kamery szpiegowskie dlugi czas nagrywania

NK Kamera szpiegowska do koszuli/kurtki, mini kamera, ukryty szpiegowski, 720 x 480 cm, przenośna kamera monitorująca, 8 GB, zintegrowane wideo/zdjęcie, czarna

51,25  disponible
Amazon.pl
as of 20 marca, 2024 11:24 pm

Características

 • Mała kamera szpiegowska: ta mini kamera i ukryte urządzenia audio są wyposażone w 2 guziki do koszuli. Bardzo prosty przycisk do kamuflażu, aby pomieścić z koszuli to, co chcesz.
 • Wydłużony czas nagrywania: ta kamera i dźwięk szpiegowski są wyposażone w kamerę o rozdzielczości 720 x 480p i akumulator o pojemności 120 mAh, dzięki czemu można wykonywać długie nagrania
 • Z interfejsem ładowania USB: ta mini kamera z interfejsem USB może być podłączona do każdego adaptera USB / ładowarki, np. przenośny powerbank lub inne urządzenie mobilne / PC. Czas ładowania kamery wynosi 2 godziny.
 • Karta pamięci: karta pamięci o pojemności 8 GB umożliwia zapisanie dużej liczby nagrań szpiegowskich

Laing-H Nagrywanie kamery szpiegowskiej Body 1080P – z kamerą policyjną HD w wykrywaniu ruchu i funkcją noktowizora, kamera do noszenia na zewnątrz, egzekwowanie prawa, rejestry pracy

300,00  disponible
Amazon.pl
as of 20 marca, 2024 11:24 pm

Características

 • 【 Mini kamera na ciało w dzień i noc】 Lekka i kompaktowa mini kamera FHD 1920 x 1080P Video, zapewniająca więcej wysokiej jakości szczegółów wizualnych w dzień i w nocy (2,4 m IR distrance). Konstrukcja klipsa obracana o 180 stopni jest wygodna do mocowania na tkaninie i innych przedmiotach.
 • 【Ultra wyraźne filmy z noktowizorem】Nagrywanie wideo HD 1080p. Ta kamera do ciała jest wyposażona w noktowizor na podczerwień o wysokiej intensywności, rejestruje również wyraźny materiał z odległości do 4,5 m w ciemnościach. Światła na podczerwień nie są widoczne i nie przeszkadzają w ciemnym otoczeniu.
 • 【Nagrywanie w pętli】Po osiągnięciu limitu pamięci w pamięci nasza kamera automatycznie nadpisuje najstarsze nagrania i przetwarza nowe nagrania.
 • Długa żywotność baterii i kompatybilny model: Wydajna bateria 1000 mAh pozwala nagrywać materiał do 6 godzin z rzędu – wystarczy, aby przejść przez wiele zmian bez martwienia się o żywotność baterii. Obudowa jest kompatybilna z Windows 7/8/10/Mac itp., odpowiednia do różnych systemów komputerowych.
 • 【Wyposażona w obiektyw z ręcznym obracaniem o 180 stopni】Funkcja obsługi jednym przyciskiem, ręczny obrót o 180 stopni, aby uchwycić cenne chwile codziennego życia i niesamowite podróże, kamera wideo ma różne sposoby noszenia. Można go przypiąć do plecaka lub włożyć do kieszeni. Nadaje się do różnych scenariuszy: filmowanie zwierząt domowych, sporty na świeżym powietrzu, spotkania, wykłady, wędrówki, dostawa na wynos Dowody na codzienne dowody i kamera policyjna. Przeniesiony szablon

Kamera Sportowa Czapka z Daszkiem, Kamera Korpusowa 1080P HD do Noszenia, Mini Kamera USB 128G, Kamera Szpiegowska z Klipsem Rejestrator Wideo do Wędkowania, Jazdy na Rowerze,

165,25  disponible
2 new from 165,25 zł
Amazon.pl
as of 20 marca, 2024 11:24 pm

Características

 • Łatwe fotografowanie: konstrukcja czapki z daszkiem, wystarczy założyć czapkę i włączyć aparat, aby automatycznie rozpocząć nagrywanie bez zakłócania tego, co się dzieje, nadaje się do jazdy, uprawiania sportów na świeżym powietrzu, wędkowania, jazdy na rowerze i innych scenariuszy.
 • Micro USB: czapka z daszkiem z dużą baterią z układem o niskim poborze mocy, dzięki czemu aparat może mieć długi czas czuwania i czas fotografowania, ciągłe fotografowanie przez 200 minut, z ładowaniem portu micro USB, ładowanie szybsze i wygodniejsze.
 • Kamera wielofunkcyjna: Czapka z daszkiem aparatu obsługuje nagrywanie wideo 1080P HD, obsługuje funkcję nagrywania zdjęć i może synchronizować nagrywanie, obsługuje funkcję nagrywania podczas ładowania.
 • Lekka konstrukcja: Czapka z daszkiem do aparatu sportowego zostanie zamontowana na czapce z daszkiem aparatu, lżejsza, wygodniejsza do przenoszenia, więc wychodzisz bez noszenia ciężkiego sprzętu strzeleckiego.
 • Duże rozszerzenie pamięci: czapka baseballowa z kamerą sportową obsługuje karty pamięci o pojemności do 128 GB (brak w zestawie), co pozwala przechowywać więcej filmów i uniknąć sytuacji niewystarczającej pamięci.

