kolko na lozyskach do walizki

4 sztuki zapasowych kółek do walizki, kółka zapasowe 50 mm x 18 mm, gumowe kółka, zamienniki, uniwersalne kółka zapasowe do walizek bagażowych z metalowymi osiami, części zamienne, do walizki bagażowej, wózka, czarny, walizka bagażowa koło guma

46,21  disponible
Amazon.pl
as of 19 lutego, 2024 3:17 pm

Características

 • Ciche i odporne na zużycie - zapasowe kółka do walizki są wykonane z wysokiej jakości gumowych i metalowych łożysk, toczą się elastycznie i gładko, są ciche i odporne na zużycie, dostępne są dwa rozmiary śrub mocujących, które dobrze współpracują z obudową.
 • 【Ekonomiczne】Jeśli koło bagażowe jest uszkodzone, wystarczy zainstalować zapasową walizkę, aby wydłużyć żywotność bagażu, nie musisz wydawać pieniędzy na zakup nowego bagażu, co jest bardzo ekonomiczną metodą.
 • 【Łatwa instalacja】Nasze zapasowe kółka do walizki Travelite są łatwe w instalacji, są wyposażone w dwa klucze sześciokątne, nie trzeba szukać innych narzędzi do instalacji, bardzo wygodne, po wymianie zapasowych kółek, Twój bagaż może łatwo wrócić do stanu toczenia.
 • 【Zawartość pakietu】Każdy zestaw zawiera 4 kółka zapasowe do bagażnika (średnica 50 mm, szerokość koła 18 mm), 8 śrub z trzpieniem, 8 uchwytów dystansowych, 2 klucze płaskie, dostępne są dwa rozmiary sklepów montażowych: 4 x 36 mm wałki i 4 x 30 mm, aby spełnić różne potrzeby.
 • 【Wskazówka】Przed zakupem należy zmierzyć średnicę i szerokość starej wymiany kółek do walizki, aby potwierdzić, czy rozmiar odpowiada Twoim potrzebom, i zwrócić uwagę na szczelność podczas instalacji, aby Twój bagaż mógł lepiej się toczyć, a rolka zapasowa walizki Samsonite może zapewnić najlepszą wydajność.

Gumowe kółka zapasowe, do bagażu, 4 sztuki, kółka zapasowe, do walizki, gumowych kółek, kółek zamiennych, uniwersalne, zapasowe kółka do walizki, bagażu, bagażu, czarny, 40mm x 18mm

65,99  disponible
Amazon.pl
as of 19 lutego, 2024 3:17 pm

Características

 • Materiał: guma i metal. Wysokiej jakości guma i łożyska są stabilne, zużycie i wyciszenie może dobrze współpracować z walizką.
 • Rozmiar: 40 (średnica zewnętrzna) x 18 (szerokość) mm i wewnętrzna średnica łożyska centralnego wynosi 6 mm, wewnętrzna średnica łożyska: 21 mm. Z osiami 30 mm i 36 mm i myjkami do spełnienia różnych potrzeb.
 • Łatwa instalacja: kółka zapasowe do walizki bagażowej są łatwe do spakowania, łatwe w montażu bez instrukcji obsługi. Podczas montażu należy również zwrócić uwagę na szczelność koła, aby rolka bagażowa mogła lepiej się toczyć.
 • Idealne rozwiązanie: 4 x kółko do walizki, 8 x oś, 8 x śruba osiowa, 2 x klucz płaski, 8 x element dystansowy
 • Przed złożeniem zamówienia należy dokładnie zmierzyć średnicę i szerokość starego koła, aby wybrać odpowiedni rozmiar. Podczas montażu należy zwrócić uwagę na szczelność koła, aby rolki mogły się lepiej toczyć.

