kamery szpiegowskie dlugi czas nagrywania

Kamera szpiegowska wifi ukryta kamera mała HD 1080P w czasie rzeczywistym zdalny widok mini bezprzewodowa niania kamera bezpieczeństwa z wykryciem ruchu PIR

514,67  disponible
2 new from 514,67 zł
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 1:49 pm

Características

 • Doskonała ukryta – ukryta kamera ma mały korpus z 9 różnymi stylami dekoracji soczewek DIY, które mają guziki na ubraniach, nikt nie dowie się, że jest to kamera. Kamera szpiegowska może połączyć się z siecią bezprzewodową, możesz oglądać podgląd na żywo na smartfonach w dowolnym miejscu i o każdej porze.
 • Wysoka rozdzielczość - bezprzewodowa kamera monitorująca wykorzystuje chip przetwarzania HD z soczewką szerokokątną, która zapewnia lepszą jakość światła dziennego i zdjęć.
 • Zaawansowane wykrywanie ruchu - kamera szpiegowska Wi-Fi wykonuje nagrania lub zdjęcia migawkowe, gdy wykryje jakiekolwiek ruchy, natychmiast otrzymasz budzik. Bezpłatna aplikacja obsługuje jednocześnie 4 aparaty fotograficzne, a wszystkie nagrane filmy można zdalnie pobierać, odtwarzać, usuwać, a także udostępniać je rodzinie.
 • Długi czas nagrywania – ukryta kamera WiFi obsługuje nagrania wideo podczas ładowania. Posiada wbudowany akumulator 600 mAh, może wytrzymać około 140 minut przy pełnym naładowaniu. Wstawianie karty TF, obsługa do 128 GB (nie wchodzi w zakres dostawy) sprawia, że więcej filmów jest automatycznie zapisywanych i obsługuje nagrania w pętli.
 • Co dostajesz – poświęciliśmy dużo czasu, energii i pieniędzy na badania i rozwój, aby zapewnić trwałość kamery do monitoringu i działania. Jeśli masz jakieś pytania przed lub po zakupie, skontaktuj się z nami pod adresem ifujigs@163.com. Możesz uzyskać od nas 12-miesięczną gwarancję i dożywotnią pomoc techniczną.

Mini Kamera Ciała, Ukryta Kamera Szpiegowska 1080P z Funkcją Automatycznego Nagrywania w Pętli Nocnej, Szeroki Kąt 170 °, Mini Kieszonkowy Rejestrator Wideo, Nagrywarka Wideo USB Plug And Play

168,87  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 1:49 pm

Características

 • Wysoka rozdzielczość: w słabym świetle można nagrywać zdjęcia w wysokiej rozdzielczości, rozdzielczość 1080 P 30 klatek na sekundę. Pozwala na wyraźne nagrywanie bez względu na środowisko.
 • Szeroki kąt: Szeroki kąt 170 stopni jest znacznie większy niż w przypadku innych zwykłych rejestratorów wideo, a nagrywanie wideo jest szersze i bardziej wszechstronne.
 • Długa żywotność baterii: Mini wideorejestrator ma baterię litową o dużej pojemności, która może nieprzerwanie nagrywać przez 180-240 minut. Nie martw się, że w połowie nagrywania rozładuje się bateria.
 • Oddzielna funkcja nagrywania: ciągły czas nagrywania jest długi, można go nagrywać podczas ładowania, 24 godziny bez przerwy. Możesz wybrać różne funkcje zgodnie ze swoimi potrzebami.
 • Wygodna konstrukcja: konstrukcja z klipsem z tyłu, łatwa do przenoszenia i łatwa w obsłudze. Przyjęto również dysk U w konstrukcji liniowej, interfejs USB 2.0 o dużej prędkości transmisji.

