frez do drewna na wiertarke

Tarnik do drewna, zestaw pilników, 10-częściowy, frez do drewna, wiertarka, trzpień, narzędzie rzeźbiarskie, frez kulowy, frez do walcowania, frez stożkowy

39,99  disponible
Amazon.pl
as of 24 listopada, 2022 7:42 pm

Características

 • 【Szeroki zakres zastosowania】Szlifowanie, obieranie, czerwona broń. Nadaje się do drewna, tworzyw sztucznych i innych miękkich materiałów, rzeźbienia, grawerowania, wydrążania, fazowania, szczelin, tarcia itp.
 • 【Dobra jakość i bardzo stabilna】Wygodna w obsłudze, bezpieczna i niezawodna, może zmniejszyć intensywność pracy i poprawić środowisko pracy.
 • 【Jakość wykonania jest bardzo dobry】 Oferowany zestaw frezów nadaje się do akumulatora lub wiertarki. Ze względu na różne rozmiary jest odpowiedni dla wszystkich kolorów, co jest bardzo praktyczne.
 • 【Zalety】Wiertła wykonane są ze stali szybkotnącej, dobrej twardości, małe i wydajne, wysoka prędkość szlifowania, łatwe cięcie, bezpieczne przechowywanie i trwałość.
 • 【Wystarczająca dla hobbystów 】Z reguły z ręcznymi napędami elektrycznymi lub pneumatycznymi narzędziami (można stosować również w maszynach narzędziowych). Bardzo dobrze nadaje się do użytku domowego i spełnia również wymagania.

Zhongtou Zestaw tarników do drewna, 10 sztuk, średnica 6 mm, frez do drewna, frez do wiertarki, trzpień, pilniki obrotowe, frezy cylindryczne, frez czopowy, stożkowy, narzędzie wielofunkcyjne, akcesoria, kolor czarny

159,99  disponible
Amazon.pl
as of 24 listopada, 2022 7:42 pm

Características

 • 【Szerokie zastosowanie】Zestaw frezów jest odpowiedni do drewna, tworzyw sztucznych i innych miękkich materiałów do rzeźbienia, grawerowania, fazowania, wydrążania, szczelin i tarcia.
 • 【Wysokiej jakości materiał】Nasadka do frezu do drewna jest wykonana ze stali 34# z poczernioną obróbką powierzchni. Dzięki temu mini frezy są wytrzymałe i trwałe.
 • 【Uniwersalny uchwyt】Frez do drewna o średnicy 6 mm jest szybszy i lżejszy niż ręcznie. Wygodna w kontrolowaniu, łatwa w obsłudze, bezpieczna i niezawodna, może zmniejszyć intensywność pracy i poprawić środowisko pracy.
 • 【Wskazówki: na powierzchni zestawu frezów może znajdować się lekko czerwona substancja. Nie rdzewieje i nie ma wpływu na użytkowanie. Można je przecierać papierem.
 • 【100% gwarancji】Zadowolenie naszych klientów jest na pierwszym miejscu. Jeśli zestaw frezów nie podoba Ci się lub występują problemy z jakością, wystarczy wysłać go w ciągu 30 dni. Zwrócimy lub wymienimy je dla Ciebie!

Bosch Professional 15 szt. Mieszane Zestawy Frezów (do Drewna, Ø 8 mm Trzonem, Akcesoriów Frezarek Górnowrzecionowych)

244,88
192,49
 disponible
7 new from 192,49 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 24 listopada, 2022 7:42 pm

Características

 • 15-częściowy zestaw frezów do precyzyjnych prac w miękkim i twardym drewnie oraz materiałach kompozytowych
 • Doskonały wybór dla wszystkich stolarzy, ciesielstów, budownictwa wnętrz i innych rzemieślników budowlanych
 • Długa żywotność dzięki ostrzom z twardego metalu i wyprodukowana zgodnie z normami bezpieczeństwa DIN EN-847
 • Do frezarek górnowrzecionowych z uchwytem narzędziowym 8 mm wszystkich marek elektronarzędzi
 • 15 akcesoriów, łącznie z frezem do krawędzi, frezem do fazowania, frezem zaokrąglającym, frezem profilowym i wieloma innymi, patrz opis produktu

flintronic Forstner wiertła, 6 szt. węglik spiekanego frezu wiertła HSS zestaw wierteł do wiertarki ręcznej/wiertarki stołowej/litego drewna, korka, szynu, sklejki, płyt wiórowych (10, 15, 20, 25, 30, 35 mm)

