kamera cofania wifi android

Kamera cofania bezprzewodowa, kamera zapasowa WiFi magnetyczna super noktowizor / IP68 wodoodporna kamera cofania, kamera parkingowa, zaczep kamera kompatybilna z systemem Android i iOS do samochodów ciężarowych, kamperów, furgonetki, przyczepy

456,75  disponible
Amazon.pl
as of 2 września, 2023 1:29 pm

Características

 • Szybki i prosty montaż: Montaż zawiera tylko dwa kroki: Przymocuj kamerę magnetycznie do dowolnej metalowej powierzchni i podłącz ją do urządzenia mobilnego przez Wi-Fi. Kamera jest wyposażona w mocną podstawę magnetyczną, która umożliwia łatwy montaż na dowolnej metalowej powierzchni. Każdy będzie zadowolony z łatwości instalacji. (Uwaga: zasilanie telefonu jest zużywane podczas użytkowania, co jest normalne)
 • Używaj go w dowolnym miejscu i czasie – nie ma potrzeby dostępu do Internetu ani danych do połączenia, podłącz bezpośrednio do sieci Wi-Fi utworzonej przez kamerę. Utrzymuj usługę lokalizacji GPS w telefonie, a następnie otwórz listę Wi-Fi i znajdź nazwę kamery Wi-Fi. Następnie połącz się z nią i otwórz aplikację. Będziesz cieszyć się wygodą, jaką oferują Ci produkty Uzone. Kompatybilny z telefonem iPhone, iPadem, telefonem z systemem Android, tabletem itp.
 • Super noktowizor – super technologia noktowizora, która bez wątpienia poprawi wydajność obrazów, niezależnie od tego, czy w dzień, czy w nocy, zapewniając noktowizor HD. Ta kamera cofania jest idealna, aby uniknąć wypadków podczas jazdy w ciemności. Ważne informacje: Jeśli używasz telefonu z systemem Android, oprogramowanie to "Safetycam", nie jest "Safety Cams". Niewłaściwe oprogramowanie musi zeskanować kod kreskowy po otwarciu, a właściwe oprogramowanie nie poprosi Cię o kod kreskowy.
 • Bezprzewodowy system cofania kamery głównej – wodoodporna super noktowizyjna kamera zapasowa IP68 działa świetnie w każdych warunkach pogodowych. Nie działa wiązki przewodów, oszczędzając Ci dużo czasu i pieniędzy na instalacji. Dzięki obrazom w czasie rzeczywistym kamera zapasowa WiFi wyświetla obrazy na telefonach bez opóźnień lub zamrożenia.
 • Akumulator – zasilanie bateryjne, ładowanie za pomocą dołączonego kabla USB zamiast wymiany baterii. Port ładowania ma pomarańczowe wodoodporne urządzenie. Podczas wkładania potrząśnij nim z boku na bok i mocno dociśnij.

GOFORJUMP WiFi kamera cofania do samochodu, kamera cofania 12 V, wodoszczelna, tachograf do iPhone'a i Androida

179,90  disponible
2 new from 179,90 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 2 września, 2023 1:29 pm

Características

 • V-Car jest obecnie najbardziej zaawansowaną bezprzewodową kamerą cofania w przemyśle samochodowym, obraz cofania można uzyskać ze smartfonów App i APK za pośrednictwem połączenia WIFI, szeroko rozpowszechniony w samochodach, autobusach, pojazdach użytkowych, ciężarówkach, pojazdach budowlanych i innych środkach transportu.
 • Odwrócone nagrywanie wideo: za każdym razem, gdy telefon jest włączony, filmy można zapisać w smartfonie. 5-cykliczna osłona do rejestrowania pasa ruchu podczas jazdy wstecznej może zmniejszyć ryzyko .
 • Inteligentna funkcja elektronicznego lusterka wstecznego: dzięki urządzeniu do obserwacji w czasie rzeczywistym można zobaczyć w czasie rzeczywistym stan tylnej strony pojazdu, pełny kąt widzenia i małą perspektywę lusterka poza tradycyjnym słupkiem, poprawiając warunki bezpieczeństwa jazdy.
 • Tło Smart Start, uruchamianie połączeń głosowych: system Android może monitorować sygnał wyzwalania, automatyczny start, nie ma potrzeby ręcznego wprowadzania. System uruchamiania rozmów głosowych Apple, statyczne połączenie IP, aby uzyskać dostęp online i odwrotnie w tym samym czasie.
 • Korzystając z amerykańskiego importu chipsetów procesorów o niskiej mocy, aby zapewnić szybki czas reakcji, system jest stabilny i niezawodny. Cyfrowa kamera samochodowa HD, szerokokątny obiektyw, widok szerokokątny.

