dzwonek bezprzewodowy 2 odbiorniki

Dzwonek do drzwi, bezprzewodowy dzwonek do drzwi, zasięg 300 m, 58 melodii, dzwonek do drzwi domowych, zestaw dzwonka i przycisku dzwonka z lampą błyskową LED i 2 odbiornikami wtykowymi

89,99  disponible
2 new from 89,99 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 7 lutego, 2024 4:18 pm

Características

 • Długi zasięg i silny sygnał: zasięg radiowy do 300 metrów i 58 różnych sygnałów, w tym wiele znanych melodii. Sygnał może bardzo dobrze przenikać przez przeszkody. Ten bezprzewodowy dzwonek do drzwi może być używany w mieszkaniach, willach, biurach, biurach lub w ogrodzie.
 • Różne dźwięki i głośność – z przełącznikiem wyboru na każdych drzwiach, aby wybrać swój ulubiony ston z 58 różnych wspaniałych melodii. Ponadto, dzwonek do drzwi jest wyposażony w 4 regulowane poziomy głośności, aby sprostać różnym wymaganiom.
 • Sygnał migający do głośnego otoczenia: Oprócz dźwięku dzwonka pojawi się sygnał wizualny. Po naciśnięciu dzwonka do drzwi, który zapewnia wizualny kształt powiadomień, to doskonała cecha dla osób niedosłyszących.
 • Wodoszczelny i odporny na warunki atmosferyczne: Dzięki technologii IP44 oraz temperaturze roboczej od -30°C do 70°C dzwonek do drzwi nadaje się do użytku na zewnątrz. Dzwonek radiowy jest odporny na trudne warunki pogodowe.
 • Łatwy montaż: wystarczy podłączyć mini odbiornik dzwonka do gniazdka elektrycznego i zainstalować nadajnik za pomocą dołączonych śrub lub taśmy klejącej na ścianie lub futrynie drzwi. Niezależnie od tego, czy gotujesz w kuchni lub podczas pielenia w ogrodzie, ten bezprzewodowy dzwonek będzie poinformować Cię we właściwym czasie. Nigdy nie przegapisz żadnego gościa!

BITIWEND Dzwonek 2 nadajniki i 3 odbiorniki Bezprzewodowe dzwonki na zewnątrz Bezprzewodowy zestaw dzwonków Zasięg 300M 52 dzwonki IP55 wodoodporny z wyświetlaczem LED

129,99  disponible
Amazon.pl
as of 7 lutego, 2024 4:18 pm

Características

 • BEZPRZEWODOWY DZWONEK RADIOWY 300M - Zasięg między nadajnikiem a odbiornikiem wynosi do 300M / 1000FT, co oznacza, że ​​możesz być pewien, że zostaniesz powiadomiony w całym domu, gdy tylko ktoś zadzwoni do Twojego dzwonka. Odbiorniki wystarczy podłączyć do gniazdka.
 • 58 MELODII I 5 POZIOMÓW GŁOŚNOŚCI - Dzwonek do drzwi ma 55 różnych dzwonków. Dzięki 5 regulowanym poziomom głośności (0-110dB) również znajdziesz idealne ustawienie zgodnie ze swoimi potrzebami. Dodatkowe światło LED pomaga również osobom z problemami słuchu, aby zawsze wiedzieć, kiedy dzwoni dzwonek do drzwi.
 • DZWONKI DO DRZWI WODOODPORNY IP55 - Dzwonek sklepowy zewnętrzny o klasie wodoodporności IP55, wbudowany wodoodporny gumowy pierścień, deszcz może również działać normalnie. Może pracować w temperaturze od -30°C do 70°C (od -86°F do 158°F), co jest odporne na trudne warunki pogodowe. Garnitur na zewnątrz domu, ogrodu, biura, szkoły, domu i tak dalej.
 • FUNKCJA PAMIĘCI - Bezprzewodowy zestaw dzwonkowy zapamiętuje ostatnio wybraną melodię i ustawiony poziom głośności nawet po awarii zasilania; Nie musisz resetować poprzednich ustawień; wygodny i łatwy w użyciu projekt, który poprawia wrażenia użytkownika.
 • ŁATWA INSTALACJA - Po prostu przymocuj bezprzewodowy nadajnik dzwonka do drzwi BITIWEND do ściany za pomocą dostarczonych śrub lub taśmy; wszystkie akcesoria montażowe są dołączone do łatwej instalacji. Rozmiar nadajnika jest łatwy do przenoszenia, a osoby starsze w domu mogą go zabrać ze sobą, aby uniknąć wypadków.

