kartki na rocznice slubu recznie robione

Kartka z drewna bambusowego, miłość, kartka na ślub, rocznicę, ręcznie robiona kartka walentynkowa, możliwość zapisania, kartka w kształcie serca z żyłką, papierem i kopertami

37,20  disponible
Amazon.pl
as of 22 sierpnia, 2023 6:49 pm

Características

 • 【Wieczne wspomnienienienie】: specjalne kartki dla wyjątkowych osób lub na specjalne okazje pozostawiają wartościowe wrażenie.
 • 【Wysoka jakość】: Kartka bambusowa ze zrównoważonego drewna bambusowego, ręcznie wykonana, o wyjątkowej teksturze, drewno jest stabilne i płaskie i połączone z obu stron za pomocą 2 linek.
 • 【Perfekcyjne wykonanie】: staranne i nieskazitelne wykonanie z drewna, precyzyjne cięcie, gładkie polerowanie, idealne tłoczenie, czyste i czyste wzory.
 • 【Piękny pomysł na prezent】: wspaniałe kartki z pozdrowieniami przyciągają wzrok, nadają się na różne specjalne okazje, urodziny, wesela, walentynki, jubileusze i inne uroczystości.
 • ✍【Dużo miejsca do pisania i zaprojektowania】: Kartka w kształcie serca zapewnia wystarczająco dużo miejsca do pisania, można użyć dołączonej stabilnej wkładki kartonowej do pisania lub pisać bezpośrednio na bambusu.

ZARRS Kartki z życzeniami i koperty, 9 wielopak kartek z papieru typu kraft, puste wewnątrz, ręcznie robione kartki na urodziny, Boże Narodzenie, ślub, rocznicę, Dzień Matki, suszone kwiaty i sznurek

49,15  disponible
2 new from 49,15 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 22 sierpnia, 2023 6:49 pm

Características

 • Wielopak retro kart z papieru typu kraft: materiał: papier rzemieślniczy; rozmiar: 15,5 x 10,5 cm
 • Kartki okolicznościowe puste: możesz wydrukować lub napisać własny tekst, wzór lub zdjęcie na wewnętrznym arkuszu, napisać własną wiadomość
 • Wskazówki dotyczące kwiatów: 9 różnych suszonych kwiatów ma różne znaczenia, daj je odpowiednio ważnym osobom
 • Szerokie zastosowanie: idealne na urodziny, Boże Narodzenie, ślub, rocznicę, Dzień Matki, Święto Dziękczynienia, Walentynki i każdą okazję
 • ZARRS Wiara: wysoka jakość i miła obsługa mogą zdobyć zaufanie klientów

Drewniane kartki rocznicowe dla dziewczyny, chłopaka, kartki urodzinowe, dla męża, żony, kartka na rocznicę ślubu, kartka na rocznicę, urodziny, walentynki, ręcznie robiona drewniana kartka z kopertą

62,16  disponible
Amazon.pl
as of 22 sierpnia, 2023 6:49 pm

Características

 • Idealny prezent: Nasza kartka z życzeniami walentynkowymi jest dostarczana z piękną czerwoną kopertą, która sprawi, że Twoja kartka z życzeniami będzie bardziej tajemnicza i bezpieczna. Ponadto znajdują się dwie przezroczyste hermetyczne torby, które mogą owinąć kartkę z życzeniami, aby zapobiec uszkodzeniu.
 • Unikalny design: Drewniana kartka z życzeniami wykorzystuje technologię laserową do cięcia pięknych dwóch wzajemnie zawartych w sobie serc miłosnych i czterech małych serc miłosnych, symbolizujących tolerancję i zrozumienie. Na kartce z życzeniami jest wystarczająco dużo miejsca, aby napisać najlepsze życzenia lub wkleić zdjęcie, dzięki czemu prezent będzie bardziej wyjątkowy i interesujący.
 • Trwała pamiątka: Drewniane kartki z okazji rocznicy ślubu wykonane są z naturalnego drewna i wysokiej jakości papieru. W porównaniu z tradycyjnymi papierowymi kartkami z życzeniami, drewniane kartki z życzeniami mogą być przechowywane przez długi czas bez uszkadzania lub wyrzucenia. Płaski i gładki papier poprawia wrażenia podczas pisania i czytania.
 • Na każdą okazję: nasze drewniane kartki z drzewem mogą być używane jako drewniane kartki rocznicowe, drewniane kartki ślubne, drewniane kartki walentynkowe, drewniane kartki urodzinowe, drewniane kartki na Święto Dziękczynienia dla żony, męża, chłopaka, dziewczyny, mamy.
 • Kupuj bez obaw: Rozmiar naszej ręcznie wykonanej kartki z życzeniami to 15 x 11 x 0,5 cm, co jest lekkie i piękne. Naszym celem jest dostarczanie klientom wysokiej jakości i niedrogich produktów oraz zwracanie uwagi na wrażenia zakupowe klienta. Jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów, zapewnimy Ci usługi zwrotu i wymiany.

