kolko na lozyskach do walizki

Mtsooning 2 zestaw naprawczy z kluczem do łożysk i czarnymi kołami do walizki 45 x 18 mm, zapasowe koła z osiami

26,82  disponible
Amazon.pl
as of 22 lipca, 2024 4:28 am

Características

 • Rozmiar: 45 x 18 mm. Materiał: guma i stal.
 • Wykonane są z wysokiej jakości łożyskiem i osią. Standardowy identyfikator łożyska środkowego wynosi 6 mm.
 • Bezgłośne kółka tłumiące do wysokiej jakości walizki lub skórzanego bagażu.
 • Koła są odporne na zużycie i nie hałasują. Koła zużywają się elastycznie, są ciche i bezpieczne podczas użytkowania.
 • W zestawie 2 osie 30 mm i śruby, 2 osie 36 mm i śruby, 2 klucze, 4 podkładki, łatwe w instalacji.

Gumowe kółka zapasowe, do bagażu, 4 sztuki, kółka zapasowe, do walizki, gumowych kółek kierowniczych, uniwersalne, zapasowe kółka do walizki, bagażu (45 mm x 18 mm)

59,99  disponible
Amazon.pl
as of 22 lipca, 2024 4:28 am

Características

 • Materiał: guma i metal. Wysokiej jakości guma i łożyska są stabilne, zużycie i wyciszenie może dobrze współpracować z walizką.
 • Rozmiar: 45 (średnica zewnętrzna) x 18 (szerokość) mm i wewnętrzna średnica łożyska centralnego wynosi 6 mm, wewnętrzna średnica łożyska: 21 mm. Z osiami 30 mm i 36 mm i myjkami do spełnienia różnych potrzeb.
 • Łatwa instalacja: kółka zapasowe do walizki bagażowej są łatwe do spakowania, łatwe w montażu bez instrukcji obsługi. Podczas montażu należy również zwrócić uwagę na szczelność koła, aby rolka bagażowa mogła lepiej się toczyć.
 • Idealne rozwiązanie: 4 x kółko do walizki, 8 x oś, 8 x śruba osiowa, 2 x klucz płaski, 8 x element dystansowy
 • Przed złożeniem zamówienia należy dokładnie zmierzyć średnicę i szerokość starego koła, aby wybrać odpowiedni rozmiar. Podczas montażu należy zwrócić uwagę na szczelność koła, aby rolki mogły się lepiej toczyć.

4 zapasowe kółka do walizki, gumowe kółka, zamienniki, uniwersalne kółka zapasowe do walizek bagażowych z metalowymi osiami, części zamienne do walizki, wózka, 50 mm x 18 mm

45,89  disponible
Amazon.pl
as of 22 lipca, 2024 4:28 am

Características

 • Ciche i odporne na zużycie – zapasowe kółka do walizki są wykonane z wysokiej jakości gumowych i metalowych łożysk, toczą się elastycznie i gładko, są ciche i odporne na zużycie, dostępne są dwa rozmiary śrub mocujących, które dobrze współpracują z obudową.
 • Ekonomiczne – jeśli koło bagażu jest uszkodzone, wystarczy zainstalować zapasowe kółko, aby wydłużyć żywotność bagażu. Nie musisz wydawać pieniędzy na zakup nowej walizki, co jest bardzo ekonomiczną metodą.
 • Łatwa instalacja – nasze zapasowe kółka do walizki Travelite są łatwe w instalacji. Zestaw obejmuje dwa klucze sześciokątne, nie trzeba szukać innych narzędzi do montażu. Bardzo wygodne w montażu, po wymianie zapasowych kółek, Twój bagaż znowu można przesuwać.
 • Zawartość zestawu – każdy zestaw obejmuje 4 kółka wymienne (średnica 50 mm, szerokość koła 18 mm), 8 śrub z trzpieniem, 8 wsporników dystansowych, 2 klucze płaskie. Dostępne są 2 rozmiary śrub montażowych: 4 x śruba 36 mm i 4 x śruba 33 mm, by spełnić Twoje wymagania.
 • Wskazówka – przed zakupem należy zmierzyć średnicę i szerokość starych kółek walizki, aby potwierdzić, czy rozmiar odpowiada Twoim potrzebom. Podczas montażu należy zwrócić uwagę na szczelność, aby kółka Twojego bagażu mogły lepiej się toczyć i mieć najlepszą wydajność.

