filtry do wody bakterie coli

ENONEO Osobisty filtr do wody, słomka, 1500 l, 4 w 1, słomka do oczyszczania wody, usuwa 99,99% bakterii i pierwotniaków z gwizdkiem, kompasem, lustrem na kemping, wędrówki, podróż, sprzęt awaryjny (zielony)

115,00  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 5:14 pm

Características

 • Czterowarstwowe najwyższe standardy filtracji: Osobista słomka filtrująca do wody została wykonana ze słomki filtrującej o grubości 0,01 mikrona, zastosowana czterowarstwowa filtracja, przenośny filtr do wody może usunąć 99,999% wszystkich bakterii rozcieńczających się w wodzie, takich jak salmonella, a i E.coli; usuwa 99,999% wszystkich podatności na działanie wody tozoa parto to to ozasites, takie jak giardia i cryptosporidium. Poprawia zapach, zapewniając najbezpieczniejszą wodę w najgorszych środowiskach.
 • Bonusowy sprzęt do przetrwania - filtr wody jest wyposażony w karabińczyk, lusterko sygnalizacyjne, rurkę przedłużającą, gwizdek niedźwiedzia i kompas. Idealny dla rodziny i przyjaciół do wykorzystania podczas biwakowania, wspinaczki, wędrówek, podróży, polowania i wędrówek z plecakiem lub do przygotowania awaryjnego w domu, samochodzie i biurze. Przygotuj się na każdą sytuację przetrwania.
 • Pojemność filtra: Filtr oczyszczający wodę skutecznie filtruje do 1500 litrów zanieczyszczonej wody do bezpiecznej wody pitnej, zanieczyszczonej wody bez jodu, chloru lub innych agresywnych substancji chemicznych. 0,01 mikrona, filtr liniowy z membraną z absolutnego włókna pustego.
 • 【GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA: Innowacyjny filtr do wody bez użycia jodu, chloru lub innych chemikaliów; usuwa brud i zanieczyszczenia z rzek, stawów, potoków, kałuż błotnych. UWAGA: oczyszczacz słomy filtrującej do wody nie może filtrować napojów i wody przemysłu chemicznego. Temperatura wody powinna wynosić 0°-32° (jeśli używasz wyższej przestrzeni terpareture, czas pracy będzie krótki), a okres przydatności do spożycia wynosi 5 lat.
 • Przenośny i lekki filtr wody na zewnątrz: Ten mini filtr do wody ma wymiary 20 x 3 cm i waży mniej niż 90 g. Gdziekolwiek podejrzewa się dopływ wody, to małe urządzenie załatwi. Mieści się w dłoni, kieszeni, plecakach itp. Z metalową klamrą i smyczą, która jest wystarczająco dobra do noszenia podczas wędrówek lub aktywności na świeżym powietrzu.

ENONEO Osobisty filtr do wody, 2000 l, mini filtr do wody, przenośny, na kemping, do uzdatniania wody, 0,01 mikrona, filtr do wody, przetrwania, usuwa 99,99% bakterii

