kamera inspekcyjna do rur

MOUNTAINONE Kamera inspekcyjna Rurka z DVR, wodoodporna kamera endoskopowa IP68 ekran LCD, 12 LED przemysłowy endoskop do kontroli kanalizacji

1.495,80  disponible
Amazon.pl
as of 18 kwietnia, 2024 2:30 am

Características

 • 【4,3-calowy monitor i kabel – Profesjonalna kamera do kontroli rurociągów drenażowych i kanalizacyjnych wyposażona jest w kolorowy monitor HD o przekątnej 4,3 cala oraz osłonę przeciwsłoneczną do kontroli zewnętrznych. Materiałem kabla jest rura z włókna o wysokiej intensywności, antykorozyjna, zimna i odporna.
 • 【Regulowana kamera HD i diody LED】Przemysłowy system endoskopu do rur kanalizacyjnych wyposażony jest w kamerę HD 1000TVL, wodoodporną kamerę ze stali nierdzewnej IP68 #304 + sondę z końcówką + szeroki kąt widzenia 145°. 12 regulowanych diod LED do oświetlania obszaru inspekcji, do którego trudno jest dotrzeć i patrzeć. Inspekcje będą wyraźniej widoczne w ciemnym otoczeniu.
 • Funkcja nagrywania DVR– kamera do kontroli rurociągów, ścian i kanalizacji posiada gniazdo na kartę TF, kartę 16 GB. Umożliwia oglądanie filmów na żywo i zapisywanie nagrań wideo, zdjęć i nagrań audio. Można nagrywać inspekcje i czytać je za pomocą systemu rur.
 • 【Akumulator 5600mAh】 Kamera kanalizacyjna jest wyposażona w akumulator 5V 5600 mAh zapewniający 6 godzin pracy na baterii.
 • 【Szerokie zastosowanie】Zestaw kamer do rur kanalizacyjnych jest idealny do kamer podwodnych, wodoodpornych miniaturowych kamer, kontroli rur kanalizacyjnych, wykrywania linii, konserwacji sprzętu gospodarstwa domowego, prac ratowniczych, eksploracji jaskini, budowy itp. Jest to must-have dla każdego właściciela, wykonawcy lub nawet profesjonalnego hydraulika!

Retoo Kamera endoskopowa ze światłem, kamera inspekcyjna IP67, wodoszczelna HD, telefon komórkowy, endoskop z mikro-USB i rurką typu C, półsztywny kabel, hak magnetyczny i lustro, 8 lamp LED do

33,99  disponible
Amazon.pl
as of 18 kwietnia, 2024 2:30 am

Características

 • Praktyczna i wielofunkcyjna - kamera endoskopowa to mini kamera o praktycznych zastosowaniach. Można go wykorzystać do sprawdzenia najbardziej niedostępnych miejsc. Kamera boroskopowa przydaje się przy inspekcji, czyszczeniu, naprawie i konserwacji w domu i przemyśle m.in. B. w klimatyzacji, wentylacji, silnikach, kotłach, rurach lub kanałach. Pamiętaj, że aby aparat działał, Twój smartfon musi obsługiwać OTG.
 • Precyzyjna – kamera endoskopowa wyposażona jest w długi i elastyczny kabel o długości jednego metra, dzięki czemu dociera do najbardziej niedostępnych miejsc. W zestawie znajdują się 3 dodatkowe przystawki tj. haczyk, magnes i lusterko do obserwacji bocznej, aby z jeszcze większą precyzją obserwować niedostępne miejsca. Kamera o średnicy zaledwie 5,5 mm i kącie widzenia 67 stopni działa jak peryskop.
 • Wodoodporna i wytrzymała przy niewielkich gabarytach - kamera endoskopowa jest wodoodporna, dzięki czemu można bez obaw używać jej jako kamery podwodnej. Idealnie sprawdzi się podczas obserwacji pod wodą lub w miejscach wypełnionych cieczą, zwłaszcza w kanałach wodnych czy zatkanych rurach. Dzięki szerokiemu zakresowi pracy w niskich temperaturach od -10°C do 120°C jest bardzo wytrzymały.
 • Łatwy w użyciu - podłącz kamerę do urządzenia, aby rozpocząć monitorowanie. Następnie wyszukaj Inskam lub CameraFi w swoim sklepie z aplikacjami i zainstaluj go. Przy pierwszym uruchomieniu aplikacja poprosi Cię o dostęp do kamery, mikrofonu i plików – musisz to zaakceptować. Następnie aplikacja poprosi o dostęp do CameraHD i po zatwierdzeniu zacznie działać. Wystarczy uruchomić na komputerze aplikację do przechwytywania obrazu, np. B.Aparat.
 • Wysoka jakość wykonania – kamera endoskopowa posiada wysokie parametry techniczne i charakteryzuje się wysoką jakością wykonania. Użytkownik kamery może wybierać pomiędzy dwiema rozdzielczościami 640x480 px i 1024x720 px. Prędkość nagrywania kamery endoskopowej HD wynosząca 30 klatek na sekundę pozwala na rejestrację dokładnych nagrań wideo. Dodatkowo w konstrukcji kamery endoskopowej wykorzystano aż 6 białych diod LED.