Hikity Radio samochodowe z systemem Android 10 z nawigacją, WiFi RDS FM, radio samochodowe 1 DIN z kamerą cofania, 7 cali, ręczny wysuwany wyświetlacz, ekran dotykowy, radio samochodowe obsługuje BT SWC Mirror Link (dla systemu Android/iOS)

1.032,31  disponible
Amazon.pl
as of 2 września, 2023 1:29 pm

Características

 • Radio samochodowe 1 Din Android: najnowszy system Android 10 OS, Quad Core CPU, 1 GB RAM i 16 GB pamięci flash zapewniają płynną i szybką pracę. Tego stereo 1 DIN można używać każdej aplikacji, takiej jak YouTube, Spotify, Ins.
 • Radio samochodowe z nawigacją i Wi-Fi: radio 1 din z fabrycznie zainstalowaną aplikacją na karty GPS, jeśli jest połączony z WiFi, obsługuje nawigację online lub bezpłatne karty offline. Możesz również pobrać swoje ulubione aplikacje z App Store: Sygic, Waze, iGO, itp.
 • Bluetooth i radio RDS / FM: radio samochodowe Bluetooth jest wyposażone w wbudowany mikrofon, który obsługuje połączenia głośnomówiące Bluetooth, pobieranie nagrań połączeń z książki telefonicznej i bezprzewodowe odtwarzanie muzyki przez Bluetooth. Radio samochodowe z systemem Android 1 DIN o wysokiej jakości audio, w pełni automatyczne wyszukiwanie kanałów, 12 nadajników RDS i 18 nadajników FM można w każdej chwili zapisać.
 • 7-calowy ręcznie wysuwany ekran dotykowy: 185 (szer.) x 50 (wys.) x 150 (szer.) mm, panel przedni można ręcznie złożyć do radia. Radio samochodowe z systemem Android, pojemnościowy ekran dotykowy 1024 x 600, obsługuje odtwarzanie wideo 1080p. 7 kolorowych podświetlenia przycisków i ustawienia tła ekranu, aby spełnić Twoje indywidualne potrzeby.
 • Wielofunkcyjny odtwarzacz: ten dotykowy wyświetlacz z systemem Android obsługuje system iOS / Android Smartphone Mirroring Link, po podłączeniu oryginalnego kabla do transmisji danych można zsynchronizować wszystkie treści z telefonu na ekranie dotykowym o przekątnej 7". Obsługa oryginalnego przycisku kierownicy. Bezpłatna kamera cofania obsługuje automatyczny wyświetlacz obrazu cofania. Wyjście audio 4 x 60 W / wyjście wideo RCA.

Zestaw Kamery Cofania WiFi HD, DC12V do 36V IP67 Wodoodporna 18 LED Clear Image Kamera Cofania dla IOS dla Androida dla Samochodów Ciężarowych RVs Trailer

209,11  disponible
2 new from 209,11 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 2 września, 2023 1:29 pm

