kratki do pnaczy metalowe

Tanant Metalowe kratki ogrodowe do pnących roślin, ptaki i motyl, małe metalowe kratki do pnączy i stojaki na kwiaty, kratki podtrzymujące

77,63  disponible
Amazon.pl
as of 10 września, 2023 12:25 pm

Características

 • Dekoracja roślin: możesz użyć kratki ogrodowej do dekoracji niektórych roślin pnących, może wspierać zdrową stabilną wzrost roślin i udekorować wewnętrzną przestrzeń ogrodową na zewnątrz, sprawi, że Twój dom będzie piękniejszy.
 • Rozmiar produktu: krata ogrodowa dla ptaków i motyli ma wymiary 20 x 40 cm, rozmiar odpowiedni do dekoracji roślin na zewnątrz. W 2 różne style to ptak i motyl, odpowiednia do zastosowania na rośliny pnące w różnych stylach, do własnoręcznego udekorowania ukochanych roślin.
 • Materiał: uchwyt na rośliny pnącej jest wykonany z metalowego żelaza, mocny i trwały, nie tylko wspiera zdrowy, stabilny wzrost roślin, ale także chroni piękne rośliny przed staniem w obliczu silnej pogody.
 • Łatwy w użyciu: jeśli używasz metalowej kratki ogrodowej nie potrzebujesz żadnych narzędzi, aby pomóc, wystarczy wbić dno kratki roślin głęboko w ziemię, rośliny rosną wzdłuż kraty.
 • Scenariusze zastosowania: metalowa kratka do roślin idealna zarówno do użytku wewnątrz, jak i na zewnątrz, takich jak patio, trawnik, dziedziniec, ogród, podwórko i więcej przestrzeni, możesz umieścić kwiaty na żelaznej ramie do dekoracji pokoju, może sprawić, że Twoje rośliny będą wyglądać pięknie i dekorować puste pomieszczenie.

Siatka ogrodowa do roślin wspinaczkowych i kwiatów, pionowa kratka roślinna parasolka | Wieża dla pnączy i podporów kwiatowych Hanwen

163,49  disponible
Amazon.pl
as of 10 września, 2023 12:25 pm

Características

 • 【Odporna na rdzę】Nasza osłona z siatki parasolowej wykonana jest z wysokiej jakości materiału, który pnączy, skutecznie zapobiega spalaniu się roślin i zapobiega rdzewieniu wewnętrznych rur stalowych.
 • 【Pokaż swoje rośliny】 Konstrukcja górnych pierścieni może sprawić, że rośliny będą dobrze zawieszone, ta pionowa metalowa wieża parasolowa wyświetla Twoje rośliny w unikalny sposób, dodając mody i naturalnego stylu Twojemu ogrodowi.
 • 【Spraw, aby Twój ogród był inny】Stojak na rośliny pnące pozwala Twoim różom i warzywom ogrodowym wspinać się na kratkę i stać się centrum Twojego ogrodu. Może być również stosowany do ozdabiania grządek kwiatowych i roślin doniczkowych w domu.
 • Łatwa instalacja: siatka roślinna jest łatwa w montażu i demontażu. Nie wewnątrz i na zewnątrz doniczki lub do uprawy na zewnątrz z głęboką glebą itp. Można ją włożyć do ziemi o ok. 20 cm w celu zamocowania uchwytu.
 • Szerokie stosowanie: Do pnączy doniczkowych i uprawianych na ziemi, takich jak róże, powojniki, rośliny doniczkowe glicynie, rośliny doniczkowe z rzeżuchą, rośliny doniczkowe i wiatrak jaśminowy itp. Roślina Outdoor to doskonała opcja.

