ladowarka solarna do telefonu jak zrobic

Power Bank, akumulator solarny 42800 mAh, zestaw akumulatorów do telefonów komórkowych PD18 W QC 3.0 3 A, szybkie ładowanie, przenośna ładowarka, zewnętrzny akumulator z technologią automatycznego rozpoznawania, kompatybilny z Samsung iPhone

490,00  disponible
2 new from 490,00 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 6:42 pm

Características

 • [42800 mAh Power Bank Ultra High Capacity]: Wbudowany akumulator litowo-polimerowy 42800 mAh, powerbank solarny może ładować Twoje urządzenia (takie jak telefon komórkowy, aparat, MP3, MP4, PSP) pod stabilnym zasilaniem. Automatycznie dostosowuje wyjścia, aby dostarczyć najbardziej odpowiedni prąd, chroni urządzenia przed przeładowaniem, przeciążeniem, przepięciem i zwarciem. (wystarczy naładować telefon Samsung Galaxy S10 do 7-12 razy, Huawei P30 do 8 razy)
 • Przenośna ładowarka do szybkiego ładowania: Powerbank solarny wykorzystuje mocny, profesjonalny materiał ABS, jest odporny na działanie chemikaliów, odporny na wysokie temperatury i ma doskonałą twardość powierzchni, wysoką elastyczność i wytrzymałość. Wodoszczelność IP67, odporność na upadki i pyłoszczelna, dzięki czemu nie musisz się już martwić o uszkodzenia spowodowane wodą/kroplami, może działać w ekstremalnych warunkach. Dzięki ponad 1600 cyklach ładowania jest bardzo niezawodny i trwały.
 • Podwójne porty wyjściowe i ładowanie solarne 2 w 1: dostępne są dwa porty wyjściowe i jeden port micro USB umożliwia pełne naładowanie powerbanku solarnego w ciągu 12-15 godzin. (Uwaga: ładowanie solarne jest przeznaczone wyłącznie do sytuacji awaryjnej, nie należy używać energii słonecznej jako głównego źródła ładowania. Zaleca się pełne naładowanie urządzenia za pomocą ładowarki sieciowej przy pierwszym użyciu
 • ✅ [Panel słoneczny idealny dla entuzjastów aktywności na świeżym powietrzu]: IP67 odporny na deszcz, pyłoszczelny, wstrząsoodporny i odporny na wodę rozbryzgową. Wbudowana latarka LED (naciśnij i przytrzymaj przycisk wł./wył., aby włączyć i wyłączyć światło zewnętrzne), która może być używana jako lampa kempingowa, lampa awaryjna i lampa ratunkowa. Wyposażony w panel słoneczny, wystarczy powiesić go na plecaku, aby naładować się światłem słonecznym.
 • Zakres dostawy: 1 x ładowarka do telefonu komórkowego 42800 mAh, 1 x kabel micro USB, 1 x podręcznik użytkownika (może nie być dostępny w języku polskim). Po zakupie naszych produktów, w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z nami, a my na pewno zaproponujemy Państwu najbardziej satysfakcjonujące rozwiązanie.

DASOLAR Ładowarka solarna 30 W, przenośne ładowarki do paneli słonecznych z type-C i 2 portami USB (5 V/3 A maks.), wodoodporne składane ładowarki do telefonów komórkowych z panelem słonecznym, do biwakowania na świeżym powietrzu, wędrówek, wędrówek z plecakiem

