frezarka do paznokci lidl

YaFex Elektryczna frezarka do paznokci żelowych, profesjonalny zestaw do manicure, pedicure, elektryczny pilnik do paznokci (Premium Gris)

39,99  disponible
Amazon.pl
as of 10 stycznia, 2024 6:14 pm

Características

 • Ulepszony, profesjonalny zestaw wierteł do paznokci - zestaw zawiera 6 różnych wierteł trzpieniowych, 6 taśm szlifierskich, 1 akrylowy obcinacz do paznokci i 30 dodatkowych zapasowych taśm szlifierskich, 5 pasków do ostrzenia i 5 bitów do manicure. Może być stosowany do manicure, pedicure, polerowania i usuwania nadmiaru skórek paznokci lub skórek zwierząt domowych itd. Idealny do użytku domowego i salonowego. Może być również stosowany na małych wyrobach skórzanych, drewnie i rzeźbieniu ściennym, wykrawaniu i szlifowaniu.
 • Ulepszona, stylowa i przenośna konstrukcja - ten elektryczny pilnik do paznokci jest wykonany z gęstego korpusu ze stopu aluminium z antypoślizgową powierzchnią i sprawia, że jest odporny na zarysowania, upadki. Ołówek na uchwycie zapewnia wygodny i mocny chwyt, lekka konstrukcja, wygodna w użyciu wszędzie.
 • Ulepszona wydajność produktu i typ USB - zaawansowane technologicznie łożysko i ulepszony silnik wewnętrzny sprawiają, że wiertarka jest stabilna, niski głos i lekkie wibracje podczas manicure. Wspaniała aluminiowa obudowa zapewnia efektywne odprowadzanie ciepła i długą żywotność. Ten elektryczny pilnik do paznokci ze standardowym interfejsem USB można podłączyć do każdego urządzenia USB, takiego jak powerbank, laptop lub adapter AC (wejście: 5 V/2 A).
 • Mocna/regulowana prędkość i kierunek zaktualizowany: wydajny silnik może osiągnąć najwyższą prędkość w 3S, przyciski prędkości przewijania do elastycznego sterowania prędkością 0-20000 obr./min (zgodnie z ruchem wskazówek zegara i przeciwnie do ruchu wskazówek zegara). Kierunek obrotu do przodu i do tyłu można wybrać w zależności od Twoich przyzwyczajeń.
 • Bezpieczeństwo i łatwość obsługi oraz gwarantowana jakość i obsługa - łatwo wymienić wiertło bez użycia narzędzi, wystarczy je wyciągnąć i włożyć. Standardowy interfejs USB, wystarczy podłączyć kabel zasilający USB, aby działać

Viesap Frezarka do paznokci akrylowych, elektryczne pilniki do paznokci, zestaw do manicure/pedicure, frezy z możliwością ponownego ładowania przez USB

 out of stock
Amazon.pl
as of 10 stycznia, 2024 6:14 pm

Características

 • Akcesoria do różnych zastosowań – zestaw do manicure/pedicure zawiera 1 x ceramiczne wiertło do paznokci, 6 x frezy do paznokci, 36 x podkładki szlifierskie do stylizacji paznokci, 5 x wysokiej jakości nasadki do codziennej pielęgnacji paznokci stóp i palców.
 • Elektryczny pilnik do paznokci – elektryczny pilnik do paznokci działa świetnie nie tylko do wszechstronnego szlifowania, rzeźbienia, cięcia, polerowania, usuwania skórek, ale również do paznokci akrylowych, żelowych i naturalnych paznokci. Dobry wybór zarówno dla początkujących jak i do studia paznokci.
 • Możliwość ładowania przez USB – wbudowany akumulator litowy zapewnia przy pełnym naładowaniu (2,5 godziny) moc co najmniej 2 godziny przy stałym użytkowaniu.
 • Regulowana prędkość i kierunek obrotu – 3 stopnie prędkości, maksymalna prędkość do 15000 obr./min, obsługa przycisków i wskaźnik światła. Kierunek obrotu jest regulowany bieg do przodu i na wyprawę, odpowiedni dla osób lewo- i praworęcznych.
 • Przenośna wiertarka do paznokci: dostarczana z ulepszonym kablem USB do podłączenia do każdego portu USB, takiego jak laptop, powerbank, adapter lub ładowarka samochodowa. Łatwy do przenoszenia i akrylowy żel do paznokci w każdej chwili i wszędzie można go łatwo usunąć.