IOSPKKIO® 60 lat, prezent pieniężny, drewno, ręcznie robione kartki z życzeniami na każdą okazję - urodziny, rocznicę ślubu - spersonalizowane prezenty z wysokiej jakości papieru

25,97  disponible
Amazon.pl
as of 22 sierpnia, 2023 6:49 pm

Características

 • Unikalne kartki z życzeniami: IOSPKKIO oferuje ręcznie wykonane kartki z życzeniami na każdą okazję - 60 urodziny, ślub, rocznicę i wiele innych. Ten prezent jest piękny i posiada wzór pudełka prezentowego.
 • Spersonalizowane prezenty: Ten 60. Drewniany prezent pieniężny nadaje się bardzo dobrze dla przyjaciół na 60. urodziny lub na ślub i inne jubileusze, może być najlepszym prezentem dla niej.
 • Wysokiej jakości papier: Nasze kartki z życzeniami są wykonane z wysokiej jakości papieru, który jest przyjemny w dotyku i gwarantuje długą trwałość. Kartka jest starannie wykonana ręcznie.
 • Na każdą okazję: urodziny, ślub, jubileusz lub po prostu po to, by powiedzieć "dziękuję" - IOSPKKIO ma odpowiednią kartkę z życzeniami na każdą okazję.
 • 100% gwarancja satysfakcji: Jesteśmy przekonani o jakości naszych produktów i oferujemy 100% gwarancję satysfakcji. Jeśli nie jesteś zadowolony, skontaktuj się z nami, a znajdziemy rozwiązanie.

SPDYCESS Kartka Walentynkowa 3D Pop Up, Ręcznie Robione Romantyczne Kartki z Życzeniami na Urodziny, Ślub, Rocznicę, Walentynki, Kartki na Dzień Matki, Składana Kartka z Życzeniami z Kopertą

30,00  disponible
Amazon.pl
as of 22 sierpnia, 2023 6:49 pm

Características

 • 【Kartki okolicznościowe 3D Pop Up】Ostrożnie otwórz tę kartkę ślubną, rozwinie się automatycznie, Niesamowite i fantastyczne! Każda z naszych wspaniałych kolorowych wyskakujących kartek 3D jest pełna skomplikowanych szczegółów i oszałamiających elementów projektu, które z pewnością zachwycą odbiorcę w ich wyjątkowym dniu.
 • 【Niesamowite rzemiosło】Karty 3D Pop Up są rzeźbione przez automatyczną maszynę do cięcia laserowego, aby zapewnić perfekcję każdego szczegółu, spłaszczenie krawędzi i brak błędów. Każde wgłębienie jest skrupulatne i piękne. Ręczny montaż zapewnia doskonały model 3D pop-up.
 • 【Najlepsze życzenia】W erze informacji otrzymywanie kartek z życzeniami jest bardziej poruszające niż otrzymywanie wiadomości. Wyskakujące kartki mają wystarczająco dużo miejsca, aby dodać własną, unikalną wiadomość z pozdrowieniami, ciepłymi życzeniami i miłością.
 • 【Imponujący prezent】Całkowicie ręcznie wykonana, ta romantyczna, wyjątkowa i wykwintna wyskakująca kartka jest idealnym prezentem dla męża, żony, chłopaka i dziewczyny, przyjaciół lub rodziców.
 • 【Okazje do zastosowania】Ta pełna miłości kartka rocznicowa jest tak znacząca dla kogoś wyjątkowego, prezentu urodzinowego, kartki ślubnej, kartki na Święto Dziękczynienia, prezentu walentynkowego, kartki z życzeniami, kartki randkowej, kartki świątecznej itp.

