lampka led do czytania

Gritin Lampka do czytania,16 LED 3 tryby ochrony oczu Lampa Book (ciepłe zimne białe światło)-bezstopniowe przyciemnianie, akumulator, długa żywotność baterii, 4-poziomowy wskaźnik zasilania

55,99  disponible
Amazon.pl
as of 2 marca, 2024 4:17 pm

Características

 • 【Bezstopniowe przyciemnianie i 3 tryby】 Lampka do czytania ma w sumie 16 koralików LED. 3 tryby temperatury barwowej: mieszane światło/białe światło/bursztynowe światło. Krótko naciśnij przycisk, aby zmienić tryb, długo naciśnij przycisk, aby dostosować jasność od 10% do 100%. Możesz łatwo osiągnąć żądaną kombinację temperatury barwowej i jasności, aby sprostać różnym warunkom czytania i potrzebom oświetleniowym.
 • 【Ochrona oczu】 Nasze lampki do czytania wykorzystują profesjonalne koraliki LED do ochrony oczu, które emitują światło bez migotania, cienia i odblasków. Naturalne, miękkie światło nie męczy oczu ani oczu dzieci nawet przy długotrwałym użytkowaniu. W pełni ciesz się czytaniem bez zakłócania snu partnera lub współlokatora.
 • 【Akumulator 1000 mAh】 Wbudowana bateria 1000 mAh zapewnia ciągłe użytkowanie przez 6 godzin przy wysokiej jasności i obsługuje oświetlenie do 60 godzin przy najniższej jasności. 4 wskaźniki LED pomagają poznać aktualny stan baterii. Pełne naładowanie zajmuje tylko 2 godziny za pomocą dołączonego kabla Type-C, co zapewnia maksymalną wygodę podczas podróży lub pracy.
 • 【Elastyczna szyjka 360 ° i wytrzymały klips】 Wysięgnik wykonany jest z wysokiej jakości silikonowej rurki i można go elastycznie obracać o 360 °, można go zginać pod dowolnym kątem. Dzięki antypoślizgowym silikonowym podkładkom między klipsami można go bezpiecznie przypiąć do e-booków, książek i półek, nie martwiąc się o pozostawianie śladów, zadrapań lub przesuwanie. Może również stabilnie stać na biurku jako lampa do książek.
 • 【Lekki i przenośny】 Mały rozmiar i elastyczna konstrukcja ułatwiają przenoszenie i przechowywanie w plecaku bez zajmowania miejsca. Niezależnie od tego, czy jesteś w podróży, czy w domu, bezstopniowe przyciemnianie światła do książek będzie doskonałym wyborem do czytania w nocy.

Gritin lampka do czytania z zaciskiem,

52,99  disponible
2 new from 52,99 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 2 marca, 2024 4:17 pm

Características

 • Bezstopniowe ściemnianie i 3 tryby: Lampka do czytania Gritin ma trzy tryby temperatury barwowej - zimną biel, ciepłą biel i mieszaną biel (3000-6500 K). Jednocześnie jasność tej książkowej lampy LED jest regulowana, dzięki czemu można łatwo uzyskać dowolną kombinację temperatury barwowej i jasności.
 • 9 diod LED i wskaźnik baterii: dzięki wysokiej jakości, nieoślepiającemu i pozbawionemu migotania źródłu światła LED klipsa, Twoje oczy są w najwyższym stopniu chronione podczas czytania. A na zacisku można zobaczyć 4 lampki kontrolne, za pomocą których można w dowolnym momencie określić aktualny stan akumulatora.
 • Akumulator USB o dużej pojemności: Gritin LED Book Lamp ma wbudowaną baterię o dużej pojemności 1000 mAH, która pozwala jej świecić nieprzerwanie przez 5-7 godzin przy wysokiej jasności i 48 godzin przy niskiej jasności. W zaledwie dwie godziny możesz w pełni naładować tę lampę LED za pomocą kabla USB, który jest bardzo wygodny w użyciu.
 • Łatwość obsługi: możesz cieszyć się wszystkimi funkcjami lampy za pomocą jednego przycisku. Naciśnij go raz, aby włączyć światło. W tym momencie światło jest w trybie mieszanej bieli. Naciśnij ponownie przycisk, aby przełączyć się w tryb zimnej bieli, a trzeci przycisk, aby przełączyć na tryb ciepłej bieli. Światło można wyłączyć po czwartym naciśnięciu przycisku. Jeśli chcesz zmienić jasność, po prostu naciśnij i przytrzymaj przycisk.
 • Lekka i przenośna: lampa do czytania Gritin LED waży tylko około 60 gramów, jest również bardzo kompaktowa i można ją zginać i składać. To sprawia, że ​​świetnie jest ze sobą zabrać. Niezależnie od tego, czy jesteś na kempingu, czy w podróży, jest to idealny towarzysz do nocnej lektury.

