kartki na rocznice slubu recznie robione

ZARRS Kartki z życzeniami i koperty, 9 wielopak kartek z papieru typu kraft, puste wewnątrz, ręcznie robione kartki na urodziny, Boże Narodzenie, ślub, rocznicę, Dzień Matki, suszone kwiaty i sznurek

49,15  disponible
2 new from 49,15 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 4 lipca, 2024 10:46 am

Características

 • Wielopak retro kart z papieru typu kraft: materiał: papier rzemieślniczy; rozmiar: 15,5 x 10,5 cm
 • Kartki okolicznościowe puste: możesz wydrukować lub napisać własny tekst, wzór lub zdjęcie na wewnętrznym arkuszu, napisać własną wiadomość
 • Wskazówki dotyczące kwiatów: 9 różnych suszonych kwiatów ma różne znaczenia, daj je odpowiednio ważnym osobom
 • Szerokie zastosowanie: idealne na urodziny, Boże Narodzenie, ślub, rocznicę, Dzień Matki, Święto Dziękczynienia, Walentynki i każdą okazję
 • ZARRS Wiara: wysoka jakość i miła obsługa mogą zdobyć zaufanie klientów

MestectPET Ręcznie robione pudełko z wieczną różą, 8 cm, duże zakonserwowane róże z niebiesko-fioletowym kamieniem szlachetnym, naszyjnik, walentynki, ślub, rocznicę, urodziny, dla żony, matki,

139,99  disponible
Amazon.pl
as of 4 lipca, 2024 10:46 am

Características

 • 8 cm zakonserwowanych kwiatów: ręcznie zakonserwowane róże kwiatowe są wykonane z dużych, świeżych róż o długości około 8 cm, które są wykonane w specjalnym procesie konserwacji i nowoczesnej technologii i mogą zachować świeżość i piękno przez 3-5 lat.
 • Pudełko prezentowe premium + kartka z życzeniami – ręcznie wykonana wieczna róża jest zapakowana w piękne pudełko prezentowe i może być podarowana bezpośrednio jako prezent, kartka z życzeniami miłosnymi wchodzi w zakres dostawy. Wzór przypominający szufladę ukrywa pasujący naszyjnik i daje osobie, która otwiera prezent, podwójną niespodziankę i bardziej romantyczne uczucie.
 • Niebieski i fioletowy naszyjnik z kamieniami szlachetnymi – pudełko prezentowe z różą zawiera naszyjnik z niebiesko-fioletowym kamieniem szlachetnym. Kreatywnie zaprojektowane i dobrze wykonane, ścisła kontrola jakości zapewnia trwałość i komfort. Wisiorek wygląda prosto i elegancko, a błyszcząca diamentowa dekoracja przyciąga wzrok.
 • Idealny prezent dla niej: wieczna róża jest symbolem wiecznej prawdziwej miłości. Dlatego jest to idealny prezent dla dziewczyny, żony, matki, babci i Twoich bliskich na Walentynki, Dzień Matki, zaręczyny, ślub, rocznicę, urodziny, parapetówkę, Święto Dziękczynienia i Boże Narodzenie.
 • Zakres dostawy – pudełko prezentowe z naszyjnikiem z różą zawiera niebiesko-fioletowy łańcuszek z kamieniami szlachetnymi, kartkę z życzeniami i pudełko prezentowe ze świeżymi różami. Jeśli masz jakiekolwiek skargi lub pytania dotyczące tego zestawu naszyjników róż, skontaktuj się z nami. Odpowiemy Ci w ciągu 24 godzin i zaproponujemy satysfakcjonujące rozwiązanie.

SPDYCESS Kartka Walentynkowa 3D Pop Up, Ręcznie Robione Romantyczne Kartki z Życzeniami na Urodziny, Ślub, Rocznicę, Walentynki, Kartki na Dzień Matki, Składana Kartka z Życzeniami z Kopertą

