lampka led do czytania

Gritin Lampka do Czytania, 9 Lampek Led Do Czytania Z Klipsem, Bezstopniowe Przyciemnianie i 3 Tryby Temperatury Barwowej, Elastyczna Szyjka 360°, WskaźNik, DłUgi Czas Pracy Do Czytania W łóżKu

52,99  disponible
2 new from 52,99 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 1:42 pm

Características

 • 【Bezstopniowe Przyciemnianie i 3 Tryby Temperatury Barwowej 】Dostosuj jasność od 100% do 10% za pomocą długiego przycisku, aby dopasować ją do różnych warunków czytania. Prosty przełącznik 3 tryby oświetlenia według temperatury barwowej poprzez kliknięcie przycisku; kolor mieszany (włączone 9 diod LED), zimny biały (włączone 5 zimnych białych diod LED), ciepły (włączone 4 ciepłe diody LED).
 • 【Chroniąca Oczy Lampka do Czytania】bez migotania, bez cienia i bez zawrotów głowy. Zapewnij naturalne i miękkie światło, które nie będzie męczyć oczu nawet po wielu godzinach użytkowania. Ciesz się czasem czytania, nie przeszkadzając swojemu partnerowi lub współlokatorowi.
 • 【Akumulator 1000 mAh】Wbudowany akumulator 1000 mAh zajmuje tylko około 2,5 godziny, aby uzyskać pełne naładowanie i zapewnia do 80 godzin oświetlenia przy najniższej jasności. 4 lampki kontrolne LED zawsze pokazują pozostałą moc światła.
 • 【Elastyczna Szyja i Wytrzymały Klips:】Giętka szyjka 360°, którą można obrócić pod dowolnym kątem. Antypoślizgowa konstrukcja klipsa sprawia, że można go mocno zacisnąć na czytniku e-booków, półce itp.
 • 【Przenośne i Szerokie Zastosowanie】lekka i wytrzymała lampka do książek może stać niezależnie z podkładką antypoślizgową na spodzie. Uwolnij ręce, aby cieszyć się czytaniem przed snem, pracą, podróżowaniem, biwakowaniem itp.

Gritin Lampka do czytania,16 LED 3 tryby ochrony oczu Lampa Book (ciepłe zimne białe światło)-bezstopniowe przyciemnianie, akumulator, długa żywotność baterii, 4-poziomowy wskaźnik zasilania

55,99  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 1:42 pm

Características

 • 【Bezstopniowe przyciemnianie i 3 tryby】 Lampka do czytania ma w sumie 16 koralików LED. 3 tryby temperatury barwowej: mieszane światło/białe światło/bursztynowe światło. Krótko naciśnij przycisk, aby zmienić tryb, długo naciśnij przycisk, aby dostosować jasność od 10% do 100%. Możesz łatwo osiągnąć żądaną kombinację temperatury barwowej i jasności, aby sprostać różnym warunkom czytania i potrzebom oświetleniowym.
 • 【Ochrona oczu】 Nasze lampki do czytania wykorzystują profesjonalne koraliki LED do ochrony oczu, które emitują światło bez migotania, cienia i odblasków. Naturalne, miękkie światło nie męczy oczu ani oczu dzieci nawet przy długotrwałym użytkowaniu. W pełni ciesz się czytaniem bez zakłócania snu partnera lub współlokatora.
 • 【Akumulator 1000 mAh】 Wbudowana bateria 1000 mAh zapewnia ciągłe użytkowanie przez 6 godzin przy wysokiej jasności i obsługuje oświetlenie do 60 godzin przy najniższej jasności. 4 wskaźniki LED pomagają poznać aktualny stan baterii. Pełne naładowanie zajmuje tylko 2 godziny za pomocą dołączonego kabla Type-C, co zapewnia maksymalną wygodę podczas podróży lub pracy.
 • 【Elastyczna szyjka 360 ° i wytrzymały klips】 Wysięgnik wykonany jest z wysokiej jakości silikonowej rurki i można go elastycznie obracać o 360 °, można go zginać pod dowolnym kątem. Dzięki antypoślizgowym silikonowym podkładkom między klipsami można go bezpiecznie przypiąć do e-booków, książek i półek, nie martwiąc się o pozostawianie śladów, zadrapań lub przesuwanie. Może również stabilnie stać na biurku jako lampa do książek.
 • 【Lekki i przenośny】 Mały rozmiar i elastyczna konstrukcja ułatwiają przenoszenie i przechowywanie w plecaku bez zajmowania miejsca. Niezależnie od tego, czy jesteś w podróży, czy w domu, bezstopniowe przyciemnianie światła do książek będzie doskonałym wyborem do czytania w nocy.

