magnes do drzwi balkonowych

Perfect zestaw 4 magnetycznych zatrzasków do szafy, drzwi do szafy, drzwi samoprzylepne, magnesy do mebli, szuflad, drzwi meblowych, gabinetu, drzwi balkonowych, przesuwnych, zamek magnetyczny do szafy

32,28  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 7:35 pm

Características

 • Ultracienki magnetyczny zatrzask: metalowe płytki o grubości zaledwie 3 mm można umieścić w wąskich miejscach. Zapewnij sobie wrażenia z wolnej przestrzeni. Dzięki bardzo cienkim magnesom meblowym drzwi można łatwo i stabilnie zamknąć.
 • Silny magnes: magnesy na drzwi są wykonane z wysokiej jakości żelaza z silnym magnesem. Magnes jest wystarczająco mocny, aby bezpiecznie otwierać się drzwi szafy lub szuflady.
 • Dwa rodzaje łatwego montażu: wystarczy zainstalować zamknięcie magnetyczne do szuflady dwustronną taśmą samoprzylepną, bez wiercenia otworów na śruby lub użyć śrub.
 • Szerokie zastosowanie: ta magnetyczna zatrzask nadaje się do drzwi, drzwi przesuwnych, drzwi szafy, szuflad lub szkatułek na biżuterię, szafek kuchennych, okien, szaf na ubrania i innych mebli mieszkalnych.
 • Co otrzymasz: zestaw zawiera 4 zestawy zatrzasków magnetycznych do szafy, każdy zestaw zawiera 2 sztuki dwustronnego kleju i 4 sztuki śrub, możliwość wyboru metody instalacji zgodnie z potrzebami.

Drzwi szafki magnetyczne zaczep Jiayi 2-pak ultra cienkie przylepne magnesy szuflady łapy do szafki kuchennej magnes zatrzask zamknięcie mała szafa drzwi przesuwne szafa magnetyczne łapy lepkie

28,99  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 7:35 pm

Características

 • 【Ultracienka konstrukcja】 Grubość tylko 4,5 mm i siła magnesu 2 kg. Ta magnetyczna zasuwa do szuflady jest wystarczająco cienka, aby nie została zauważona. Również wystarczająco mocne, aby utrzymać drzwi szafki, szuflady, pokrywki, drzwi przesuwne szafy lub żaluzję duetową. Idealnie nadaje się do drzwi szafek w przyczepie kempingowej.
 • 【Mocny klej】Dwustronna taśma klejąca jest wystarczająco mocna, aby utrzymać szafkę bez wiercenia otworów na śruby. Oszczędność czasu, a także chroni drogą szafkę przed uszkodzeniem. Dodatkowo śruby do montażu. (Przed rozpoczęciem instalacji należy oczyścić powierzchnię ryglu i drzwi szafki, do których planujesz się przylegać. Należy również zamknąć drzwi i otworzyć je po 12 godzinach, aby dobrze przylegać do podłoża).
 • 【Duża siła magnesu】 Ten magnetyczny łapacz drzwi ma pojedynczy magnes do trzymania stale otwieranych drzwi szafki kuchennej lub zamkniętych szuflad, odpowiedni do użycia na drzwiach, do których zatrzask lub zawias.
 • Trwałość – płaskie magnesy do szafek są wykonane z metalu, odporne na korozję, pękanie, trwalsze i trwałe niż plastikowe. Zamykacz do drzwi szafki jest również dostarczany z wysokiej jakości śrubami montażowymi ze stali nierdzewnej. Nie musisz się martwić, że śruba łatwo się zepsuje podczas procesu montażu.
 • 【Co otrzymasz】2 x magnetyczny chwytak do szafki; 8 x śrub; 4 x dwustronny klej.

