male tatuaze dla kobiet

77 Arkuszy Tymczasowy Tatuaż, 17 Arkuszy Pół Ramienia Kwiat Łapacz Snów Kot Złota Rybka Fałszywe Tatuaże dla Dorosłych, 60 Arkuszy Małe Tymczasowe Tatuaże Realistyczne dla Kobiet Dziewcząt i Dzieci

49,90  disponible
Amazon.pl
as of 13 marca, 2024 12:55 pm

Características

 • 【77 ARKUSZY/PARTIA】 Występuje w większych i mniejszych rozmiarach, tatuaże na pół ramienia mogą zakrywać duże części ciała, rozmiar 7,48 * 3,74 cala (19 * 9,5 cm) * 17 sztuk, małe urocze naklejki z tatuażami rozmiar 3,85 * 2,28 cala (9,8 * 5,8 cm) * 60 sztuk.Tatuaż Semi permanents może również nakładać je na niektóre gładkie przedmioty, takie jak szkło, kubek, artykuły papiernicze, etui na telefon itp.
 • 【ŁATWY W UŻYCIU】 W ciągu 10-20 sekund za pomocą samej wody można go szybko wkleić w mniej niż minutę, zachowują naturalny wygląd przez 3-5 dni (jak świeży tatuaż). Jest również łatwy do usunięcia, zmywalny , usuń, przecierając alkoholem lub olejkiem do ciała.
 • 【WODOODPORNE I TRWAŁE】 Tymczasowe tatuaże są wodoodporne, nietoksyczne i antyalergiczne. Nie musisz się martwić o pocenie się, kąpiel, pływanie i inne czynności, które go zmyją. Fałszywe tatuaże będą trwać 3-5 dni. Jeśli będziesz ostrożniejsza, dłużej utrzyma się na skórze.
 • 【REALISTYCZNY I BEZBOLESNY】 Jeśli boisz się zrobić prawdziwy tatuaż, tymczasowy tatuaż dla mężczyzn, kobiet i nastolatków będzie najlepszym wyborem. Zdobądź taki jak prawdziwy tatuaż bez bólu i nie zostawiaj blizn! Możesz przykleić go na ramionach, dłoniach , palce, nogi, stopy, obojczyk, szyja, klatka piersiowa, aby pokazać swoją osobowość i wyrazić swoje pomysły.
 • 【DLA WIELU AKCJI】 Nadaje się na różne okazje, takie jak impreza, szkoła, wakacje, fotografia, klub nocny, plaża, ślub, wieczór panieński, nocowanie, festiwale muzyczne, kostiumy, miejsce pracy i życie codzienne. Mieszane i dopasowywane to świetna kombinacja tatuaży razem nawet Twoi znajomi pomyślą, że to było prawdziwe! Ciesz się tą głównie zabawną rzeczą ze znajomymi i rodziną!

Konsait Tatuaż tymczasowy czarny tatuaż, sztuka na ciało, mały tatuaż, naklejki na rękę, tatuaże dla mężczyzn i kobiet (30 arkuszy), smok, skorpion wilk

