lampki nocne na baterie

URAQT Lampka Nocna dla Dzieci, Silikonowa Lampka Nocna z Czujnikiem Dotyku, Śliczna Kaczka Lampki do Pokoju dla Dzieci z Funkcją 30 Minutowego Timera, USB do Ładowania na Prezent Chrztu Dziecka

69,99  disponible
Amazon.pl
as of 5 kwietnia, 2024 9:42 pm

Características

 • 【Wygodne Miękkie Światło】 Lampka nocna dla dzieci wybiera źródło światła o ciepłej barwie 3000 k, wygodne i miękkie ciepłe światło, tworzy dobrą atmosferę oświetlenia i pomaga spać. Niebieska dioda LED nie zaszkodzi Twoim oczom i ochroni Twój wzrok. Świetne do użytku w nocy.
 • 【30-Minutowy Tryb Uśpienia】 Lampka nocna LED ma 30-minutowy tryb uśpienia timera, wystarczy włączyć przełącznik timera 30 na dole i ustawić 30-minutowy timer. Światło wyłącza się automatycznie po 30 minutach, nie ma potrzeby wyłączania go ręcznie. Nadaje się do stosowania przed snem dziecka.
 • 【Wrażliwość na Dotyk】Silikonowa lampka nocna może być włączana, wyłączana i ustawiana w czasie za pomocą przycisku na dole. Jednocześnie możesz włączać, wyłączać i regulować jasność światła, dotykając tylnej części kaczątka. Istnieją trzy poziomy jasności. Przełączaj się swobodnie zgodnie ze swoimi potrzebami.
 • 【Wielofunkcyjny】 Lampka nocna dla noworodka może być używana jako uchwyt na telefon komórkowy, a dwie stopy kaczątka mogą umieścić telefon komórkowy do oglądania filmów, uwalniając obie ręce. Miękki silikon jest przyjemny w dotyku i można go dowolnie ugniatać i natychmiast odbije się bez deformacji. Śliczny i mały kształt żółtej kaczuszki, przenośny i bezprzewodowy, jest również ciekawą zabawką dla dzieci.
 • 【Ładowanie USB】 Lampka nocna dla dzieci ma wbudowaną baterię 1200 mAh z kablem USB, która może działać przez około 6 godzin na jednym ładowaniu. Idealna do użytku jako lampka nocna dla dzieci lub niemowląt. Może być prezentem na baby shower, prezent urodzinowy dziecka lub prezent na dzień dziecka.

eufy Lumi 3-packs zestawy lampek nocnych LED z czujnikiem ruchu, ciepłe białe światło, automatyczne włączanie/wyłączanie, samoprzylepna lampka do szafy do pokoju dziecięcego, sypialni, energooszczędne

99,00  disponible
Amazon.pl
as of 5 kwietnia, 2024 9:42 pm

Características

 • Lampka nocna Lumi - prosta w montażu i użytkowaniu, idealna do codziennych prac domowych
 • Marka Eufy - znana z jakości i innowacyjnych rozwiązań, ułatwiających codzienne życie
 • Wyjątkowy czujnik światła i ruchu - reaguje na ruchy w promieniu 120° z odległości do trzech metrów, zapewniając automatyczne światło w momencie, gdy jest najbardziej potrzebne
 • Praktyczne rozwiązanie - lampka nocna Lumi przynosi radość i ułatwia wykonywanie codziennych obowiązków domowych

Lampka nocna LED, dotykowa, ściemniana, lampa stołowa, zasilana bateriami, 8 kolorów i 3 tryby, słoje drewna, lampka nocna, ładowanie przez USB, funkcja timera, do sypialni, salonu