ATING Kamera do ciała, przenośna kamera kieszonkowa Cop, HD 1080P do noszenia mini ukryta kamera szpiegowska, konwersja rejestratora wideo USB / jeden klucz szybki nagrywanie kamery ciała policyjnego do domu / biura

234,97  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 1:49 pm

Características

 • 【Naprawdę wydajny gadżet bezpieczeństwa】: nigdy nie potrzebujesz dodatkowego kabla. Port USB jest zintegrowany z korpusem aparatu, co zapewnia największą wygodę ładowania lub przesyłania danych z komputera lub laptopa. Możesz nosić osobistą kamerę na ubraniu lub trzymać mini kamerę w kieszeni, na biurku, nosić wokół szyi ze smyczą do podróży (smycz jest dołączona do pudełka) lub praktycznie wszędzie dyskretnie.
 • 【Łatwy w użyciu】Zapomnij o konfiguracji pracy. Jest gotowy do wyjścia z pudełka. Nie trzeba być kamerą / wideo. Posiada tylko jeden przycisk, aby nacisnąć nagranie lub pauzę. Nawet bez przewodnika. Osobista kamera posiada pole widzenia 120 stopni i rejestruje wspaniałe filmy HD 1080p@30 kl./s bez rozmazanego filmu. Wskaźnik LED na górze może pozwolić znasz każdy status z jasną logiką i działa z wyłączeniem światła.
 • 【Ekstremalnie niezawodny długi czas nagrywania】 Zasilana baterią litową do wielokrotnego ładowania, która wystarcza na 180 minut na jedno naładowanie. Kamera do ciała można szybko naładować z dowolnego komputera lub portu USB. Można go również naładować podczas nagrywania.
 • 【 W pełni funkcjonujący dysk flash z wtyczką USB】: można podłączyć kamerę szpiegowską do komputera i łatwo przesłać filmy lub po prostu naładować. Kamery do ciała rejestrują i zapisują do 8 godzin wideo za pomocą karty micro SD 64 GB (nie dołączona) z nagrywaniem w pętli. Kamera policyjna obsługuje karty micro SD o pojemności do 64 GB. Karta SD nie jest dołączona do opakowania). Oznaczenie daty jest włączone na Twoim filmie.
 • 【Jak korzystać z minikamery】 Nagrywanie wideo podczas próby złożenia dowodów w przypadku włamania do domu. Może to być kamera do nianii, aby mieć bliższą uwagę na nianię, która obserwuje Twoje dzieci. Udowodnij swoje sprawy, jeśli jesteś nękany przez sąsiadów, współpracowników lub obcych. Kamera do noszenia zapisuje Twoją rozmowę kwalifikacyjną z obu stron w celu poprawy Twoich umiejętności. Chroń swoje prawa i pracę w każdym rodzaju działalności.

Mini Spy Hidden Camera 1080p HD DVR kamera do monitoringu niemowląt, kamera noktowizyjna z funkcją rozpoznawania ruchu, kamera do monitoringu nianii, długi czas pracy baterii

130,21  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 1:49 pm

Características

 • Super mini kamera szpiegowska: tylko 1,1 x 0,4 x 1,1 x 2,9 cm, bardzo dobrze nadaje się jako kamera do monitoringu domu, kamera Butler/Dzień, do nagrywania filmów bez wpadania w oczy.
 • Full HD 1080p: HD 1080p, 940 nm niewidoczne światło podczerwone, odległość widzenia w nocy do 5 metrów.
 • Długi czas nagrywania wideo: obsługuje kartę pamięci do 32 G; podłącz do gniazdka, aby umożliwić automatyczne rozpoznawanie widoczności w nocy i ruchu, a także nagrywanie w pętli i monitoringu
 • Łatwy w obsłudze: za pomocą jednego przycisku monitorowania wykrywania ruchu, ciągłe nagrywanie za pomocą jednego przycisku, dzięki czemu możesz polegać na wszystkim.
 • Humanizowane ustawienia: można samodzielnie włączać lub wyłączać nagrywanie w pętli i znacznik czasu.