28,91  disponible
Amazon.pl
as of 13 marca, 2024 12:55 pm

Características

 • Zestaw tymczasowych tatuaży dla mężczyzn, kobiet, dorosłych, dzieci - zawiera 30 arkuszy tymczasowych tatuaży do naklejenia, które są zadrukowane nietoksycznym tuszem. Świetna zabawa na imprezy, specjalne wydarzenia również do testowania, jak wyglądałby prawdziwy tatuaż.
 • 【Ponad 300 rodzajów różnych wzorów tatuaży】 Najnowsze i modne wzory dla dziewcząt, chłopców, kobiet, mężczyzn!!! Dodaj skorpiona, smoka, kotwicę, oko, plemię, gwiazdę, księżyc, wilk, strzałę itd., aby wyrazić swoją osobowość dzięki wyglądowi prawdziwych tatuaży. Użyj kilku tatuaży, aby stworzyć pełne rękawy. Teraz jest Twoja szansa!
 • 【Trwały, wodoszczelny, zdejmowany, trwały】 Tymczasowy tatuaż utrzymuje się przez 3-5 dni, zależy od tego, ile bierzesz prysznic i jak często szorujesz tymczasowy tatuaż dla dorosłych mydłem i wodą, wystarczy nanieść w 10-20 sekund wodą i łatwo usunąć poprzez natarcie alkoholu, oliwy z oliwek.
 • 【Wspaniały dodatek na imprezę】 Idealny prezent dla dorosłych, chłopców, kobiet, mężczyzn, chłopców, dziewcząt, nastolatków, motocyklistów, rockowców; na urodziny, Boże Narodzenie, torebki na imprezy dla dzieci. Noś ją w dzień lub w nocy, aby zakryć klatkę piersiową, twarz, ramiona, talię, rękawy, plecy, nogi, ramiona, klatkę piersiową, rękę, stopy, szyję i każdą inną część ciała.
 • 【Kupuj z zaufaniem】 Nasze czarne tatuaże tymczasowe dla mężczyzn i kobiet dorosłych są objęte gwarancją zwrotu pieniędzy i satysfakcji, Twoje zadowolenie jest naszym priorytetem. Idealne na Halloween, do studia fitness, na imprezę, imprezę punkową, do klubu, na karnawał, podróże, wesele, taniec, pływanie na plaży, festiwale, wakacje, koncerty, basen, plażę, do sukni wieczorowej, festiwalu muzycznego, wieczory kawalerskie i wiele innych.

Konsait Tatuaż wodoszczelny, czarny, tymczasowy tatuaż, małe tatuaże na ciało, tatuaże na ramię, dla mężczyzn i kobiet, na szyję na nadgarstku (30 arkuszy)

28,91  disponible
Amazon.pl
as of 13 marca, 2024 12:55 pm

Características

 • 30 arkuszy czarnych, małych naklejek z tatuażem, liście o wymiarach 6,9 x 10 cm, w tym smok, róża, kot, kotwica, krzyż, serce, pióra, ptaki, motyle, zwierzęta, plemiona i wiele innych, najnowsze i modne wzory dla dziewcząt, chłopców, kobiet, mężczyzn! !! Aby wyrazić swoją osobowość dzięki wyglądowi prawdziwych tatuaży.
 • Tymczasowy czarny tatuaż długo utrzymujący się przez 3-5 dni, zależy od tego, jak często bierzesz prysznic i jak często szorujesz tymczasowy tatuaż dla dorosłych wodą i mydłem, wystarczy nałożyć w 10-20 sekund wodą i łatwo usunąć poprzez pocieranie alkoholem, olejem do ciała, oliwą z oliwek.
 • Tatuaż można przykleić na ramionach, talii, rękawach, plecach, nogach, ramionach, klatce piersiowej, dłoni, stopach, karku i każdej innej części ciała. Twoi znajomi pomyślą, że zrobiłeś nowy tatuaż! Świetna zabawa na imprezy, Halloween, idealne tatuaże dla dorosłych, chłopców, kobiet, mężczyzn, chłopców, dziewcząt, nastolatków.
 • Podobnie jak część ciała dla Twojej skóry, idealnie nadają się na plażę lub basen, urlop, koncerty, imprezy rave, do klubu nocnego lub po prostu na normalny dzień pracy lub szkoły. Zawsze wtedy, gdy chcesz ubrać swoje ciało czymś wyjątkowym i wyjątkowym.
 • Nasze fałszywe czarne, malutkie tymczasowe naklejki z tatuażami są objęte gwarancją zwrotu pieniędzy i satysfakcji, Twoje zadowolenie jest naszym priorytetem.

COKTAK 28 arkuszy tymczasowych tatuaży dla mężczyzn, kobiet, dzieci, chłopców, dziewcząt, rąk, szyi, małych astronautów, planet, księżyc, gwiazd, sztuczne tatuaże