Glocusent USB Rechargeable Book Light, Eye Caring Reading Light Clip on Book, 3 kolory i 5 jasności ściemniania, przenośna i elastyczna, długotrwała do 80 godzin, idealna dla miłośników książek

69,99
66,49
 disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 1:42 pm

Características

 • [5-stopniowa regulacja jasności] Ta lampka do czytania ma 5 dostępnych poziomów jasności, możesz wybrać najbardziej odpowiedni poziom w zależności od swoich potrzeb. Dzięki 5 wysokiej jakości diodom LED, które są naukowo zainstalowane, dzięki czemu światło można równomiernie rozprowadzić na stronach do czytania; bez migotania lub ostrego światła. Ponadto nasza mała lampka może zapamiętać poprzednie ustawienia jasności jako domyślne.
 • [Ochrona oczu i 3 tryby koloru] Nasza mała lampka do czytania książek ma 3 temperatury barwowe: tryb bursztynowy (1800 K), ogólny tryb czytania (3400 K) i tryb ustawiania ostrości (6000 K). Tryb bursztynowy filtruje 99,9% niebieskiego światła, aby chronić oczy przed zmęczeniem oczu; ogólny tryb czytania tworzy relaksujące i wygodne środowisko czytania do nowatorskiego czytania lub czytania wierszy; tryb skupienia wyraźnie podkreśla obszary, dzięki czemu możesz skupić się na swoich zadaniach.
 • [Ładowanie przez USB i trwałość] Standardowe ładowanie USB i kompatybilne z dowolnymi portami USB. Ta lampa LED ma wbudowaną baterię 500 mAh, która zapewnia 10-80 godzin czytania (w zależności od ustawienia światła). Oznacza to, że możesz cieszyć się czytaniem od co najmniej 20 dni do 3 miesięcy, jeśli czytasz 30 minut dziennie (w zależności od ustawień). Ponadto dostępne są 4 wskaźniki zasilania, które pokazują resztki zasilania. Idealne lampki do czytania książek w łóżku.
 • [Elastyczna i przenośna konstrukcja] Zacisk tego klipsa na książce może otwierać się maksymalnie do 150°. Głowicę światła można obracać w lewo, w prawo i w dół pod kątem 90°, 90° i 45°, dzięki czemu można swobodnie regulować kąty, aby uzyskać odpowiednią pozycję oświetlenia. Ponadto jest to tylko 40 g, znacznie lżejsze niż jajko. Jego lekka i mała konstrukcja ułatwia przenoszenie lub przypinanie książek w miękkiej okładce. Idealna lampka do czytania małych książek do nocnego czytania w łóżku.
 • [Gwarancja produktu] 1. Zastosowano oryginalny patent. 2. Zatwierdzone przez FCC, CE, RoHS, PSE, C-TICK. 3. 18-miesięczna gwarancja i przyjazna obsługa klienta. 4. Co otrzymasz: 1 * lampka do książki 1 * zakładka 1 * instrukcja obsługi (może nie być dostępna w języku polskim). 5. UWAGA: NIE należy obracać głowicy lampy prawie w lewo lub w prawo poza 90°, ponieważ może to zatrzaśnąć przewód elektryczny wewnątrz.

