kamera cofania wifi android

Kamera cofania bezprzewodowa, kamera zapasowa WiFi magnetyczna super noktowizor / IP68 wodoodporna kamera cofania, kamera parkingowa, zaczep kamera kompatybilna z systemem Android i iOS do samochodów ciężarowych, kamperów, furgonetki, przyczepy

456,75  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 7:33 am

Características

 • Szybki i prosty montaż: Montaż zawiera tylko dwa kroki: Przymocuj kamerę magnetycznie do dowolnej metalowej powierzchni i podłącz ją do urządzenia mobilnego przez Wi-Fi. Kamera jest wyposażona w mocną podstawę magnetyczną, która umożliwia łatwy montaż na dowolnej metalowej powierzchni. Każdy będzie zadowolony z łatwości instalacji. (Uwaga: zasilanie telefonu jest zużywane podczas użytkowania, co jest normalne)
 • Używaj go w dowolnym miejscu i czasie – nie ma potrzeby dostępu do Internetu ani danych do połączenia, podłącz bezpośrednio do sieci Wi-Fi utworzonej przez kamerę. Utrzymuj usługę lokalizacji GPS w telefonie, a następnie otwórz listę Wi-Fi i znajdź nazwę kamery Wi-Fi. Następnie połącz się z nią i otwórz aplikację. Będziesz cieszyć się wygodą, jaką oferują Ci produkty Uzone. Kompatybilny z telefonem iPhone, iPadem, telefonem z systemem Android, tabletem itp.
 • Super noktowizor – super technologia noktowizora, która bez wątpienia poprawi wydajność obrazów, niezależnie od tego, czy w dzień, czy w nocy, zapewniając noktowizor HD. Ta kamera cofania jest idealna, aby uniknąć wypadków podczas jazdy w ciemności. Ważne informacje: Jeśli używasz telefonu z systemem Android, oprogramowanie to "Safetycam", nie jest "Safety Cams". Niewłaściwe oprogramowanie musi zeskanować kod kreskowy po otwarciu, a właściwe oprogramowanie nie poprosi Cię o kod kreskowy.
 • Bezprzewodowy system cofania kamery głównej – wodoodporna super noktowizyjna kamera zapasowa IP68 działa świetnie w każdych warunkach pogodowych. Nie działa wiązki przewodów, oszczędzając Ci dużo czasu i pieniędzy na instalacji. Dzięki obrazom w czasie rzeczywistym kamera zapasowa WiFi wyświetla obrazy na telefonach bez opóźnień lub zamrożenia.
 • Akumulator – zasilanie bateryjne, ładowanie za pomocą dołączonego kabla USB zamiast wymiany baterii. Port ładowania ma pomarańczowe wodoodporne urządzenie. Podczas wkładania potrząśnij nim z boku na bok i mocno dociśnij.

podofo Zestaw cyfrowych kamer cofania WiFi, IP69 wodoodporny super noktowizor 28 świateł podczerwieni kamera cofania zestaw monitora kompatybilny z iPhone'em/iPadem i Androidem do przyczepy, kampera, ciężarówek

459,00  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 7:33 am

Características

 • Kamera cofania WiFi: Dzięki linii zapasowej służącej do tworzenia zapasów samochodu, można ją usunąć ręcznie, jeśli jej nie potrzebujesz.
 • Kamera cofania WiFi: Bulit-in Digital Wifi Signal Chips, oferują żywy obraz i stabilny sygnał na ekranie telefonu komórkowego, możesz zobaczyć na ekranie smartfona, co dzieje się za pojazdem.
 • Funkcja noktowizora: z 28 diodami IRS zapewnia wyraźny obraz nawet w ciemności lub w nocy, zapewniając bezpieczeństwo podczas nocnej jazdy.
 • Łatwa obsługa i instalacja: działa zarówno z urządzeniami z systemem Android, jak i Apple poprzez zeskanowanie kodu QR na papierze instrukcji, aby pobrać bezpłatną aplikację, umożliwiając łatwe połączenie z kamerą, monitor wsteczny wyświetla się na ekranie smartfona.
 • Praktyczny i wysokiej jakości: z materiałem IP 67K Wodoodporna metalowa powłoka świetnie sprawdza się w każdych warunkach pogodowych, nadaje się do dużych ciężarówek lub domowych systemów bezpieczeństwa lub domowego systemu bezpieczeństwa.