44,21  disponible
Amazon.pl
as of 13 marca, 2024 12:55 pm

Características

 • ★【8 arkuszy】--COKTAK Brand tymczasowe tatuaże w pakiecie 【Wymiary】: 10 x 6 cm
 • ★ 【Długotrwały】--Trzymaj przez 3-5 dni małe naklejki nieskończoności miłosne tatuaże dla dziewczynek - urocze tatuaże z kreskówkami
 • ★ 【Łatwe zastosowanie】--10-20 sekund za pomocą wody i łatwego usunięcia olejkiem dla dzieci.
 • ★【Bezpieczeństwo】--Nietoksyczne, spełniają standardy bezpieczeństwa i nietoksycznych materiałów.
 • ★【Piękno i realistycznie】--Pokaż swoje sztuczne tatuaże wszędzie! Tatuaż można przykleić na ramionach, nadgarstkach, palcach, talii, rękawach, plecach, nogach, ramionach ciała, seksownej klatce piersiowej, dłoni, stopach, szyi i każdej innej części ciała, na plażę, na festiwale, basen, podróże, do klubu i wielu innych...

Konsait 18 arkuszy tatuaży tymczasowych w kolorze czarnym, małe arkusze, tatuaże dla mężczyzn i kobiet, smoki, kotwice, oko, skorpion Graphic Elk i Meh

23,83  disponible
Amazon.pl
as of 13 marca, 2024 12:55 pm

Características

 • 【Zestaw tymczasowych tatuaży dla mężczyzn, kobiet, dorosłych i dzieci】 Zawiera 18 arkuszy tymczasowych naklejek do tatuażu, które są drukowane nietoksycznym tuszem, arkusze mają wymiary ok. 6 x 10 cm, Twoi przyjaciele pomyślą, że nabiorą nowy tatuaż! Świetna zabawa na imprezy, specjalne wydarzenia również do testowania.
 • 【45 rodzajów różnych wzorów tatuaży: skorpiony, gwiazdy, krzyż, kotwica, strzałki, zwierzęta, oczy, smok i tribal. Użyj kilku tatuaży, aby stworzyć pełne etui na ramię. Jeśli chcesz mieć duży tatuaż tymczasowy, ale martwisz się bólem i kosztami, to teraz masz szansę. Tatuaże tymczasowe można stosować w ciągu kilku sekund i nikt nie uwierzy, że nie są one prawdziwe.
 • 【Trwały, wodoszczelny, zdejmowany, trwały tatuaż tymczasowy utrzymuje się na skórze przez 3-5 dni, w zależności od tego, jak często padasz pod prysznicem i jak często szorujesz tymczasowy tatuaż wodą z mydłem i wodą. Wystarczy przez 10-20 sekund nałożyć wodą i lekko przetrzeć alkoholem, oliwą do ciała.
 • 【Akcesoria imprezowe】 Idealny prezent dla dorosłych, chłopców, kobiet, mężczyzn, młodzieży, motocyklistów, rocków; na urodziny, Boże Narodzenie, imprezy dla dzieci. Można ją nosić w dzień lub w nocy, na klatce piersiowej, twarzy wszędzie i natychmiast zmieniać. Wspaniały kostium na Halloween, do studia fitness, na imprezę, do punku, na sesję zdjęciową, do klubu, na karnawał, podróż, na wesele, do tańca, na plażę, na festiwale, wakacje, koncerty, basen, plażę, kolację, festiwale, festiwale muzyczne, czerwiec
 • 【Kupuj dziękuję】 Nasze naklejki do tymczasowego tatuażu, zestaw papierowy z czarną osłoną, niestandardowe wzornictwo na klatce piersiowej, celtyckim oko, smoki zwrócą pieniądze i gwarancja satysfakcji. Zadowolenie klienta jest naszym priorytetem. Spraw sobie przyjemność!

Moguri® 5 arkuszy tymczasowych tatuaży, napis w tatuażach do naklejenia, tatuaże samoprzylepne, małe wzory, słodki kot, muzyka, miłość, dla kobiet i mężczyzn, nie blakną

