frez do drewna na wiertarke

Tarnik do drewna, zestaw pilników, 10-częściowy, frez do drewna, wiertarka, trzpień, narzędzie rzeźbiarskie, frez kulowy, frez do walcowania, frez stożkowy

39,99  disponible
Amazon.pl
as of 17 listopada, 2023 10:59 am

Características

 • 【Szeroki zakres zastosowania】Szlifowanie, obieranie, czerwona broń. Nadaje się do drewna, tworzyw sztucznych i innych miękkich materiałów, rzeźbienia, grawerowania, wydrążania, fazowania, szczelin, ścierania itp.
 • 【Dobra jakość i bardzo stabilność】Wygodna kontrola, łatwa w obsłudze, bezpieczna i niezawodna, może zmniejszyć intensywność pracy i poprawić środowisko pracy.
 • 【Bardzo dobre wykonanie】Zestaw frezów nadaje się do akumulatora lub wiertarki. Ze względu na różne rozmiary pasuje do wszystkich rodzajów i jest bardzo praktyczna.
 • 【Zalety】Materiał wierteł to stal szybkotnąca, dobra twardość, małe i wydajne, wysoka prędkość szlifowania, łatwe do cięcia, bezpieczne przechowywanie i trwałość.
 • 【W pełni wystarczająca dla hobbystów】Z reguły z ręcznie obsługiwanymi napędami elektrycznymi lub pneumatycznymi (mogą być również stosowane w obrabiarkach). Bardzo dobrze nadaje się do użytku domowego i spełnia również wymagania.

flintronic Zestaw frezów z rowkiem T, 3 szt. 8 mm trzonek stalowy frez z rowkiem T, 1/2", 3/8" i 5/16" długość frez do drewna sześciokątnego T-Track frezy rowkujących…

53,88  disponible
Amazon.pl
as of 17 listopada, 2023 10:59 am

Características

 • Cążka z rowkiem w kształcie litery : Służy do perforacji drewna, montażu kulistej końcówki drzwi, końcówki szuflady, drewna. Frezy te idealnie nadają się również do frezowania wgłębień w ramkach do obrazów do tworzenia zawieszeń z dziurkami na klucze lub do wgłębień na przewody elektryczne.
 • Szerokie zastosowanie: Nadaje się do ręcznego wiertarki elektrycznej, wiertarki napędzanej na stojąco. Optymalny do frezowania rowków z profilem T. Nadaje się do frezarek ręcznych i frezarek stacjonarnych. Frez nadaje się tylko do wiercenia (tylko drewno miękkie).
 • Węglik CEMENTOWANY YG6: Wysokiej jakości węglik cementowany YG6 do ostrzenia noża; Ostra krawędź, wysoka twardość, dokładne położenie, wysoka precyzja, gładkie cięcie, odporność na uderzenia, wysoka wytrzymałość i trudna do złamania.
 • 3-częściowy frezarki: 1 x frez z z rowkiem T do śruby sześciokątnej 1/2", 1 x frez z z gniazdem T do śrub sześciokątnych 3/8" i 1 x frez w kształcie litery T do śruby sześciokątnej 5/16".
 • Profesjonalne narzędzia do majsterkowania: Idealne do krawędzi, przycinania, żył, nudnych czopów i rowków projektów obróbki drewna. Profesjonalne narzędzia DIY dla stolarzy i hobbystów.

luckaide Frezy do drewna do wiertarki, 10 sztuk, frezy do drewna, frezy z węglików spiekanych z trzonkiem 1/8", do metalu, do wiertarki, do drewna, dla majsterkowiczów, prac drewnianych, rzeźbienia, grawerowania, wiercenia

