male tatuaze dla kobiet

Konsait Tatuaż tymczasowy czarny tatuaż, sztuka na ciało, mały tatuaż, naklejki na rękę, tatuaże dla mężczyzn i kobiet (30 arkuszy), smok, skorpion wilk

28,91  disponible
Amazon.pl
as of 29 stycznia, 2024 1:40 pm

Características

 • Zestaw tymczasowych tatuaży dla mężczyzn, kobiet, dorosłych, dzieci - zawiera 30 arkuszy tymczasowych tatuaży do naklejenia, które są zadrukowane nietoksycznym tuszem. Świetna zabawa na imprezy, specjalne wydarzenia również do testowania, jak wyglądałby prawdziwy tatuaż.
 • 【Ponad 300 rodzajów różnych wzorów tatuaży】 Najnowsze i modne wzory dla dziewcząt, chłopców, kobiet, mężczyzn!!! Dodaj skorpiona, smoka, kotwicę, oko, plemię, gwiazdę, księżyc, wilk, strzałę itd., aby wyrazić swoją osobowość dzięki wyglądowi prawdziwych tatuaży. Użyj kilku tatuaży, aby stworzyć pełne rękawy. Teraz jest Twoja szansa!
 • 【Trwały, wodoszczelny, zdejmowany, trwały】 Tymczasowy tatuaż utrzymuje się przez 3-5 dni, zależy od tego, ile bierzesz prysznic i jak często szorujesz tymczasowy tatuaż dla dorosłych mydłem i wodą, wystarczy nanieść w 10-20 sekund wodą i łatwo usunąć poprzez natarcie alkoholu, oliwy z oliwek.
 • 【Wspaniały dodatek na imprezę】 Idealny prezent dla dorosłych, chłopców, kobiet, mężczyzn, chłopców, dziewcząt, nastolatków, motocyklistów, rockowców; na urodziny, Boże Narodzenie, torebki na imprezy dla dzieci. Noś ją w dzień lub w nocy, aby zakryć klatkę piersiową, twarz, ramiona, talię, rękawy, plecy, nogi, ramiona, klatkę piersiową, rękę, stopy, szyję i każdą inną część ciała.
 • 【Kupuj z zaufaniem】 Nasze czarne tatuaże tymczasowe dla mężczyzn i kobiet dorosłych są objęte gwarancją zwrotu pieniędzy i satysfakcji, Twoje zadowolenie jest naszym priorytetem. Idealne na Halloween, do studia fitness, na imprezę, imprezę punkową, do klubu, na karnawał, podróże, wesele, taniec, pływanie na plaży, festiwale, wakacje, koncerty, basen, plażę, do sukni wieczorowej, festiwalu muzycznego, wieczory kawalerskie i wiele innych.

Konsait 18 arkuszy tatuaży tymczasowych w kolorze czarnym, małe arkusze, tatuaże dla mężczyzn i kobiet, smoki, kotwice, oko, skorpion Graphic Elk i Meh