108,00  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 5:14 pm

Características

 • ✔️ 【Trójwarstwowy system filtrowania】Osobisty filtr do wody ENONEO skutecznie usuwa osady, osady, algi, owady, kurz i inne zanieczyszczenia cząsteczek stałych oraz zawiesione substancje szkodliwe w wodzie, zmniejsza mętnienie wody i sprawia, że woda jest czystsza; usuwa nieprzyjemny smak i szkodliwe substancje z wody. Warstwa filtra z włókna węglowego skutecznie usuwa organiczne substancje chemiczne z wody i poprawia smak wody.
 • ✔️ 【Czterowarstwowy system filtracji】Czterostopniowy system filtracji obejmuje bawełnę polipropylenową, żywicę okresową, węgiel aktywny w skorupach kokosowych i membranę ultrafiltracyjną 0,01 mikrona (materiał medyczny), która skutecznie usuwa 99,99% bakterii w wodzie, takich jak Escherichia coli, Staphylococcus, salmonella, cholmonella, cholmonella. erabakterien und Pozostałe patogeniczne bakterie, 99,99% Giardia, Cryptosporidium, innych pasożytów wody oraz alg i innych zawiesin.
 • ✔️ 【Natychmiastowe czyszczenie wody】Zewnętrzny filtr do wody nie dodaje jodu, chloru ani innych substancji chemicznych, które mogą skutecznie zmniejszyć jony metali ciężkich i organiczne substancje w wodzie i szybko przekształcić ścieki w czystą wodę pitną. Wskazówka: filtr do wody Survival nie może filtrować wody morskiej, napojów, kawy, innych zanieczyszczonych przemysłowo wody i innych rozpuszczalnych wody. Okres gwarancji uzdatniania wody na zewnątrz wynosi pięć lat i rok po użyciu.
 • ✔️ 【Pojemność filtra 2000 l 】 Purifier kempingowy może filtrować do 2000 l naturalnej wody słodkiej. Pojemność oczyszczacza wody: 21 x 5 x 3,5 cm, waga: 65 g. System filtracji wody jest wyposażony w mocną metalową klamrę i przedłużoną linkę, dzięki czemu bardzo dobrze nadaje się na kemping, wspinaczkę, wędrówki, polowanie, wędkowanie, podróże międzynarodowe i inne sytuacje awaryjne. Słomka do filtrowania wody to niezbędne wyposażenie podczas podróży na świeżym powietrzu.
 • ✔️【12 miesięcy gwarancji】 ENONEO Outdoor uzdatnianie wody jest wykonane z bezpiecznego dla żywności tworzywa sztucznego, bez BPA. Filtr do wody Mini może przekształcić wodę deszczową, wodę morską i wodę rzeczną w czystą wodę pitną bez użycia jodu, chloru lub innych chemikaliów. Po użyciu należy oczyścić oczyszczacz wody za pomocą strzykawki i odlać wodę tak daleko, jak to możliwe, aby przedłużyć jego żywotność. Produkt posiada 12-miesięczną gwarancję.

TrailAqua Filtr do wody do użytku na zewnątrz – usuwa 99,99% bakterii na 0,1 mikronów – przenośna szybka filtracja z workiem na wodę do wędrówek, kempingu, survivalu i podróży

249,00  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 5:14 pm

Características

 • Szybki przepływ wody: Prędkość filtra z siłą grawitacji wynosi 500 ml na minutę. Worek można po prostu powiesić na drzewku. Po ściśnięciu worka masz prędkość filtra 1200 ml na minutę. Jest to jeden z najszybszych filtrów wody na rynku.
 • Wizjer: Dzięki szklance można zobaczyć, jak zanieczyszczony jest filtr. W ten sposób można sprawdzić, czy filtr musi zostać spłukiwany. Większość filtrów jest całkowicie zamknięta, dzięki czemu nie widać wnętrza filtra.
 • Łącznie z workiem na wodę: Filtr jest dostarczany z workiem na wodę. Worek ma pojemność 2 l. Dzięki praktycznemu otworowi można napełnić wodę do worka. Zamknij worek i przykręć filtr do podłogi. Następnie można zawiesić worek na wodę i pozwolić filtrowi na jego pracę. Wkręć butelkę PET pod filtrem, aby przefiltrowana woda dostała się do butelki.
 • Pojemność filtra 350 000 litrów : Filtr ma pojemność 350 000 litrów. Zalecamy czyszczenie filtra po użyciu zawsze zgodnie z opisaną w instrukcji obsługi (może nie być dostępna w języku polskim). W ten sposób można wydłużyć żywotność filtra.
 • Przetestowane w laboratorium: Nasze filtry zostały przetestowane w laboratorium wody w SGS w Antwerpen (Belgii). Próbka wody została zanieczyszczona z: Escherichia coli, Intestinale Enterokokken, Salmonellen Listeria monocytogenes i Pseudomonas aeruginosa. Ta zanieczyszczona woda została trzykrotnie przefiltrowana. Wyniki wykazały się trzy razy ujemnie. Raport z testu można zobaczyć na naszej stronie internetowej.

