kratki do pnaczy metalowe

CEASELESLY Obelisk, podpora do roślin pnących, podpora do roślin ogrodowych, bez składników BPA, kratka na rośliny pokojowe i rośliny zewnętrzne do róż i kwiatów (154 cm)

73,25  disponible
Amazon.pl
as of 24 stycznia, 2024 11:06 am

Características

 • Dekoracyjny metalowy ogród - rusztowanie do wspinania się roślin wykorzystuje pogrubioną rurę stalową jako rurę wewnętrzną, która ma długą żywotność. Żywica zewnętrzna jest pokryta tworzywem sztucznym, aby uniknąć podgrzewania winorośli w wysokich temperaturach latem. Rura stalowa jest wewnątrz wydrążona, co jest lekkie i nieporęczne.
 • Zapierający dech w piersiach element przyciągający wzrok w Twoim ogrodzie – te klatki na rośliny ogrodowe są zaprojektowane tak, aby pomieścić i wspierać wszystkie rodzaje roślin pnących i warzyw. Obserwuj, jak kwiaty kwitną i rosną wokół tej struktury preferencje bluszczu i kwiatów pnących. Kratka ma estetyczne wzornictwo, które nadaje Twojemu ogrodowi stylowego i naturalnego charakteru dzięki roślinom pnącym, różom do pnączy i owocom.
 • ✿ Łatwa obsługa, może chronić rośliny przed wiatrem – obelisk ogrodowy pasuje do każdego otoczenia zewnętrznego, od klasycznych do nowoczesnych. Siatka nadaje się na każdy taras, trawnik, do każdego ogrodu i na każde podwórko. Kratkę ogrodową można umieścić na wejściach, wzdłuż ścieżki lub gdziekolwiek chcesz
 • ✿ Zestaw zawiera – otrzymujesz 16 sztuk słupków z tworzywa sztucznego, 12 okrągłych ramion i dzięki czemu można dowolnie tworzyć różne wysokości i kształty. Zapewnia wystarczająco dużo miejsca na wzrost roślin i jest dobrym wyborem do warzyw, które rosną w ziemi.
 • ✿ Gwarancja jakości – dzięki szczegółowej instrukcji obsługi (może nie być dostępna w języku polskim) montaż kratki jest możliwy. Wystarczy zamontować te części i mocno przykleić kratkę do podłoża. Obelisk jest gotowy na działanie wiatru i złej pogody. W razie pytań prosimy o kontakt, mamy dobrą obsługę posprzedażową

Duża kratka na ogórki, duża, metalowa siatka z siatką do pnączy, do roślin pnących, grochu warzywnego, owoców, winorośli, ramy A, do użytku na zewnątrz

239,90  disponible
Amazon.pl
as of 24 stycznia, 2024 11:06 am

Características

 • MLYKJ Łuk ogrodowy, podpora dla roślin pnących na świeżym powietrzu

BELUAPI 3 szt. kratka do pnącza na rośliny, panele siatkowe z drucianą kratką na winorośl w doniczce dla pnączy, roślin pnących, kwiatów, warzyw, ogórków, warzyw, wsparcia powojnika

75,80  disponible
2 new from 75,80 zł
Amazon.pl
as of 24 stycznia, 2024 11:06 am

Características

 • Wspomaga zdrowy wzrost roślin: Ta krata ogrodowa do warzyw zapewnia zdrową roślinę pnącą, winorośl i różę, a jednocześnie zapobiega łamaniu roślin, owoców i warzyw.
 • Stabilna struktura stabilności – każda metalowa kratka jest wykonana z wytrzymałego drutu stalowego z czarnym lakierowanym proszkowo wykończeniem dla dodatkowej ochrony.
 • Rozmiar: Zestaw 3 sztuk, każdy panel ma 50 x 18 cm. Można je łączyć w trójkątną kratkę ogrodową lub prostokątne ogrodzenie. Może być również używana samodzielnie.
 • Wszechstronne zastosowanie: Nadaje się do powojników, róż, winorośli, porannych chwał, fasoli, słodkiego groszku, pomidorów, innych warzyw i innych.
 • Najlepsza dekoracja: Wybierz tę kratkę przyniesie Twojemu ogrodowi nową scenerię. Dzięki wyjątkowemu wyglądowi może być przyciągającą wzrok ozdobą Twojego ogrodu.