Kartka z życzeniami 3D, różowo-kwiatowa czereśni, wyjątkowa kartka weselna 3D, ręcznie robiona kartka z życzeniami, na rocznicę ślubu, urodziny, z okazji ukończenia szkoły

59,96  disponible
Amazon.pl
as of 22 sierpnia, 2023 6:49 pm

Características

 • Wysokiej jakości materiał: wykonany z wysokiej jakości papieru – w przeciwieństwie do tanich kartek – z 3-wymiarowym wzorem drzewa – ta kartka na notatki stanie się inspirującą atmosferą
 • Ekskluzywna sztuka rękodzielnicza: kartki z życzeniami 3D są rzeźbione w technologii cięcia laserowego. To nie jest tylko kartka, to sztuka. Złożone szczegóły są zapierające dech w piersiach i wyglądają bardzo realistycznie. Kwiatowy prezent, który nigdy nie blaknie.
 • Idealny uchwyt na karty: każda kartka walentynkowa posiada uchwyt na karty, który jest wyjątkowy. Chroń swoją kartkę z życzeniami, uniknij zagnieceń i wyginania kartki, podaruj ją na długo i w każdej chwili otworzysz piękną pamiątkę.
 • Kartka do sakury: otrzymasz kopertę, która jest w pełni zakwalifikowana do tradycyjnych lub innych rynków. Dzięki cudownemu drzewu wiśni i imponującej karcie 3D typu pop-up w kształcie pary, możesz wyrazić swoją szczerą miłość, bieranie lub wdzięczność oraz wysłać pozdrowienia lub wyrazić "Dziękuję".
 • Idealny prezent: ta kartka nadaje się do wielu okazji, w tym na Walentynki, jubileusz, urodziny, ślub, Dzień Matki, Dzień Ojca, Boże Narodzenie itd. Jest to wspaniały wybór, aby podziękować przyjaciołom, ukochanej osobie i rodzinie.

CRASPIRE Drewniana karta rocznicowa ślubna, na Dzień Matki, drewniana kartka, kartka z życzeniami z motywem motyla, ręcznie robione kartki okolicznościowe, prezent urodzinowy, na Dzień Matki, Walentynki, rocznicę ślubu

103,95  disponible
Amazon.pl
as of 22 sierpnia, 2023 6:49 pm

Características

 • Kartka z życzeniami z różami: Opakowanie zawiera 1 szt. 14 x 11 x 0,64 cm drewnianej kartki z życzeniami i 1 szt. 18 x 14 cm czerwonej koperty. Wyraź swoją miłość, życzenie i wdzięczność swojej matce.
 • Drewniana karta na rocznicę ślubu: Piękny wycinany laserowo, wzór ziarna z drewna motyli różowych, świetna jakość i dobrze wykonane, solidne i mocne, misterne detale dobrze się prezentują.
 • Materiały: Wykonane w 100% z wysokiej jakości naturalnego drewna, drewniane kartki są nie tylko przyjazne dla środowiska, ale także dzieło sztuki. Ręcznie wykonany charakter karty oznacza, że każda karta będzie miała unikalny wzór słojów drewna.
 • Łatwy w użyciu: Otwórz kartę i pusty obszar, aby zostawić odręcznie pisaną wiadomość, która wysyła nasze proste i ciepłe myśli i życzenia. Ręcznie wykonane prezenty mogą lepiej wyrazić naszą troskę i miłość do naszej rodziny i przyjaciół.
 • Szerokie zastosowanie: Ta ręcznie wykonana drewniana karta jest pamiątką skarbu i wystawienia. Możesz umieścić go w dowolnym miejscu, np. w domu i biurze. Jest to również wyjątkowy ekskluzywny prezent, który może wyrazić naszą wdzięczność i błogosławieństwo na Dzień Ojca, Dzień Matki, Walentynki, rocznicę, Święto Dziękczynienia, urodziny, ukończenie szkoły, Wielkanoc, Boże Narodzenie, Dzień Nauczyciela, przyjęcie tematyczne itp.

FAPUMOE Flamingo 3D, rozkładana kartka, ręcznie robiona, zakochane ptaki, kartka z życzeniami na Walentynki, rocznicę, ślub, miłosna, romantyczna, wyrażająca myśli o Tobie, dla męża, żony, pary, chłopak, dziewczyny

