lampka led do czytania

LUXJET Lampka do czytania w łóżku w nocy, ładowanie z USB, elastyczne ramię 360°, 3 tryby czytania LED, do robienia na drutach, napraw, podróży, na kemping (niebieska)

86,99  disponible
2 new from 86,99 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 2 grudnia, 2022 9:39 pm

Características

 • 3 temperatury barwowe i 3 stopnie jasności: Lampka na szyję ma 3 temperatury barwowe (od 3000 K do 6500 K), 3 poziomy jasności, łącznie 9 trybów, aby spełnić wszystkie Twoje potrzeby. Pierwsze kliknięcie to zimna biel 6500 K; drugie kliknięcie to światło zimne białe 3000 K; trzecie kliknięcie to naturalna biel 4500 K. Przytrzymaj długo przycisk, aby dostosować jasność; pozwala łatwo znaleźć idealną jasność do czytania w łóżku lub w samochodzie.
 • Ciesz się czasem bezprzewodowej zabawy: Zakładana lampka LED ma wbudowany akumulator litowo-jonowy 1000 mAh, dzięki któremu możesz cieszyć się 80 godzinami bezprzewodowego oświetlenia bez ładowania (swobodne czytanie, pojedyncze światło) o dużej i niesłabnącej jasności. Lampka jest wyposażona w standardowy kabel micro-USB, dzięki któremu możesz ładować swoje światło za pomocą komputera, adaptera, ładowarki samochodowej i powerbanków, w dowolnym miejscu i czasie.
 • Zaprojektowana tak, aby chronić oczy i wspomagać prawidłową postawę: Lampka do czytania LED zapewnia stabilne i wygodne światło, chroniąc oczy przed urazami wywoływanymi intensywnym światłem. Ramiona są elastyczne i regulowane, dzięki czemu można uzyskać najbardziej komfortowy kąt. Ergonomiczna konstrukcja wokół szyi sprawi, iż nawet nie poczujesz jej obecności, ponieważ jest lekka i wygodna.
 • Lampka na szyję, nie wymaga użycia rąk: Uwolnij ręce, kiwając głową jak robot, aby dostosować kierunek światła podczas czytania lub naprawy. Ta elastyczna lampka na głowę pomaga skupić się na tym, co robisz, nie martwiąc się za każdym razem o światło. Możesz czytać w łóżku lub w ogrodzie/patio, spacerować z psem, naprawiać, oddawać się rzemiosłu, pracować, robić na drutach i wielu innych.
 • Łatwa w użyciu: Powieś ją na szyi, ciesz się czytaniem w łóżku piętrowym lub w samochodzie lub podczas nocnego lotu; jednocześnie jest odporna na pot, idealna do czytania, robienia na drutach, spacerów na świeżym powietrzu, joggingu lub grillowania.

HOTERB lampka do czytania książek, lampka zaciskowa LED, 9 diod LED, 3 tryby świecenia 360°, elastyczna lampka dotykowa, lampka na łóżko, do książek, laptopa, czarna

69,99  disponible
Amazon.pl
as of 2 grudnia, 2022 9:39 pm

Características

 • Lampka do czytania. Lampka do czytania jest bardzo lekka, można ją zamontować wszędzie i ładować przez USB, dzięki czemu nie potrzeba dodatkowych baterii. Na klipsie znajdują się dwie gumowe podkładki, aby nie pozostawiać odcisków na książce.
 • Elastyczna lampka. Mała lampka jest bardzo elastyczna, można ją łatwo przymocować do książki i wygodnie czytać. Ma różne temperatury barwowe i można łatwo wyginać jej ramię, a po ustawieniu pozostaje stabilna. Dobra lampka do czytania, regulowana indywidualnie zarówno pod względem elastyczności, jak i jasności.
 • 3 poziomy jasności. Lampka do czytania jest wyposażona w 3 jasne kolory (zimne światło, ciepłe światło i ciepłe białe światło). Lampka emituje piękne i przyjemne światło, co korzystnie wpływa na zdrowie oczu. Można łatwo czytać książkę bez nieprzyjemnego oślepiania i przeszkadzającego światła.
 • Przycisk dotykowy. Lampka nocna jest łatwa w regulacji, na górze znajduje się łatwy w obsłudze przycisk zasilania - dzięki funkcji dotykowej nie trzeba długo szukać przełącznika.
 • ️Lampka zaciskowa LED. Lampka do czytania z zaciskiem nadaje się nie tylko jako klips do oświetlenia, ale może również stać na płaskiej powierzchni, tak jak mini lampka na biurko. Jest również bardzo kompaktowa, można ją złożyć do niewielkich rozmiarów, co oznacza, że doskonale nadaje się na urlop, jest idealna do pracy w nocy w pociągu albo w samolocie.

