forscan pl pelna wersja

OBDLINK Adapter OBD EX FORScan

423,00  disponible
3 new from 405,00 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 3:20 am

Características

  • Zaprojektowane na zamówienie do użytku z FORSCAN i zalecane przez zespół FORScan
  • Przełącznik elektryczny umożliwia FORScan jednoczesny dostęp do wszystkich magistrali CAN i umożliwia zaawansowane funkcje, które nie są możliwe dzięki adapterom "przełącznik"
  • Maksymalna wydajność – do 20 razy szybciej niż adaptery "przełącznik"
  • ROCK-SOLID CONNECTION pozwala uniknąć uszkodzenia danych i upuszczenia pakietów
  • Produkty międzynarodowe podlegają odrębnym warunkom, są sprzedawane z zagranicy i mogą różnić się od produktów lokalnych, w tym dopasowaniem, klasyfikacjami wiekowymi i językiem produktu, etykietami lub instrukcjami.

bbfly VINT-TT55502 Forscan ELMconfig USB zmodyfikowany dla wszystkich okien

123,71  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 3:20 am

Características

  • Jest to jedno z ulubionych narzędzi i akcesoriów poszukiwanych przez właścicieli F-ordów. Jest to nieskazitelne w skanowaniu, programowaniu i ukrywaniu modułów dla modeli takich jak Ford F150, F250, F350, F450, Ranger, Transit, Mondeo, Fusion, Kuga, Mustang, Explorer, Edge i innych samochodów oraz lekkich samochodów typu F-ord – wszystko od roku 1996 i nowszych marek.
  • Przełącznik MS-CAN i HS-CAN pomoże Ci wygodnie uzyskać dostęp, zdiagnozować i skonfigurować własne dane pojazdu. Przełącznik ten został ulepszony, aby płynnie uzyskać dostęp i komunikować się z istniejącymi modułami w Twoim pojeździe.
  • Odkryj niekończące się modyfikacje za pomocą skanów FORscan i zastosuj je w swoim pojeździe. Możesz uzyskać dostęp do funkcji Global Window, Bambi Mod, lusterek cofania, korekty rozmiaru opon, Perpendicular Park, Secure Idle, 5 błysków kierunkowskazów, podgrzewanej kierownicy, dwukrotnie zakrętony uchylne drzwi i wielu innych! Inne obsługiwane oprogramowania to FoCCCus, ELMconfig i FF2.
  • Ten interfejs działa ze stałą prędkością 500 kbit/s. Podłącz go do samochodu, połącz się z Internetem, zaktualizuj sterowniki, uzyskaj dostęp do wybranego oprogramowania opartych na ELM327 i rozpocznij diagnostykę pojazdu.
  • Czytnik kodów USB ELM327 pobiera i narzędzie do skanowania FORScans zarówno ogólnego, jak i kodów diagnostycznych dla producenta samochodów (DTC), co pomaga z łatwością przezwyciężyć wszelkie problemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

/* */ Go up

Al continuar utilizando el sitio web, usted acepta el uso de COOKIES, de acuerdo con la configuración actual de su navegador.