jak wyczyscic skraplacz w lodowce

11 Szt. Zestaw Do Czyszczenia Klimatyzatora Środek Do Czyszczenia Klimatyzatora Ze Stali Nierdzewnej 3 Różne Prostownice Do Skraplacza, 2 Różne Szczotki Naprawa Narzędzi Do Czyszczenia

75,09  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 1:04 pm

Características

 • ❤Nasz pakiet: 1X6 kolorowych płetw 6 kolorów do wyboru, 3 różne prostownice do płetw Ac i 2 różne szczotki skraplacza powietrza w lodówce (1 X okrągła szczotka, 1 X okrągły uchwyt szczotki)
 • ❤Wydajny i uniwersalny: 6 rodzajów grzebieni płetw klimatyzatora nadaje się do zastosowań o różnych rozmiarach, prostownica do płetw chłodnicy ze stali nierdzewnej, używana do prostowania starych płetw na skraplaczu, pomaga naprawić zdeformowane płetwy lub je wyczyścić.
 • ❤Łatwy w użyciu: nadaje się do zastosowań domowych i samochodowych, takich jak klimatyzatory, lodówki, płetwy, cewki, parowniki, skraplacze, klimatyzatory itp. Grzebień Ac Fin jest łatwy do przechowywania i identyfikacji.
 • ❤Popraw wydajność i wydłuż żywotność: to narzędzie do czyszczenia płetw klimatyzatora znacznie wydłuży żywotność maszyny i zaoszczędzi energię elektryczną.
 • ❤Stal nierdzewna i plastik: narzędzie do prostowania płetw nadaje się do bardziej różnych scenariuszy, takich jak czyszczenie i prostowanie różnych płetw domowych i samochodowych, wysokiej jakości materiały, nadające się do recyklingu, tworzenie zielonego i zdrowego stylu życia.

Niezawodny zestaw 2 szczotek do czyszczenia płetw skraplacza, idealna do klimatyzacji, cewek i parowników

31,42  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 1:04 pm

Características

 • Wydajny i niezawodny: Grzebień do czyszczenia kondensatora zapewnia wydajną i niezawodną wydajność, przewyższając plastikowe grzebienie płetwy. Metalowa szczotka zapewnia długotrwałe użytkowanie i zwiększoną niezawodność.
 • Trwała stal nierdzewna: Wykonany ze stali nierdzewnej, grzebień do klimatyzacji jest wystarczająco wytrzymały, aby skutecznie usuwać brud i utrzymać żebra lub zwoje kondensatora klimatyzatora.
 • Łatwy w użyciu: Środek do czyszczenia cewki odżywki został zaprojektowany tak, aby był przyjazny dla użytkownika i elastyczny, dzięki czemu nie spowoduje żadnych uszkodzeń radiatora cewki. Dzięki tej szczotce możesz łatwo wyczyścić swoje urządzenia elektryczne i zaoszczędzić na kosztownych kosztach konserwacji.
 • 【 Narzędzie do czyszczenia】 Ta szczotka do czyszczenia płetw nadaje się do stosowania na odżywkach, lodówkach, płetwach, cewkach, parownikach, skraplaczach i innych. Zapewnia kompleksowe rozwiązanie dla Twoich potrzeb związanych z czyszczeniem lodówki.
 • 【Wygodna i trwała】 Ta szczotka jest nie tylko skuteczna, ale także trwała, dzięki czemu idealnie nadaje się do ciągłych prac związanych z czyszczeniem w lodówce. Jego praktyczna konstrukcja sprawia, że przez długi czas pozostaje niezawodnym narzędziem.

5-częściowy zestaw do czyszczenia listew klimatyzacyjnych grzebieni do czyszczenia listew klimatyzacyjnych szczotek do lodówki

68,44  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 1:04 pm

Características

 • Grzebienie do prostowania klimatyzatora: Ten zestaw zawiera 3 różne prostownice do płetw klimatyzatora i 2 różne szczotki skraplacza powietrza w lodówce. Pasują do płetw o różnych odstępach i nadają się do skraplaczy, parowników i klimatyzatorów, zapewniając wygodę czyszczenia i naprawy.
 • Szczotka spiralna AC i plastikowa szczotka do mieszadła: prostownica ze stali nierdzewnej skutecznie prostuje stare płetwy, podczas gdy plastikowa szczotka do mieszania zapewnia czyste płetwy skraplacza bez uszkodzeń. Ten zestaw grzebieni i szczotek łatwo rozwiązuje problemy z klimatyzacją.
 • Dobry pomocnik do czyszczenia cewek parownika: Grzebień płetwy AC jest dostępny w 6 różnych kolorach dla łatwego rozróżnienia. Nadaje się do różnych rozmiarów płetw i może znacznie poprawić wydajność. Duża biała szczotka szybko usuwa kurz z dużych powierzchni, a składana niebieska szczotka jest idealna do głębokiego czyszczenia szczegółów. Użyj grzebienia w połączeniu, aby nadać klimatyzatorowi nowy wygląd.
 • Szerokie zastosowanie: Oprócz wydłużenia żywotności sprzętu, te narzędzia do prostowania płetw mogą być używane w różnych sytuacjach, w tym w zastosowaniach domowych i samochodowych, skraplaczach, parownikach i innych. Obowiązkowy element wyposażenia czyszczącego lub konserwacji.
 • Idealny prezent: Ten środek do czyszczenia cewek klimatyzatora to idealny prezent do czyszczenia i naprawy sprzętu, takiego jak klimatyzatory. Zaskocz swoją ukochaną tym grzebieniem HVAC, czy to mamę, przyjaciółkę, dziewczynę czy sąsiada. Z pewnością pokochają wygodę, jaką przynosi.