Jiayi magnetyczne zatrzaski do drzwi szafy, bardzo mocne 2 sztuki, zamek magnetyczny ze stali nierdzewnej, 28 kg, zapięcie na magnes do drzwi, zamknięcie na magnes, zamknięcie meblowe, zamknięcie do szafy, magnes do drzwi

42,99  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 7:35 pm

Características

 • Silna siła magnetyczna: uchwyt jest wyposażony w jeden dodatkowy magnes, który utrzymuje bezpiecznie drzwi szafy, szufladę, pokrywę lub bramkę. Magnetyczny zatrzask na drzwi nadaje się do stosowania w drzwiach, które są nieużyteczne lub zapobiega otwarciu drzwi szafy, szuflad lub kempingu. Dodaj dodatkowe elementy bezpieczeństwa do swojego domu dzięki naszym niezawodnym zamknięciom magnetycznym.
 • Długotrwała trwałość: obudowa ze stali nierdzewnej, zaprojektowana specjalnie do zastosowań w morskim stylu, do stosowania na świeżym powietrzu lub w wilgotnych pomieszczeniach, takich jak kuchnie i łazienka. Bardziej wytrzymałe niż tworzywo sztuczne.
 • Łatwe pozycjonowanie i wysokiej jakości śruby: najpierw należy zamontować dwa otwory eliptyczne, aby dopasować pozycję do zamknięcia. Nie musisz się więc martwić, czy trudno jest dokładnie zlokalizować uchwyty. W zestawie znajdują się ultra cienkie płytki samoprzylepne. Oszczędność czasu i łatwość lokalizacji i montażu za pomocą śrub.
 • Wąska szczelna: zaślepki przyłączeniowe mają grubość 1,5 mm i można je wpuszczać, aby zmniejszyć odstęp między szafką a drzwiami.
 • Co otrzymasz: 2 x uchwyt do szafy; śruby.

8 sztuk magnesów magnetycznych do szafy, ultra cienkie zatrzaski magnetyczne w kształcie litery L, samoprzylepne, bez dziurkowania, magnesy do drzwi ze śrubami, magnesy meblowe do szafy, drzwi balkonowych

39,99  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 7:35 pm

Características

 • Innowacyjne wzornictwo: szafka z zamknięciem magnetycznym w kształcie litery L, tylko 1,5 mm grubości, aby nie być zauważona, magnetyczna szafka jest niewidoczna, oszczędza miejsce i nie uszkadza mebli.
 • Łatwy montaż: - Magnes do drzwi szafki można zainstalować za pomocą mocnej naklejki lub śrub, łatwo i wygodnie (w zestawie ze śrubami i mocnymi naklejkami).
 • Trwałość: zatrzask magnetyczny jest wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, jest odporny na korozję i pęknięcia, może być stosowany w kuchniach, łazienkach lub wilgotnych obszarach na zewnątrz.
 • Silne magnesy: – ten magnes na drzwi zawiera pojedynczy magnes, który utrzymuje stale otwierające się drzwi szafki kuchennej zamknięte i nadaje się do stosowania na drzwiach, w których rygiel lub zawias są bezużyteczne.
 • Akcesoria: – 8 x magnes do szafy z 32 śrubami i 16 podkładkami samoprzylepnymi. Aby masa klejąca lepiej przylegała do powierzchni, należy zamknąć i otworzyć drzwi po 12 godzinach.

Door easy Moskitiera na drzwi, z wytrzymałego włókna szklanego, z bardzo mocnymi magnesami, ochrona przed owadami na drzwi balkonowe, tarasowe, zasłona magnetyczna bez wiercenia (80 x 200)

111,00  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 7:35 pm

Características

 • Szczelne zamknięcie – Dzięki 34 bardzo silnym magnesom nasza moskitiera zamyka się automatycznie i bardzo mocno. Dodatkowe obciążniki w obszyciu utrzymują zasłonę we właściwym położeniu, nawet przy wietrze.
 • Wybierz włókno szklane – Nasza moskitiera z włókna szklanego jest wyjątkowo odporna na rozdarcia i uszkodzenia, jak również na promieniowanie UV i warunki atmosferyczne. Wyjątkowo drobne oczka zapewniają najlepszą ochronę nawet przed najmniejszymi owadami.
 • Idealne dopasowanie – odpowiedni rozmiar magnetycznej moskitiery można łatwo dopasować do drzwi: Instrukcja wraz z tabelą rozmiarów znajduje się poniżej w opisie produktu.
 • Całkowicie bez wiercenia – Za pomocą dołączonej taśmy z rzepem moskitierę można zamocować na drzwiach bez użycia narzędzi. Oprócz moskitiery, do zestawu dołączone są również pinezki i praktyczna instrukcja (może nie być dostępna w języku polskim).
 • - -