14,49  disponible
Amazon.pl
as of 13 marca, 2024 12:55 pm

Características

 • Zakres dostawy: 5 arkuszy tymczasowych klejek do tatuażu. Wzór nie jest widoczny przy pierwszym łożeniu, stopniowo zmienia kolor w ciągu 24 godzin. !
 • Utrzymuje się dłużej: wodoodpor i trwała, ok. 2-3 tygodnie.
 • Wymiary: 10 x 6 cm arkusz.
 • Proste zastosowanie: 1) Wytnij ulubiony motyw, zdjąć folię ochronną. 2) Umieść pustą stronę klejki skórę. 3) Wystarczy zwilżyć tylną stronę i przycisnąć przez 20-30 sekund. 4) Ostrożnie oderwij papier nośny i gotowe! 5) Kolor rozwija się powoli po 12-24 godzich po wyschnięciu klejki. 6) Wynik końcowy jest wyświetlany w ciągu 48-72 godzin.
 • Wskazówki: wzór nie jest widoczny przy pierwszym użyciu, stopniowo zmienia kolor w ciągu 24 godzin. Aby farba trwała dłużej, nie leży jej moczyć przez 2 godziny i nie szorować silnie. Należy zwrócić uwagę to, aby części wzoru nie miały kontaktu z inną skórą lub ubraniem przez dłuższy czas podczas oczekiwania rozwój wzoru.

Yazhiji Małe wodoodporne tatuaże tymczasowe, 60 arkuszy, księżyce, konstelacje, kompas, kotwice, słowa, linie, kwiaty, dla dzieci, dorosłych, mężczyzn, kobiet

69,97  disponible
Amazon.pl
as of 13 marca, 2024 12:55 pm

Características

 • Duża ilość – 60 arkuszy malutkich tatuaży tymczasowych zawiera ponad 300 znakomitych wzorów, z których każdy jest bardzo popularny.
 • Wodoodporne i trwałe – Materiały z których zrobione są tatuaże spełniają standardy FDA, są wodoodporne, nietoksyczne, nie uczulają i mogą utrzymać się na ciele przez wiele dni.
 • Wysoka jakość – Wrażanie jakie robi tatuaż tymczasowy jest podobne do tego, jakie robi prawdziwy tatuaż. Możesz zmylić innych, przyklejając je do swojego ciała.
 • Pokaż swoją osobowość – Jeśli uważasz, że prawdziwe tatuaże są bolesne, tatuaże tymczasowe będą najlepszym wyborem. Możesz wybrać wzór tymczasowego tatuażu, który po prostu przykleisz do swojego ciała, bez zbędnego bólu. Sztuczny tatuaż pokazuje Twoją osobowość i wyraża Twoje pomysły.
 • Szybkie i łatwe stosowanie – Usuń przezroczystą folię, nałóż tatuaż na czystą, suchą skórę, zwilż mokrym ręcznikiem papierowym, usuń papier i pozostaw do wyschnięcia. To takie proste!

Tymczasowy Tatuaż Ciemna Seria Mały Wzór Ucho Z Tyłu Kostki Naklejka Na Nadgarstek Osobowość Wodoodporna Mężczyźni I Kobiety Symulacja Trwały Czarny Mały Tatuaż

29,99  disponible
2 new from 29,99 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 13 marca, 2024 12:55 pm

Características

 • Bezpieczny i zdrowy: nasze tymczasowe naklejki z tatuażami są wykonane z papieru wodnego, który jest bezpieczny dla środowiska i nie szkodzi skórze. Nie ma bólu, nie trzeba wydawać mnóstwa pieniędzy, aby mieć prawdziwy tatuaż, a projekt można często zmieniać. Utrzymuje się na skórze od 3 do 5 dni.
 • Szeroko stosowane: Realistyczne tymczasowe tatuaże nadają się do twarzy, policzków, talii, nadgarstków, tatuaży na ramionach, dłoni, stóp, kostek, palców, szyi, ramion, pleców, klatki piersiowej, nóg lub dowolnego miejsca na ciele. Może również zakrywać blizny na ciele.
 • Tatuaże z transferem wodnym są łatwe: po prostu umieść fałszywą naklejkę tatuażu na skórze i użyj wilgotnej gąbki, aby przytrzymać ją przez około 15 sekund, a następnie usuń ją, gdy uzyskasz zabawny wygląd! Łatwo usuwa się alkoholem, olejkiem dla dzieci, olejem kokosowym, oliwą z oliwek.
 • Pokaż swoją osobowość w dowolnym miejscu: idealny do dekoracji kostiumów na Halloween, tatuaży na przyjęcie urodzinowe, plaży, basenu, klubu, tańca wielkanocnego, Halloween, maskarady, bożego narodzenia, walentynek, prezentu urodzinowego, akcesoriów wakacyjnych lub baru w klubie nocnym.
 • Ponad 1000 stylowych wzorów tatuaży: W naszym sklepie mamy wiele realistycznych zestawów do tatuaży tymczasowych z pięknymi wzorami!