Samochodowa kamera cofania WiFi, magnetyczna kamera wodoszczelna IP68, kamera samochodowa z inteligentną aplikacją kompatybilna z systemem Android i iPhone, widoczność w nocy do samochodów, SUV-ów, vanów, przyczep (czarna)

509,53  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 7:33 am

Características

 • 【Bezprzewodowa kamera cofania】Wyświetlanie kamery przyczepy na urządzeniu mobilnym! Na ekranie smartfona, co dzieje się za Twoim pojazdem
 • 【Super noktowizor cofania】Z 12 diodami IR, widoczność w nocy do 50 stóp! Zapewnia wyraźny obraz również w ciemności lub w nocy, dzięki czemu możesz być pewny podczas jazdy nocą
 • 【Wysoka jakość wodoszczelności IP68】Wodoszczelność IP68, nie musisz się już martwić o jazdę w deszczowe dni, aparat może pracować normalnie, nawet w deszczową pogodę nie będzie mgła w kamerze
 • 【Konstrukcja przyjazna dla użytkownika】Łatwa instalacja, kamera z magnetyczną podstawką, która umożliwia łatwy montaż na każdej metalowej powierzchni, kamera może być pochylana o 90° w górę i w dół, ładowana bateria, można łatwo naładować za pomocą kabla zasilającego USB
 • 【100% gwarancji zadowolenia】12 miesięcy gwarancji i dożywotnia pomoc techniczna. W razie pytań prosimy o kontakt z nami. Zapewnia szybką i zadowalającą obsługę klienta

Hikity Radio samochodowe z systemem Android 10 z nawigacją WiFi RDS FM, radio samochodowe 1 DIN z kamerą cofania 7 cali, ręczny wysuwany wyświetlacz, ekran dotykowy obsługuje Bluetooth SWC Mirror Link (dla systemu Android/iOS)

1.032,31  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 7:33 am

Características

 • Radio samochodowe 1 Din Android: najnowszy system Android 10 OS, Quad Core CPU, 1 GB RAM i 16 GB pamięci flash zapewniają płynną i szybką pracę. Ten 1 din Stereo można używać każdego zastosowania, takiego jak YouTube, Spotify, Ins.
 • Radio samochodowe z nawigacją i Wi-Fi: radio 1 din z fabrycznie zainstalowaną aplikacją na karty GPS, jeśli jest połączona z WiFi, obsługuje nawigację map online lub bezpłatne karty offline. Możesz również pobrać swoje ulubione aplikacje ze sklepu App Store: Sygic, Waze, iGO, itp.
 • Bluetooth i radio RDS / FM: radio samochodowe Bluetooth jest wyposażone w wbudowany mikrofon, który obsługuje połączenia głośnomówiące Bluetooth, pobieranie nagrań połączeń z książki telefonicznej i bezprzewodowe odtwarzanie muzyki przez Bluetooth. 1 radio samochodowe din android o wysokiej jakości audio, w pełni automatyczne wyszukiwanie kanałów, 12 nadajników RDS i 18 nadajników FM można zapisać w dowolnym momencie.
 • 7-calowy ręcznie wysuwany ekran dotykowy: 185 (szer.) x 50 (wys.) x 150 (szer.) mm, panel przedni można ręcznie złożyć w radio. Radio samochodowe z systemem Android, pojemnościowy ekran dotykowy 1024 x 600, obsługuje odtwarzanie wideo 1080p. 7 kolorowych przycisków i ustawienia tła ekranu, aby spełnić Twoje indywidualne potrzeby.
 • Wielofunkcyjny odtwarzacz: Ten dotykowy wyświetlacz z radiem samochodowym z systemem Android obsługuje połączenie z systemem iOS / Android, po podłączeniu oryginalnego kabla do transmisji danych można zsynchronizować wszystkie treści z telefonu na 7-calowym ekranie dotykowym. Obsługa oryginalnego przycisku na kierownicy. Bezpłatna kamera cofania obsługuje automatyczny wyświetlacz obrazu cofania. Wyjście audio 4 x 60 W / wyjście wideo RCA.