safuxser Ukryta kamera, kamera 1080P, z kartą SD 64 GB, mini kamera szpiegowska, nagrywanie w pętli Full HD lub zdjęcie, ukryta kamera bezpieczeństwa, mini kamera do bezpieczeństwa w domu lub do nauki

916,53  disponible
Amazon.pl
as of 20 marca, 2024 11:24 pm

Características

 • Kamera szpiegowska: Specjalnie zaprojektowany do nagrywania wideo HD 1080P w czasie rzeczywistym, ten długopis szpiegowski umożliwia nagrywanie wideo lub zdjęć za pomocą prostego systemu One-Touch.
 • Aparat długopisowy: nasz system ukrywania aparatu jest wystarczająco mały, aby zmieścić się w kieszeni koszuli, przypiąć do laptopa lub użyć go na biurku.
 • Akcesoria do mini kamery szpiegowskiej: ukryty długopis do aparatu, czytnik kart 1, długopis 5, karta SD 64 GB 1, kabel USB do transmisji danych/ładowania 1, ręcznik do czyszczenia obiektywów x 1, instrukcja obsługi x 1.
 • Ukryta kamera Szybkie ładowanie akumulatora: Ten długopis szpiegowski z kamerą ma trwałą wbudowaną baterię litowo-jonową, która zapewnia do 150 minut, nagrywanie w pętli, ukryte pióro kamery stale nagrywa serię 5 minut filmów i zastępuje najstarsze pliki kart, gdy są pełne.
 • Gwarancja: Zadowolenie klienta jest naszym dążeniem, mamy obowiązek zapewnić Ci produkty wysokiej jakości i zapewnić dostępność produktów, zapewniamy zwrot i obsługę gwarancyjną produktów, jeśli napotkasz niezadowolenie z użytkowania, chętnie Ci pomożemy.

Mini Kamera Szpiegowska, Ukryta Kamera Bezprzewodowa 1080P HD WiFi z Wykrywaniem Ruchu, Przenośna Magnetyczna Kamera do Niani Nagrywanie w Pętli dla Dziecka w Domu

83,94  disponible
Amazon.pl
as of 20 marca, 2024 11:24 pm

Características

 • [Połączenie Wi-Fi] Mała kamera bezprzewodowa obsługuje połączenie sieciowe Wi-Fi, dzięki aplikacji na telefon komórkowy można oglądać obrazy na żywo w dowolnym miejscu i czasie, ale także wybrać okres przechowywania.
 • [Magnetyczny] Moduł magnetyczny z tyłu minikamery ma bardzo silną siłę magnetyczną i można go przymocować do żelazka, a dołączona podstawka magnetyczna może pomóc w regulacji kąta nagrywania.
 • [Wielofunkcyjny] Mini kamera ma bardzo mały korpus, łatwy do noszenia. Używany do nagrywania spotkań, zbierania dowodów odwiedzin, bezpieczeństwa w domu itp., niezależnie od tego, czy można go używać w trybie sieciowym, czy offline.
 • [Wielofunkcyjny] Mini kamera WiFi obsługuje nagrywanie wideo HD 1080p, obsługuje funkcję noktowizyjną i zapewnia wyraźne fotografowanie w nocy. Obsługa funkcji wykrywania ruchu, odpowiednia do użytku domowego i biurowego.
 • [Nagrywanie w pętli] Aparat obsługuje karty pamięci o pojemności do 128 GB na 21 godzin ciągłego nagrywania i automatycznie nadpisuje poprzedni film, gdy pamięć jest pełna, aby zapewnić ciągłą aktualizację.

