lampki nocne na baterie

URAQT Lampka Nocna dla Dzieci, Silikonowa Lampka Nocna z Czujnikiem Dotyku, Śliczna Kaczka Lampki do Pokoju dla Dzieci z Funkcją 30 Minutowego Timera, USB do Ładowania na Prezent Chrztu Dziecka

69,59  disponible
Amazon.pl
as of 4 grudnia, 2023 1:48 pm

Características

 • 【Wygodne Miękkie Światło】 Lampka nocna dla dzieci wybiera źródło światła o ciepłej barwie 3000 k, wygodne i miękkie ciepłe światło, tworzy dobrą atmosferę oświetlenia i pomaga spać. Niebieska dioda LED nie zaszkodzi Twoim oczom i ochroni Twój wzrok. Świetne do użytku w nocy.
 • 【30-Minutowy Tryb Uśpienia】 Lampka nocna LED ma 30-minutowy tryb uśpienia timera, wystarczy włączyć przełącznik timera 30 na dole i ustawić 30-minutowy timer. Światło wyłącza się automatycznie po 30 minutach, nie ma potrzeby wyłączania go ręcznie. Nadaje się do stosowania przed snem dziecka.
 • 【Wrażliwość na Dotyk】Silikonowa lampka nocna może być włączana, wyłączana i ustawiana w czasie za pomocą przycisku na dole. Jednocześnie możesz włączać, wyłączać i regulować jasność światła, dotykając tylnej części kaczątka. Istnieją trzy poziomy jasności. Przełączaj się swobodnie zgodnie ze swoimi potrzebami.
 • 【Wielofunkcyjny】 Lampka nocna dla noworodka może być używana jako uchwyt na telefon komórkowy, a dwie stopy kaczątka mogą umieścić telefon komórkowy do oglądania filmów, uwalniając obie ręce. Miękki silikon jest przyjemny w dotyku i można go dowolnie ugniatać i natychmiast odbije się bez deformacji. Śliczny i mały kształt żółtej kaczuszki, przenośny i bezprzewodowy, jest również ciekawą zabawką dla dzieci.
 • 【Ładowanie USB】 Lampka nocna dla dzieci ma wbudowaną baterię 1200 mAh z kablem USB, która może działać przez około 6 godzin na jednym ładowaniu. Idealna do użytku jako lampka nocna dla dzieci lub niemowląt. Może być prezentem na baby shower, prezent urodzinowy dziecka lub prezent na dzień dziecka.

Lampka nocna LED, dotykowa, przyciemniana, lampa stołowa, zasilanie bateryjne, 8 kolorów i 3 tryby, rysunek słojów, lampka nocna, bateria, ładowanie przez USB z funkcją timera

84,91  disponible
Amazon.pl
as of 4 grudnia, 2023 1:48 pm

Características

 • 【Funkcja czułości】: lampka nocna LED Touch wykorzystuje bardzo czuły panel dotykowy, który można płynnie dotykać. Panel dotykowy ma również funkcje zapobiegające dotykaniu błędów i wskaźników LED. Spraw, aby Twoje życie było bardziej mądre.
 • 【Funkcja ściemniania】: Lampka nocna LED ma nieograniczone możliwości ściemniania. Naciśnij długie "+" lub "-", aby wybrać żądaną jasność. Niższa jasność nadaje się do spania i stworzenia atmosfery, a większa jasność nadaje się do nauki i namiotu.
 • 【8 kolorów i 3 tryby】: lampa stołowa LED zasilana bateriami ma 8 kolorów do wyboru. Dostępne są 3 tryby pracy: miganie, oddychanie i gradient kolorów. W zależności od atmosfery można wybrać różne tryby i kolory.
 • 【Akumulator 1500 mAh i USB】: Ten produkt jest wyposażony w kabel USB do ładowania. Po całkowitym naładowaniu lampa stołowa może być używana przez 11-15 godzin przy normalnej jasności i 80 godzin przy najniższej jasności. Światło posiada funkcję timera. Można go ustawić w taki sposób, aby po 1 h / 2 h / 4 h / 6 h.
 • 【Posprzedaż i wskazówka】: Nasza lampka nocna LED Touch jest bardzo trwała i gwarantujemy 2 lata gwarancji. Jeśli masz problemy z jakością z naszymi produktami, kliknij "KAITOR" i "Ask a Question", aby otrzymać zwrot pieniędzy lub wymianę. 【Wskazówka】: Gdy lampka nocna migocze, akumulator jest słaby, musi być naładowany. W przypadku słabej baterii funkcja dotykowa może ulec pogorszeniu.