25,00  disponible
Amazon.pl
as of 4 lipca, 2024 10:46 am

Características

 • 【Kartki okolicznościowe 3D Pop Up】Ostrożnie otwórz tę kartkę ślubną, rozwinie się automatycznie, Niesamowite i fantastyczne! Każda z naszych wspaniałych kolorowych wyskakujących kartek 3D jest pełna skomplikowanych szczegółów i oszałamiających elementów projektu, które z pewnością zachwycą odbiorcę w ich wyjątkowym dniu.
 • 【Niesamowite rzemiosło】Karty 3D Pop Up są rzeźbione przez automatyczną maszynę do cięcia laserowego, aby zapewnić perfekcję każdego szczegółu, spłaszczenie krawędzi i brak błędów. Każde wgłębienie jest skrupulatne i piękne. Ręczny montaż zapewnia doskonały model 3D pop-up.
 • 【Najlepsze życzenia】W erze informacji otrzymywanie kartek z życzeniami jest bardziej poruszające niż otrzymywanie wiadomości. Wyskakujące kartki mają wystarczająco dużo miejsca, aby dodać własną, unikalną wiadomość z pozdrowieniami, ciepłymi życzeniami i miłością.
 • 【Imponujący prezent】Całkowicie ręcznie wykonana, ta romantyczna, wyjątkowa i wykwintna wyskakująca kartka jest idealnym prezentem dla męża, żony, chłopaka i dziewczyny, przyjaciół lub rodziców.
 • 【Okazje do zastosowania】Ta pełna miłości kartka rocznicowa jest tak znacząca dla kogoś wyjątkowego, prezentu urodzinowego, kartki ślubnej, kartki na Święto Dziękczynienia, prezentu walentynkowego, kartki z życzeniami, kartki randkowej, kartki świątecznej itp.

Kartka z życzeniami 3D, różowo-kwiatowa czereśni, wyjątkowa kartka weselna 3D, ręcznie robiona kartka z życzeniami, na rocznicę ślubu, urodziny, z okazji ukończenia szkoły

59,96  disponible
Amazon.pl
as of 4 lipca, 2024 10:46 am

Características

 • Wysokiej jakości materiał: wykonany z wysokiej jakości papieru – w przeciwieństwie do tanich kartek – z 3-wymiarowym wzorem drzewa – ta kartka na notatki stanie się inspirującą atmosferą
 • Ekskluzywna sztuka rękodzielnicza: kartki z życzeniami 3D są rzeźbione w technologii cięcia laserowego. To nie jest tylko kartka, to sztuka. Złożone szczegóły są zapierające dech w piersiach i wyglądają bardzo realistycznie. Kwiatowy prezent, który nigdy nie blaknie.
 • Idealny uchwyt na karty: każda kartka walentynkowa posiada uchwyt na karty, który jest wyjątkowy. Chroń swoją kartkę z życzeniami, uniknij zagnieceń i wyginania kartki, podaruj ją na długo i w każdej chwili otworzysz piękną pamiątkę.
 • Kartka do sakury: otrzymasz kopertę, która jest w pełni zakwalifikowana do tradycyjnych lub innych rynków. Dzięki cudownemu drzewu wiśni i imponującej karcie 3D typu pop-up w kształcie pary, możesz wyrazić swoją szczerą miłość, bieranie lub wdzięczność oraz wysłać pozdrowienia lub wyrazić "Dziękuję".
 • Idealny prezent: ta kartka nadaje się do wielu okazji, w tym na Walentynki, jubileusz, urodziny, ślub, Dzień Matki, Dzień Ojca, Boże Narodzenie itd. Jest to wspaniały wybór, aby podziękować przyjaciołom, ukochanej osobie i rodzinie.

IOSPKKIO® 60 lat, prezent pieniężny, drewno, ręcznie robione kartki z życzeniami na każdą okazję - urodziny, rocznicę ślubu - spersonalizowane prezenty z wysokiej jakości papieru

29,39  disponible
Amazon.pl
as of 4 lipca, 2024 10:46 am

Características

 • Unikalne kartki z życzeniami: IOSPKKIO oferuje ręcznie wykonane kartki z życzeniami na każdą okazję - 60 urodziny, ślub, rocznicę i wiele innych. Ten prezent jest piękny i posiada wzór pudełka prezentowego.
 • Spersonalizowane prezenty: Ten 60. Drewniany prezent pieniężny nadaje się bardzo dobrze dla przyjaciół na 60. urodziny lub na ślub i inne jubileusze, może być najlepszym prezentem dla niej.
 • Wysokiej jakości papier: Nasze kartki z życzeniami są wykonane z wysokiej jakości papieru, który jest przyjemny w dotyku i gwarantuje długą trwałość. Kartka jest starannie wykonana ręcznie.
 • Na każdą okazję: urodziny, ślub, jubileusz lub po prostu po to, by powiedzieć "dziękuję" - IOSPKKIO ma odpowiednią kartkę z życzeniami na każdą okazję.
 • 100% gwarancja satysfakcji: Jesteśmy przekonani o jakości naszych produktów i oferujemy 100% gwarancję satysfakcji. Jeśli nie jesteś zadowolony, skontaktuj się z nami, a znajdziemy rozwiązanie.

