kamera inspekcyjna do rur

Retoo Kamera endoskopowa z IP67 i 6 diodami LED wodoszczelna HD, telefon komórkowy endoskop z micro USB i typu C, kamera rurowa z półsztywnym kablem, kamera inspekcyjna z hakiem, magnesem i lusterkiem do systemu Android

33,99  disponible
Amazon.pl
as of 21 sierpnia, 2023 6:15 pm

Características

 • Instrukcja obsługi – W celu uruchomienia endoskopu, podłącz go najpierw do swojego telefonu/komputera. Dla telefonów: Znajdź w swoim sklepie z aplikacjami „AN98” i ją zainstaluj. Przy pierwszym uruchomieniu poprosi o dostęp do Aparatu, Mikrofonu oraz Plików – musisz zaakceptować. AN98 następnie poprosi o dostęp do urządzenia „CameraHD”, pozwoleniach zacznie działać. Dla PC: Wystarczy uruchomić aplikację do rejestracji obrazu – np. Aparat.

DEPSTECH kamera endoskopowa 1200 P WiFi z oświetleniem, do telefonu komórkowego, 2,0 megapikseli, kamera do inspekcji rur HD, podwójna antena, półsztywny kabel 3,5 m, kamera inspekcyjna IP67, wodoszczelna, do systemów Android, iOS, Windows, tabletu

189,44  disponible
Amazon.pl
as of 21 sierpnia, 2023 6:15 pm

Características

 • 【Kamera endoskopowa o dużej kompatybilności】: Ta bezprzewodowa kamera endoskopowa WiFi może być używana ze smartfonami z systemem Android 5.0+ oraz telefonami iPhone z systemem iOS 9+. Idealny dla użytkowników smartfonów, którzy chcą przeprowadzić prace inspekcyjne.
 • 【Połączenie WiFi, łatwa obsługa】: Pobierz kompatybilną aplikację i zainstaluj ją na swoim telefonie. Nie potrzebujesz dodatkowego adaptera ani kabla. Wystarczy podłączyć się do endoskopu przez sieć Wi-Fi z Twojego smartfonu. Następnie należy uruchomić aplikację, aby rozpocząć inspekcję.
 • 【Kamera inspekcyjna HD】: Endoskop o rozdzielczości 2,0 megapikseli zapewnia wspaniałe wrażenia podczas nagrywania filmów HD w bliskiej odległości w formacie AVI oraz robienia zdjęć w formacie JPG w poniższych rozdzielczościach 640 x 480, 1280 x 720, 1600 x 1200 oraz 1920 x 1080.
 • 【Kamera endoskopowa z oświetleniem, IP67 oraz średnicą 8,4 mm】: Dzięki 6 regulowanym źródłom światła LED i cienkiej, wodoszczelnej sondzie ten endoskop nadaje się do różnych otoczeń, np. do słabych lub ciemnych obszarów, wilgotnych lub mokrych obszarów itd.
 • 【Kabel wężowy 3,5 m】: Produkt wyposażony jest w zginany półsztywny kabel, który można zginać bez utraty jego kształtu, aby uzyskać dostęp do wielu wąskich miejsc, takich jak zakrzywione otwory lub rury. Kabel o długości 3,5 m może doprowadzić do każdego zakątka domu.

Bezprzewodowy endoskop 5,5 mm 1080p HD z zoomem WiFi, kamera inspekcyjna z 6 diodami LED i wodoodporną, półsztywną rurą IP68, do smartfonów z systemem Android i iOS, 5 m

