kwiaty na cmentarz do wazonu

Greemotion Wazon na grób z kolcem, cmentarz, uchwyt na kwiaty, 42 cm, kolor zielony, wkład do wazonu nagrobnego, pamiątkowy wazon na grob, wazon cmentarny z kolcem, wazon na groby na zewnątrz, wazon

44,71  disponible
Amazon.pl
as of 16 kwietnia, 2024 12:37 pm

Características

 • Ten wazon cmentarny uhonoruje Twoich bliskich i dodaje ponurego, delikatnego akcentu do każdego grobu – doniczka z kolcami ma klasyczny design, który wytrzymuje próbę czasu
 • Wazon cmentarny z bogatym i głębokim zielonym kolorem palika dobrze komponuje się z kwiatami o większości kształtów i rozmiarów – wazon na groby łatwo mocuje się w grobie dzięki wytrzymałemu kolcowi
 • Wazony cmentarne na kwiaty mają około 42 cm wysokości i średnicę 13 cm – wkłady do wazonów nagrobnych mogą pomieścić do 1,3 litra roślin lub kwiatów
 • Wykonany z zaawansowanych technologicznie materiałów syntetycznych, wkładka do wazonu cmentarnego jest trwała - Wazon cmentarny z kolcem jest odporny na warunki atmosferyczne i wiatr
 • Zbierz inne doniczki Greemotion na rośliny, doniczki i akcesoria do roślin, aby łatwo poprawić wygląd wszystkich przestrzeni zewnętrznych i wewnętrznych

Plastia Wkład podłogowy do wazonów na kwiaty 24 x 10,5 cm (opakowanie 2 szt.) – zastosowanie do wazonów podłogowych z tworzywa sztucznego – wkładka do wazonu na grób

34,90  disponible
Amazon.pl
as of 16 kwietnia, 2024 12:37 pm

Características

 • Uniwersalne zastosowanie – uniwersalne zastosowanie wazonów, wodoszczelne, doskonale nadaje się do bukietów kwiatów w większych amforach lub wazonach podłogowych. Dzięki temu praktycznemu i higienicznemu wkładowi do wazonów z tworzywa sztucznego można wykorzystać również do mniejszych bukietów kwiatów i bukietów kwiatowych.
 • Praktyczne – dzięki higienicznemu tworzywu sztucznemu, z którego składa się przydatny pomocnik, wkład jest łatwy do czyszczenia po każdym użyciu.
 • Wytrzymały – wkład do wazonu nagrobnego jest wykonany z tworzywa sztucznego odpornego na promieniowanie UV. Materiał jest wyjątkowo trwały i odporny na warunki atmosferyczne.
 • Markowy produkt – nie z Chin, ale z Czecho-Morańskiego Wyżynu. Firma rodzinna z 25-letnią tradycją.
 • Wymiary – wysokość wkładu wazonu ok. 24 cm – średnica otworu ok. 10,5 cm (2 sztuki) Kolor: przezroczysty

QCYFJZFU Zestaw 4 wazonów nagrobnych, wazon cmentarny z gwoździami podłogowymi, wazon wtykowy jako ozdoba na grób, cmentarz, wkład wazony nagrobny, wazon nagrobny do zbierania bukietów kwiatów

72,30  disponible
Amazon.pl
as of 16 kwietnia, 2024 12:37 pm

Características

 • Praktyczna: długość śledzi do wazonu nagrobnego wynosi 7 cm. Ostre i dłuższe śledzie łatwo wbijają się w ziemię, pozostają stabilne i nie obawiają się, że wiatr zwieje Twoje kwiaty.
 • TRWAŁE I TRWAŁE: Wazony cmentarne są wykonane z tworzywa sztucznego, są odporne na warunki atmosferyczne i słońce, trwałe i mają długą praktyczną żywotność.
 • OCHRONA ŚRODOWISKA: Wazony nagrobne, które nie są podatne na starzenie i odkształcenia, mogą być ponownie wykorzystane, a ich elementy z tworzywa sztucznego są pozyskiwane z polipropylenu nadającego się do recyklingu.
 • Wielofunkcyjne zastosowanie: Wazony z ostrzem do wbijania w ziemię idealnie nadają się do wazonów nagrobnych i zapewniają bezpieczną i stabilną dekorację bukietów pamiątkowych. Może być również używany jako wazon w ogrodzie, na tarasie lub na imprezach i uroczystościach.
 • Zakres dostawy: 4 x wazony z gwoździami, wymiary każdego wazonu wynoszą 25 x 7,5 cm (wysokość x Ø), kolor ciemnozielony.