LECHUZA „TRIO Cottage 40” kratka do pnączy, czarna, 21 x 113 x 170 cm

203,09  disponible
2 new from 203,09 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 10 września, 2023 12:25 pm

Características

 • Łącznie z regulowanymi poprzeczkami
 • Zawiera: - krata na rośliny pnące

YHPD Metalowa kratka 90 cm / 120 cm czarny wachlarz – podparcie roślin do pnączy i kwiatów, odporna na rdzę kratka ogrodowa (rozmiar: 90 cm (35,4 cala)

172,95  disponible
Amazon.pl
as of 10 września, 2023 12:25 pm

Características

 • Doskonała konstrukcja: Nasze wysokiej jakości metalowe kratki są bardzo mocne i elastyczne, trwałe przez kilka sezonów, więc nasze podłoże do roślin doniczkowych nie zostanie łatwo zdmuchnięte przez wiatr, kratka pnąca może pomóc w wzięciu pewnej wagi roślin, takich jak pomidory lub papryka.
 • Łatwy w instalacji: Podpórka do roślin ogrodowych nie ma potrzeby demontażu montażu, bez śrub, bez klucza ani śrubokręta, wystarczy obrócić pod kątem prostym i pozycją, wyregulować położenie obręczy w zależności od potrzeb.
 • Szerokie zastosowanie: Wsparcie dla roślin pnących, kwiatów i warzyw. Takie jak bluszcz, róże, powojnik, jaśmin, fasola, groch, winogrona, warzywa o długich łodygach i doniczkach itp. Doniczka i rośliny nie wchodzą w zakres dostawy.
 • Wymiar: Wysoki: 90 cm (35,4 cala) / 120 cm (47,2 cala), idealny rozmiar do pracy jako podpora roślin ogrodowych dla roślin pnących powojnik zwiększa przyczepność powojnika, lilii, porannej chwały, ogórka, pomidora, groszku cukrowego i innych roślin rattanowych.
 • Gwarantowane 100% satysfakcji: Jesteśmy tak pewni, że spodobają Ci się nasze klatki na rośliny, mamy 12-miesięczną gwarancję. Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie, skontaktuj się z nami. W ciągu 24 godzin udzielimy Ci satysfakcjonującej odpowiedzi.

Relaxdays Metalowy łuk różany, odporny na warunki atmosferyczne, romantyczny łuk pnączy, dekoracyjne końcówki, wys. x szer. x głęb. 255 x 140 x 38 cm, ciemnozielony

 out of stock
Amazon.pl
as of 10 września, 2023 12:25 pm

Características

 • Romantyczne spojrzenia: umiejętnie umieść swoje róże w scenie za pomocą metalowego łuku do róży – dekoracyjny łuk ogrodowy zapewnia stabilność dla wszystkich roślin pnących – przydatny i jednocześnie piękny
 • Dekoracja ogrodowa: wygięte, dekoracyjne koronki nadają kratce elegancji – wysokość ok. 255 cm
 • Szybki montaż: łatwy system wtykowy można szybko zmontować dzięki instrukcji montażu (może nie być dostępna w języku polskim) – wystarczy włożyć wytrzymałą rurę stalową ok. 30 cm w dnie zapewnia stabilność
 • Wytrzymałe wyposażenie dla pnących: powlekane proszkowo rury stalowe łuku różanego są odporne na warunki atmosferyczne – kratkę można postawić zarówno w chronionych narożnikach jak i wolnostojącą
 • Wszechstronny kwiat: Upiększ swój ogród różami pnącymi, bluszczem lub winoroślami – elegancki łuk pnący nadaje również roślinom użytkowym, takim jak jeżyny i maliny

