generator wodoru do ogrzewania domu

2-litrowy Generator Wodoru, Generator Wody Wodorowej, Przenośne Generatory Wodoru Bogate W Wodór Z Ekranem Dotykowym Led I Termostatem, Generator Wody Wodorowej Do Domu I Firmy

652,99  disponible
Amazon.pl
as of 16 września, 2023 6:42 am

Características

 • ★★ Inteligentne czyszczenie: Kiedy używasz go po raz pierwszy, najpierw napełnij kran lub zimną wodę, a następnie podłącz wtyczkę zasilania po napełnieniu wodą. Następnie naciśnij przycisk inteligentnego czyszczenia. Niebiesko-zielona kontrolka miga. Gdy lampka kontrolna zgaśnie, oznacza to, że automatyczne czyszczenie zostało zakończone automatycznie.
 • ★★Bezpieczny i trwały: jonizator wody wodorowej wykorzystuje szkło borokrzemianowe, bezołowiowe, przezroczyste, bezpieczne, zdrowe. Kadłub ze stali nierdzewnej do ciągnienia drutu, modny kadłub, łatwy do czyszczenia, odporny na zużycie. Materiał tytanowo-platynowy w rozmiarze nano, długa żywotność. Unikaj wycieków, nie ma wycieków wody, bezpieczniejsze w użyciu.
 • ★★ inteligentny ekran: Bogata w wodór maszyna wodna wykorzystuje profesjonalny cyfrowy wyświetlacz dotykowy LED, czułe na dotyk, tytanowo-platynowe materiały w jakości nano o długiej żywotności, wysokim stężeniu wodoru, bez obaw, bez właściwości ozonowych
 • ★★Unikalna technologia ogrzewania: technologia ogrzewania PTC, inteligentny termostat 36 stopni Celsjusza, odpowiedni do temperatury ciała ludzkiego, picie bogatej wody może zmniejszyć tłuszcze we krwi, poprawić sen, oczyścić krew, 2L duża pojemność, aby zaspokoić potrzeby całej rodziny
 • ★★Zdrowe życie: Zamiast używać domowych preparatów na wodę wodorową, które nie gwarantują pozytywnych rezultatów, lub ciągle kupować puszki lub butelki z wodą wodorową, lepiej kupić maszynę, która, jak udowodniono, wstrzykuje wodór cząsteczkowy do wody. To dobry wybór.

PAHION Butelka na wodę z generatorem wodoru, jonizowany generator wody, butelka na wodę, do 1600 PPB, ekran dotykowy LED, 2 l, duża pojemność

573,88  disponible
Amazon.pl
as of 16 września, 2023 6:42 am

Características

 • ★ Ekran dotykowy LED: profesjonalny cyfrowy wyświetlacz dotykowy LED, czujnik dotykowy, który jest czuły i łatwy w obsłudze. Wystarczy wybrać żądaną funkcję i dotknąć panelu sterowania, czajnik zacznie działać.
 • ★ Duża pojemność 2 l: generator wodoru ma pojemność 2 l, w porównaniu z butlami generatora wodoru, czajnik na wodór może być używany razem przez rodzinę, co może zaspokoić codzienne zapotrzebowanie rodziny na wodę pitną. Możesz obserwować proces produkcji wodoru przez przezroczysty korpus ze szkła i korpus ze stali nierdzewnej, który jest bardziej strukturalny i odporny na zużycie.
 • ★ Stała temperatura ogrzewania: ekran może wyświetlać aktualną temperaturę wody w czasie rzeczywistym, a stała temperatura wody może być podgrzewana do 40-50 ℃. Wyłącza się automatycznie po 1 godzinie bez pracy, co w inteligentny sposób oszczędza prąd.
 • ★ Inteligentny system czyszczenia: podczas inteligentnego czyszczenia elektroliza odwrotna wytwarza zjonizowaną wodę, która może nie tylko czyścić czajnik, ale także owoce i warzywa oraz automatycznie wyłączyć prąd po czyszczeniu. Wbudowany filtr czyszczący dobrze absorbuje zanieczyszczenia i usuwa resztkowy chlor.
 • ★ ZASTOSOWANIE DO RÓŻNYCH TEMPERATURY WODY I JAKOŚCI WODY: Maszyna do wody wodorowej nie stawia żadnych wymagań dotyczących temperatury wody pitnej i nadaje się do wszystkich jakości wody pitnej: woda z kranu, woda mineralna, bezpośrednia woda pitna, naturalna woda na świeżym powietrzu, woda rzeczna itp. Można wlewać do ekspresu wodorowego do bezpośredniego użytku.