Pancellent Przemysłowy cyfrowy endoskop HD, 4,3 cala, endoskop IPS, kamera inspekcyjna, przenośny, wodoodporny IP67, wąż z 8 diodami LED, kabel półsztywny, 5 m długości

195,02  disponible
Amazon.pl
as of 18 kwietnia, 2024 2:30 am

Características

 • 4,3-calowy wyświetlacz HD IPS: przemysłowy endoskop HD z kolorowym wyświetlaczem LCD 4,3-calowy, który umożliwia wyświetlanie obrazów o wysokiej rozdzielczości w czasie rzeczywistym. Łatwy w obsłudze, włączanie i natychmiast gotowy do użycia. Nie musisz używać smartfona do łączenia się z Wi-Fi i nie musisz pobierać oprogramowania sterownika. Uwaga: zdjęcia / filmy nie mogą być zapisywane.
 • Wysokiej jakości aparat wężowy: wodoodporne endoskopy IP67 działają bez problemu w deszczowe dni i w mokrym środowisku, dzięki czemu można go używać w dowolnym miejscu i czasie. Akumulator 2600 mAh, w pełni naładowany, działa przez 3-4 godziny.
 • Profesjonalna kamera inspekcyjna: 8 regulowanych żarówek LED zapewnia wyraźny obraz, nawet w ciemności. Doskonała odległość ostrości (2 cm – 10 cm) ułatwia inspekcję. Półsztywny kabel o długości 5 m umożliwia wygięcie endoskopu USB w dowolny sposób i bez problemu uderza w wąskie i małe miejsca.
 • Ergonomiczna konstrukcja przenośna: ergonomicznie zaprojektowana kamera inspekcyjna endoskopowa, którą można obsługiwać jedną ręką. Dzięki antypoślizgowi, matowej obudowie ta kamera endoskopowa z oświetleniem przyjemnie leży w dłoni, jest lekka, praktyczna i wygodna w użyciu.
 • Idealny materiał: doskonale nadaje się do sprawdzania rur lub obszarów, które nie są widoczne gołym okiem. Jest często stosowany np. do konserwacji pojazdów, kontroli mechanicznej, naprawy rur, kontroli sprzętu gospodarstwa domowego, konserwacji gospodarstwa domowego, kontroli konstrukcji ścian oraz kanalizacji/odpływów itp.