KooPower radiowy dzwonek do drzwi nie wymaga baterii, zasięg 150 m, 25 dzwonków, 2 odbiorniki plug-in, 1 przycisk dzwonka, wodoszczelny, bezprzewodowy dzwonek do drzwi,zestaw z efektem migania,biały

79,12  disponible
Amazon.pl
as of 7 lutego, 2024 4:18 pm

Características

 • Długi zasięg i silny sygnał: na zewnątrz (40 metrów od ściany), zasięg transmisji wynosi 150 m. Niezależnie od tego, czy w ogrodzie lub w kuchni, aby przypomnieć Ci kogoś o tym, nie musisz się martwić o brakujące gości.
 • Różne dźwięki i głośność: 25 różnych dzwonków od melodii klasycznych do znanych do wyboru. Regulowana głośność od 50 dB do 80 dB.
 • Jedyne w swoim rodzaju wzornictwo: uniwersalny, bezprzewodowy przycisk do drzwi bez względu na to, czy Twój dom jest nowoczesny czy tradycyjny, biały, przejrzysty design nadaje się do prawie każdej dekoracji i zapewnia lepsze wrażenia wizualne
 • Łatwy montaż: jeden dzwonek do drzwi do każdego drzwi wystarczy umieścić nadajnik na zewnątrz drzwi i podłączyć odbiornik tam, gdzie chcesz, bez okablowania. Nie wymaga baterii do przycisków i odbiorników: eliminuje konieczność wymiany baterii jednorazowych lub ładowania urządzeń
 • Opakowanie: zestaw zawiera nadajnik, dwa odbiorniki i 2 pakiety ze śrubami i kołkami do instalacji. Instrukcje sprawiają, że korzystanie z nowego bezprzewodowego dzwonka do drzwi

Bezprzewodowy dzwonek na zewnątrz, wodoszczelny, z 2 odbiornikami, klasa wodoszczelności IP68, zasięg 150 m, 4 poziomy głośności, 37 dźwięków, dzwonek radiowy, do użytku na zewnątrz

94,91  disponible
Amazon.pl
as of 7 lutego, 2024 4:18 pm

Características

 • 【Zasięg radiowy 150 m】: zasięg dzwonka do drzwi może osiągnąć promień 150 m, który jest odpowiedni do mieszkań, willi i ogrodów. Nawet jeśli jesteś w ogrodzie lub na drugim piętrze, możesz usłyszeć dzwonek. I nie zakłóca innych sygnałów elektrycznych w Twoim domu.
 • 【Bez baterii】: Koncepcja naszego dzwonka radiowego z 2 odbiornikami jest przyjazna dla środowiska i wygodna w użytkowaniu. Ten dzwonek do drzwi nie ma baterii. Nie musisz się więc martwić o wymianę baterii. Jednocześnie przyczynia się do ochrony środowiska.
 • 【Kompatybilne wzornictwo】: przetestowaliśmy większość domowych gniazd w Europie i zaprojektowaliśmy najbardziej kompatybilny rozmiar dzwonka, który wygląda prosto, ale elegancko. Nadaje się do większości gospodarstw domowych w Europie. Instalacja dzwonka do drzwi jest bardzo wygodna.
 • 【Wiele dzwonków i głośności】: można wybierać spośród 37 rodzajów dzwonków i muzyki. Większość klientów wybiera "Ding Dong". 【Obsługa klienta】 Nasz dzwonek radiowy na zewnątrz jest wyjątkowo trwały. Jeśli masz problemy z jakością naszych produktów, kliknij na "KaITOR" i "zadaj pytanie", aby otrzymać zwrot pieniędzy lub wymianę produktu.

