gra w pytania dla par

ZENAGAME Together – gra dla par – 150 kart do gry do poprawy wspólnej komunikacji i żeby lepiej poznać partnera, pytania dla par – idealna gra karciana dla par, na prezent

49,99  disponible
Amazon.pl
as of 1 grudnia, 2023 11:04 am

Características

 • Gry dla par, graj tak często jak chcesz – z wielką miłością, firma Zenagame stworzyła tę grę dla par ze 150 kartkami, która nigdy Ci się nie znudzi. Ta gra karciana w języku niemieckim jest podzielona na 3 talie po 50 kart, dzięki czemu możesz stopniowo odkrywać karty, a gra pozostanie urozmaicona i zabawna.
 • 3 kategorie – słuchanie, komunikacja i argumentacja to 3 najważniejsze czynniki w związkach z inną osobą. Z tego powodu opracowano 3 kategorie, w których można pokazać swoje specjalne umiejętności: Odpowiadaj na pytania i komunikuj się ze sobą. Pozwól swojemu partnerowi odpowiadać i słuchaj go. W kategorii „odpowiedzi obojga” można mówić bez ogródek, ponieważ tutaj nie ma tabu.
 • Poznaj swojego partnera (lepiej) – ta gra służy jako motywacja do głębokich rozmów o różnych, interesujących tematach (rodzinie, sobie, przyszłości, relacjach...). Pomoże Ci się otworzyć, a wasz związek stanie się jeszcze bardziej intensywny. Niezależnie od tego, czy jesteście razem od niedawna czy jesteście już małżeństwem od lat – ta gra zapewni Ci kilka wspaniałych chwil z Twoim chłopakiem lub dziewczyną.
 • Mała i kompaktowa – ponieważ ta kompaktowa gra karciana jest mniejsza niż książka, można ją wszędzie ze sobą zabrać. Ta gra karciana dla par jest łatwa w transporcie i można w nią grać wszędzie: Niezależnie od tego, czy na imprezie, na urlopie, na sofie, w restauracji lub przed kominkiem, graj wszędzie, gdzie chcesz spędzić romantyczny wieczór ze swoim partnerem.
 • Idealne prezenty dla pary – nasze gry dla par to idealny pomysł na prezent na walentynki, Boże Narodzenie, urodziny, są optymalnym rozwiązaniem, aby dowiedzieć się więcej o Twoim partnerze. Nie kupuj kart podarunkowych, ale kup jedną z naszych gier karcianych dla par jako prezent dla partnera!

Toddmomy 1 Zestaw Przenośny Szachownica Zabawki Sportowe Kryty Zestaw Do Gry W Piłkę Nożną Gry Stołowe Stoły Do ​​Gry Do Pokoju Gier Pytania Dla Ludzi Pary Mini Gry Planszowe Stół Do

100,19  disponible
Amazon.pl
as of 1 grudnia, 2023 11:04 am

Características

 • Interaktywna gra w piłkę nożną pulpicie - mini gra w piłkarzyki to rodzinna rozrywka przyjęcie urodzinowe i prezenty festiwalowe.
 • Stół do gry planszowej - gra planszowa do gry w piłkę nożną może również pielęgnować poczucie rywalizacji u dzieci.
 • Mini gra w piłkarzyki - dzięki dobremu materiałowi i niskiej cenie możesz kupić ten zabawny zestaw do gry w piłkarzyki w bardzo dobrej cenie.
 • Gry stołowe - mały rozmiar, niewielka waga, wygodne w użyciu i przechowywaniu oraz nie zajmują zbyt dużo miejsca.
 • Stołowa gra w piłkarzyki - dzieci mogą grać w gry ze swoimi przyjaciółmi, co może pomóc im bardziej harmonijnie się dogadać, a także może wzmocnić poczucie rywalizacji dziecka.

REALIZACJE - Deck kart - Zabawna gra dla par - 52 pytania, aby zobaczyć, jak dobrze znasz swojego partnera - prezent na randkę i zaręczyny - Rozpoczęcie rozmowy

99,99  disponible
Amazon.pl
as of 1 grudnia, 2023 11:04 am

Características

 • ❤ intymne połączenie – te karty powstało z doradztwa – stworzone przez zespół trenerów, którzy szukają sposobów, aby pomóc swoim parom połączyć się z bliskimi, zyskać przygód i znaleźć cel.
 • ❤ Wejdź do świata swojej pupy - popraw swoje umiejętności komunikacyjne, poznaj się lepiej i baw się dobrze.
 • ❤ Randki i wycieczki drogowe – niektóre pary używają ich w nocy datowe lub podczas podróży samochodowej, podczas gdy inne pary używają ich jako cotygodniowy punkt dyskusji (dzięki czemu kończą się w ciągu roku).
 • ❤ PYTANIA, KTÓRY NIE POTRZYMAŁY, KTÓRY NIE POTRZYMAŁY – tematy obejmują wszystko w związkach, w tym komunikację, intymność, rozszerzona rodzina, przyjaciele, finanse, rozwiązywanie konfliktów, duchowy fundację, randki, rodzicielstwo, nawyki, samoocenę, żałoby i wiele innych.
 • ❤ Idealne na randki/pary! Zarówno przedmałżeńskie, jak i małżeńskie pary beta-przetestowaliśmy te pokłady i wszyscy mieli się dobrze, robiąc to! Randki pary powiedziały, że to pomogło im naprawdę lepiej się poznać, a to pogłębiło ich relacje. Opis produktu