Android 10.0 Pionowe Radio Samochodowe 1 Din z GPS Navi RDS 10 " HD Obrotowy Ekran Dotykowy Autoradio z Bluetooth Mirror Link Mikrofon WIFI/FM/USB/DAB+/OBD Sterowanie na Kierownicy + Kamera Cofania

1.499,99  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 7:33 am

Características

 • 【1 Din Radio Samochodowe 180 ° Obrotowy pionowy ekran dotykowy】10-calowy odtwarzacz HD 1080P 2.5D ze szkła hartowanego z lustrem. Ekran można w dowolnym momencie obrócić o 180° i ręcznie ustawić w orientacji poziomej lub pionowej.
 • 【Nawigacja GPS & system Android & WIFI】 Jest to radio samochodowe z systemem Android 10.0. Wbudowana nawigacja GPS i WIFI, użytkownicy mogą kupować nawigację offline bezpośrednio ze sklepu z grami. Po połączeniu Wi-Fi Mapy Google mogą być doskonale używane, możesz iść w dowolne miejsce i nigdy więcej się nie zgubisz.
 • 【Łącze lustrzane IOS/Android & FM Radio 】 Aktualizuj podwójne łącze lustrzane systemu, iOS jednokierunkowe: iOS obsługuje jednokierunkową projekcję telefonu komórkowego na urządzenie, Android dwukierunkowy: Android obsługuje dwukierunkowe połączenie z telefonów komórkowych.Samochodowe odbiorniki audio, obsługują radio FM, z 18 zaprogramowanymi stacjami, możesz słuchać ruchu w czasie rzeczywistym, wiadomości, prognozy pogody itp.
 • 【Kamera cofania & Bluetooth & Sterowanie Kierownicą】 Radio samochodowe z kamerą tylną, z łatwą instalacją i obsługą Kamera cofania, gdy samochód przełącza się na wsteczny, ekran radia samochodowego automatycznie wyświetla obraz odwrotny, rejestrując ruch, codzienne cofanie bezpieczniejsze i wygodniejsze. Wbudowany Bluetooth A2DP/zestaw głośnomówiący/książka telefoniczna: połączenie głośnomówiące Bluetooth, odtwarzacz muzyczny Bluetooth, automatyczne ładowanie książki telefonicznej.
 • 【Przyjazna obsługa klienta】 Rimoody ma profesjonalny zespół techniczny i doskonałą obsługę klienta. Oferujemy 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, 12-miesięczną wymianę i dożywotnią pomoc techniczną. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości podczas instalacji lub użytkowania, napisz do nas. Rozwiążemy Twój problem tak szybko, jak to możliwe w ciągu 24 godzin.Obsługa sterowania kierownicą, możesz używać kierownicy do sterowania potrzebnymi funkcjami, co jest wygodniejsze.

Auto Wayfeng WF® Kamera cofania WIFI kamera samochodowa noktowizor kamera cofania mini nadwozie wodoodporny tachograf do iPhone'a i Androida

168,27  disponible
3 new from 161,41 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 7:33 am

Características

 • UWAGA: WiFi tylko dla kamery i aplikacji.
 • Kamera ma bezprzewodowy nadajnik cyfrowy; nie ma potrzeby połączenia z Internetem.
 • Łatwy w użyciu
 • Miejsce instalacji: Obszar oświetlenia tablicy rejestracyjnej
 • Kompatybilny mobilny system operacyjny: iOS, Android

Bezprzewodowa kamera zapasowa HD WiFi kamera cofania do samochodów, pojazdów, kamera cofania WiFi z noktowizorem, wodoodporny bezprzewodowy monitor LCD IP67

121,12  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 7:33 am

Características

 • Jego kąt widzenia wynosi do 170 stopni, co daje pełny widok na tylną drogę podczas cofania, bez martwego obszaru. Nawet nowy kierowca może bezpiecznie i łatwo cofnąć samochód do garażu.
 • Połączenie Wi-Fi: Funkcje nagrywania wideo i udostępniania wideo można uzyskać, podłączając inteligentne urządzenia z Wi-Fi aparatu.
 • Elektroniczne lusterko wsteczne: Przez koniec urządzenia do oglądania w czasie rzeczywistym, po wejściu do filmu z tyłu możesz oglądać w czasie rzeczywistym.
 • Funkcja wyglądu do przodu: Można go zainstalować z przodu, z tyłu, lewym i prawym obszarem widzenia, a oprogramowanie można otworzyć w celu monitorowania w czasie rzeczywistym.
 • Bezprzewodowa transmisja: Odwracający obraz można zobaczyć za pomocą aplikacji smartfonów za pośrednictwem połączenia Wi-Fi, aby uzyskać efekt wizualny, szeroko stosowany w samochodach, autobusach, ciężarówkach, pojazdach budowlanych i innych urządzeniach transportowych.

