formy do odlewow betonowych

Fishing Fun Forma silikonowa 4 szt. DIY żywica epoksydowa do żywicy, betonu, odlewów cementowych ze złotą folią ochronną na palce i szczotką do czyszczenia narożników

36,13  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 7:25 pm

Características

 • Zestaw silikonowych form do majsterkowania: forma z żywicy silikonowej do narzędzi do majsterkowania zawiera 4 różne kształty podstawek z żywicy, 3 opakowania złotej folii do dekoracji DIY, 10 palców i szczotkę do czyszczenia narożników.
 • Łatwa do wyjmowania: forma z żywicy silikonowej jest elastyczna i trwała, a wnętrze jest bardzo gładkie i można ją łatwo odkształcić po całkowitym utwardzeniu, dzięki czemu zmniejsza się cięcie i polerowanie. Jednocześnie można użyć środka antyadhezyjnego lub ługu mydlanego, aby wydłużyć żywotność formy silikonowej.
 • Wysokiej jakości materiały: Te formy z żywicy epoksydowej są wykonane z bezpiecznego silikonu, który jest bardzo miękki i elastyczny, nie rozrywa się, są łatwe w obsłudze i czyszczeniu oraz wielokrotnego użytku. Po ściśnięciu i odkształceniu forma może zostać przywrócona po pewnym czasie.
 • Zabawa DIY: Dzięki foremkom do odlewania żywicznego można tworzyć wszystkie rodzaje podstawek, mat pod świece, obsługa jest bardzo łatwa, podczas procesu produkcji można również dodać złotą folię, cekiny, suszone kwiaty i inne dekoracje.
 • Szerokie spektrum zastosowań: formy epoksydowe są kompatybilne z większością żywic lub innych materiałów odlewniczych. Możesz dodawać pigmenty żywiczne i barwniki żywiczne oraz umieścić różne rodzaje dekoracji lub wypełniaczy, aby ozdobić żywicę, podstawkę, poduszkę miseczkę, dekorację biurka, dekorację powierzchni ścian, dekorację mebli itp.

BMOT Foremka do odlewania odlewów ogrodowych, forma do odlewania odlewów, betonowych plastrów, 43 x 43 x 4 cm, plastikowa forma do betonu, chodnika, kamieni brukowych, płyt tarasowych, wielokrotnego użytku, 5 sztuk, kolor czarny

234,61  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 7:25 pm

Características

 • dł. x szer. x wys.: 43 x 43 x 4 cm, forma betonowa jest bardzo solidna i stabilna, przy dobrym i fachowym użytkowaniu utrzymuje się bardzo długo.
 • Materiał: płyty chodnikowe wykonane z wysokiej jakości stabilnego polipropylenu (PP), przy fachowej obróbce nadają się do ponownego użytku.
 • Łatwa obsługa: 1. Ułożyć formę odlewniczą, 2. napełnić cementem / betonem, 3. wygładzić kielnią murarską, 4. Podnieść kształt. Nie wymaga drogiego ogrodnictwa, wystarczy wyłożyć ścieżki
 • Zrób to sam: dzięki naszym formom betonowym do samodzielnego wykonania do użytku wewnątrz i na zewnątrz Twoja wyobraźnia nie zna granic. Produkt jest nowy i oryginalnie zapakowany
 • Zastosowanie: Ta forma do bruku nadaje się do trawników, bruków trawnikowych, płyt tarasowych, płyt podłogowych, płyt chodnikowych, parkingów. Formy betonowe do samodzielnego tworzenia pokryć murowych,

Aufun Forma do betonu w ogrodzie, forma do odlewów betonowych, z 9 komorami, 43 x 43 x 4 cm, szablon do betonu, chodnika, kamieni brukowych, płyt tarasowych – nieregularna, 3 sztuki

182,68  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 7:25 pm

Características

 • ☺ Forma do odlewania ogrodu -- kolor: czarny; materiał: polipropylen, wymiary: 43 x 43 x 4 cm; kształt: nieregularny, system 9-komorowy.
 • ☺ Wielokrotnego użytku – wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego, forma betonowa jest bardzo solidna i stabilna, dzięki czemu jest bardzo trwała. forma do plastra wielokrotnego użytku.
 • ☺ Łatwa obsługa – 1. Umieść formę odlewniczą, 2. Napełnić cemem/betonem, 3. Wygładzić kielnię murarską, 4. Podnieść kształt. Nie jest wymagany drogich ogrodników, wystarczy samodzielnie ukraść swoje ścieżki
 • ☺ DIY – dzięki naszym foremkom betonowym do użytku w pomieszczeniach i na zewnątrz Twoja wyobraźnia nie zna granic. Życzymy wiele radości podczas tworzenia własnego ogrodu.
 • ☺ Szerokie zastosowanie – ta forma brukowa nadaje się do kratek trawnikowych, trawników, płyt tarasowych, płyt podłogowych, chodników, parkingu. Formy betonowe do własnej produkcji pokryć murów, krawężników, okładzin ściennych i wielu innych. - Oszczędzaj pieniądze!! !