BLUNOA 2 l generator wody wodorowej, bogata w wodory, maszyna do wody, mikroelektroliza, wodor, alkaliczna maszyna do wody SPE i PEM, dostosowuje zawartość wodoru do 1200 PPB

863,15  disponible
Amazon.pl
as of 16 września, 2023 6:42 am

Características

 • ❤ [Instrukcje] Dodaj odpowiednią ilość wody mineralnej do kubka, a następnie możesz uzyskać 500-1000 ppb wody wodorowej w ciągu zaledwie 3 minut. Ma cztery niezależne funkcje, z inteligentną funkcją czyszczenia, funkcją podgrzewania stałej temperatury, funkcją jonów ujemnych, funkcja magnetyzacji rzędów wodoru.
 • ❤ [Zastosowana technologia SPE i PEM] hydrofor z najnowszymi powlekanymi platyną tytanowymi płytami elektrolitycznymi (SPE) i wyprodukowaną w USA przez DuPont długotrwałą membraną protonową (PEM). Tylko woda elektrolityczna w H+ i OH, bez chloru ozonu i innych szkodliwych substancji.
 • ❤ [Wysoka pojemność] Funkcja ujemnej wody jonowej V8 może wytworzyć 10 milionów jonów ujemnych i skutecznie usuwa PM2.5 i dym z powietrza. Duża pojemność 2 l może zaspokoić potrzeby całej rodziny. Wykorzystaj swoje wyniki sportowe, popraw wydajność i sprawność fizyczną (reduktor kwasu mlekowego), idealny jako suplement diety do uprawiania sportu.
 • ❤ [Konstrukcja zapewniająca zdrowe życie] Przy regularnym użytkowaniu oczyszczona woda wodorowa po prostu przywraca przemianę materii, co zapobiega złemu poziomowi cholesterolu i spowalnia proces starzenia. Jest bogaty w przeciwutleniacze. Pomaga poprawić jakość snu, zwalczać stany zapalne i w naturalny sposób poprawić zdrowie skóry.
 • ❤ [Wygodny i łatwy w użyciu] Zamiast używać domowej receptury na wodę wodorową, która nie może zagwarantować pozytywnego rezultatu lub ciągłego kupowania puszek lub butelek z wodą wodorową, lepiej jest kupić maszynę, która udowodniono, że wtryska molekularny wodór do wody, co jest dobrym wyborem. Robot wodny bogaty w wodory powinien być warty inwestycji, ponieważ receptura nie jest wymagana i wytrzyma wiele lat.

Model silnika zestaw dla dorosłych, elektroliza generatora wody separacja wodoru i tlenu eksperyment fizyczny nauka edukacyjny sprzęt laboratoryjny gospodarstwa domowego

1.140,42  disponible
Amazon.pl
as of 16 września, 2023 6:42 am

Características

 • Zasilacz .400W DC, podwójna konstrukcja wylotu powietrza, rurociąg niezależny od wodoru i tlenu, przezroczysty, pogrubiający materiał akrylowy, podwójna rurka filtra wylotu powietrza. Gniazdo XT60 na drugim końcu przewodu zasilającego jest podłączone do wtyczki XT60 ogniwa elektrolitycznego. Gaz można wytwarzać, podłączając prąd do gniazdka.
 • .Gaz jest odprowadzany oddzielnie, więc wodór i tlen nie mieszają się. Przezroczysta akrylowa struktura ułatwia obserwację procesu eksperymentu. Zasilacz niskonapięciowy 12 V bez ogrzewania zapewnia bezpieczne i niezawodne działanie. Liczne rury ze stali nierdzewnej zwiększają powierzchnię styku.
 • .Ten rodzaj elektrolizy separacji wodoru i tlenu generatora wody jest bardzo opłacalnym urządzeniem do wytwarzania gazu. Wodór i tlen można zbierać niezależnie, co znacznie poprawia bezpieczeństwo i praktyczność.
 • .Jak używać: (1) Rozpuść wodorotlenek sodu w 2L wody i poczekaj na ostygnięcie przed rozpoczęciem pracy. (2) Zdejmij wąż ogniwa elektrolitycznego po lewej i prawej stronie, a następnie za pomocą strzykawki wchłoń roztwór wodorotlenku sodu i wstrzyknij go do ogniwa elektrolitycznego. Wysokość cieczy powinna być wyższa niż górna część rurki ze stali nierdzewnej i dodać wodę z kranu do dwóch pustych akrylowych rurek pośrodku do 2/3 wysokości. (3) Podłącz zasilacz do przewodu zasilającego.
 • Nadaje się jako prezent dla entuzjastów nauki, może być używany do demonstracji zasad elektrolizy wody. Może być również używany jako rodzinny mały eksperymentalny sprzęt do produkcji gazu, stymulujący entuzjazm do nauki i zainteresowania nauką oraz kultywowanie innowacji i kreatywności. Dla wieku: 14+.