797,48  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 6:42 pm

Características

 • Wysoka wydajność i łatwość użytkowania: Tablica solarna 30 W obsługuje wydajne ładowanie ładowarek paneli słonecznych DASOLAR. Skuteczność rozmów o energii słonecznej do 24% może zapewnić wystarczającą moc do ładowania. Nasza ładowarka do telefonu komórkowego panelu słonecznego jest bardzo łatwa w użyciu. Wystarczy otworzyć go w bezpośrednim świetle słonecznym i podłączyć za pomocą kabla do ładowania (nie wchodzi w zakres dostawy), a następnie ładuje się za urządzenia.
 • Szybkie ładowanie i wysoka kompatybilność: Wyposażony w wyjścia typu C i 2 USB (5 V/3,0 A, 9 V/2 A, 12 V/1,5 A), możesz ładować za 3 urządzenia jednocześnie. Ładowarki solarne DASOLAR obsługują szybkie ładowanie i są dobrze kompatybilne z iPhone 12/11/XS, iPadem, Samsung Galaxy, Google Series itp. najbardziej inteligentny telefon komórkowy. Nie martw się o problemy z ładowaniem telefonu komórkowego na zewnątrz.
 • Lekka i przenośna ładowarka słoneczna: Ładowarki solarne DASOLAR 30 W są lekkie i mają tylko 745 g. Składany panel słoneczny i wyposażony w smycz sprawiają, że ładowarka solarna jest przenośna. Ładowanie panelu słonecznego jest wygodne i relaksujące na drodze podczas wędrówek, biwakowania lub podróży z plecakiem.
 • Wiodący w branży proces produkcji: Wielowarstwowe panele i zaawansowana technologia produkcji paneli słonecznych sprawiają, że ładowarki do paneli słonecznych DASOLAR stają się bardziej trwałe. Precyzyjna technologia szycia dobrze chroni panele słoneczne i sprawia, że panele są odporne na wodę, a nawet kurz.
 • 12-miesięczna gwarancja jakości: Zapewniamy 12-miesięczną gwarancję jakości dla ładowarek do telefonów komórkowych DASOLAR. Przed użyciem należy wiedzieć. Po pierwsze: Rozłóż ładowarkę do panelu słonecznego na bezpośrednie światło słoneczne, gdy potrzebujesz ładowania, aby uzyskać najlepszy efekt ładowania. Po drugie: Jeśli panel słoneczny będzie zasilany energią słoneczną. Ponieważ moc wyjściowa ulega promieniowaniu słonecznym, światło może czasami migać, co jest normalne. Jeśli nie ma światła słonecznego, czerwone światło zgasnie.

Ładowarka solarna, przenośna składana bateria solarna 15W 5V USB do smartfona do tabletu

133,51  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 6:42 pm

Características

 • Podłącz do USB, aby użyć: Kompatybilny z prawie wszystkimi urządzeniami USB, takimi jak telefony komórkowe, aparaty cyfrowe, zestawy słuchawkowe itp.
 • Wysoka moc: składa się z 20-watowych paneli słonecznych o dużej mocy, które mogą wystarczyć do jednoczesnego ładowania 2 urządzeń.
 • Wysoka jakość: Ta ładowarka słoneczna jest lekka, łatwa do przenoszenia, wysoka stabilność, dobra trwałość, odpowiednia do użytku na zewnątrz.
 • Zielona energia: korzystając z energii słonecznej, możesz naładować swój telefon komórkowy, po prostu umieszczając go na słońcu, co jest wygodne i nieograniczone.
 • Łatwy do przenoszenia: rozłożony rozmiar to 34,3 x 7,3 cala, a złożony rozmiar to tylko 7,1 x 4,9 cala, co można łatwo włożyć do plecaka.

Panel słoneczny przenośna ładowarka słoneczna do elektrowni, monokrystaliczne ogniwo słoneczne do telefonów Camping ogród piesze wycieczki do domu (100 W)

7.985,00  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 6:42 pm

Características

 • Przenośny panel słoneczny 50W 12V Polikrystaliczny kabel do ogniw słonecznych Wodoodporny zewnętrzny samochód Camping System zasilania (1 sztuka)
 • Port żeński USB, łatwo ładuje urządzenie za pomocą kabla ładującego USB. Możesz umieścić panel na słońcu i użyć go do bezpośredniego ładowania urządzenia.
 • Do ładowania telefonów, MP3, tabletów lub innych urządzeń ładujących USB.
 • Nasze panele słoneczne zapewniają najszybszą dostawę i najlepszą jakość usług dostawczych. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy. Dołożymy wszelkich starań, aby go rozwiązać.
 • Idealny do jazdy na rowerze na świeżym powietrzu, wspinaczki, wędrówek, biwakowania, podróży i nie tylko.

Przenośna ładowarka słoneczna 30000 mAh Szybkie ładowanie Solar Power Bank z latarką LED do łowienia na zewnątrz

284,37  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 6:42 pm

Características

 • 20000 mAh o dużej pojemności: ta przenośna ładowarka solarna może ładować iPhone'a 11 od 6 do 8 razy, Galaxy S20 5 razy, a tablet 2 razy. Po pełnym naładowaniu może zasilać telefon komórkowy przez prawie tydzień.
 • Trwała i przenośna: Ta przenośna ładowarka solarna ma solidną konstrukcję z wodoodporną osłoną, która chroni przed kurzem, wstrząsami i zachlapaniem. Ponadto do ładowarki dołączony jest haczyk. Podczas wędrówek na świeżym powietrzu, mały rozmiar i kwadrat
 • Podwójny port USB: Ładowarka słoneczna z dwoma portami USB może jednocześnie zasilać 2 urządzenia, aby dzielić moc i szybko naładować telefon komórkowy w 0-50% w ciągu 30 minut. Port z automatycznym wejściem zasilania, dopasowanie wyjścia może zapewnić oc
 • Dotyczy: bardzo wygodne źródło zasilania dla wszystkich aktywności na świeżym powietrzu, takich jak kemping, wędrówki i wędkarstwo. W bezpośrednim świetle słonecznym ta ładowarka słoneczna może być efektywnie konwertowana z współczynnikiem konwersji do 85
 • Funkcja ładowania bezprzewodowego: Ten bank energii słonecznej ma antypoślizgową funkcję ładowania bezprzewodowego z tyłu. Gdy nie masz ze sobą kabla USB, a telefon komórkowy ma funkcję ładowania bezprzewodowego, możesz lekko położyć go na powierzchni, ab