 out of stock
Amazon.pl
as of 17 listopada, 2023 10:59 am

Características

 • Wysokiej jakości materiały: 10-częściowy zestaw frezów z węglików spiekanych wykonany z wysokiej jakości stali wolframowej, wytrzymały i trwały. Do drewna, żelaza, stali węglowej, stali stopowej, stali nierdzewnej, miedzi, aluminium i innych metali.
 • Długa żywotność: bity do rzeźbienia są łatwe w obsłudze, bezpieczne i niezawodne. Żywotność jest dziesięciokrotnie wyższa niż narzędzia ze stali szybkotnącej, a wydajność przetwarzania jest dziesięciokrotnie wyższa niż ręczne narzędzie do piłowania i prawie dziesięć razy wyższa niż mała tarcza szlifierska z uchwytem. Podwójnie wycięta konstrukcja z wieloma szczelinami może znacznie poprawić wydajność pracy.
 • Uniwersalny trzpień: wszystkie bity do rzeźbienia mają trzpień 1/8", który jest kompatybilny z większością narzędzi do grawerowania, narzędzi obrotowych lub szlifierek, jest łatwy do wymiany i spełnia większość Twoich potrzeb związanych z wierceniem, aby poprawić wydajność i zaoszczędzić energię, szybkie usuwanie.
 • Możliwość dopasowania: wszystkie zadziory o wielkości 1/8 trzpienia wskazują na kompatybilność z większością narzędzi obrotowych. Narzędzia idealnie nadają się do obróbki drewna, rzeźbienia, grawerowania, polerowania, fazowania, rowkowania, tarcia i fazowania. Wielofunkcyjne narzędzia są bardzo polecane przede wszystkim dla majsterkowiczów, rzemieślników, hobbystów, napraw w domu, biżuterii, lapidarium, modelowania i wielu innych.
 • 100% gwarancja jakości: jeden rok gwarancji. W razie problemów skontaktuj się bezpośrednio ze sprzedawcą. Odpowiemy w dni robocze w ciągu 24 godzin.

Zestaw frezów, 10 sztuk, frezy do drewna, do wiertarki z twardego metalu, 6 mm (1/4"), trzpień do podwójnego cięcia, do grawerowania drewna

119,99  disponible
Amazon.pl
as of 17 listopada, 2023 10:59 am

Características

 • Materiał premium – zestaw frezów jest wykonany z węglika wolframu poddanego obróbce cieplnej, norma stopu: YG10X (międzynarodowa norma ISO: K35), która jest bardzo twarda, wytrzymała, trwała, odporna na wysokie temperatury i antykorozyjna. Wiertła do frezowania posiadają specjalną konstrukcję podwójnego cięcia, znacznie poprawiają wydajność pracy.
 • Szeroki zakres zastosowania – frez z trzonkiem 6 mm pasuje do większości narzędzi obrotowych. Kompatybilny z Proxxon, Mister Tool, Einhell lub większością narzędzi obrotowych. Szerokie zastosowanie do drewna, żelaza, stali węglowej, stali stopowej, stali nierdzewnej, miedzi, aluminium i innych metali, jak również marmuru, jadeitu, kości itd.
 • Różne rozmiary i kształty – frezarka do metalu jest dostępna w różnych kształtach i rozmiarach. Formy obejmują Cylindrical, Ball Nosed Cylindrical, Ball, Oval, Ball Nosed Tree, Tree, Flame, Ball Nosed Cone, Cone, Inverted Cone. Długość całkowita: 52-70 mm. Średnica cięcia 2,5 – 10 mm, średnica trzpienia 6 mm, długość trzpienia 45 mm.
 • Wysoka wydajność pracy – zalecana prędkość obrotowa dla zestawu frezów: 6000-60000 obr./min, maksymalna prędkość obrotowa: 120000 obr./min (średnica głowicy 6 mm), 60000 obr./min (średnica głowicy 10 mm), kierunek obrotu: prawo/w prawo, kołki frezarskie są używane przeciwnie lub kołysząco. Szybko przesuwaj narzędzie w kierunku obrotu po obrabianym przedmiocie, aby uzyskać drobne powierzchnie lub bardzo gładkie fazowanie.
 • Wielofunkcyjne – trzpienie frezujące z twardego metalu mogą być używane do majsterkowania, rzeźbienia, grawerowania i polerowania, fazowania, fazowania, odlewania, szlifowania itd. Może być stosowany do obróbki drewna i frezowania miękkiego drewna, tworzywa sztucznego i innych miękkich materiałów.

flintronic Wiertła drewniane, 6 SZTUK (10/15/20/25/30/35mm) Frez z węglików spiekanych, montaż drewnianych drzwi kulistych, szuflad, szybko pomaga zrobić czyste otwory z płaskim dnem w drewnie