Lampa do łóżka 3 W, możliwość ładowania, bez kabla, 28 diod LED, mała lampka do czytania, do łóżka piętrowego z akumulatorem, dotykowa lampka nocna z możliwością ściemniania, 3 zmiany kolorów i 3 jasności, mini lampka zaciskowa LED, lampka do karmienia, biała

93,99  disponible
Amazon.pl
as of 2 grudnia, 2022 9:39 pm

Características

 • Możliwość ładowania: Mała lampka do czytania na łóżko piętrowe, ładowana bez kabla. Wbudowany akumulator 1800 mAh, boczne złącze USB i kabel USB do transmisji danych wchodzą w zakres dostawy. Możesz podłączyć ją do iPada, laptopa, komputera, telefonu komórkowego i adaptera (brak w zestawie), aby naładować. Przełącznik z boku jest wyposażony w funkcję ochrony baterii, aby uniknąć zwarcia ładowania.
 • 3 zmiany kolorów i 3 intensywności: Mini lampka nocna, dotykowa, ściemniana Po włączeniu przełącznika można bezpośrednio dotknąć przycisków funkcyjnych, aby ustawić światło. Światło można ustawić w 3 temperaturach barwowych (zimna biel / ciepła biel / biała) i trzy intensywności światła (30%, 60%, 100%), aby sprostać różnym wymaganiom.
 • Regulacja w zakresie 360°: Wąż silikonowy o długości 25 cm można dowolnie wyginać w zakresie 360°, dzięki czemu wysokość i kierunek światła można dowolnie regulować, aby zawsze znaleźć idealną pozycję. Silikonowe ramię jest elastyczne, wytrzymałe i można je łatwo utrzymać w swojej pozycji. Lampa stołowa LED może stać i jest bardzo praktyczna.
 • Lampa do czytania z możliwością zaciskania: Lampka do czytania 3 W, zacisk, biała, pusta konstrukcja, prosta i piękna. Wyposażona w 28 energooszczędnych diod LED. Z klamrami (z antypoślizgowymi podkładkami w środku) bardzo dobrze nadaje się do mocowania na stolikach nocnych, biurkach, stojakach na nuty, deskach kreślarskich i biurkach roboczych. Klips można otworzyć w zakresie 3-5 cm.
 • Zastosowanie: Mała ściemniana i przenośna lampa LED do ponownego ładowania. Bardzo dobrze nadaje się jako lampka nocna, dla dzieci, lampka do czytania w zagłówku, lampka do czytania na łóżku piętrowym, lampka do karmienia niemowląt, lampka mini na kempingu itp.

Hoteril Lampa do czytania książek, 6 diod LED z klipsem, lampka do czytania z 3 trybami jasności, ochrona oczu, ładowana przez USB, ciepła i zimna biel, lampa do czytania dla dzieci, dorosłych, lampa do czytania książki na półkę łóżka, stolik, stojak

58,99  disponible
Amazon.pl
as of 2 grudnia, 2022 9:39 pm

Características

 • Światło chroniące oczy – Nie ma migotania, nie ma cienia, nie ma zawrotnego światła. Zapewnia naturalne i miękkie światło, które nie męczy oczu nawet po długich godzinach użytkowania. Ciesz się czasem czytania bez przeszkadzania swojemu partnerowi lub współlokatorowi.
 • 3 tryby jasności – 6 diod LED równomiernie oświetla do 3x większy obszar świecenia niż zwykła lampka LED do czytania. 3 tryby jasności (1. silne światło z 6 diodami LED, 2. białe światło z 3 diodami LED, 3. ciepłe światło z 3 diodami LED). Ta lampka jest prostsza i wygodniejsza w użyciu dla moli książkowych i dzieci.
 • Ładowanie przez USB – Wbudowany akumulator o pojemności 600 mAh sprawia, że pełne naładowanie lampki do czytania trwa tylko około 2 godzin, a tryb 3 diod LED pozwala na 10 godzin ciągłego świecenia. (Po zakończeniu ładowania lampka kontrolna zmieni się z czerwonego na niebieski.)
 • Elastyczna szyjka 360° – Lampka do czytania jest wyposażona w miękką i elastyczną w zakresie 360° szyję, dzięki czemu łatwiej dopasować kierunek oświetlenia do miejsca pracy. Waży tylko 45 g, ma niewielkie rozmiary i kompaktową budowę, dzięki czemu jest łatwa do przenoszenia, możesz ją zabrać gdziekolwiek chcesz.
 • Przenośna i wielokrotnego zastosowania – dzięki antypoślizgowej podkładce na spodzie ta lampka do czytania książek jest wystarczająco wytrzymała, aby stać samodzielnie. Poza tym klips do lampki jest na tyle szeroki, że można go przypiąć do książki, laptopa, pryczy, półki, łóżka itp., co jest idealne dla dzieci czytających w łóżku i pracowników biurowych, którzy muszą zostać do późna.

