jak podlaczyc telefon do radia samochodowego aux

FirstE DAB radio samochodowe kryształowy Sound Car Kit, 2,3" DAB transmiter przenośny DAB+ cyfrowy adapter z Bluetooth, zestaw głośnomówiący, transmiter FM + wyjście Aux + ładowarka samochodowa + odtwarzanie muzyki

301,99  disponible
Amazon.pl
as of 29 sierpnia, 2023 7:43 pm

Características

 • 【Plug & Play】 W przeciwieństwie do zwykłych dużych radia samochodowego, ten transmiter samochodowy DAB jest przenośny i nie wymaga skomplikowanej instalacji, wystarczy podłączyć adapter DAB do zapalniczki samochodowej. Bezprzewodowa transmisja cyfrowego sygnału radiowego firmy Firste DAB/DAB plus radia na istniejący wzmacniacz radia samochodowego dzięki wyjściu AUX lub technologii przekładni FM.
 • 【Stabilny odbiór】 Radio FirstE DAB może automatycznie skanować kanały stacji DAB. Ze specjalną zewnętrzną anteną DAB, sygnał radiowy jest bardzo mocny, bez czasowego dźwięku (Uwaga: to radio Bluetooth DAB nie może odbierać dobrej recepcji w przypadku złego radia, mamy nadzieję, że zrozumieszać)
 • 【Krystaliczny dźwięk】 FirstE adapter samochodowy do radia samochodowego jest lepszy niż tradycyjny transmiter Bluetooth FM w samochodzie, tuner DAB wysyła sygnał cyfrowy zamiast analogowego sygnału radiowego do samochodu, dźwięk jest czysty bez hałasu.
 • 【Trzy tryby zabawy】 Cyfrowy tuner radiowy FirstE zapewnia 3 możliwości wyboru do gry: 1. Radio DAB/DAB + poprzez przekładnię FM lub złącze AUX 3,5 mm, 2. do 32 GB Micro SD/TF HiFi stereo-muzyczne odtwarzanie, 3. odbieranie połączeń muzycznych przez Bluetooth. W międzyczasie jest ona emitowana w czasie rzeczywistym.
 • 【Większy ekran LCD】Ten transmiter DAB jest wyposażony w wyświetlacz LCD o przekątnej 2,3", który jest dobrze czytelny w nocy i w dzień. Pokazuje przychodzący numer telefonu, napięcie akumulatora samochodowego, częstotliwość FM, nazwę stacji radiowej, pogodę, tytuły muzyczne za pomocą karty TF (do 64 G)

Retoo Radio samochodowe z zestawem głośnomówiącym Bluetooth i pilotem zdalnego sterowania, 1 odtwarzacz MP3 DIN z 2 USB do odtwarzania muzyki i ładowania, kolory RGB, tuner radiowy FM i antena z MP3, AUX, RDS, SD, MicroSD