Jonizator wody alkalicznej PH 3.5-10.5 generator wodoru maszyna filtr oczyszczający wodę pitną 7 ustawień wody do urządzenia domowego

4.258,16  disponible
Amazon.pl
as of 16 września, 2023 6:42 am

Características

 • Nasza maszyna do wody alkalicznej oświetla bogaty w funkcje ekran LCD 3,8", który łączy w sobie różne wygodne funkcje. Wyświetlane są ważne parametry wody, takie jak pH, ORP, DTS, natężenie przepływu, temperatura wody itp. Automatyczne czyszczenie aktywowane dotykiem i inteligentny głos przypomnienia są również zintegrowane.
 • Dysza wodna wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej (importowanej z Japonii), można ją obracać o 360° i bezstopniowo regulować.Jako serce jonizatora wody płytki elektrod Ti z powłoką Pt (łącznie 5 sztuk) zwiększają wydajność elektrolityczną.Powierzchnia elektrolityczna sięga 320 centymetrów kwadratowych.
 • Nasza maszyna do wody wyposażona jest w wymienny węglowy filtr wody, który ma długą żywotność i jonizuje ponad 8000L wody.Może skutecznie wyeliminować zły smak, zapach, materię organiczną i inne szkodliwe substancje w wodzie.Gruba podstawa o szczelnej i odpornej na pęknięcia konstrukcji może zapewnić stabilność naszej maszyny w celu zwiększenia.
 • Dostępne są 2 sposoby instalacji, oszczędzające miejsce i łatwo dostępne.Możesz wybierać pomiędzy modelami stołowymi i ściennymi.Nie przewraca się łatwo dzięki wygodnej podstawie z wygodnymi rowkami do przechowywania rur.A wspornik służy do zawieszenia go mocno na ścianie.
 • Oprócz wody alkalicznej do codziennego picia, ten jonizator wody może być również używany do parzenia kawy i herbaty, piekarnictwa, mycia owoców i warzyw, dezynfekcji żywności, pielęgnacji skóry/włosów/skóry głowy, pielęgnacji roślin itp.

Generator wody o wysokiej zawartości wody, czajnik wodoru, maszyna do jonizacji wody, 2 l, duża pojemność, inteligentny ekran LED o zawartości wody do 1800 Ppb

540,48  disponible
Amazon.pl
as of 16 września, 2023 6:42 am

Características

 • ★ SKUTECZNA PRODUKCJA HYDROGENU : Szybko generuj wodór o wysokim stężeniu 1300 ~ 1800PPB ppb, 100% bezpieczny do picia, a czystość wodoru osiąga 99,99%. Tlen, chlor i ozon są oddzielone.
 • ★ Pojemność 2 l: Duża pojemność może zaspokoić potrzeby Twojej rodziny, może wygenerować 10 milionów jonów ujemnych, które usuwają PM2,5 i dym, zapewnią czystość i bezpieczeństwo wody; możesz obserwować proces produkcji wodoru przez przezroczysty szklany korpus, a korpus ze stali nierdzewnej jest bardziej teksturowany, bardziej odporny na zużycie.
 • ★ INTELIGENTNY DESIGN LED: Profesjonalny cyfrowy wyświetlacz dotykowy LED, czujnik dotykowy, materiał z płyty tytanowej w skali nanometrycznej, długa żywotność i wyraźny wyświetlacz.
 • ★ INTELIGENTNE CZYSZCZENIE: Zintegrowany element filtrujący oczyszczający, który może dobrze wchłonąć zanieczyszczenia i usunąć resztkowy chlor. Rozpoczęcie jednym kliknięciem, zmniejszenie obciążenia życia.
 • ★ TECHNOLOGIA ELEKTROLLIZY : Zaawansowana technologia elektrolizy pozwala wodzie równomiernie otaczać cząsteczki wodoru, sprzyjając stabilnemu połączeniu wodoru i wody. Jednocześnie stosuje się zagęszczoną fornirę platynową, która nie wytwarza resztkowego chloru i ozonu.