Características

 • Monitorowanie w czasie rzeczywistym ---- Podczas jazdy kliknij aplikację mobilną, aby przejść do interfejsu wideo z tyłu, i możesz oglądać wideo z tyłu w czasie rzeczywistym
 • Wyraźny obraz ---- kamera cofania HD wykorzystuje wysokowydajne chipy, aby zapewnić wysokiej jakości obrazy, zapewniając jednocześnie wysoką liczbę klatek na sekundę, naprawdę osiągając wysoką rozdzielczość i płynność
 • Tylna kamera samochodowa ---- Pożegnaj się z dyskomfortem i frustracją związaną z koniecznością skręcania i obracania szyi, aby mieć widok na otoczenie samochodu. Uzyskaj wyraźny i wyraźny obraz na ekranie dzięki tej kamerze cofania
 • Obszar instalacji ---- Kamera cofania samochodu może być zainstalowana z przodu, z tyłu, z lewej i prawej strony wizualnych martwych punktów pojazdu w celu monitorowania w czasie rzeczywistym. Kąt poziomy wynosi 120°, a kąt pionowy 90°, co zapewnia pełniejszy obraz sytuacji za samochodem
 • Wodoodporność IP67 ---- kamera cofania ciężarówki jest responsywna, wodoodporna IP67, co ułatwia prezentację wyraźnych i stabilnych obrazów w nocy lub podczas deszczowej pogody

Podofo Radio samochodowe Bluetooth radio samochodowe z nawigacją Android 9.1 zestaw głośnomówiący radio samochodowe podwójne DIN z ekranem 10,1 cala, kamera cofania Car Radio ekran dotykowy BT/USB/WiFi/Mirror leLink/GPS/FM

392,01  disponible
Amazon.pl
as of 2 września, 2023 1:29 pm

Características

 • 【Radio samochodowe z systemem Android】: Android 9.1 + nawigacja GPS + radio FM + kamera cofania (w zestawie). Podofo Car Multimedia platforma internetowa (1G RAM / 16G ROM / 12 V / 2 DIN), dzięki której można korzystać z każdej aplikacji jak Google Maps, YouTube, FB, Twitter itd. Europejskie dane nawigacji GPS, 18 wstępnie ustawionych stacji FM. Kompleksowe dopasowanie i zoptymalizowany system działa sprawnie i jest łatwy w obsłudze, dzięki czemu jazda jest bezpieczna, rozrywkowa i wygodna.
 • 【Radio samochodowe z nawigacją i WiFi】: Po podłączeniu radia samochodowego do sieci WLAN można przeglądać i instalować aplikacje online Ponadto urządzenie główne jest wyposażone w zintegrowany GPS i antenę GPS do odbierania sygnałów. Dlatego można korzystać z nawigacji offline lub kart online, co ułatwia dosięgnięcie do celu i nie martw się o zaplątanie
 • 【Mirror Link& Bluetooth 4.0】: wbudowany zestaw głośnomówiący Bluetooth obsługuje połączenia głośnomówiące, pobieranie książek telefonicznych i odtwarzanie muzyki. Ponadto ekran telefonu może być wyświetlany na ekranie urządzenia. Mirror Link obsługuje tylko iOS (5-8plus) projekcję One-Way na komputerze, telefon z systemem Android, dwukierunkowe sterowanie (4.0-9.0). Rozwiązuje problem połączeń telefonicznych i zapewnia bezpieczniejsze otoczenie jazdy.
 • 【10,1 cala HD pojemnościowy ekran dotykowy】: radio samochodowe z ekranem pojemnościowym 10,1 cala 1080p HD. Wysoka czułość, wysoka rozdzielczość. Wysoka przejrzystość 2.5D odporna na zarysowania pojemnościowy ekran dotykowy z hartowanego szkła z zakrzywioną krawędzią. Wyświetlacz HD z odwróceniem wideo, przewodnikiem wideo, filmem, YouTube itd.
 • 【Wejście wodoszczelnej kamery cofania】: radio samochodowe z kamerą cofania i kablem AV 6 m. Po prawidłowym okablowaniu odtwarzacz automatycznie przełącza się po włożeniu biegu wstecznego w tryb parkowania i wyświetla obraz z tyłu. Wodoszczelna konstrukcja z 12 diodami LED zapewnia wyraźny obraz w dzień i w nocy przy każdej pogodzie.