Yeelan Mini filtr do wody zewnętrznej, 2000 l, osobisty filtr do wody pitnej, usuwa 99,999% wszystkich bakterii i substancji szkodliwych, filtr do wody, survivalowy na kemping, trekking

136,20  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 5:14 pm

Características

 • 5-stopniowa filtracja – 5-stopniowa filtracja uzdatniania wody do użytku na zewnątrz obejmuje bawełnę PP, żywicę o dużej zawartości jodu, węgiel aktywny w skorupach kokosowych, węgiel aktywny z włóknami i membranę ultrafiltracyjną 0,01 mikrona. Ponadto otwór filtra wynosi tylko 0,01 μm, dzięki czemu 99,999% bakterii na bazie wody (Escherichia coli, legionella i salmonella) i substancji szkodliwych (pasożyty, osady, zapachy, chlor). Zapewnij bezpieczeństwo wody w najgorszym otoczeniu.
 • Długa żywotność – zewnętrzny filtr wody może w kilka sekund filtrować i szybko dostarczyć świeżą wodę. Mimo że rozmiar jest mały i przenośny, filtr do wody może filtrować do 2000 litrów zanieczyszczonej wody przy bardzo szybkim przepływie 400 ml na minutę (żywotność filtra zależy od jakości wody. wody morskiej, napojów gazowanych i ścieków przemysłowych nie mogą być filtrowane)
 • Przenośna i łatwa w obsłudze – ta słomka do filtra wody o wymiarach 21 x 5 x 3,5 cm do użytku na zewnątrz może być podłączona do worka z wodą, butelki z wodą, worka do wyciskania lub kranu ogrodowego za pomocą dołączonej słomki. Waży tylko 90 g i może być umieszczony w dłoni, torbie, torbie fitness, plecaku i torbie ratunkowej. Bardzo dobrze nadaje się do wyposażenia awaryjnego i wyposażenia ratunkowego podczas aktywności na świeżym powietrzu, wędrówek, kempingu i edukacji.
 • Materiał wolny od BPA – Survival filtr do wody jest wykonany z tworzywa sztucznego przeznaczonego do kontaktu z żywnością, bez BPA, aby zapewnić bezpieczeństwo wody. Przed pierwszym użyciem należy umyć filtr wody kempingowej i pobrać wodę 4-5 razy, aby woda przepływała przez filtr. Nie należy pić pierwszych kilku ust. Utrzymuj filtr w czystości, spłukując go wodą po każdym użyciu. Można również wdmuchać powietrze do filtra, aby usunąć zatkanie.
 • Zakres dostawy – 1 x filtr do wody, 1 x rura przedłużająca, 1 x metalowa klamra, 1 x smycz, 1 x instrukcja obsługi (może nie być dostępna w języku polskim). Jeśli chcesz szybko i łatwo uzyskać zdrową wodę pitną na świeżym powietrzu, ten filtr do wody jest idealnym wyborem.

Outdoorowy filtr do wody, 4000 l, przenośny, kempingowy filtr do wody, przenośny, usuwa 99,99% bakterii i metali ciężkich (4000 l)