94,91  disponible
Amazon.pl
as of 5 kwietnia, 2024 9:42 pm

Características

 • Funkcja czułości dotykowej: Dotykowa lampka nocna LED wykorzystuje bardzo czuły panel dotykowy, który można płynnie dotykać. Panel dotykowy posiada również funkcje zapobiegania błędom podczas dotknięć oraz wskaźniki LED. Uczyń swoje życie mądrzejszym.
 • Funkcja ściemniania: Lampka nocna LED ma nieograniczone możliwości ściemniania. Naciśnij i przytrzymaj "+" lub "-", aby wybrać żądaną jasność. Niższa jasność jest odpowiednia do spania i tworzenia atmosfery, a wyższa do nauki i biwakowania.
 • 8 kolorów i 3 tryby: Lampa stołowa LED na baterie ma 8 kolorów do wyboru. Dostępne są 3 tryby pracy: błysk, miganie i gradient kolorów. Można wybrać różne tryby i kolory w zależności od atmosfery.
 • Akumulator 1500 mAh i USB: Ten produkt jest wyposażony w kabel do ładowania USB. Po pełnym naładowaniu lampa stołowa może być używana przez 11-15 godzin w normalnej jasności i do 80 godzin na najniższym poziomie jasności. Lampa ma funkcję timera. Można go ustawić w taki sposób, aby wyłączał się po 1 h, 2 h, 4 h, 6 h.
 • Nasze lampki nocne LED Touch są bardzo trwałe. Gdy lampka nocna migocze, bateria jest słaba i musi zostać naładowana. W przypadku słabej baterii funkcja dotykowa może być zakłócona.

AMMTOO Lampka nocna LED z czujnikiem ruchu, [8 sztuk] lampka nocna dla dzieci, auto on/off, oświetlenie szafki z przyczepnością, światło orientacyjne do pokoju dziecięcego, sypialni, korytarza itd. (8 szt.)

79,99  disponible
Amazon.pl
as of 5 kwietnia, 2024 9:42 pm

Características

 • ❤【6 sztuk ciepła biel 3200-2800 K + 2 białe światło 6500 K – 5500 K i wielofunkcyjne】Ciepła biała lampka nocna z czujnikiem ruchu nigdy nie oślepia Cię w ciemności. Lampka nocna zapewnia dzieciom i rodzicom orientację w ciemności, uspokaja Twoje dziecko i sprawia, że potknięcia się są widoczne. Od teraz nigdy więcej nie potkniesz się w ciemności i zapewnisz bezpieczeństwo swoim dzieciom i osobom starszym.
 • ❤【Czujnik ruchu PIR LED】Lampka nocna AmmToo z wbudowanym czujnikiem ruchu i czujnikiem zmierzchu. W ciemnym otoczeniu (jaśniejsze otoczenie nie uruchamia się), gdy ktoś przechodzi obok obszaru wykrywania (3-5 metrów), lampka nocna zapala się w naturalny sposób i wyłącza się po 30 sekundach, jeśli nie zostanie rozpoznany ruch. Lampka nocna LED zawsze idealnie dopasowana do Twoich potrzeb, dzięki czemu lampka nocna aktywuje się tylko w ciemności i oszczędza energię w ciągu dnia.
 • ❤【Lekka i przenośna konstrukcja】Lampki nocne i lampki do spania dla dzieci. Smukły kształt i kompaktowy rozmiar idealnie nadają się do dekoracji domu, nadają się do stosowania w szafie, schodach, kuchni, pokoju, łazience, korytarzu, lampce nocnej, zagłówku itd.
 • ❤【Oszczędność energii i ochrona środowiska】Pobór mocy wynosi zaledwie 0,5 W, a zużycie energii jest minimalne. Lampki nocne AmmToo z czujnikiem ruchu oszczędzają do 90% energii, w porównaniu z lampkami nocnymi 3 x AAA (baterie nie wchodzą w zakres dostawy). Energooszczędna dzięki funkcji automatycznego włączania/wyłączania, żywotność do 50 000 godzin.
 • ❤【Łatwa instalacja】Z dołączoną dwustronną taśmą klejącą. Nie są potrzebne śruby, nakrętki lub narzędzia, można je przymocować do każdej gładkiej powierzchni.

Lampka nocna LED, dotykowa, przyciemniana, lampa stołowa, zasilanie bateryjne, 8 kolorów i 3 tryby, rysunek słojów, lampka nocna, bateria, ładowanie przez USB z funkcją timera