Liveinu Moskitiera na drzwi, ochrona przed owadami, na magnes, do drzwi balkonowych, salonu, mocowanie na rzep, kolor szary (zapięcie na rzep) 90 x 220 cm

147,65  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 7:35 pm

Características

 • Moskitiera na drzwi: wyprodukowana z wysokiej jakości poliestru, dzięki czemu nadaje się do prania, wytrzymała i przyjazna dla środowiska.
 • Przyszyta na brzegach taśma z rzepem, łatwa instalacja, nadaje się do wszystkich rodzajów drzwi
 • Moskitiera na drzwi balkonowe: praktyczne magnetyczne łączenie, zamyka się automatycznie, praktyczna na drzwiach balkonowych lub tarasowych
 • Odpowiednia dla dzieci i zwierząt domowych, łatwo przez nią przechodzić
 • Do drzwi o maks. Szerokość: 90 cm x wysokość: 220 cm

AMZERO Magnetyczna moskitiera na drzwi balkonowe, taśma na rzepy, samoprzylepna, nie wymaga wiercenia, do drzwi balkonowych, salonu, drzwi przesuwnych, drzwi tarasowych, czarna, 80 x 210 cm

103,41  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 7:35 pm

Características

 • Świeże powietrze w: szczególnie w ciepłe letnie dni, muchy, pszczoły, komary itp. gubi się wielokrotnie. do własnego domu. Ten odstraszacz komarów blokuje latanie inwentarskiem, chroni przed chorobami zakaźnymi i przekąskami, ciesz się zdrowym, wygodnym i przyjemnym latem.
 • Zamyka się cicho i automatycznie: 32 magnesy są wszyte w magnetyczny pasek moskitiery. Podczas przechodzenia magnesy rozciągają się i zamykają zasłonę magnetyczną mocno i bez szczelin. Nawet dzieci i zwierzęta domowe mogą łatwo przejść przez siatkę.
 • Łatwy montaż – moskitiera może być łatwa i szybka dzięki paskowi na rzepy (w zestawie). Mocowanie lub zdejmowanie do drzwi bez wiercenia i piłowania, bez dodatkowych narzędzi.
 • Wysoka jakość i trwałość: moskitiera jest ciasna z ręcznie wzmocnionym szwem, bardzo odporna na rozerwanie i trwała. Możesz jej używać przez długi czas, a ta zasłona rozporowa wygląda tak samo jak zwykła zasłona.
 • Produkty pochodzenia zagranicznego podlegają lokalnej specyfice, dlatego sprzedawane zagranicą mogą różnić się pewnymi cechami, dopasowaniem, klasyfikacją wiekową, językiem etykiety lub instrukcji.

Apalus magnetyczna moskitiera na drzwi, zasłona magnetyczna jest idealna na drzwi balkonowe, drzwi do piwnicy i tarasu, dziecinnie łatwy montaż bez wiercenia, nie można skracać, 80 x 200 cm

100,00  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 7:35 pm

Características

 • Koniec z robakami i muchami: Ciesz się wolnym od robaków środowiskiem za każdym razem dzięki drzwiom z cienkiej siatki Apalus! Wpuść świeże powietrze bez martwienia się o irytujące komary. Oszczędzaj pieniądze i ciesz się zdrowszym środowiskiem, ograniczając korzystanie z klimatyzacji i chemicznych środków odstraszających owady, które mogą być niebezpieczne dla zwierząt domowych lub dzieci.
 • Łatwo się zamyka!: Dzięki magnetycznym elementom obie zasłony zamykają się automatycznie. Jest wiatroszczelna i bardzo trwała, nie przepuszcza żadnych szkodników, ale jednocześnie łatwo się rozsuwa po przejściu przez zasłonę.
 • Wielofunkcyjne: Drzwi ekranowe niewymagające użycia rąk Apalus są tak wszechstronne! Idealnie nadaje się do drzwi pojedynczych, drzwi przesuwnych i kamperów. Odpowiednie również dla zwierząt domowych! Nie musisz tworzyć drzwiczek dla psa ani drzwi dla kota w zasłonie, twoje zwierzęta mogą przechodzić przez zasłonę, jak im się podoba!
 • Łatwy montaż: Drzwi do drzwi Apalus są bardzo łatwe w montażu. Bez śrub, bez gwoździ, bez konieczności użycia narzędzi. Nałóż dołączoną taśmę samoprzylepną na ramę drzwi, a następnie nałóż drzwi ekranowe. Gotowe! Zasłona pozostaje na swoim miejscu przez całe lato. Jest zdejmowana, przenośna i nadaje się do prania. W związku z tym gdy nadejdzie zima, można ją zdjąć i schować na następny rok.
 • Produkt wysokiej jakości: Apalus zapewnia najwyższej jakości siatkę, mocne zapięcie samoprzylepne i magnesy z górnym uszczelnieniem, aby zagwarantować najlepsze drzwi ekranowe do drzwi wejściowych lub drzwi przesuwnych, które przetrwają lata. Dyskretne wzornictwo sprawia, że nadaje się do każdego środowiska.

