glosnik bluetooth do samochodu

ORIA Nadajnik FM Bluetooth do samochodu, ulepszony, bezprzewodowy adapter do radia samochodowego, uniwersalna ładowarka samochodowa z podwójnym ładowaniem USB, połączenia głośnomówiące, odtwarzacz muzyczny, obsługuje kartę TF i dysk USB

55,99  disponible
2 new from 55,99 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 1:49 pm

Características

 • Podwójny port USB i bezpieczne ładowanie – ma dwa porty ładowania USB, jeden obsługuje ładowanie 1 A, a drugi obsługuje ładowanie 2,4 A. Może ładować dwa urządzenia jednocześnie i posiada zabezpieczenie przed przeładowaniem. Urządzenie jest bezpieczniejsze podczas ładowania
 • 【Połączenie bez użycia rąk】Technologia transmisji Bluetooth 5.0 umożliwia szybkie połączenie i stabilny sygnał. Automatyczne podłączenie zapamiętywanych sparowanych po włączeniu zasilania. Przycisk funkcji obrotu umożliwia łatwe wybieranie kanałów FM i odtwarzanie/pauzowanie/odbieranie / rozłączanie połączeń telefonicznych
 • Unikalna konstrukcja LED – ten nadajnik FM został zaprojektowany z niebieskimi diodami LED, możesz wyraźnie zobaczyć przycisk w ciemności. Automatycznie włącza się i pokazuje poziom naładowania akumulatora w samochodzie. Ułatwia obsługę i bezpieczną jazdę podczas jazdy nocą
 • Doskonały krystalicznie czysty dźwięk stereo HI-FI – wbudowany mikrofon z technologią redukcji szumów CVC zapewnia pełną jakość dźwięku dupleksu, zapewnia rozmowę głosową bez użycia rąk i nawigację. Pełny zakres częstotliwości radiowych FM od 87,5 do 108,0 MHz jest szerszy niż zwykłe nadajniki
 • Szeroka kompatybilność – ten ulepszony nadajnik FM obsługuje odtwarzanie muzyki przez Bluetooth, kartę TF i dysk USB, a także automatycznie wykrywa i odtwarza muzykę w formacie MP3/WMA/FLAC/WAV/APE. Kompatybilny z większością urządzeń dostępnych na rynku. Zapewniamy 45-DNIOWĄ GWARANCJĘ ZWROTU PIENIĘDZY I ROCZNĄ GWARANCJĘ

Anker Soundsync Odbiornik Bluetooth do strumieniowego przesyłania muzyki z Bluetooth 5.0, 12-godzinny czas pracy baterii, rozmowy w trybie głośnomówiącym, do samochodu, słuchawki, głośniki

152,99  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 1:49 pm

Características

 • Bluetooth 5.0: najnowsza technologia Bluetooth zapewnia wyjątkowo stabilne połączenie.
 • Bezprzewodowe przesyłanie muzyki: przesyłaj strumieniowo muzykę do słuchawek i głośników innych niż Bluetooth.
 • Wyjątkowa żywotność baterii: ciesz się nawet 12 godzinami odtwarzania.
 • Połączenia w trybie głośnomówiącym: podłącz do samochodu i odbieraj połączenia podczas jazdy.
 • Podwójne parowanie: podłącz dwa urządzenia Bluetooth jednocześnie, aby słuchać muzyki, wykonywać połączenia telefoniczne i nie tylko.

Tribit Przenośny głośnik Bluetooth XSound Plus 2, bezprzewodowy głośnik 30 W z XBass, IPX7, 24 godziny odtwarzania, dźwięk stereo, głośnik Bluetooth 5.3, na imprezę, do samochodu, podróży