Radio samochodowe z systemem Android 10.0 z nawigacją, Camecho, Bluetooth, 7-calowy ekran z Mirror Link, do iOS/Android, WiFi, FM, radio samochodowe, podwójny DIN + kamera cofania

731,65  disponible
Amazon.pl
as of 2 września, 2023 1:29 pm

Características

 • 【Radio samochodowe z systemem Android 1 DIN】: radio samochodowe z wbudowanym systemem Android 10.0, 7-calowy ekran dotykowy, rozdzielczość ekranu 1024 x 600, 1 GB RAM + 16 GB ROM, płynna praca i szybsza reakcja. Wymiary radia samochodowego wynoszą 18 cm (dł.) x 3 cm (wys.) x 14 cm (szer.). Przed złożeniem zamówienia należy zmierzyć rozmiar konsoli samochodowej i porównać z tym radiem samochodowym
 • 【Radio samochodowe z nawigacją i WiFi】: To radio samochodowe z systemem Android obsługuje połączenie WiFi, użytkownicy mogą pobierać mapy online do nawigacji GPS. Oferujemy również zintegrowane mapy offline, użytkownicy mogą pobierać mapy różnych krajów w aplikacjach "HERE WEGO", które umożliwiają bezproblemowe korzystanie z dalekich podróży
 • 【Mirror Link i kamera zapasowa】: Mirror Link dla systemów iOS/Android, iOS obsługuje jednorazową projekcję telefonów komórkowych na urządzenie, Android obsługuje dwukierunkowe połączenie telefonów komórkowych (dla systemu Android 10.0 poniżej, iOS 13.4) poniżej). To radio samochodowe jest wyposażone w kamerę cofania z 12 diodami LED i jest wyposażone w wodoszczelną widoczność w nocy zgodnie z IP67. Ekran radia samochodowego automatycznie wyświetla obraz wsteczny, gdy tylko włożysz bieg wsteczny
 • 【Radio FM/RDS i zestaw głośnomówiący Bluetooth】: Wysokiej jakości radio samochodowe z FM/RDS umożliwia dostęp do najnowszych wiadomości, pogody i ruchu drogowego, z zapisywanymi do 18 stacjami. Aktualizacja Bluetooth 4.0 z transmisją strumieniową muzyki A2DP, można odbierać połączenia lub wykonywać bez użycia rąk i cieszyć się fantastycznym strumieniowym przesyłaniem muzyki bez strat
 • 【Wielofunkcyjne radio samochodowe 7 cali】: obsługuje naukę kierownicy, wejście DVR, OBD2, 2 porty USB (do szybkiego ładowania, jeden do odczytu danych), wzmacniacz i wyjście subwoofera. Odtwarzanie audio i wideo w wielu formatach, które obsługują filmy HD 1080p. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości podczas instalacji lub użytkowania, skontaktuj się z nami, rozwiążemy Twój problem wkrótce

Android 10.0 Pionowe Radio Samochodowe 1 Din z GPS Navi RDS 10" HD Obrotowy Ekran Dotykowy Autoradio z Bluetooth Mirror Link Mikrofon WIFI/FM/USB/DAB+/OBD Sterowanie na Kierownicy + Kamera Cofania