Görvitor Lampka nocna LED, dotykowa, ściemniana, mała lampa stołowa, zasilana bateriami, ładowana przez USB, akumulator i zmiana kolorów RGB, lampka nocna, dotykowa, dla dzieci, bezprzewodowa, do

79,91  disponible
Amazon.pl
as of 4 grudnia, 2023 1:48 pm

Características

 • 【Bezprzewodowa i zasilana bateriami】Lampka nocna LED z funkcją ściemniania, nie musi być podłączona, aby działała. Lampka nocna LED z funkcją ściemniania dotykowego jest w pełni naładowana kablem do ładowania USB C po 3-4 godzinach. Lampkę nocną LED można zabrać ze sobą wszędzie.
 • 【Łatwa obsługa】Dotknij górnej części lampy stołowej zasilanej bateriami, aby włączyć lub wyłączyć, aby szybko znaleźć drogę w ciemności. Przyciski przełączania trybu nocnego i trybu kolorów znajdują się na spodzie przedniej części lampy, oddzielone od przycisku przełączania, co ułatwia obsługę.
 • 【Ściemnianie i zmiana kolorów】W trybie oświetlenia nocnego naciśnij długo przycisk dotykowy, aby ustawić jasność. W trybie jednobarwnym naciśnij i przytrzymaj przycisk dotykowy, aby zmienić kolor. Można również ponownie kliknąć przycisk dotykowy, aby stale zmieniać kolor światła.
 • 【Wiele możliwości zastosowania】Lampka nocna dla dzieci jest zazwyczaj umieszczana na stoliku nocnym, aby ułatwić zasypianie i budzenie się w nocy. Lampkę nocną można również ustawić w korytarzu lub używać jako światło do milczenia. Lampa stołowa zasilana bateriami nadaje się do stworzenia przytulnej atmosfery i może być używana podczas imprez, wieczorów przy grillu, kina domowego itp. Lampa stołowa zasilana bateriami może być również prezentem na Boże Narodzenie.
 • 【Środki ostrożności i obsługa klienta】Jeśli poziom naładowania baterii lampy stołowej na baterie jest niski, może to spowodować, że panel dotykowy stanie się niewrażliwy. Proszę naładować ją w odpowiednim czasie. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z jakością naszych produktów, kliknij "Kaitor" i "Pytania", aby otrzymać zwrot pieniędzy lub wymianę.

Lampka Nocna [2 sztuki] Bateryjna Lampka LED z Czujnikiem Ruchu i 3 Trybami (Automatyczny/Wyłączony/Włączony), Lampka Nocna Dla Dzieci Bateria 1,5 V AA do Szafy, Korytarza, Schodów, Meblościanki

60,90  disponible
2 new from 60,90 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 4 grudnia, 2023 1:48 pm

Características

 • 【3 Tryby Kontroli】Tryb "Auto" aktywuje się w ciemnych środowiskach i automatycznie się włącza, gdy wykryje ruch osób lub zwierząt domowych. Tryb "On" pozostaje aktywny przez cały dzień, podczas gdy tryb "Off" całkowicie wyłącza nocne światło LED.
 • 【Dwa Wbudowane Czujniki】Czujnik niskiego oświetlenia wykrywa poziom światła otoczenia, aby określić, czy potrzebne jest dodatkowe oświetlenie. Czujnik podczerwieni wykrywa ruch osób lub zwierząt domowych w promieniu 4 m/120°. Połączenie tych czujników sprawia, że nocne światło dla dzieci włącza się tylko wtedy, gdy jest to konieczne, oszczędzając energię i zapewniając bezpieczeństwo.
 • 【Humanizowany Design Oświetlenia】Głowica lampy przyjmuje pochyły design, skupiając emitowane światło w górnej części i rozpraszając je w dolnej części. Dzięki temu światło dociera w dół, nie podrażniając oczu.Zasilana bateryjnie lampka nocna posiada 7 wbudowanych żarówek LED, które emitują delikatne światło, które nie będzie przeszkadzać innym.
 • 【Bezpieczne, Energiooszczędne i Wytrzymałe】Ta lampka nocna ma obudowę wykonaną z ognioodpornego materiału PC. Ma bardzo niskie zużycie energii wynoszące 0,4 W i wymaga tylko jednej baterii AA o napięciu 1,5 V (nie dołączona), aby działać przez długi czas. Jest odpowiednia do stosowania w miejscach, gdzie nie ma dostępnego gniazdka elektrycznego i ładowanie jest niewygodne.
 • 【Szerokie zastosowanie】 Ta lampka nocna ma magnes z tyłu i otwór do zawieszenia na śrubach lub gwoździach. W zestawie znajdują się również trwałe, metalowe paski magnetyczne oraz taśma samoprzylepna 3M, które pozwalają przykleić go w dowolnym miejscu, np. w szafach, korytarzach, schodach, drzwiach, ścianach, szafkach, szufladach i nie tylko.

