male zmywarki do naczyn

Zmywarka do zmywarki do naczyń 45 cm do zabudowy Respekta

1.801,83  disponible
Amazon.pl
as of 20 października, 2023 6:17 pm

Características

 • Uniwersalny: przyciski elektroniczne stojącej zmywarki do naczyń z wyświetlaczem LED są łatwe w obsłudze. Dzięki prostemu wzornictwu i nóżkom o regulowanej wysokości 2 cm możliwe jest indywidualne dopasowanie
 • Funkcje: wolnostojąca zmywarka ma 5 programów – szybka, ekologiczna (oszczędza wodę i energię), super i intensywna (usuwa nawet uporczywe zabrudzenia na talerzach i garnkach) i automatycznie
 • Cechy szczególne: zmywarka posiada funkcje zapewniające dodatkowy komfort – połowa załadunku, wybór czasu startu, dodatkowe suszenie, nabłyszczacz i wskaźnik soli regeneracyjnej, higiena, wskaźnik pozostałego biegu i dodatkowe płukanie
 • Dane techniczne: zmywarka Respekta 45 cm z klasą efektywności energetycznej E ma wymiary (wys.) 85 x (szer.) 44,8 x (gł.) 59,8 cm i wagę 40 kg. Zużycie energii w programie Eco 76 kW/h
 • Obszar wewnętrzny: stojąca zmywarka składa się z 2 poziomów spryskiwacza i posiada składany uchwyt na talerz, 2 uchwyty na kubki i elastyczny kosz na sztućce do porządnego sortowania naczyń

Exquisit Zmywarka stołowa GSP508-030D czarna | zmywarka do naczyń 55 cm wolnostojąca | mała zmywarka do naczyń, 8 nakryć do naczyń, wyświetlacz LED

1.782,09  disponible
Amazon.pl
as of 20 października, 2023 6:17 pm

Características

 • Pomieści w zestawie: GSP508-030D czarny jest kompaktowy i zapewnia miejsce na 8 nakryć wymiarowych. Dzięki elastycznym możliwościom ustawienia pasuje bez problemu do każdego mieszkania, nawet w ograniczonych pomieszczeniach.
 • Łatwe czyszczenie: dzięki 7 różnym programom, w tym samooczyszczaniu i programowi szybkiego działania, który zapewnia doskonałe rezultaty w ciągu zaledwie 60 minut, ta zmywarka może być elastycznie dostosowana do indywidualnych potrzeb.
 • Elektroniczne wskaźniki braku soli i nabłyszczacza sprawiają, że konserwacja jest bezproblemowa. Wyświetlacz pokazuje pozostały czas pracy bieżącego cyklu płukania, dzięki czemu można optymalnie zaplanować swój czas.
 • Zmywarka stołowa o klasie energetycznej D i niskim średnim zużyciu wynoszącym zaledwie 0,577 kWh na cykl jest wyjątkowo oszczędna i przyjazna dla środowiska.
 • Nasza marka istnieje już od ponad 30 lat i zapewnia jakość w dobrej cenie. Przy produkcji ważne są dla nas obszary zrównoważonego rozwoju, ochrony środowiska i odpowiedzialności społecznej.

mini zmywarka, Przenośny Zasilany przez USB Fala wysokiego ciśnienia Zmywarka Turbo z 2 trybami, Automatyczne wyłączanie na 15 minut Wydajny Mała zmywarka do naczyń na podróż Zastawa stołowa(biały)