Zrzjbx Ukryta kamera USB myszka, 1080p HD SPY Wireless Wi -Fi Mini Cam, Inside Security Camera Actived - iOS Android

622,08  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 1:49 pm

Características

 • (Smart PIR Motion Motion) Kamera szpiegowska HD ma wbudowany czujnik PIR o wysokiej czułości, który może wykrywać tylko obiekty za pomocą sygnałów cieplnych, takich jak ludzie i zwierzęta. Ukryta kamera Wi -Fi wyśle ​​obraz do smartfona i nagrywa wideo, skutecznie unikając błędów. Gazeta. Tradycyjne wykrywanie ruchu oszczędza czas i zmartwienie.
 • (Długa żywotność i toppan 4K obiektyw) Ukryta kamera szpiegowska, czas gotowości 90 dni, zasilany wysokiej jakości akumulator 3000 mAh, może stale rejestrować przez 18 godzin, obsługiwać nagrywanie 24/7 podczas ładowania, nigdy nie przegap rzeczy ważnych. Kamera szpiegowska Wi -Fi wykorzystuje rozdzielczość 4K i soczewkę o szerokości 160 °, która ma większe pole widzenia i może wyraźnie uchwycić szczegóły.
 • (Łatwy w użyciu) Wystarczy wstawić kartę Micro SD (nieuwzględnioną) do nagrania. Miniaturowe kamery bezprzewodowe można umieścić w zakątkach pokoi, kuchni, domów, mieszkań, biur, magazynów, sklepów, sklepów, podwórków, a nawet w samochodach z nawiasami. Magnes można przymocować do dowolnej metalowej powierzchni, zapewnia wygodniejszą metodę instalacji, może być również używany jako kamera samochodowa lub kamera.
 • (Podłącz telefon) Łatwa w użyciu bezpłatna aplikacja do 4 aparatów, możesz udostępnić nadzór z rodziną i obsługiwać transmisję w czasie rzeczywistym w dowolnym miejscu. Idealny jako ukryty aparat Wi -Fi do zabezpieczenia domu lub jako kamera policyjna/monitor dziecka/zwierzaka do nagrywania zdjęć migawek i filmów bez uprzedzenia.
 • (Nagrywanie pętli i ochrona karty SD) Mała kamera szpiegowska może automatycznie zastąpić najstarsze pliki do ciągłego nagrywania, gdy jest pełna, i ma funkcję ochrony przeciwprzepięcia, aby chronić kartę SD przed uszkodzeniem. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami, zapewniamy przyjazną obsługę klienta.

Keepguard KG695 Ultra LR kamera fotograficzna, dwa obiektywy, monitorowanie polowania, szpiegowskie i nocne, niewidoczne diody LED, 30 MP, 30 megapikseli, filmy Full HD

917,61  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 1:49 pm

Características

 • Dwie możliwości: zdjęcia dzienne (30 megapikseli) i jedna do zdjęć w nocy (maksymalne oświetlenie + jakość).
 • 【IR LED】 Jedyna w swoim rodzaju, niewidoczna dla ludzkiego oka + 4 niewidoczne diody LED na podczerwień o wysokiej wydajności.
 • 【Bardzo szybkie rozłożenie】Rozpoznaje ruch i aktywuje się w ciągu 0,25 sekund. Do 9 zdjęć za drugą
 • 【Zasięg lampy na podczerwień】Do 30 metrów w optymalnych warunkach.
 • Długi czas pracy baterii: do 10 000 zdjęć bez konieczności wymiany baterii

Ukryta kamera szpiegowska Mini Camcorders Encoorder Recorder 1080P Rejestrator wideo Kamera Profesjonalny Przenośny Kamera Body Spotkanie z długą żywotnością baterii kamery szpiegowskie z dźwiękiem i

414,97  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 1:49 pm

Características

 • 1. Wysokiej jakości obraz.
 • 2. Importuj obiektyw HD.
 • 3. Kompaktowa konstrukcja, przenośna Handher DV.
 • 4. Format wideo: 1280x720,1920x1080.
 • 5. Obsługiwane wykrywanie ruchu, w podczerwieni Night Vision.