140,72  disponible
Amazon.pl
as of 29 sierpnia, 2023 7:43 pm

Características

 • System Bluetooth – radio samochodowe zostało wyposażone w nowoczesną technologię radiową Bluetooth. Dzięki temu można korzystać z pełnej mocy radia 4 x 50 W, słuchając ulubionej muzyki bezpośrednio z telefonu komórkowego. Ciesz się ulubioną listą odtwarzania firmy Spotify, YouTube lub własną listą odtwarzania. Za pomocą dołączonego pilota zdalnego sterowania można jeszcze bezpieczniej obsługiwać radio.
 • Zestaw głośnomówiący – dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii Bluetooth można nie tylko słuchać muzyki bezpośrednio z telefonu. W ten sposób można łatwo przekształcić swoje radio samochodowe w wysokiej jakości zestaw głośnomówiący. Dzięki głośnikom Twojego samochodu usłyszysz rozmówców wyraźnie i wyraźnie. Dzięki wbudowanemu czułemu mikrofonowi możesz wygodnie rozmawiać bez konieczności zatrzymywania samochodu i korzystania z rąk.
 • Dwa porty USB – radio jest wyposażone w dwa pełnowartościowe porty USB. Jeden z nich może wygodnie naładować telefon lub podłączyć go do ładowarki indukcyjnej. Zapomnij o zapalniczkach samochodowych, które mogą spowodować pożar w samochodzie. Drugie gniazdo USB jest przeznaczone do podłączenia pamięci USB. Nagrywaj ulubione utwory na pendrive USB, podłącz go do portu USB i słuchaj muzyki. Radio posiada również wyjście na karty microSD.
 • Obsługa wielu formatów – radio samochodowe 1 DIN posiada wiele przydatnych funkcji, które sprawiają, że jazda samochodem jest przyjemniejsza. Radio umożliwia oprócz tunera AM FM również odtwarzanie popularnych plików MP3 i WMA z pamięci lub kart microSD. Można również podłączyć urządzenia inne niż Bluetooth za pomocą wyjścia AUX i cieszyć się wspaniałym dźwiękiem z głośników i subwoofera.
 • Łatwa instalacja – cały proces instalacji radia z wyświetlaczem w samochodzie, ciężarówce lub traktorze jest wyjątkowo prosty i krótki. Ogranicza się tylko do demontażu starego radia, podłączenia nowego za pomocą dołączonych kostek ISO (w przypadku niektórych samochodów należy zmienić położenie żółtych i czerwonych przewodów – przeczytaj instrukcję), podłączyć gniazdo antenowe i włożyć radio na swoim miejscu.

Adapter Bluetooth, samochodowy adapter kabla AUX IN z mikrofonem, zestaw głośnomówiący, pasuje do Ford Focus 6000CD

80,28  disponible
2 new from 80,28 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 29 sierpnia, 2023 7:43 pm

Características

 • Moduł Bluetooth jest w pełni odpowiedni do Ford 6000CD (nie pasuje do Sony 6000CD).
 • Wystarczy podłączyć 12-biegunową wtyczkę do gniazda z tyłu radia.
 • Adapter można po prostu podłączyć do tylnego radia, a następnie podłączyć czerwony kabel do 12 V +, a czarny kabel do 12 V.
 • Dostosuj swój telefon lub pad do modułu Bluetooth i wybierz Aux ze swojego radia. Następnie możesz odtwarzać muzykę za pomocą telefonu przez głośniki samochodowe.
 • Umożliwia słuchanie muzyki z telefonu/pada/MP3 (powinny mieć funkcję Blueooth).

Adapter audio Bluetooth, bezprzewodowy samochodowy moduł AUX IN do aktualizacji

18,68  disponible
Amazon.pl
as of 29 sierpnia, 2023 7:43 pm

Características

 • Montaż: zamiennik dla nawigacji Opel Agila 2000-2007 CD 70, zamiennik dla nawigacji Opel Combo 2003-2010 DVD 90 itp.
 • Charakterystyka: Obsługa urządzeń obsługujących bluetooth, bez ograniczeń funkcjonalnych radia samochodowego, można podłączyć do zewnętrznych źródeł dźwięku.
 • Wysoka kompatybilność: Przyjęcie Bluetooth 5.0, wstecznie kompatybilny z innymi protokołami Bluetooth, takimi jak 2.0, 3.0 i 4.0.
 • Główna funkcja: Dopasuj swój telefon lub tablet do modułu Bluetooth i możesz używać telefonu do odtwarzania muzyki przez głośniki samochodowe.
 • Łatwa obsługa: łatwa instalacja, wystarczy podłączyć wtyczkę do gniazda z tyłu radia, podłączyć i grać, obsługiwać wybierz Aux z radia.

Ejoyous Adapter samochodowy do Ford 6000 CD, samochodowy adapter modułu kabla AUX‑IN, z mikrofonem, zestaw głośnomówiący, do Focus C-MAXonwards Fiesta Gala-xy Trans