1.499,99  disponible
Amazon.pl
as of 2 września, 2023 1:29 pm

Características

 • 【1 Din Radio Samochodowe 180 ° Obrotowy pionowy ekran dotykowy】10-calowy odtwarzacz HD 1080P 2.5D ze szkła hartowanego z lustrem. Ekran można w dowolnym momencie obrócić o 180° i ręcznie ustawić w orientacji poziomej lub pionowej.
 • 【Nawigacja GPS & system Android & WIFI】 Jest to radio samochodowe z systemem Android 10.0. Wbudowana nawigacja GPS i WIFI, użytkownicy mogą kupować nawigację offline bezpośrednio ze sklepu z grami. Po połączeniu Wi-Fi Mapy Google mogą być doskonale używane, możesz iść w dowolne miejsce i nigdy więcej się nie zgubisz.
 • 【Łącze lustrzane IOS/Android & FM Radio 】 Aktualizuj podwójne łącze lustrzane systemu, iOS jednokierunkowe: iOS obsługuje jednokierunkową projekcję telefonu komórkowego na urządzenie, Android dwukierunkowy: Android obsługuje dwukierunkowe połączenie z telefonów komórkowych.Samochodowe odbiorniki audio, obsługują radio FM, z 18 zaprogramowanymi stacjami, możesz słuchać ruchu w czasie rzeczywistym, wiadomości, prognozy pogody itp.
 • 【Kamera cofania & Bluetooth & Sterowanie Kierownicą】 Radio samochodowe z kamerą tylną, z łatwą instalacją i obsługą Kamera cofania, gdy samochód przełącza się na wsteczny, ekran radia samochodowego automatycznie wyświetla obraz odwrotny, rejestrując ruch, codzienne cofanie bezpieczniejsze i wygodniejsze. Wbudowany Bluetooth A2DP/zestaw głośnomówiący/książka telefoniczna: połączenie głośnomówiące Bluetooth, odtwarzacz muzyczny Bluetooth, automatyczne ładowanie książki telefonicznej.
 • 【Przyjazna obsługa klienta】 Rimoody ma profesjonalny zespół techniczny i doskonałą obsługę klienta. Oferujemy 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, 12-miesięczną wymianę i dożywotnią pomoc techniczną. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości podczas instalacji lub użytkowania, napisz do nas. Rozwiążemy Twój problem tak szybko, jak to możliwe w ciągu 24 godzin.Obsługa sterowania kierownicą, możesz używać kierownicy do sterowania potrzebnymi funkcjami, co jest wygodniejsze.

Aeo Kamera cofania WiFi, kamera cofania, bezprzewodowa, działa z telefonem, IP68, wodoszczelna, widoczność w nocy na podczerwień, szeroki kąt widzenia z tyłu, magnetyczna kamera parkingowa do samochodów ciężarowych, przyczep, kamperów

509,53  disponible
Amazon.pl
as of 2 września, 2023 1:29 pm

Características

 • 【Bezprzewodowa kamera cofania Wi-Fi】Wyświetlanie kamery przyczepy na urządzeniu mobilnym! Możesz zobaczyć na ekranie smartfona, co dzieje się za Twoim pojazdem
 • 【Super noktowizor z kamerą cofania】Z 12 lampkami na podczerwień, widoczność w nocy do 12 metrów. Zapewnia wyraźny obraz również w ciemności lub w nocy, dzięki czemu możesz być bezpieczny podczas jazdy nocą
 • 【Wysoka jakość IP68】Wodoszczelność IP68, nie musisz się już martwić o jazdę w deszczowe dni, kamera może normalnie pracować, nawet w deszczową pogodę w kamerze nie będzie mgły
 • 【Konstrukcja przyjazna dla użytkownika】Łatwa instalacja, kamera z podstawą magnetyczną, która umożliwia łatwy montaż na każdej metalowej powierzchni, aparat można przechylić o 90° w górę i w dół, akumulator można łatwo naładować za pomocą kabla zasilającego USB
 • 【100% gwarancja satysfakcji】12 miesięcy gwarancji i dożywotnia pomoc techniczna. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami. Oferujemy szybką i satysfakcjonującą obsługę klienta

Radio samochodowe z systemem Android 11 z nawigacją, ekran 7", podwójny DIN, Bluetooth, nawigacja GPS, odbiornik WiFi, FM, zestaw głośnomówiący, Mirror Link, do iOS/Android + kamery cofania