Zapasowych kółek do bagażu, 4-kółka zamienne bagażnika, gumowych kółek zapasowych, 50 x 18 mm zestaw koła zamienne bagażnika, z osią i kluczem rolkowym (czarny)

55,99  disponible
Amazon.pl
as of 19 lutego, 2024 3:17 pm

Características

 • 【Pakiet zawiera】: Pakiet zawiera 4-koła bagażowe, 8-łożyska, 8-śruby, 2-klucze i 8-uszczelki. Zmiana kółek jest korzystna dla Twojej walizki. Zastępują one koła, które wcześniej straciły bieżnik i są łatwe w montażu.
 • 【Materiał wysokiej jakości】: Wysokiej jakości koło zamienne PU bagażnika może obracać się elastycznie, bardziej odporne na zużycie i ciszej, a wysokiej jakości materiał może skutecznie przedłużyć żywotność koła.
 • 【Rozmiar koła】: średnica x grubość: 50mm x 18mm, standardowa średnica wewnętrzna łożyska środkowego: 6mm; Długość wału: 31 mm (zastąpić 38 mm).
 • 【Łatwy w instalacji】: Koło zamienne bagażnika jest łatwe do pakowania i może być łatwo zainstalowane bez obsługi ręcznej. Zwróć uwagę na dokręcanie koła podczas instalacji, aby wałek bagażowy mógł lepiej toczyć się.
 • 【Szeroki zakres zastosowania】: to koło może być używane nie tylko do wymiany kół bagażowych, ale także do zastąpienia niektórych modeli łyżwy, mebli i wózków inwalidzkich, które muszą być przeniesione.

Ejoyous Kółka zamienne do walizki, 2 sztuki, uniwersalne kółka obrotowe do bagażu, z podwójnym łożyskiem, kółka skrętne do walizki, walizki na kółkach, walizki z twardą obudową

37,29  disponible
2 new from 37,29 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 19 lutego, 2024 3:17 pm

Características

 • Kółka z podwójnym łożyskiem, wytrzymujące duże obciążenia: te obrotowe gumowe stopki wykorzystują konstrukcję podwójnego łożyska, elastyczność obrotową i dużą nośność, aby zaspokoić potrzeby na co dzień i w czasie podróży; są wygodne, łatwe do przeoczenia.
 • Płynnie obracające się, ciche: te obrotowe gumowe stopki zostały zaprojektowane i ulepszone pod kątem płynnego, cichego i bezgłośnego obracania się. Dzięki lekkiemu i szybkiemu toczeniu można bez problemu przesuwać walizkę i zaoszczędzić czas.
 • Trwały materiał PCW: te obrotowe gumowe stopki wykonane są z wysokiej jakości materiału PCW (polichlorek winylu); mocna struktura i, niezawodna nośność sprawiają, że walizka jest stabilna, płynnie się przesuwa, zapewniając niezrównane, doskonałe wrażenia.
 • Bezpośredni zamiennik, łatwa instalacja: te obrotowe gumowe stopki są łatwe w instalacji, nie wymagają stosowania innych narzędzi. Mamy dla Ciebie 1 woreczek ze śrubami. Upewnij się, że instalacja jest łatwiejsza i wygodniejsza, a Ty dokonałeś niezawodnego wyboru.
 • Szerokie zastosowanie: te obrotowe gumowe stopki nadają się do toreb, bagażu, wózków transportowych itp., aby zapewnić płynne przesuwanie; instalacja wymaga zaawansowanych umiejętności rzemieślniczych.