Frezarka do Paznokci, JCMaster PowerPro+ Profesjonalny Elektryczny Pilnik do Paznokci 35000 obr./min, wyświetlaczem LED, Frez do paznokci żelowych Manicure Pedicure

179,95  disponible
Amazon.pl
as of 10 stycznia, 2024 6:14 pm

Características

 • ✔ ︎ Profesjonalna jakość studyjna – frezarka do paznokci JCMaster JDK6-PowerPro+ zawiera dodatkowy zestaw nasadek i tulejek szlifierskich. Wydajny, bezgłośny i bezgłośny; regulowana prędkość (od 0 do 30 000 obr./min); standard studia paznokci; nadaje się do użytku komercyjnego i prywatnego
 • ✔ Łatwa obsługa za pomocą ekranu dotykowego – eleganckie wzornictwo frezarki do paznokci żelowych TouchPro+ firmy JCMaster JDK6 jest uzupełnione nowoczesnym dotykowym panelem sterowania. Mniej szczelin dla wnikania kurzu i więcej ochrony przed kurzem
 • ✔ ︎ Wysoki komfort obsługi – cicha, obrotowa rękojeść z minimalnymi wibracjami i ruchem w prawo i w lewo. Zintegrowany system przegrzania gwoździ, który może wydłużyć żywotność urządzenia. Nadaje się dla osób prawo- i leworęcznych.
 • ✔ ︎【Opcja większości osób】 Frez JCMaster do paznokci żelowych nadaje się dla początkujących i profesjonalistów, nadaje się do wszystkich zastosowań / kompatybilny ze wszystkimi markami nasadek. Nadaje się do usuwania wszelkiego rodzaju lakierów do paznokci, żelu do paznokci, paznokci akrylowych, naturalnych i sztucznych paznokci
 • ✔ ︎ Niemiecka marka Beauty z Hamburga – JCMaster Beauty to marka z Hamburga. Profesjonalna 24-godzinna obsługa klienta i 24-miesięczna gwarancja w zestawie

MAQUITA Elektryczna frezarka do paznokci 13 w 1, elektryczny pilnik do paznokci, pedicure, pilnik, polerka, 20000 obr./min (różowe złoto)

45,03  disponible
Amazon.pl
as of 10 stycznia, 2024 6:14 pm

Características

 • 【Profesjonalna frezarka do paznokci】Są one przeznaczone do manicure, pedicure, usuwania paznokci akrylowych, szelaku, polerowania skórek i martwej skóry. Ten elektryczny pilnik do paznokci działa świetnie zarówno na naturalnych jak i sztucznych paznokciach. Są gotowe do prawie każdego zadania przy użyciu uniwersalnych części zamiennych 3/32 cala: 7 różnych wkładek wiertniczych, 5 szczotek polerskich, 1 szczotka, 2 bloki szlifierskie, 6 taśm szlifierskich.
 • 【Ekskluzywne wzornictwo】MAQUITA wykorzystuje korpus ze stopu aluminium o wysokiej gęstości, powierzchnia jest precyzyjnie wykończona, odporna na upadki i antypoślizgowa, łatwa w obsłudze. Cały korpus jest lekki i mały, aby schować go do portfela, torebki i plecaka. Wystarczy włączyć zasilanie, aby uruchomić studio paznokci.
 • Bezpieczny i cichy pilnik do paznokci - elektryczny pilnik do paznokci firmy MAQUITA wykorzystuje zaawansowane technologicznie łożyska i wysokiej jakości silniki wewnętrzne i wykorzystuje wysokiej jakości wiertła do paznokci, aby były stabilne podczas polerowania paznokci, przy niskim poziomie hałasu i niskich wibracji. Aluminiowa obudowa umożliwia produktowi wydajne odprowadzanie ciepła i znaczne wydłużenie czasu pracy. Może być bezpiecznie stosowany zarówno przez zaawansowanych, jak i początkujących.
 • 【Zmienna prędkość i obrót do tyłu】Wydajny silnik elektrycznego pilnika do paznokci MAQUITA może osiągnąć maksymalną prędkość w ciągu 2S. Silnik 0-20 000 obr./min z przyciskiem regulacji prędkości, co sprawia, że ten elektryczny pilnik do paznokci jest lżejszy i bezpieczniejszy do polerowania paznokci bez uszkadzania naturalnych paznokci. Przełącznik sterujący do przodu i do tyłu doskonale nadaje się do obsługi w lewo i w prawo.
 • 【Szczegółowe instrukcje】Elektryczny pilnik do paznokci firmy MAQUITA można łatwo wymienić bez użycia narzędzi, wystarczy zdjąć i włożyć. Standardowy interfejs USB, podłącz kabel sieciowy, aby rozpocząć pracę. Może być używany z 99% dostępnych na rynku adapterami do ładowania telefonu komórkowego. Obiecujemy 100% satysfakcji, każdy problem z produktem jest zapewniony, skontaktuj się z nami, kiedy tylko chcesz!