299,99  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 1:49 pm

Características

 • "Ten mały głośnik Bluetooth to potajemnie potężny zestaw z dźwiękiem wypełniającym pomieszczenie "(ZDNET)
 • Dźwięk zmierzchu 30 W: wyposażony w przetworniki neodymowe Full Range ten głośnik Bluetooth zapewnia doskonałą przejrzystość. Zaawansowany DSP i wzmacniacze z opatentowanym algorytmem XBass podnoszą Twoje wrażenia słuchowe bez użycia kabli na nowy poziom.
 • 24 godziny odtwarzania: ciesz się nieprzerwaną muzyką z naszym głośnikiem radiowym. Technologia RunStretch zapewnia dłuższy czas pracy baterii podczas podróży lub w samochodzie i zapewnia imponujący dźwięk przez cały dzień.
 • Połączenie jednym kliknięciem zapewnia nieskazitelne stereo: Zwiększ dźwięk dzięki bogatemu dźwiękowi stereo z naszego głośnika Bluetooth. Połącz się bez wysiłku, aby w domu i na zewnątrz zawsze i wszędzie cieszyć się imponującymi wrażeniami.
 • Dźwięk outdoorowy, Bluetooth 5.3: wyposażony w Bluetooth 5.3, XSound Plus 2 zapewnia bezprzewodowy zasięg do 150 m, idealnie nadaje się do użytku na zewnątrz. Ponadto można go bez problemu sparować z bezprzewodowym głośnikiem StormBox Flow, aby poprawić wrażenia dźwiękowe.

Avantree Roadtrip - zestaw głośnikowy Bluetooth i bezprzewodowy nadajnik FM 2 w 1 do samochodów z zestawem głośnomówiącym 6 W, wbudowanym mikrofonem i wielopunktowym złączem do telefonu komórkowego

249,00  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 1:49 pm

Características

 • [Samochodowy zestaw głośnomówiący i nadajnik FM 2 w 1] Roadtrip działa jako samochodowy zestaw głośnomówiący Bluetooth do odbierania połączeń za pomocą smartfona z funkcją Siri Assistant do wykonywania połączeń, wysyłania SMS-ów lub uzyskiwania wskazówek dojazdu. Po drugie, użyj Roadtrip jako nadajnika FM, aby przesłać dźwięk połączenia lub muzykę do samochodowego systemu stereo, konfigurując wolny kanał FM.
 • [Połączenia krystalicznie czyste] Dzięki podwójnym głośnikom o mocy 3 W zawsze wyraźnie słyszysz rozmowy, a wbudowany podwójny mikrofon z technologią redukcji szumów zapewnia najwyższą klarowność połączeń zarówno w przypadku połączenia, jak i osoby dzwoniącej – niezależnie od tego, czy poruszasz się po autostradzie, czy w ruchu ulicznym odgłosy.
 • [Jakość dźwięku HiFi] Pomimo kompaktowej konstrukcji Roadtrip jest wyposażony w dwa wewnętrzne głośniki o mocy 3 W. W przeciwieństwie do innych głośników samochodowych Bluetooth dostępnych na rynku, mocne podwójne głośniki multimedialne o mocy 3 W zapewniają wysoką wierność, ostry dźwięk i głośniejszą głośność połączeń, dzięki czemu można słyszeć głos z rozmowy telefonicznej ponad hałasem otoczenia.
 • [Automatyczne włączanie / wyłączanie] Dla Twojej maksymalnej wygody, gdy opuścisz samochód, a Twoje urządzenie Bluetooth rozłączy się z Roadtrip, zostało ono zaprojektowane tak, aby automatycznie się wyłączało. Po powrocie do samochodu wbudowany czujnik ruchu Roadtrip wykryje Twoją obecność, włączy się i automatycznie połączy z urządzeniem po otwarciu drzwi.
 • [Połączenie wielopunktowe] Podłącz dwa telefony w tym samym samochodzie do Roadtrip i uzyskaj możliwość odbierania połączeń telefonicznych z każdego z nich. Niezależnie od tego, który telefon odbierze najnowsze połączenie przychodzące, będziesz mógł je odebrać, korzystając z zestawu głośnomówiącego Roadtrip. Umożliwia także podłączenie dwóch telefonów, dzięki czemu można korzystać z nadajnika FM i przesyłać strumieniowo dwie różne listy odtwarzania muzyki przez głośniki samochodowe.

