ponieważ nie ma możliwości wyrównania poziomu. Przestrzegaj również zasady dotyczącej towarzystwa: nigdy nie nurkuj sam. Przed użyciem zapoznaj się ze swoim sprzętem. Wypróbuj go na basenie i upewnij się, że pasuje i jest szczelny.

Tkai-SDBC Maska do nurkowania, składana maska pełnotwarzowa, widoczność 180 stopni, okulary do nurkowania, kamera sportowa, kompatybilna z kamerą pełnotwarzową dla dorosłych (czarna, L/XL

189,51  disponible
Amazon.pl
as of 16 września, 2023 10:12 am

Características

 • 【Ulepszony system podwójnego przepływu powietrza】: Fajka na górze maski do nurkowania Tkai-SDBC została wyposażona w konstrukcję One-In- i One-Out, która skutecznie oddziela emisję CO2 i świeże powietrze, dzięki czemu przestrzeń zasysająca jest większa. Zawór wlotowy twarzy maski do nurkowania ma otwór zasysający 53,8%, co ułatwia oddychanie i poprawia wyczucie oddychania.
 • 【Ochrona przed zaparowaniem HD, bezpieczna maska do snorkelingu】: Pełna twarz maski jest wbudowana, a krawędź jest miękka i wygodna w użyciu silikon dopuszczony do kontaktu z żywnością, bezpieczny i bezzapachowy niż tradycyjna maska. Maska do nurkowania dopasowuje się do struktury jamy nosowej i zmniejsza problem przedostawania się lub wyciekania wody. Jednocześnie oferuje wysokiej jakości okulary do nurkowania HD 180 stopni, dzięki czemu można zobaczyć więcej ryb i podwodnych roślin.
 • 【Technika schnięcia】: Górna część maski do nurkowania ma konstrukcję z podwójnym otworem, gdy tylko jesteś całkowicie pod wodą, unosi się obiekt natychmiast do góry, zapobiega przedostawaniu się wody do wnętrza maski, co pomaga utrzymać suchość i komfort w masce. Podwójny otwór powinien również zapobiec zawieszeniu pływaka na uszczelce głowicy rury, co jako przypomnienie o gwiaździstym hałasie. Ciesz się bezpiecznym nurkiem.
 • 【Łatwa do przenoszenia】: Maska do nurkowania posiada składaną konstrukcję, która oszczędza więcej miejsca do przechowywania i ułatwia noszenie jej podczas podróży. Połączenie pomiędzy fajką a maską jest zablokowane, co umożliwia bezpieczne i bezpieczne mocowanie do maski, a fajka może być również wyposażona w podwodną kamerę sportową, dzięki czemu można cieszyć się zarówno nurkiem pod wodą, jak i rejestrować piękno podwodnego.
 • 【100% zadowolenia】: Nasze maski do nurkowania są poddawane rygorystycznym testom jakości i charakteryzują się wysoką jakością. Wybór odpowiedniego rozmiaru i noszenie zmniejsza parowanie i parowanie wody. Jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów, skontaktuj się z naszą 24-godzinną obsługą klienta Tkai-SDBC, a my otrzymać bezpłatną wymianę lub pełny zwrot kosztów.
/* */ Go up

Kontynuując korzystanie z witryny, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.