kwatera glowna super zings

SUPERTHINGS Heroes Headquarters – Kwatera główna SuperThings. Zawiera 3 SuperThingsy i 1 ekskluzywny pojazd

136,89  disponible
6 new from 136,89 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 7 kwietnia, 2024 12:34 pm

Características

  • PRZYGOTUJ SIĘ DO OCHRONY MIASTA KABOOM CITY! – Twoi bohaterowie czekają na sygnał do ochrony Kaboom City przed Złoczyńcami!
  • ŚWIETNA ZABAWA – Przesuń dźwignię, by wznieść kapsułę do centrum dowodzenia, a potem wyślij ją na dół wprost do pojazdu, który wyruszy by ratować miasto!
  • EKSKLUZYWNE FIGURKI – Zawiera 2 ekskluzywne SuperThingsy i 1 ekskluzywną figurkę Mr Kinga z Ron Ron
  • ZŁAP ZŁOCZYŃCÓW! – Wykorzystaj platformę, by uwięzić Złoczyńców, ale uważaj, bo mogą uciec jeżeli ich koledzy uruchomią dźwignię!

SuperZings - plusz wysokiej jakości, super miękki (10'63"/27 cm, Mr. King)

39,48  disponible
Amazon.pl
as of 7 kwietnia, 2024 12:34 pm

Características

  • Oficjalny produkt SuperZings
  • Oferta obejmuje pluszową zabawkę o bardzo dobrej jakości. Miękkie i miękkie w dotyku
  • Różne modele do kolekcjonowania
  • Produkt w 100% oryginalny. Produkt nowy i z oficjalną etykietą licencyjną. Idealne rozwiązanie dla dzieci. Minimalny wiek 12 miesięcy.
  • Przed oddaniem zabawki należy usunąć wszystkie opakowania, w tym liny i kable.

Superthings Rivals Of Kaboom Turbo Warrior Speed Zestaw do Zabawy, Zielony/Czerwony, 21 cm

104,83  disponible
Amazon.pl
as of 7 kwietnia, 2024 12:34 pm

Características

  • Wykonanie z dbałością o najmniejszy szczegół
  • Wysoka jakość produtku zapewnia długotrwałe użytkowanie
  • Idealny pomysł na prezent

SUPERTHINGS S - Playset 1x6 Superbot Kazoom Power Golden Armor

80,26  disponible
Amazon.pl
as of 7 kwietnia, 2024 12:34 pm

Características

  • POWRÓT KAZOM POWER! – Robot Kazoom Power powraca, tym razem ze znacznie większą mocą dzięki swojej złotej zbroi!
  • CHRONA KABOOM CITY! – Broń miasta z tym nowym naładowanym energią sojusznikiem Kazoom. A jeśli dotkniesz wejścia do walki, strzelaj do swojego akcesorium i pokonaj złych facetów!
  • POWIETRZA I ZIEMIA – Przetrwaj miasto, otwierając skrzydła robota, zawsze czujny, aby złapać każdego złoczyńca!
  • EKSKLUZYWNE RYSUNKI – Zawiera 1 Kazoom Kid i 1 SuperThing Exclusive Hero
  • WIELKA GRA – Robot o dużej rozgrywce z wieloma działaniami, aby rozwinąć wyobraźnię najmłodszych. Przygoda jest gwarantowana!

SUPERTHINGS Legends - Battle Pack. Pakiet różnych najbardziej legendarnych postaci SuperThings. Zawiera 4 SuperThings, 2 Hideouts i 2 pojazdy. Zawiera produkty z serii 1-9

21,34  disponible
Amazon.pl
as of 7 kwietnia, 2024 12:34 pm

Características

  • ZNAJDŹ LEGENDARNE SUPERTHINGS - Nadchodzi SuperThings Legends! Najbardziej legendarne postacie Kaboom City powracają obok Kid Kazoom i Kid Fury. Bohaterowie i złoczyńcy wychodzą ze swoich gotowych do walki jaskiń niepowstrzymanymi pojazdami i super potężnymi robotami. Ty decydujesz, kto zostanie zwycięzcą!
  • SZYBKO ZWIĘKSZ SWOJĄ KOLEKCJĘ - Rozwiń lub rozpocznij swoją kolekcję za pomocą tego pakietu Battle Pack, który zawiera 4 SuperThings, 2 Hideouts i 2 pojazdy. Każde opakowanie zawiera produkty z serii 1-9, dzięki czemu możliwości są nieograniczone!
  • ODKRYJ HIDEOUTS - SuperThings żyją w swoich tajnych jaskiniach w Kaboom City. Przesuń drzwi i znajdź swój SuperThing w środku. Czy znajdziesz wszystkie różne style?
  • PRZYSPIESZ DO MIASTA KABOOM! - Przyspiesz i poruszaj się po Kaboom City w tych niepowstrzymanych pojazdach! Istnieje wiele różnych modeli - łodzie, motocykle, SUV-y, odrzutowce... A każdy ma swój niepowtarzalny styl i moc, więc zabawa nie ma końca!