MMOBIEL Aux Bluetooth Odbiornik Samochodowy USB 3,5 mm AUX Bluetooth - Adapter Bluetooth USB-A do Gniazda 3,5 mm z Mikrofonem Odbiornik do Słuchania Muzyki i Prowadzenia Rozmów w Trybie Głośnomówiącym

35,00  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 1:49 pm

Características

 • Adapter Samochodowy Bluetooth USB na AUX - odbiornik Bluetooth USB na AUX umożliwia przekształcenie dowolnego urządzenia ze złączem jack 3,5 mm w głośnik Bluetooth. Jeśli radio samochodowe ma wejście jack, ten nadajnik Bluetooth może być używany jako zestaw samochodowy. Oprócz tego adapter posiada wiele innych przydatnych funkcji.
 • Słuchanie Muzyki i Odtwarzanie Dźwięku - Muzyka i dźwięk nawigacji mogą być odtwarzane przez głośniki samochodowe dzięki połączeniu Bluetooth. Aby zapewnić najlepszą jakość dźwięku, zalecamy sterowanie głośnością za pomocą telefonu i ustawienie głośności głośników samochodowych na możliwie najniższym poziomie. Głośność głośników samochodowych należy zwiększać dopiero po ustawieniu maksymalnej głośności telefonu.
 • Rozmowy w Trybie Głośnomówiącym - dzięki wbudowanemu mikrofonowi ten adapter samochodowy Bluetooth umożliwia prowadzenie rozmów w trybie głośnomówiącym przez głośniki samochodowe. Po podłączeniu telefonu do adaptera dźwięk połączenia jest odtwarzany przez głośniki samochodowe, a głos użytkownika jest słyszalny przez mikrofon.
 • Wielofunkcyjny Adapter Bluetooth - Oprócz zastosowania w samochodzie, odbiornik Bluetooth AUX może być używany w wielu innych sytuacjach. Nadajnik jest kompatybilny z głośnikami, amplitunerami, telewizorami i innymi urządzeniami odtwarzającymi, jeśli obecne jest złącze USB-A do zasilania, a urządzenie odtwarzające ma złącze jack 3,5 mm. To sprawia, że jest to jeden z najwygodniejszych adapterów na rynku.
 • Instalacja Adaptera Radiowego Bluetooth - Instalacja nadajnika Bluetooth jest bardzo prosta. Podłącz wtyczkę USB-A adaptera do portu USB-A źródła zasilania, aby zasilić nadajnik. Następnie podłącz przewód AUX do gniazda 3,5 mm urządzenia odtwarzającego. Adapter jest teraz gotowy do połączenia przez Bluetooth z urządzeniem Bluetooth.

AGPTEK Zestaw głośnomówiący do samochodu, Bluetooth 5.3, zestaw głośnomówiący do GPS, wbudowany mikrofon, głośnik, muzyka, gniazdo na kartę TF, automatyczne ponowne połączenie, do Siri i Google

119,89  disponible
2 new from 119,89 zł
4 used from 105,99 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 1:49 pm

Características

 • ✅ 【Łatwe użytkowanie】Ciesz się wyraźniejszymi rozmowami i doskonałą muzyką bez przerwy za pomocą zestawu głośnomówiącego. WSKAZÓWKI: Proszę używać normalnej wtyczki. Jeśli używasz szybkiego ładowania przez dłuższy czas, ładowarka IC może ulec uszkodzeniu.
 • Szybkie połączenie Bluetooth 5.3, obsługuje automatyczne wyłączanie i ponowne połączenie (wykrywanie grawitacji). Długie naciśnięcie przycisku połączenia w zestawie głośnomówiącym, aktywuj Siri lub Asystenta Google, pomaga odbierać połączenia telefoniczne, SMS lub odzyskać trasę, bezpieczniej podczas jazdy.
 • Regulacja dźwięku: wyposażony w praktyczny, duży regulator dźwięku do regulacji głośności, obsługa jest bardziej intuicyjna i prosta. Za pomocą przycisku One-Touch wł./wył. można łatwo sterować statusem. Odtwarzaj muzykę przez Bluetooth lub kartę TF, dziel się swoimi ulubionymi piosenkami z przyjaciółmi lub rodziną (długie naciśnięcie przycisku M, aby zmienić tryb karty TF/Bluetooth).
 • 【Łatwe i łatwe użytkowanie】Po 2 godzinach pełnego ładowania, muzyka: 16 godzin; zestaw głośnomówiący: 20 godzin (głośność 40%). Wskazówki: im wyższa głośność, tym krótszy czas pracy baterii. Obsługuje formaty muzyczne MP3 i WMA. Kabel do ładowania wchodzi w zakres dostawy.
 • Zestaw głośnomówiący AGPTEK - zestaw głośnomówiący AGPTEK do samochodu, nie tylko w samochodzie, ale również w kuchni, na przyjęciu urodzinowym lub w podróży itd. Wystarczy nosić go na osłonie przeciwsłonecznej lub innych przedmiotach, słuchać ulubionej muzyki i swobodnie rozmawiać.