Runesol Niebieska, 5 diod LED do czytania, ładowalna lampka książkowa, z klipsem, 3 tryby ochrony oczu do czytania w nocy i książek w łóżku, ładowanie przez USB przez 80 godzin, przenośna lampa do

18,34  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 1:42 pm

Características

 • Wiele trybów oświetlenia LED – sza lampka LED ma 5 ustawień światła z 3 regulowanymi poziomami jasności, dzięki czemu czytanie w nocy jest wolne od zakłóceń. Wystarczy wybrać preferowane ustawienie kolorów i ustawić jasność, aby uniknąć zmęczenia oczu. Idealny partner do spania dla nocnych sów!
 • Żywotność baterii – dzięki żywotności baterii do 80 godzin sza ładowal lampka książkowa jest ideal dla miłośników książek w podróży lub tych, którzy chcą ograniczyć zużycie światła w domu do minimum. Jest wyposażony w port ładowania USB, który umożliwia ładowanie za pomocą laptopa, powerbanku lub ładowarki samochodowej, a pełne ładowanie trwa 3 godziny.
 • Elastyczne światło – zaprojektowa jako lampka książkowa z klipsem wiedzieliśmy, że ważne jest, aby światło miało elastyczność - sza lampka LED po przypięciu może być obraca o 45 stopni w dół i w górę, co pozwala dostosować kąt światła do własnych potrzeb.
 • W podróży? Kompaktowy rozmiar i lekkie materiały sprawiają, że sza lampka książki może łatwo wsunąć się do kieszeni podczas podróży i wygodnie przypiąć do książek w miękkiej oprawie. Ideal mini lampka do czytania książek do późnej nocy w łóżku.
 • Zasnąłeś? - Dzięki ustawieniu czasomierza 30-minutowego lampka do czytania Runesol Night będzie świecić jak światło zaraz po Tobie. Wystarczy cisnąć i przytrzymać przycisk 3, aż lampka zacznie migać dwa razy i wszystko będzie gotowe. To ustawienie oszczędza baterię i nie musisz ładować za każdym razem, gdy zasypiasz.

Lampka do czytania 16 LED, 【Odłączane ładowanie USB】 Yifacoom Lampki do książek w nocy w łóżku z 3 trybami ochrony oczu (bursztynowy, ciepły i naturalny), funkcja pamięci i bezstopniowe ściemnianie

39,99  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 1:42 pm

Características

 • 【Innowacyjna, odłączana konstrukcja USB, ❗ Nie wymaga kabla do ładowania❗】 Ta lampka do czytania książek ma odłączaną konstrukcję USB, dzięki czemu ładowanie jest bardzo łatwe i nie wymaga dodatkowego kabla USB. Można ją ładować za pomocą laptopa, zasilania mobilnego, ładowarki do telefonu komórkowego itp.
 • 【3 kolory i bezstopniowe ściemnianie】 Ten klips na lampce do czytania ma 3 tryby kolorów: żółty (1600K) / ciepły (2800K) / naturalny (5500K). Każdy tryb ma 3 poziomy jasności. Ta ściemnialna lampka do czytania jest wystarczająco jasna do czytania, robienia na drutach, szycia i majsterkowania. Najniższe ustawienie pokryje całą stronę książki i pozwoli cieszyć się czasem czytania bez przeszkadzania partnerowi lub współlokatorowi.
 • 【Lekka i przenośna】 Ważąca zaledwie 55 g ładowalna lampka do czytania jest znacznie lżejsza niż inne lampki do książek i idealnie nadaje się do przypięcia do książki lub Kindle. Antypoślizgowa podkładka klipsa pomaga mocno trzymać przedmioty. Regulowana w zakresie 360 stopni rurka na gęsiej szyi jest wytrzymała i można ją dowolnie wyginać.
 • 【16 diod LED o wysokiej jasności, miękkie światło i ochrona oczu】 Ta przypinana lampka do czytania książek w łóżku jest wyposażona w 16 wysokiej jakości koralików LED, które zapewniają wolne od migotania, wolne od cieni, wolne od odblasków i naturalnie miękkie światło, które nie szczypie w oczy nawet po długich godzinach użytkowania. Ta lampka do czytania oferuje specjalny tryb bursztynowy (1600 K) do czytania w łóżku. Dzięki temu po skończonej lekturze można spokojnie zasnąć.
 • 【360° zginana gęsia szyja i solidny klips】 360° zginana gęsia szyja z dowolnym kątem obrotu. Antypoślizgowa konstrukcja klipsa bezpiecznie utrzymuje e-czytniki, książki, półki na książki i nie tylko. Prosimy o kontakt z nami, a my z przyjemnością zapewnimy najlepszą obsługę!