78,99  disponible
Amazon.pl
as of 22 sierpnia, 2023 6:49 pm

Características

 • Kreatywny design – karta z flamingami została zaprojektowana i wyprodukowana zgodnie z wyskakującym stylem 3D, dzięki czemu para flamingów 3D będzie wyglądać żywo tak samo, jak w prawdziwym życiu, gdy otworzysz kartę.
 • Wysoka jakość – ta karta została wykonana przy użyciu najlepszej jakości papieru artystycznego i kunsztu rzemieślniczego. Wyskakująca konstrukcja jest wycinana laserowo i starannie montowana ręcznie, aby uzyskać idealne wykończenie.
 • Znaczący prezent – symbol flaminga przynosi wiele znaczenia w życiu, takiego jak piękno, jasność, niezłomność, nadzieja, miłość, szczęście... a przede wszystkim przynosi równowagę w życiu. Karta z flamingami 3D jest wytwarzana przez cięcie laserowe na papierze i montowana, klejona, przetwarzana ręcznie. Wszystkie te rzeczy mają na celu dostarczenie Ci znaczącego, delikatnego i wyjątkowego prezentu, który możesz podarować.
 • Ci, którzy potrzebują większej motywacji i równowagi w życiu; szukają radości i nadziei, uzdrawiania i więzi w miłości. Podaruj ten wyjątkowy prezent żonom, matkom, ukochanym osobom, wspaniałym kobietom w Twoim życiu, przyjaciołom, kolegom, miłośnikom flamingów.
 • Szerokie zastosowanie – ta kartka 3D jest odpowiednia na każdą okazję, taką jak walentynki, rocznice, urodziny, Dzień Przyjaźni, Dzień Matki lub specjalne okazje w Twoim życiu.

FOYTOKI Zaproszenia Ślubne Zaproszenia Rocznicę Ślubu Ręcznie Robiona Kartka Z Życzeniami Suszone Kwiaty Kartka Z Życzeniami Zaproszenie Wydarzenie Ślubne Pozdrowienia Boże

19,14  disponible
Amazon.pl
as of 22 sierpnia, 2023 6:49 pm

Características

 • Świąteczna ręcznie robiona karta życzeń-idealny świąteczny kartka życzeń dla rodziców, przyjaciół, krewnych, kochanka, kolegi itp.
 • Kartki okolicznościowe z prasowanymi kwiatami-idealny dla rodziców, przyjaciół, krewnych, kochanków, kolegów itp.
 • Ręcznie robiona kartka z życzeniami- dla majsterkowiczów: nasze kartki z suszonymi kwiatami są puste, więc możesz zostawić słodkie błogosławieństwo lub specjalne wiadomości swoim przyjaciołom i ukochanej osobie. tworzenie diy. kompaktowy i oszczędzający miejsce. nadaje się do umieszczenia w pudełku upominkowym.
 • Karta z wiadomością-idealny dla rodziców, przyjaciół, krewnych, kochanka, kolegi itp.
 • Świąteczna kartka z życzeniami - najwyższej jakości ¼š wykonana z wysokiej jakości papieru kraft i zastosowana przy użyciu wysokiej klasy techniki konserwacji, kwiaty prawie nie zrzucają.

20 sztuk ręcznie robionych kart, kartki z zaproszeniem puste, pocztówki w suszonych kwiaty, papier typu kraft, na urodziny, Boże Narodzenie, rocznicę ślubu, Dzień Matki, walentynki

96,99  disponible
Amazon.pl
as of 22 sierpnia, 2023 6:49 pm

Características

 • Materiały wysokiej jakości: Puste wewnątrz ręcznie robione kartki wykonane są z wysokiej jakości papieru typu kraft, suszonych kwiatów, nie są łatwe do złamania ani odkształcenia i trwałe.
 • Unikalny design: Papier typu Kraft ozdobiony suszonym kwiatem w kolorze vintage daje ludziom eleganckie uczucia, a koperta ma zamknięcie w kształcie serca do zamknięcia, które jest bardzo delikatne.
 • DIY Dostępne: Poszewki kopert są puste, możesz łatwo farbować, rysować, malować, dodać własne unikalne kreatywne pomysły, które stworzą unikalną kartkę z życzeniami dla znajomych.
 • Najlepszy prezent: W kopercie jest zbudowana pusta kartka, możesz samodzielnie wykonać tekst, projekt, aby wyrazić swoje błogosławieństwo, podziękowanie i miłość, co jest bardzo znaczące. Do koperty można również umieścić zdjęcia lub rysowane zdjęcia.
 • Szerokie zastosowanie: Suszone papiery typu kraft nadają się na wesela, Dzień Nauczyciela, Walentynki, Dzień Ojca, Dzień Matki, urodziny, Boże Narodzenie, Halloween, Święto Dziękczynienia i wiele innych.
/* */ Go up

Kontynuując korzystanie z witryny, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.