SUPERTHINGS Superbot Enigma – Przegubowy robot z akcesoriami do walki, 1 Kazoom Kid i 1 SuperThing

70,00  disponible
3 new from 70,00 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 7 kwietnia, 2024 12:34 pm

Características

  • SuperThings Superbot Enigma

SUPERTHINGS MUTANT BATTLE - Starterpack 1x12

19,99  disponible
Amazon.pl
as of 7 kwietnia, 2024 12:34 pm

Características

  • W zestawie znajdziesz 24-stronicowy komiksowy przewodnik, który wprowadzi Cię do świata serii Mutant Battle.

SUPERTHINGS Wild Tigerbot Kazoom Energy – Transformable Robot Tiger. Robot przekształca się w pojazd. Zawiera ekskluzywne 1 Wild Kid i 1 Wild SuperThing. Ekskluzywny Amazon

239,99  disponible
2 new from 239,99 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 7 kwietnia, 2024 12:34 pm

Características

  • ROBOT 2 W 1 – Teraz jest to szybki bolid... A teraz jest gigantycznym robotem! Przybyło największe targi w Kaboom City. A jego siła jest... bestialska!
  • TRANSFORMA TWOJE TIGERBOT – Rozwija się jednym gestem: ściska kolejkę i tryb RACE przejdzie do trybu ATAKU
  • DUŻA GRA – Dzięki pazurowi możesz rzucić zacisk do łapania SuperThings, podnieś go automatycznie, naciskając przycisk. Ponadto w prawym pazurze ma pistolet maszynowy, który strzela do 3 razy
  • EKSKLUZYWNE RYSUNKI – Zawiera 1 Wild Kid i 1 Ekskluzywne Wild SuperThing
  • UNIKALNA ZABAWA I PRZYGODY - SuperThings to przedmioty codziennego użytku, które ożyły, teraz mają nowych towarzyszy, którymi są Kazoom Kids, dzieci przekształcone również w bohaterów i złoczyńców dzięki mocy Kazoomu i mieszkają w Kaboom City. Możesz odkryć lub śledzić przygody tych figurek na kanale Magic Box YouTube (dostępny w języku hiszpańskim i innych językach)

SUPERTHINGS – Dziki Orzeł, Samolot SuperThings Eagle. Zawiera 1 ekskluzywnego Dzikiego Dzieciaka i 1 bohatera Wild SuperThing. Spust i spust, aby otworzyć kilof samolotu orła i schwytać złoczyńców

106,00  disponible
3 new from 106,00 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 7 kwietnia, 2024 12:34 pm

Características

  • WALKA W POWIETRZU! – Odkryj pełną moc orła. Samolot porusza skrzydłami w górę i w dół, gdy jest w ruchu. Pociągnij za spust, aby złapać złoczyńców kilofem lub zastrzelić ich
  • BOHATEROWIE KONTRA ZŁOCZYŃCY – Walcz na ziemi lub w powietrzu samolotem Wild Eagle i pojazdem Wild Scorpion! Dzięki potężnym atakom zwierząt i wykwalifikowanym pilotom rozpoczyna się najdzikszy pojedynek!
  • EKSKLUZYWNE FIGURKI – Zawiera 1 ekskluzywnego bohatera Wild Kid i 1 bohatera Wild SuperThing
  • ŚWIETNA ROZGRYWKA – Świetna płaszczyzna rozgrywki z wieloma akcjami, które rozwijają wyobraźnię najmłodszych. Umieść zarówno swojego Wild Kida, jak i Wild SuperThing w kokpicie nowego samolotu SuperThings Eagle
  • WYJĄTKOWA ZABAWA I PRZYGODA – SuperThings to przedmioty codziennego użytku, które ożyły, teraz mają nowych towarzyszy, którymi są Kazoom Kids, dzieci przekształcone w bohaterów i złoczyńców przez moc Kazoom i wszyscy mieszkają w Kaboom City. Możesz odkrywać lub śledzić przygody tych figurek na kanale YouTube Magic Box

SUPERTHINGS Team Terrible Tin – 5 ekskluzywnych SuperThingsów z metalicznym połyskiem

36,99  disponible
2 new from 36,99 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 7 kwietnia, 2024 12:34 pm

Características

  • TEAM TERRIBLE TIN – 5 ekskluzywnych Złoczyńców tworzących drużynę Team Terrible idealnie uzupełni twoją kolekcję SuperThings.
  • EKSKLUZYWNE SUPERTHINGSY – 5 SuperThingsów z drużyny Team Terrible możesz znaleźć tylko w tej puszce. Dodatkowo postacie te są z metalicznym połyskiem.
  • PRZENOŚ SWOJE SUPERTHINGSY – Możesz użyć puszki do przenoszenia swoich ulubionych postaci albo do ich przechowywania.
  • ZABAWA GWARANTOWANA – SuperThingsy to przedmioty codziennego użytku zmienione w Superbohaterów i Złoczyńców, którzy żyją w Kaboom City. Poznaj ich przygody na YouTubie na kanale Magic Box po polsku.
/* */ Go up