kwiaty na cmentarz do wazonu

Greemotion Wazon na grób z kolcem, cmentarz, uchwyt na kwiaty, 42 cm, kolor zielony, wkład do wazonu nagrobnego, pamiątkowy wazon na grob, wazon cmentarny z kolcem, wazon na groby na zewnątrz, wazon

33,02  disponible
Amazon.pl
as of 4 lutego, 2024 7:34 pm

Características

 • Ten wazon cmentarny uhonoruje Twoich bliskich i dodaje ponurego, delikatnego akcentu do każdego grobu – doniczka z kolcami ma klasyczny design, który wytrzymuje próbę czasu
 • Wazon cmentarny z bogatym i głębokim zielonym kolorem palika dobrze komponuje się z kwiatami o większości kształtów i rozmiarów – wazon na groby łatwo mocuje się w grobie dzięki wytrzymałemu kolcowi
 • Wazony cmentarne na kwiaty mają około 42 cm wysokości i średnicę 13 cm – wkłady do wazonów nagrobnych mogą pomieścić do 1,3 litra roślin lub kwiatów
 • Wykonany z zaawansowanych technologicznie materiałów syntetycznych, wkładka do wazonu cmentarnego jest trwała - Wazon cmentarny z kolcem jest odporny na warunki atmosferyczne i wiatr
 • Zbierz inne doniczki Greemotion na rośliny, doniczki i akcesoria do roślin, aby łatwo poprawić wygląd wszystkich przestrzeni zewnętrznych i wewnętrznych

Uchwyty na kwiaty nagrobne, 4 wazon cmentarny, wazon na nagrobki z palikami, plastikowe prostokątne wazony na świeże/sztuczne kwiaty, dekoracje nagrobne na nagrobki, do ogrodu nagrobnego, czarny

68,00  disponible
Amazon.pl
as of 4 lutego, 2024 7:34 pm

Características

 • Opakowanie i rozmiar: Zawiera 4 korpusy wazonu, rozmiar kwadratowego wazonu mierzy około 18,5 x 5,5 x 5,5 cm, a długie kolce mają około 1,5 cm x 13,5 (średnica x wysokość). Wystarczająca ilość odpowiada codziennemu użytkowaniu i wymianie.
 • Materiał: Uchwyty kwiaty wykone są z tworzywa sztucznego z wydrążoną konstrukcją dreżową z doskołym wykoniem, odporny warunki atmosferyczne, ten wazon grób jest wytrzymały, trwały i daje się do długotrwałego użytkowania.
 • Unikalny design: Wazon grobny jest zdejmowany, wazon grobny ma pustą konstrukcję z dużymi otworami dreżowymi, które mogą wytrzymać silne burze. Końcówka podłoża będzie mocniej przyklejać się do trawnika, a silny wiatr nie zdmuchnie kwiatów, utrzyma swoją miłość dłużej
 • Łatwy w użyciu: Kwadratowy wazon pamiątkowy z okrągłym otworem w dnie, po prostu pozwala okrągłą stronę słupka nośnego przez otwór, aby uzyskać 2 części razem, a stępnie włóż spiczastą stronę do trawnika, nie zajmie miejsca.
 • Szerokie zastosowanie: Nadaje się do pogrzebów, cmentarzy i cmentarzy do bukietów pamiątkowych. Nadaje się również taras, balkon, do dekoracji wewnątrz i zewnątrz imprez oraz uroczystości i specjalnych wydarzeń.

Plastia Wkład do wazonów podłogowych do wazonów na kwiaty 32 x 15 cm (2 sztuki) – zastosowanie do wazonów podłogowych z tworzywa sztucznego – wkładka do wazonu na grób