Mydelniczka, formy do betonu, silikonowe uchwyty na mydło, formy do odlewów epoksydowych, taca na biżuterię, akcesoria, pojemniki do przechowywania

49,33  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 7:25 pm

Características

 • Wysokiej jakości materiał silikonowy. Foremki są wykonane z wysokiej jakości materiału silikonowego, elastycznego, grubego, odpornego na rozdarcia, trudnego do odkształcenia, można je prać, są trwałe i nadają się do ponownego użytku.
 • Wymiary: 14,9 cm x 8,9 cm x 1,1 cm.
 • Łatwe do formowania – wystarczy obrócić formy silikonowe i pozwolić na wyjęcie z podstawek, po całkowitym wyschnięciu betonu i stwardnieniu. Najprostszym sposobem, aby uformować to najpierw powoli odkleić od krawędzi.
 • Nadają się do różnych materiałów odlewniczych – te formy do odlewania są kompatybilne z innymi materiałami odlewanymi, takimi jak beton, gips, cement.
 • Ciesz się majsterkowaniem – foremki mogą być używane do tworzenia własnych mydelniczek, świeczników, ramek z gąbki, przechowywania biżuterii, uchwytu na pierścionki, tacy na biżuterię, tacy na biżuterię, tacy na biżuterię, dekoracyjnych ornamentach.

Forma do odlewania betonu: betonowe formy silikonowe, do doniczek, forma silikonowa do betonu, betonu, odlewów, doniczek, duże do sukulentów.

75,69  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 7:25 pm

Características

 • Wysokiej jakości materiały: forma do odlewania betonu wykonana z wysokiej jakości silikonu o gładkiej powierzchni i mocnej ramie, która może być używana przez długi czas.
 • Dwuwarstwowa struktura: nasze formy do odlewania betonu mają solidną ramę na powierzchni. Nie musisz się martwić, że forma nie wytrzyma ciężaru odlewanego betonu lub nierównej siły, dzięki czemu można uzyskać normalne doniczki.
 • Łatwa do rozłożenia: betonową formę odlewniczą można łatwo zdemontować. Po całkowitym wyschnięciu foremkę należy obrócić od zewnątrz do wewnątrz, aby ją łatwo poluzować.
 • Szerokie spektrum zastosowania: miękka i elastyczna forma do odlewania betonu może być używana do różnych projektów ręcznych. Bardzo dobrze nadaje się do produkcji małych sukulentów lub form doniczek z betonu.
 • Wyjątkowy prezent: jeśli podarujesz wyjątkową osobę ręcznie wykonaną doniczkę, ta forma do odlewania betonu może być również bardzo znaczącym prezentem. mydła, puddingu, pralinki, świece, galaretki, mięsiste doniczki, kamienie do aromaterapii i inne rzemiosło artystyczne.

KangBaz Beton Forma odlewnicza: beton Formy do odlewów silikonowe doniczka forma silikonowa forma do betonu pełna forma odlewnicza beton forma odlewnicza doniczka duża do sukulentów

75,99  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 7:25 pm

Características

 • Wysokiej jakości materiały: forma do odlewania betonu z wysokiej jakości silikonu o gładkiej powierzchni i mocnej ramie, która może być używana wielokrotnie.
 • Dwuwarstwowa struktura: nasze formy do odlewania betonu mają stabilną ramę na powierzchni. Nie musisz się martwić, że kształt nie wytrzyma wagi odlewanego betonu lub nierównej siły, dzięki czemu można uzyskać normalne doniczki.
 • Łatwe do rozłożenia: forma do odlewania betonu daje się łatwo zdemontować. Po całkowitym wyschnięciu należy jedynie obrócić kształt od zewnątrz do wewnątrz, aby go łatwo usunąć.
 • Szerokie spektrum zastosowania: Miękka i elastyczna forma do odlewania betonu może być używana do różnych ręcznie wykonanych projektów. Bardzo dobrze nadaje się do produkcji małych sukulentów lub form doniczek z betonu.
 • Szczególny prezent: Jeśli podarujesz ręcznie wykonaną doniczkę dla wyjątkowej osoby, ta forma do odlewania betonu może być również bardzo ważnym prezentem. Mydełka, puddingi, pralinki, świece, galaretki, dziśliwe donice, kamienie aromaterapii i inne rzemiosło artystyczne.