84,91  disponible
Amazon.pl
as of 5 kwietnia, 2024 9:42 pm

Características

 • 【Funkcja czułości】: lampka nocna LED Touch wykorzystuje bardzo czuły panel dotykowy, który można płynnie dotykać. Panel dotykowy ma również funkcje zapobiegające dotykaniu błędów i wskaźników LED. Spraw, aby Twoje życie było bardziej mądre.
 • 【Funkcja ściemniania】: Lampka nocna LED ma nieograniczone możliwości ściemniania. Naciśnij długie "+" lub "-", aby wybrać żądaną jasność. Niższa jasność nadaje się do spania i stworzenia atmosfery, a większa jasność nadaje się do nauki i namiotu.
 • 【8 kolorów i 3 tryby】: lampa stołowa LED zasilana bateriami ma 8 kolorów do wyboru. Dostępne są 3 tryby pracy: miganie, oddychanie i gradient kolorów. W zależności od atmosfery można wybrać różne tryby i kolory.
 • 【Akumulator 1500 mAh i USB】: Ten produkt jest wyposażony w kabel USB do ładowania. Po całkowitym naładowaniu lampa stołowa może być używana przez 11-15 godzin przy normalnej jasności i 80 godzin przy najniższej jasności. Światło posiada funkcję timera. Można go ustawić w taki sposób, aby po 1 h / 2 h / 4 h / 6 h.
 • 【Posprzedaż i wskazówka】: Nasza lampka nocna LED Touch jest bardzo trwała i gwarantujemy 2 lata gwarancji. Jeśli masz problemy z jakością z naszymi produktami, kliknij "KAITOR" i "Ask a Question", aby otrzymać zwrot pieniędzy lub wymianę. 【Wskazówka】: Gdy lampka nocna migocze, akumulator jest słaby, musi być naładowany. W przypadku słabej baterii funkcja dotykowa może ulec pogorszeniu.

TEAMPD Lampka nocna zasilana baterią z czujnikiem ruchu, 2 sztuki, 3 kolory, 5 jasności, regulowane oświetlenie szafki, automatyczne włączanie/wyłączanie, lampka nocna LED, do sypialni, łazienki,

69,99  disponible
Amazon.pl
as of 5 kwietnia, 2024 9:42 pm

Características

 • Praktyczna lampa wewnętrzna TEAMPD z czujnikiem ruchu ma 3 tryby: automatyczny/włączanie/wyłączanie. Samochód – jeśli czujnik światła wykryje, że jest ciemno, czujnik ruchu aktywuje oświetlenie, gdy wykryje ruch. Jeśli chcesz mieć światło włączone lub wyłączone przez cały dzień, możesz ręcznie wybrać tryb wyłączania/włączania.
 • 3 kolory, 5 jasności regulacji: ta naklejana lampka nocna ma 7 koralików LED, które zapewniają odpowiednią ilość nieoślepiającego światła, aby poprowadzić Cię w ciemności. Nasza ulepszona lampa nocna LED oferuje 3 różne kolory światła. Ponadto jasność jest bezstopniowo regulowana od 100% do 10%. Dzięki temu możesz łatwo wybrać ustawienie, które najbardziej Ci odpowiada.
 • Bezpieczne i energooszczędne – te bateryjne lampki szafki wymagają tylko jednej baterii AA (Abaterie AA nie wchodzą w zakres dostawy). Moc wynosi 0,5 W, a czas pracy wynosi do 60 000 godzin. Te bateryjne lampki szafki posiadają certyfikat CE, co jest bardzo bezpieczne.
 • Powszechne zastosowanie: lampki nocne LED są idealne do pokoju dziecięcego, łazienki, kuchni, przedpokoju, schodów, szafy, szafy, przechowywania, spiżarni, strychu, garażu itp.
 • Dwie opcje montażu: naszą lampkę nocną z czujnikiem można zainstalować na 2 sposoby. Dzięki temu masz większy wybór. Pakiet zawiera metalowe zakładki i dwustronną taśmę, dzięki czemu można go zamocować wszędzie z czujnikiem ruchu i wbudowanymi naklejkami magnetycznymi. Lampka nocna z czujnikiem ruchu ma szczelinę z tyłu do zawieszenia na śrubie.

Lampka Nocna [2 sztuki] AAA Bateryjna Lampka LED z Czujnikiem Ruchu i 3 Kolory, Lampka Nocna Dla Dzieci Bateria 1,5 V do Szafy, Korytarza, Schodów, Meblościanki

55,99  disponible
2 new from 55,99 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 5 kwietnia, 2024 9:42 pm