ORO gumowe kółka do walizek, 40/43/45/50/54/60/64/68/70/75/78/80/87/90 mm, 8 mm, łożyska środkowe, 1 para zapasowych kółek do bagażu/walizki, 50 x 18 x 8 mm, 50*18*8mm,

69,64  disponible
Amazon.pl
as of 19 lutego, 2024 3:17 pm

Características

 • Materiał: wysokiej jakości guma i metalowe kółka zapasowe do walizki lub łyżworolek, Waveboard.
 • Rozmiar: koła zapasowe do walizki - średnica koła: 50 mm; grubość koła: 18 mm, średnica wewnętrzna: 8 mm, długość osi: 40 mm, 35 mm
 • Zestaw zawiera: 2 x gumowe koło, 2 x śruba, 4 x długa oś, 2 x klucz płaski, 4 x podkładka, 1 x instrukcja (może nie być dostępna w języku polskim)
 • Wysokiej jakości kółka do walizki, wymiana, wyciszenie, obciążenie łożyska, zużycie, podwójne łożysko, bezwysiłkowy poślizg, jak koła bagażowe, są łatwe w obsłudze.
 • - -

4 sztuki kółek zapasowych do walizki, uniwersalne, kółka zapasowe, gumowe kółka do walizki, kółek zapasowych, 50 mm

87,43  disponible
Amazon.pl
as of 19 lutego, 2024 3:17 pm

Características

 • 【Dobra jakość uniwersalnych kółek】Kółka do walizki są wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, elastyczność gumowych kółek zapewnia wytrzymałość i trwałość metalowych kół. Gumowe kółka zapasowe są bezpieczne dla wszystkich rodzajów podłóg, nie pozostawiają śladów i dobrze się toczą.
 • 【Konstrukcja obracana o 360 stopni】Dzięki tym kółkom do walizki można obracać pod dowolnym kątem. Dzięki elastycznej funkcji można łatwo dopasować kierunek toczenia na nierównym terenie. Kółka do walizki bagażowej są bardzo łatwe i nie blokują się tak łatwo. Zapasowe kółka do walizki mają okrągłą konstrukcję z czterema otworami i idealnie pasują do większości bagażu. To sprawia, że są praktyczne i stanowią idealne akcesorium do bagażu.
 • 【Cichy i wytrzymały】Koła bagażowe są wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, są wytrzymałe, trwałe, ciche, gładkie, twarde i wytrzymałe. Słupki łożyskowe są wykonane ze stopu cynku, są wytrzymałe i trwałe. Wysokiej jakości kółka bagażowe na kółkach z efektem tłumienia hałasu.
 • 【Łatwa instalacja】Zapasowe kółka do walizki są łatwe do spakowania, łatwe w montażu bez instrukcji obsługi (może nie być dostępna w Podczas montażu należy również zwrócić uwagę na szczelność koła, aby rolka bagażowa mogła lepiej się toczyć. Kółka walizki są łatwe do czyszczenia, rolki można zdjąć, a następnie wyczyścić i wyczyścić.
 • 【Szerokie spektrum zastosowania】Kółka do walizek są z reguły używane razem z zapasowymi kołami bagażowymi, głównie do bagażu. Jeśli wymiary pasują, idealnie nadają się również do małych urządzeń i małych mebli, takich jak stoliki kawowe, regały na książki, kosze na zabawki, wózki na zakupy, stoły warsztatowe itd.

Mtsooning 2 zestaw naprawczy z kluczem do łożysk i czarnymi kołami do walizki 45 x 18 mm, zapasowe koła z osiami

26,82  disponible
Amazon.pl
as of 19 lutego, 2024 3:17 pm

Características

 • Rozmiar: 45 x 18 mm. Materiał: guma i stal.
 • Wykonane są z wysokiej jakości łożyskiem i osią. Standardowy identyfikator łożyska środkowego wynosi 6 mm.
 • Bezgłośne kółka tłumiące do wysokiej jakości walizki lub skórzanego bagażu.
 • Koła są odporne na zużycie i nie hałasują. Koła zużywają się elastycznie, są ciche i bezpieczne podczas użytkowania.
 • W zestawie 2 osie 30 mm i śruby, 2 osie 36 mm i śruby, 2 klucze, 4 podkładki, łatwe w instalacji.

SUMNACON koła zamienne do walizki, gumowe kółka kółka, samonastawne, zestawy naprawcze, 50 x 18 mm, 4 szt.