FAPUMOE Flamingo 3D, rozkładana kartka, ręcznie robiona, zakochane ptaki, kartka z życzeniami na Walentynki, rocznicę, ślub, miłosna, romantyczna, wyrażająca myśli o Tobie, dla męża, żony, pary, chłopak, dziewczyny

78,99  disponible
Amazon.pl
as of 4 lipca, 2024 10:46 am

Características

 • Kreatywny design – karta z flamingami została zaprojektowana i wyprodukowana zgodnie z wyskakującym stylem 3D, dzięki czemu para flamingów 3D będzie wyglądać żywo tak samo, jak w prawdziwym życiu, gdy otworzysz kartę.
 • Wysoka jakość – ta karta została wykonana przy użyciu najlepszej jakości papieru artystycznego i kunsztu rzemieślniczego. Wyskakująca konstrukcja jest wycinana laserowo i starannie montowana ręcznie, aby uzyskać idealne wykończenie.
 • Znaczący prezent – symbol flaminga przynosi wiele znaczenia w życiu, takiego jak piękno, jasność, niezłomność, nadzieja, miłość, szczęście... a przede wszystkim przynosi równowagę w życiu. Karta z flamingami 3D jest wytwarzana przez cięcie laserowe na papierze i montowana, klejona, przetwarzana ręcznie. Wszystkie te rzeczy mają na celu dostarczenie Ci znaczącego, delikatnego i wyjątkowego prezentu, który możesz podarować.
 • Ci, którzy potrzebują większej motywacji i równowagi w życiu; szukają radości i nadziei, uzdrawiania i więzi w miłości. Podaruj ten wyjątkowy prezent żonom, matkom, ukochanym osobom, wspaniałym kobietom w Twoim życiu, przyjaciołom, kolegom, miłośnikom flamingów.
 • Szerokie zastosowanie – ta kartka 3D jest odpowiednia na każdą okazję, taką jak walentynki, rocznice, urodziny, Dzień Przyjaźni, Dzień Matki lub specjalne okazje w Twoim życiu.

20 sztuk ręcznie robionych kart, kartki z zaproszeniem puste, pocztówki w suszonych kwiaty, papier typu kraft, na urodziny, Boże Narodzenie, rocznicę ślubu, Dzień Matki, walentynki

96,99  disponible
Amazon.pl
as of 4 lipca, 2024 10:46 am

Características

 • Materiały wysokiej jakości: Puste wewnątrz ręcznie robione kartki wykonane są z wysokiej jakości papieru typu kraft, suszonych kwiatów, nie są łatwe do złamania ani odkształcenia i trwałe.
 • Unikalny design: Papier typu Kraft ozdobiony suszonym kwiatem w kolorze vintage daje ludziom eleganckie uczucia, a koperta ma zamknięcie w kształcie serca do zamknięcia, które jest bardzo delikatne.
 • DIY Dostępne: Poszewki kopert są puste, możesz łatwo farbować, rysować, malować, dodać własne unikalne kreatywne pomysły, które stworzą unikalną kartkę z życzeniami dla znajomych.
 • Najlepszy prezent: W kopercie jest zbudowana pusta kartka, możesz samodzielnie wykonać tekst, projekt, aby wyrazić swoje błogosławieństwo, podziękowanie i miłość, co jest bardzo znaczące. Do koperty można również umieścić zdjęcia lub rysowane zdjęcia.
 • Szerokie zastosowanie: Suszone papiery typu kraft nadają się na wesela, Dzień Nauczyciela, Walentynki, Dzień Ojca, Dzień Matki, urodziny, Boże Narodzenie, Halloween, Święto Dziękczynienia i wiele innych.