Bonsery Lampka nocna, dotykowa, ściemniana, pilot zdalnego sterowania, lampa stołowa LED, na baterie, 256 kolorów i 3 tryby pracy, dla dzieci, lampa biurkowa, funkcja timera, do sypialni, salonu

86,93  disponible
Amazon.pl
as of 4 grudnia, 2023 1:48 pm

Características

 • Funkcja dotyku i możliwość ściemniania: możesz przyciemnić jasność bez ograniczeń w zakresie od 5% do 100%, dotykając touchpada na lampce nocnej. Możesz wybrać jasność zgodnie z różnymi scenariuszami użytkowania, takimi jak: niska jasność podczas snu, wysoka jasność podczas czytania i pracy itd., aby dobrze zadbać o Twoje oczy.
 • Dłuższy czas pracy baterii 3000 mAh: lampka nocna jest wyposażona w wbudowany akumulator 3000 mAh o dużej pojemności, który jest dwukrotnie większy niż tradycyjny akumulator 1500 mAh, a jasność utrzymuje się dłużej. Lampa stołowa może być ładowana przez USB (w zestawie), ładowanie trwa tylko 5 godzin. Lampka na najniższej jasności może świecić przez 45 godzin, a na normalnej jasności przez 9-12 godzin.
 • Funkcja timera: za pomocą pilota zdalnego sterowania można ustawić timer tak, aby lampka nocna była wyłączana co 1 h, 2 h, 4 h. Nadaje się jako lampka nocna dla dzieci i dorosłych, aby zapewnić Tobie lub Twojemu dziecku przyjemne środowisko do spania. Jest to również najlepszy prezent dla dzieci, przyjaciół i rodziny.
 • 3 tryby oświetlenia: lampa stołowa LED pozwala wybrać za pomocą koła kolorów 256 kolorów, a ponadto posiada 3 tryby oświetlenia - kolorowy tryb oddychania, tryb monochromatycznego oddychanie i gradient kolorów. Możesz wybrać ulubiony kolor jako oświetlenie otoczenia na imprezy, kolację przy świecach, do pracy, czytania, oglądania filmów, gier i ustawić je w sypialni lub salonie, aby stworzyć przyjemne środowisko świetlne do relaksu.
 • Rozmiar: wymiary lampy biurkowej wynoszą 8,5 x 8,5 x 18,2 cm i są odpowiednie dla dorosłych i dzieci. Ta lampka nocna z funkcją ściemniania jest wysokiej jakości.

Oświetlenie z czujnikiem ruchu wewnątrz, ładowalna przenośna lampka nocna LED z kablem USB, bezprzewodowa lampa ścienna z automatycznym włączaniem/wyłączaniem, do szafki, szafy, kuchni, schodów, sypialni, przedpokoju