STAHAD Rzymska doniczka na kwiaty w kolumnie, wazon, doniczka na kwiaty nagrobne, uchwyt na kwiaty, cmentarz, pojemnik na kwiaty, do ogrodu, doniczka na kwiaty, do aranżacji kwiatów, podstawa PP

49,89  disponible
Amazon.pl
as of 16 kwietnia, 2024 12:37 pm

Características

 • Pamiątkowy wazon na cmentarz: wazon pamiątkowy może być również używany do dodawania aranżacji kwiatowych na trawniku na imprezy, uroczystości i imprezy.
 • Doniczka na cmentarze: stojak na kwiaty nagrobne to idealny wazon pamiątkowy do przechowywania kwiatów dla Twoich bliskich zmarłych.
 • Uchwyt na kwiaty: nasz stojak na kwiaty na cmentarz pamiątkowy ma przepiękny design, który stanowi dekorację grobu.
 • Doniczki na cmentarze: dzięki wszechstronnym możliwościom zastosowania ten wazon może być używany jako dekoracja grobu, dekoracja domu lub prezent, dzięki czemu jest praktyczna i stylowa na każdą okazję.
 • Doniczki nagrobne: idealne na pogrzeby, cmentarze i groby, ale mogą być również używane na imprezy, uroczystości i imprezy.

KADAX Wazon nagrobny, flakon na groby, wazon z tworzywa sztucznego, wazon na kwiaty, odporny na warunki atmosferyczne wazon na cmentarz (12 cm, z ostrzem do wbijania w ziemię, zielony)

6,99  disponible
2 new from 6,99 zł
Amazon.pl
as of 16 kwietnia, 2024 12:37 pm

Características

 • SZUKASZ POMYSŁU NA EFEKTOWNĄ OZDOBĘ NA GRÓB LUB INNE SAKRALNE MIEJSCE? Dobrze trafiłeś - przedstawiamy Ci nasz flakon marki KADAX. Jeśli myślałeś, że tego typu przedmiot służy tylko do eksponowania uroku roślin, to musimy Cię wyprowadzić z błędu. Wazon sam w sobie pełni funkcję urodziwej dekoracji. Pięknie komponuje się z kolorytem kwiatów oraz zapewnia i stabilizację i ochronę przed warunkami atmosferycznymi.
 • JEŚLI URZEKAJĄ CIĘ OKRĄGŁE FORMY NA GROBACH, CZAS ZAPOZNAĆ SIĘ Z NASZYM ASORTYMENTEM! Oferujemy kilka interesujących kolorów i wzorów, wśród których na pewno znajdziesz te, które idealnie skomponują się z pomnikiem i kwiatami. Naturalny wdzięk możliwy jest dzięki prostej formie flakonu, która nawiązuje do… antycznych fasonów ceramiki starożytnego Rzymu! Idealnie współgra też z wyglądem nagrobka. Flakon pozwoli Ci wyeksponować kwiaty takie jak prymulki, zawilce czy ciemierniki.
 • TERAZ MASZ PRAWO ZAPROTESTOWAĆ: JESIENNA PORA CZY WIETRZNE DNI TEMU NIE SPRZYJAJĄ. Dlatego też zadbaliśmy o stabilizację. Flakon usztywnia rośliny, nie pozwalając na ich wywianie ze środka. Co więcej, zabezpieczają kwiaty, chroniąc je przed silnym wiatrem. A nawet przypadkowymi uderzeniami przeciskających się między grobami ludzi. Flakon jest niepodatny na niekorzystną pogodę - ani deszcz, ani chłód mu nie zaszkodzą.
 • RECEPTA NA WYTRZYMAŁOŚĆ FLAKONU ZAWIERA SIĘ W JEDNYM SŁOWIE: SOLIDNE TWORZYWO. Zapewnia ono doskonałą ochronę kwiatom, zabezpieczając przed złamaniem łodygi czy przewróceniem. Dzięki temu możesz z powodzeniem postawić flakon z kwiatem na nagrobku bez obaw o zniszczenie. Łatwy w czyszczeniu materiał zaoszczędzi sporo Twojego czasu podczas porządków na cmentarzu. Przestrzenne wnętrze jest w stanie pomieścić sporą liczbę Twoich urodziwych kwiatów.
 • NIE MNIEJ WAŻNA JEST DLA NAS UNIWERSALNOŚĆ. Stąd przygotowaliśmy dla Ciebie dwie wersje produktu – flakon wbijany i zwykły. Ten pierwszy posiada twardy szpic, dzięki któremu bez problemu umieścisz flakon w ziemi. W przypadku drugiej wersji możesz dodatkowo dokupić wkład. Umożliwi on wygodne rozmieszczenie nawet niewielkiej liczby roślin. Zadbaj o harmonię na grobach swoich bliskich i zapewnij bezpieczeństwo kwiatom!