193,79  disponible
Amazon.pl
as of 21 sierpnia, 2023 6:15 pm

Características

 • Bezprzewodowy endoskop 5,5 mm - bezprzewodowa sonda endoskopowa Lightswim ma średnicę zaledwie 5,5 mm i jest prawie o 3 mm mniejsza niż inne endoskopy dostępne na rynku. Jest to najmniejszy obiektyw endoskopowy Wi-Fi. Wysuwany uchwyt ułatwia dostęp do wąskich i ciemnych miejsc do bezproblemowych inspekcji, takich jak konserwacja pojazdu, rozpoznawanie obwodów prądowych w ścianie, naprawa rur odpływowych i urządzeń gospodarstwa domowego.
 • Rozdzielczość 1080p HD - dzięki chipowi 2 MP 1080p HD COMS ten endoskop Wi-Fi zapewnia doskonałe wrażenia podczas robienia zdjęć i filmów. Częstotliwość 30 kl./s zapewnia płynność obrazu podczas drgań. Wyposażona w 6 regulowanych jasności diod LED, które redukują ekspozycję i poprawiają widoczność przy słabym oświetleniu, a widoczność w ciemnych obszarach jest łatwiejsza.
 • Powiększanie bez ograniczeń - funkcja zoom pozwala na powiększenie obrazu do 400%. Łatwe ustawianie kąta za pomocą aplikacji. Aby odkryć kolejne szczegóły, które nie są łatwo widoczne.
 • 1. Wodoodporny IP68, elastyczny, półsztywny kabel o długości 5 m, pozwala zachować jego kształt i spojrzeć w każde trudno dostępne miejsce. 2. Większy akumulator - wbudowany akumulator litowy o pojemności 2600 mAh. Kamera inspekcyjna Lightswim może pracować nieprzerwanie do 4 godzin po pełnym naładowaniu.
 • Idealne narzędzie - do systemów kamer medycznych, kamer podwodnych, wodoodpornych mikro kamer, detektorów samochodowych, detektorów ścieków, poszukiwań i ratownictwa, detektorów kryminalnych i niestandardowych, wykrywania archeologicznego, wykrywania płytek drukowanych, opieki domowej, przemysłu lotniczego, opieki i przemysłu ciągnikowego, przemysłu wiertniczego, budowlanego itd.

Kamera endoskopowa WiFi, endoskop, kamera inspekcyjna 1200p HD, kamera rurowa z oświetleniem LED, do urządzeń z systemem Android/iOS, iPhone, Windows, Mac/Tablet/PC (5 m)

121,04  disponible
Amazon.pl
as of 21 sierpnia, 2023 6:15 pm

Características

 • 1. 【Najnowszy endoskop Wi-Fi】: 1. Najnowszy design: ta bezprzewodowa kamera endoskopowa Wi-Fi działa ze smartfonami / laptopami z systemem Android i iPhone iOS. Połącz telefon komórkowy z endoskopem za pomocą sygnału Wi-Fi endoskopu (nie wymaga hasła). Można go również podłączyć do laptopa/komputera za pomocą wtyczki USB, bardzo praktyczne. Idealnie nadaje się dla osób, które chcą przeprowadzić prace inspekcyjne.
 • 2. 【Wodoszczelność IP68】: Nasza sonda do kamery 8 mm jest wodoszczelna IP68, 8 regulowanych diod LED na końcówce kamery. Znacznie przyczynia się do poprawy jasności i ostrości obrazu również w ciemnym lub słabym oświetleniu, np. Nadaje się do różnych środowisk, słabych lub ciemnych obszarów, wilgotnych lub mokrych obszarów itd.
 • 3. 【Kamera o rozdzielczości HD z diodami LED】: W zestawie z kamerą CMOS HD o rozdzielczości 2 megapikseli, 3 regulowane rozdzielczości zapewniają filmy HD i migawki do kamery węża. (Rozdzielczość: 640 x 480, 1280 x 720 1600 x 1200)
 • 4. 【Elastyczny półsztywny kabel】: półsztywny kabel doskonale nadaje się do lepszej kontroli kierunku kamery inspekcyjnej, zwłaszcza, że to narzędzie jest przeznaczone do dotarcia do małych pomieszczeń, które w innym przypadku byłyby prawie niemożliwe do zobaczenia.
 • 5. Wskazówki: endoskop po włączeniu automatycznie generuje sygnał Wi-Fi o nazwie "WiFi Look_...". Wi-Fi nie zapewnia sieci, służy jedynie jako połączenie Wi-Fi. Ogniskowa wynosi ok. 4-10 cm, endoskopowe kamery inspekcyjne są używane głównie do obserwacji wnętrza maszyn z bliskiej odległości i nie nadają się do fotografowania odległych krajobrazów lub portretów.