1080p endoskop kamera inspekcyjna węża, endoskop pancellent typ C, kamera WiFi Scope z 6 diodami LED do smartfonów z systemem Android i iOS, iPhone, iPad, Samsung (3M)

187,00  disponible
Amazon.pl
as of 18 kwietnia, 2024 2:30 am

Características

 • [Szeroka kompatybilność] Ten endoskop działa z systemem Android 4.4+ i iPhone z systemem iOS 9+. Ponadto z adapterem iPhone/Micro-USB. Ważna wskazówka: dotyczy tylko smartfonów/tabletów z systemem Android z funkcją OTG i USB UVC. Zaleca się zainstalowanie darmowej aplikacji "USB OTG Checker", aby sprawdzić OTG przed zakupem. iPhone wystarczy podłączyć i przenieść. Komputer nie pasuje.
 • [Połączenie Wi-Fi] Pobierz aplikację "ANESOK" i zainstaluj ją na swoim urządzeniu. Połącz kabel endoskopowy ze smartfonem. Otwórz ustawienia Wi-Fi w telefonie, a następnie wygeneruje sygnał Wi-Fi (ANESOK-xxxx). Połącz sieć Wi-Fi, a następnie uruchom aplikację, aby rozpocząć kontrolę.
 • [Kamera inspekcyjna HD] Endoskop 2,0 MP zapewnia wspaniałe wrażenia podczas nagrywania wyraźnego wideo i obrazu HD z bliskiej odległości z regulowanymi rozdzielczościami, takimi jak 720p / 1080p. 3 m półsztywny kabel, obrót o 360 stopni dla łatwego wyboru kąta widzenia.
 • [Wodoszczelna konstrukcja] Wodoszczelność IP67, sonda o średnicy 7,9 mm, z 6 regulowanymi diodami LED i cienką wodoodporną sondą, ten endoskop nadaje się do różnych środowisk, np. np. słabo oświetlone lub ciemne obszary, wilgotne lub mokre obszary itd.
 • [Idealne narzędzie domowe] do kamer podwodnych, wodoodpornych mikrokamer, detektorów pojazdów silnikowych, detektorów rur kanalizacyjnych, służb poszukiwawczych i ratowniczych, detektorów kryminalnych i niestandardowych detektorów, detektorów archeologicznych, detekcji PCB, pielęgnacji i budownictwa itd.

Kamera endoskopowa WiFi, telefon komórkowy, endoskop, kamera inspekcyjna 1200p HD, kamera rurowa z oświetleniem LED, do systemu Android/iOS (1M)

64,58  disponible
Amazon.pl
as of 18 kwietnia, 2024 2:30 am

Características

 • endoskop

VEVOR Kanałowa kamera inspekcyjna 50 m kamera rurowa inspekcja 7 cali kamera inspekcyjna do rur IP68 rura odpływowa wodoszczelna industrialna kamera endoskopowa Snake kamera 12 LED widoczność

2.239,99  disponible
Amazon.pl
as of 18 kwietnia, 2024 2:30 am

Características

 • 【Szczegóły produktu】- 50 m profesjonalny kabel kontrolny z włókna szklanego; rozmiar ekranu: 17,8 cm (7"); kamera inspekcyjna jest kompatybilna ze średnicą. Kamera 23 mm, odpowiednia do kontroli rur o średnicy 25-200 mm.
 • 【Wyświetlacz LCD o przekątnej 17,8 cm (7") i funkcja DVR 】- kolorowy ekran o współczynniku kolorów HD 800 x 480, wyraźny, aby pokazać rurę wewnętrzną i wyświetlać filmy. Funkcja DVR obsługuje nagrywanie wideo podczas inspekcji, dzięki karcie SD 8 GB do zapisania tych wideo.
 • 【Kamera HD i widoczność w nocy】- Wysokiej jakości obiektyw kamery o szerokim kącie widzenia, który zapewnia wyraźny obraz 140°. Kamera ma sprężynę i jest łatwa do zginania, nadaje się do różnych rur. Funkcja noktowizora: diody LED i regulowana jasność.
 • 【Bateria 4500 mAh i wodoszczelna】- Kamera inspekcyjna kanałów jest wyposażona w akumulator wielokrotnego ładowania o pojemności 4500 mAh i obsługuje 6 godzin pracy. Kamera ma klasę wodoszczelności IP 68 i może pracować pod wodą.
 • 【Szerokie zastosowanie】- Części można przechowywać w przenośnej walizce, aby ułatwić transport. Zestaw kamer kanałowych jest idealny do kontroli rur zaopatrzenia w wodę, rur klimatyzacji, rur kablowych, systemów próżniowych rur, przemysłu ołowiowego, budynków, przewodów podziemnych, prac ratowniczych, badań jaskiń itd.