HRRH Alkaliczny jonizator wody, 220 V, 2 l, bogata butelka wodoru, filtr wody, napoje, generator wody

583,72  disponible
Amazon.pl
as of 16 września, 2023 6:42 am

Características

 • ★ Instalacja wody pitnej: Najpierw wlać wodę mineralną, po napełnieniu wodą podłączyć wtyczkę sieciową
 • ★ Funkcja wzbogacania tlenu w jonie: wystarczy dotknąć przycisku "Tlen bogaty w jony", system przełącza się na stan jonów ujemnych. Po ponownym dotknięciu przycisku "tlen bogaty w jony", system opuści stan jonów ujemnych
 • ★ Funkcja ogrzewania dla stałej temperatury: wystarczy nacisnąć przycisk ogrzewania, aby uzyskać stałą temperaturę. Wyświetlacz pokazuje temperaturę bieżącej wody w czasie rzeczywistym. Uruchom automatyczną, inteligentną stałą temperaturę do 35 ± 5 °C i wyłącz ją automatycznie po 1 godzinie bez pracy
 • ★ Inteligentna funkcja czyszczenia: wystarczy nacisnąć inteligentny przycisk czyszczenia, niebieskie i zielone światła migają, a system wyłączy się automatycznie po zakończeniu inteligentnego czyszczenia
 • ★ Funkcja namagnesowania bogatego w wodor: dotknij przycisku "Namagnesowanie bogate w wodor, aby przejść do stanu wody wodorowej i ponownie dotknij przycisk "Magnetyzacja bogata w wodor", aby dostać się do systemu wodorowego, aby woda zaczęła się wodorem

Generator Butelek na Wodę Wodorową, Przenośna Maszyna do Jonizacji Wody Erich o Pojemności 280 Ml, Akumulator USB 1800 MAH Bogaty w Wodór Kubek do Podróży w Domu

328,30  disponible
2 new from 328,30 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 16 września, 2023 6:42 am

Características

 • Właściwości wody wodorowej: Woda bogata w wodór jest bogata w aktywny wodór i należy do wody o ujemnym potencjale z małymi skupiskami molekularnymi. Utrzymuje wewnętrzną równowagę organizmu i ma dobrą zdolność redukującą, silną penetrację i łatwą absorpcję.
 • Bez opadów: Platynowany tytan i materiał elektrody membranowej, czysta powłoka platynowa nie ma opadów i należy zapewnić membranę. Podczas produkcji wodoru jakość wody jest przejrzysta i przejrzysta. Elektroliza SPE uwalnia pozostałości gazu i ozonu, a podczas długotrwałej elektrolizy nie dochodzi do wytrącania metali ciężkich.
 • Konstrukcja łożyska ciśnieniowego: im wyższe ciśnienie, tym wyższa zawartość wodoru, a ciśnienie łożyska jest większe niż 10 kg (1MPA).
 • Przejrzysty wyświetlacz: Organiczny wyświetlacz diodowy, wysokiej klasy, zwięzły i atmosferyczny. Operacja jest wygodna i prosta, a proces tworzenia jest szybki.
 • Przeciwutleniacz: Woda bogata w wodór może zmniejszyć szkodliwe działanie wolnych rodników na organizm. Picie ponad 1,5 litra wody bogatej w wodór dziennie odpowiada wartości przeciwutleniającej dostarczanej przez setki owoców, warzyw i owoców.