fowong Magnetyczna moskitiera na drzwi, ochrona przed owadami, 160 x 230 cm, wzmocniona, magnetyczna moskitiera do drzwi balkonowych, salonu, drzwi tarasowych, montaż na klej

194,04  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 7:35 pm

Características

 • [WIELE ROZMIARY] Magnetyczna moskitiera Fowong ma różne specyfikacje: 80 x 200, 90 x 210, 100 x 220, 190 x 230, 200 x 240, 240 x 240 itd. Przed złożeniem zamówienia zasłony magnetycznej należy zmierzyć rozmiar drzwi. Wskazówka: Rozmiar produktu obejmuje wymiary ramy drzwi.
 • Jedyna w swoim rodzaju wiatroszczelna konstrukcja z klamrą - nasza moskitiera na drzwi balkonowe posiada praktyczną wiatroszczelną klamrę – po wielu testach odporności na wiatr wiatroszczelna klamra skutecznie zapobiega otwarciu magnetycznej drzwi przez wiatr. Doskonałe wykonanie gwarantuje długi okres użytkowania.
 • Łatwy montaż i demontaż - nie potrzeba dodatkowych narzędzi, wystarczy zamocować zasłonę na futrynie drzwi za pomocą taśmy na rzep. Z dostarczonymi gwoździami do drzwi drewnianych. Łatwa do usunięcia – w przypadku nieużywania moskitierę można łatwo rozłożyć i złożyć do przechowywania.
 • Automatyczne otwieranie i zamykanie - magnetyczna zasłona izolacyjna jest zszyta bardzo mocnymi magnesami, aby uzyskać idealne zamknięcie. Magnetyczny system zamykania umożliwia wygodne wchodzenie i wyjście bez użycia rąk. Również dzieci i zwierzęta domowe mogą bez problemu przechodzić przez siatkę.
 • [Dyrektywa obsługi klienta] Materiały z włókna szklanego mają lepszą trwałość w porównaniu z materiałami nylonowymi. Zapewnij wiele możliwości ekonomicznych! Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najlepszą obsługę. W razie pytań dotyczących naszych produktów prosimy o niezwłoczny kontakt z nami. Odpowiedzi w ciągu 12 godzin.

Icegrey moskitiera na drzwi, ochrona przed owadami, magnes, do drzwi balkonowych, salonu, zapięcie na rzep, kolor brązowy, 75 x 210 cm

123,83  disponible
2 new from 123,83 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 7:35 pm

Características

 • Moskitiera na drzwi: wyprodukowana z wysokiej jakości poliestru, dzięki czemu nadaje się do prania, wytrzymała i przyjazna dla środowiska.
 • Przyszyta na brzegach taśma z rzepem, łatwa instalacja, nadaje się do wszystkich rodzajów drzwi
 • Moskitiera na drzwi balkonowe: praktyczne magnetyczne łączenie, zamyka się automatycznie, praktyczna na drzwiach balkonowych lub tarasowych
 • Odpowiednia dla dzieci i zwierząt domowych, łatwo przez nią przechodzić
 • Do drzwi (w tym ramy) do maks. Szerokość: 75 cm x wysokość: 210 cm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

/* */ Go up

Al continuar utilizando el sitio web, usted acepta el uso de COOKIES, de acuerdo con la configuración actual de su navegador.