75,66  disponible
Amazon.pl
as of 19 lutego, 2024 3:17 pm

Características

 • Bardzo opłacalny sposób wydłużenia żywotności walizki w przypadku uszkodzenia koła. Idealne rozwiązanie, aby nie kupować nowej walizki
 • Materiał: guma i metal. Wysokiej jakości guma i łożysko bardziej stabilne, odporne na zużycie, wyciszenie może dobrze współpracować z walizką
 • Wymiary: 50 (średnica zewnętrzna) x 18 (szerokość) mm i wewnętrzna średnica łożyska środkowego wynosi 6 mm, wewnętrzna średnica łożyska: 21 mm. Z osiami i podkładkami 32 mm i 35 mm, aby zaspokoić różne potrzeby
 • Kompletny zestaw z: 4x kółka do walizek bagażowych, 8 x osie, 8 x śruby do osi, 2 x klucze, 8 x podkładki dystansowe
 • Zmierz dokładnie średnicę i szerokość swojego starego koła, aby wybrać odpowiedni rozmiar przed złożeniem zamówienia.

Bomoya Gumowe kółka zapasowe, 40 mm, do walizki bagażowej, do naprawy kół, gumowe kółka skrętne, łożyska kulkowe, czarne (40 mm)

60,11  disponible
Amazon.pl
as of 19 lutego, 2024 3:17 pm

Características

 • Wysokiej jakości materiał: z gumy i metalu. Odporne na zużycie, ciche, wytrzymałe, podwójnie łożyskowane, elastycznie obracane kółka zapasowe do bagażu są łatwiejsze w użyciu.
 • Wymiary produktu: 40 (OD) x 18 (szer.) mm / 45 (OD) x 18 (szer.) mm. Dwa rozmiary osi dla Twojego komfortu.
 • Łatwy montaż: Koła zapasowe do bagażu są łatwe w montażu i stanowią idealne rozwiązanie problemu braku konieczności kupowania nowego bagażu.
 • Szeroki zakres zastosowań: nadaje się do walizek, wózków, bagażu lub kółek rolkowych. Należy również zwrócić uwagę na luz kół, aby rolki bagażowe mogły lepiej się toczyć.
 • Zawartość opakowania: 4 koła skrzyniowe, 8 osi, 8 śrub osi, 2 klucze, 8 elementów dystansowych.

Basetousual 4 sztuki zapasowych kółek do walizki (68 x 24 mm), zapasowe kółka, zapasowe kółka, walizka do samsonite, z łożyskiem kulkowym, części zamienne, zestaw naprawczy, czarny, jeden rozmiar

86,91  disponible
Amazon.pl
as of 19 lutego, 2024 3:17 pm

Características

 • Zakres dostawy: 4 kółka gumowe kółka zapasowe do walizki bagażowej. Wymiary: 68 x 24 mm z 8 parami osi. Długość osi: 36 i 40 mm każda 4 szt
 • Wysokiej jakości materiały: Wykonane z wysokiej jakości stali i wysokiej jakości poliuretanu, bardzo cichy, odporny na ścieranie, amortyzujący, obrotowy elastyczny. Nowe kółka zapasowe do walizki samsonite walizki.
 • Łatwa instalacja: aby usunąć oryginalne koło za pomocą piły do metalu, należy zainstalować nowe koło za pomocą zestawu naprawczego. Należy zwrócić uwagę na szczelność koła w momencie instalacji, aby kółka walizkowe mogły lepiej się toczyć.
 • Duża nośność: łatwe przesuwanie się, ponieważ oryginalne kółka do walizki są łatwe w obsłudze. Obciążenie jednej rolki do walizki wynosi 50 kg.
 • Łatwe czyszczenie: kółka walizki są łatwe do czyszczenia, można zdemontować części koła, a następnie wyczyścić, czystsze.
/* */ Go up

Kontynuując korzystanie z witryny, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.