Mgichoom Radio korbowe, zasilanie solarne, zasilanie awaryjne, korba ręczna, awaryjne radio pogodowe NOAA z lampką do czytania, zasilanie awaryjne do użytku w gospodarstwie domowym na świeżym powietrzu

 out of stock
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 6:42 pm

Características

 • Funkcja oświetlenia: radio solarne jest dostarczane z akumulatorem 2000 mAh, który może ładować kilka telefonów. Oświetlenie radia pogodowego jest wydajne, w tym bardzo jasna, 3-trybowa latarka i lampka do czytania z czujnikiem ruchu.
 • Zapewnienie bezpieczeństwa osobistego: Sygnał awaryjny zbiera wszystkie niebezpieczne informacje i daje krytyczny czas, aby być w pełni przygotowany. Chroń siebie i swoją rodzinę dzięki temu radiu pogodowym.
 • Zasilanie elektryczne: Zarówno korba, jak i ogniwa słoneczne radia regenerują wystarczająco dużo prądu, aby radia, światła i alarmy SOS, gdy są najbardziej potrzebne. Baterie zapewniają, że masz zasilanie, gdy nie można ich regenerować.
 • Obszar oświetlenia: radio latarki to wspaniała opcja, jeśli jesteś entuzjastami na świeżym powietrzu lub chcesz spacerować w miejscach bez światła. Najszerszy zasięg oświetlenia urządzenia radiowego wynosi ponad 10 metrów.
 • Gwarancja zadowolenia: Staramy się doprowadzić do naszych klientów. Jeśli nie zgadzasz się z nami i nie jesteś zadowolony, daj nam znać i zrobimy wszystko, aby to zrobić

Przenośna łAdowarka SłOneczna, PrzenośNy Bank Energii SłOnecznej 30000 MAh Szybkie łAdowanie Banku Energii SłOnecznej z Latarką LED na ZewnąTrz

284,39  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 6:42 pm

Características

 • 【20000 mAh o dużej pojemności】 Ta przenośna ładowarka solarna może ładować iPhone'a 11 od 6 do 8 razy, Galaxy S20 5 razy, a tablet 2 razy. Po pełnym naładowaniu może zasilać telefon komórkowy przez prawie tydzień.
 • 【Podwójny port USB】 Ładowarka słoneczna z podwójnymi portami USB może jednocześnie zasilać 2 urządzenia, aby dzielić moc i szybko naładować telefon komórkowy 0-50 procent w ciągu 30 minut. Port z automatycznym wejściem zasilania, dopasowanie wyjścia może zapewnić ochronę urządzenia przed przeładowaniem, przetężeniem i zwarciami.
 • 【Trwałe i przenośne】 Ta przenośna ładowarka solarna została zaprojektowana w solidnej konstrukcji z wodoodporną osłoną, która chroni przed kurzem, wstrząsami i rozpryskami. Ponadto do ładowarki dołączony jest haczyk. Podczas wędrówek na świeżym powietrzu, mały rozmiar i kwadratowa konstrukcja ułatwiają przenoszenie i wieszanie na plecaku w celu ładowania słonecznego.
 • 【Dotyczy】Bardzo wygodne źródło zasilania dla wszystkich aktywności na świeżym powietrzu, takich jak kemping, turystyka piesza i wędkarstwo. W bezpośrednim świetle słonecznym ta ładowarka słoneczna może być efektywnie konwertowana z współczynnikiem konwersji do 85 procent. Ładowarka posiada wielofunkcyjną latarkę LED z 3 trybami pracy ciągłej, błyskowej i wolnego błysku, która jest pomocna w sytuacjach awaryjnych i zanikach prądu.
 • 【Funkcja ładowania bezprzewodowego】 Ten bank energii słonecznej ma antypoślizgową funkcję ładowania bezprzewodowego z tyłu. Gdy nie masz ze sobą kabla USB, a telefon komórkowy ma funkcję ładowania bezprzewodowego, możesz lekko położyć go na powierzchni, aby dokończyć ładowanie.