Kamera Endoskopowa Rur, Aparat Endoskopowy EBKCQ 5m, Kamera inspekcyjna 2.4 IPS Screen, Wodoodporny Rurnik Kamery IP67 z 6 diodami LED, półsztywny kabel do kamery

179,75  disponible
Amazon.pl
as of 18 kwietnia, 2024 2:30 am

Características

 • Przenośny endoskop przemysłowy: ergonomiczna kamera inspekcyjna z praktyczną przenośną konstrukcją, którą można używać jedną ręką podczas pracy. Półelastyczny kabel o długości 16,4 stóp pozwala na dowolne zginanie się lendoskopu USB i łatwo dotrzeć do różnych wąskich i małych obszarów.
 • 【2,4-calowy wyświetlacz IPS: kamera endoskopowa ze światłem wyposażona jest w kolorowy wyświetlacz o przekątnej 2,4 cala, wykorzystuje technologię IPS i zapewnia płynny obraz. Możesz przeglądać obrazy w czasie rzeczywistym bezpośrednio za pomocą kamery lendoskopu (Uwaga: !!! Zdjęcia/filmy nie mogą być zapisywane i zapisywane).
 • 【Uszczelnienie IP67 z 6 diodami LED】Ta kamera ma 6 ultra jasnych diod LED o regulowanej jasności, zapewniając wystarczającą ilość światła w ciemniejszych sytuacjach. Posiada wodoodporną funkcję IP67 i może być stosowany w różnych środowiskach.
 • Natychmiastowe monitorowanie: wbudowana bateria o dużej pojemności 2600 mAh, szybkie ładowanie dla łatwej obsługi. Nie ma potrzeby częstej wymiany baterii, w pełni naładowanych i łatwych w użyciu. Ten przemysłowy endoskop łączy się z kamerą detekcyjną i wbudowanym ekranem LCD, plug and play, nie ma potrzeby instalowania nieniezawodnej aplikacji lub podłączania niestabilnego WiFi przez telefon komórkowy.
 • Szerokie zastosowanie: z hakiem dodatkowym, magnesem, lustrem bocznym i osłoną ochronną możesz poradzić sobie z wieloma sytuacjami dzięki kamerze ociekającej. Może być stosowany nie tylko do kontroli przemysłowej, ale także do przedmiotów osobistych, takich jak naprawa samochodów czy wyszukiwanie przedmiotów.

KAISAL Endoskopowa kamera inspekcyjna, dwukierunkowa sonda przegubowa 210°, ekran IPS, endoskop z 6 diodami LED, wodoodporna kamera inspekcyjna IP67, do kontroli rur, motoryzacji, silnika