Bezprzewodowy dzwonek, zasięg 400 m, wodoszczelny, 2 odbiorniki, 55 dźwięków dzwonka, 5 głośności, migające diody LED, zestaw z baterią, czarny

108,24  disponible
Amazon.pl
as of 7 lutego, 2024 4:18 pm

Características

 • [Bardzo duży zasięg] Bezprzewodowy dzwonek do drzwi o zasięgu do 400 m (obszar bez przeszkód), silny i stabilny sygnał bezprzewodowy zapewnia, że dzwonek do drzwi jest wyraźnie słyszalny, nawet jeśli znajdujesz się w odległości kilku pomieszczeń lub znajduje się na innym piętrze
 • [Dzwonek radiowy z tabliczką dzwonkową] Dodatkowa tabliczka na drzwi daje gościom wyraźniejszą wskazówkę, migający wskaźnik LED na radiu dzwonka i nadajnik służą jako sygnały wizualne i są bardzo przyjazne dla osób z wadami słuchu i starszych
 • [Wodoszczelny dzwonek radiowy] IP55 pyłoszczelny i wodoszczelny dzwonek do drzwi wejściowych, który wytrzymuje również trudne warunki atmosferyczne (praca od -30°C do 70°C), nadajnik o niskim zużyciu prądu, wysokiej jakości bateria
 • [Cichy i głośny dzwonek radiowy] Gotowy do podłączenia odbiornik jest wyposażony w 55 dzwonków i 5 regulowanych głośności, od cichego do 110 dB. Wbudowany chip pamięci zapamiętuje ostatnie ustawienie, bez konieczności resetowania go po awarii zasilania
 • [Gotowy do użycia zestaw dzwonków do drzwi] Wystarczy włożyć 2 odbiorniki do gniazd i przymocować nadajnik za pomocą dołączonej dwustronnej taśmy klejącej lub śrub do drzwi wejściowych i już jesteś gotowy do użycia

Bezbateriowy dzwonek bezprzewodowy, na zewnątrz, wodoszczelny, z 2 odbiornikami, IP68, wodoszczelny (biały)

92,91  disponible
Amazon.pl
as of 7 lutego, 2024 4:18 pm

Características

 • 【Wodoszczelność IP68】: dzwonek radiowy jest wodoszczelny na zewnątrz i odporny na najtrudniejsze warunki pogodowe na świeżym powietrzu, takie jak silny deszcz, śnieg i nasłonecznienie. Przetestowaliśmy go i wrzuciliśmy nadajnik dzwonka do wody. Pokazuje, że nadajnik dzwonka do drzwi może być używany normalnie po wyschnięciu wody.
 • 【Zasięg radiowy 150 m】Zasięg bezprzewodowego dzwonka do drzwi może osiągnąć promień 150 m, który nadaje się do mieszkań, willi i ogrodów. Nawet jeśli jesteś w ogrodzie lub na drugim piętrze, możesz usłyszeć dzwonek. I nie przeszkadza innym sygnałem elektrycznym w Twoim domu.
 • 【Bez baterii】Koncepcja naszego dzwonka do drzwi wejściowych z 2 odbiornikami jest przyjazna dla środowiska i zapewnia wygodne życie. Ten dzwonek do drzwi wejściowych nie ma baterii. Nie musisz się więc martwić wymianą baterii. Jednocześnie przyczynia się do ochrony środowiska.
 • 【Kompatybilne wzornictwo】Zbadaliśmy większość gniazd domowych w Europie, a kompatybilny dzwonek radiowy na zewnątrz ma wodoszczelny rozmiar, który jest prosty, ale delikatny. Nadaje się do większości gospodarstw domowych w Europie. Instalacja dzwonka bezprzewodowego na zewnątrz jest wodoszczelna i bardzo wygodna.
 • 【Wiele dzwonków i głośności】Można wybrać spośród 37 rodzajów dzwonków i muzyki. Większość klientów wybiera "Ding Dong". 【Obsługa klienta】 Nasz radiowy dzwonek do drzwi jest wyjątkowo trwały i udzielamy 2 lata gwarancji. Jeśli masz problemy z jakością z naszym radiowym dzwonkiem do drzwi, kliknij "Kaitor" i "Zadaj pytania", aby otrzymać zwrot pieniędzy lub wymianę.

