male zmywarki do naczyn

mini zmywarka, Przenośny Zasilany przez USB Fala wysokiego ciśnienia Zmywarka Turbo z 2 trybami, Automatyczne wyłączanie na 15 minut Wydajny Mała zmywarka do naczyń na podróż Zastawa stołowa(biały)

181,85  disponible
Amazon.pl
as of 29 listopada, 2022 1:09 pm

Características

Part NumberLurozep1g0utrqgi7487-11
Colorbiały

Zmywarka ultradźwiękowa, wielofunkcyjna mini zmywarka do naczyń domowych, wibracje o dużej prędkości, strumień wody pod wysokim ciśnieniem, przenośna mała leniwa zmywarka do naczyń do ponownego ładowania (czerwona)

95,56  disponible
2 new from 95,56 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 29 listopada, 2022 1:09 pm

Características

 • 【Korzystanie z wtyczek USB】 Nasza mini zmywarka obsługuje wtyczki USB, które mogą wytwarzać szybkie wibracje i strumień wody pod wysokim ciśnieniem, aby przyspieszyć rozprowadzanie, emulgowanie i złuszczanie cieczy i plam oraz utrzymywanie czystości.
 • 【Pęcherzyki utleniające】 Woda pod wysokim ciśnieniem tworzy utlenione pęcherzyki, aby przyspieszyć usuwanie zabrudzonych naczyń.
 • 【Ustaw czas】 Możesz wyłączyć czas na 15 minut, aby zaoszczędzić czas zmywania naczyń i innych rzeczy.
 • 【Mały i łatwy do przenoszenia】 Lekki, mały, łatwy do przenoszenia, odpowiedni do domowej kuchni.
 • 【Oszczędź czas i wysiłek】 Tę zmywarkę ultradźwiękową można umieścić bezpośrednio w zlewie, oszczędzając czas i wysiłek.

Mini zmywarka do naczyń, przenośna zmywarka do naczyń za jednym kliknięciem, mała zmywarka stołowa do rodzinnych restauracji

739,10  disponible
2 new from 739,10 zł
Amazon.pl
as of 29 listopada, 2022 1:09 pm

Características

 • ? Zróżnicowane przechowywanie: Dodaj szuflady, w których można przechowywać noże, łyżki do ryżu i inne przybory kuchenne.
 • ? Zmywarka stołowa: innowacyjny podwójny wlot wody, pięć trybów czyszczenia, podwójny spray wody obracany o 360°, funkcja zmiękczania wody.
 • ? 6 wyrafinowanych trybów prania: aby spełnić różne potrzeby związane z czyszczeniem i życiem, specjalnie zaprojektowano 6 wyrafinowanych trybów mycia naczyń i zaprojektowano różne tryby prania dla różnych grup członków rodziny, którzy są bardziej profesjonalni i zdrowi.
 • ? Redukcja wibracji i hałasu: pierścień uszczelniający można zdjąć, aby uniknąć nadmiernego hałasu podczas zamykania pokrywy i zapobiec przedostawaniu się małych owadów i mrówek.
 • ? Wysoka jakość: Staramy się oferować naszym klientom najlepszą obsługę. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami. W ciągu 24 godzin udzielimy Ci satysfakcjonującej odpowiedzi.

Mini zmywarka do naczyń, wielofunkcyjna zmywarka kuchenna, przenośna, mała zmywarka do naczyń bez konieczności instalacji(czerwona)

142,72  disponible
Amazon.pl
as of 29 listopada, 2022 1:09 pm

Características

 • [Wysoka prędkość drgań i natryskiwanie wody pod wysokim ciśnieniem]: nasz mini blat zmywarki obsługuje wtyczkę USB za pomocą, tworzy drgania o wysokiej prędkości i natryskiwanie wody pod wysokim ciśnieniem, aby przyspieszyć dyspersję i obieranie płynów i plam, aby osiągnąć czystość
 • [Oszczędzaj czas i wysiłek]: Ta mini zmywarka USB może być umieszczona bezpośrednio w umywalce, mini zmywarka może zaoszczędzić czas i wysiłek; Zmywarka w zlewie może być ustawiona na wyłączenie na 15 minut, aby zaoszczędzić czas na mycie naczyń, aby zrobić inne rzeczy
 • [Efektywne usuwanie plam]: zmywarka do naczyń ma wodę pod wysokim ciśnieniem, przenośna zmywarka do zlewu może wytwarzać utlenione bąbelki, aby przyspieszyć usuwanie plam z naczyń
 • [Przenośna zmywarka i mini]: Przenośna zmywarka jest lekka i mała, zmywarka do zlewu jest łatwa do przenoszenia, a przenośna zmywarka do zlewu nadaje się do użytku domowego w kuchni
 • [Prosta obsługa]: mini przenośna zmywarka USB do naczyń do kuchni nie jest konieczne, aby zainstalować, eliminując problemy z procesem instalacji, oszczędzając czas i przestrzeń; Zasada działania polega na myciu naczyń ze stałym napływem wody pod wysokim ciśnieniem, używając szybkiego płukania pod wysokim ciśnieniem, aby osiągnąć cel mycia naczyń