Características

 • 【3 Kolory i 5 Poziomów Regulowanych & Funkcja Pamięci】Długie naciśnięcie przycisku umożliwia przełączanie między 3 ustawieniami koloru (neutralnym, ciepłym i zimnym). Krótkie naciśnięcie pozwala regulować jasność, z 5 poziomami regulacji jasności w cyklu. Automatycznie zapamiętuje ustawienia temperatury koloru i jasności. Za każdym razem, gdy włączasz nocne światło lub regulujesz temperaturę koloru i jasność, nocna lampka pamięta ostatnie ustawienie.
 • 【Dwa Zintegrowane Czujniki】Czujnik niskiego poziomu światła wykrywa poziom oświetlenia otoczenia, aby określić, czy wymagane jest dodatkowe oświetlenie. Czujnik podczerwieni wykrywa ruch osób lub zwierząt domowych w zasięgu 4 m/120°. Ta kombinacja czujników pozwala na aktywację nocnego światła jedynie wtedy, gdy jest to konieczne, a następnie automatyczne wyłączanie po 30 sekundach, co pozwala zaoszczędzić energię i zapewnia bezpieczeństwo podczas nocnych aktywności.
 • 【Wysokiej Jakości LED & Delikatne Światło】Projekt z ukrytymi diodami LED. Lampa na baterie posiada 7 wbudowanych diod LED, które emitują delikatne światło, oświetlając drogę, gdy budzisz się w nocy, bez oślepiania i zmniejszając możliwość zakłócania snu Twoich dzieci i partnera.
 • 【Bezpieczne i Energoooszczędne】Ta lampa LED z czujnikiem ruchu ma obudowę z ognioodpornego materiału PC. Zużywa bardzo małą moc, tylko 0,4 W, i wymaga tylko dwóch baterii AAA o napięciu 1,5 V (nie są dołączone), aby działać przez długi czas. Jest odpowiednia do użytku w miejscach, gdzie nie ma dostępu do gniazdka elektrycznego i ładowanie jest niewygodne.
 • 【Szerokie Zastosowanie】Ta bateria zasilana lampa ma magnetyczny przyciąg na tylnej stronie oraz rowek do zawieszenia na śrubach lub gwoździach. Jest dostarczana z dodatkowo wytrzymałymi metalowymi paskami magnetycznymi oraz samoprzylepnymi taśmami 3M, które pozwalają na zamocowanie jej w dowolnym miejscu, takim jak szafy, korytarze, schody, drzwi, ściany, szafki, szuflady, itp. Nasza roczna gwarancja producenta i przyjazna obsługa klienta zapewniają Twoje zadowolenie z zakupu.

Bonsery Lampka nocna, dotykowa, ściemniana, pilot zdalnego sterowania, lampa stołowa LED, na baterie, 256 kolorów i 3 tryby pracy, dla dzieci, lampa biurkowa, funkcja timera, do sypialni, salonu

89,54  disponible
Amazon.pl
as of 5 kwietnia, 2024 9:42 pm

Características

 • Funkcja dotyku i możliwość ściemniania: możesz przyciemnić jasność bez ograniczeń w zakresie od 5% do 100%, dotykając touchpada na lampce nocnej. Możesz wybrać jasność zgodnie z różnymi scenariuszami użytkowania, takimi jak: niska jasność podczas snu, wysoka jasność podczas czytania i pracy itd., aby dobrze zadbać o Twoje oczy.
 • Dłuższy czas pracy baterii 3000 mAh: lampka nocna jest wyposażona w wbudowany akumulator 3000 mAh o dużej pojemności, który jest dwukrotnie większy niż tradycyjny akumulator 1500 mAh, a jasność utrzymuje się dłużej. Lampa stołowa może być ładowana przez USB (w zestawie), ładowanie trwa tylko 5 godzin. Lampka na najniższej jasności może świecić przez 45 godzin, a na normalnej jasności przez 9-12 godzin.
 • Funkcja timera: za pomocą pilota zdalnego sterowania można ustawić timer tak, aby lampka nocna była wyłączana co 1 h, 2 h, 4 h. Nadaje się jako lampka nocna dla dzieci i dorosłych, aby zapewnić Tobie lub Twojemu dziecku przyjemne środowisko do spania. Jest to również najlepszy prezent dla dzieci, przyjaciół i rodziny.
 • 3 tryby oświetlenia: lampa stołowa LED pozwala wybrać za pomocą koła kolorów 256 kolorów, a ponadto posiada 3 tryby oświetlenia - kolorowy tryb oddychania, tryb monochromatycznego oddychanie i gradient kolorów. Możesz wybrać ulubiony kolor jako oświetlenie otoczenia na imprezy, kolację przy świecach, do pracy, czytania, oglądania filmów, gier i ustawić je w sypialni lub salonie, aby stworzyć przyjemne środowisko świetlne do relaksu.
 • Rozmiar: wymiary lampy biurkowej wynoszą 8,5 x 8,5 x 18,2 cm i są odpowiednie dla dorosłych i dzieci. Ta lampka nocna z funkcją ściemniania jest wysokiej jakości.