Lampa biurkowa URAQT Clip, lampka do czytania USB z 12 poziomami jasności, 3 tryby oświetlenia Elastyczna lampka nocna na gęsiej szyi, lampa do ochrony oczu Nadaje się do domu, biura, sypialni, czytania, pracy i nauki

39,99  disponible
Amazon.pl
as of 2 grudnia, 2022 9:39 pm

Características

 • [3 metody świecenia i 12 jasności] Lampa klipsowa LED ma 3 temperatury barwowe: ciepłe światło (2800-3000K), ciepłe białe światło (4000-4500K) i białe światło (6000-6500K). Każdy tryb oświetlenia ma 12 poziomów ściemniania jasności i łącznie 30 trybów oświetlenia. Potrafi spełnić wszystkie Twoje wymagania.
 • [regulowana gęsia szyja 360 ° i zasilacz USB] Możesz dowolnie regulować lampę i mocować ją w dowolnej pozycji. Umożliwia czytanie w najwygodniejszej pozycji. Prosta, smukła i trwała elastyczna gęsia szyja może być obracana pod dowolnym kątem. Lampa biurkowa jest zasilana kablem USB (1,5 m) i jest kompatybilna z dowolnym urządzeniem z portem USB (laptop / komputer stacjonarny / mobilne zasilanie / adapter USB itp)
 • Lampka nocna [Eyecare] składa się z 48 wysokiej jakości koralików LED. Koraliki lampy są równomiernie rozmieszczone, wielokierunkowe oświetlenie, brak migotania, brak olśnienia, brak promieni ultrafioletowych i brak promieniowania częstotliwościowego. Bez odblasków, zjawy itp. Delikatnie chroni oczy. Nawet długie przebywanie w świetle nie męczy oczu. Dlatego jest to niezbędna lampa stołowa w Twoim życiu.
 • 【Konstrukcja klipsa i efekt oszczędzania energii】 Klips lampy stołowej przyjmuje konstrukcję poduszki piankowej. Można go mocno zamocować na krawędzi każdego wezgłowia, szafki i stołu w domu. I nie porysuje ani nie uszkodzi powierzchni stołów, szafek i innych mebli. Jako przyjazna dla środowiska lampa LED, w porównaniu z tradycyjnymi żarówkami, jej pobór mocy jest zmniejszony o 80%, a jej żywotność jest dłuższa.
 • [Automatyczne wyłączanie przez 1 minutę i funkcja pamięci] Jeśli przytrzymasz przycisk włączania / wyłączania przez 2 sekundy, niebieskie światło zacznie migać, a oświetlenie pulpitu wyłączy się automatycznie po 1 minucie. Funkcja pamięci w lampce do czytania może automatycznie zapamiętać ostatnio używane ustawienie jasności. Po ponownym włączeniu zachowa jasność ustawioną ostatnio i tryb, który ustawiłeś ostatnio.

Lampka LED do czytania książek w łóżku, magnetyczna, przyciemniana, obrotowa, przenośna, na baterie, bezprzewodowa, nocna lampka ścienna, do zagłówka, sypialni, salonu

194,88  disponible
Amazon.pl
as of 2 grudnia, 2022 9:39 pm

Características

 • Szlachetny i estetyczny materiał: masywny materiał z drewna bukowego, pojemność baterii 2550 mAh, możliwość ściemniania 2% -100%, światło do czytania Yilaie zapewnia nie tylko wystarczającą jasność, ale również wyjątkowe wrażenia estetyczne.
 • Przenośna i magnetyczna: Minimalistyczny design i bezprzewodowa konstrukcja wyposażona w magnes. Tę lampkę nocną LED możesz zabrać ze sobą wszędzie (do sypialni, pokoju, ułatwia czytanie w łóżku), odpowiednia dla dzieci i dorosłych.
 • Obracana o 360 stopni: Wyposażona w uniwersalną okrągłą podstawę magnetyczną doskonale nadaje się jako lampka do czytania w łóżku, aby zagwarantować ci najlepsze wrażenia.
 • Szerokie zastosowanie: Ta przenośna lampka na baterie to nie tylko idealna dekoracja do pokoju gościnnego, salonu, sypialni, pokoju dziecięcego i akademika, ale również wspaniały prezent dla twoich przyjaciół i rodziny.
 • Łatwa obsługa: Nasza lampka jest wyposażona we wbudowany akumulator oraz kabel ładujący USB, dzięki czemu nie musisz się martwić podczas użytkowania.