656,25  disponible
Amazon.pl
as of 2 września, 2023 1:29 pm

Características

 • ▲ Radio samochodowe z systemem Android 2 DIN: najnowszy system Android 11, 7-calowy ekran dotykowy 1080p High-Definition, radio samochodowe z podwójnym DIN, 1 GB pamięci, 16 GB pamięci flash. Rozmiar płyty: 178 (szerokość) x 102 (wysokość) mm. Nowo opracowany interfejs użytkownika. Podwójne złącze USB z tyłu. Obsługuje wejście i wyjście audio/wideo. Dzięki funkcji dzielonego ekranu obsługuje ten sam ekran
 • ▲ Radio samochodowe 2 din z nawigacją i WiFi: wbudowany odbiór GPS, wstępnie zdefiniowane mapy Europy, nie martw się o warunki sieciowe, obsługuje różne aplikacje nawigacyjne, wygodne w podróży wszędzie i o każdej porze. Nawiąż połączenie Wi-Fi, pobierz różne aplikacje ze sklepu Play Store, surfuj po Internecie lub korzystaj z map online, zmień swoje wrażenia z podróży ze zwykłych na kolorowe
 • ▲ Radio samochodowe Bluetooth z radiem FM / RDS: funkcja głośnomówiąca Bluetooth, dzięki czemu Twoje ręce mogą skupić się na jeździe, poprawia bezpieczeństwo jazdy. Funkcja muzyki Bluetooth synchronizuje utwory z telefonu komórkowego, dzięki czemu czas jazdy jest łatwy i przyjemny. Radio FM o wysokiej częstotliwości, słuchanie wiadomości i muzyki online w dowolnym momencie. Obsługuje funkcję RDS, automatycznie odbieraj komunikaty o ruchu drogowym, możesz wygodnie podróżować
 • ▲ Połączenie lusterka samochodowego: system iOS / Android, podwójne połączenie lusterka, iOS obsługuje jednokierunkową projekcję z telefonu do samochodu, Android obsługuje dwukierunkowe połączenie między telefonem a ekranem. Android łączy się przez USB lub Wi-Fi, iPhone przez Wi-Fi. Za pomocą połączenia kablowego do transmisji danych zsynchronizuj mały ekran z dużym ekranem. Ta funkcja jest kompatybilna z większością wersji smartfonów
 • ▲ Radio samochodowe z podwójnym DIN z kamerą cofania: wodoszczelna kamera o wysokiej rozdzielczości z funkcją noktowizji, kąt widzenia 170°, gdy samochód jedzie do tyłu, wyświetlacz radia samochodowego automatycznie przełącza się na interfejs obrazu z tyłu, który może bezpiecznie jeździć i parkować

JOYX radio samochodowe z systemem Android 12 IPS, pasuje do Iveco Daily VI (2014-2021), aplikacja CarPlay + Android Auto, kamera cofania, 2 G + 32 G, 9 cali, 2 DIN, DAB 4G, WiFi Fast-Boot BT

1.114,99  disponible
2 new from 1.114,99 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 2 września, 2023 1:29 pm

Características

 • Android 12, 2G + 32G – oparty na systemie operacyjnym Android 12 z 2 GB RAM / 32 GB ROM. Wydajny czterordzeniowy procesor Cortex A7 x 1,6 GHz umożliwia szybszą i stabilniejszą pracę, instalowanie większej ilości aplikacji i zapisywanie plików niż w przypadku innych standardowych radioodtwarzaczy samochodowych dostępnych na rynku. Prezent: kamera cofania.
 • Modele samochodów – iealnie kompatybilny z Iveco Daily VI (2014-2021).
 • Bezprzewodowa aplikacja CarPlay – Android Auto – bezprzewodowy CarPlay i Android Auto (połączenie za pośrednictwem Bluetooth lub kabla USB), obsługa jest o wiele łatwiejsza, dzięki czemu można uzyskać dostęp do nawigacji mapy, kontaktów telefonicznych, powiadomień. Słuchaj muzyki i nie tylko podczas jazdy. Dużo więcej zabawy.
 • Szybkie ładowanie i dzielony ekran – dostęp do systemu w mniej niż 2 sekundy, aby przyspieszyć czas rozruchu systemu Android z 25 do zaledwie 2 sekund, nigdy nie jest łatwy. Umożliwia stosowanie jednocześnie 2 aplikacji. Podczas nawigacji można używać Spotify lub innej aplikacji.
 • Wielofunkcyjność - zestaw głośnomówiący Bluetooth / odtwarzanie multimediów, podzielony ekran, lepsza sieć WiFi, radio FM RDS, DAB + radio; pamięć USB i karta pamięci MicroSD (do 500 GB), sterowanie kierownicą, odtwarzanie wideo Full HD 1080p, funkcja wyjścia AV, wsparcie Carplay i Android Auto Mirror Link (transmisja ekranu smartfona) z systemem iOS lub Android.
/* */ Go up

Kontynuując korzystanie z witryny, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.