54,90  disponible
Amazon.pl
as of 4 lutego, 2024 7:34 pm

Características

 • Uniwersalne zastosowanie – uniwersalne zastosowanie wazonów, wodoszczelne, doskonale nadaje się do bukietów kwiatów w większych amforach lub wazonach podłogowych. Dzięki temu praktycznemu i higienicznemu wkładowi do wazonów z tworzywa sztucznego można wykorzystać również do mniejszych bukietów kwiatów i bukietów kwiatowych.
 • Praktyczne – dzięki higienicznemu tworzywu sztucznemu, z którego składa się przydatny pomocnik, wkład jest łatwy do czyszczenia po każdym użyciu.
 • Wytrzymały – wkład do wazonu nagrobnego jest wykonany z tworzywa sztucznego odpornego na promieniowanie UV. Materiał jest wyjątkowo trwały i odporny na warunki atmosferyczne.
 • Markowy produkt – nie z Chin, ale z Czecho-Morańskiego Wyżynu. Firma rodzinna z 25-letnią tradycją.
 • Wymiary – wysokość wkładu wazonu ok. 32 cm – średnica otworu ok. 15 cm (2 sztuki) Kolor: przezroczysty

Wazon na cmentarz z ostrzem do wbijania w ziemię, do kwiatów, wazonów na grób z tworzywa sztucznego, czarny, do wtykania wazonów na grób i wazonów na grób

84,00  disponible
Amazon.pl
as of 4 lutego, 2024 7:34 pm

Características

 • Long Stake – każdy wazon na grób ma końcówkę o długości 10,5 cm, która może stać mocno na trawniku, aby silny wiatr nie oplecił Twoich kwiatów.
 • Wydrążony design – wazon ma piękny, wydrążony design z dużymi otworami odpływowymi, który wytrzymuje burze deszczu i zapobiega napiciu kwiatów i roślin.
 • Materiał – wazony cmentarza są wykonane z wytrzymałego polipropylenu, które jest mocne i trwałe, odporne na pękanie, wodoodporne i odporne na korozję.
 • Wymiary: Łączny rozmiar wynosi 6 x 6 x 28 cm (dł. x szer. x wys.). Wysokość rurki, która służy do trzymania kwiatów, wynosi około 17,5 cm.
 • Szerokie spektrum zastosowań – te stojaki na kwiaty mogą być używane do umieszczenia bukietów w ogródkach i pokojach. Możesz użyć tych wazonów do dekoracji imprez w pomieszczeniach i na zewnątrz oraz ważnych wydarzeń, takich jak imprezy Halloween, karnawał i przebieranie

KADAX Wazon nagrobny, flakon na groby, wazon z tworzywa sztucznego, wazon na kwiaty, odporny na warunki atmosferyczne wazon na cmentarz (12 cm, z ostrzem do wbijania w ziemię, zielony)

6,15  disponible
2 new from 6,15 zł
Amazon.pl
as of 4 lutego, 2024 7:34 pm

Características

 • SZUKASZ POMYSŁU NA EFEKTOWNĄ OZDOBĘ NA GRÓB LUB INNE SAKRALNE MIEJSCE? Dobrze trafiłeś - przedstawiamy Ci nasz flakon marki KADAX. Jeśli myślałeś, że tego typu przedmiot służy tylko do eksponowania uroku roślin, to musimy Cię wyprowadzić z błędu. Wazon sam w sobie pełni funkcję urodziwej dekoracji. Pięknie komponuje się z kolorytem kwiatów oraz zapewnia i stabilizację i ochronę przed warunkami atmosferycznymi.
 • JEŚLI URZEKAJĄ CIĘ OKRĄGŁE FORMY NA GROBACH, CZAS ZAPOZNAĆ SIĘ Z NASZYM ASORTYMENTEM! Oferujemy kilka interesujących kolorów i wzorów, wśród których na pewno znajdziesz te, które idealnie skomponują się z pomnikiem i kwiatami. Naturalny wdzięk możliwy jest dzięki prostej formie flakonu, która nawiązuje do… antycznych fasonów ceramiki starożytnego Rzymu! Idealnie współgra też z wyglądem nagrobka. Flakon pozwoli Ci wyeksponować kwiaty takie jak prymulki, zawilce czy ciemierniki.
 • TERAZ MASZ PRAWO ZAPROTESTOWAĆ: JESIENNA PORA CZY WIETRZNE DNI TEMU NIE SPRZYJAJĄ. Dlatego też zadbaliśmy o stabilizację. Flakon usztywnia rośliny, nie pozwalając na ich wywianie ze środka. Co więcej, zabezpieczają kwiaty, chroniąc je przed silnym wiatrem. A nawet przypadkowymi uderzeniami przeciskających się między grobami ludzi. Flakon jest niepodatny na niekorzystną pogodę - ani deszcz, ani chłód mu nie zaszkodzą.
 • RECEPTA NA WYTRZYMAŁOŚĆ FLAKONU ZAWIERA SIĘ W JEDNYM SŁOWIE: SOLIDNE TWORZYWO. Zapewnia ono doskonałą ochronę kwiatom, zabezpieczając przed złamaniem łodygi czy przewróceniem. Dzięki temu możesz z powodzeniem postawić flakon z kwiatem na nagrobku bez obaw o zniszczenie. Łatwy w czyszczeniu materiał zaoszczędzi sporo Twojego czasu podczas porządków na cmentarzu. Przestrzenne wnętrze jest w stanie pomieścić sporą liczbę Twoich urodziwych kwiatów.
 • NIE MNIEJ WAŻNA JEST DLA NAS UNIWERSALNOŚĆ. Stąd przygotowaliśmy dla Ciebie dwie wersje produktu – flakon wbijany i zwykły. Ten pierwszy posiada twardy szpic, dzięki któremu bez problemu umieścisz flakon w ziemi. W przypadku drugiej wersji możesz dodatkowo dokupić wkład. Umożliwi on wygodne rozmieszczenie nawet niewielkiej liczby roślin. Zadbaj o harmonię na grobach swoich bliskich i zapewnij bezpieczeństwo kwiatom!