Mini zmywarka, zmywarka ultradźwiękowa USB Zmywarka do naczyń Mała instalacja Bezpłatna zmywarka oszczędza miejsce Mini zmywarka (zielona)

139,31  disponible
2 new from 139,31 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 29 listopada, 2022 1:09 pm

Características

 • 【Praktyczna】 Ta ultradźwiękowa zmywarka może być umieszczona bezpośrednio w basenie, co oszczędza czas i wysiłek. Można go ustawić w taki sposób, że wyłącza się przez 15 minut, aby zaoszczędzić czas podczas mycia i zrobić inne rzeczy.
 • 【Metoda czyszczenia】 Nasza mini zmywarka obsługuje wtyczki USB, wytwarza szybkie wibracje i wysokociśnieniowe spraye, aby przyspieszyć dyspersję i emulgację oraz spuszczać ciecze i plamy oraz uzyskać czystość.
 • 【Wydajność】 Wysokociśnieniowa woda wytwarza oksydowane pęcherzyki, aby przyspieszyć usuwanie plam z naczyń.
 • 【Zastosowanie】 Lekki i mały, łatwy do przenoszenia i nadaje się do użytku w gospodarstwie domowym.
 • 【Gwarancja jakości】 Jeśli nie jesteś zadowolony z produktu, możesz się z nami skontaktować. Oferujemy wysokiej jakości obsługę klienta.

CHUANGRUN Mini ultradźwiękowa myjka do naczyń, przenośna myjka do naczyń USB, mała zmywarka do naczyń domowych bez instalacji, oszczędza miejsce, do podróży, domu, pokoju dziennego

267,30  disponible
Amazon.pl
as of 29 listopada, 2022 1:09 pm

Características

 • 【PRAKTYCZNE: Ta ultradźwiękowa zmywarka może być umieszczona bezpośrednio w zbiorniku, oszczędzając czas i wysiłek. Można go ustawić na 15 minut, aby zaoszczędzić czas na myciu naczyń i robić inne rzeczy.
 • 【Czyszczenie ULTRASONICZNE】Nasza zmywarka tworzy szybkie wibracje i strumienie wody pod wysokim ciśnieniem, aby przyspieszyć dyspersję i emulgację oraz obieranie płynów i plam, aby osiągnąć czystość. Woda pod wysokim ciśnieniem wytwarza utlenione bąbelki, aby przyspieszyć usuwanie plam z naczyń.
 • 【Przenośny i kompaktowy】Lekki i mały, łatwy do przenoszenia i nadaje się do użytku domowego w kuchni. Nadaje się również do podróży osobistych. Podczas podróży służbowych można ją przechowywać po prawej stronie walizki lub na kempingu w kamperze, podczas podróży na świeżym powietrzu.
 • Zasilanie przez USB】Domowe środki czyszczące do zmywarek obsługują korzystanie z wtyczki USB, umożliwiając korzystanie z niej gdziekolwiek chcesz.
 • 【Oszczędność czasu i oszczędność energii】Ta zmywarka kuchenna może być ustawiona na 15 minut, aby zaoszczędzić czas podczas mycia naczyń, aby zrobić coś innego. Ultradźwiękowa zmywarka może być umieszczona bezpośrednio w zbiorniku, co oszczędza czas i wysiłek, co jest najlepszym wyborem dla gospodyń domowych.

Silikonowa przyssawka dla małych dzieci - podzielony talerz do samodzielnego karmienia, naczynie i miska dla niemowląt i małych dzieci, pasuje do większości tac na krzesełka, bez BPA, nadaje się do zmywarki w kuchence mikrofalowej (krab-zielony)

 out of stock
Amazon.pl
as of 29 listopada, 2022 1:09 pm

Características

 • Nasze talerze dla małych dzieci są podzielone na 3 przegrody, wymiary 23 x 15 x 3 cm, z przyssawką o średnicy 10 cm, które zapewniają koniec z bałaganem.
 • Wykonany w 100% z materiału silikonowego klasy spożywczej, który może być spokojny dla bezpieczeństwa i radości.
 • Silikonowy talerz do naczyń zaprojektowany w uroczym kształcie kraba, który będzie uwielbiany przez dzieci w każdym wieku
 • Materiał silikonowy jest odporny na wysoką temperaturę, miękki i elastyczny, bezpieczny w użyciu w kuchence mikrofalowej i zmywarce.
 • Antypoślizgowy talerz dla niemowląt można łatwo umyć, wystarczy umyć ręcznie ciepłą wodą z mydłem lub umyć w zmywarce.