Nocne światło baterii, [2 sztuki] lampka nocna z czujnikiem ruchu, AUTO/ON/OFF, lampka nocna dzieci wbudowany magnes do szafy, schodów, korytarzy, kuchni, garażu, 4000K biały co Naturalne

45,74  disponible
2 new from 45,74 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 5 kwietnia, 2024 9:42 pm

Características

 • 【Idealne oświetlenie】Dzięki 7 kulkom LED ta lampka nocna polarowa zapewnia naturalne białe światło 4000 K, miękkie, ale wystarczająco jasne, aby poprowadzić ciemność i pomóc Ci uciec od strachu przed ciemnością, co może również chronić oczy.
 • 【3 Tryb Oświetlenia】W trybie (AUTO), ta lampka nocna z czujnikiem ruchu włącza się automatycznie, gdy wykryje ruchy w granicach 3M/120° w ciemności; I wyłącza się automatycznie po 30 sekundach zatrzymania ruchu. Możesz także przejść do trybu stałego oświetlenia (ON) w nagłych wypadkach, możesz również wybrać tryb (OFF) w ciągu dnia, aby zaoszczędzić pojemność baterii.
 • 【Bezpieczeństwo i ekonomiczne】Wykonane ze specjalnego materiału ognioodpornego na PC, ta lampka nocna dzieci jest odporna na wysoką temperaturę, są trwałe i bezpieczne. Zasilany przez 1 baterię AA (brak w zestawie), moc 0,4 W, a czas użytkowania może wynosić do 80 000 godzin.
 • 【Multi-Application】This night light is perfect for szafa, szafa, stairs, kitchen, bedroom, bufor, piwnicy, hall, piwnicy, bar stół, garaż itp. I idealny prezent dla niemowląt, dzieci, rodziny, przyjaciół i zakochanych do komfortowego snu.
 • 【Łatwa instalacja】Z dołączonymi metalowymi arkuszami i dwustronnymi taśmami, ta wbudowana szafka magnetyczna może być przymocowana w dowolnym miejscu lub zawieszona na ścianie za pomocą śrub. (UWAGA: Jeśli nasze nocne światło z czujnikiem ruchu ma problemy z jakością, skontaktuj się z nami w dowolnym momencie, a my dołożymy wszelkich starań, aby je naprawić!)

Bonsery Lampka nocna LED, dotykowa, ściemniana, 256 kolorów RGB i 3 trybami, lampka nocna dla dzieci, ładowana przez USB, z funkcją timera i pamięci, rysunek słojów drewna, bezprzewodowa, do dekoracji

 out of stock
Amazon.pl
as of 5 kwietnia, 2024 9:42 pm

Características

 • Wielofunkcyj lampka noc - lampka noc LED z funkcją ściemniania, posiada nie tylko 5 poziomów jasności, ale także obsługuje bezstopniowe ściemnianie. Dzięki temu moż łatwo zleźć jprzyjemniejszą atmosferę świetlną. 256 kolorów i 3 tryby świecenia spełnią Twoje codzienne potrzeby w zakresie relaksu, snu i pielęgcji w nocy.
 • Ochro oczu - lampka noc dla dzieci ładowa przez USB ma miękkie i przyjemne światło, które bardzo dobrze daje się do oświetlenia nocnego. Lampka noc dla niemowląt nie migocze oczami dziecka, dzięki czemu tworzy idealne środowisko do spania dla Twojej rodziny.
 • Bardzo długi czas pracy baterii: Bezprzewodowa lampa stołowa może być używa przez 17-60 godzin po pełnym ładowaniu. Dzięki temu możesz pożegć się z problemami związanymi z częstym ładowaniem. Lampa stołowa LED jest wyposażo w haczyk ułatwiający transport i może być używa kempingu, imprezach i podczas karmienia piersią.
 • 【Funkcja timera】Lampkę nocną dla dzieci moż ustawić tak, aby wyłączała się automatycznie po 1, 2 lub 3 godzich. Dzięki temu idealnie daje się jako lampka noc baterie do dekoracji sypialni, salonu, pokoju dziecięcego lub dziecięcego i jest również jlepszym prezentem dla przyjaciół.
 • 【Funkcja pamięci】 Lampka noc dla niemowląt z funkcją ściemniania jest podto wyposażo w funkcję pamięci. Po ponownym włączeniu pozostaje ostatni tryb oświetlenia. Zapewniamy 2 lata gwarancji jakości. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z mi!
/* */ Go up

Kontynuując korzystanie z witryny, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.