Solar Power Bank, przenośna ładowarka słoneczna 15W 5V USB z kablem ładującym do smartfona do tabletu

168,59  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 6:42 pm

Características

 • Wysoka moc: składa się z 20-watowych paneli słonecznych o dużej mocy, które mogą wystarczyć do jednoczesnego ładowania 2 urządzeń.
 • Wysoka jakość: Ta ładowarka słoneczna jest lekka, łatwa do przenoszenia, wysoka stabilność, dobra trwałość, odpowiednia do użytku na zewnątrz.
 • Podłącz do USB, aby użyć: Kompatybilny z prawie wszystkimi urządzeniami USB, takimi jak telefony komórkowe, aparaty cyfrowe, zestawy słuchawkowe itp.
 • Zielona energia: korzystając z energii słonecznej, możesz naładować swój telefon komórkowy, po prostu umieszczając go na słońcu, co jest wygodne i nieograniczone.
 • Łatwy do przenoszenia: rozłożony rozmiar to 34,3 x 7,3 cala, a złożony rozmiar to tylko 7,1 x 4,9 cala, co można łatwo włożyć do plecaka.

Solar Wind Up Radio, 5000Mah USB Akumulator Powerbank Dynamo z korbą ręczną, Przenośne radio pogodowe AM FM Awaryjny sprzęt do przetrwania w podróży, biwaku, kempingu na zewnątrz (Color : Red)

343,60  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 6:42 pm

Características

 • Głośnik Bluetooth / Ręczny radio: To odkryte radio słoneczne może być używane nie tylko do słuchania radia i pogody, ale także jako bank Mobile Mobile Mobile, Latarka i Sos. alarm. Jest bardzo odpowiedni do kempingu i podróży, a jest idealnym towarzyszem w nagłych wypadkach, turystyce pieszej, kempingu i naszych drzwi.
 • Nieprzerwane zasilanie w sytuacjach awaryjnych: Nasze radio w nagłych wypadkach ma 4 tryby ładowania, a zła pogoda zawsze powoduje przerwy władzy. Za pomocą korbów ręcznych i paneli słonecznych radio można zasilać w sytuacji awaryjnej. Usb. Szybkie ładowanie to główne źródło zasilania dla codziennego użytku. Bateria może być również wymieniana i jest dostępna we wszystkich sklepach i supermarketach.
 • 3 tryby świetlne i Sos. Alarm: Wyposażony w latarkę 3W i lekką do czytania, jasna latarka może oświetlić duży obszar i zapewnić lepszy widok, gdy trzeba poruszać się w nocy lub gdy moc jest odcięty. Kiedy jesteś w niebezpieczeństwie, wbudowany Sos. Alarm będzie krzyczy za pomoc szybciej pomocy.
 • Małe i odporne na warunki atmosferyczne: Ze względu na kompaktowy rozmiar i wagę, jak również IPX6. Wodoodporna wydajność, jest bardzo odpowiednia do użytku na drodze i podczas podróży. Dzięki ulepszonego paska ręcznego i haczykiem zatrzaskowym można również łatwo umieścić na plecaku.
 • Każda potrzeba rodziny: większość ich funkcji jest przeznaczona do sytuacji awaryjnych. Radia awaryjne mogą pomóc nam zwiększyć naszą siłę. Z energią elektryczną, światłami, alarmami i radiami, możemy zrobić więcej.

Ładowarka słoneczna, Panel słoneczny Power Bank USB Camping do tabletu na smartfona

168,50  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 6:42 pm

Características

 • Podłącz do USB, aby użyć: Kompatybilny z prawie wszystkimi urządzeniami USB, takimi jak telefony komórkowe, aparaty cyfrowe, zestawy słuchawkowe itp.
 • Wysoka jakość: Ta ładowarka słoneczna jest lekka, łatwa do przenoszenia, wysoka stabilność, dobra trwałość, odpowiednia do użytku na zewnątrz.
 • Łatwy do przenoszenia: rozłożony rozmiar to 34,3 x 7,3 cala, a złożony rozmiar to tylko 7,1 x 4,9 cala, co można łatwo włożyć do plecaka.
 • Zielona energia: korzystając z energii słonecznej, możesz naładować swój telefon komórkowy, po prostu umieszczając go na słońcu, co jest wygodne i nieograniczone.
 • Wysoka moc: składa się z 20-watowych paneli słonecznych o dużej mocy, które mogą wystarczyć do jednoczesnego ładowania 2 urządzeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

/* */ Go up

Al continuar utilizando el sitio web, usted acepta el uso de COOKIES, de acuerdo con la configuración actual de su navegador.