Kamera endoskopowa ze światłem endoskopowym z systemem Android – endoskop 8,5 mm kamera inspekcyjna 4,5" HD 1080p, kamera rurowa z 8 diodami LED, 1 m półsztywny kabel, kamera kanałowa 6000 mAh, kamera teleskopowa do pojazdów samochodowych

1.681,48  disponible
Amazon.pl
as of 21 sierpnia, 2023 6:15 pm

Características

 • [Ekran IPS LCD o przekątnej 4,5''] Cyfrowy endoskop LCD 4,5'', ta endoskopowa kamera endoskopowa rejestruje ostre obrazy 2MP z płynnymi filmami HD 1080p, można również robić zdjęcia i filmy, aby lepiej analizować problem.
 • [Dwukierunkowa soczewka kierownicy 180°] W przeciwieństwie do innych endoskopów, nasza wyjątkowa konstrukcja umożliwia elastyczne zginanie kamery endoskopowej o 180°. Niezależnie od tego, czy używasz tego produktu do pełnej lub szczegółowej kontroli, kamera obracana o 180° ułatwia dotarcie do celu. Kamera ma średnicę 8,5 mm, wbudowanych 8 regulowanych diod LED. Nawet w ciemnych lub słabo oświetlonych sytuacjach nie umkną żadne szczegóły.
 • [Ochrona przed wysoką temperaturą] Temperatura robocza: -10°C do +90°C. Jedyna w swoim rodzaju technologia ochrony termicznej, opracowana dla profesjonalnego endoskopu przemysłowego, jest stosowana do pracy w trudnych warunkach. Jeśli temperatura przekracza 90 stopni, urządzenie wyłącza się automatycznie i służy jako ochrona. Oferujemy roczną obsługę klienta. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami.
 • Wysokiej jakości kamery wężowe - kamera inspekcyjna o długości 1 m, półsztywny kabel, można wyginać do różnych kształtów. W połączeniu z kamerą obracaną o 180° można bez problemu rozpoznać każdy szczegół. FOV kąt widzenia 70°. Zakres ogniskowej: 40 mm-70 mm. Płynna transmisja w czasie rzeczywistym, wysoka rozdzielczość obrazu i kolory zbliżone do rzeczywistości ułatwiają dokładną analizę. Wskazówka: cała obudowa nie jest wodoszczelna, sonda ma klasę wodoszczelności IP68.
 • Pomocne narzędzie - kamera wężowa, nowa wysokowydajna bateria litowo-polimerowa, akumulator 6000 mAh, obsługuje do 6 godzin żywotności. Doskonale nadaje się do konserwacji maszyn, monitorowania bezpieczeństwa, konserwacji pojazdów, inspekcji elektrowni, chemicznego przemysłu rurowego, lotniczego, kosmicznego i inspekcji turbiny kotłowej. Jeśli jesteś właścicielem domu, elektrykiem, mechanikem, szczególnie dla tych, którzy kochają technologię, to jest to Twój najlepszy partner.