Uchwyty na kwiaty nagrobne, 4 wazon cmentarny, wazon na nagrobki z palikami, plastikowe prostokątne wazony na świeże/sztuczne kwiaty, dekoracje nagrobne na nagrobki, do ogrodu nagrobnego, czarny

68,00  disponible
Amazon.pl
as of 16 kwietnia, 2024 12:37 pm

Características

 • Opakowanie i rozmiar: Zawiera 4 korpusy wazonu, rozmiar kwadratowego wazonu mierzy około 18,5 x 5,5 x 5,5 cm, a długie kolce mają około 1,5 cm x 13,5 (średnica x wysokość). Wystarczająca ilość odpowiada codziennemu użytkowaniu i wymianie.
 • Materiał: Uchwyty kwiaty wykone są z tworzywa sztucznego z wydrążoną konstrukcją dreżową z doskołym wykoniem, odporny warunki atmosferyczne, ten wazon grób jest wytrzymały, trwały i daje się do długotrwałego użytkowania.
 • Unikalny design: Wazon grobny jest zdejmowany, wazon grobny ma pustą konstrukcję z dużymi otworami dreżowymi, które mogą wytrzymać silne burze. Końcówka podłoża będzie mocniej przyklejać się do trawnika, a silny wiatr nie zdmuchnie kwiatów, utrzyma swoją miłość dłużej
 • Łatwy w użyciu: Kwadratowy wazon pamiątkowy z okrągłym otworem w dnie, po prostu pozwala okrągłą stronę słupka nośnego przez otwór, aby uzyskać 2 części razem, a stępnie włóż spiczastą stronę do trawnika, nie zajmie miejsca.
 • Szerokie zastosowanie: Nadaje się do pogrzebów, cmentarzy i cmentarzy do bukietów pamiątkowych. Nadaje się również taras, balkon, do dekoracji wewnątrz i zewnątrz imprez oraz uroczystości i specjalnych wydarzeń.

Wazony nagrobne do wbicia jako odporna na mróz dekoracja nagrobna – szare kwiaty reliefowe wazony na cmentarz, 2 sztuki w rozmiarze 31 cm, odporne na warunki atmosferyczne ozdoba nagrobna z tworzywa

68,74  disponible
Amazon.pl
as of 16 kwietnia, 2024 12:37 pm

Características

 • Dekoracyjny – dzięki temu wazonowi z pięknymi, łukowatymi ornamentami kwiaty, bukiety lub kompozycje są szczególnie widoczne.
 • Proste – szpikulec do ziemi tego wazonu nagrobnego jest wbijany w ziemię aż do podstawy wazonu. Teraz można włożyć kwiaty itp. i w razie potrzeby zaopatrzyć się w wodę.
 • Wielofunkcyjność – te wazony nadają się zarówno do stosowania jako dekoracja nagrobna na cmentarzu, ale również jako wazon na kwiaty w domu w ogrodzie lub na balkonie i tarasie.
 • Trwałość – nasze wazony cmentarne są odporne na pękanie, warunki atmosferyczne i mróz – najlepsze warunki do całorocznego użytku na zewnątrz.
 • Przyjazne dla środowiska – wszystkie nasze wazony nagrobne są wykonane z tworzywa sztucznego nadającego się do recyklingu, nadają się do ponownego użytku i wymagają jedynie czyszczenia.