GARITE Lampka do książki, 10 diod LED, ściemniana lampka do czytania, klips na książkę, długa żywotność baterii, lampka do czytania z 3 trybami jasności (ciepła i biała i mieszana) do czytania, przy

60,00  disponible
2 new from 60,00 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 1:42 pm

Características

 • Jasność ściemniania: DŁUGIE naciśnięcie przycisku można dowolnie regulować jasność. Ta lampka do czytania rzuca stały strumień skoncentrowanego przytulnego światła, bez migotania, bez duchów. Miękkie i naturalne światło nie obciąża oczu nawet po długich godzinach czytania. Idealny do czytania przed snem, pracy, podróży itp.
 • Te 10 energooszczędnych diod LED mają 3 tryby świecenia: 5 diod LED o ciepłej bieli, 5 zimnych białych diod LED i 10 diod LED mieszanych. Możesz łatwo przełączać się między nimi za pomocą krótkiego kliknięcia bu
 • Przenośna i elastyczna lampka do czytania: Ta praktyczna lampka do czytania z klipsem ma elastyczną o 360° gęsiej szyjki, którą można zginać w praktycznie każdym kierunku, aby jak najlepiej pasowała. Wystarczająco mały i lekki, aby włożyć do torby lub kieszeni. Czytaj dalej w dowolnym miejscu i czasie!
 • Długa żywotność baterii: wbudowana bateria 600 mAh, ta lampka książkowa ma bardzo długą żywotność baterii niż inne. Pełne naładowanie już po 2 godzinach zapewnia do 12 godzin ciągłego oświetlenia przy najniższym ustawieniu. W zestawie kabel do ładowania USB, który zapewnia dziecinnie proste zasilanie.
 • Szerokie zastosowanie: Szeroki i antypoślizgowy klips sprawia, że ta lampka do książek stoi samodzielnie i mocno przypina się do okładek książek, stołów, czytników e-booków, zagłówków łóżka, laptopów, biurek itp. To świetny prezent dla dzieci, starszych, moli książkowych lub miłośników książek.

eecoo Lampka do czytania książek, lampka LED do czytania, 3 kolory, światło do czytania, bardzo długie, elastyczne ramię i funkcja ochrony oczu, do czytania, robienia na drutach, na kemping, do napraw

41,51  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 1:42 pm

Características

 • Ładowanie typu C - ładowanie za pomocą adaptera 5 V lub portu USB, nasza lampka do czytania USB do czytania w łóżku jest dostarczana z kablem do ładowania typu C, który jest łatwiejszy do podłączenia i mocniejszego podłączenia do interfejsu ładowania niż tradycyjne złącze micro USB. często nie ładuje się. Pełne naładowanie trwa zaledwie 2 do 3 godzin i wytrzymuje do 30 godzin. Po całkowitym naładowaniu lampka kontrolna zmienia kolor z czerwonego na zielony
 • 【Ultralekkie elastyczne ramiona o długości 30 cm) Ultralekkie, giętkie ramiona można owinąć lub złożyć w dowolny kształt, aby zapewnić optymalny kąt oświetlenia. Użyj dołączonej linki mocującej do podwójnego mocowania, ręce całkowicie wolne i więcej koncentracji na nadchodzącej pracy, szczególnie nadaje się do robienia na drutach i biegania nocnego
 • Miękkie perełki chroniące oczy - każde ramię lampki na szyję ma 2 diody LED (1 ciepłe i 1 białe światło), miękkie i przyjazne dla oczu, dostępne w 3 temperaturach barwowych do różnych potrzeb: ciepłe światło, białe światło, ciepłe białe światło. Każda głowica posiada oddzielny przełącznik dotykowy, można sterować światłem samodzielnie z jednej strony lub używać obu stron razem, szybko wybrać tryby jednym dotknięciem
 • 【Przyjemna w noszeniu】 Ergonomiczna konstrukcja karku i antypoślizgowa nakładka sprawiają, że lampa jest dopasowana do karku, jest lekka i wygodna, a nie nieporęczna podczas siedzenia i leżenia, bez dolegliwości karku również podczas długotrwałego noszenia. Wąski kąt świecenia umożliwia lampce do czytania oświetlenie ustawionego obszaru bez przeszkadzania śpiącemu partnerowi
 • Szerokie zastosowanie - lekka i przenośna, tę lampę do czytania można umieścić bezpośrednio w torbie podręcznej. Idealna lampka do czytania w łóżku, robienia na drutach, szydełkowania, napraw, na kemping, w podróży. Również idealny prezent dla dzieci i osób starszych