Maszyna komercyjna, maszyna do mrożonych napojów, 570-880 funtów/24 godz. Komercyjna maszyna do slushy z 3-sekundowym usuwaniem lodu (Touchscreen 617lbs)

9.004,11  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 1:04 pm

Características

 • 【Wyśmienity wygląd】 Ta stylowa, klasyczna kostkarka do lodu, zaprojektowana do użytku na blacie, służy jako stałe wyposażenie w Twojej kuchni lub barze, zapewniając pokruszony lód przypominający tropikalne wakacje i letnie wakacje. Główną cechą jest to, że jest lekki i bardzo nadaje się do użytku domowego!!
 • 【Wysoka wydajność】 Schładzaj przez cały rok za pomocą pysznego urządzenia do mrożonych napojów. Produkcja lodu na godzinę w naszych komercyjnych maszynach do robienia rożków śnieżnych: 570 funtów/24 godziny. Skraplacz z czystej miedzi, lód można wytworzyć w 3 sekundy, szybkie chłodzenie, oszczędność energii, długa żywotność.
 • 【Efektywne chłodzenie】 Nasza kostkarka do lodu jest wyposażona w wydajny kompresor i miedziany skraplacz, który zapewnia oszczędność energii, niski poziom hałasu i wysoką wydajność. Nasz wydajny system chłodzenia zapewnia szybkie chłodzenie i wydajne roztwarzanie. Ciesz się smakiem lata przez cały rok i wykorzystaj go do przygotowania soków, herbat, slurpees, mrożonych koktajli, mrożonej kawy i różnorodnych zimnych napojów.
 • 【Szerokie zastosowania】 Ta maszyna do robienia lodu przynosi szczęście latem i może odgrywać swoją rolę w miejscach długoterminowych, takich jak domy, sklepy z herbatą mleczną, kawiarnie, restauracje z gorącym garnkiem i bary.
 • 【USŁUGA:Przywiązujemy dużą wagę do doświadczeń zakupowych naszych klientów. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami, a my odpowiemy Ci tak szybko, jak to możliwe w ciągu 24 godzin

minkissy szczotka do czyszczenia chłodnicy środki czystości rolety na szyby samochodowe czyszczenie chłodnicy szczotka do czyszczenia lodówki kaloryfer samochód szczotka do czyszczenia domu

33,59  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 1:04 pm

Características

 • Szczotki do czyszczenia: wysoka wydajność i łatwość użycia: do czyszczenia cewek klimatyzatora na tyle elastyczny, że niełatwo złamać żeberka cewek. rękawy są specjalnie przeznaczone do czyszczenia różnych martwych narożników. ta szczotka do czyszczenia okien może wyczyścić dwie rolety na raz. samodzielne czyszczenie urządzeń i oszczędzanie kosztów konserwacji zajmuje mniej czasu.
 • samochodowa: dokładne czyszczenie: za pomocą tej długiej, elastycznej szczotki usuń kłaczki nagromadzone w otworze wentylacyjnym suszarki i środku do czyszczenia cewki chłodziarko-zamrażarki. można go również używać do czyszczenia kurzu pod meblami, urządzeniami, kanałami wentylacyjnymi i otworami wentylacyjnymi. szczotka wykonana z najwyższej jakości materiału pcv, miłego codziennego pomocnika w czasie czyszczenia.
 • Suszarka do kłaczków do czyszczenia otworów wentylacyjnych: szczotka ma mocne włosie i odporną na zarysowania gumową osłonę ochronną na górze.
 • do czyszczenia żaluzji: szczotka do czyszczenia dobrym narzędziem do czyszczenia kurzu spod otworu wylotowego, lodówki czy klimatyzatora itp.
 • Limpiar: szczoteczka do czyszczenia to dobre narzędzie do czyszczenia kurzu spod otworu wylotowego, lodówki czy klimatyzatora itp.
/* */ Go up