Ocetea Elektryczna frezarka do paznokci, 20 000 obr./min, profesjonalna frezarka do paznokci żelowych z regulowaną prędkością i kierunkiem do paznokci żelowych, akrylowych, skórek paznokci, zestaw do

95,40  disponible
2 new from 95,40 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 10 stycznia, 2024 6:14 pm

Características

 • 【 Elektryczny zestaw pilników do paznokci】Elektryczny zestaw pilników do paznokci składa się z 6 bitów szlifierskich, 1 bitu do polerowania, 1 ceramicznego bitu, 36 x taśm szlifierskich, 1 szczotki do kurzu. Może być stosowany do manicure, pedicure, polerowania i usuwania nadmiaru skórek lub upiększenia paznokci zwierząt domowych itd. Nadaje się do salonów paznokci, salonów piękności, osobistego manicure i pedicure lub DIY.
 • 【Regulowana prędkość】Posiada bezstopniową regulację prędkości od 0 do 20 000 obr./min, można ustawić prędkość od niskiej do wysokiej zgodnie z życzeniem. Dwa kierunki obrotu umożliwiają użytkowanie dla osób prawo- i leworęcznych. Nadaje się dla początkujących.
 • 【Stylowy i przenośny】 Konstrukcja w kształcie ołówka jest przyjemna w dotyku, waży tylko 70 g i jest przenośna do noszenia w kieszeni. Wiertło można łatwo wymienić bez użycia narzędzi, wystarczy je wyciągnąć i włożyć do środka. Idealnie nadaje się do domu, podróży, salonu, biura i szkoły.
 • 【Bezpieczny i trwały】Wiertło do paznokci ma aluminiowy korpus, wydajne odprowadzanie ciepła i długą żywotność. Zaawansowane technologicznie łożysko prędkości i ulepszony silnik wewnętrzny zapewniają stabilną jakość wiertarki do paznokci, cichy głos i lekkie wibracje podczas manicure.
 • 【Gwarancja jakości】Mamy 24-godzinną obsługę klienta i 12-miesięczną gwarancję. Zwrot pieniędzy i ponowny montaż jest również dostępny, aby zapewnić najlepsze wrażenia z zakupów. W razie problemów prosimy o kontakt ze sprzedawcą.

JCMaster Profi, frezarka do paznokci maks. 35 000 obr./min, elektryczny pilnik do paznokci z pedałem nożnym do paznokci żelowych akrylowych, elektryczna frezarka do paznokci do studia paznokci, w

314,99  disponible
Amazon.pl
as of 10 stycznia, 2024 6:14 pm

Características

 • 【Profesjonalny zestaw frezarek do paznokci】JCMaster302 zestaw białych pilnik do paznokci wraz z 6 końcówkami, gwoździami akrylowymi, 6 bitów. Oszczędzaj czas przy wyborze innych akcesoriów. Frezarka może być używana zarówno do naturalnych jak i sztucznych paznokci, do szlifowania, cięcia, rzeźbienia i polerowania wszystkich rodzajów paznokci. Pasuje do użytku prywatnego i studia.
 • 【Regulowana prędkość】JCMaster302 biała elektryczny zestaw do manicure żelowych o maks. 35 000 obr./min jest jednak bezgłośny. Pedał nożny reguluje prędkość, dzięki czemu masz wolne ręce. Dzięki temu można skupić się na przycinaniu paznokci. Wskazówka: zalecamy początkującym rozpoczęcie od niskiej prędkości, aby przyzwyczaić się do urządzenia, a następnie stopniowo zwiększać prędkość.
 • 【Lepszy system chłodzenia】Obdarzyliśmy zarówno frezarkę do paznokci żelowych, jak i uchwyt z otworami do odprowadzania ciepła, podczas gdy materiał ABS sprawia, że produkt jest odporny na wysokie temperatury i nie ulega deformacji ani uszkodzeniu, a aluminiowy aluminiowy zapewnia szybkie przenoszenie ciepła. Połączenie obu elementów gwarantuje szybkie odprowadzanie ciepła.
 • 【Przyjazna dla początkujących】 JCMASTER-302 frezarka do paznokci żelowych o ergonomicznym kształcie, 24,5 x 19,5 x 9,5 cm, 1,5 kg. Ekran LED pozwala lepiej rozpoznać prędkość. Zabezpieczenie przed przeciążeniem chroni dłonie i urządzenie przed uszkodzeniami.
 • 【Profesjonalna obsługa klienta】Jesteśmy z Hamburga, w Niemczech. Już ponad 1500 studiów paznokci korzysta z JCMASTER. Profesjonalna gwarancja posprzedażowa, aby rozwiązać wszystkie problemy z produktem. Jeśli masz jakiś problem, skontaktuj się z nami.