Glocusent Posh Premium lampka do czytania do książek w łóżku z timerem, 16-LED ładowalna lampka do czytania działa 160 godzin, 1800K Eyecare Clip na lampce do czytania, 3 kolory i 5 poziomów jasności (Biały)

49,99  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 1:42 pm

Características

 • [Zaawansowane i jasne 16 diod LED] Nasza lampka do czytania to dwurzędowa konstrukcja LED, w której 16 wysokiej jakości koralików LED jest naukowo zainstalowanych i skonstruowanych w celu uzyskania maksymalnej jasności. Dzięki temu światło jest rozprowadzane równomiernie i jasno, bez ostrych krawędzi. Ta mała lampka do czytania książek emituje szeroką wiązkę światła, aby pomieścić większe strony, a dostępnych jest 5 poziomów jasności, które można przełączać.
 • [Ochrona oczu i 3 temperatury barwowe] Ta lampka do czytania książek zapewnia 3 ustawienia światła dla optymalnego oświetlenia w dowolnym miejscu i czasie. 1800K chroni przed niebieskim światłem, zwłaszcza podczas czytania w łóżku w nocy; 3400K może z łatwością stworzyć relaksującą atmosferę do czytania w czasie wolnym; 6000K pomoże Ci się skupić w pracy lub nauce. Dostosuj swoje światło do swoich potrzeb.
 • [Mocna i ładowalna bateria 1000 mAh] W przeciwieństwie do innych ładowalnych lampek do czytania, lampka do czytania z klipsem Glocusent jest długotrwała z czasem pracy do 160 godzin na niskim poziomie, z potężnym akumulatorem 1000 mAh. Nie musisz nosić ze sobą dodatkowych baterii ani szukać ładunków podczas podróży lub wycieczki. Zmniejszając marnotrawstwo baterii, możemy również przyczynić się do naszej bardziej ekologicznej przyszłości.
 • [Prywatne czytanie i 30-minutowy timer] Nie musisz się martwić, że przeszkadzasz swojemu śpiącemu partnerowi, ponieważ nasza lampka do książek z klipsem emituje skoncentrowany obszar oświetlenia. Dodatkowo ma dodatkową 30-minutową funkcję timera, światło wyłączy się automatycznie, gdy zaśniesz przy włączonym świetle. Jeśli dużo podróżujesz i musisz czytać w podróży, przewiewna przenośność i niewielkie rozmiary sprawiają, że jest to idealna lampka do czytania w podróży.

Lightwedge lampka do książki, lampka do czytania ASHATA LED zapewniająca jasne światło, kieszonkowa lampka do czytania LightWedge do nocnego czytania w łóżku, z regulacją jasności, mniejszy rozmiar, łatwe przewracanie stron

19,93  disponible
2 new from 19,93 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 1:42 pm