58,53  disponible
Amazon.pl
as of 17 listopada, 2023 10:59 am

Características

 • 6 szt. różnych wierteł: Wykonuj czyste cięcia z wiertłem 10 mm, 15 mm, 20 mm, 25 mm, 30 mm, 35 mm. 6 uniwersalnych bitów można łatwo schować między zadaniami. Pomaga szybko i świetnie wykonać czyste płaskie otwory w drewnie.
 • Węgiel spiekany: Wykonany z cementowanego węgliku dla trwałej trwałości. Prowadzony okrągłą obręczą otworzy cały łuk okręgu w dowolnym kierunku; zapewnia prawdziwy, dokładny i czysty płaski otwór z szybkim usuwaniem odpadów i zapewnia skuteczną pracę.
 • Design głowy X-WING: Głowica X-wing zapewnia widoczność i stabilność podczas pracy. Centralna ostroga każdego bitu gwarantuje dokładne wiercenie i zapobiega chodzenie i chwieceniu podczas pracy, tworzy idealnie okrągłe i dokładne otwory z centralną konstrukcją.
 • Wielofunkcyjne: Nadaje się do wiertarki, wiertarki pistoletowej, wiertarki stołowej, wiercenia pionowego, ręcznego wiertarki elektrycznej, wiertarki napędzanej silnikiem i mobilnej wstążki typu wiertarki magnetycznej do montażu sferycznej końcówki strzelania do drzwi, szuflady; perforacja na produktach drewnianych, produktach plastikowych, drewnie i sklejce.
 • Idealne cięcie: Zakładające się, ukośne i kieszenie we wszystkich rodzajach drewna, łatwe wiercenie otworu zawiasów, otwór cylindra, otwór na biurko komputerowe, mocowanie szafki domowej. Świetnie nadaje się do wykonywania otworów z płaskim dnem.

Bosch X-Line 76-częściowy zestaw wierteł i bitów z powłoką TiN do wkrętarek (do drewna, kamienia i metalu, zawiera frez, wkrętak kątowy, nóż, uchwyt magnetyczny, osprzęt do wiertarki i wkrętarki)

258,00  disponible
2 new from 258,00 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 17 listopada, 2023 10:59 am

Características

 • 76-częściowy zestaw wierteł i bitów z powłoką TiN do wkrętarek Bosch X-Line — odpowiedni do szerokiej gamy zastosowań w drewnie, kamieniu i metalu, nadaje się do szerokiej gamy zastosowań w drewnie, kamieniu i metalu
 • Nadaje się do wszystkich wiertarek ręcznych i stojaków wiertarskich z praktyczną walizką Bosch X-Line dla przejrzystego rozmieszczenia zawartości
 • Wiertła kręte do metalu, pleksi i tworzyw sztucznych, wiertła do kamienia, wapienia, kamienia naturalnego i kamienia litego, wiertła spiralne do twardego drewna, miękkiego drewna i tworzyw sztucznych

Frez do drewna 40 mm do wiertarki, przenośny frez kulowy do drewna, do szlifierek prostych, szlifierek kątowych, dłut kulowych, łatwy w obsłudze

 out of stock
Amazon.pl
as of 17 listopada, 2023 10:59 am

Características

 • Materiał: wykonany z wysokiej jakości stali, ten produkt jest nierdzewny i trwały.
 • Praktyczna: frez kulowy posiada setki ostrych ząbków, do obróbki obrabianych przedmiotów z drewna.
 • Łatwa instalacja: można ją łatwo zainstalować i zdjąć, wystarczy przykręcić do instalacji.
 • Łatwy do przenoszenia: frez kulowy jest mały, można go nosić w dowolnym miejscu, znacznie zwiększa wydajność pracy.
 • Szeroki zakres zastosowań: szeroko stosowany we wszystkich materiałach drewnianych, takich jak szlifowanie, rzeźbienie, polerowanie. Szybko usuwa dużo drewna.