166,16  disponible
Amazon.pl
as of 20 października, 2023 6:17 pm

Características

 • 【2 TRYBY, QUICK STAIN REMOVA】USB zmywarka wykorzystuje falę sprawiającą, że mycie i super szok interaktywny podwójny tryb czyszczenia, który może pomóc dokładniej oczyścić plamy na misce. Mini mycie wytwarza wibracje o wysokiej prędkości i strumień wody pod wysokim ciśnieniem, które mogą przyspieszyć rozproszenie, emulgację i złuszczanie płynów i plam, aby osiągnąć czystość.
 • 【AUTOMATIC SHUTDOWN DESIGN, ENERGY SAVING】Prędkość obrotowa tej zmywarki do naczyń w zlewie może wynosić do 12500 obrotów na minutę, ma wodoodporność IP67, może automatycznie wyłączyć się po 15 minutach pracy, oszczędzając moc i wysiłek, bezpieczny i opiekuńczy. Zalecamy używanie ich w małych zlewach, aby uzyskać lepsze wyniki czyszczenia!
 • 【PORTABLE, USB POWERED AND EASY TO USE】Ten przenośny środek do czyszczenia zmywarki jest zasilany przez USB i pozwala używać go w dowolnym miejscu. Wystarczy go przymocować, a następnie podłączyć zasilanie, włożyć detergent i dodać wodę, rozpocząć szybkie czyszczenie. Jest mały i kompaktowy, i nie ma ciśnienia do przenoszenia, łatwy do przechowywania, używany do podróży, podróży służbowej, zlewu kuchennego, czyszczenia małych przedmiotów.
 • 【 SZEROKIE ZASTOSOWANIA】Zmywarka do owoców może być bezpośrednio umieszczona w umywalce, aby umyć naczynia, co jest łatwe i wygodne, oszczędza czas i wysiłek, a także pozwala uniknąć zmęczenia w dłoni. jest bardzo odpowiedni do stosowania w kuchniach, restauracjach i hotelach. W porównaniu z myciem ręcznym, może poprawić wydajność i szybkość oraz zaoszczędzić koszty pracy.
 • 【EXCELLENT AFTER SALES】 Zapewniamy kompaktową zmywarkę z doskonałą obsługą posprzedażową. Jeśli masz jakiekolwiek niezadowolenie, zapewnimy Ci 12-godzinną odpowiedź, 30-dniowy zwrot pieniędzy, 365 dniową ograniczoną gwarancję i dożywotnie nieograniczone wsparcie techniczne. Kliknij, aby kupić teraz!

DOITOOL Kosz do zmywarki do naczyń, dla niemowląt, dziewczynek, na przybory podróżne, kosz z uchwytami, kosz do zmywarki do naczyń na małe części, uchwyt na sztućce, kosz na sztućce, 1 szt

70,93  disponible
Amazon.pl
as of 20 października, 2023 6:17 pm

Características

 • W stelażu do zlewozmywaka: nie pozwól, aby Twoje przedmioty latały: Ten kosz do zmywarki nie może latać części butelek na całej zmywarce, jeśli podczas mycia pozostaje zamknięty. Wszystko jest dobrze wyprane.
 • Kosz dla niemowląt: to wspaniały prezent na parapetówkę dla przyjaciół, którzy wprowadzają się do nowego.
 • Sztućce podróżne: oszczędność czasu: dzięki temu koszowi do mycia naczyń można zaoszczędzić czas, ponieważ części butelek nie muszą myć ręcznie, ale przechowywać wszystkie przedmioty w koszu do mycia naczyń.
 • Zmywarka: materiał MEYAL, do długotrwałego użytkowania. Praktyczna konstrukcja, można ją bezpiecznie umieścić w kuchni.
 • Newborene Essentials dla dziewczynek: można myć w zmywarce do naczyń: uchwyt na pałeczki do mycia w zmywarce może być używany zarówno w cyklach prania i suszenia. Kosz na przybory jest zabezpieczony przed gorącym powietrzem, dzięki czemu pałeczki do jedzenia, słomki mogą dokładnie wyschnąć przed odłożeniem.

mini zmywarka, Przenośny Zasilany przez USB Fala wysokiego ciśnienia Zmywarka Turbo z 2 trybami, Automatyczne wyłączanie na 15 minut Wydajny Mała zmywarka do naczyń na podróż Zastawa stołowa(Zielony)

114,77  disponible
Amazon.pl
as of 20 października, 2023 6:17 pm

Características

 • 【WYSOKA WYDAJNOŚĆ】 Ta mini zmywarka wytwarza szybkie wibracje i strumień wody pod wysokim ciśnieniem, który może przyspieszyć dyspersję, emulgację i złuszczanie płynów i plam w celu uzyskania czystości.
 • 【DWA TRYBY】 Istnieją dwa tryby, zmywarka kuchenna wykorzystuje mycie falowe i interaktywny tryb podwójnego czyszczenia z falą uderzeniową, który może pomóc dokładniej usunąć plamy na misce.
 • 【OSZCZĘDZAJ CZAS/WYSIŁEK】 Zlewozmywak można umieścić bezpośrednio w umywalce, aby umyć naczynia, aby przyspieszyć usuwanie plam z naczyń i uniknąć zmęczenia dłoni. może automatycznie wyłączyć się po 15 minutach pracy, oszczędzając energię i wysiłek, bezpieczny i opiekuńczy.
 • 【SZEROKIE ZASTOSOWANIA】 Przenośna zmywarka doskonale nadaje się do domowych kuchni, restauracji i hoteli. Zmywarka obsługuje wtyczkę USB, dzięki czemu można jej używać w dowolnym miejscu, co jest łatwe i wygodne.
 • 【GWARANCJA 100% SATYSFAKCJI】 Jesteśmy tak pewni, że nasza zmywarka w zlewie spełni lub przekroczy Twoje oczekiwania. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt, postaramy się jak najlepiej zadowolić każdego klienta.

