kwatera glowna super zings

SUPERTHINGS Heroes Headquarters – Kwatera główna SuperThings. Zawiera 3 SuperThingsy i 1 ekskluzywny pojazd

121,27  disponible
6 new from 121,27 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 26 maja, 2024 1:25 am

Características

  • PRZYGOTUJ SIĘ DO OCHRONY MIASTA KABOOM CITY! – Twoi bohaterowie czekają na sygnał do ochrony Kaboom City przed Złoczyńcami!
  • ŚWIETNA ZABAWA – Przesuń dźwignię, by wznieść kapsułę do centrum dowodzenia, a potem wyślij ją na dół wprost do pojazdu, który wyruszy by ratować miasto!
  • EKSKLUZYWNE FIGURKI – Zawiera 2 ekskluzywne SuperThingsy i 1 ekskluzywną figurkę Mr Kinga z Ron Ron
  • ZŁAP ZŁOCZYŃCÓW! – Wykorzystaj platformę, by uwięzić Złoczyńców, ale uważaj, bo mogą uciec jeżeli ich koledzy uruchomią dźwignię!

SUPERTHINGS Legends - Battle Pack. Pakiet różnych najbardziej legendarnych postaci SuperThings. Zawiera 4 SuperThings, 2 Hideouts i 2 pojazdy. Zawiera produkty z serii 1-9

21,34  disponible
Amazon.pl
as of 26 maja, 2024 1:25 am

Características

  • ZNAJDŹ LEGENDARNE SUPERTHINGS - Nadchodzi SuperThings Legends! Najbardziej legendarne postacie Kaboom City powracają obok Kid Kazoom i Kid Fury. Bohaterowie i złoczyńcy wychodzą ze swoich gotowych do walki jaskiń niepowstrzymanymi pojazdami i super potężnymi robotami. Ty decydujesz, kto zostanie zwycięzcą!
  • SZYBKO ZWIĘKSZ SWOJĄ KOLEKCJĘ - Rozwiń lub rozpocznij swoją kolekcję za pomocą tego pakietu Battle Pack, który zawiera 4 SuperThings, 2 Hideouts i 2 pojazdy. Każde opakowanie zawiera produkty z serii 1-9, dzięki czemu możliwości są nieograniczone!
  • ODKRYJ HIDEOUTS - SuperThings żyją w swoich tajnych jaskiniach w Kaboom City. Przesuń drzwi i znajdź swój SuperThing w środku. Czy znajdziesz wszystkie różne style?
  • PRZYSPIESZ DO MIASTA KABOOM! - Przyspiesz i poruszaj się po Kaboom City w tych niepowstrzymanych pojazdach! Istnieje wiele różnych modeli - łodzie, motocykle, SUV-y, odrzutowce... A każdy ma swój niepowtarzalny styl i moc, więc zabawa nie ma końca!

SUPERTHINGS Wild Tigerbot Kazoom Energy – Transformable Robot Tiger. Robot przekształca się w pojazd. Zawiera ekskluzywne 1 Wild Kid i 1 Wild SuperThing. Ekskluzywny Amazon

215,30  disponible
Amazon.pl
as of 26 maja, 2024 1:25 am

Características

  • ROBOT 2 W 1 – Teraz jest to szybki bolid... A teraz jest gigantycznym robotem! Przybyło największe targi w Kaboom City. A jego siła jest... bestialska!
  • TRANSFORMA TWOJE TIGERBOT – Rozwija się jednym gestem: ściska kolejkę i tryb RACE przejdzie do trybu ATAKU
  • DUŻA GRA – Dzięki pazurowi możesz rzucić zacisk do łapania SuperThings, podnieś go automatycznie, naciskając przycisk. Ponadto w prawym pazurze ma pistolet maszynowy, który strzela do 3 razy
  • EKSKLUZYWNE RYSUNKI – Zawiera 1 Wild Kid i 1 Ekskluzywne Wild SuperThing
  • UNIKALNA ZABAWA I PRZYGODY - SuperThings to przedmioty codziennego użytku, które ożyły, teraz mają nowych towarzyszy, którymi są Kazoom Kids, dzieci przekształcone również w bohaterów i złoczyńców dzięki mocy Kazoomu i mieszkają w Kaboom City. Możesz odkryć lub śledzić przygody tych figurek na kanale Magic Box YouTube (dostępny w języku hiszpańskim i innych językach)