58,53  disponible
Amazon.pl
as of 24 listopada, 2022 7:42 pm

Características

 • 6 szt. różnych wierteł: Wykonuj czyste cięcia z wiertłem 10 mm, 15 mm, 20 mm, 25 mm, 30 mm, 35 mm. 6 uniwersalnych bitów można łatwo schować między zadaniami. Pomaga szybko i świetnie wykonać czyste płaskie otwory w drewnie.
 • Węgiel spiekany: Wykonany z cementowanego węgliku dla trwałej trwałości. Prowadzony okrągłą obręczą otworzy cały łuk okręgu w dowolnym kierunku; zapewnia prawdziwy, dokładny i czysty płaski otwór z szybkim usuwaniem odpadów i zapewnia skuteczną pracę.
 • Design głowy X-WING: Głowica X-wing zapewnia widoczność i stabilność podczas pracy. Centralna ostroga każdego bitu gwarantuje dokładne wiercenie i zapobiega chodzenie i chwieceniu podczas pracy, tworzy idealnie okrągłe i dokładne otwory z centralną konstrukcją.
 • Wielofunkcyjne: Nadaje się do wiertarki, wiertarki pistoletowej, wiertarki stołowej, wiercenia pionowego, ręcznego wiertarki elektrycznej, wiertarki napędzanej silnikiem i mobilnej wstążki typu wiertarki magnetycznej do montażu sferycznej końcówki strzelania do drzwi, szuflady; perforacja na produktach drewnianych, produktach plastikowych, drewnie i sklejce.
 • Idealne cięcie: Zakładające się, ukośne i kieszenie we wszystkich rodzajach drewna, łatwe wiercenie otworu zawiasów, otwór cylindra, otwór na biurko komputerowe, mocowanie szafki domowej. Świetnie nadaje się do wykonywania otworów z płaskim dnem.

Bosch 40-częściowy zestaw wierteł i końcówek wkręcających X-Line (do drewna, kamienia i metalu, Akcesoria do Wiertarek)

160,92
65,00
 disponible
2 new from 65,00 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 24 listopada, 2022 7:42 pm

Características

 • Zestaw wierteł i wkrętarek X-Line nadaje się do różnorodnych zastosowań w drewnie, kamieniu i metalu
 • 11 wierteł do metalu Ø 1,5-6,5 mm (do metalu, szkła akrylowego i twardego tworzywa sztucznego). 4 wiertła do kamienia Ø 4-7 mm (do muru, kamienia wapiennego, kamienia naturalnego i sztucznego). 4 wiertła do drewna Ø 4-8 mm (do twardego drewna, miękkiego drewna i tworzywa sztucznego). 3 wiertła płaskie tytanowe Ø 16/22/32 mm.
 • 16 bitów wkrętakowych L = 25 mm (PH 1/2/3, PZ 1/2/3, S 4/6/7, HEX 3/4/5/6, T 15/20/251), 1 uchwyt uniwersalny, 1 pogłębiacz
 • Do wszystkich wiertarek ręcznych i stacjonarnych. Praktyczna walizka Bosch X-Line z przejrzystym rozmieszczeniem zawartości
 • Wymiary: 172 x 172 x 44

Forstner Wiertło z zawiasami do obróbki drewna frez do otworów do szafek kuchennych, płyta montażowa, do zawiasów z ogranicznikiem głębokości

72,90  disponible
Amazon.pl
as of 24 listopada, 2022 7:42 pm

Características

 • Zestaw 35 mm ukrytych zawiasów zawiera: 1 x wiertło Forstner, 1 x płyta pomocnicza do zawiasów, 1 x wiertło kręte, 1 x wiertło wkrętakowe, 1 x narzędzie sześciokątne, 2 x śruba samogwintująca, 2 x drążek pozycjonujący.
 • Końcówka została specjalnie zaprojektowana do czyszczenia otworów 35 mm i łatwego usuwania zanieczyszczeń. Dzięki temu szablonowi do wiercenia możesz szybko i łatwo wiercić otwory na zawiasy. Możesz zamocować ogranicznik głębokości na uchwycie narzędziowym, aby zapobiec zbyt głębokiemu wierceniu, a następnie możesz kontrolować głębokość otworu od 10 mm do 40 mm. Ponadto można usunąć ograniczniki o nieograniczonej głębokości.
 • Nadaje się do wszystkich rodzajów drewna, sklejki, forniru, bardzo dobrze nadaje się do wiercenia ukrytych zawiasów i zamków drzwiowych.
 • Kierując się okrągłą krawędzią, może wiercić dowolny łuk w dowolnym kierunku, co jest bardzo odpowiednie do wiercenia otworów z płaskim dnem, otworów wpuszczanych lub nakładających się otworów.
 • Nadaje się do wiertarek, wiertarek pistoletowych, wiertarek stołowych, wiertarek pionowych, ręcznych wiertarek elektrycznych, pionowych wiertarek elektrycznych, przenośnych wiertarek magnetycznych itp.