Glocusent lampka do czytania książki, 3 kolory i 6 poziomów jasności, lampka LED do książek, możliwość ładowania, 80 godzin pracy, zginane ramiona, idealna do czytania, robienia na drutach, na kemping

126,22  disponible
Amazon.pl
as of 2 marca, 2024 4:17 pm

Características

 • 3 kolory i 6 poziomów jasności. 3 przydatne tryby temperatury barwowej: żółty (3000 K), ciepła biel (4000 K) i zimna biel (6000 K). Każde światło posiada niezależny przełącznik 3 poziomów jasności, który można ściemniać. Możesz wybrać dogodne ustawienie zgodnie z potrzebami: do czytania, robienia na drutach, do napraw, na kempingu itp.
 • Możliwość ponownego ładowania i trwałość. Złącza USB typu C, możliwość ładowania z obu stron, i tym samym podłączenie łatwiejsze w porównaniu z innymi złączami micro USB. Do 80 godzin (do czytania, pojedyncza głowica) wydajność, utrzymująca się jasność dzięki dołączonemu akumulatorowi jakości premium o pojemności 1000 mAh.
 • Przyjazna dla oczu i o ergonomicznym kształcie. Brak migotania i filtr niebieskiego światła z zaawansowanymi głowicami LED. Koniec ze zmęczonymi oczami - przeznaczona zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Ramiona są elastyczne i regulowane, dzięki czemu można ustawić najwygodniejszy dla siebie kąt. Ergonomiczny kształt, zupełnie nie trzeba używać rąk!
 • Przyjazna dla partnera/partnerki. Specjalny, wąski kąt świecenia (90°). Jest na tyle jasna, żeby oświetlić obszar przed Tobą, a jednocześnie na tyle przyciemniona, by nie przeszkadzać osobie śpiącej obok.
 • Oryginalny, opatentowany produkt. Certyfikat FCC, CE, RoHS, PSE. - Zawartość pudełka: 1 x świecąca lampka LED na kark, 1 x kabel USB typu C (24 cali), 1 x podręcznik użytkownika (może nie być dostępny w j. polskim), 1 x zakładka. Wskazówka: Należy użyć dostarczonego kabla typu C, oryginalnego kabla lub certyfikowanego kabla innej firmy. Zasilacz nie wchodzi w zakres dostawy.

Lampa do czytania z 9 diodami LED, Suright USB, ładowana lampka do czytania z czujnikiem dotykowym, 3 kolory światła (biały/ciepły/mieszany), bezstopniowe ściemnianie, elastyczna lampka 360° do czytania w łóżku

49,99  disponible
2 new from 49,99 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 2 marca, 2024 4:17 pm