DanDiBo Metalowa kratka dla roślin pnących 135 cm brązowa podpora do pnącza do roślin pnących wtyczka gruntowa 100974 stojak na kwiaty kolumna dla roślin pnących

173,98  disponible
Amazon.pl
as of 24 stycznia, 2024 11:06 am

Características

 • Stabilna kratka na rośliny z metalu do Twojego ogrodu.
 • Podpórka do roślin pnących nadaje się idealnie do roślin pnących, takich jak pomidory, ogórki, róże, bluszcz lub wino.
 • Wykorzystaj tę designerską wtyczkę podłogową w swoim ogrodzie jako stylową dekorację, obramowanie grządek, ogrodzenie, ochrona przed wzrokiem lub jako ogrodzenie ogrodowe.
 • Kolor: brązowy, malowany proszkowo, materiał: metal
 • Wymiary: wysokość całkowita 135 cm, szerokość 60 cm, długość szpikulca 20 cm, średnica metalu: 8 mm, waga: 1 kg

Tanant Metalowe kratki ogrodowe do pnących roślin, ptaki i motyl, małe metalowe kratki do pnączy i stojaki na kwiaty, kratki podtrzymujące

71,19  disponible
Amazon.pl
as of 24 stycznia, 2024 11:06 am

Características

 • Dekoracja roślin: możesz użyć kratki ogrodowej do dekoracji niektórych roślin pnących, może wspierać zdrową stabilną wzrost roślin i udekorować wewnętrzną przestrzeń ogrodową na zewnątrz, sprawi, że Twój dom będzie piękniejszy.
 • Rozmiar produktu: krata ogrodowa dla ptaków i motyli ma wymiary 20 x 40 cm, rozmiar odpowiedni do dekoracji roślin na zewnątrz. W 2 różne style to ptak i motyl, odpowiednia do zastosowania na rośliny pnące w różnych stylach, do własnoręcznego udekorowania ukochanych roślin.
 • Materiał: uchwyt na rośliny pnącej jest wykonany z metalowego żelaza, mocny i trwały, nie tylko wspiera zdrowy, stabilny wzrost roślin, ale także chroni piękne rośliny przed staniem w obliczu silnej pogody.
 • Łatwy w użyciu: jeśli używasz metalowej kratki ogrodowej nie potrzebujesz żadnych narzędzi, aby pomóc, wystarczy wbić dno kratki roślin głęboko w ziemię, rośliny rosną wzdłuż kraty.
 • Scenariusze zastosowania: metalowa kratka do roślin idealna zarówno do użytku wewnątrz, jak i na zewnątrz, takich jak patio, trawnik, dziedziniec, ogród, podwórko i więcej przestrzeni, możesz umieścić kwiaty na żelaznej ramie do dekoracji pokoju, może sprawić, że Twoje rośliny będą wyglądać pięknie i dekorować puste pomieszczenie.

MSUIINT Zestaw 2 szt. Obelisk do ogrodu, rama wspinaczkowa do ogrodu, zestaw do podparcia roślin ogrodowych Obelisk metalowa kratka do pnącza i roślin

139,42  disponible
Amazon.pl
as of 24 stycznia, 2024 11:06 am

Características

 • Wytrzymała i trwała: Nasza wieża kratowa obeliskowa wykonana jest z wysokiej jakości rur ze stali nierdzewnej i materiałów z tworzywa sztucznego, a powierzchnia jest pokryta trwałą czarną powłoką epoksydową, która jest mocna i odporna na korozję.
 • Estetyczny design: Pionowa estetyczna konstrukcja dodaje stylowego i naturalnego smaku roślinom pnącym w ogrodzie i zapewnia wsparcie dla ich wzrostu.
 • Konstrukcja z możliwością układania w stos: Klatka na rośliny przyjmuje trójwarstwową konstrukcję z możliwością układania w stos. Możesz tworzyć różne wysokości w zależności od potrzeb wzrostu roślin, dzięki czemu wsparcie roślin rośnie wraz z Twoimi roślinami!
 • Łatwy w użyciu: pełna struktura siatkowa, bez śrub, łatwy w montażu, instrukcja obsługi, kratka ogrodowa powinna być montowana od góry do dołu.
 • Wielofunkcyjne: Te ekonomiczne klatki druciane w kształcie stożka są dobrymi rekwizytami do wspierania małych pomidorów, papryki, bakłażanów, wieloletni lub innych roślin pnących.

20 x stojak na kwiaty, półokrągły, 25 x 40 cm, na kwiaty, pnącza i byliny, metalowe podpórki do roślin ogrodowych, zielony pierścień podporowy do roślin ogrodowych, wsporniki krawędzi