Flintronic Profesjonalne wiertło Forstner, 3 sztuki bitów Forstner, Forstner Cutter z okrągłym trzonkiem, wiertło Forstner do drewna, akcesoria do wiertarki do obróbki drewna (65 mm, 70 mm, 80 mm, długość 75 mm)

92,32  disponible
Amazon.pl
as of 24 listopada, 2022 7:42 pm

Características

 • 【Materiał ze stali węglowej】: z twardego metalu i poddany obróbce na gorąco. Wysoka twardość i odporność na wysoką temperaturę, która jest wytwarzana podczas wiercenia, nie odkształca się, jest również trwała, może być używana przez bardzo długi czas. Wysoka koncentracja, dlatego dokładność przetwarzania jest wysoka i niski poziom szumów.
 • 【Trzy różne rozmiary】: zestaw zawiera 65 mm, 70 mm, 80 mm. Przeprowadzona przez okrągłą krawędź, wierci wszystkie łuki kołowe w dowolnym kierunku; zapewnia prawdziwy, dokładny i czysty otwór z płaskim dnem i szybkie usuwanie odpadów i zapewnia efektywną pracę.
 • 【Wzornictwo X-Wing dla precyzji】: Głowica X-Wing zapewnia widoczność i stabilność podczas pracy. Środkowa ostroga każdej koronki wiertniczej gwarantuje precyzyjne wiercenie i zapobiega poruszaniu się i poruszaniu się podczas pracy. Tworzy idealnie okrągłe i precyzyjne otwory z centralną konstrukcją ostróg.
 • 【Otwory dekoracyjne】: Nadaje się do wiertarki, wiertarki pistoletowej, wiertarki stołowej, wiertarki pionowej, wiertarki ręcznej, wiertarki stojącej napędzanej silnikiem i przenośnej taśmy magnetycznej do montażu kulistych drzwi, szuflady; perforacji na produktach drewnianych, produktach z tworzywa sztucznego, drewnie i sklejce.
 • Łatwe przechowywanie i wybieranie: każdy bit jest dostarczany w plastikowym pudełku, a rozmiar jest wyświetlany na pudełku, dzięki czemu można w kilka sekund wyjąć odpowiednie wiertło z regału.

Bosch 15-częściowy zestaw frezów HM (do drewna, Ø trzonem 8 mm, akcesoriów frezarek górnowrzecionowych)

199,00
179,99
 disponible
6 new from 179,99 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 24 listopada, 2022 7:42 pm

Características

 • 15-częściowy zestaw frezów – doskonale wyposażony do praktycznie każdego zadania frezarskiego.
 • Do frezarek górnowrzecionowych z uchwytem 8 mm wszystkich marek elektronarzędzi
 • Kompatybilność: kompaktowy zestaw frezów z węglików spiekanych do tworzenia profili i połączeń za pomocą ręcznych frezarek górnowrzecionowych.
 • Dokładność dopasowania i długa żywotność dzięki wysokiej jakości ostrzom z węglików spiekanych, zoptymalizowanej geometrii cięcia i precyzyjnemu szlifowi.
 • Zakres dostawy: 3 x frez zaokrąglający, frez fazowy/do wygładzania, 2 x frez do wklęsła, frez do profili, frez do rowków w kształcie V, frez do krawędzi, frez do rowków, puszka z tworzywa sztucznego z etykietą Eurootworu

Wolfcraft 3270000 piła szczelinowa ø 45 mm I frez WS, ze stali narzędziowej do frezowania w drewnie twardym i miękkim

24,54  disponible
4 new from 24,54 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 24 listopada, 2022 7:42 pm

Características

 • Frez WS ze stali narzędziowej do frezowania w twardym i miękkim drewnie
 • dobrze nadaje się do miękkiego drewna, nadaje się do drewna twardego
 • Średnica robocza: 45 mm, wysokość robocza: 1,5 mm; Średnica trzpienia: 8 mm
 • Kierunek obrotu: Prawostronny; prędkość obrotowa: maks. 3000 obr./min

8 szt. frez do drewna, stożkowe wiertło z pazurami do frezowania drewna do wiertarki stołowej i wiertarki elektrycznej

62,23  disponible
2 new from 62,23 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 24 listopada, 2022 7:42 pm

Características

 • 【Wysoka jakość】 Obcinacz do drewna wykonany jest z wysokiej jakości materiału ze stali węglowej, który jest wytrzymały i trwały, niełatwy do noszenia i ma długą żywotność.
 • 【Cecha】 Krajalnica do wtyków ma mały rozmiar, jest lekka, łatwa w użyciu i przenoszeniu, nadaje się do wiertarek stołowych i wiertarek elektrycznych, bardziej odpowiednia do wiertarek stołowych, lepiej pozycjonuje Twoje potrzeby.
 • 【Różne rozmiary】Zestaw wierteł do drewna ma różne rozmiary, w tym 6 mm, 10 mm, 13 mm, 16 mm, może zapewnić Ci większą wygodę.
 • 【Zastosowanie】 Czterozębowe otwory fazowane tworzą zwężane korki do napełniania pogłębia, podczas gdy standardowe otwory są używane w celu wyeliminowania wad drewna.
 • 【Opakowanie】Zestaw frezów do drewna zawiera 4 standardowe dziurki wtykowe i 4 dziurki fazowe z czterema zębami, kompletne narzędzia, których możesz używać zgodnie z własnymi potrzebami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

/* */ Go up

Al continuar utilizando el sitio web, usted acepta el uso de COOKIES, de acuerdo con la configuración actual de su navegador.