KADAX Wazon na grób z cokołem, wazon na cmentarz z tworzywa sztucznego, wazon na kwiaty na nagrobek, dekoracja nagrobna, ozdoba na grób (czarny/niski)

51,65  disponible
Amazon.pl
as of 4 lutego, 2024 7:34 pm

Características

 • Stylowa dekoracja grobu: nasz wazon na grób pięknie ozdobi nagrobki Twoich zmarłych bliskich. Ozdoba nagrobna dobrze pasuje do kwiatów i zapewnia stabilność.
 • Eleganckie wykonanie: nasz odporny na warunki atmosferyczne wazon na cmentarz charakteryzuje się stylowym zaokrągleniem w stylu greckim, tzn. Meander, który pierwotnie zdobił groby egipskich faraonów.
 • Odporny na działanie czynników zewnętrznych: wazon cmentarny z cokołem jest wykonany z tworzywa sztucznego, które jest odporne na większość czynników zewnętrznych. Przez lata nie traci nic ze swoich właściwości.
 • Łatwe czyszczenie: materiał jest łatwy do czyszczenia. Wystarczy od czasu do czasu przetrzeć wazon wilgotną ką, aby przez długi czas nie stracił koloru
 • Dwa rozmiary i różne kolory: w naszej ofercie mamy wazony na nagrobki w niektórych subtelnych kolorach: czarnym, szarym, złotym i białym oraz w dwóch rozmiarach: 30 i 39 cm.

4 sztuki wazonów cmentarza z ostrzem do wbijania w ziemię do kwiatów, wazon na grób z tworzywa sztucznego, czarny, wazon cmentarz do łączenia nagrobów, wazonów na grób

99,00  disponible
Amazon.pl
as of 4 lutego, 2024 7:34 pm

Características

 • Każdy waz nagrobny ma grot o długości 10,5 cm, który może stać mocno na trawniku, dzięki czemu silne wiatry nie przekwitną kwiatów.
 • Wydrążony design – wazon ma piękne, puste wzornictwo z dużymi otworami odpływowymi, które wytrzymuje burzę deszczową i zapobiega wypiwaniu się kwiatów i roślin.
 • Materiał – wazony cmentarne są wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego, które jest mocne i trwałe, odporne na pękanie, wodoszczelne i nierdzewne.
 • Rozmiar: Całkowite wymiary wynoszą 6 x 12 x 28 cm (dł. x szer. x wys.). Wysokość rurki używanej do trzymania kwiatów wynosi około 17,5 cm.
 • Szerokie spektrum zastosowania – te uchwyty na kwiaty mogą być używane do umieszczania bukietów pamiątkowych na pogrzebie i cmentarzu. Można użyć tych wazonów do dekoracji imprez wewnątrz i na zewnątrz oraz ważnych wydarzeń, takich jak imprezy Halloween, imprezy karnawałowe i przebieralnia