Rolgno Bluetooth 5.3 Adapter samochodowy, [Podłącz i używaj] Odbiornik Bluetooth 3,5 mm Jack Zestaw głośnomówiący Bluetooth, wbudowany mikrofon Hi-FI do stereo/głośników/przewodowych słuchawek

64,99  disponible
3 new from 64,99 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 1:49 pm

Características

 • [Podłącz i używaj] Wystarczy podłączyć adapter jack Bluetooth do gniazda 3,5 mm AUX i zasilać go przez USB. Dzięki tej specjalnej konstrukcji automatycznie włącza się po uruchomieniu samochodu, dzięki czemu nie musisz się już martwić o żywotność baterii. Kolejną niespodzianką jest to, że automatycznie podłączy poprzednio sparowane urządzenie po włączeniu zasilania za pomocą funkcji pamięci.
 • [Technologia Bluetooth 5.3] Samochodowy jack Bluetooth wykorzystuje najnowszą technologię Bluetooth 5.3, która zapewnia bardziej stabilne połączenie, mniejsze opóźnienia i większą redukcję szumów, umożliwiając stabilne połączenie z prędkością 10 m bez opóźnień. Ciesz się wysoką jakością dźwięku nawet w strefach o dużych zakłóceniach sygnału z większymi osiągnięciami technicznymi.
 • [Muzyka Hi-Fi i Krystalicznie czyste połączenia] Nasz jack Bluetooth wykorzystuje profesjonalny chip dekodera audio HD, dzięki czemu możesz cieszyć się wysokiej jakości przesyłaniem strumieniowym muzyki. Technologia tłumienia szumów CVC8.0 pomaga usunąć echo i blokować inwazyjny hałas z tła, zapewniając komfortowe wrażenia podczas rozmów z najwyższą przejrzystością.
 • [Rozmowy w trybie głośnomówiącym i asystent głosowy] Dzięki wysokiej jakości wbudowanemu mikrofonowi, nasze gniazdo samochodowe Bluetooth umożliwia prowadzenie rozmów głośnomówiących (przycisk MFB do odbierania/rozłączania/odrzucania/ponownego wybierania), zapewniając bezpieczniejszą jazdę bez rozpraszania uwagi. Aktywuje również asystenta głosowego, możesz aktywować tę funkcję, naciskając przycisk MFB przez 2 sekundy.
 • [Szeroka kompatybilność] Wyposażony w kabel AUX 3,5 mm, nasz odbiornik Bluetooth jack nadaje się nie tylko do samochodowych systemów stereo, ale także do przewodowych słuchawek, głośników bibliotecznych, wzmacniaczy AUX i innych. W przypadku połączenia Bluetooth można go podłączyć do smartfona, tabletu, laptopa i dowolnego urządzenia obsługującego Bluetooth.

Jbl Go 3 JBLGO3BLK Głośnik Bluetooth, Czarny, do 5 godzin

139,99  disponible
4 new from 139,99 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 1:49 pm

Características

 • Odporny na wodę i kurz
 • Wbudowany akumulator litowo-jonowy - ciesz się muzyką zawsze i wszędzie
 • Dzięki swojej niewielkiej wadze jest idealnym towarzyszem podróży

Przenośny odtwarzacz CD, odtwarzacz CD DESOBRY Bluetooth z głośnikami, akumulatorowy odtwarzacz CD Discman do samochodu z FM, Anti-Skip, ekran LCD, odtwarzacz CD z dwoma gniazdami słuchawkowymi