499,00  disponible
Amazon.pl
as of 24 stycznia, 2024 11:06 am

Características

 • Półokrągłe uchwyty kwiaty i byliny zapewniają optymalne wsparcie dla roślin, krzewów i kwiatów. Idealnie daje się jako pomoc dla roślin pnących i woskowych. Wystarczająco stabilny, aby wspierać proste i zdrowe rośliny oraz skutecznie zapobiegać rozprzestrzenianiu się winorośli.
 • Dzięki zielonej podpórce do krzewów, krzewów i innych roślin są podpierane i chronione przed zagięciami. Podczas prac ogrodowych, w szczególności podczas sadzenia kratek i kwiatów z ciężkimi kwiatami, nie może zabraknąć kratki rośliny pnące
 • Dzięki powłoce proszkowej uchwyty kwiaty są bardzo wytrzymałe, odporne warunki atmosferyczne i mogą być używane przez wiele lat. Chroń rośliny przed silnym wiatrem, ulewnym deszczem lub własnymi silnymi kwiatami, stwórz uporządkowaną granicę i utrzymuj otwarte drogi
 • Wystarczy włożyć je do ziemi, używać jako pojedynczej połówki lub połączyć w rzędy, koła itd. W przypadku nieużywania moż je układać w stos, oszczędzając miejsce.
 • Wysokiej jakości zestaw zawiera 20 sztuk roślin o wymiarach 25 x 40 cm, które wspierają wkładki. 40 sztuk klipsów do roślin; 40 sztuk opasek do roślin. Przygotowaliśmy wszystko, czego potrzebujesz do systemów podtrzymujących.

Kratka ogrodowa do roślin pnących, regulowana metalowa z plastikową powłoką nośną do roślin pnących, rama do pnączania roślin i kwiatów, 160 cm

170,72  disponible
2 new from 170,72 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 24 stycznia, 2024 11:06 am

Características

 • Mocne materiały i dwa rozmiary: Nasze elementy z kutego żelaza są smukłe, ale mocne, zapewniając wytrzymałość i trwałość, które mogą niezawodnie wspierać Twoje sadzenia przez wiele sezonów. W dwóch rozmiarach, przy wysokości 120 cm lub 160 cm.
 • KONSTRUKCJA ANTYRZYWA: Metalowa spiralna końcówka ma matową czarną powłokę proszkową, która jest lepsza niż farba płynna i zapewnia wsparcie dla roślin pnących podczas wspinaczki. Nie pęka łatwo i będzie trwać długo
 • Pionowa wieża: Pionowa wieża obelisk jest pięknie zaprojektowany, z 4 metalowymi włosami, które bezpośrednio na ziemię. Zaprojektowane tak, aby były transportowane na płasko i łatwe do ustawienia, wypórki można rozłożyć, aby uzyskać wymaganą przestrzeń podłogową. Skompresowane nogi, smukły styl nie zajmuje prawie żadnej przestrzeni pod koniec sezonu.
 • ŁATWY W INSTALACJI: Podpórka do roślin ogrodowych nie ma potrzeby demontowania montażu, bez śrub, bez klucza ani śrubokrętu, wystarczy obrócić pod kątem prostym i pozycji, dostosować pozycję obręczy w zależności od potrzeb.
 • Szerokie zastosowanie: Wsparcie dla roślin pnących, kwiatów i warzyw. Takie jak ogórek, bakłażan, pomidor, bluszcz, róże, powojnik, jaśmin, jeżyna, fasola, groszek, winogrona, poranna chwała itp.

DanDiBo Metalowa kratka dla roślin pnących 135 cm brązowa podpora do pnącza do roślin pnących wtyczka gruntowa 100972 stojak na kwiaty kolumna dla roślin pnących

229,00  disponible
Amazon.pl
as of 24 stycznia, 2024 11:06 am

Características

 • Stabilna kratka na rośliny z metalu do Twojego ogrodu.
 • Podpórka do roślin pnących nadaje się idealnie do roślin pnących, takich jak pomidory, ogórki, róże, bluszcz lub wino.
 • Wykorzystaj tę designerską wtyczkę podłogową w swoim ogrodzie jako stylową dekorację, obramowanie grządek, ogrodzenie, ochrona przed wzrokiem lub jako ogrodzenie ogrodowe.
 • Kolor: brązowy, malowany proszkowo, materiał: metal
 • Wymiary: wysokość całkowita 135 cm, szerokość 45 cm, długość szpikulca 18 cm, średnica metalu: 8 mm, waga: 1 kg

RIABXZ Obelisk ogrodowy do pnączania roślin zewnętrznych, kute żelazo, metalowa kratka, wsparcie kwiatów do pnączania się winorośli, róży i roślin, na zewnątrz, czarna stalowa wysoka wieża (45 cm)

175,81  disponible
Amazon.pl
as of 24 stycznia, 2024 11:06 am

Características

 • - Stojak na kwiaty wykonany jest z rozpylanej żelaznej rury, ma dobrą nośność.
 • - Ta solidna kratka zapewnia roślinom pnącym i winorośli dużo miejsca i wsparcia, aby najlepiej rosnąć.
 • - Eleganckie i proste wzornictwo doda witalności Twoim roślinom i pozwoli Ci cieszyć się sadzeniem.
 • - Nadaje się do winorośli i winorośli, takich jak poranna chwały, róża, powojnik i tak dalej.
 • - Nadaje się do doniczek wewnątrz i na zewnątrz lub do uprawy w ziemi itp. gdzie podłoże jest nieco głębsze, dzięki czemu uchwyt jest wkładany i zamocowany.
/* */ Go up

Kontynuując korzystanie z witryny, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.