147,51  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 5:14 pm

Características

 • 【Łatwy do przenoszenia】 Wymiary wynoszą 33 x 175 mm, a waga wynosi ok. 50 g i jest wyposażony w pasek do noszenia, dzięki czemu filtr do wody można w każdej chwili włożyć do plecaka lub torby.
 • 【Wysoka zdolność filtrowania】Wbudowany element filtra ultrafiltracyjnego UF 0,01 mikrona membrana ultrafiltracyjna, może osiągnąć wydajność czyszczenia wody 4000 l (po umyciu można ponownie użyć). Filtruje 99,99% bakterii i mikroorganizmów.
 • 【Zdrowa woda pitna】Przenośny filtr wody do użytku na zewnątrz zmniejsza ryzyko infekcji poprzez usunięcie E. coli, legionelli i salmonelli, zapewniając świeżą, czystą wodę pitną. Został również zaprojektowany, aby zmniejszyć chlor, szkodliwe cząsteczki i nieprzyjemny zapach, aby poprawić smak.
 • 【Łatwy w użyciu】Przenośny mini filtr do wody może być kompatybilny z butelkami z wodą mineralną i gazowanymi, workami na wodę outdoorową i normalnymi kranami (średnica ok. 13-20 mm). Jednocześnie jest on wyposażony w wąż o długości 60 cm, który może przejść do stołka, aby wchłonąć wodę. 1 minuta wydajności wody pod filtrowaniem grawitacyjnym: 250 ~ 300 ml.
 • 【Szerokie zastosowanie】 Wyposażenie i wyposażenie do survivalu firmy Water Purification Filter Straw może być dostarczony w podróży, podczas uprawiania sportu, filtrowania wody turystycznej, na kempingu, podczas pracy na świeżym powietrzu, w trakcie klęskości naturalnej, w sytuacjach awaryjnych itd., ​lekki i kompaktowy i łatwy do przechowywania i transportu.

GRAYL UltraPress filtr do wody i butelka filtrująca do wędrówek, podróży z plecakiem i podróży (Mojave Redrock)

388,33  disponible
5 new from 388,33 zł
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 5:14 pm

Características

 • Zrób bezpieczną wodę pitną z praktycznie każdego źródła słodkowodnej wody na całym świecie. Optymalna wydajność, mobilność i komfort. Idealny na podróże z plecakiem, wędrówki, do wypoczynku na świeżym powietrzu i na całym świecie.
 • Szybko "docisnąć" na niskiej powierzchni (np. gleby) i "pije" wszędzie czystą, bezpieczną wodę
 • Usuwa przenoszone przez wodę patogi: 99,9% wirusów (np. rotawirus, norowirus, hepatitis A), 99,9999% bakterii (np. B. E. Coli, salmonella, czerwonka) i 99,9% cystów pierwotniakowych (np. Giardia, Cryptosporidium, Amöben)
 • Filtruje cząsteczki (w tym mikroplastik), wiele chemikaliów i metali ciężkich; poprawia smak, zapach i czystość wody
 • Wymienny filtr + wkład czyszczący przeznaczony do 300 pras (150 l/40 gal)

GRAYL UltraPress filtr do wody i butelka filtrująca do wędrówek, podróży z plecakiem i podróży (Camp Black)

434,11  disponible
5 new from 434,11 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 5:14 pm

Características

 • Zrób bezpieczną wodę pitną z praktycznie każdego źródła słodkowodnej wody na całym świecie. Optymalna wydajność, mobilność i komfort. Idealny na podróże z plecakiem, wędrówki, do wypoczynku na świeżym powietrzu i na całym świecie.
 • Szybko "docisnąć" na niskiej powierzchni (np. gleby) i "pije" wszędzie czystą, bezpieczną wodę
 • Usuwa przenoszone przez wodę patogi: 99,9% wirusów (np. rotawirus, norowirus, hepatitis A), 99,9999% bakterii (np. B. E. Coli, salmonella, czerwonka) i 99,9% cystów pierwotniakowych (np. Giardia, Cryptosporidium, Amöben)
 • Filtruje cząsteczki (w tym mikroplastik), wiele chemikaliów i metali ciężkich; poprawia smak, zapach i czystość wody
 • Wymienny filtr + wkład czyszczący przeznaczony do 300 pras (150 l/40 gal)

GRAYL Unisex – wkład wymienny do butelek z filtrem do wody dla dorosłych, czarny, O/S, 940-BBLK, czarny