8 mm trzonek misa frez taca szablon frez frez frez 1/2" trzpień frez do drewna do wiertarki i obróbki drewna, shaker, narzędzia frez górnowrzecionowy, miska, frez

35,99  disponible
Amazon.pl
as of 17 listopada, 2023 10:59 am

Características

 • Wysokiej jakości frez miski: frez z twardego metalu i stalowy trzpień. Powlekana powierzchnia, trwała, ostra i wytrzymała.
 • Ostrza do szlifowania precyzyjnego i okrągłych trzonków: ostrza do precyzyjnego szlifowania dla gładszego cięcia. Łatwe mocowanie zaokrąglonych faz dla łatwego montażu i demontażu oraz zwiększenia wydajności.
 • Szerokie zastosowanie: idealnie nadaje się do produkcji małych miseczek, tac na monety, szkatułek na biżuterię i innych artykułów rzemieślniczych. Do płyt MDF, litego drewna, płyt wiórowych, sklejki i tak dalej.
 • Obowiązujące wyposażenie: Użyj frezarki CNC i stołowej oraz ręcznej i przenośnej frezarki stołowej.
 • Produkty w zestawie: 1 sztuka frezu do miski. Dążymy do doskonałości i dlatego nasza profesjonalna obsługa klienta zapewnia Twoje zadowolenie. Nasze produkty są gwarantowane przez naszych producentów.

Suiwki Zawias Szablon Zestawy wierteł 35 mm Otwór pozycjonera bitów, regulowany wiertła pozycjonujące frezy do drewna, meble Zawias szafy, montaż

 out of stock
Amazon.pl
as of 17 listopada, 2023 10:59 am

Características

 • Wysokiej jakości materiał: Założacz do zawiasów jest wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego ABS, które jest lekkie i przenośne i łatwe w obsłudze. Wiertło wykonane jest z mocnego i trwałego stopu materiału, który nadaje się do pozycjonowania i montażu zawiasów do szafek meblowych.
 • Przecinak do zawiasów: Średnica otworu wynosi 35 mm. Specjalna, zdejmowana konstrukcja ogranicznika głębokości ułatwia wiercenie.
 • Zestaw urządzenia: Urządzenie można ustawić w celu zmiany na krawędzi drzwi, a wiertło jest dobrze przystosowane do usuwania brudu i prac.
 • Łatwa obsługa: Wystarczy i wygodnie zanurzyć otwór w drzwiach szafy lub na biurku. Nadaje się do użytku we własnym domu. Nawet jeśli nie jesteś profesjonalistą, możesz szybko znaleźć punkty wiercenia zawiasów i płyt montażowych.
 • Szeroki zakres zastosowań: nadaje się do wiertarek, wiertarek pistoletowych, wiertarek stołowych, pionowych, wiertarek ręcznych, wiertarek stojących i wiertarek taśmowych magnetycznych z przenośnym paskiem itd. Dzięki szablonowi do wiercenia zawiasów, który nadaje się do własnej pracy w domu, można łatwo i wygodnie zanurzyć otwór na kubek w drzwiach szafy lub biurku.

Yosoo Health Gear 6 mm 4 rowki zestaw frezów, prosty trzpień frez do frezowania wiertarka narzędzie do drewna stali żelaza, 1 sztuka

14,24  disponible
2 new from 14,24 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 17 listopada, 2023 10:59 am

Características

 • [4 rowki frez]: Ostre i doskonale działa w narożnikach, duża pojemność do usuwania wiórów, poprawia wydajność pracy
 • [Zastosowanie]: Nadaje się do frezowania bocznego, frezowania końcowego, obróbki wykończeniowej ze stali węglowej, stali stopowej, stali matrycy, stali narzędziowej, żeliwa i tytanu
 • [Wielokrotna średnica frezu]: Opcjonalne rozmiary tego zestawu frezów końcowych, zawiera 5 rodzajów średnicy frezu, 4 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm, 12 mm, które mogą spełnić Twoje różne wymagania
 • [Mocne i trwałe]: Bity frezów końcowych są wykonane z HSS, o wysokiej odporności na zginanie i odporności na ścieranie
 • [100% satysfakcji]: Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tego przedmiotu, skontaktuj się z nami, pomożemy Ci w ciągu 24 godzin w dni tygodnie
/* */ Go up

Kontynuując korzystanie z witryny, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.