58,37  disponible
Amazon.pl
as of 4 grudnia, 2023 1:48 pm

Características

 • 【Najnowsza lampka nocna】 Nasi klienci używają lampki nocnej jako pomocy wizualnej w łazienkach, korytarzach, schodach i innych potencjalnych przeszkód lub zagrożeń. Ze względu na innowacyjną i uroczą konstrukcję te przenośne lampki nocne są również wybierane do sypialni dla dzieci lub dorosłych, zapewniając ciepło światła w ciemności.
 • 【Światło z czujnikiem ruchu w pomieszczeniu】 Wykorzystuje drogi pasywny czujnik ruchu na podczerwień do 6 m w strefie szerokości 120 stopni i włącza się automatycznie w sytuacjach słabego oświetlenia, wyłącza się po 25 sekundach, jeśli nie ma więcej aktywności. Dostępne są 3 tryby włączania/wyłączania/automatycznego do różnych wyborów.
 • Wbudowana bateria 2000 mAh: Nie trzeba często kupować i wymieniać nienadających się do recyklingu baterii AAA. Ta lampka nocna z wbudowanym akumulatorem o dużej pojemności umożliwia dłuższe użytkowanie dzięki portowi USB, który ułatwia ładowanie wewnętrznego akumulatora. Po pełnym naładowaniu — wystarczy przełączyć na najniższy poziom, aby stale świecić przez około 3-4 dni. Nie martw się o częste ładowanie, jeśli wybierzesz tryb automatyczny, może być w trybie czuwania przez kilka miesięcy.
 • 5-stopniowa regulacja jasności: 5-stopniowa regulacja jasności światła może zaspokoić różne potrzeby. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz słabego światła, aby pomóc Ci spać, czy jasnego światła do czytania, przenośne światła z regulacją jasności to dobry wybór. Co więcej, może generować jasny i migający sygnał SOS, jeśli potrzebujesz.
 • 【Nasza obsługa】 Jeśli otrzymany produkt ma jakiś problem, skontaktuj się z nami tak szybko, jak to możliwe, zapewnimy Ci satysfakcjonującą obsługę. Co otrzymasz: 1 x lampka nocna, 1 x podstawa świetlna, 1 x pianka samoprzylepna, 1 x kabel USB, 1 x instrukcja obsługi, do 24 miesięcy gwarancji i dożywotnia pomoc techniczna.

Lampka nocna LED, dotykowa, ściemniana, lampa stołowa, zasilana bateriami, 8 kolorów i 3 tryby, słoje drewna, lampka nocna, ładowanie przez USB, funkcja timera, do sypialni, salonu

94,91  disponible
Amazon.pl
as of 4 grudnia, 2023 1:48 pm

Características

 • Funkcja czułości dotykowej: Dotykowa lampka nocna LED wykorzystuje bardzo czuły panel dotykowy, który można płynnie dotykać. Panel dotykowy posiada również funkcje zapobiegania błędom podczas dotknięć oraz wskaźniki LED. Uczyń swoje życie mądrzejszym.
 • Funkcja ściemniania: Lampka nocna LED ma nieograniczone możliwości ściemniania. Naciśnij i przytrzymaj "+" lub "-", aby wybrać żądaną jasność. Niższa jasność jest odpowiednia do spania i tworzenia atmosfery, a wyższa do nauki i biwakowania.
 • 8 kolorów i 3 tryby: Lampa stołowa LED na baterie ma 8 kolorów do wyboru. Dostępne są 3 tryby pracy: błysk, miganie i gradient kolorów. Można wybrać różne tryby i kolory w zależności od atmosfery.
 • Akumulator 1500 mAh i USB: Ten produkt jest wyposażony w kabel do ładowania USB. Po pełnym naładowaniu lampa stołowa może być używana przez 11-15 godzin w normalnej jasności i do 80 godzin na najniższym poziomie jasności. Lampa ma funkcję timera. Można go ustawić w taki sposób, aby wyłączał się po 1 h, 2 h, 4 h, 6 h.
 • Nasze lampki nocne LED Touch są bardzo trwałe. Gdy lampka nocna migocze, bateria jest słaba i musi zostać naładowana. W przypadku słabej baterii funkcja dotykowa może być zakłócona.

Lampa stołowa, bezprzewodowa, ściemniana, 5000 mAh, z metalu, zasilana bateriami, temperatura barwowa 2800-4500 K, 3 kolory, ściemniana lampka nocna LED z przełącznikiem dotykowym, do użytku na