LENCENT Lampka do czytania LED 28 LED, blokujące niebieskie światło, 9 trybów jasności (bursztynowa i biała) lampa z klipsem z dotykowym przełącznikiem sterującym, ochrona oczu, lampa biurkowa do domu, książki i komputera

99,99
94,99
 disponible
2 new from 94,99 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 2 grudnia, 2022 9:39 pm

Características

 • Bursztynowe światło i naturalne światło: – Ma 28 diod LED, w tym 14 bursztynowych koralików i 14 białych koralików. Bursztynowe światło 3500K i naturalne światło 3500K, może blokować 99,94% niebieskiego światła, tworząc bardziej ciepłą, spokojną atmosferę i wystarczającą ilość źródła, doskonała pielęgnacja dla ochrony oczu i nocnego snu lub relaksu.
 • 【OCHRONA OCZU】–– Ma 28 diod LED, w tym 14 bursztynowych koralików i 14 białych koralików. Tworzy bardziej ciepłą i spokojną atmosferę, doskonałą pielęgnację do snu w nocy lub relaksu, i jest lepszy do pracy, czytania lub nauki.
 • 【Elastyczny GOOSENECK 360° i antypoślizgowy zacisk – Lampka do czytania ma elastyczną szyjkę, można ją dostosować do dowolnej pozycji. Duży klips jest bardzo mocny i szczelny, a szeroki otwór zaciskowy oznacza, że można go przymocować do prawie wszystkiego.
 • Akumulator do ładowania z interfejsem USB: – koniec z marnowaniem pieniędzy na baterie. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi o pojemności 1800 mAh można zasilać za pomocą dołączonego kabla USB (32 cale). Długa żywotność baterii 4 lata.

omitium Lampka LED do czytania, pielęgnacji oczu, lampa LED na szyję z 3 kolorami światła do czytania, do robienia na drutach, na kempingu, do naprawy, akumulatora 1000 mAh [klasa energetyczna A+++] czarna

62,85  disponible
Amazon.pl
as of 2 grudnia, 2022 9:39 pm

Características

 • 【Lampka do czytania USB】Lampka do czytania LED z wbudowaną baterią litową 1000 mAh po 2-3 godzinach ładowania działa bezprzewodowo do 6-14 godzin, kabel do ładowania USB wchodzi w zakres dostawy. Należy zwrócić uwagę, że lampa może być ładowana tylko za pomocą adaptera 5 V.
 • 【Elastyczna lampka na karku】 Ta lampa LED ma elastyczne ramię, można łatwo wybrać kąt do różnych potrzeb w różnych otoczeniach, miękki silikon, nietoksyczny, bezpieczny w użyciu i wysokiej jakości. Można ją nosić wokół szyi, aby uwolnić ręce, bardzo wygodne i praktyczne.
 • 【4 diody LED łącznie i 3 poziomy jasności】 Lampka do czytania LED ma 2 diody LED na ramieniu, po jednej lampce LED jako reflektor i światło reflektorowe. Jasność każdego ramienia można indywidualnie regulować, 3 poziomy jasności, reflektor, światło reflektora i pełna jasność, można w zależności od życzenia wygodnie ustawiać do czytania, robienia na drutach, na kempingu lub naprawy itd.
 • 【Lekka i trwała】 Lampa LED na szyję tylko 93 g, giętkie światło nie wymaga dużo miejsca i bez problemu pasuje do walizki. To sprawia, że jest to idealny wybór dla przenośnego światła do czytania.
 • 【Idealny prezent】Jest to idealny prezent dla Twojej rodziny i przyjaciół. Zapewnij sobie prawdziwy czas relaksu, skupiam się na tym, co robisz, bez konieczności poświęcania się światłem, kiedy tylko czytasz je w łóżku lub w ogrodzie / na tarasie, biegaj w nocy, naprawiaj, pracujesz i wiele innych.