Mini ultradźwiękowa zmywarka do naczyń | Wielofunkcyjna zmywarka do naczyń | Mycie przez USB | Urządzenie do mycia naczyń gospodarstwa domowego mała zmywarka do naczyń bez konieczności instalowania zmywarki do naczyń w podróży/mieszkaniu/domu

84,53  disponible
2 new from 84,53 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 20 października, 2023 6:17 pm

Características

 • 【Przenośna i kompaktowa】 Ta przenośna mini pralka ma wymiary 82 x 88 x 61 cm i waży 20 g. Jest lekka i mała, łatwa do przenoszenia i nadaje się do użytku w kuchni domowej. Nadaje się również do osobistych podróży. Podczas podróży służbowych można ją schować po prawej stronie walizki lub na kempingu i podczas podróży na świeżym powietrzu. Może znajdować się w każdej torbie z płótna żaglowego.
 • 【Ultradźwiękowe czyszczenie】Nasza mini zmywarka wytwarza szybkie wibracje i wysokociśnieniowe spraye, aby przyspieszyć dyspergowanie i emulgowanie oraz spuszczanie płynów i plam oraz uzyskać czystość. Wysokociśnieniowa woda wytwarza utlenione pęcherzyki, aby przyspieszyć usuwanie plam skórki.
 • 【Oszczędność czasu i oszczędność energii】 Ta zmywarka do naczyń może być ustawiona w taki sposób, że wyłącza się przez 15 minut, aby zaoszczędzić czas podczas mycia naczyń podczas innych zadań. Ta ultradźwiękowa zmywarka może być umieszczona bezpośrednio w basenie, oszczędza czas i wysiłek oraz jest najlepszym wyborem dla gospodyń domowych.
 • 【Zasilanie USB】 Zmywarka do naczyń obsługuje wtyczki USB, dzięki czemu można ją używać wszędzie tam, gdzie chcesz.
 • 【Gwarancja jakości】 Nieustannie staramy się oferować naszym uznanym klientom przenośne i niezawodne zmywarki do naczyń. Jeśli nie jesteś zadowolony z produktu, skontaktuj się z nami. Oferujemy wysokiej jakości obsługę klienta.

Wakects ultradźwiękowa myjka stołowa USB Mała wielofunkcyjna do mycia naczyń kuchennych Przenośna zmywarka do naczyń owocowych (niebieska)

83,42  disponible
Amazon.pl
as of 20 października, 2023 6:17 pm

Características

 • Oszczędność czasu i energii: Ta ultradźwiękowa zmywarka może być umieszczona bezpośrednio w zbiorniku, oszczędzając czas i wysiłek.
 • USTAWIENIE GODY: Można go ustawić tak, aby wyłączał się przez 15 minut, aby zaoszczędzić czas na myciu naczyń, aby zrobić coś innego.
 • ŁATWY W przenoszeniu: Lekki i mały, łatwy do przenoszenia i nadaje się do użytku domowego w kuchni.
 • WODA WYSOKIEJ CIŚNIENIA: Woda pod wysokim ciśnieniem wytwarza utlenione bąbelki, aby przyspieszyć usuwanie plam z naczyń.
 • Gniazdo USB: Nasza mini zmywarka obsługuje wtyczkę USB za pomocą, tworzy szybkie wibracje i natryskiwania wody pod wysokim ciśnieniem, aby przyspieszyć dyspersję, emulgację i obieranie płynów i plam, aby osiągnąć czystość.