Nie wymaga baterii, bezprzewodowy dzwonek do drzwi, wodoszczelny, zestaw dzwonków AURTEC z 2 odbiornikami i 1 prasą z własnym napędem, 51 dzwonków, 4 poziomy głośności, czarny

174,86  disponible
Amazon.pl
as of 7 lutego, 2024 4:18 pm

Características

 • Samoczynnie generowany prąd - nie tylko odbiornik, ale również nadajnik nie są potrzebne baterie. Po naciśnięciu przycisku dzwonka do odbiornika wysyłany jest sygnał radiowy. W porównaniu z tradycyjnymi bezprzewodowymi dzwonkami do drzwi, nie trzeba się martwić o to, że bateria jest wyczerpana każdego roku.
 • 51 wariantów dzwonka - w przypadku tego dzwonka do drzwi można wybrać spośród 51 różnych melodii dzwonka i dowolnie ją zmieniać.
 • Zasięg do 150 m na świeżym powietrzu, z 1 nadajnikiem i 2 odbiornikami, można je zamontować na drzwiach wejściowych lub w mieszkaniach, willach, biurach lub pomieszczeniach biurowych. Ponadto radiowy dzwonek do drzwi jest również idealny jako pomoc w pielęgnacji dla osób starszych lub pacjentów.
 • Wodoszczelność IP44 i odporność na warunki atmosferyczne - jest wykonana z wysokiej jakości materiału IP44. Technologia uszczelniania zapewnia doskonałą wydajność na zewnątrz. Dlatego bardzo dobrze sprawdza się w deszczu, śniegu lub ujemnych temperaturach.
 • Łatwa instalacja i trwałość - w zakres dostawy wchodzi dwustronna taśma klejąca do montażu. Ten radiowy dzwonek do drzwi można zainstalować w zaledwie 5 minut za pomocą jednego z tych wariantów. Żywotność ponad 10 lat bez wysiłku. Nasz dobrze wyszkolony zespół obsługi klienta jest zawsze gotowy do pomocy.

SURFOU wodoodporny zewnętrzny bezprzewodowy dzwonek do drzwi z 2 odbiornikami wtykowymi, 300 metrów dzwonek do drzwi elektronicznych do domu, 55 melodii przy 5 poziomach głośności, niebieska dioda LED

105,69  disponible
Amazon.pl
as of 7 lutego, 2024 4:18 pm

Características

 • 【Wodoodporny dzwonek i łatwa instalacja】 - Nadajnik bezprzewodowy wykonany z materiału jest wodoodporny do standardu IP55, gwarantowana jest stabilna wydajność do użytku na zewnątrz. Wystarczy podłączyć odbiornik do gniazdka i przymocować nadajnik do ściany lub ramy drzwi za pomocą dołączonej taśmy klejącej lub śrub. Bez kłopotów z kablami
 • Bardzo niezawodna odległość startowa: przenikający sygnał bezprzewodowy może być przesyłany do 300 m w otwartej przestrzeni i na dalekie odległości, nigdy nie przegapisz gościa, nawet jeśli jesteś w odległości kilku pomieszczeń lub jeśli jesteś na innym piętrze. Dzwonek nie koliduje z innym sprzętem w domu lub u Twoich sąsiadów
 • Różnorodne dzwonki i regulowana głośność: 55 dzwonków dla różnych opcji, 5 poziomów regulacji głośności i wyraźnych melodii, które można usłyszeć nawet jeśli jesteś w innym pomieszczeniu i kilka pięter w odległości
 • Mocny dzwonek do drzwi i migająca dioda LED. Głośny dzwonek do drzwi 110 dB z migającą diodą LED jest przeznaczony dla osób niedosłyszących i starszych i oczywiście można go ustawić na 0dB, aby nie przeszkadzać
 • 【Funkcja pamięci i rozbudowy】Bezprzewodowy zestaw dzwonka do drzwi pamięci, najnowsza melodia i poziom głośności po awarii zasilania; nie wymaga resetowania. Jeśli chcesz rozszerzyć system dzwonka do drzwi w swoim domu, możesz dodać odbiornik i nadajnik tego samego modelu