23,83  disponible
Amazon.pl
as of 29 stycznia, 2024 1:40 pm

Características

 • 【Zestaw tymczasowych tatuaży dla mężczyzn, kobiet, dorosłych i dzieci】 Zawiera 18 arkuszy tymczasowych naklejek do tatuażu, które są drukowane nietoksycznym tuszem, arkusze mają wymiary ok. 6 x 10 cm, Twoi przyjaciele pomyślą, że nabiorą nowy tatuaż! Świetna zabawa na imprezy, specjalne wydarzenia również do testowania.
 • 【45 rodzajów różnych wzorów tatuaży: skorpiony, gwiazdy, krzyż, kotwica, strzałki, zwierzęta, oczy, smok i tribal. Użyj kilku tatuaży, aby stworzyć pełne etui na ramię. Jeśli chcesz mieć duży tatuaż tymczasowy, ale martwisz się bólem i kosztami, to teraz masz szansę. Tatuaże tymczasowe można stosować w ciągu kilku sekund i nikt nie uwierzy, że nie są one prawdziwe.
 • 【Trwały, wodoszczelny, zdejmowany, trwały tatuaż tymczasowy utrzymuje się na skórze przez 3-5 dni, w zależności od tego, jak często padasz pod prysznicem i jak często szorujesz tymczasowy tatuaż wodą z mydłem i wodą. Wystarczy przez 10-20 sekund nałożyć wodą i lekko przetrzeć alkoholem, oliwą do ciała.
 • 【Akcesoria imprezowe】 Idealny prezent dla dorosłych, chłopców, kobiet, mężczyzn, młodzieży, motocyklistów, rocków; na urodziny, Boże Narodzenie, imprezy dla dzieci. Można ją nosić w dzień lub w nocy, na klatce piersiowej, twarzy wszędzie i natychmiast zmieniać. Wspaniały kostium na Halloween, do studia fitness, na imprezę, do punku, na sesję zdjęciową, do klubu, na karnawał, podróż, na wesele, do tańca, na plażę, na festiwale, wakacje, koncerty, basen, plażę, kolację, festiwale, festiwale muzyczne, czerwiec
 • 【Kupuj dziękuję】 Nasze naklejki do tymczasowego tatuażu, zestaw papierowy z czarną osłoną, niestandardowe wzornictwo na klatce piersiowej, celtyckim oko, smoki zwrócą pieniądze i gwarancja satysfakcji. Zadowolenie klienta jest naszym priorytetem. Spraw sobie przyjemność!

77 Arkuszy Tymczasowy Tatuaż, 17 Arkuszy Pół Ramienia Kwiat Łapacz Snów Kot Złota Rybka Fałszywe Tatuaże dla Dorosłych, 60 Arkuszy Małe Tymczasowe Tatuaże Realistyczne dla Kobiet Dziewcząt i Dzieci

49,90  disponible
Amazon.pl
as of 29 stycznia, 2024 1:40 pm

Características

 • 【77 ARKUSZY/PARTIA】 Występuje w większych i mniejszych rozmiarach, tatuaże na pół ramienia mogą zakrywać duże części ciała, rozmiar 7,48 * 3,74 cala (19 * 9,5 cm) * 17 sztuk, małe urocze naklejki z tatuażami rozmiar 3,85 * 2,28 cala (9,8 * 5,8 cm) * 60 sztuk.Tatuaż Semi permanents może również nakładać je na niektóre gładkie przedmioty, takie jak szkło, kubek, artykuły papiernicze, etui na telefon itp.
 • 【ŁATWY W UŻYCIU】 W ciągu 10-20 sekund za pomocą samej wody można go szybko wkleić w mniej niż minutę, zachowują naturalny wygląd przez 3-5 dni (jak świeży tatuaż). Jest również łatwy do usunięcia, zmywalny , usuń, przecierając alkoholem lub olejkiem do ciała.
 • 【WODOODPORNE I TRWAŁE】 Tymczasowe tatuaże są wodoodporne, nietoksyczne i antyalergiczne. Nie musisz się martwić o pocenie się, kąpiel, pływanie i inne czynności, które go zmyją. Fałszywe tatuaże będą trwać 3-5 dni. Jeśli będziesz ostrożniejsza, dłużej utrzyma się na skórze.
 • 【REALISTYCZNY I BEZBOLESNY】 Jeśli boisz się zrobić prawdziwy tatuaż, tymczasowy tatuaż dla mężczyzn, kobiet i nastolatków będzie najlepszym wyborem. Zdobądź taki jak prawdziwy tatuaż bez bólu i nie zostawiaj blizn! Możesz przykleić go na ramionach, dłoniach , palce, nogi, stopy, obojczyk, szyja, klatka piersiowa, aby pokazać swoją osobowość i wyrazić swoje pomysły.
 • 【DLA WIELU AKCJI】 Nadaje się na różne okazje, takie jak impreza, szkoła, wakacje, fotografia, klub nocny, plaża, ślub, wieczór panieński, nocowanie, festiwale muzyczne, kostiumy, miejsce pracy i życie codzienne. Mieszane i dopasowywane to świetna kombinacja tatuaży razem nawet Twoi znajomi pomyślą, że to było prawdziwe! Ciesz się tą głównie zabawną rzeczą ze znajomymi i rodziną!