Tymczasowe tatuaże 56 sztuk-wodoodporny tatuaż na ramię mały tatuaż, kwiaty korony kolekcja zwierząt smok tatuaże dla dorosłych mężczyzn i kobiet

58,99  disponible
Amazon.pl
as of 13 marca, 2024 12:55 pm

Características

 • ❤ [Wodoodporny i trwały] Surowce do tymczasowych tatuaży są wodoodporne, nietoksyczne, mogą trwać 3-5 dni na ciele.
 • ❤ [Dwa rozmiary i wiele wzorów] kwiaty zwierzęta korony naklejki z tatuażami mogą pokrywać części ciała, rozmiar to 8,9 * 6,3 cala (22,6 * 16 cm) 10 sztuk, 3,9 * 2,3 cala (9,8 * 5,8 cm) 40 arkuszy. Możesz to udostępnić z rodziną i przyjaciółmi.
 • ❤ [Łatwy do nałożenia] Usuń przezroczystą folię, nałóż tatuaż na czystą, suchą skórę, wytrzyj tatuaż wilgotnym ręcznikiem papierowym, Usuń papier, pozwól tatuażowi wyschnąć. To takie proste!
 • ❤ [Realistyczny] Efekt tatuażu kwiatów jest zbliżony do prawdziwego tatuażu. Może oszukiwać innych, przyklejając się do twojego ciała. Możesz przykleić go do ramion, grzbietu dłoni, palców, dużych stóp, małych stóp, obojczyka, północy, szyi, klatki piersiowej itp.
 • ❤[Show your personality] If you think real tattoos are painful, you can choose the Fake Tattoo pattern you like to paste on your body without causing you pain. The fake tattoo can show your personality and express your ideas.

Yazhiji 70 arkuszy wodoodporny tymczasowy tatuaż dla dziewczynek lub chłopców dzieci 10 arkuszy większe pół ramienia róża wąż zegar fałszywe tatuaże dla mężczyzn lub kobiet i 60 arkuszy mały ptak kwiat sowa jeleń naklejka tatuaż

89,97  disponible
Amazon.pl
as of 13 marca, 2024 12:55 pm

Características

 • ✔ [DUŻA ILOŚĆ] oto 2 różne rozmiary tymczasowych tatuaży z dużą ilością. Duży rozmiar kwiatowych naklejek tatuażowych to 9,45 * 5,35 cala (24 * 13,6 cm) 10 arkuszy, mały piękny rozmiar tatuażu to 3,9 * 2,3 cala (9,8 * 5,8 cm) 60 arkuszy. Podziel się nim i ciesz się nim z rodziną i przyjaciółmi.
 • ✔[WODOODPORNE I TRWAŁE] Surowce naklejek tatuażowych Yazhiji są zgodne ze standardami FDA, wodoodporne, nietoksyczne i niealergiczne, mogą trwać wiele dni na ciele.
 • ✔[WYSOKA JAKOŚĆ] Efekt tatuażu Yazhiji jest zbliżony do prawdziwego tatuażu. Może oszukiwać innych, przyklejając się do twojego ciała.
 • ✔[POKAŻ OSOBOWOŚĆ] Jeśli uważasz, że prawdziwe tatuaże są bolesne, najlepszym wyborem będą tymczasowe tatuaże. Możesz wybrać wzór fałszywego tatuażu, który chcesz wkleić na swoje ciało, nie powodując bólu. Fałszywy tatuaż może pokazać Twoją osobowość i wyrazić Twoje pomysły.
 • ✔[SZYBKIE I ŁATWE W ZASTOSOWANIU] Usuń przezroczystą folię, nałóż tatuaż na czystą, suchą skórę, przetrzyj tatuaż wilgotnym ręcznikiem papierowym, usuń papier, pozwól tatuażowi wyschnąć. To takie proste!
/* */ Go up