Sterilisationsschränke Zmywarka do naczyń, w pełni automatyczna, do gospodarstwa domowego, mała zmywarka do naczyń. Nie jest konieczne samodzielne zamontowanie zmywarki do naczyń. 3 inteligentne prognozy czyszczenia

2.167,22  disponible
Amazon.pl
as of 29 listopada, 2022 1:09 pm

Características

 • ✔ 【Małe i ekskluzywne wzornictwo】: zmywarka do naczyń jest mała i nie stanowi już problemu. Eleganckie i nowoczesne wzornictwo uzupełni każdy styl kuchni. Można go postawić na blacie roboczym lub zainstalować w szafce o odpowiednich wymiarach.
 • ✔ 【Wysoka odporność na temperaturę, wytrzymałość i trwałość】: odporne na wysokie temperatury miski i kosze, nylonowa powierzchnia na całej powierzchni, zapobiega stukaniu naczyń, łatwe do ciągnięcia, trwałe i łatwe w obsłudze.
 • ✔ 【Trzy metody czyszczenia】: Trzy inteligentne metody czyszczenia, za pomocą których można usuwać różne plamy oleju
 • W zależności od różnych plam oleju w naczyniach dostępne są trzy metody czyszczenia, aby sprostać różnym potrzebom umywalki. Jest to praktyczne i beztroskie oraz zapewnia dobry czas po jedzeniu.
 • ✔ 【 72-godzinny bijak 】: 72-godzinny grzebień, naczynia są jeszcze czyste, po wyjęciu z domu automatyczne wywietrzniki do 72 godzin, usuwanie zapachów, hamowanie rozwoju bakterii i przechowywania naczyń, czyszczenie i suszenie przez długi czas

Mini zmywarka, zmywarka ultradźwiękowa USB Zmywarka do naczyń Mała instalacja Bezpłatna zmywarka oszczędza miejsce Mini zmywarka (niebieska)

130,40  disponible
Amazon.pl
as of 29 listopada, 2022 1:09 pm

Características

 • ★ 【Praktyczna】 Ta ultradźwiękowa zmywarka do naczyń może być umieszczona bezpośrednio w umywalce, dzięki czemu zaoszczędzisz czas i wysiłek.
 • ★ 【Możliwość regulacji】 Urządzenie można ustawić w taki sposób, że zostanie wyłączone przez 15 minut, aby zaoszczędzić czas na zmywaniu naczyń i innych rzeczy.
 • ★ 【Szybkie usuwanie plam】 Wysokociśnieniowa woda wytwarza oksydowane pęcherzyki, aby przyspieszyć usuwanie plam z naczyń.
 • ★ 【 Sposób obsługi 】 Nasza mini zmywarka do naczyń obsługuje korzystanie z wtyczki USB, wytwarza szybkie wibracje i promienie wody wysokociśnieniowej, aby przyspieszyć dyspersję i emulgcję oraz usuwanie cieczy i plam.
 • ★ 【Zastosowanie】 Lekki i mały, łatwy do przenoszenia na wschód i nadaje się do rusztu w domu.

CHUANGRUN ultradźwiękowa myjka do naczyń, 15 minut do szybkiego usuwania plam do czyszczenia warzyw do naczyń, mała zmywarka do naczyń bez konieczności instalacji, do podróży/mieszkania

289,85  disponible
Amazon.pl
as of 29 listopada, 2022 1:09 pm

Características

 • 【Czyszczenie ULTRASONICZNE】Nasza zmywarka tworzy szybkie wibracje i strumienie wody pod wysokim ciśnieniem, aby przyspieszyć dyspersję i emulgację oraz obieranie płynów i plam, aby osiągnąć czystość. Woda pod wysokim ciśnieniem wytwarza utlenione bąbelki, aby przyspieszyć usuwanie plam z naczyń.
 • 【Przenośny i kompaktowy】Lekki i mały, łatwy do przenoszenia i nadaje się do użytku domowego w kuchni. Nadaje się również do podróży osobistych. Podczas podróży służbowych można ją przechowywać po prawej stronie walizki lub na kempingu w kamperze, podczas podróży na świeżym powietrzu.
 • Zasilanie przez USB】Domowe środki czyszczące do zmywarek obsługują korzystanie z wtyczki USB, umożliwiając korzystanie z niej gdziekolwiek chcesz.
 • 【Oszczędność czasu i oszczędność energii】Ta zmywarka kuchenna może być ustawiona na 15 minut, aby zaoszczędzić czas podczas mycia naczyń, aby zrobić coś innego. Ultradźwiękowa zmywarka może być umieszczona bezpośrednio w zbiorniku, co oszczędza czas i wysiłek, co jest najlepszym wyborem dla gospodyń domowych.
 • 【Zastosowanie: mała zmywarka idealnie nadaje się do czyszczenia owoców, naczyń i warzyw itp.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

/* */ Go up

Al continuar utilizando el sitio web, usted acepta el uso de COOKIES, de acuerdo con la configuración actual de su navegador.