Características

 • Ochrona oczu, oświetlenie do czytania – ulepszona lampa do czytania książek z 9 diodami LED, zaprojektowana specjalnie z 3 opcjami kolorów oświetlenia, bezstopniową jasnością ściemniania, która jest bardziej przyjazna dla użytkownika i wygodna, aby wybrać najbardziej odpowiedni tryb oświetlenia w różnych środowiskach czytania. Przytulne dla oczu światło do czytania tworzy naturalne i miękkie światło, które nie męczy oczu nawet po długich godzinach użytkowania, idealne do czytania przed snem, w pracy, podróży, na kempingu itp.
 • 3 tryby jasności – 3 różne kolory diod LED (4 ciepłe, białe diody LED / 5 diod LED / 9 mieszanych diod LED) i bezstopniowe ustawienia jasności, które zapewniają dużą różnorodność i pozwalają zobaczyć, jak bardzo przydatne są rysunki w różnych ustawieniach. Wystarczy dotknąć wrażliwego przycisku dotykowego, aby przełączać między 3 trybami kolorów oświetlenia.
 • Bezstopniowa regulacja jasności – w przeciwieństwie do innych przycisków regulacji jasności lampki do czytania, ta lampka do czytania z klipsem na książkę zapewnia bezstopniową regulację jasności poprzez długie dotknięcie przycisku sterowania. Pasuje do różnych środowisk czytania. Regulacja jasności jest bardzo łatwa w użyciu i wystarczająco czuła, że ​​daje wystarczająco dużo czasu na wybranie swojego poziomu, a nie innych, które zmieniają się zbyt szybko.
 • Elastyczna szyja 360° – ulepszona, zginana o 360° (17 cm) lepiej rozwiązuje problem wibracji, dzięki czemu można przekręcić klips na książce w dowolnym kierunku, aby dopasować go do Twojego czytania. Jego mini rozmiar i kompaktowa konstrukcja ułatwiają przenoszenie, można go umieścić w dowolnym miejscu.
 • Przenośna i wielokrotnego zastosowania – dzięki antypoślizgowej podkładce na spodzie ta lampka do czytania książek jest wystarczająco wytrzymała, aby stać samodzielnie. Poza tym klips na książki jest wystarczająco szeroki, aby przypiąć do książki, na laptopa, tablet, łóżko piętrowe itp. Niezależnie od tego, czy biwakujesz czy podróżujesz, jest to idealne akcesorium do czytania w nocy.

Lampka do czytania 16 LED, 【Odłączane ładowanie USB】 Yifacoom Lampki do książek w nocy w łóżku z 3 trybami ochrony oczu (bursztynowy, ciepły i naturalny), funkcja pamięci i bezstopniowe ściemnianie

49,99
42,99
 disponible
Amazon.pl
as of 2 marca, 2024 4:17 pm

Características

 • 【Innowacyjna, odłączana konstrukcja USB, ❗ Nie wymaga kabla do ładowania❗】 Ta lampka do czytania książek ma odłączaną konstrukcję USB, dzięki czemu ładowanie jest bardzo łatwe i nie wymaga dodatkowego kabla USB. Można ją ładować za pomocą laptopa, zasilania mobilnego, ładowarki do telefonu komórkowego itp.
 • 【3 kolory i bezstopniowe ściemnianie】 Ten klips na lampce do czytania ma 3 tryby kolorów: żółty (1600K) / ciepły (2800K) / naturalny (5500K). Każdy tryb ma 3 poziomy jasności. Ta ściemnialna lampka do czytania jest wystarczająco jasna do czytania, robienia na drutach, szycia i majsterkowania. Najniższe ustawienie pokryje całą stronę książki i pozwoli cieszyć się czasem czytania bez przeszkadzania partnerowi lub współlokatorowi.
 • 【Lekka i przenośna】 Ważąca zaledwie 55 g ładowalna lampka do czytania jest znacznie lżejsza niż inne lampki do książek i idealnie nadaje się do przypięcia do książki lub Kindle. Antypoślizgowa podkładka klipsa pomaga mocno trzymać przedmioty. Regulowana w zakresie 360 stopni rurka na gęsiej szyi jest wytrzymała i można ją dowolnie wyginać.
 • 【16 diod LED o wysokiej jasności, miękkie światło i ochrona oczu】 Ta przypinana lampka do czytania książek w łóżku jest wyposażona w 16 wysokiej jakości koralików LED, które zapewniają wolne od migotania, wolne od cieni, wolne od odblasków i naturalnie miękkie światło, które nie szczypie w oczy nawet po długich godzinach użytkowania. Ta lampka do czytania oferuje specjalny tryb bursztynowy (1600 K) do czytania w łóżku. Dzięki temu po skończonej lekturze można spokojnie zasnąć.
 • 【360° zginana gęsia szyja i solidny klips】 360° zginana gęsia szyja z dowolnym kątem obrotu. Antypoślizgowa konstrukcja klipsa bezpiecznie utrzymuje e-czytniki, książki, półki na książki i nie tylko. Prosimy o kontakt z nami, a my z przyjemnością zapewnimy najlepszą obsługę!

