generator wodoru do ogrzewania domu

IPOT rozdzielacz wodoru i tlenu, elektroliza generatora wody z podwójnym wylotem, do gospodarstwa domowego, małe urządzenia laboratoryjne, narzędzie eksperymentalne dla entuzjastów techniki

1.086,36  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 6:01 pm

Características

  • Elektroliza generatora wody: ten rodzaj elektrolizy wodoru i rozdzielania tlenu generatora wody jest bardzo ekonomicznym urządzeniem do wytwarzania gazu. Wodór i tlen można zbierać niezależnie od siebie, co znacznie poprawia bezpieczeństwo i praktyczność użytkowania.
  • Wysokiej jakości materiały: zasilacz DC 400 W, podwójna struktura wylotu powietrza, przewód rurowy niezależny od wody i tlenu, przezroczysty materiał akrylowy, podwójna rura filtra wylotowego powietrza.
  • Bezpieczeństwo i niezawodność: gaz jest uzyskiwany oddzielnie, dzięki czemu woda i tlen nie ulegają zmieszaniu. Przezroczysta struktura akrylowa ułatwia obserwowanie procesu eksperymentu. Niskie napięcie 12 V bez ogrzewania zapewnia bezpieczne i niezawodne doznania. Kilka rur ze stali nierdzewnej zwiększa powierzchnię styku.
  • Zastosowanie: w opisie produktu uwzględniliśmy metodę zastosowania.
  • Zabawka edukacyjna: nadaje się jako prezent dla entuzjastów nauki, może być używana do demonstracji elektrolizy wodnego roztworu NaOH. Może być również stosowany jako mały przyrząd do eksperymentowania dla rodziny do produkcji gazu, aby wzbudzić zachwyt nauką i wspierać innowację i kreatywność. Dla dzieci w wieku: od 14 lat.

FKKFUCI Generator tlenu i wodoru, generator do elektrolizowanej wody z dwoma wyjściami, przyrząd testowy do małych urządzeń laboratoryjnych, do gospodarstwa domowego

1.585,83  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 6:01 pm

Características

  • ★ 【Elektroliza wodorowa】 elektroliza do oddzielania tlenów wodoru to ekonomiczne urządzenie do wytwarzania gazu. Wodnik i tlen można zbierać niezależnie od siebie, co znacznie poprawia bezpieczeństwo i praktyczność.
  • ★ 【Wysokiej jakości materiał】 Zasilanie prądem stałym 400 W, podwójna struktura wylotu powietrza, niezależne przewody wodorowe i tlenowe, przezroczysty, pogrubiony materiał akrylowy, podwójne rury filtrujące wylotowe powietrza.
  • ★ 【Bezpieczny i niezawodny】Gaz jest uzyskiwany oddzielnie, wodoru i tlenu nie są mieszane. Przezroczysta struktura akrylowa ułatwia obserwację procesu eksperymentalnego. Zasilacz niskonapięciowy 12 V bez ogrzewania, który zapewnia bezpieczne i niezawodne doznania. Rury ze stali nierdzewnej powiększa powierzchnię styku.
  • ★ 【Zastosowanie】 Wyjaśniliśmy w jaki sposób go używać. Mogą Państwo wysłać do nas wiadomość e-mail dotyczącą konkretnej operacji, a my cierpliwie poinformujemy o niej.
  • ★ 【Zabawka naukowa】Nadaje się jako prezent dla miłośników nauki, może być używana do demonstracji zasady elektrolizy wodnej. Może być również stosowany jako małe narzędzie testowe do produkcji gazu w rodzinie, aby wzbudzić zainteresowanie nauką i wspierać innowację i kreatywność. Od 14 lat.

2l Elektryczny Wodór Bogaty W Wodopowy Czajnik Wodorowy Maszyna Do Jonizatora Wodoru Pij Napój Wodorowy Generator Wody

634,38  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 6:01 pm

Características

  • szybko poprawić jakość wody, poprawić jakość wody pitnej, dbałość o zdrowie, napić się mody
  • stałe ogrzewanie temperatury, filiżanka ciepłej wody w dowolnym momencie żołądek jest ciepły
  • nowa technologia pozwala na wodę równomiernie owijać cząsteczki wodoru i promuje stabilną kombinację wodoru i wody
  • promowanie stabilnej kombinacji wodoru i wody, z charakterystyką wysokiego stężenia wodoru i stabilności
  • 2l duża zdolność do zaspokojenia potrzeb wody całej rodziny, stali nierdzewnej + szklane korpus

HRRH Alkaliczny jonizator wody, 220 V, 2 l, bogata butelka wodoru, filtr wody, napoje, generator wody