Konsait Tatuaż wodoszczelny, czarny, tymczasowy tatuaż, małe tatuaże na ciało, tatuaże na ramię, dla mężczyzn i kobiet, na szyję na nadgarstku (30 arkuszy)

28,91  disponible
Amazon.pl
as of 29 stycznia, 2024 1:40 pm

Características

 • 30 arkuszy czarnych, małych naklejek z tatuażem, liście o wymiarach 6,9 x 10 cm, w tym smok, róża, kot, kotwica, krzyż, serce, pióra, ptaki, motyle, zwierzęta, plemiona i wiele innych, najnowsze i modne wzory dla dziewcząt, chłopców, kobiet, mężczyzn! !! Aby wyrazić swoją osobowość dzięki wyglądowi prawdziwych tatuaży.
 • Tymczasowy czarny tatuaż długo utrzymujący się przez 3-5 dni, zależy od tego, jak często bierzesz prysznic i jak często szorujesz tymczasowy tatuaż dla dorosłych wodą i mydłem, wystarczy nałożyć w 10-20 sekund wodą i łatwo usunąć poprzez pocieranie alkoholem, olejem do ciała, oliwą z oliwek.
 • Tatuaż można przykleić na ramionach, talii, rękawach, plecach, nogach, ramionach, klatce piersiowej, dłoni, stopach, karku i każdej innej części ciała. Twoi znajomi pomyślą, że zrobiłeś nowy tatuaż! Świetna zabawa na imprezy, Halloween, idealne tatuaże dla dorosłych, chłopców, kobiet, mężczyzn, chłopców, dziewcząt, nastolatków.
 • Podobnie jak część ciała dla Twojej skóry, idealnie nadają się na plażę lub basen, urlop, koncerty, imprezy rave, do klubu nocnego lub po prostu na normalny dzień pracy lub szkoły. Zawsze wtedy, gdy chcesz ubrać swoje ciało czymś wyjątkowym i wyjątkowym.
 • Nasze fałszywe czarne, malutkie tymczasowe naklejki z tatuażami są objęte gwarancją zwrotu pieniędzy i satysfakcji, Twoje zadowolenie jest naszym priorytetem.

COKTAK 8 arkuszy małych, seksownych warg, czarne kreskówki, tymczasowe tatuaże dla dzieci, urocze gwiazdki, tatuaże dla dzieci, tatuaż nieskończona miłość, kobiety, ciało, wodoodporne, dla dziewcząt,