JCMASTER® TouchPro+ frezarka do paznokci 35000 obr./min – niemiecka marka, do żelowych i akrylowych paznokci. Zestaw z elektrycznym urządzeniem do pielęgnacji stóp, sztucznych paznokcie, z płynną regulacją dotykową, w zestawie 4 nasadki i numer seryjny

314,99  disponible
Amazon.pl
as of 10 stycznia, 2024 6:14 pm

Características

 • Łatwa obsługa za pomocą ekranu dotykowego – elegancka konstrukcja TouchPro+ jest uzupełniona nowoczesnym panelem dotykowym
 • Duża moc i dlatego nadaje się do wszystkich zastosowań – maksymalnie 35000 obr./min, co umożliwia wydajną pracę i płynną regulację; nadaje się dla początkujących i profesjonalistów
 • Wszystkie funkcje, które są niezbędne do profesjonalnego manicure i pedicure – płynna regulacja prędkości, obrót w prawo i w lewo oraz cichy, uchwyt na nakładki
 • Wysokiej jakości rękojeść, która jest kompatybilna ze wszystkimi nakładkami – ponadto bardzo niska wibracja, ergonomiczny kształt, brak przegrzania i magazynowania + w zestawie 4 nasadki.
 • Niemiecka marka – JCMaster Beauty to marka z Hamburga. -

AZ GOGO frezarka do paznokci, 35 000 obr./min, elektryczny pilnik do paznokci, możliwość ponownego ładowania, przenośny, akumulatorowy, do manicure, pedicure, frezarki – idealny do studia / salonu

315,00  disponible
Amazon.pl
as of 10 stycznia, 2024 6:14 pm

Características

 • Przenośny, elegancki i kompaktowy - nowy wyświetlacz LCD może obserwować wykorzystanie baterii w dowolnym miejscu i czasie, dzięki czemu w razie potrzeby można go naładować w odpowiednim czasie. Możliwość regulacji. Wskaźnik prędkości 0-35000 obr./min pozwala dokładnie określić, jaka prędkość jest potrzebna do pracy. Szybkie ładowanie przez 1,5 – 2 godziny i utrzymuje 8-10 godzin pracy. Przenośna konstrukcja jest wyposażona w haczyk, dzięki któremu można ją wszędzie ze sobą zabrać.
 • 【Zestaw bitów wielokrotnego użytku】 Z 6 rodzajami wielofunkcyjnych końcówek, elektryczna frezarka do paznokci może być zastąpiona bez użycia narzędzi. Łatwo, szybko i bezpiecznie skracanie, piłowanie, kształtowanie i polerowanie paznokci żelowych, sztucznych paznokci, szelaków lub naturalnych paznokci, spełnia wszystkie potrzeby związane z manicure/pedicure/usuwaczem zrogowaciałego naskórka, naskórka, modzeli i odcisków.
 • 【Wysoka wydajność i wielofunkcyjność】 Elektryczna frezarka do paznokci ma regulowaną prędkość obrotową 35 000 obr./min i 6 wyjątkowych frezów do paznokci, obsługuje kierunek do przodu/do tyłu i może bez problemu zmieniać głowicę szlifierską w zależności od potrzeb. Rękojeść elektrycznej frezarki do paznokci z korpusem ze stopu aluminium zapewnia doskonały system odprowadzania ciepła, aby zapewnić niski poziom hałasu i wibracji.
 • Profesjonalny i bezpieczny elektryczny frez do paznokci - ta elektryczna frezarka do paznokci jest wyposażona w bezpieczny system, dzięki któremu urządzenie przestaje działać w przypadku nieprawidłowej obsługi. Antypoślizgowa rękojeść zapewnia łatwiejszą regulację prędkości, precyzyjne szlifowanie bez obrażeń. Ten frez do paznokci jest idealny do salonu i zapewnia Tobie i Twoim klientom najlepsze możliwe doświadczenia. Idealnie nadaje się również do użytku domowego, ciesz się ekskluzywnym zdobieniem paznokci DIY.
 • 【Gwarancja satysfakcji】Ta frezarka do paznokci została całkowicie zaktualizowana. Nie jest więc wymagana osłona przeciwpyłowa, przepraszamy za niedogodności. Elektryczny zestaw do manicure jest dostarczany z 12-miesięczną gwarancją i 6 miesięczną gwarancją zwrotu lub zwrotu pieniędzy w przypadku problemów z jakością. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami.