Lampka biurkowa dla dzieci, do czytania, 16 diod LED, 3 stopnie jasności, lampka do łóżka, ładowana przez USB, przełącznik dotykowy, możliwość przyciemniania, lampka nocna, do pracy, nauki, biała

51,31  disponible
1 used from 52,94 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 2 marca, 2024 4:17 pm

Características

 • Ochrona oczu: Dzięki 16 wysokiej jakości diodom LED, lampa biurkowa o temperaturze barwowej 5000 K zapewnia równomierne miękkie światło, które nie szkodzi oczom. Nie migocze, piękne światło. Nadaje się do pracy, spania i czytania.
 • 3 stopnie jasności i przełącznik dotykowy: Za pomocą przełącznika dotykowego można łatwo ustawić 3 różne stopnie jasności. A nasza lampa biurkowa ma obok tego funkcję lampki nocnej. Nie musisz już kupować lampki nocnej, gdy masz naszą designerską lampką biurkową 4 w 1.
 • Ładowanie USB: Wbudowany akumulator 1200 mAh, ładowanie przez port USB, wygodna. Przy pełnym naładowaniu może świecić 6-8 h, wyposażona w kabel do ładowania o długości 80 cm. Nasza lampka do czytania wykonana jest z materiału ABS i jest wyjątkowo trwała.
 • Elastyczna „łabędzia szyja” i stabilna podstawa: Giętka i przestawialna „łabędzia szyja” zapewnia odpowiednią wysokość oświetlenia, kąt świecenia i równomierne światło.
 • Różne małe funkcje: Nasza lampka do czytania jest wyposażona w kubek na długopisy i może pomieścić długopisy lub inne małe przedmioty. Ponadto można go również używać jako uchwytu na telefon komórkowy, bez konieczności kupowania uchwytu na telefon, dzięki czemu oszczędzasz pieniądze. Nasze lampy biurkowe są nie tylko trwałe, ale również praktyczne.

Wendry Lampka kieszonkowa LED, lampka do czytania LED ze zdejmowanym klipsem bocznym, ochrona oczu, lampka nocna do czytania w nocy

18,61  disponible
2 new from 18,61 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 2 marca, 2024 4:17 pm

Características

 • Konstrukcja oświetlenia: Nowa struktura światła, oświetlenie płaskiego ekranu, wzornictwo z precyzyjnym kątem, światło znajduje się tylko w pozycji do czytania, szczególnie nadaje się do czytania w łóżku, nie ma wpływu na innych.
 • Projekt optycznego kąta: Bardziej naukowa konstrukcja kąta optycznego, długość fali światła jest zbliżona do naturalnego światła, biel jest lekko żółtawa, otoczenie słoneczne jest cieplejsze i nadaje się do długiego czytania bez zmęczenia oczu. Jasność można regulować, początkowa jasność jest odpowiednia do czytania, a projekt jest bardzo wysoki. Strefa jasności nadaje się do oświetlenia z bliska, gdy uczniowie chodzą w nocy.
 • Lekka i przenośna: Lżejsza konstrukcja, waga tylko 105 g, mniejszy rozmiar, łatwe przewijanie, łatwa do przenoszenia w kampusie, parku, ogrodzie i w ciemnych miejscach do czytania oraz nauki. Może być używana jako zakładka.
 • Lampy LED o niskim zużyciu energii: Większa oszczędność energii, dłuższa żywotność, specjalnie dostosowane ultra jasne lampy LED o niskim napięciu i niskim zużyciu energii. Należy używać tylko 3 baterii AAA (nr 7). Trwałe użytkowanie przez ponad 50 godzin. Do South Fu lub baterii alkalicznych Duracell o wysokiej energii.
 • Zalety: Odporna na zużycie, zarysowania, odłączana, unikalny przełącznik fotoelektryczny zapobiegający zadrapaniom, samodzielnie opracowana i ulepszona ultra cienka folia z pleksiglasu, ekskluzywna technologia formowania, skutecznie zapobiegająca deformacji.