180,00  disponible
Amazon.pl
as of 4 grudnia, 2023 1:48 pm

Características

 • 【Sterowanie dotykowe】Włączanie i wyłączanie światła poprzez szybkie dotknięcie dotykowej powierzchni klosza lampy. Wystarczy dotknąć górnego przełącznika, można dowolnie wybrać kolor światła (2800-4500 K). Naciśnij i przytrzymaj, aby ustawić jasność światła (20%-100%).
 • 【Akumulator o dużej pojemności i bezprzewodowa konstrukcja】Wbudowany akumulator 5000 mAh ładowany przez USB. Bezprzewodowa lampa stołowa może pracować przez 48 godzin w trybie najniższej mocy i 12 godzin w trybie najwyższej wydajności. Pełne ładowanie trwa zaledwie 3,5 godziny.
 • 【Możliwość ładowania】Ściemniana lampa stołowa z przełącznikiem dotykowym do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Łatwe ładowanie przez USB.
 • 【Regulowana jasność i temperatura barwowa】Krótkie naciśnięcie, aby zmienić tryb ON/OFF i temperaturę barwową. Długie naciśnięcie zapewnia bezstopniowe ściemnianie. Bezprzewodowa lampa stołowa oferuje 3 temperatury barwowe (2800 K, 3800 K, 4500 K), aby spełnić Twoje potrzeby o różnych porach dnia.
 • 【Zastosowanie wielu scenerii】Ta idealna lampa stołowa bezprzewodowa, ściemniana z łatwością poprawi Twoją przestrzeń, lampę stołową można umieścić w dowolnym miejscu, w sypialni, gabinecie, biurze, salonie, jadalni, barze, kawiarni, pokoju hotelowym itd.

ELZO Lampka nocna, ładowana bezprzewodowa lampka LED z czujnikiem ruchu z integralnym zestawem haków i magnesów, lampka nocna dla dziecka, lampka nocna do wejścia, piwnicy, garażu, szafy, toalety, łazienki, sypialni itp.

77,99  disponible
Amazon.pl
as of 4 grudnia, 2023 1:48 pm

Características

 • Akumulator i energooszczędność: Nie wymaga zewnętrznej baterii i do użytku bezprzewodowego. 3 unikalne tryby świecenia: ON / OFF / AUTO. Akumulator 600 mAh może wytrzymać co najmniej 60 dni w trybie AUTO. Może wytrzymać 13 godzin w trybie ON.
 • Ulepszona instalacja na 2 sposoby: 1) Przyklej dwustronną podkładkę samoprzylepną 3M na wbudowany magnes do dowolnej metalowej powierzchni. Możesz łatwo odkleić i przykleić lampę do ponownego naładowania; 2) Wyciągnij haczyk i powieś go w wybranym miejscu.
 • Inteligentny czujnik: w zakresie 3-5 metrów podczerwień może wyczuwać temperaturę ciała, a światło zaświeci się automatycznie i wyłącza w ciągu 20 sekund po wyjściu.
 • Idealna jasność: Nie jest zbyt jasna ani zbyt ciemna, ale wystarczająco jasna, aby przeprowadzić Cię przez ciemność bez wpadania w rzeczy. Zapewnia delikatne i wygodne światło, pomagając Tobie i Twoim dzieciom spać płynnie.
 • Wielofunkcyjne oświetlenie: Może być używane jako bezprzewodowe światło do szuflady, łazienki, bagażnika samochodowego. Idealnie nadaje się do stosowania na poddaszu, w szafie, w magazynie artykułów awaryjnych. Na stoliku do przewijania pieluch lub łóżeczku nocnym jako lampka nocna do karmienia piersią.

The Glowhouse Lampka nocna LED z czujnikiem ruchu PIR Premium Style

44,99  disponible
Amazon.pl
as of 4 grudnia, 2023 1:48 pm

Características

 • Trzy tryby: Automatyczny (aktywowany czujnik ruchu), światło nie świeci się w ciągu dnia, gdy jest wystarczająco jasny; włącza się (światło stałe, czujnik ruchu wyłączone); wyłączone
 • Światło włącza się automatycznie, gdy przejdzie w odległości 6 metrów od czujnika, wyłącza się automatycznie po 15-20 sekundach!
 • Idealna do korytarza i lądowania lub jako przyjemne światło nocne dla każdego, kto boi się ciemności, ta lampka nocna z czujnikiem ruchu jest idealnym dodatkiem do każdego domu!
 • Możesz umieścić nocną lampę z czujnikiem ruchu w dowolnym pomieszczeniu w domu, nie martwiąc się o potknięcie się o przewody! Posiada dwa czujniki: pasywny czujnik PIR (pasywny czujnik podczerwieni (PIR), który wykrywa ruch i czujnik światła, który wykrywa zmiany w świetle. Ustaw ją na tryb automatyczny, a lampka nocna z czujnikiem ruchu reaguje na zmiany w otoczeniu, oddalona o 1,5 m i zapewni ciepły, kojący blask przez około 20 sekund.
 • Ponadto lampa ma stałe ustawienie "On", dzięki czemu można ją podwoić jako światło nocne dla tych, którzy potrzebują trochę spokojności nocnej lub lampki do czytania otoczenia dla nocnych sow!
/* */ Go up

Kontynuując korzystanie z witryny, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.