Glocusent lampka do czytania książki, 3 kolory i 6 poziomów jasności, lampka LED do książek, możliwość ładowania, 80 godzin pracy, zginane ramiona, idealna do czytania, robienia na drutach, na kemping, do napraw, kolor szary

126,22  disponible
Amazon.pl
as of 2 grudnia, 2022 9:39 pm

Características

 • 3 kolory i 6 poziomów jasności. 3 przydatne tryby temperatury barwowej: żółty (3000 K), ciepła biel (4000 K) i zimna biel (6000 K). Każde światło posiada niezależny przełącznik 3 poziomów jasności, który można ściemniać. Możesz wybrać dogodne ustawienie zgodnie z potrzebami: do czytania, robienia na drutach, do napraw, na kempingu itp.
 • Możliwość ponownego ładowania i trwałość. Złącza USB typu C, możliwość ładowania z obu stron, i tym samym podłączenie łatwiejsze w porównaniu z innymi złączami micro USB. Do 80 godzin (do czytania, pojedyncza głowica) wydajność, utrzymująca się jasność dzięki dołączonemu akumulatorowi jakości premium o pojemności 1000 mAh.
 • Przyjazna dla oczu i o ergonomicznym kształcie. Brak migotania i filtr niebieskiego światła z zaawansowanymi głowicami LED. Koniec ze zmęczonymi oczami - przeznaczona zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Ramiona są elastyczne i regulowane, dzięki czemu można ustawić najwygodniejszy dla siebie kąt. Ergonomiczny kształt, zupełnie nie trzeba używać rąk!
 • Przyjazna dla partnera/partnerki. Specjalny, wąski kąt świecenia (90°). Jest na tyle jasna, żeby oświetlić obszar przed Tobą, a jednocześnie na tyle przyciemniona, by nie przeszkadzać osobie śpiącej obok.
 • Oryginalny, opatentowany produkt. Certyfikat FCC, CE, RoHS, PSE. - Zawartość pudełka: 1 x świecąca lampka LED na kark, 1 x kabel USB typu C (24 cali), 1 x podręcznik użytkownika (może nie być dostępny w j. polskim), 1 x zakładka. Wskazówka: Należy użyć dostarczonego kabla typu C, oryginalnego kabla lub certyfikowanego kabla innej firmy. Zasilacz nie wchodzi w zakres dostawy.

Lampa biurkowa z klipsem, 3 tryby świecenia, 5 ściemnianych świateł do czytania książek, przyjazna dla oczu lampka nocna, elastyczna lampa zaciskowa na szyję do biura, sypialni, pracy, gabinetu (czarna)

 out of stock
Amazon.pl
as of 2 grudnia, 2022 9:39 pm

Características

 • Przyjazne dla oka światło z klipsem: Ta lampa do czytania z klipsem oferuje niemigające światło, brak zawrotów głowy, brak cienia, aby chronić wzrok i zmniejszyć zmęczenie oczu. Lampka do czytania przy łóżku, idealna do czytania, rysowania, pracy, nauki, dziania, szycia itp.
 • 3 tryby oświetlenia z 5 ściemnianymi jasnościami: Lampa biurkowa z zaciskiem oferuje 3 tryby świecenia: ciepłe światło, białe światło, naturalne światło, każdy tryb oświetlenia ma 5 poziomów jasności ściemniania (20%, 40%, 60%, 80%, 100%). Lampka nocna z klipsem, spełnia różne potrzeby oświetleniowe.
 • Elastyczna gęsia szyja 360° i wytrzymały zacisk: Elastyczne światła typu gęsia szyja umożliwiają łatwą regulację światła zaciskowego pod dowolnym kątem. Zacisk lampy biurkowej doskonale przypisuje się do stojaków muzycznych, stołów biurowych, biurek komputerowych, zagłówków, desek kreślarskich itp.
 • Zasilana przez USB i funkcja pamięci lampa do łóżka z zaciskem: zasilanie wtyczką USB, podłączenie (adapter nie jest dołączony). Lampa z klipsem USB może być ładowana przez powerbank lub laptop przez port USB. Jeśli nie odetniemy zasilania, lampa z klipsem może zapamiętać jasność i tryb światła ostatniego użycia. Nie ma potrzeby ponownego ustawiania, gdy włączamy lampkę do ponownego czytania, jest wygodny.
 • Automatyczne wyłączanie po jednej minucie: Po naciśnięciu przycisku zasilania przez 2-3 sekundy, niebieskie światło na przycisku zasilania zacznie migać. Następnie lampa biurkowa z zaciskiem wyłączy się automatycznie po 1 minucie. Ta lampka biurkowa z klipsem jest również idealnym prezentem dla dzieci, studentów, rodziców itp. Wskazówki: elastyczne ramię można regulować i zginać w odległości około 6 cm od dołu, aby się podpierać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

/* */ Go up

Al continuar utilizando el sitio web, usted acepta el uso de COOKIES, de acuerdo con la configuración actual de su navegador.