Podpórka do roślin pokojowych, 4 sztuki, podpora do roślin pnących, kratka do roślin pnących, pomoc w wspinaczce, pergola dla roślin, mała

 out of stock
Amazon.pl
as of 10 września, 2023 12:25 pm

Características

 • 【Profesjonalna pomoc dla roślin pokojowych】Podpórka ogrodowa z metalu w 4 różnych nieregularnych kształtach, ta podpora dla roślin pokojowych jest przeznaczona do roślin pnących doniczkowych, mała donica dobrze podpiera nieposłuszne pnie i wiszące gałęzie, lepiej wspiera rośliny i pomaga im optymalnie rosnąć, złota kratka z metalu zapobiega łamaniu pni i przedłuża żywotność roślina.
 • 【 Podpórka do roślin pokojowych łatwa w obsłudze】Te mini podpórki do roślin pnących do roślin doniczkowych są łatwe do ustawienia. Zestaw roślin jest natychmiast gotowy do użycia. Wystarczy wbić dno kratki do roślin pokojowych w ziemię i poprowadź swoje rośliny pnące wokół złotej pergoli, aby nie przewróciły się ani nie pękły. Z biegiem czasu otrzymasz zdrową i bujną roślinę doniczkową. Utrzymuje rośliny w porządku i pięknie.
 • Szerokie zastosowanie - nasza mała pergola do wspinaczki dla roślin pokojowych jest idealna do większości roślin pnących, takich jak winorośl, lotos, róże, figi pnące, petunie, groch, bluszcz, jaśmin i inne rośliny pnące i małe rośliny doniczkowe. Metalowa pergola na rośliny do użytku w pomieszczeniach to idealny prezent dla miłośników roślin, rodziny lub przyjaciół.
 • 【Idealna pomoc dla roślin pnących】Otrzymasz 4 metalowe podpórki do roślin pokojowych do użytku w pomieszczeniach w różnych rozmiarach i kształtach, każda o ok. 34 x 10 cm. Mini podpórka do roślin ogrodowych nadaje się do większości małych i średnich roślin pnących w Twoim ogrodzie i jest idealna do dekoracji wnętrza. Mini pergola do roślin pnących na świeżym powietrzu jest zalecana do doniczek o rozmiarach od 15 do 20 cm.
 • 【Wysokiej jakości materiały do roślin doniczkowych】 Pomoc dla roślin pokojowych wykonana ręcznie z grubego żelaza o grubości 4 mm, aby podeprzeć rośliny doniczkowe i utrzymać je stabilne podczas wzrostu. Materiał metalowy, trwały. Warto dbać o swoje ukochane rośliny. Pergola do roślin pnących może wspierać rośliny pnące lub służyć do dekoracji roślin pokojowych.

ZRSWV Wieża ogrodowa Obelisk kratka do roślin pnących, wysokość 175 cm, nierdzewna, powlekana tworzywem sztucznym, metalowa kratka podporowa roślin do pnączy

177,23  disponible
Amazon.pl
as of 10 września, 2023 12:25 pm

Características

 • Materiał: Nasza wieża ogrodowa obelisk składa się z wysokiej jakości materiałów stalowych, na zewnątrz palików jest gruba powłoka z tworzywa sztucznego, mocna i odporna na korozję.
 • Wzornictwo: Ten łuk ogrodowy pomaga utrzymać krawaty na miejscu, są również uszczelnione na końcach, aby zapewnić łatwe wjeżdżanie w większość gleb ogrodowych.
 • Łatwy w montażu: W pełni zaangażowana konstrukcja bez śrub, nie wymaga klucza ani śrubokrętu. Części przegubowe są stabilniejsze i piękne.
 • Wiele zastosowań: Nasze klatki ogrodowe mogą pomóc w rozwoju pomidorów, jaśminu, fasoli, róż, bluszczu, porannej chwały, czarnej jagody i innych. Jego ergonomiczna konstrukcja sprawia, że Twoje owoce i liście roślin nie będą obciążyć łodyg.
 • Funkcja dekoracyjna: Elegancki i prosty design doda witalności Twoim roślinom i pozwoli Ci cieszyć się sadzeniem. Wygląda pięknie ozdobiona girlandą do dekoracji świątecznych lub bajkowych światełek dla magicznej sceny nocnej i pasuje do każdego otoczenia, od klasycznego po współczesny.