Comfort zmywarka do naczyń z 3 osłonami, 7 programami, sterowanie dotykowe, wyświetlacz LED, opóźniony start i funkcja mycia do użytku na zewnątrz, biała

1.460,12  disponible
Amazon.pl
as of 20 października, 2023 6:17 pm

Características

 • 【 Swobodna instalacja 】 Zmywarka do naczyń firmy Comfee umożliwia ręczne dodawanie wody, jeśli nie ma podłączenia do kranu lub można ją po prostu podłączyć do kranu. Dodatkowo zmywarka jest wyposażona w odpływ wody, który odprowadza wodę bezpośrednio do umywalki lub wiadra
 • 【Kompaktowy rozmiar i eleganckie wzornictwo】 Zmywarka do naczyń w bardzo kompaktowym rozmiarze 420 × 435 × 465 mm sprawia, że miejsce nie jest już problemem. Jest to idealne rozwiązanie do małych domów, mieszkania, sal sypialnych i hoteli. Nowoczesne wzornictwo idealnie pasuje do każdego stylu kuchni
 • 【 Elastyczna pojemność】 Dzięki elastycznemu i przydatnemu systemowi regałów zmywarka COMFEE może pomieścić do 17 kategorii i 30 naczyń o maksymalnym rozmiarze do 270 mm. Dzięki pojemności 3 zestawów sztućców jest idealny dla 2-3 osób
 • 【Sześć trybów czyszczenia】 Różne tryby mycia, w tym higiena 72°, intensywne, ECO, szkło, 58 min i szybkie mycie, zmywarka do naczyń zapewnia wysoką elastyczność, co zapewnia idealne czyszczenie w bardzo wygodnym czasie
 • 【Prosta i intuicyjna】Dzięki specjalnemu i precyzyjnemu wzornictwu zmywarka COMFEE jest bardzo łatwa w obsłudze; na panelu sterowania znajdują się precyzyjne symbole dla łatwego wyboru. Instrukcje przypominają o odpowiednim czasie napełnianiu środka do płukania i soli i zapewniają doskonały efekt prania za każdym razem

Exquisit Zmywarka stołowa GSP206-030F srebrna | zmywarka do naczyń 55 cm wolnostojąca | mała zmywarka do naczyń, 6 nakryć do naczyń, wyświetlacz LED

1.552,71  disponible
Amazon.pl
as of 20 października, 2023 6:17 pm

Características

 • Mniejsze wymiary: srebrny GSP206-030F jest kompaktowy i zapewnia miejsce na 6 nakryć wymiarowych. Dzięki elastycznym możliwościom ustawienia pasuje bez problemu do każdego mieszkania, nawet w ograniczonych pomieszczeniach.
 • Łatwe czyszczenie: dzięki 7 różnym programom, w tym samooczyszczaniu i programowi szybkiego działania, który zapewnia doskonałe rezultaty w ciągu zaledwie 60 minut, ta zmywarka może być elastycznie dostosowana do indywidualnych potrzeb.
 • Elektroniczne wskaźniki braku soli i nabłyszczacza sprawiają, że konserwacja jest bezproblemowa. Wyświetlacz pokazuje pozostały czas pracy bieżącego cyklu płukania, dzięki czemu można optymalnie zaplanować swój czas.
 • Zmywarka stołowa o klasie energetycznej F i niskim średnim zużyciu wynoszącym zaledwie 0,608 kWh na cykl jest wyjątkowo oszczędna i przyjazna dla środowiska.
 • Nasza marka istnieje już od ponad 30 lat i zapewnia jakość w dobrej cenie. Przy produkcji ważne są dla nas obszary zrównoważonego rozwoju, ochrony środowiska i odpowiedzialności społecznej.

Mini zmywarka, zmywarka ultradźwiękowa USB Zmywarka do naczyń Mała instalacja Bezpłatna zmywarka oszczędza miejsce Mini zmywarka (niebieska)

95,82  disponible
Amazon.pl
as of 20 października, 2023 6:17 pm

Características

 • ★ 【Praktyczna】 Ta ultradźwiękowa zmywarka może być umieszczona bezpośrednio w umywalce, co pozwala zaoszczędzić czas i wysiłek.
 • ★ 【Regulowane】 Urządzenie można ustawić tak, aby wyłączyć na 15 minut, aby zaoszczędzić czas na zmywanie naczyń i innych rzeczy.
 • ★ 【Szybkie usuwanie plam】 Woda pod wysokim ciśnieniem wytwarza utlenione bąbelki, aby przyspieszyć usuwanie plam z naczyń.
 • ★ 【Zasada działania】 Nasza mini zmywarka obsługuje korzystanie z wtyczki USB, wytwarza szybkie wibracje i wysokociśnieniowe strumienie wody, aby przyspieszyć dyspersję i emulgowanie, a także usuwanie płynów i plam oraz osiągnąć właściwości.
 • ★ 【Zastosowanie】 Lekki i mały, łatwy do przenoszenia na wschód i nadaje się do domowej kuchni.
/* */ Go up

Kontynuując korzystanie z witryny, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.