144,29  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 5:14 pm

Características

 • Przygotowywanie wody w dowolnym miejscu: sprawia, że zanieczyszczona woda jest bezpieczna do picia. Idealny na przygody na świeżym powietrzu (wędrówki, kemping, wędrówki z plecakiem, wędkarstwo, bushcraft), podróże na całym świecie i sytuacje przetrwania. Wystarczy wypełnić. Naciśnij przycisk. Pić!
 • Usuwa patoty: Filtr wody Grayl zapewnia wirusy (np. rotawirus, norowirus, zapalenie wątroby typu A), bakterie (np. E. Coli, salmonella, dysenteria) i protozoen (np. Giardia, Cryptosporidium, Amöben) są filtrowane z wody
 • Filtr i czyszczenie: cząsteczki (np. osadu, mikroplastiku), wiele substancji chemicznych (np. chloru, benzyny, chloroforu) i metali ciężkich (np. ołów, arsen, chrom). Poprawiony smak, zapach i czystość wody dzięki filtrowi do wody zewnętrznej
 • Szybkie i proste: Czyści 710 ml wody. Butelka z filtrem wody bez czasu konfiguracji, pompy, baterii, chemikaliów lub konserwacji. Bez problemu czyści wodę z każdego kranu, zlewozmywaka hotelowego, mętnienia rzeki, jeziora lub fontanny
 • Zestaw awaryjny: wyposażony w wymienny filtr do wody, który wystarcza na 250 litrów wody. Zawsze przygotowany: dzięki filtrowi wody przygotowanemu do każdej klęski żywiołowej, awaryjnej wody lub sytuacji przetrwania!

LifeStraw Osobisty filtr do wody do wędrówek, biwakowania, podróży i gotowości w nagłych wypadkach, 5 sztuk, niebieski

521,54  disponible
2 new from 521,54 zł
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 5:14 pm

Características

 • Ten oficjalny osobisty filtr do wody LifeStraw zapewni 3000 litrów bezpiecznej wody pitnej bez użycia chemikaliów, jodu
 • Usuwa 99,9999% bakterii, w tym Escherichia coli (e-coli), campylobacter, vibrio a, pseudomonas aeruginosa, shigella, salmonella
 • Usuwa 99,9% pierwotniaków, w tym giardia lamblia (gorączka bobra), cryptosporidium parvum, entamoeba histolytica
 • Brak okresu przydatności do spożycia, może być przechowywany w nieskończoności nawet po użyciu
 • Idealny dla rodziny i przyjaciół do użytku podczas biwakowania, wędrówek i wędrówek z plecakiem lub do zestawów ratunkowych w domu, samochodzie i biurze

GRAYL UltraPress filtr do wody i butelka filtrująca na wędrówki, podróże z plecakiem i podróże (granit)

444,65  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 5:14 pm

Características

 • Stwórz bezpieczną wodę pitną z praktycznie każdego źródła słodkowodnej wody na całym świecie. Najwyższa wydajność, mobilność i komfort. Idealny na podróże z plecakiem, wędrówki, do wypoczynku na świeżym powietrzu i do podróży na całym świecie.
 • Szybko "przycisnąć" na niskiej powierzchni (np. gleby) i "pije" wszędzie czystą, bezpieczną wodę
 • Usuwa katogeny: 99,9% wirusów (np. rotawirus, norowirus, zapalenie wątroby A), 99,999% bakterii (np. B. E. coli, salmonella, rura) i 99,9% cyst pierwotniaków (np. Giardia, Cryptosporidium, Amöben)
 • Filtruje cząsteczki (w tym mikroplastik), wiele chemikaliów i metali ciężkich; poprawia smak, zapach i czystość wody
 • Wymienny filtr + wkład czyszczący zaprojektowany do 300 pras (150 l / 40 gal)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

/* */ Go up

Al continuar utilizando el sitio web, usted acepta el uso de COOKIES, de acuerdo con la configuración actual de su navegador.