Aufun Foremki do betonu, "zrób to sam", forma do odlewów gipsowych z tworzywa sztucznego, do chodników, bruków, ulic ogrodowych, 5 sztuk

238,90  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 7:25 pm

Características

 • Dane podstawowe: kolor: czarny, materiał: polipropylen, wymiary: 43 x 43 x 4 cm, kształt: nieregularny, system 9-komorowy.
 • Nadaje się do recyklingu: wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, betonowa forma jest bardzo solidna i stabilna, nadaje się do wielokrotnego użytku.
 • Łatwy w obsłudze: wystarczy napełnić formę mieszanką betonu, wygładzić powierzchnię i usunąć formę, a następnie umocnić się beton. Nawet niedoświadczona osoba może stworzyć piękną drogę.
 • Ręczne wykonanie "zrób to sam": możesz udekorować swój ogród kształtem i stworzyć piękny sposób, aby Twój ogród był przyjemniejszy dla oka. Możesz dodać swój ulubiony kolor i stworzyć swój ulubiony wzór.
 • Szerokie spektrum zastosowań: płyty tarasowe, płyty chodnikowe, płyty chodnikowe, bruki z kamienia naturalnego, bruk.

Rayher Silikonowe Kamienie do Form, 14.5 x 26 x 3.5 cm, 6 Form, Pudełko 1 szt, 36102000

80,74
38,54
 disponible
2 new from 38,54 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 7:25 pm

Características

 • Silikonowe kamienie do form
 • 14.5 x 26 x 3.5 cm, 6 kształtów, pudełko 1 szt
 • Formę można wypełnić betonem kreatywnym, betonem jubilerskim, proszkiem do odlewów Raysin, mydłem, woskiem

YQSDG 1 para przednich tylnych form, balustrad, formy do betonu tynku, cementu, PVC, odlewów z tworzywa sztucznego, ogrodu, basenu, parku, balustrady, ogrodzenia, dekoracja, konstrukcja

700,37  disponible
2 new from 700,00 zł
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 7:25 pm

Características

 • 【Narzędzia dla miłośników rzemiosła】 Jest przeznaczony dla miłośników ogrodów, którzy chcą stworzyć własne piękne ogrody i patio, aby swoje ogrody lub parki były piękniejsze. Nadaje się również do chodników, ogrodu, parku, chodnika i innych miejsc na świeżym powietrzu
 • 【Łatwe w użyciu】 Wbudowane zatrzaski, łatwe w użyciu, nie są wymagane żadne specjalne umiejętności, nawet niedoświadczone i nie są potrzebne żadne dodatkowe urządzenia, aby stworzyć piękny balkon podczas wypełniania formularza.
 • Przeznaczenie: Przeznaczony do produkcji wytrzymałego kolorowego betonu metodą odlewania wibracyjnego. Może być stosowany do odlewania betonu i tynku.
 • 【Dane techniczne: Materiał: PVC Kolor: Biały Wymiary: 60 x 11 x 11 cm / 23,62 cala x 4,33 cala x 1,33 cala
 • 【Uwaga】Zalecamy stosowanie wysokiej jakości cementu. Zaleca się okresowe czyszczenie formy z betonu. Nie zaleca się transportu wypełnionych form w procesie utwardzania betonu.

Gelentea Forma do kostki brukowej, odlewów mistrzowskich żwirek betonowa forma, kamienie stopnia tynk forma kostka forma tworzywo sztuczne

97,98  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 7:25 pm

Características

 • 【Wytrzymałe tworzywo sztuczne】 Zamienia betonu, czerwonego błota lub gipsu w kamienie schodowe, które sprawiają, że Twój ogród, taras lub podwórko wyglądają jak profesjonalnie zaprojektowane.
 • 【Łatwa obsługa】 – nawet kobiety i dzieci mogą samodzielnie wykonać swój własny ogród, aby stworzyć kamykowe chodniki
 • 【Wielokrotnego użytku】 – ta forma jest łatwa do czyszczenia i wielokrotnego użytku, dzięki czemu można ozdobić podwórko jak profesjonalista!
 • 【Opłacalna】 – drogi w różnych kolorach mogą być wykonane bez drogiego sprzętu i kosztów układania.
 • 【Wielofunkcyjność】 – Do stosowania z betonem, cementem, tynkiem, mydłem lub żywicą. Stwórz własne kamienie żwirowe!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

/* */ Go up

Al continuar utilizando el sitio web, usted acepta el uso de COOKIES, de acuerdo con la configuración actual de su navegador.