2 szt. Wazon grobowy, 17-calowy wysoki wazon cmentarny Cmentarz Cmentarz kwiatowy uchwyt Czarny plastikowy wazon pamiątkowy z długimi kolcami i otworami spustowymi do markera grobowego

45,00  disponible
2 new from 45,00 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 4 lutego, 2024 7:34 pm

Características

 • Szerokie zastosowanie: nasz uchwyt na kwiaty świetnie nadaje się do zapewnienia bezpiecznego miejsca na pamiątkowe bukiety. Idealny na pogrzeby, cmentarze i miejsca grobów. A także dobrze nadaje się do ozdabiania imprez wewnątrz i na zewnątrz oraz wydarzeń specjalnych.
 • Konstrukcja kolumny: W konstrukcji kolumny na dole znajdują się plastikowe kołki o długości 12,4 cm, aby zapewnić stabilność mocowania w glebie, która jest bardziej stabilna i piękniejsza niż zwykłe stożkowe wazony.
 • Materiał: Wazony cmentarne z kolcami Wykonane z najwyższej jakości tworzywa sztucznego. Trwały i odporny na warunki atmosferyczne. Kwadratowy wazon z pięknym, wydrążonym drenażem, aby wytrzymać ulewny deszcz lub nadmierne nasłonecznienie.
 • Łatwa instalacja: Wazon cmentarny ma okrągły otwór na dole, przez który okrągłe stosy podtrzymujące utrzymują je razem, a następnie wkładają spiczastą stronę do trawnika.
 • Gwarancja 100% satysfakcji: cała nasza polityka zwrotu oferty produktów lub gwarancja zwrotu pieniędzy, jeśli masz jakiś problem z zakupem, prosimy o kontakt z nami przez e-mail, zawsze jesteśmy tutaj, aby wszystko było dla Ciebie odpowiednie

HIMBIU Cmentarz Stożek Nagrobny Wazon, 3 Szt. Pamiątkowe Wazony Na Groby Kolczasty Wazon Na Kwiaty Na Nagrobny, Do świeżych I Sztucznych Kwiatów Wazon Na Zewnątrz Lub Ogród Kwiatowy (szary)

79,99  disponible
Amazon.pl
as of 4 lutego, 2024 7:34 pm

Características

 • Solidny materiał: ten wazon cmentarny wykonany jest z wysokiej jakości materiału i doskonałego wykonania, jest trwały i wystarczająco mocny, aby można go było używać przez długi czas. Oznacza to, że ten wazon jest wytrzymały i niezniszczalny.
 • Pakiet zawiera: W każdym opakowaniu znajdują się 3 pamiątkowe stożkowe wazony, dzięki czemu można ich używać w różnych miejscach. Ilość jest wystarczająca do zaspokojenia różnych potrzeb.
 • Wielofunkcyjny: ten stożkowy wazon może być używany zarówno do pomników cmentarnych, jak i ogrodowych kompozycji kwiatowych, a także może chronić kwiaty przed uszkodzeniem, gdy wiatr jest silny.
 • Łatwy w użyciu: każdy stożkowy wazon cmentarny ma kolce, jest łatwy do włożenia na trawnik, jest lekki i przenośny, wygodniejszy do przechowywania i przenoszenia. Ta konstrukcja umożliwia mocniejsze przyklejenie wazonu do trawnika.
 • Okazje: Wazon pamiątkowy nadaje się do otaczającego trawnika, a wazon w kształcie stożka nagrobnego odpowiada kolorowi nagrobków członków rodziny i przyjaciół zmarłego, który może wyrazić twoją miłość, myśli i kondolencje.

HAC24 2-częściowy zestaw wazonów nagrobnych z tworzywa sztucznego ozdoba nagrobna wazon cmentarza z ostrzem do wbijania w ziemię cmentarz, wazon na kwiaty

38,80  disponible
Amazon.pl
as of 4 lutego, 2024 7:34 pm

Características

 • Zestaw 2 zielonych wazonów nagrobnych z ostrzem do wbijania w ziemię
 • Długość kołka do wbijania w ziemię: 7 cm, średnica wewnętrzna wazonu: ok. 7 cm
 • Wymiary całkowite (śr. x wys.): ok. 12 x 31 cm
 • Materiał: tworzywo sztuczne
 • Kolor: zielony
/* */ Go up

Kontynuując korzystanie z witryny, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.