BlueFire Ulepszony endoskop WiFi, 1080p, 5,5 mm, 1800 mAh, 2 MP, zoom, półsztywny kabel, wodoszczelny, kamera inspekcyjna, kamera endoskopowa, kamera rurowa, boreskop, do smartfonów z systemem iOS i

205,20  disponible
Amazon.pl
as of 21 sierpnia, 2023 6:15 pm

Características

 • 【Funkcja powiększania】Możesz powiększyć lub pomniejszyć obraz lub wideo, aby zobaczyć ciemne obszary wyraźniej i dokładniej. Wystarczy nacisnąć przycisk "+" lub "-", aby go ustawić, 3 tryby powiększania i wąskiego.
 • 【Prawdziwa rozdzielczość 1080p】Ta kamera inspekcyjna ma 3 rozdzielczości HD (1920 x 1080, 1280 x 720, 640 x 480), jeśli wybierzesz model 1920 x 1080, zobaczysz super wyraźne zdjęcia lub nagrasz filmy o wysokiej jakości.
 • 【Bateria o dużej pojemności 1800 mAh i łatwa obsługa】Dzięki wbudowanemu akumulatorowi litowo-jonowemu 1800 mAh czas pracy może osiągnąć 3-4 godziny, co jest znacznie dłuższe niż większość innych borteleskopów WiFi, które wytrzymują mniej niż godzinę. Pobierz aplikację w Google Store lub App Store. Połącz swój smartfon przez WiFi, otwórz aplikację, a wideo na żywo pojawi się na ekranie.
 • Kamera o średnicy 5,5 mm - ta kamera endoskopowa wprowadziła dodatkowe ulepszenia w oparciu o nasze dotychczasowe żółte endoskopy bezprzewodowe, które mogą obsługiwać oglądanie wideo w czasie rzeczywistym, nagrywanie wideo i nagrywanie zdjęć itd. Jego kamera o średnicy 5,5 mm jest dużo mniejsza i bardziej przydatna w wąskich i trudno dostępnych miejscach, takich jak np. w przypadku napraw pojazdów, kontroli kanałów, inspekcji rur odpowietrzających itp.
 • 【Szeroka kompatybilność i wodoszczelność IP68】 Ta kamera wężykowa może obsługiwać smartfony z systemem Android (Android 4.4 powyżej) i iPhone lub iPad (przez iOS 6.0) lub tablet. (Wskazówka: system iOS 8.0 niższy nie może nagrywać filmów). Ta kamera i kabel są wodoszczelne IP68, można ich używać w mokrych i ciemnych rurach lub pod wodą. (Wskazówka: WiFi Box nie jest wodoodporny)

VEVOR Kanałowa kamera inspekcyjna 50 m kamera rurowa inspekcja 7 cali kamera inspekcyjna do rur IP68 rura odpływowa wodoszczelna industrialna kamera endoskopowa Snake kamera 12 LED widoczność

2.239,99  disponible
Amazon.pl
as of 21 sierpnia, 2023 6:15 pm

Características

 • 【Szczegóły produktu】- 50 m profesjonalny kabel kontrolny z włókna szklanego; rozmiar ekranu: 17,8 cm (7"); kamera inspekcyjna jest kompatybilna ze średnicą. Kamera 23 mm, odpowiednia do kontroli rur o średnicy 25-200 mm.
 • 【Wyświetlacz LCD o przekątnej 17,8 cm (7") i funkcja DVR 】- kolorowy ekran o współczynniku kolorów HD 800 x 480, wyraźny, aby pokazać rurę wewnętrzną i wyświetlać filmy. Funkcja DVR obsługuje nagrywanie wideo podczas inspekcji, dzięki karcie SD 8 GB do zapisania tych wideo.
 • 【Kamera HD i widoczność w nocy】- Wysokiej jakości obiektyw kamery o szerokim kącie widzenia, który zapewnia wyraźny obraz 140°. Kamera ma sprężynę i jest łatwa do zginania, nadaje się do różnych rur. Funkcja noktowizora: diody LED i regulowana jasność.
 • 【Bateria 4500 mAh i wodoszczelna】- Kamera inspekcyjna kanałów jest wyposażona w akumulator wielokrotnego ładowania o pojemności 4500 mAh i obsługuje 6 godzin pracy. Kamera ma klasę wodoszczelności IP 68 i może pracować pod wodą.
 • 【Szerokie zastosowanie】- Części można przechowywać w przenośnej walizce, aby ułatwić transport. Zestaw kamer kanałowych jest idealny do kontroli rur zaopatrzenia w wodę, rur klimatyzacji, rur kablowych, systemów próżniowych rur, przemysłu ołowiowego, budynków, przewodów podziemnych, prac ratowniczych, badań jaskiń itd.