Características

 • 【Precyzyjny kąt projektowania】 Nowa konstrukcja struktury światła, oświetlenie z płaskim ekranem, precyzyjny kąt projektowania, światło znajduje się tylko w pozycji do czytania, szczególnie nadaje się do czytania w łóżku, nie wpływa na resztę innych, oryginalny projekt bariery świetlnej zapewnia że nie brakuje pozostałego światła z boku.
 • 【Regulowana jasność】 Bardziej naukowa konstrukcja kąta optycznego, długość fali światła jest zbliżona do naturalnego światła, biel jest lekko żółtawa, środowisko światła jest cieplejsze i nadaje się do długiego czytania bez zmęczenia oczu. Jasność można regulować, początkowa jasność nadaje się do czytania, a konstrukcja jest bardzo wysoka. Strefa jasności jest odpowiednia do zbliżeń, gdy uczniowie chodzą w nocy.
 • 【Lekki】 Lżejszy, tylko 105 gramów, mniejszy rozmiar, łatwe do przewracania strony, łatwe do noszenia w kampusie, parku, ogrodzie, ciemnych miejscach do czytania i nauki, i może być używane jako zakładka.
 • 【Większa oszczędność energii】 dłuższa żywotność, specjalnie dostosowana ultra jasność przy niskim zużyciu energii, diody LED o niskim napięciu, niskie zużycie energii, tylko 3 baterie AAA (nr 7), zrównoważone użytkowanie przez ponad 50 godzin, dla South Fu lub w przypadku wysokoenergetycznej baterii alkalicznej Duracell może być używana przez jeden miesiąc.
 • 【Wysoka jakość】 Odporna na ścieranie, odporna na zarysowania, zdejmowana, wyjątkowa ochrona przed światłem, która zapobiega zarysowaniom. Samodzielnie opracowany i ulepszony ultracienki arkusz pleksi, ekskluzywna technologia formowania stosowana w kraju, która skutecznie zapobiega deformacji starej czcionki, zmniejszeniu rozmiaru, skurczowi powierzchni, halo itp. Specjalnie opracowany uchwyt można łatwo przenosić na zewnątrz, przenosząc ulubiony kabel do telefonu komórkowego.

Vekkia Lampka do czytania książek, zacisk, lampa do książek z 14 diodami LED, 3 tryby kolorów i 3 poziomy jasności, 80 godzin pracy, lampa zaciskowa do ładowania przez USB, do czytania nocnego [klasa

94,24  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 1:42 pm

Características

 • 【Wysuwana głowica oświetleniowa】Składana o 180 stopni, opatentowana konstrukcja wieloryba ogona, lampka książkowa do ponownego ładowania, starannie zaprojektowana przez niemieckich projektantów. Wysuwana głowica oświetleniowa zapewnia większą powierzchnię oświetlenia. Używamy zaawansowanego światła SMD-LED, aby wyświetlić najlepszą temperaturę barwową i jasność, co znacznie chroni oczy podczas czytania w łóżku lub w ciemności, przede wszystkim dla dzieci.
 • 【15 ustawień dla Twoich potrzeb】Lampka do czytania 14 LED do czytania w łóżku jest wyposażona w 9 trybów jasności. Niezależnie od tego, czy lubisz ciepłe czy białe światło, jasne lub miękkie, nasze "wieloryby USB" doskonale spełni Twoje zadowolenie. Ściemniana lampka do czytania jest wystarczająco jasna do czytania, robienia na drutach, szycia i majsterkowania lub ściemniania, aby nie przeszkadzać innym.
 • 【Super lekka i konstrukcja z klipsem】Lampka do czytania waży zaledwie 2,33 oz. Lekka i kompaktowa lampka do czytania w łóżku zajmuje niewiele miejsca, aby ją łatwo przenosić. Zacisk otwiera się około 2,1 cala i idealnie i mocno przylega do książki lub Kindle. Klamrę można otworzyć na tyle szeroko, aby można było ją przymocować do różnych przedmiotów. Miękkie podkładki chronią Twoje ulubione książki przed zadrapaniami lub stłuczeniami.
 • 【Wydajny akumulator do ponownego ładowania】 Ta lampka do czytania oznacza, że nie marnujesz pieniędzy na baterie. Lampka do czytania typu C posiada akumulator wielokrotnego ładowania, dzięki czemu można cieszyć się 80 godzinami bezprzewodowego czytania bez ładowania (ustawienie niskiej jasności). Trwała dioda LED wytrzymuje 100 000 godzin bez wymiany. W zestawie z typem C.
 • 【 jakości produktu】 Certyfikat FCC, CE. Bezpieczne i łatwe użytkowanie dla dzieci. Bezproblemowa i bezproblemowa 3-letnia z przyjazną obsługą klienta. Pudełko zawiera: 1 x lampka do czytania książek, typ C x 1, podręcznik użytkownika x 1. Wskazówka: adapter nie wchodzi w zakres dostawy.
/* */ Go up