Puoaiu Ukryta kamera 32 GB, kamera szpiegowska z 1080P, ukryta kamera szpiegowska z odtwarzaniem. Kamera niania z wyświetlaczem czasu. Jedno kliknięcie, aby nagrywać. Mini kamera

1.068,42  disponible
2 new from 1.068,42 zł
Amazon.pl
as of 20 marca, 2024 11:24 pm

Características

 • Wyświetlanie kalendarza czasowego: kamera szpiegowska z czasem i kalendarzem. Może być używana jako zwykłe zegarki, bardzo ukryty design.
 • 【Wyświetlanie i odtwarzanie w czasie rzeczywistym】 Ta kamera niania jest wyposażona w ekran HD. Kąt i orientację kamery można wyświetlać w czasie rzeczywistym. Po zapisaniu filmów możesz natychmiast odtworzyć nagrane pliki wideo. Nie ma potrzeby łączenia się z komputerem i telefonem komórkowym. Łatwy i przenośny.
 • Nagrywanie HD 1080p: Ukryta kamera z HD 1080P. Kamera szpiegowska z 30 kl./s. Nagrywanie jednym kliknięciem. Jedno kliknięcie, aby zrobić zdjęcie. Ekran blokady jednym kliknięciem. Automatyczne oszczędzanie przy niskim poziomie baterii.
 • 【Nagrywanie w pętli】Ta ukryta kamera szpiegowska ma wbudowaną kartę pamięci 32 GB, można przechowywać około 180 minut plików wideo. Ukryta kamera obsługuje nagrywanie w pętli. Gdy karta pamięci jest pełna, starszy film zostanie zastąpiony. Zapisz plik po nagraniu.
 • 【Długie nagrywanie】 Ukryta pętla kamery nagrywa przez około 2 godziny i tryb czuwania przez 30 dni. Pojemność baterii zostanie wyświetlona na wyświetlaczu, dzięki czemu można zwrócić uwagę na moc. Pełne naładowanie trwa tylko 2 godziny.

Mini kamera noszona na ciele, kamera noszona na ciele 4K HD z noktowizorem i wykrywaniem ruchu, kamera szpiegowska z obrotowym obiektywem 180° i magnetycznym klipsem na plecach

141,56  disponible
2 new from 141,56 zł
Amazon.pl
as of 20 marca, 2024 11:24 pm

Características

 • 【1,54-calowy ekran i obrotowy obiektyw 180°】 Ta kamera ma 1,54-calowy kolorowy wyświetlacz, który może wyświetlać ekran nagrywania w czasie rzeczywistym, rozdzielczość 1080P rejestruje każdy szczegół, zapewniając wyjątkową jakość obrazu. Obsługa obrotu obiektywu o 180 stopni ułatwia nagrywanie pod wieloma kątami i uchwycenie cennych chwil z codziennego życia.
 • 【Kamera noktowizyjna na podczerwień】 Kamera noszona na ciele wbudowana w światło podczerwone, z czterema światłami noktowizyjnymi, przy użyciu dużej przysłony, poprawia wyrazistość i bogatszą jakość obrazu, nawet w ciemnej nocy nie wpływa na normalne nagrywanie. Funkcja wykrywania ruchu, w ruchu lub ruchu obiektu, automatycznie wykryje i rozpocznie nagrywanie.
 • 【Długa żywotność baterii】 Mini kamera jest wyposażona w baterię 1000 mAh, która może nagrywać do 7 godzin ciągłego wideo. Konstrukcja z jednym kluczem do nagrywania wideo oszczędza czas i zapewnia terminowe nagrywanie ważnych zdjęć, a także obsługuje nagrywanie wideo 24/7 po podłączeniu power banku/zasilacza, co pomaga mieć oko na wszystko.
 • 【Klips z tyłu】 Antywstrząsowy sportowy klips z tyłu, nie tylko można go włożyć do kieszeni płaszcza, książek, ale także przymocować do wspornika, kierownicy i innych miejsc; magnetyczny tył można dowolnie umieścić na powierzchni za pomocą żelazka, bez konieczności instalacji. Tył kamery z 1/4-calowym portem śrubowym, może być używany z różnymi uchwytami wideo.
 • 【Gwarancja satysfakcji】 Obiecujemy każdemu klientowi 100% satysfakcji z zakupów, skontaktuj się z nami, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zakupu. Jeśli nasza mała kamera do noszenia na ciele jest uszkodzona lub masz inne pytania, skontaktuj się z nami w celu zwrotu pieniędzy lub wymiany. Dodaj do koszyka i nie musisz się już martwić o wybór prezentu!!!

Kamery Szpiegowskie 1080P 25fps Mini Poręczny Uchwyt na Aparat Noktowizor WIFI Przenośna Kamera do Nagrywania Aplikacji Podgląd w Czasie Rzeczywistym