Retoo Elektryczna frezarka do paznokci żelowych, profesjonalny zestaw do manicure, pedicure, zestaw do pielęgnacji paznokci 2000-15000 obr./min, pilnik do paznokci akrylowych do użytku domowego i

50,47  disponible
Amazon.pl
as of 10 stycznia, 2024 6:14 pm

Características

 • Profesjonalny zestaw – elektryczna frezarka do paznokci w zestawie z nasadkami do pielęgnacji paznokci jest niezastąpionym pomocnikiem w pielęgnacji paznokci, zapewniając komfort i wszechstronność. Niezależnie od tego, czy wykonasz manicure czy pedicure, ten router okaże się wspaniałym narzędziem. Na jego precyzji można polegać na różnych etapach pielęgnacji. Urządzenie nadaje się zarówno do pielęgnacji domowej, jak i do użytku w salonie kosmetycznym.
 • Regulacja prędkości – szlifierka do paznokci, wyposażona w regulację prędkości 2000-15000 obr./min, to wszechstronne narzędzie, dzięki któremu można dostosować pracę do indywidualnych potrzeb. Dzięki tej funkcji można sterować prędkością obrotową, co ma kluczowe znaczenie w przypadku różnych zabiegów. W przypadku paznokci żelowych można zwiększyć prędkość, podczas gdy do usuwania skórek można wybrać niższą prędkość.
 • Zasilanie sieciowe – pilnik do paznokci, zasilanie sieciowe to gwarancja stabilności i wydajności podczas pracy. Nie musisz się już martwić, że akumulator się rozładuje, co często ma miejsce w przypadku urządzeń wielokrotnego ładowania. Dzięki zasilaniu sieciowemu masz ciągłą pracę bez przerywania leczenia lub zmniejszania wydajności podczas użytkowania. Jest to szczególnie ważne w przypadku dłuższych sesji manicure i pedicure.
 • Wszechstronność – zestaw do pielęgnacji paznokci to wyjątkowo wszechstronne narzędzie, które rewolucjonizuje pielęgnację paznokci. Jego wszechstronność sprawia, że idealnie nadaje się do różnych rodzajów paznokci – od naturalnych po sztuczne paznokcie, paznokcie żelowe, hybrydowe, akrylowe i wiele innych. Dzięki różnym wymiennym frezom frezarka umożliwia precyzyjne piłowanie, polerowanie, formowanie, usuwanie skórek lub skracanie paznokci.
 • Kompaktowy kształt – frezarka do paznokci o kompaktowych wymiarach i ergonomicznym kształcie to wygodne narzędzie, które idealnie leży w dłoni i umożliwia precyzyjne kształtowanie paznokci. Jego unikalny design jest dużą zaletą przy dłuższym użytkowaniu, ponieważ nie męczy dłoni ani nadgarstka. Dzięki temu obsługa frezarki podczas pielęgnacji paznokci jest łatwiejsza, wygodniejsza i bardziej precyzyjna.

Frezarka do paznokci | komplet frezów (JD-700 pink)

154,90  disponible
Amazon.pl
as of 10 stycznia, 2024 6:14 pm

Características

 • Profesjonalne urządzenie do manicure i pedicure pozwalające na wygodne opracowanie płytki paznokcia, skórek i pięt.
 • Idealnie usuwa skórki, wygładza i poleruje paznokcie oraz redukuje resztki tipsów czy hybryd.
 • Frezarkę wyróżnia wysoka jakość wykonania oraz najlepsze, sprawdzone komponenty użyte w produkcji.
 • Dzięki prostej obsłudze, niewielkim gabarytom, starannemu wykonaniu i co najważniejsze bezawaryjności, praca z tą frezarką staje się przyjemnością.
 • Rączka jest lekka i ergonomicznie zaprojektowana, dzięki czemu wygodnie leży w dłoni. Nawet całodzienna praca będzie przyjemna i wygodna.
/* */ Go up

Kontynuując korzystanie z witryny, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.