Volein Czarne kółka do walizki, 55 x 11 mm, odporne na zużycie, gumowe kółka zamienne z łożyskami, zestaw kół zamiennych do większości napraw walizek, srebrny-VN5, 4 szt

65,00  disponible
2 new from 65,00 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 22 lipca, 2024 4:28 am

Características

 • Trwały materiał: Nasze koła zamienne do bagażu są wykonane z wysokiej jakości gumy i metalu, co zapewnia trwałość i stabilność. Są odporne na zużycie i zapewniają cichą, płynną pracę, dzięki czemu są niezawodnym wyborem dla Twojej walizki. Po zainstalowaniu będą idealnie pasować do Twojego bagażu, zapewniając długotrwałą wydajność.
 • Rozmiar: Wymiary kółek obrotowych są następujące: średnica kół wynosi 55 mm, przy szerokości felgi 11 mm. Całkowita szerokość koła wynosi 14 mm, a wewnętrzna średnica łożyska środkowego wynosi 6 mm.
 • Jak oceniać: Przed złożeniem zamówienia należy sprawdzić rozmiar koła, rozmiar łożyska i rozmiar osi, odnosząc się do zdjęć rozmiarów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszej pomocy.
 • Łatwy montaż: Proces montażu tego koła bagażowego jest prosty. Wystarczy zdjąć oś mocującą oryginalne koło za pomocą piły do metalu i zamontować nowe koło za pomocą dołączonego zestawu.
 • Opakowanie zawiera: 4 x 55 mm koła zamienne do walizki, 2 osie kół 40 mm, 2 osie kół 45 mm, 4 x śruby do osi, 4 x podkładki, 2 x klucze. (Dostarczyliśmy Ci dwa rozmiary osi. Możesz użyć ich zgodnie z własnymi potrzebami, niekoniecznie obydwa.)

Rolki zapasowe do walizki, 4 szt. zapasowe kółka do walizki, czarne, z metalowymi osiami, części zamienne, nośne, podwójne łożyska, zapasowe kółka do walizki, walizki na kółkach

62,99  disponible
Amazon.pl
as of 22 lipca, 2024 4:28 am

Características

 • 【Wysokiej jakości materiał】 Zamienne kółka do walizki są wykonane z wysokiej jakości gumy i metalu, odważne, nośne, podwójne łożyska, elastyczne obrotowe. Bezproblemowe przesuwanie się dzięki czemu można obsługiwać kółka zapasowe.
 • Wymiary: 50 mm (średnica zewnętrzna) x 18 mm (szerokość), 6 mm (średnica wewnętrzna łożyska środkowego), 21 mm (średnica wewnętrzna łożyska). Z osiami 32 mm i 35 mm i podkładkami do różnych potrzeb. Przed zakupem należy sprawdzić rozmiar koła, rozmiar łożyska i rozmiar osi.
 • Zakres dostawy - każdy zestaw zapasowych kółek do walizki zawiera 4 x kółka, 4 x osie (32 mm), 4 x osie (35 mm), 8 x śruby osiowe, 8 x podkładki, 2 x klucz płaski.
 • 【Łatwa instalacja】Zamiennik kółek walizkowych to bardzo ekonomiczny sposób na wydłużenie żywotności bagażu, jeśli koło jest uszkodzone. Rolki zapasowe do walizki są łatwe w montażu, można je samodzielnie zamontować, zdjąć oryginalne koło z wolnej przestrzeni, a następnie zamontować nowe koło za pomocą zestawu naprawczego. Należy zwrócić uwagę na szczelność koła w momencie montażu, dzięki czemu rolki walizki lepiej się toczą.
 • 【Serwis】Przed złożeniem zamówienia należy dokładnie zmierzyć średnicę i szerokość starego koła, aby wybrać odpowiedni rozmiar. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych zapasowych kółek do walizek, skontaktuj się z nami. Odpowiemy na Twoje pytania. Dziękujemy!