SGAINUL kamera endoskopowa z podwójną kamerą inspekcyjną, ekran IPS, przemysłowa, wodoszczelna kamera rurowa, kanał endoskopowy, kamera endoskopowa z 6 + 1 lampką, karta TF 32 G i torba do noszenia 10

545,25  disponible
Amazon.pl
as of 21 sierpnia, 2023 6:15 pm

Características

 • Podwójna kamera inspekcyjna soczewek: dodatkowa kamera HD jest wbudowana z boku głównej kamery, aby łatwiej zidentyfikować strony rury. Naciśnij i przytrzymaj przycisk nagrywania, aby przełączyć kamerę na kabel. Umożliwia to widok 140 stopni, aby zobaczyć boki rury i uchwycić więcej szczegółów, dodając jasne diody LED, aby ułatwić pracę w ciemnych obszarach.
 • Kamera endoskopowa z ekranem HD: przemysłowy endoskop SGAINUL z 5-calowym ekranem zapewnia teraz 8-krotność obrazu Ultra HD w porównaniu z modelem 4,3-calowym dostępnym na rynku. Ekran jest wykonany z hartowanego szkła, a kąt ekranu można regulować, zwiększając funkcję zoomu 1,5-krotnego. Również korpus lunety jest wzmocniony, odporny na upadki i deszcz oraz nadaje się do prac na świeżym powietrzu.
 • Kabel o długości 10 m i wodoszczelna kamera: elastyczny kabel z kamerą 8 mm może być prowadzony przez trudno dostępne rury lub szczeliny i pozostać prosty o 1 metr bez zginania. Można go dowolnie formować do specjalnych celów. Kamera z wodoodporną konstrukcją IP67 obsługuje pracę pod wodą na głębokości 1 metra lub 3,28 m. Wbudowany akumulator 2000 mAh do wielokrotnego ładowania zapewnia do 3 godzin ciągłej pracy.
 • Kamera endoskopowa ze światłem: 6+1 dobrze widocznych diod LED endoskopu z regulacją jasności oświetla ciemne obszary, zapewniając dobrą widoczność. Do włączenia endoskopu ręcznego nie jest wymagane połączenie Wi-Fi, połączenie USB ani pobieranie oprogramowania sterownika. Ta kamera kanałowa może być używana do inspekcji mechanicznej, naprawy samochodów, rurociągów, prac domowych, ścian, kominów lub konserwacji klimatyzacji.
 • Dla Twojej wygody: endoskop z dwoma soczewkami zawiera kartę TF 32 GB, która obsługuje zapisywanie tysięcy zdjęć i setek filmów. Jak również mocowania haków i magnesów do wyciągania przedmiotów z pustych przestrzeni. Borescope jest dostarczany z wytrzymałą torbą EVA do bezpiecznego i uporządkowanego przechowywania. SGAINUL oferuje beztroską 24-miesięczną gwarancję oraz pomocną obsługę klienta.

Kamera inspekcyjna Rura 512 Hz, 10,1" Ekran kamery inspekcyjnej 70 m kabel z miernikiem miernika i automatyczną aktualizacją kamery, kamera inspekcyjna drenażowa z klawiaturą i mikrofonem