33,11  disponible
Amazon.pl
as of 29 sierpnia, 2023 7:43 pm

Características

 • 【Kompatybilność】 Ten adapter samochodowy jest odpowiedni do Forda 6000CD (nie nadaje się do Sony 6000CD), odpowiedni dla Focus 2004 i nowszych, : od 2002, C-MAX: 2005 r. i nowsze, Fiesta: 2005 r. i nowsze, Gala-xy: 2006 r. i nowsze, : 2000 6 onwards; przed zakupem należy sprawdzić numer modelu
 • Łatwy w użyciu: Ten adapter modułu kabla AUX‑IN do samochodu umożliwia dopasowanie telefonu lub tabletu do modułu, a następnie wybierz Aux z radia, a następnie możesz używać telefonu do odtwarzania muzyki przez głośniki samochodowe, wygodne i praktyczne
 • Łatwy montaż: Możesz podłączyć ten adapter z tyłu radia, a następnie podłączyć czerwony przewód do 12 V + i czarny przewód do 12 V; proces instalacji jest łatwy i wygodny, możesz bezpośrednio wymienić stare lub uszkodzone części
 • Trwały materiał: Ten adapter samochodowy jest wykonany z wysokiej jakości materiału ABS o wysokiej wytrzymałości i dobrej wytrzymałości; wbudowany drut miedziany z dobrym kontaktem i responsywnym podłączaniem; kompaktowy rozmiar, lekki i przenośny, łatwy do przenoszenia i przechowywania
 • 【Gwarancja jakości】 Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić wysokiej jakości produkty i przemyślane usługi. Jeśli masz jakiekolwiek pytania podczas zakupu, skontaktuj się z nami; odpowiemy na Twoje pytania w ciągu 24 godzin

Bezprzewodowy moduł Samochodowy Bluetooth Stabilny Transfer Danych High Fidelity 8-pinowy Adapter do Radia Samochodowego Aux

25,60  disponible
Amazon.pl
as of 29 sierpnia, 2023 7:43 pm

Características

 • Transmisja o dużej pojemności: stabilna transmisja danych między urządzeniami i wysoka wierność, specjalnie zaprojektowana dla miłośników muzyki.
 • Idealne dopasowanie: możesz słuchać muzyki z telefonu, pada, mp3 (mają funkcję bluetooth). Zgodnie z projektem portu samochodowego, bezprzewodowy adapter muzyczny Bluetooth odpowiedni do użytku samochodowego.
 • Plug and Play: wersja Bluetooth 5.0, obsługa 4.0, 3.0, 2.0, 5.0. Wystarczy podłączyć złącze do gniazda z tyłu radia.
 • Dotyczy modelu: radiowy adapter stereo aux, wspaniały zamiennik dla Suzuki Swift Vitara Jimny Audio (tylko dla 8 pinów).
 • Bluetooth Music Adapter: Dopasuj swój telefon lub pad do modułu bluetooth i wybierz Aux z radia, a następnie możesz używać telefonu do odtwarzania muzyki przez głośniki samochodowe.

Samochodowy Bluetooth AUX IN Adapter do Kabla z Mikrofonem Zestaw Głośnomówiący Moduł Samochodowy Bluetooth Auto Złącze Audio Pasuje do Ford Focus 6000CD

31,75  disponible
Amazon.pl
as of 29 sierpnia, 2023 7:43 pm

Características

 • Pasuje do: moduł bluetooth całkowicie pasuje do forda 6000CD (nie do sony 6000CD).
 • Automatyczne złącze audio: wystarczy podłączyć 12-pinowe złącze do gniazda z tyłu radia, wygodne w użyciu.
 • Łatwy w użyciu: możesz po prostu włożyć ten adapter do tylnego radia, a następnie podłączyć czerwony przewód do 12 V +, czarny przewód do 12 V-.
 • Adaptery Bluetooth: Dopasuj telefon lub pad do modułu bluetooth i wybierz Aux z radia, a następnie możesz używać telefonu do odtwarzania muzyki przez głośniki samochodowe.
 • Samochodowy adapter do kabla Bluetooth AUX IN: umożliwia słuchanie muzyki z telefonu/padu/MP3 (powinny mieć funkcję bluetooth).