Wymienne koła bagażowe, 4 szt. kół zamiennych do walizek, 50 x 18 mm, gumowe kółka do bagażu, zestaw naprawczy kółek do walizki, zamiennik kół do walizek

39,26  disponible
Amazon.pl
as of 22 lipca, 2024 4:28 am

Características

 • Stabilny i trwały materiał: Wymiana kół bagażowych wykonana jest z wysokiej jakości części gumowych i metalowych, o znakomitym wykonaniu, jednoczęściowym formowaniu, dużej nośności, elastyczności, odporności na zużycie, amortyzacji wstrząsów, trwałej i może służyć przez długi czas.
 • Łatwa instalacja: Zapewniamy akcesoria instalacyjne, które możesz zainstalować samodzielnie, które są łatwe w instalacji bez skomplikowanych narzędzi instalacyjnych, oszczędzając czas i energię. Podczas montażu upewnij się, że zamiennik rolki walizki jest mocno osadzony, aby podczas użytkowania mógł się lepiej toczyć.
 • Konstrukcja z podwójnym łożyskiem: Koła walizek bagażowych mają niski poziom hałasu, dobry efekt nośny i zapobiegają starzeniu się. Konstrukcja z podwójnym łożyskiem sprawia, że obrót jest bardziej elastyczny. Możesz łatwo wymienić uszkodzone lub zużyte koła, zapasowe kółka do walizek są łatwe w użyciu i bez wysiłku przesuwają się.
 • Wysoka kompatybilność: średnica zewnętrzna koła wynosi 50 mm, szerokość koła wynosi 18 mm, całkowita szerokość koła wynosi 21 mm, a wewnętrzna średnica łożyska wynosi 6 mm, jest kompatybilna z większością bagażu. Przed złożeniem zamówienia zaleca się zmierzenie szczegółów koła bagażowego i wybranie odpowiedniego rozmiaru kół.
 • Łatwy w pielęgnacji: Zapasowe kółka do walizek idealnie pasują do Twojego bagażu i są zaprojektowane tak, aby były trwałe. Wymiana kół bagażowych jest łatwa do czyszczenia, a codzienna konserwacja może być przeprowadzana bez większego czasu i wysiłku. Części kół można zdemontować w celu czyszczenia.

Sumnacon 4 szt. 43 x 18 mm koła zamienne do walizek bagażowych, gumowe kółka obrotowe zestawy naprawcze łożysk

79,22  disponible
Amazon.pl
as of 22 lipca, 2024 4:28 am

Características

 • Bardzo opłacalny sposób na przedłużenie żywotności bagażu w przypadku uszkodzenia koła. Idealne rozwiązanie, aby nie kupować nowego bagażu
 • Materiał: guma i metal. Wysokiej jakości guma i łożyska są bardziej stabilne, odporne na zużycie, wyciszenie mogą dobrze współpracować z walizką
 • Rozmiar: 43 (średnica zewnętrzna) x 18 (szeroka) mm i średnica wewnętrzna łożyska środkowego wynosi 6 mm, średnica wewnętrzna łożyska: 21 mm. Z osiami i podkładkami 32 mm i 35 mm, aby sprostać różnym potrzebom
 • Przed złożeniem zamówienia należy dokładnie zmierzyć średnicę i szerokość starego koła, aby wybrać odpowiedni rozmiar
 • Kompletny zestaw zawiera: 4 x kółko do walizek bagażowych, 8 x osie, 8 x śruby do osi, 2 x klucze, 8 x element dystansowy

Namvo 4 szt. Wymiana walizki bagażowej koła gumowe kółka obrotowe z łożyskami zestawy naprawcze do walizki bagażowej 45x18mm