Like A Breeze 72 0P WIFI Car Rear View Camera zapasowa Odwrócona Front Side View Bezprzewodowa kamera cofania Night Vision Dash Cam Do IOS Android (Color Name : Upgrade)

330,47  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 7:33 am

Características

 • Cyfrowy sygnał Wi-Fi: tryb transmisji
 • Kompresja wideo: H.264
 • Szczegółowy antenowe dookolna
 • Zasięg transmisji: 10M W samochodzie
 • piksel obrazu: 1280x720p

ohfruit Kamera cofania noktowizor 170 stopni szeroki kąt 720P wysoka przejrzystość WiFi cyfrowy sygnał IP68 do iOS, dla Androida czarny

135,95  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 7:33 am

Características

 • Dzięki szerokokątnemu kątowi 170 stopni i funkcji noktowizoru można bezpiecznie zaparować pole do parkowania.
 • Kamera cofania posiada wiele atrakcyjnych funkcji, w tym obraz o wysokiej przejrzystości 720P, funkcja cofania, elektroniczne lusterko wsteczne, połączenie WiFi, transmisja wideo bez ruchu internetowego, robienie zdjęć, nagrywanie wideo, odtwarzanie wideo i tak dalej.
 • Wykonany z wysokiej jakości komponentu elektronicznego i tworzywa sztucznego, jest lekki i trwały w użyciu.
 • Zakres dostawy: 1 x kamera cofania 1 x kabel zasilający 2 m 1 x instrukcja obsługi
 • Ten produkt wykorzystuje kamerę o wysokiej jasności 720P, aby uzyskać tylne zdjęcia samochodu. Po skompresowaniu obrazu przez procesor obrazu jest wysyłany do telefonu komórkowego przez WiFi. Aplikacja na telefon komórkowy dekoduje otrzymane dane wideo i wyświetla funkcje cofania, kamery i wideo. Można go zamontować w przednim, tylnym, lewym i prawym ślepym obszarze samochodu, aby umożliwić bezpieczną jazdę. Jest szeroko stosowany w samochodach osobowych, ciężarowych, RV, przyczepach, autobusach, ciężarówkach, pojazdach inżynieryjnych i innych pojazdach. To p

Kamera Cofania Mirror Dash Cam, 1080P Full HD 12-calowy Inteligentny Ekran IPS z Lusterkiem Wstecznym z Androidem Auto dla Samochodów Ciężarowych, Połączenie Wi-Fi, 24-godzinne Monitorowanie Parkowani

746,93  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 7:33 am

Características

 • Bezpieczniej: kamera obsługuje nagrywanie z trzech kamer jednocześnie. Możesz wybrać między 2 lub 3 krzywkami i mieć jedną dla właściwego martwego pola, aby zapewnić bezpieczną jazdę.
 • Zestaw głośnomówiący: Możesz podłączyć telefon za pomocą funkcji dublowania Bluetooth, a następnie używać telefonu z tym rejestratorem do wykonywania i odbierania połączeń oraz poleceń GPS do nawigacji lub odtwarzania muzyki.
 • Połączenie Wi-Fi: telefony i kamery można łączyć przez Wi-Fi, można wyświetlać ujęcia z kamer, pobierać historyczne pliki wideo, udostępniać filmy z podróży oraz obsługiwać systemy Android i IOS.
 • Tryb wyświetlania: Obsługa 3 kanałów wyświetlania ekranu, 3 kamery na pełnym ekranie 1:1:1, dwie kamery wyświetlane jako 1:1, pełnoekranowe wyświetlanie z przodu lub z tyłu lub z prawej kamery.
 • 24-godzinne monitorowanie parkowania: chroni twój samochód przez 24 godziny na dobę, gdy coś się wydarzy, jak uderzenie lub zadrapanie, obudzi się i nagra, aby zapisać dowody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

/* */ Go up

Al continuar utilizando el sitio web, usted acepta el uso de COOKIES, de acuerdo con la configuración actual de su navegador.