jak wyczyscic skraplacz w lodowce

ZYWUOY Szczotka do czyszczenia klimatyzatora, 5 szt. grzebień do czyszczenia chłodzenia czyszczenia klimatyzatora

100,73  disponible
Amazon.pl
as of 30 listopada, 2022 5:41 pm

Características

  • Grzebienie do prostowania klimatyzacji - otrzymasz 3 różne prostownice do klimatyzacji i 2 różne szczotki do kondensatora powietrza w lodówce. Różne rozmiary środków czyszczących pojemnościowych AC są łączone, aby pasowały do płetw o różnych odstępach, a grzebienie naprawcze płetw klimatyzatora nadają się do skraplaczów, parowników, klimatyzatorów i innych maszyn. Zestawy do czyszczenia klimatyzatorów mogą pomóc rozwiązać problem i przynieść wiele wygody do twojego życia.
  • Szczotka do cewki AC i plastikowa szczotka mieszająca - prostownica do płetwy chłodnicy ze stali nierdzewnej służy do prostowania starych płetw na skraplaczu, wyciągania wspornika do wewnątrz i wkładania wygiętych końcówek grzebieni płetwy klimatyzatora do wewnątrz, aby naprawić zdeformowane plasterki lub wyczyścić. Plastikowa szczotka mieszająca jest gładka i twarda, aby zapewnić czystość żeber skraplacza bez uszkodzeń i poprawić wydajność. Grzebień płetwy chłodnicy łatwo rozwiązuje problemy z klimatyzacją.
  • 【Dobry pomocnik do czyszczenia cewek parownika】Grzebień do płetwy AC jest podzielony na 6 kolorów, łatwy do odróżnienia. Grzebienie płetwy mają głębokość około jednej czwarty cala i nadają się do wielu zastosowań w rozmiarze płetwy. Duża biała szczotka w odkurzaczu do cewek klimatyzacji szybko usuwa kurz na dużych powierzchniach, a składana niebieska szczotka z cewką kondensatora doskonale nadaje się do głębokiego czyszczenia. Grzebień do płetwy jest używany w połączeniu aby nadać klimatyzatorowi zupełnie nowy wygląd.
  • 【Szerokie zastosowanie】Używanie naszego środka czyszczącego do klimatyzacji do czyszczenia sprzętu znacznie poprawi żywotność. Narzędzia do prostowania płetw nadają się do wielu innych scenariuszy, takich jak czyszczenie i prostowanie różnych zastosowań i skraplaczów, parowników itp. Nasze środki czyszczące cewek HVAC będą obowiązkowe dla Twojego sprzętu czyszczącego lub zaginionego asystenta.
  • Idealny prezent: Środek do czyszczenia cewek klimatyzatora nadaje się do czyszczenia i naprawy sprzętu, takich jak klimatyzatory. Oprócz własnego użytku możesz również użyć grzebienia do płetwy HVAC jako prezentu dla matki, przyjaciółki, dziewczyny lub sąsiada itp. Jestem pewien, że spodoba im się ten środek do czyszczenia cewek klimatyzatora.

Feegow Zestaw do czyszczenia płetw klimatyzatora 5/10 szt

80,52  disponible
Amazon.pl
as of 30 listopada, 2022 5:41 pm

Características

  • *【A/C Clean Prostownica grzebieniowa - otrzymasz 3 różne prostownice do płetwy klimatyzatora i 2 różne szczotki do kondensatora powietrza w lodówce. Różne rozmiary środków czyszczących pojemnościowych AC są łączone, aby pasowały do płetw o różnych odstępach, a grzebienie naprawcze płetw klimatyzatora nadają się do skraplaczów, parowników, klimatyzatorów i innych maszyn. Zestawy do czyszczenia klimatyzatorów mogą pomóc rozwiązać problem i przynieść wiele wygody do twojego życia.
  • *【Szczotka do cewki AC i plastikowa szczotka mieszadła】Prostownica do płetwy chłodnicy ze stali nierdzewnej służy do prostowania starych płetw na skraplaczu, wyciągania wspornika do wewnątrz i wkładania wygiętych końców grzebieni płetwy klimatyzatora do wewnątrz, aby naprawić zdeformowane plasterki lub wyczyścić. Plastikowa szczotka mieszająca jest gładka i twarda, aby zapewnić czystość żeber skraplacza bez uszkodzeń i poprawić wydajność. Grzebień płetwy chłodnicy łatwo rozwiązuje problemy z klimatyzacją.
  • * 【Dobry pomocnik do czyszczenia cewek parownika】Grzebień do płetwy AC jest podzielony na 6 kolorów, łatwy do odróżnienia. Grzebienie płetwy mają głębokość około jednej czwarty cala i nadają się do wielu zastosowań w rozmiarze płetwy. Duża biała szczotka w odkurzaczu do cewek klimatyzacji szybko usuwa kurz na dużych powierzchniach, a składana niebieska szczotka z cewką kondensatora doskonale nadaje się do głębokiego czyszczenia. Grzebień do płetwy jest używany w połączeniu aby nadać klimatyzatorowi zupełnie nowy wygląd.
  • *【Szerokie zastosowanie】Używanie naszego środka czyszczącego do klimatyzacji do czyszczenia sprzętu znacznie poprawi żywotność. Narzędzia do prostowania płetw nadają się do wielu innych scenariuszy, takich jak czyszczenie i prostowanie różnych zastosowań i skraplaczów, parowników itp. Nasze środki czyszczące cewek HVAC będą obowiązkowe dla Twojego sprzętu czyszczącego lub zaginionego asystenta.
  • * 【Idealny prezent】 Środek do czyszczenia cewek klimatyzatora nadaje się do czyszczenia i naprawy sprzętu, takich jak klimatyzatory. Oprócz własnego użytku możesz również użyć grzebienia do płetwy HVAC jako prezentu dla matki, przyjaciółki, dziewczyny lub sąsiada itp. Jestem pewien, że spodoba im się ten środek do czyszczenia cewek klimatyzatora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

/* */ Go up

Al continuar utilizando el sitio web, usted acepta el uso de COOKIES, de acuerdo con la configuración actual de su navegador.