39,99  disponible
Amazon.pl
as of 22 lipca, 2024 4:28 am

Características

 • Koła zapasowe do bagażu wykonane są z wysokiej jakości pu i metalu. A łożyska są bardziej stabilne, odporne na zużycie, wyciszenie może dobrze współpracować z walizką.
 • Wysokiej jakości koła do wymiany do walizek, wózków, kufrów bagażowych lub rolek. Ekonomiczny sposób na przedłużenie żywotności bagażu w przypadku uszkodzenia kół, bez konieczności kupowania nowego bagażu.
 • Z osiami i podkładkami do różnych wymagań. 45 mm (średnica zewnętrzna) x 18 mm (szerokość) i średnica wewnętrzna łożyska środkowego wynosi 6 mm, średnica wewnętrzna łożyska: 21 mm.
 • Kompletny zestaw kółek do walizki zawiera 4 koła do walizki bagażowej, 8 x osie, 4 x śruby do osi, 4 x śruby, 2 x klucz, 10 x przekładkę.
 • Przed zakupem proszę zmierzyć średnicę i szerokość poprzedniego starego koła, aby wybrać odpowiedni rozmiar.

Zapasowych kółek do bagażu, 4-kółka zamienne bagażnika, gumowych kółek zapasowych, 50 x 18 mm zestaw koła zamienne bagażnika, z osią i kluczem rolkowym (czarny)

55,99  disponible
Amazon.pl
as of 22 lipca, 2024 4:28 am

Características

 • 【Pakiet zawiera】: Pakiet zawiera 4-koła bagażowe, 8-łożyska, 8-śruby, 2-klucze i 8-uszczelki. Zmiana kółek jest korzystna dla Twojej walizki. Zastępują one koła, które wcześniej straciły bieżnik i są łatwe w montażu.
 • 【Materiał wysokiej jakości】: Wysokiej jakości koło zamienne PU bagażnika może obracać się elastycznie, bardziej odporne na zużycie i ciszej, a wysokiej jakości materiał może skutecznie przedłużyć żywotność koła.
 • 【Rozmiar koła】: średnica x grubość: 50mm x 18mm, standardowa średnica wewnętrzna łożyska środkowego: 6mm; Długość wału: 31 mm (zastąpić 38 mm).
 • 【Łatwy w instalacji】: Koło zamienne bagażnika jest łatwe do pakowania i może być łatwo zainstalowane bez obsługi ręcznej. Zwróć uwagę na dokręcanie koła podczas instalacji, aby wałek bagażowy mógł lepiej toczyć się.
 • 【Szeroki zakres zastosowania】: to koło może być używane nie tylko do wymiany kół bagażowych, ale także do zastąpienia niektórych modeli łyżwy, mebli i wózków inwalidzkich, które muszą być przeniesione.

Ejoyous Kółka zamienne do walizki, 2 sztuki, uniwersalne kółka obrotowe do bagażu, z podwójnym łożyskiem, kółka skrętne do walizki, walizki na kółkach, walizki z twardą obudową

44,49  disponible
2 new from 44,49 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 22 lipca, 2024 4:28 am

Características

 • Kółka z podwójnym łożyskiem, wytrzymujące duże obciążenia: te obrotowe gumowe stopki wykorzystują konstrukcję podwójnego łożyska, elastyczność obrotową i dużą nośność, aby zaspokoić potrzeby na co dzień i w czasie podróży; są wygodne, łatwe do przeoczenia.
 • Płynnie obracające się, ciche: te obrotowe gumowe stopki zostały zaprojektowane i ulepszone pod kątem płynnego, cichego i bezgłośnego obracania się. Dzięki lekkiemu i szybkiemu toczeniu można bez problemu przesuwać walizkę i zaoszczędzić czas.
 • Trwały materiał PCW: te obrotowe gumowe stopki wykonane są z wysokiej jakości materiału PCW (polichlorek winylu); mocna struktura i, niezawodna nośność sprawiają, że walizka jest stabilna, płynnie się przesuwa, zapewniając niezrównane, doskonałe wrażenia.
 • Bezpośredni zamiennik, łatwa instalacja: te obrotowe gumowe stopki są łatwe w instalacji, nie wymagają stosowania innych narzędzi. Mamy dla Ciebie 1 woreczek ze śrubami. Upewnij się, że instalacja jest łatwiejsza i wygodniejsza, a Ty dokonałeś niezawodnego wyboru.
 • Szerokie zastosowanie: te obrotowe gumowe stopki nadają się do toreb, bagażu, wózków transportowych itp., aby zapewnić płynne przesuwanie; instalacja wymaga zaawansowanych umiejętności rzemieślniczych.
/* */ Go up