Kabel Audio Bluetooth, Kabel Bluetooth AUX-IN, Samochodowy Kabel Audio AUX 3,5 Mm/0,14 Cala Bezprzewodowy Adapter Odbiornika Bluetooth Radio HIFI Muzyka Akcesoria Samochodowe

25,48  disponible
2 new from 25,46 zł
Amazon.pl
as of 29 sierpnia, 2023 7:43 pm

Características

 • [Bluetooth 5.0]: wersja Bluetooth 5.0, szybka transmisja bez zniekształceń; Jest szybszy i wyraźniejszy niż 4.0/4.2, zapewnia bezstratną transmisję dźwięku Hi-Fi dla krystalicznie czystych połączeń telefonicznych i muzyki
 • [Wygodny i praktyczny]: po prostu podłącz i graj, łatwa instalacja, znajdź interfejs muzyczny, a następnie podłącz, podłącz urządzenie za pomocą kabla bluetooth i możesz odtwarzać muzykę w swoim urządzeniu przez samochód
 • [Mocne zastosowanie]: dla różnych marek pojazdów, zgodnie z interfejsem zarezerwowanym za oryginalnym hostem samochodowym, wyposażonym w różne złącza do podłączenia
 • [Łatwa obsługa]: Dopasuj swój telefon lub tablet do modułu bluetooth i wybierz Aux z radia, a następnie możesz używać telefonu do odtwarzania muzyki przez głośniki samochodowe
 • [Jak zainstalować]: Należy podłączyć odbiornik USB bluetooth, obsługa USB 5 V zasilania; Musi podłączyć aux 3.5mm/0.14in, następnie bluetooth może odczytać dźwięk z samochodu lub innego odtwarzacza audio

Akozon odtwarzacz mp3 ładowarka samochodowa, 3,5 mm AUX o wejście radio odtwarzacz MP3 telefon komórkowy kabel adaptera do 3/6

18,96  disponible
Amazon.pl
as of 29 sierpnia, 2023 7:43 pm

Características

 • Kabel adaptera AUX 3,5 mm pasuje do większości odtwarzaczy muzycznych z AUX 3,5 mm, takich jak MP3, MP4, telefon komórkowy, GPS itp
 • Pasuje do większości odtwarzaczy muzyki z AUX 3,5 mm, takich jak MP3, MP4, telefon komórkowy, GPS itp
 • Plug and Play: Bezpośrednie dopasowanie, łatwe podłączenie i instalacja. Wystarczy podłączyć go do gniazda słuchawkowego odtwarzacza i cieszyć się muzyką z pełnym dźwiękiem stereo. Odtwarzaj swoje ulubione piosenki z dźwiękiem w wysokiej rozdzielczości dzięki samochodowemu stereo.
 • Jakość bez strat dźwięku: Odtwarzaj swoje ulubione piosenki w wysokiej rozdzielczości za pomocą samochodowego zestawu stereo.
 • Łatwy w użyciu, podłącz bezpośrednio, nie wymaga modyfikacji

12Pin Bluetooth Aux Adapter Radia Samochodowego RD4 Muzyka Aux Telefon Telefoniczny Bezprzewodowy Adapter MIC Stereo Cyfrowe Media Odbiorniki Nadające Się Do Peugeot

84,80  disponible
Amazon.pl
as of 29 sierpnia, 2023 7:43 pm

Características

 • Dotyczy-moduł Bluetooth jest używany do radia RD4, które jest szeroko stosowane i pasuje do peugeota. Pasuje do Citroena.
 • ŁATWY W UŻYCIU - Wystarczy podłączyć 12-stykowe złącze do gniazda z tyłu radia, a następnie podłączyć czerwony przewód do 12 V +, a czarny przewód do 12 V-.
 • JAK KORZYSTAĆ - Adapter bluetooth aux może dopasować telefon komórkowy lub tablet do modułu Bluetooth, a następnie wybrać AUX z radia, a następnie możesz używać telefonu komórkowego do odtwarzania muzyki przez głośniki samochodowe.
 • MATERIAŁ WYSOKIEJ JAKOŚCI - Adapter mikrofonu do radia samochodowego wykorzystujący wysokiej jakości materiały ABS, odporne na zużycie, odporne na wysokie temperatury i mają długą żywotność.
 • PRZENOŚNY-Kompaktowy kształt, lekki i przenośny, nie zajmuje miejsca i można go umieścić w dowolnym miejscu.
/* */ Go up

Kontynuując korzystanie z witryny, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.