BRIGHTFUFU 10 Arkuszy Pytania Dotyczące Bingo Dla Nowożeńców Karty Wieczoru Randkowego Gry Weselne Nowatorskie Karty Do Gier Zapasy Na Imprezę Zdrapki Sprzyja Papier Karta Pary Uczcić Randki

30,39  disponible
Amazon.pl
as of 1 grudnia, 2023 11:04 am

Características

 • Gry karciane dla par - to proste i nowatorskie rekwizyty do gier towarzyskich, które z łatwością zapewnią ci zabawę.
 • Karty do rozmów dla par — doskonały pomysł na rozrywkę na wieczór panieński, przyjęcia, przyjęcia zaręczynowe, a nawet wesela.
 • Karty do gry weselnej – wyjątkowy i zabawny dodatek do każdej uroczystości, promujący interakcję i kontakty towarzyskie.
 • Wielofunkcyjna karta do gry - wykonana z doskonałym kunsztem, bezpieczna, piękna, wygodna i praktyczna, a do tego można ją łatwo używać.
 • Karty-to kreatywne i nowatorskie rekwizyty do gier, będzie to dobry wybór rekwizytów na imprezę.

Sosoport 1 Zestaw Pytania Do Par Ludzkich Gra Planszowa w Piłkarzyki Zabawka Do Gry Na Biurko Stół Do Piłkarzyków Dla Dzieci Minigra w Piłkarzyki Abs Pulpit Wojownik Dziecko

74,69  disponible
Amazon.pl
as of 1 grudnia, 2023 11:04 am

Características

 • Gra w piłkę nożną-wykonanie tego produktu jest doskonałe i będziesz miał dobre doświadczenie w jego używaniu.
 • Stół do gry planszowej - mini zestaw do gry w piłkarzyki to rodzinne przyjęcie urodzinowe i prezenty festiwalowe.
 • Gry w piłkę nożną-- ⚽ interaktywna gra w piłkarzyki stołowe piłkarzyki zabawka biurko gra w piłkę nożną mini gra w piłkę nożną. drążek punktowy zwiększa rywalizacyjny charakter gry, jednocześnie zwiększając zainteresowanie dzieci grą, aby cieszyć się czasem rodzinnym i imprezowym dzięki tej planszowej grze wyścigowej dla 2 graczy.
 • Stoły do ​​gier do pokoju gier-- ⚽ dzieci mogą grać w gry ze swoimi przyjaciółmi, co może pomóc im bardziej harmonijnie się dogadać, a także może wzmocnić poczucie rywalizacji u dzieci. ta zabawka z mocnym mocowaniem śrubowym, dzięki czemu konstrukcja jest stabilna i mocna oraz niełatwa do odkształcenia.
 • Piłkarzyki-- ⚽ mini gry w piłkarzyki, interaktywna gra w piłkarzyki, piłkarzyki piłka nożna pinball stołowe sportowe gry planszowe, koordynacja ręka-oko rodzic-dziecko dla rodziny. ta przenośna planszowa gra w piłkę nożną jest odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych. wystarczająco mały, aby dzieci mogły go łatwo obsługiwać, wystarczająco mocny, aby

HONMEET 1 Zestaw Piłkarzyki Stół Do Gry Rodzinne Gry Stołowe Pytania Do Par Ludzkich Zabawka Do Walki w Piłkę Nożną Stół Do Piłkarzyków Dla Dzieci Rodzic-dziecko Abs Przenośny Pulpit

89,69  disponible
Amazon.pl
as of 1 grudnia, 2023 11:04 am

Características

 • Gra w piłkę nożną-- ⚽ mini gra w piłkę nożną stole do gry w piłkę nożną do pokoju gier. klasyczna mini gra planszowa, wykonana z materiału abs, bezpieczna i . łatwy w użyciu i obsłudze. najlepszy wybór zabawek dla dzieci.
 • Stołowa gra w piłkarzyki-przez zabawkę mini gra w piłkarzyki i wzmacnia umiejętności motoryczne, rozszerzając koncentrację dzieci.
 • Gry w piłkę nożną-piłkarzyki sprzyjają zabawce w piłkarzyki, która ćwiczy koordynację ręka-oko dziecka i poprawia refleks dzieci.
 • Piłkarzyki - stołowe gry sportowe piłkarzyki wykonane są z wysokiej jakości materiału, który może wytrzymać długotrwałe użytkowanie.
 • Gry stołowe-piłkarzyki wykonane są z wysokiej jakości materiału, który może wytrzymać długotrwałe użytkowanie.