CRASPIRE Drewniana karta rocznicowa ślubna, na Dzień Matki, drewniana kartka, kartka z życzeniami z różą z liśćmi, ręcznie robione kartki okolicznościowe, karta podarunkowa na Dzień Matki, Walentynki, rocznicę ślubu

131,29  disponible
Amazon.pl
as of 4 lipca, 2024 10:46 am

Características

 • Kartka z życzeniami z różami: Opakowanie zawiera 1 szt. 14 x 11 x 0,64 cm drewnianej kartki z życzeniami i 1 szt. 18 x 14 cm czerwonej koperty.
 • Drewniana karta na rocznicę ślubu: Piękny wycinany laserowo, kwiat róży i liście wzór słojów drewna, świetna jakość i dobrze wykonane, solidne i mocne, misterne detale dobrze się prezentują.
 • Materiały: Wykonane w 100% z wysokiej jakości naturalnego drewna, drewniane kartki są nie tylko przyjazne dla środowiska, ale także dzieło sztuki. Ręcznie wykonany charakter karty oznacza, że każda karta będzie miała unikalny wzór słojów drewna.
 • Łatwy w użyciu: Otwórz kartę i pusty obszar, aby zostawić odręcznie pisaną wiadomość, która wysyła nasze proste i ciepłe myśli i życzenia. Ręcznie wykonane prezenty mogą lepiej wyrazić naszą troskę i miłość do naszej rodziny i przyjaciół.
 • Szerokie zastosowanie: Ta ręcznie wykonana drewniana karta jest pamiątką skarbu i wystawienia. Możesz umieścić go w dowolnym miejscu, np. w domu i biurze. Jest to również wyjątkowy ekskluzywny prezent, który może wyrazić naszą wdzięczność i błogosławieństwo na Dzień Ojca, Dzień Matki, Walentynki, rocznicę, Święto Dziękczynienia, urodziny, ukończenie szkoły, Wielkanoc, Boże Narodzenie, Dzień Nauczyciela, przyjęcie tematyczne itp.

Kartki z życzeniami 3D Pop Up, Love Happy Valentines Day Pop Up ręcznie robione kartki z życzeniami 3D Popup na Walentynki, ślub, rocznicę, miłość

40,63  disponible
Amazon.pl
as of 4 lipca, 2024 10:46 am

Características

 • Materiał: Kartki miłosne typu pop-up są wykonane z wysokiej jakości papieru, ładnie i łatwo się składają. Koperta jest klasyczna i luksusowa i można ją uszczelnić dla łatwej wysyłki.
 • Wzornictwo: Charakteryzuje się pięknym unikalnym wzornictwem 3D, pisz ciepłe życzenia, wiadomości i notatki bez bałaganu w wystroju wnętrza. Romantyczny prezent, który może być przechowywany jako pamiątka.
 • Szerokie zastosowanie: Pop Up sprawia, że kartki z życzeniami są wyjątkowe i zabawne. Wystarczająco pusta daje wystarczająco dużo miejsca, aby wyrazić swoją miłość do żony, męża, jej, jej, chłopaka, dziewczyny, matki, siostry, córki, kochanka, przyjaciela, dla wyjątkowej dla Ciebie.
 • Idealny prezent: Kartka z życzeniami 3D typu pop-up nadaje się na każdą okazję, romantyczny design świetnie nadaje się do wysłania jako karty ślubne, kartka na Dzień Matki, kartka urodzinowa, kartka rocznicowa, kartki walentynkowe.
 • Obsługa posprzedażowa: Dążymy do poprawy jakości produktu. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z jakością produktu, skontaktuj się z nami, a my zapewnimy Ci idealne rozwiązanie.

Kartka na rocznicę żony, karta podarunkowa dla niej, kartka rocznicowa dla żony, prezent na rocznicę ślubu, prezent dla żony, ręcznie robiona kartka rocznicowa, czerwona róża

45,00  disponible
Amazon.pl
as of 4 lipca, 2024 10:46 am

Características

 • Idealnym sposobem na powiedzenie "Kocham Cię" na rocznicę jest ten piękny wzór z czerwoną różą, z klasycznym, serdecznym sentymentem.
 • Wewnętrzna wiadomość: Kocham Cię i doceniam jeszcze bardziej. Happy Anniversary with All My Love
 • Koperta w zestawie
 • Numer modelu: 537078-0-1
/* */ Go up