162,97  disponible
Amazon.pl
as of 20 marca, 2024 11:24 pm

Características

 • Fotografowanie z pierwszą perspektywą: Aparat ma szerokokątne duże pole widzenia, które może z łatwością objąć więcej obszarów i skutecznie zmniejszyć martwe punkty w polu widzenia. Może służyć jako pierwszy punkt widzenia do kręcenia wideo, co jest bardziej innowacyjne i przyjemniejsze do oglądania.
 • Wodoodporność: przenośna kamera montowana na ciele obsługuje wodoodporność, nie boisz się zamoczyć podczas korzystania z niej w deszczowe dni, możesz jej używać z pewnością.
 • Port ładowania: Dolna część podstawki nie blokuje portu ładowania, z którego można korzystać podczas ładowania, nie martwiąc się o brak zasilania wpływający na strzelanie.
 • Długi czas użytkowania: z wbudowaną baterią 900 mAh, zrównoważone użytkowanie przez 3 godziny, a także obsługuje nagrywanie w pętli, nagrywanie jednym przyciskiem, bardzo łatwe w użyciu. Obsługuje do 256 GB karty pamięci Mirco (brak w zestawie), może w pełni zaspokoić Twoje potrzeby.
 • Rozdzielczość HD: ta mini kamera na ciało ma obiektyw HD 1080P, przyjmuje profesjonalny czujnik obrazu, wideo Full HD i fotografię HD, dzięki czemu można uzyskać niezwykłe obrazy nawet w pochmurne dni, sceny nocne i inne warunki.

Funkcja Zdalnego Sterowania Kamera W Ukrytych Okularach Szpiegowskich, Wideo 1080p, Rozruch Dotykowy, Kamera Szpiegowska Do Noszenia, Obsługa Nagrywania W Pętli, Wbudowana Karta Pamięci 16 GB,Pict

1.165,99  disponible
Amazon.pl
as of 20 marca, 2024 11:24 pm

Características

 • ★ Kamera w okularach szpiegowskich z funkcją zdalnego sterowania: wbudowana funkcja bezprzewodowego zdalnego sterowania, pilot zdalnego sterowania, zapewniający większą swobodę działania
 • ★Okulary do kamer wideo: kamera o rozdzielczości 1080P o pełnej rozdzielczości, sprytnie łączą aparat i okulary w jedno, prawie nie różniąc się od zwykłych okularów, produkt jest lekki, nadaje się do noszenia, uwalniając ręce
 • ★ Funkcja dotykowa: dotknij, aby włączyć, wygląd jest całkowicie pozbawiony przycisków, dokładnie taki sam jak zwykłe okulary
 • ★ Przeczytaj dane wideo: delikatnie wyjmij lewą nóżkę baterii, podłącz okulary i interfejs USB komputera za pomocą standardowego kabla do transmisji danych, komputer automatycznie rozpoznaje tryb dysku U produktu i możesz przeglądać i kopiować dane wideo w produkcie stronie komputera
 • ★ Obowiązujące scenariusze: Na świeżym powietrzu, jazda na rowerze, wędkarstwo, wycieczki, sporty ekstremalne, bardzo szerokie, pole widzenia obiektywu produktu jest zgodne z polem widzenia oczu użytkownika, nagrywasz to, co widzisz

Belfoyer myśliwska, 12 MP, na zewnątrz, nagrywanie wideo z noktowizorem, długi czas czuwania, nieświecąca dioda LED na podczerwień, aktywowana ruchem, kąt widzenia 60 stopni (szara)

493,40  disponible
Amazon.pl
as of 20 marca, 2024 11:24 pm

Características

 • Robienie zdjęć lub nagrywanie filmów】Wysoka jakość obrazu (chip CMOS 12 milionów pikseli, fotografowanie obrazów 4032 x 3024 pikseli, a także może robić obrazy 2048 × 1532, a opcjonalny wyzwalacz, fotografowanie 1-3), może nagrywać filmy (piksel 108080 pikseli. P Obrazek ; 30obrazy na sekundę; czas trwania filmu 10 sekund - opcjonalnie 90 sekund).
 • Szybka reakcja. Szybka reakcja rozruchu (od wyszukiwania celu do fotografowania, przedział czasu wynosi mniej niż 1,2 sekundy).
 • Wyjątkowo długi czas czuwania: (prąd czuwania wynosi mniej niż 0,1 mA, użycie akumulatora litowego z możliwością ładowania może pozostać w oczekiwaniu przez 2 tygodnie w normalnej temperaturze, nastąpił rekord 45 dni przy -20° C), gdy nie wykryto zwierząt (ludzkie ciało) W warunkach oszczędzania energii, zużycie energii wynosi tylko 100. mikroampery i il może być w stanie gotowym przez długi czas.
 • Karta SD】Użyj karty SD do nagrywania (bardzo wygodna i niedroga, karta 32GSD obsługuje maksymalnie).
 • Ciche i nie przeszkadzają】Nocne fotografowanie nie miga (brak lampy błyskowej, fotografowanie w nocy wykorzystuje własne oświetlenie LED na podczerwień, brak lampy błyskowej podczas fotografowania, niełatwe do odsłonięcia, więc nie jest łatwe do zgubienia).
/* */ Go up

Kontynuując korzystanie z witryny, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.