TAK LUB NIE - Tak, LUB NIE. Zgadnij odpowiedzi Twoich przyjaciół. Najbardziej szczera i zabawna gra karciana. Gra Pytania W HISZPAŃSKIE, 10 graczy

43,82  disponible
Amazon.pl
as of 1 grudnia, 2023 11:04 am

Características

 • Gra w HISZPAŃSKI. Jeśli o tych liniach umieścisz język: Niemiecki to błąd Amazon, który staramy się poprawić. Ta gra zawiera instrukcje, karty i konto na Instagramie w języku hiszpańskim, a w rzeczywistości pomysł i projekt są oryginałami hiszpańskimi.
 • Ilu z was pływałoby z rekinami? Czy zrobiłbyś nudyzm na plaży? Odpowiedz osobiście, używając swoich kart TAK/NIE i graj! Zgadniecie, na co odpowiedzieli twoi przyjaciele? Kto kłamie? Która para jest lepsza? Do 5 różnych sposobów gry!
 • 54 karty, 5 trybów gry i instagram z ponad 150 pytaniami. Od 15 lat. 4-10 graczy
 • Gra dla przyjaciół, grup, rodzin itp. 5 różnych sposobów gry: zgadnij liczbę Tak, odkryj kłamcę, graj dla par itp.
 • Najlepszy prezent dla niewidzialnego przyjaciela - całkowicie oryginalna gra planszowa. Zestaw do picia lub bez picia. Gra imprezowa. z Alcrey

Family Challenge - Rodzinne gry planszowe - Zabawne pytania i wyzwania dla dzieci i dorosłych - Gra karciana od 8 lat autorstwa Osmooz

86,99  disponible
2 new from 86,99 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 1 grudnia, 2023 11:04 am

Características

 • Family Challenge to idealna gra do rodzinnej zabawy podczas nauki nowych rzeczy o sobie nawzajem!
 • Udaj sobie wyzwanie dzięki 180 kartom, odpowiadając na pytania, aby określić, kto z Ciebie najlepiej zna swoją rodzinę, jednocześnie wspólnie wykonując niezwykłe wyzwania i minigry.
 • Super prosta koncepcja: każda kolej, wybierz kartę, przeczytaj pytanie i już idziesz. Pierwszy 7-punktowy gracz zostaje wybrany zwycięzcą!
 • Sześć różnych kategorii kart, aby urozmaicić zabawę i bawić się między dziećmi i rodzicami. Czatuj i odkrywaj na nowo swoich bliskich dzięki tej rodzinnej grze karcianej!
 • Gra drukowana w Europie i przyjazna dla środowiska. Odpowiedzialny papier ekologiczny i 1% zysków przekazywane organizacjom charytatywnym. Od twórców bestsellerowych gier dla par: Osmooz

Miasto Land Love by snaPmee / gra dla par / gra dla par alternatywa dla losbox i bonów / prezent na Walentynki, urodziny, rocznicę / 50 arkuszy DIN A4

61,86  disponible
Amazon.pl
as of 1 grudnia, 2023 11:04 am

Características

 • Pokochasz to: klasyczna gra "Stadt-Land" na nowo nałożona dla mężczyzn i kobiet oraz dla par zakochanych tej samej płci.
 • POMYSŁ NA PREZENT: Dla partnerki, partnerki, chłopaka, dziewczyny, pary młodej na zaręczyny lub rocznicę dla męża i żony. Słodki pomysł na prezent pełen dowodów miłości.
 • Wspaniałe wzornictwo: prawie już dekoracja, tak piękna! Utrzymany w kolorze różowym z osłoną ochronną, dzięki czemu boki nie brudzą się ani nie pogniatają.
 • Wyprodukowano w Niemczech: wysokiej jakości druk, łatwe do opisania strony i brak plastikowych odpadów dzięki zbędnemu opakowaniu foliowym.
 • GWARANCJA SATYSFAKCJI: Bez względu na to, co nie powinno Ci się spodobać. Napisz do nas natychmiast, a my znajdziemy dla Ciebie kultowe rozwiązanie.

Party or Naughty – Original (Dutch) – The Ultimate Drink Game | gra imprezowa

 out of stock
Amazon.pl
as of 1 grudnia, 2023 11:04 am

Características

 • Nigdy więcej nie nudzisz się – zmiana zadań i pytań nigdy nie doczeka na tę grę karcianą, która sprawia, że w każdy weekend masz coś przyjemnego do zrobienia.
 • Poznaj się lepiej – zadając sobie nawzajem pytania, których normalnie nigdy nie zadajemy, poznasz się lepiej.
 • Idealny do picia – niezależnie od tego, czy pijesz lub po prostu spędzasz wieczór na drinka w domu, dzięki tej grze na picie będziesz na pożądanym poziomie, zanim się dowiesz.
 • Zapewnia różnorodność – w grze na picie Party or Naughty znajdziesz najbardziej różnorodne pytania i zadania na zabawny wieczór z przyjaciółmi lub dziewczynami.
/* */ Go up

Kontynuując korzystanie z witryny, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.