44,21  disponible
Amazon.pl
as of 29 stycznia, 2024 1:40 pm

Características

 • ★【28 arkuszy! Wiele tatuaży tymczasowych dla mężczyzn i kobiet – zawiera ponad 500 ekskluzywnych wzorów COKTAK różnorodność marek, wodoodporne, tymczasowe tatuaże dla mężczyzn i chłopców, modne popularne wzory naklejek w jednym opakowaniu. 【Wymiary】: 28 arkuszy małych tatuaży tymczasowych dla dzieci dziewczynek 10,5 x 6 cm UFO kosmos Słońce Księżyc Gwiazda Geometria Góry Kosmos Śliczny System Słońce Rakieta Wodoodporny Tatuaż Kosmonauta Rysunki Liniowe Tatuaże Tymczasowe Przestrzeń.
 • ★ 【Trwałe tatuaże 3D】- Trwałość 4-6 dni - kreatywne tatuaże typu "zrób to sam" dla dzieci, tymczasowe tatuaże dla kobiet, dziewcząt, dorosłych, dziewcząt, czarne, astronauta, gwiazdy, planety. Tatuaże do naklejania na skórę, tatuaże samoprzylepne dla dorosłych, akcesoria festiwalowe, tatuaże samoprzylepne, tatuaże ścienne.
 • ★ 【Łatwe nakładanie, realistyczne i wodoszczelne】- 10-20 sekund wystarczy przenieść wodę i łatwo zmyć olejkiem dla niemowląt. Półtrwałe tatuaże tymczasowe damskie wyglądają jak prawdziwe i utrzymują artykuły z długim rękawem. Fałszywe tatuaże dla kobiet, mężczyzn, dzieci, tymczasowe. Tatuaże do naklejenia na kolor skóry. Akcesoria na festiwal. Tatuaż na twarz, tatuaże samoprzylepne, sztuczne tatuaże. Tatuaże ścienne, wodoodporny tatuaż.
 • ★ 【Bezpieczne tatuaże tymczasowe dla dorosłych i dzieci】- COKTAK tatuaże tymczasowe dla nastolatek i dziewcząt przeszły test FDA, zdrowy zestaw tuszów do tatuażu bez bólu, spełniają surowe standardy bezpieczeństwa i nietoksyczne materiały. Pokaż swoje sztuczne zestawy tatuaży wszędzie! Tatuaże twarz, szyja, kostki, uszy, ramiona, nadgarstki, przedramię, palce, talia, ręce, plecy, nogi, ramiona, klatka piersiowa, ręka, stopy, uda, body art tatuaż. tatuaże, tatuaże.
 • ★ 【Pokaż swoją osobowość wszędzie i w każdej chwili】- Możesz użyć nietoksycznych zestawów tatuaży, które doskonale nadają się do makijażu na Halloween, kostiumy, artykuły do tatuażu urodzinowego, przysługi, przyjaciele, anime, clipart, błyski, światło błyskowe, ilustracja, pływająca plaża, wycięcie, butelka, basen, estetyka, klub, taniec wielkanocny, maskarada, Boże Narodzenie, miłośnicy, lodówka, ołówek. pudełko, autodekor

Yazhiji 70 arkuszy wodoodporny tymczasowy tatuaż dla dziewczynek lub chłopców dzieci 10 arkuszy większe pół ramienia róża wąż zegar fałszywe tatuaże dla mężczyzn lub kobiet i 60 arkuszy mały ptak kwiat sowa jeleń naklejka tatuaż

89,97  disponible
Amazon.pl
as of 29 stycznia, 2024 1:40 pm

Características

 • ✔ [DUŻA ILOŚĆ] oto 2 różne rozmiary tymczasowych tatuaży z dużą ilością. Duży rozmiar kwiatowych naklejek tatuażowych to 9,45 * 5,35 cala (24 * 13,6 cm) 10 arkuszy, mały piękny rozmiar tatuażu to 3,9 * 2,3 cala (9,8 * 5,8 cm) 60 arkuszy. Podziel się nim i ciesz się nim z rodziną i przyjaciółmi.
 • ✔[WODOODPORNE I TRWAŁE] Surowce naklejek tatuażowych Yazhiji są zgodne ze standardami FDA, wodoodporne, nietoksyczne i niealergiczne, mogą trwać wiele dni na ciele.
 • ✔[WYSOKA JAKOŚĆ] Efekt tatuażu Yazhiji jest zbliżony do prawdziwego tatuażu. Może oszukiwać innych, przyklejając się do twojego ciała.
 • ✔[POKAŻ OSOBOWOŚĆ] Jeśli uważasz, że prawdziwe tatuaże są bolesne, najlepszym wyborem będą tymczasowe tatuaże. Możesz wybrać wzór fałszywego tatuażu, który chcesz wkleić na swoje ciało, nie powodując bólu. Fałszywy tatuaż może pokazać Twoją osobowość i wyrazić Twoje pomysły.
 • ✔[SZYBKIE I ŁATWE W ZASTOSOWANIU] Usuń przezroczystą folię, nałóż tatuaż na czystą, suchą skórę, przetrzyj tatuaż wilgotnym ręcznikiem papierowym, usuń papier, pozwól tatuażowi wyschnąć. To takie proste!