GARITE Lampka do książki, 10 diod LED, ściemniana lampka do czytania, klips na książkę, długa żywotność baterii, lampka do czytania z 3 trybami jasności (ciepła i biała i mieszana) do czytania, przy

47,89  disponible
3 new from 38,99 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 2 marca, 2024 4:17 pm

Características

 • Jasność ściemniania: DŁUGIE naciśnięcie przycisku można dowolnie regulować jasność. Ta lampka do czytania rzuca stały strumień skoncentrowanego przytulnego światła, bez migotania, bez duchów. Miękkie i naturalne światło nie obciąża oczu nawet po długich godzinach czytania. Idealny do czytania przed snem, pracy, podróży itp.
 • Te 10 energooszczędnych diod LED mają 3 tryby świecenia: 5 diod LED o ciepłej bieli, 5 zimnych białych diod LED i 10 diod LED mieszanych. Możesz łatwo przełączać się między nimi za pomocą krótkiego kliknięcia bu
 • Przenośna i elastyczna lampka do czytania: Ta praktyczna lampka do czytania z klipsem ma elastyczną o 360° gęsiej szyjki, którą można zginać w praktycznie każdym kierunku, aby jak najlepiej pasowała. Wystarczająco mały i lekki, aby włożyć do torby lub kieszeni. Czytaj dalej w dowolnym miejscu i czasie!
 • Długa żywotność baterii: wbudowana bateria 600 mAh, ta lampka książkowa ma bardzo długą żywotność baterii niż inne. Pełne naładowanie już po 2 godzinach zapewnia do 12 godzin ciągłego oświetlenia przy najniższym ustawieniu. W zestawie kabel do ładowania USB, który zapewnia dziecinnie proste zasilanie.
 • Szerokie zastosowanie: Szeroki i antypoślizgowy klips sprawia, że ta lampka do książek stoi samodzielnie i mocno przypina się do okładek książek, stołów, czytników e-booków, zagłówków łóżka, laptopów, biurek itp. To świetny prezent dla dzieci, starszych, moli książkowych lub miłośników książek.

URAQT Lampka nocna do czytania, przenośna lampka do czytania LED z klipsem, 3 kolory i 5 regulowanych jasności, ładowalna lampka do czytania, składana lampka do czytania USB, dla miłośników książek