1.001,61  disponible
Amazon.pl
as of 18 kwietnia, 2024 2:30 am

Características

 • Elastyczna dwukierunkowa kamera endoskopowa do 210°: Kamera inspekcyjna 1080P HD może zginać się do 210° w obu kierunkach, dzięki czemu małe sondy typu gęsia szyjka mogą być zabierane do wąskich, zakrzywionych i trudno dostępnych miejsc, takich jak zbiorniki parownika samochodowego, komory spalania, trójdrożne czujniki katalityczne itp. Na dużym 5-calowym ekranie zaprezentuj zdjęcia HD JPG i filmy audio AVI wykonane w przestrzeni na dużym 5-calowym ekranie, który można również ustawić tak, aby wyświetlał godzinę i datę.
 • 6 koralików świetlnych o wysokiej intensywności i 3 poziomy regulacji jasności: Kamera inspekcyjna endoskopowa ma wbudowane 6 jasnych diod LED, które regulują niską, średnią i wysoką jasność światła w zależności od potrzeb różnych warunków oświetleniowych, dzięki czemu możesz wyraźnie widzieć nawet w najciemniejszych obszarach inspekcji.
 • 【Wodoodporna kamera odpływowa IP67 i ochrona przed wysoką temperaturą】Klasa wodoodporności kamery boroskopowej wynosi IP67, wodoodporna i olejoodporna konstrukcja jest korzystna do wykrywania w mokrych i wodnych rurach. Sonda kamery kanalizacyjnej wykorzystuje unikalną technologię ochrony przed temperaturą, aby poradzić sobie w trudnych warunkach. Automatycznie wyłącza się, gdy temperatura przekroczy 80°C.
 • Wbudowany akumulator o pojemności 3000 mAh i przypomnienie o ładowaniu: Kamera inspekcyjna ze światłem A ma wbudowany akumulator, który wytrzymuje 3 godziny. Do ładowania należy użyć adaptera 5 V Cargo Mobile Power podłączonego do kabla TYPE-C/USB do ładowania. Napięcie ładowania i prąd wynosi 5 V/1 A, zbyt wysokie napięcie, może spalić urządzenie. Uwaga: Nie używaj urządzeń do szybkiego ładowania.
 • Karta pamięci 8 GB i elastyczna rurka Nake 99 cm: Kamera inspekcyjna endoskopowa jest wyposażona w kartę pamięci 8 GB, która może pomieścić około 2000 zdjęć lub 200 krótkich filmów. Aby przesłać zdjęcia i filmy na telefon komórkowy lub komputer, należy wyjąć kartę pamięci i przenieść za pomocą czytnika kart (nie wchodzi w zakres dostawy). Elastyczna rurka węża 99 cm może zaspokoić większość potrzeb inspekcyjnych.

[Dual Lens] kamera endoskopowa ze światłem, Teslong kamera endoskopowa do iPhone'a, kamera endoskopowa typu C, wodoszczelna kamera inspekcyjna, kamera endoskopowa na telefon komórkowy 3 metry, kamera

119,93  disponible
Amazon.pl
as of 18 kwietnia, 2024 2:30 am

Características

 • 【Szeroka kompatybilność】W przeciwieństwie do innych aparatów endoskopowych z oświetleniem telefonu komórkowego, nasza kamera endoskopowa typu C obsługuje iPhone'a/iPad (system iOS 12.0 lub nowszy) i telefon z systemem Android (Android 8.0 lub nowszy/które obsługują funkcję OTG), które nadają się do tabletów.
 • 【Plug and Play" - kamera endoskopowa NTC30D z podwójną soczewką do iPhone'a nie wymaga sygnału Wi-Fi/Bluetooth, łatwa w użyciu, podłączeniu i odbieraniu zdjęć, nie musisz się martwić o niestabilne połączenie i zamarznięty ekran.
 • 【Kamera endoskopowa z funkcją dzielonego ekranu】Dodatkowa kamera HD 80° jest wbudowana z boku aparatu endoskopowego. Dzięki całkowitemu kątowi widzenia 160° dla lepszego rozpoznania przedniej i bocznej rury. Główny aparat wykonuje najwyraźniejszy obraz w zakresie 3-8 cm, a kamera boczna 2-5 cm. Jeden przycisk w aplikacji do przełączania między dwoma kamerami w celu uzyskania trzech różnych widoków (widok kamery przedniej/widok kamery bocznej/podwójny).
 • 【Wodoszczelność IP67 z lampką】: wodoszczelna kamera endoskopowa z podwójną soczewką, 8 diod LED o wysokiej jasności oświetla ciemne, wilgotne obszary dla łatwej obserwacji i późniejszej analizy, łatwe odkrywanie trudno dostępnych miejsc, takich jak kanały podwodne, silniki samochodowe, kanały wentylacyjne itd.
 • 【Półsztywny kabel kamery endoskopowej】: 3 metry Wyprodukowana z wysokiej jakości kabli, które są ukształtowane i giętkie, odporne na korozję i zużycie. Przemysłową kamerę endoskopową łatwiej przechodzi przez przeszkody i jest często stosowana w inspekcjach kanalizacyjnych, inspekcjach samochodowych, konserwacji przemysłowej i innych obszarach. Teslong oferuje 12 miesięcy gwarancji na produkt i dożywotnią profesjonalną obsługę klienta.