URAQT Czarne Tymczasowe TatuażE, 10 Arkuszy DużE Naklejki Z TatuażEm Szkieletu Lwa Wilka Z 20 Arkuszami MałY Wodoodporny FałSzywy Tatuaż, Ramię, Szyja, Twarz Temp Tattoo Tymczasowe TatuażE Naklejki Dla Kobiet I MężCzyzn

31,99  disponible
Amazon.pl
as of 29 stycznia, 2024 1:40 pm

Características

 • 【ZABAWA I REALISTYCZNOŚĆ】 30 arkuszy realistycznych tymczasowych tatuaży, w tym 10 dużych naklejek z tatuażami i 20 małych naklejek. Istnieją piękne wzory, takie jak totemy kwiatowe, sowy, kotwice, krzyże, lwy i wilki, szkielety itp., Aby w jak największym stopniu zaspokoić Twoje potrzeby i zapewnić Ci niekończące się niespodzianki.
 • 【BEZPIECZNY W UŻYCIU】 Wysokiej jakości plastry do twarzy i ciała nie zawierają szkodliwych substancji i są bezpieczne dla skóry. Łatwy w użyciu, tył szablonu można łatwo odkleić i nie zaszkodzi usunąć go ze skóry. Można go przymocować do ramion, grzbietu dłoni, stóp, obojczyka, szyi, klatki piersiowej i innych części.
 • 【POKAŻ SWOJĄ OSOBOWOŚĆ】 Jeśli prawdziwe tatuaże sprawiają Ci ból, najlepszym rozwiązaniem będą tatuaże tymczasowe. Możesz wybrać wzór, który Ci się podoba i przykleić go do ciała, nie powodując przy tym bólu. Fałszywe tatuaże mogą pokazać Twoją osobowość i wyrazić Twoje myśli.
 • 【ŁATWY W UŻYCIU I USUWANIU】 Bez kleju odklej przezroczystą warstwę, przyklej ją do ramienia, odczekaj 20-30 sekund po zwilżeniu wodą i ciesz się tatuażem. Wystarczy namoczyć tatuaż w oliwce dla dzieci lub oliwie z oliwek, a po kilku minutach zostanie on usunięty. Wodoodporny i długotrwały, utrzymuje się na skórze od 3 do 5 dni.
 • 【SZEROKOŚĆ UŻYWANIA】 Zabawne tymczasowe tatuaże są idealne na imprezy tematyczne, plażę lub basen, imprezy karnawałowe, Halloween lub po prostu zwykły dzień w pracy lub szkole. Idealny na każdą porę roku, to świetny prezent dla przyjaciół i rodziny.

Yazhiji Małe wodoodporne tatuaże tymczasowe, 60 arkuszy, księżyce, konstelacje, kompas, kotwice, słowa, linie, kwiaty, dla dzieci, dorosłych, mężczyzn, kobiet