Wazony nagrobne do wbicia jako odporna na mróz dekoracja nagrobna – szare kwiaty, wazony na cmentarz, 5 sztuk w rozmiarze 31 cm, odporne na warunki atmosferyczne, z tworzywa sztucznego, jako piękne

141,81  disponible
Amazon.pl
as of 16 kwietnia, 2024 12:37 pm

Características

 • Dekoracyjny – dzięki temu wazonowi z pięknymi, łukowatymi ornamentami kwiaty, bukiety lub kompozycje są szczególnie widoczne.
 • Proste – szpikulec do ziemi tego wazonu nagrobnego jest wbijany w ziemię aż do podstawy wazonu. Teraz można włożyć kwiaty itp. i w razie potrzeby zaopatrzyć się w wodę.
 • Wielofunkcyjność – te wazony nadają się zarówno do stosowania jako dekoracja nagrobna na cmentarzu, ale również jako wazon na kwiaty w domu w ogrodzie lub na balkonie i tarasie.
 • Trwałość – nasze wazony cmentarne są odporne na pękanie, warunki atmosferyczne i mróz – najlepsze warunki do całorocznego użytku na zewnątrz.
 • Przyjazne dla środowiska – wszystkie nasze wazony nagrobne są wykonane z tworzywa sztucznego nadającego się do recyklingu, nadają się do ponownego użytku i wymagają jedynie czyszczenia.

Wazony nagrobne do postawienia, jako odporna na mróz dekoracja nagrobna – 2 okrągłe wazony na cmentarze w kolorze szarym jako ozdoba na grób z tworzywa sztucznego – 20 x 14 cm wazon na kwiaty do

64,44  disponible
Amazon.pl
as of 16 kwietnia, 2024 12:37 pm

Características

 • Praktyczny – ten prosty wazon z tworzywa sztucznego może być używany zarówno samodzielnie, jak np. Wazon cmentarny, ale również jako wkład ochronny do innych wazonów.
 • Prosty – w przeciwieństwie do wazonów na kwiaty z ostrzem do wbijania w ziemię, ten wazon jest stawiany tylko na ziemi. Idealnie nadaje się do stosowania np. B. Na nagrobkach, płytach nagrobnych lub do grobowców urn.
 • Wielofunkcyjność – te wazony nadają się zarówno do zastosowania jako dekoracja nagrobna na cmentarzu, ale również jako wazon na kwiaty w domu w ogrodzie lub na balkonie i tarasie.
 • Trwałość – nasze wazony cmentarne są odporne na pękanie, warunki atmosferyczne i mróz – najlepsze warunki do całorocznego użytku na zewnątrz.
 • Przyjazne dla środowiska – wszystkie nasze wazony nagrobne są wykonane z tworzywa sztucznego nadającego się do recyklingu, nadają się do ponownego użytku i wymagają jedynie czyszczenia.

Wazony nagrobne do wbicia jako odporna na mróz dekoracja nagrobna – małe wazony na cmentarz, 2 sztuki w rozmiarze 26 cm, jako ozdoba na grób z tworzywa sztucznego, zielone szpikulce do wbijania w

30,05  disponible
Amazon.pl
as of 16 kwietnia, 2024 12:37 pm

Características

 • Klasyk – ten wazon o sprawdzonym, neutralnym wzornictwie zapewnia wystarczająco dużo miejsca zarówno na duże kwiaty, jak i bukiety kwiatów.
 • Proste – szpikulec do ziemi tego wazonu nagrobnego jest wbijany w ziemię aż do podstawy wazonu. Teraz można włożyć kwiaty itp. i w razie potrzeby zaopatrzyć się w wodę.
 • Wielofunkcyjność – te wazony nadają się zarówno do stosowania jako dekoracja nagrobna na cmentarzu, ale również jako wazon na kwiaty w domu w ogrodzie lub na balkonie i tarasie.
 • Trwałość – nasze wazony cmentarne są odporne na pękanie, warunki atmosferyczne i mróz – najlepsze warunki do całorocznego użytku na zewnątrz.
 • Przyjazne dla środowiska – wszystkie nasze wazony nagrobne są wykonane z tworzywa sztucznego nadającego się do recyklingu, nadają się do ponownego użytku i wymagają jedynie czyszczenia.
/* */ Go up

Kontynuując korzystanie z witryny, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.