Kamera endoskopowa 1080p Full HD, 8 mm podwójna soczewka, przemysłowa kamera inspekcyjna z ekranem IPS 4,3 cala, wodoszczelna kamera z 6 regulowanymi diodami LED, kabel półsztywny o długości 5 m i karta TF 32 GB

459,00  disponible
Amazon.pl
as of 18 kwietnia, 2024 2:30 am

Características

 • 【Ręczny endoskop z kamerą Dual Lens 】Nasz endoskop wykorzystuje zaawansowaną technologię, integruje dwie soczewki. Konstrukcja uchwytu umożliwia łatwe trzymanie jedną ręką, podczas gdy kierunek półsztywnego kabla jest ustawiany drugą ręką i pozwala na uzyskanie odpowiedniego obrazu. Kamera przednia 70 stopni i boczna kamera umożliwiają wykonywanie różnych kątów obrazu, pomaga w rozpoznawaniu boków rury i uchwyceniu większej ilości szczegółów.
 • 【Kamera 1080p i wyświetlacz IPS o przekątnej 4,3 cala (4,3 cala) 】Nasza kamera inspekcyjna ma wymiary 1920 x 1080p i ekran IPS o przekątnej 4,3 cala. W porównaniu z normalnymi ekranami IPS mają wyższą rozdzielczość, bardziej realistyczne kolory i wyraźny obraz ze wszystkich kątów. Kamera inspekcyjna z podwójną soczewką jest bardzo wygodna w domu, jak np. rura łazienkowa, kanalizacja, rura odpowietrzająca, wylot wody i zapchanie, naprawa i konserwacja.
 • 【Obiektyw 8 mm i ogniskowa 500 cm】 Elastyczny półsztywny kabel z kamerą o grubości 5 m może być prowadzony przez trudno dostępną rurę lub szczelinę i utrzymywany w linii 1 m bez zginania. 6 diod LED o wysokiej jasności umożliwia ustawienie wielu poziomów w zależności od potrzeb. Wysoka jasność oświetlenia redukuje szumy i umożliwia uzyskanie wyraźniejszego obrazu w ciemnym otoczeniu.
 • 【Nagrywanie filmów i robienia zdjęć】Oprócz wyświetlania w czasie rzeczywistym obsługiwane jest również nagrywanie zdjęć i filmów, jeśli znajdziesz coś, co chcesz zapisać na przyszłe badania i dyskusje. Półsztywna rura druciana o długości 5 m może zostać rozszerzona o różne kształty i wygięta w obszarze inspekcji. Wbudowany drut miedziany w rurce skutecznie zapobiega wahaniom, co zapewnia bardziej stabilny obraz.
 • 【Akumulator 2600 mAh i wodoszczelność IP67】Wodoszczelny uchwyt na kabel IP67 do pracy pod wodą, 1 m przez 5-15 minut. Nie wymaga połączenia Wi-Fi lub oprogramowania sterownika, karta pamięci 32G obsługuje obrazy JPEG i filmy MPEG-4, które można stosować w dużym stopniu na rurach, do czyszczenia rur wodnych, budowy statków, maszynach przemysłowych/elektroniki. Zdejmowany ekran. podczas pracy na zewnątrz. W skład wyposażenia wchodzi wodoszczelny zestaw nasadek, lusterko boczne, nasadka magnetyczna i haczyk
/* */ Go up

Kontynuując korzystanie z witryny, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.