8.899,99  disponible
Amazon.pl
as of 21 sierpnia, 2023 6:15 pm

Características

 • 【Mikrofon i głośnik zintegrowany z ekranem 10,1-calowym】Ta kamera inspekcyjna systemu drenażowego Sanyipace jest wyposażona w kolorowy wyświetlacz IPS, o przekątnej 10,1 cala, zapewnia żywe obrazy HD i obsługuje 5-krotne powiększenie. Wewnątrz wyświetlacza znajduje się mikrofon, podczas nagrywania wideo można zaznaczyć problem z rurą. Dzięki wbudowanemu głośnikowi możesz w każdej chwili sprawdzić wideo z dźwiękiem.
 • Półsztywny kabel. Do tej kamery inspekcyjnej mamy do wyboru 2 rodzaje kabli o średnicy 5 mm lub 7 mm. Półsztywne właściwości pozwalają mu doskonale funkcjonować, gdy głowica kamery jest poruszana przez rurę. Czarny kabel składa się z 4 przewodów (LED, kamery, wideo i przewodu uziemiającego) wewnątrz oraz zewnętrznej powłoki z włókna szklanego, jest trwały i elastyczny, a wysoka elastyczność ułatwia zorganizowanie w uchwycie kablowym
 • 【Funkcja licznika metrów】Wewnątrz uchwytu kabla znajduje się licznik, długość pociągniętego kabla jest wyświetlana na ekranie w czasie rzeczywistym. oblicza długość w zależności od czasu obrotu cewki, więc będziemy znać głębokość kamery wchodzącej do rurociągu. w połączeniu z funkcją lokalizacji 512 hz, można dokładnie i szybko zlokalizować pozycję problemu, unikając jednocześnie dużego obszaru wykopalisk
 • 【Zintegrowana kamera HD z automatycznym poziomem 512 HZ TRANSMETERA: ta kamera endoskopowa wyposażona jest w wodoodporną kamerę IP68 i HD, kąt widzenia wynosi 145°, zapewniając obrazy 1080P. Kamera o średnicy 23 mm może sprawdzić proste rury (ID > 25 mm) i rury kolanowe 90° (ID > 60 mm). Ponadto łożysko samopoziomujące poziomuje obiektyw kamery według grawitacji, aby utrzymać obraz prosto. nadajnik sygnału 512hz wewnątrz może współpracować z większością czujników 512 Hz
 • 【KLAWIATKA USB】Wewnątrz pudełka endoskopowego znajduje się miękka składana klawiatura USB, została używana nie tylko do oznaczania ważnych notatek podczas nagrywania wideo, ale także do odgrywania roli kontrolera dla całego urządzenia, np. resetowania licznika, resetowania wejścia, ustawienia LED/wyłączania częstotliwości 512 hz. (Aby uzyskać szczegółowe działanie, zapoznaj się z instrukcją obsługi)

Bosch Kamera inspekcyjna UniversalInspect (kamera endoskopowa Ø 8 mm zapewniająca kolorowy obraz, elastyczny przewód o długości 0,95 m i zintegrowana funkcja pamięci)

370,00  disponible
4 new from 370,00 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 21 sierpnia, 2023 6:15 pm

Características

 • Uniwersalne narzędzia marki Bosch – wszechstronne i elastyczne dzięki inteligentnym rozwiązaniom, przeznaczone do realizacji szerokiego zakresu projektów
 • Szybka inspekcja ciemnych i trudno dostępnych przestrzeni oraz miejsc wokół domu dzięki przewodowi o długości 0,95 m
 • Wewnętrzna pamięć o pojemności ośmiu obrazów oraz opcja przesyłania danych przy użyciu karty mikro SD (w formacie FAT32, 4-32 GB)
 • Funkcja endoskopu z kolorowym wyświetlaczem o przekątnej 2,31 cala i wysokiej rozdzielczości ekranu 320 x 240 pikseli, choć w przypadku odblaskowych powierzchni należy wybrać kontrast czarno-biały
 • Zakres dostawy: UniversalInspect, 4 baterie 1,5 V LR6 V, 1 hak, 1 lustro, 1 magnes, 2 rękawy, pokrowiec, opakowanie kartonowe
/* */ Go up

Kontynuując korzystanie z witryny, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.