Generator wody wodorowej, butelka na wodę o dużej pojemności, przenośny generator jonów wody dla całej rodziny

146,49  disponible
2 new from 146,49 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 16 września, 2023 6:42 am

Características

 • 【Ergonomiczna konstrukcja butelki】: Korpus butelki z jonizatorem wody wodorowej został zaprojektowany tak, aby był ergonomicznie wygięty i wygodny, antypoślizgowy i antypoślizgowy
 • 【 420 ml dostosowana pojemność 】: pojemność maszyny wodorowej jest zaprojektowana na 420 ml i odpowiada dokładnie Twoim potrzebom związanym z piciem. Należy unikać długiego przechowywania, aby spowodować redukcję H2, jeśli pozostanie
 • 【Najwyższa jakość i bezpieczna membrana】: Wodór wykorzystuje wysoce wydajną membranę, skutecznie oddziela H2 i O2, ma jednorazową przepuszczalność gazu, wysoką jakość i bezpieczeństwo.
 • 【Bezproblemowa gwarancja】: Staramy się oferować produkty najwyższej jakości. Wszystkie produkty zapewniają wysoką jakość, proszę mieć pewność, że kupisz je w celu użycia. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami, a my rozwiążemy problem dla Ciebie natychmiast.
 • 【Zdrowe życie】: Woda wodorowa może być odporna na ciśnienie, zmęczenie, poprawia odporność, poprawia pamięć, poprawia pielęgnację twarzy, poprawia sen i jakość wody.

NEW jonizator wody wodorowej, generator zasadowy z technologią PEM i SPA, butelka na wodę z wodorem, koncentracja wodoru 800-1200 PPB (TPY 1)

 out of stock
Amazon.pl
as of 16 września, 2023 6:42 am

Características

 • 【Bogata zawartość wody elektrolitowej】: Wbudowany ulepszony filtr do czyszczenia mineralnego, po 3 minutach pracy osiąga działanie H + 700-1200 ppb, a wartość pH osiąga 7,2-9,5. Technologia elektrolizy wspomaga stabilne połączenie wodoru i wody oraz zapewnia wysokie stężenie wodoru i dobrą stabilność.
 • 【2 konstrukcje operacyjne】: inteligentne urządzenie elektrolizowe z platyny i tytanu, stosujemy płytę elektrolitową z powłoką platynową (SPE) i najlepszą membranę (PEM), aby szybko wytworzyć wysoko skoncentrowany wodór o krótkim czasie elektrolizy i stabilnych parametrach. Dzięki konstrukcji z 2 możliwościami zastosowania prosty inhalator wodorowy może być również podłączony bezpośrednio do butelki z wodą mineralną, aby pić wodór i oddychać.
 • 【Zachowaj zdrowie】: jonizator wodoru poprawia przemianę materii i wchłanianie składników odżywczych, zapobiega złemu cholesterolowi i opóźnia starzenie. Bogaty w przeciwutleniacze, poprawia jakość snu, zwalcza stany zapalne i w naturalny sposób poprawia zdrowie skóry. Zastosowanie: wlej czystą wodę, podłącz zasilacz, zaświeci się czerwone światło i rozpoczyna się elektroliza. Wystarczy trzy minuty, a zasilanie zostanie automatycznie przerwane w ciągu trzech minut.
 • 【Wysoka szczelność】: Nasz bogaty w wodory kubek na wodę przyjmuje bezszwowe połączenie ze specjalnym paskiem uszczelniającym, który ma dobrą wydajność uszczelnienia i nie jest łatwy do przeciekania. Bezpieczny dla żywności materiał PP i szkło ekstrakcyjne o wysokiej temperaturze zapewniają odporność na temperaturę i bezpieczeństwo żywności. Wszystkie funkcje są humanizowane wzornictwo.
 • 【Przenośny】: Zamiast używać domowych receptur na wodę wodorową, które nie będą działać, lub ciągle kupować wodę wodorową w puszkach lub butelkach, zainwestuj w maszynę, która udowodniono, wzbogaca wodę molekularnym wodorem. Nasza butelka jest bardziej przenośna niż wszystko inne na rynku, może być używana na dwa sposoby i ma taki sam rozmiar jak termos do wygodnego użytku w domu, biurze i w podróży.
/* */ Go up

Kontynuując korzystanie z witryny, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.