588,63  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 6:01 pm

Características

  • ★ Instalacja wody pitnej: Najpierw wlać wodę mineralną, po napełnieniu wodą podłączyć wtyczkę sieciową
  • ★ Funkcja wzbogacania tlenu w jonie: wystarczy dotknąć przycisku "Tlen bogaty w jony", system przełącza się na stan jonów ujemnych. Po ponownym dotknięciu przycisku "tlen bogaty w jony", system opuści stan jonów ujemnych
  • ★ Funkcja ogrzewania dla stałej temperatury: wystarczy nacisnąć przycisk ogrzewania, aby uzyskać stałą temperaturę. Wyświetlacz pokazuje temperaturę bieżącej wody w czasie rzeczywistym. Uruchom automatyczną, inteligentną stałą temperaturę do 35 ± 5 °C i wyłącz ją automatycznie po 1 godzinie bez pracy
  • ★ Inteligentna funkcja czyszczenia: wystarczy nacisnąć inteligentny przycisk czyszczenia, niebieskie i zielone światła migają, a system wyłączy się automatycznie po zakończeniu inteligentnego czyszczenia
  • ★ Funkcja namagnesowania bogatego w wodor: dotknij przycisku "Namagnesowanie bogate w wodor, aby przejść do stanu wody wodorowej i ponownie dotknij przycisk "Magnetyzacja bogata w wodor", aby dostać się do systemu wodorowego, aby woda zaczęła się wodorem

Bogaty w wodory, jonizator wodoru, alkaliczna maszyna do dzbanka na wodę z wyświetlaczem LED SPE-PEM pozwala na uzyskanie zawartości wodoru na 1000-1500 PPB, do użytku rodzinnego, 2 l

665,74  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 6:01 pm

Características

  • [Zastosowana technologia SPE i PEM] maszyna wodorowa z płytkami elektrolitycznymi tytanowymi (SPE) i membraną protonową (PEM). Tylko woda elektrolityczna w H + i OH, bez ozonu, chloru i innych szkodliwych substancji. Posiada inteligentną funkcję czyszczenia, funkcję ogrzewania o stałej temperaturze, funkcję jonów ujemnych i funkcję namagnesowania bogatą w wodor.
  • ❤ [Wysoka pojemność] Funkcja wody V8 ujemnych może wytworzyć 10 milionów jonów ujemnych i skutecznie usuwać PM2,5 i dym z powietrza. Duża pojemność 2 l może zaspokoić potrzeby całej rodziny.
  • ❤ [Instrukcja] Wlej odpowiednią ilość wody mineralnej do filiżanki (należy użyć wody mineralnej), a w ciągu zaledwie 3 minut można otrzymać 500-1000 ppb wody energetycznej. Wspieraj swoją sportową wydajność, polepsz sprawność sportową/fitness i odpoczynek (reduktor kwasu mlekowego), idealny jako sportowy suplement diety.
  • ❤ [Wygodny i łatwy w obsłudze] Zamiast używać domowej formuły wodorowej, która nie gwarantuje pozytywnego rezultatu lub ciągłego kupowania puszek lub butelek z wodą wodorową, lepiej jest kupić maszynę, która wykazano, że cząsteczkowy wodór wstrzykuje do wody. Ekspresy wodne są łatwe w obsłudze i lepsze dla środowiska i wytrzymują wiele lat.
  • ❤ [Wzornictwo zapewniające zdrowe życie] Przy regularnym stosowaniu oczyszczona woda po prostu resetuje przemianę materii, zapobiega złemu cholesterolowi i spowalnia proces starzenia. Bogaty w przeciwutleniacze, pomaga poprawić jakość snu, zwalczyć zapalenia i poprawić zdrowie skóry w naturalny sposób.

Maszyna do wody alkalicznej z czystym nawodnieniem, generator wodoru z jonizatorem wody alkalicznej, wytwarza kwas alkaliczny o pH 3-11,0 do -800 mV ORP Auto-czyszczenie LCD dotykowy filtr wody

3.523,99  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 6:01 pm

Características

  • ❥【Szczęśliwy, zdrowy i nawodniony】 - Woda alkaliczna może pomóc w detoksykacji organizmu, zwiększyć energię i nawodnienie. Wyprodukuj 7 zdrowej wody: 4 zjonizowana woda alkaliczna (ph 7,5-11,0); 1 niejonizowana woda oczyszczona (ph 7); 2 zjonizowana woda kwaśna (ph 3,0-6,5).
  • ❥【Filtr z węglem aktywnym】-W zestawie z wymiennym filtrem, oczyszcza 8000L lub 2113 gal wody i działa do roku. Żywotność filtra jest pokazywana na ekranie w czasie rzeczywistym, dzięki czemu można go wymienić na czas.
  • ❥【Zaawansowana technologia grzewcza】-Jonizator wody przyjmuje unikalny system ogrzewania o stałej temperaturze, temperatura wody na wylocie wynosi od 5 ° C do 58 ° C, aby zapewnić, że właściwości słabo alkalicznej wody nie zostaną uszkodzone.
  • ❥【Idealny wybór maszyny do wody alkalicznej 】- Nasz jonizator wody spełnia różne codzienne zastosowania: woda alkaliczna do gotowania żywności, kawy i codziennego picia; woda oczyszczona do mycia naczyń oraz warzyw i owoców; kwaśna woda do mycia i pielęgnacji skóry.
  • ❥【 Inteligentniejszy i łatwiejszy w obsłudze】 - 24-godzinny wyświetlacz zegara, humanizowany design, ciepłe przypomnienie procesu gotowania, swobodna kontrola czasu. Inteligentny system głosowy, przypomnienie w czasie rzeczywistym o stanie pracy i funkcji biegów, co jest dla nas wygodne w użyciu i obsłudze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

/* */ Go up

Al continuar utilizando el sitio web, usted acepta el uso de COOKIES, de acuerdo con la configuración actual de su navegador.