DanDiBo Metalowa kratka dla roślin pnących 135 cm brązowa podpora do pnącza do roślin pnących wtyczka gruntowa 100972 stojak na kwiaty kolumna dla roślin pnących

229,00  disponible
Amazon.pl
as of 10 września, 2023 12:25 pm

Características

 • Stabilna kratka na rośliny z metalu do Twojego ogrodu.
 • Podpórka do roślin pnących nadaje się idealnie do roślin pnących, takich jak pomidory, ogórki, róże, bluszcz lub wino.
 • Wykorzystaj tę designerską wtyczkę podłogową w swoim ogrodzie jako stylową dekorację, obramowanie grządek, ogrodzenie, ochrona przed wzrokiem lub jako ogrodzenie ogrodowe.
 • Kolor: brązowy, malowany proszkowo, materiał: metal
 • Wymiary: wysokość całkowita 135 cm, szerokość 45 cm, długość szpikulca 18 cm, średnica metalu: 8 mm, waga: 1 kg

Relaxdays 6 x wieża do roślin pnących, Garten Obelisk, wolnostojąca podpora dla roślin pnących, kolumna na pnącze, metalowa, wys. x szer. x gł. 192 x 35 x 35 cm, zielona

450,90  disponible
Amazon.pl
as of 10 września, 2023 12:25 pm

Características

 • 6 ogrodowych obelisków w zestawie: wolnostojące wieże pnące z metalu zapewniają wsparcie róż i roślin pnących – zielone kolumny pnące osiągają wysokość 190 cm
 • Stabilne podpory dla roślin pnących: Podpory do wspinaczki są wykonane z malowanego proszkowo metalu – 3 metalowe pierścienie zapewniają stabilność – wykop wieże pnące na głębokość 30 cm, aby zapewnić stabilność
 • Optymalny do róż pnących: udekoruj swój ogród winoroślami, bluszczem lub różami pnącymi – również rośliny użytkowe, takie jak jeżyny i maliny, nadają stojakowi na rośliny podporowe i kształt
 • Możliwość zastosowania w dowolnym miejscu: odporne na warunki atmosferyczne podpory mogą być używane wszędzie – optymalna jako wolnostojąca wieża w ogrodzie – wykorzystaj stelaż w donicy na rośliny pnące na balkonie
 • Szybki montaż: za pomocą lekkiego systemu wtykowego kolumny na kwiaty można zmontować na stałe – złóż, zakopać i cieszyć się – ciesz się kwiatami na ozdobnych wieżach pnących

BELUAPI 3 szt. kratka do pnącza na rośliny, panele siatkowe z drucianą kratką na winorośl w doniczce dla pnączy, roślin pnących, kwiatów, warzyw, ogórków, warzyw, wsparcia powojnika

80,61  disponible
Amazon.pl
as of 10 września, 2023 12:25 pm

Características

 • Wspomaga zdrowy wzrost roślin: Ta krata ogrodowa do warzyw zapewnia zdrową roślinę pnącą, winorośl i różę, a jednocześnie zapobiega łamaniu roślin, owoców i warzyw.
 • Stabilna struktura stabilności – każda metalowa kratka jest wykonana z wytrzymałego drutu stalowego z czarnym lakierowanym proszkowo wykończeniem dla dodatkowej ochrony.
 • Rozmiar: Zestaw 3 sztuk, każdy panel ma 50 x 18 cm. Można je łączyć w trójkątną kratkę ogrodową lub prostokątne ogrodzenie. Może być również używana samodzielnie.
 • Wszechstronne zastosowanie: Nadaje się do powojników, róż, winorośli, porannych chwał, fasoli, słodkiego groszku, pomidorów, innych warzyw i innych.
 • Najlepsza dekoracja: Wybierz tę kratkę przyniesie Twojemu ogrodowi nową scenerię. Dzięki wyjątkowemu wyglądowi może być przyciągającą wzrok ozdobą Twojego ogrodu.
/* */ Go up

Kontynuując korzystanie z witryny, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.