69,97  disponible
Amazon.pl
as of 29 stycznia, 2024 1:40 pm

Características

 • Duża ilość – 60 arkuszy malutkich tatuaży tymczasowych zawiera ponad 300 znakomitych wzorów, z których każdy jest bardzo popularny.
 • Wodoodporne i trwałe – Materiały z których zrobione są tatuaże spełniają standardy FDA, są wodoodporne, nietoksyczne, nie uczulają i mogą utrzymać się na ciele przez wiele dni.
 • Wysoka jakość – Wrażanie jakie robi tatuaż tymczasowy jest podobne do tego, jakie robi prawdziwy tatuaż. Możesz zmylić innych, przyklejając je do swojego ciała.
 • Pokaż swoją osobowość – Jeśli uważasz, że prawdziwe tatuaże są bolesne, tatuaże tymczasowe będą najlepszym wyborem. Możesz wybrać wzór tymczasowego tatuażu, który po prostu przykleisz do swojego ciała, bez zbędnego bólu. Sztuczny tatuaż pokazuje Twoją osobowość i wyraża Twoje pomysły.
 • Szybkie i łatwe stosowanie – Usuń przezroczystą folię, nałóż tatuaż na czystą, suchą skórę, zwilż mokrym ręcznikiem papierowym, usuń papier i pozostaw do wyschnięcia. To takie proste!

SOOVSY 70 arkuszy tymczasowy tatuaż Tribal Totem lew smok sowa orzeł pół ramię tatuaż dla mężczyzn kobiety temp tatuaże kwiat motyl czaszka kotwica małe fałszywe naklejki z tatuażami dla kobiet mężczyzn

64,49  disponible
Amazon.pl
as of 29 stycznia, 2024 1:40 pm

Características

Part NumberJX49-Flower4-2
ModelJX49-Flower4-2

Konsait Tatuaż tymczasowy czarny tatuaż sztuka ciała małe arkusze tatuaże naklejki Fake Arm Tattoo naklejki dla mężczyzn kobiet (30 arkuszy)

28,91  disponible
Amazon.pl
as of 29 stycznia, 2024 1:40 pm

Características

 • 【Zestaw tatuaży dla kobiet i dorosłych】Zawiera 30 arkuszy tymczasowych naklejek z papieru, które są zadrukowane nietoksycznym tuszem. Arkusze mają wymiary 6 x 10 cm. Twoi znajomi będą myśleć, że zrobiłeś nowy tatuaż! Świetna zabawa na imprezy, specjalne wydarzenia również do testowania, jak prawdziwy tatuaż.
 • 【Ponad 300 różnych wzorów tatuaże】Najnowsze i modne wzory dla dziewcząt, chłopców, mężczyzn !!! wyrazić swoją osobowość poprzez wygląd prawdziwych tatuaży. Użyj kilku tatuaży, aby stworzyć pełną tulejkę na ramię. Jeśli chcesz mieć duży indywidualny tymczasowy tatuaż, ale martwisz się o ból i koszty, teraz masz szansę!
 • 【Trwały, wodoodporny, zmywalny, trwały】 Tymczasowy tatuaż na 3-5 dni, w zależności od tego, jak często spożywasz prysznic i jak często chcesz tymczasowy tatuaż dla dorosłych zetrzeć wodą i mydłem i łatwo usunąć poprzez ścieranie alkoholu, oliwy z oliwek.
 • 【Wystarczająco naturalny tatuaż, realistyczny tatuaż, na różne okazje】 Idealny prezent dla dorosłych, chłopców, kobiet, mężczyzn, chłopców, dziewcząt, nastolatek, motocyklistów, rockerów; urodziny, Boże Narodzenie, torby na imprezy dla dzieci. Można je nosić w ciągu dnia lub w nocy zakryć nogi piersiowe, twarz, ramiona, talię, rękawy, plecy, nogi, ramiona, klatkę piersiową, dłonie, stopy, szyję i inne części ciała.
 • 【Kupuj bez obaw】Nasze czarne, małe, tymczasowe naklejki z tatuażem są wspierane przez zwrot pieniędzy i satysfakcję. Zadowolenie klienta jest naszym priorytetem. Idealne na Halloween, do studia fitness, na imprezę, imprezę punkową, do klubu, na karnawał, podróż, wesele, do tańca, pływania na plaży, festiwale, urlop, koncerty, basen, plażę, suknię wieczorową, festiwal muzyczny, wieczór panieński i wiele innych.
/* */ Go up

Kontynuując korzystanie z witryny, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.