43,99  disponible
Amazon.pl
as of 2 marca, 2024 4:17 pm

Características

 • 【5 regulowanych jasności】: lampka do czytania ma 5 poziomów jasności do wyboru, możesz wybrać najbardziej odpowiedni poziom w zależności od potrzeb. Dzięki naukowo zainstalowanym 5 wysokiej jakości koralikom LED możesz równomiernie rozprowadzić światło na czytanej stronie; w tym samym czasie nie będzie migotania ani odblasków. Co więcej, nasza mała lampka do czytania może zapamiętać ostatnie ustawienie jasności jako domyślne.
 • 【Ochrona oczu i 3 tryby kolorów】: Lampa do czytania ma 3 temperatury barwowe: tryb bursztynowy (1800 K), ogólny tryb czytania (3300 K) i tryb ostrości (6500 K). Tryb bursztynowy odfiltrowuje 99,9% niebieskiego światła, aby chronić oczy przed zmęczeniem; Uniwersalny tryb czytania tworzy zrelaksowane i wygodne środowisko do czytania. Tryb ostrości wyraźnie wyróżnia obszary, które pomogą Ci skoncentrować się na zadaniach.
 • 【Ładowanie USB-C, funkcja pomiaru czasu】: Standardowy akumulator typu C i kompatybilny z dowolnym portem USB. Ta lampka LED do czytania ma wbudowaną baterię 500 mAh, która może zapewnić 8-80 godzin czytania (w zależności od ustawień poziomu jasności światła). Lampka do czytania wyposażona jest w mały wyświetlacz LCD, na którym wyświetlana jest moc podczas włączania i wyłączania maszyny. Funkcja pomiaru czasu, można ustawić na 30 minut i 60 minut.
 • 【Elastyczna i przenośna konstrukcja】 Klips na lampce do czytania można otworzyć do 315°. Głowicę lampy można obracać w lewo, w prawo iw dół pod kątem odpowiednio 90°, 90° i 45°; pozwala to na dowolną regulację kąta w celu uzyskania odpowiedniej pozycji oświetlenia. Ponadto, przy zaledwie 1,66 uncji (47 gramów), jest znacznie lżejszy niż jajko. Jego lekka, kompaktowa konstrukcja ułatwia przenoszenie lub przypięcie do książki w miękkiej oprawie.
 • 【Prezent dla mól książkowych】: przenośna lampka led URAQT jest niewielka i wszechstronna, jest dobrym prezentem dla zapalonych czytelników, którzy lubią czytać w dowolnym miejscu i czasie, idealna mała lampka do czytania książek do czytania w łóżku w nocy; Może być również używana jako lampka zakładki w przypadku przerwy w dostawie prądu lub mini latarka.

Suright Lampka do czytania z 6 diodami LED, ładowana przez USB, z 3 trybami jasności ochrony oczu (ciepła i zimna biel), elastyczna lampka na książki 360°, do łóżka, tabletu, stojaka muzycznego, na

22,68  disponible
Amazon.pl
as of 2 marca, 2024 4:17 pm

Características

 • Ochrona oczu lampka książkowa Bez migotania, bez cienia, bez zawrotów głowy. Zapewnia naturalne i miękkie światło, które nie obciąża oczu nawet po długich godzinach użytkowania. Ciesz się czasem czytania bez przeszkadzania partnerowi lub współlokatorowi.
 • 3 tryby jasności - 3 różne tryby jasności odpowiednie dla różnych środowisk czytania, możesz przełączać lampę książkową na ciepłą biel (3 ciepłe diody LED włączone) / zimną biel (3 białe diody LED włączone) i mieszane kolory (wszystkie 6 diod LED) za pomocą jednego przycisku. Ta lampka do czytania jest prostsza i wygodniejsza w użyciu dla Ciebie i dzieci.
 • Akumulator USB – wbudowana bateria 600 mAh zapewnia do 10 godzin świecenia przy włączonych tylko 3 diodach LED i 5 godzinach pracy z włączonymi 6 diodami LED. Pełne naładowanie zajmuje tylko około 2 godzin, a lampka kontrolna zmieni kolor z czerwonego na niebieski.
 • Regulowana 360° szyja – ulepszona szyja, zginana o 360° lepiej rozwiązuje problem wibracji i nie będzie się trzęsła podczas poruszania książką. Jego mini rozmiar i kompaktowa konstrukcja ułatwiają przenoszenie, można go umieścić w dowolnym miejscu. (Uwaga: tylko 45 g wagi.)
 • Wiele zastosowań i przenośny – może stać samodzielnie lub przypiąć do książki, laptopa, półki itp. Antypoślizgowa podkładka klipsa pomaga mocno zacisnąć przedmiot, uwalniając rękę od ciągłej regulacji światła. Jest idealny dla dzieci czytających w łóżku i pracowników biurowych, którzy muszą spać do późna.
/* */ Go up

Kontynuując korzystanie z witryny, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.