309,00  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 1:49 pm

Características

 • 【Ładowanie i funkcja Anti-Skip】 Ten odtwarzacz CD Discman ma wbudowany akumulator litowo-jonowy 2000 mAh podczas odtwarzania płyty CD. Ładuje się w pełni w ciągu około 4 godzin za pomocą dołączonego kabla ładującego USB-C i obsługuje co najmniej 10 godzin odtwarzania.Zaawansowana technologia zapobiegająca przeskakiwaniu i wstrząsom, nie boi się już problemów ze skakaniem podczas uprawiania sportu lub podróży.
 • 【Odtwarzacz CD z głośnikami stereo】Ten przenośny odtwarzacz CD jest wyposażony w dwa głośniki stereo, dzięki czemu nie musisz nosić cały czas słuchawek podczas słuchania płyty CD. Możesz cieszyć się muzyką wysokiej jakości z rodziną w domu. Dzięki przenośnym mini rozmiarom możesz cieszyć się wysokiej jakości muzyką z przenośnego odtwarzacza CD w samochodzie lub w podróży.
 • 【Samochodowy odtwarzacz CD z Bluetooth i nadajnikiem FM】 Ten przenośny odtwarzacz CD może być używany ze słuchawkami Bluetooth lub głośnikami Bluetooth. Bluetooth 5.0 obsługuje transmisję do 6 metrów, jest szybsza, dalej i bardziej stabilna.Oczywiście można również podłączyć odtwarzacz CD do samochodu, aby odtwarzać, dostosowując częstotliwość FM. Lub użyj dołączonego kabla AUX 3,5 mm, aby podłączyć do samochodu.
 • 【Wielofunkcyjny i przenośny】 Nasz odtwarzacz CD Bluetooth ma 6 trybów odtwarzania, 5 efektów dźwiękowych, powtarzanie A-B, podświetlenie, prędkość odtwarzania +/- i dwa gniazda słuchawkowe. Odtwarzacz CD Walkman obsługuje płyty CD, CDR, MP3, HDCD. Posiada również gniazdo kart Micro TF do odtwarzania przez odtwarzacz MINI CD. Posiada również wiele opcji EQ, aby zapewnić najlepszą elastyczność.
 • ❤️【What You Get】❤️Jesteśmy profesjonalnym producentem odtwarzaczy CD. Możemy zapewnić wysokiej jakości produkty i wsparcie techniczne. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące produktu, zawsze możesz skontaktować się z obsługą klienta, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Oferujemy 24 miesięczną gwarancję oraz miłą obsługę klienta. Zakres dostawy: 1 odtwarzacz CD, 1 kabel do ładowania USB, 1 kabel AUX, 1 słuchawki i 1 instrukcja obsługi.

Ozvavzk Aux Bluetooth adapter samochodowy stereo, odbiornik Bluetooth, transmiter Bluetooth 5.0, adapter audio z kablem AUX 3,5 mm R/L do telewizora, głośnika, radia samochodowego, domowego systemu

82,99  disponible
2 new from 82,99 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 1:49 pm

Características

 • 【Ulepszenie starego zestawu stereo】Dzięki technologii Bluetooth 5.0 o niskim opóźnieniu adapter AUX Bluetooth bezprzewodowo przesyła wysokiej jakości dźwięk z telefonu, tabletu lub komputera do każdego domowego zestawu stereo. Dzięki temu adapterowi Bluetooth można pozbyć się kabli i cieszyć się wysokiej jakości muzyką bezprzewodowo
 • 【Odbiornik Bluetooth 2 w 1】Adapter Bluetooth AUX obsługuje transmisję audio zarówno przez nadajnik (TX) do słuchawek, jak i poprzez funkcję odbiornika (RX) do radia samochodowego lub systemu stereo. Adapter Bluetooth stereo zasięg transmisji wynosi do 10 m (bez przeszkód)
 • 【Długi czas odtwarzania i łatwa konfiguracja】Odbiornik Bluetooth do zestawu stereo może być używany przez 10 godzin na jednym ładowaniu (pełne ładowanie trwa tylko 2 godziny). Odbiornik Bluetooth obsługuje również ładowanie podczas użytkowania. Bardzo łatwa regulacja – wystarczy podłączyć, sparować i odtwarzać
 • 【Doskonała akustyka】Nie rób żadnych kompromisów w kwestii dźwięku. Łatwe przełączanie między trybem nadajnika Bluetooth i odbiornika Bluetooth. Zapewnia bogatsze i głębsze wrażenia dźwiękowe. Możesz cieszyć się dźwiękiem o wysokiej wierności z normalnego źródła dźwięku
 • 【Wysoka kompatybilność】Adapter audio Bluetooth jest wyposażony w dwa interfejsy. Obsługiwane są wszystkie systemy stereo z gniazdem jack lub cinch. Automatyczne wyłączanie po 10 minutach bez połączenia Bluetooth, idealne do domowego i samochodowego systemu audio
/* */ Go up