Superthings Rivals Of Kaboom Turbo Warrior Speed Zestaw do Zabawy, Wielokolorowy, Od 3 lat

104,16  disponible
Amazon.pl
as of 26 maja, 2024 1:25 am

Características

  • Wykonanie z dbałością o najmniejszy szczegół
  • Wysoka jakość produtku zapewnia długotrwałe użytkowanie
  • Idealny pomysł na prezent

SUPERTHINGS S - Playset 1x6 Superbot Kazoom Power Golden Armor

84,41  disponible
Amazon.pl
as of 26 maja, 2024 1:25 am

Características

  • POWRÓT KAZOM POWER! – Robot Kazoom Power powraca, tym razem ze znacznie większą mocą dzięki swojej złotej zbroi!
  • CHRONA KABOOM CITY! – Broń miasta z tym nowym naładowanym energią sojusznikiem Kazoom. A jeśli dotkniesz wejścia do walki, strzelaj do swojego akcesorium i pokonaj złych facetów!
  • POWIETRZA I ZIEMIA – Przetrwaj miasto, otwierając skrzydła robota, zawsze czujny, aby złapać każdego złoczyńca!
  • EKSKLUZYWNE RYSUNKI – Zawiera 1 Kazoom Kid i 1 SuperThing Exclusive Hero
  • WIELKA GRA – Robot o dużej rozgrywce z wieloma działaniami, aby rozwinąć wyobraźnię najmłodszych. Przygoda jest gwarantowana!

SUPERTHINGS MUTANT BATTLE - Starterpack 1x12

19,99  disponible
Amazon.pl
as of 26 maja, 2024 1:25 am

Características

  • W zestawie znajdziesz 24-stronicowy komiksowy przewodnik, który wprowadzi Cię do świata serii Mutant Battle.

SUPERTHINGS Turbo Ice – motor SuperThings z katapultą do wystrzeliwania lodowych kól. Zawiera 1 ekskluzywnego Kazoom Kida i 1 ekskluzywnego SuperThinga.

39,99  disponible
2 new from 39,99 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 26 maja, 2024 1:25 am

Características

  • AKCJA NON-STOP! – Badnilla prowadzi swój pojazd z zawrotną prędkością przez Kaboom City. Czy ktoś jest w stanie go powstrzymać?
  • ZAMROŹ KABOOM CITY! – Złoczyńca Badnilla sieje zamieszanie w mieście dzięki spustowi na swoim motocyklu. Jego celem jest zamrożenie całego miasta! Włóż lodową kulę do katapulty, wyceluj i strzelaj!
  • EKSKLUZYWNE FIGURKI – Zawiera 1 ekskluzywnego Kazoom Kida i 1 ekskluzywnego SuperThinga.
  • ŚWIETNA ZABAWA – Pojazd oferuje wiele możliwości zabawy i działań, które pobudzą wyobraźnię małych dzieci. Umieść swojego Kazoom Kida or SuperThinga w nowym motocyklu SuperThings.
  • WYJĄTKOWA PRZYGODA - SuperThingsy to przedmioty codziennego użytku zmienione w Superbohaterów i Złoczyńców. Z czasem obok SuperThingsów pojawiły się Kazoom Kidsy, czyli dzieci, które po dotknięciu przedmiotu naładowanego zmodyfikowaną energią Kazoom, również zmieniają się w Superbohaterów i Złoczyńców. Wszyscy mieszkają razem w Kaboom City. Animacje z przygodami SuperThings można zobaczyć w polskiej wersji językowej na kanale YouTube „Magicbox po polsku”.

SUPERZINGS III - Display 6x8 Superbot

114,60
108,23
 disponible
Amazon.pl
as of 26 maja, 2024 1:25 am

Características

  • Kolekcjonerska trzecia seria Super Zings to niezwykła propozycja dla miłośników charakterystycznych figurek.

SUPERTHINGS Superbot Enigma – Przegubowy robot z akcesoriami do walki, 1 Kazoom Kid i 1 SuperThing

62,99  disponible
3 new from 62,99 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 26 maja, 2024 1:25 am

Características

  • SuperThings Superbot Enigma

SUPERZINGS II Display 8x24 Hideout PSZ2D824IN02

151,95  disponible
Amazon.pl