Ukryta kamera szpiegowska Mini Camcorders Encoorder Recorder 1080P Rejestrator wideo Kamera Profesjonalny Przenośny Kamera Body Spotkanie z długą żywotnością baterii kamery szpiegowskie z dźwiękiem i

570,68  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 1:49 pm

Características

 • 1. Wysokiej jakości obraz.
 • 2. Importuj obiektyw HD.
 • 3. Kompaktowa konstrukcja, przenośna Handher DV.
 • 4. Format wideo: 1280x720,1920x1080.
 • 5. Obsługiwane wykrywanie ruchu, w podczerwieni Night Vision.

Ukryta kamera szpiegowska Mini Camcorders Encoorder Recorder 1080P Rejestrator wideo Kamera Profesjonalny Przenośny Kamera Body Spotkanie z długą żywotnością baterii kamery szpiegowskie z dźwiękiem i

492,82  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 1:49 pm

Características

 • 1. Wysokiej jakości obraz.
 • 2. Importuj obiektyw HD.
 • 3. Kompaktowa konstrukcja, przenośna Handher DV.
 • 4. Format wideo: 1280x720,1920x1080.
 • 5. Obsługiwane wykrywanie ruchu, w podczerwieni Night Vision.

Zrzjbx Wi-Fi Camera, 4K/1080p HD Hidden Camera Mous

657,13  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 1:49 pm

Características

 • (Smart PIR Motion Motion) Kamera szpiegowska HD ma wbudowany czujnik PIR o wysokiej czułości, który może wykrywać tylko obiekty za pomocą sygnałów cieplnych, takich jak ludzie i zwierzęta. Ukryta kamera Wi -Fi wyśle ​​obraz do smartfona i nagrywa wideo, skutecznie unikając błędów. Gazeta. Tradycyjne wykrywanie ruchu oszczędza czas i zmartwienie.
 • (Długa żywotność i toppan 4K obiektyw) Ukryta kamera szpiegowska, czas gotowości 90 dni, zasilany wysokiej jakości akumulator 3000 mAh, może stale rejestrować przez 18 godzin, obsługiwać nagrywanie 24/7 podczas ładowania, nigdy nie przegap rzeczy ważnych. Kamera szpiegowska Wi -Fi wykorzystuje rozdzielczość 4K i soczewkę o szerokości 160 °, która ma większe pole widzenia i może wyraźnie uchwycić szczegóły.
 • (Łatwy w użyciu) Wystarczy wstawić kartę Micro SD (nieuwzględnioną) do nagrania. Miniaturowe kamery bezprzewodowe można umieścić w zakątkach pokoi, kuchni, domów, mieszkań, biur, magazynów, sklepów, sklepów, podwórków, a nawet w samochodach z nawiasami. Magnes można przymocować do dowolnej metalowej powierzchni, zapewnia wygodniejszą metodę instalacji, może być również używany jako kamera samochodowa lub kamera.
 • (Podłącz telefon) Łatwa w użyciu bezpłatna aplikacja do 4 aparatów, możesz udostępnić nadzór z rodziną i obsługiwać transmisję w czasie rzeczywistym w dowolnym miejscu. Idealny jako ukryty aparat Wi -Fi do zabezpieczenia domu lub jako kamera policyjna/monitor dziecka/zwierzaka do nagrywania zdjęć migawek i filmów bez uprzedzenia.
 • (Nagrywanie pętli i ochrona karty SD) Mała kamera szpiegowska może automatycznie zastąpić najstarsze pliki do ciągłego nagrywania, gdy jest pełna, i ma funkcję ochrony przeciwprzepięcia, aby chronić kartę SD przed uszkodzeniem. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami, zapewniamy przyjazną obsługę klienta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

/* */ Go up

Al continuar utilizando el sitio web, usted acepta el uso de COOKIES, de acuerdo con la configuración actual de su navegador.