Satisure dzwonek radiowy, 4 odbiorniki, 2 nadajniki, 400 m, wodoszczelny dzwonek do drzwi, 58 melodii i 5 poziomów głośności, IP55, do drzwi wejściowych

89,99  disponible
Amazon.pl
as of 7 lutego, 2024 4:18 pm

Características

 • Zestaw, bezprzewodowy dzwonek do drzwi, 4 odbiornik do gniazdka i 2 nadajniki.
 • Bezprzewodowa osłona radiowa 400 m – silny i stabilny sygnał bezprzewodowy nie zakłóca innych urządzeń w domu ani u sąsiadów; Idealny do Twojego domu, sygnał może bardzo dobrze przenikać przez przeszkody.
 • 58 melodii i 5 poziomów głośności – bezprzewodowy odbiornik dzwonka oferuje 5 regulowanych poziomów głośności z maksymalną głośnością 110 dB, idealny dla osób niedosłyszących i seniorów; różne 58 wyraźnie brzmiących melodii, aby spełnić różne potrzeby.
 • Wodoszczelny bezprzewodowy dzwonek zewnętrzny – wodoszczelny nadajnik IP55 działa w temperaturach od -5°C do 158°C, odporny na trudne warunki atmosferyczne. Przycisk dzwonka do drzwi zasilany bateriami charakteryzuje się bardzo niskim zużyciem energii i żywotnością do 3 lat.
 • Oprócz sygnału dźwiękowego pojawia się sygnał wizualny. Po wciśnięciu przycisku dzwonka zaczyna migać niebieskie kółko LED, które jest dobrze widoczne zwłaszcza w ciemności.

Dzwonek bezprzewodowy, do drzwi wejściowych, 2 nadajniki i 1 odbiornik, zasięg 300 m, IP55, wodoszczelny, 5 poziomów głośności, 55 dźwięków dzwonków z lampą błyskową LED

89,72  disponible
Amazon.pl
as of 7 lutego, 2024 4:18 pm

Características

 • 【Bardzo duży zasięg】 – bezprzewodowy dzwonek do 300 m (obszar bez przeszkód), silny i stabilny sygnał bezprzewodowy zapewnia wyraźne usłyszenie bezprzewodowego dzwonka do drzwi, nawet jeśli jesteś w odległości kilku pomieszczeń lub znajdujesz się na innym piętrze
 • 【Wyciszony i głośny dzwonek radiowy】 – odbiornik gotowy do podłączenia jest wyposażony w 55 dźwięków dzwonków i 5 regulowanych głośności, od bezgłośnego do 120 dB pozwala zrelaksować się bez zakłóceń podczas wieczorów filmowych lub podczas południowego snu. Wbudowany chip pamięci zapamiętuje ostatnie ustawienie, bez konieczności resetowania go po awarii zasilania
 • 【Wodoodporny i pyłoszczelny】 – bezprzewodowy dzwonek do drzwi do użytku na zewnątrz wytrzymuje krople deszczu, a wodoszczelność i pyłoszczelność IP55 zapewnia doskonałą wydajność na świeżym powietrzu. Dzwonek do drzwi działa w zakresie od -30°C do +70°C, odporny na trudne warunki atmosferyczne
 • 【Migający wskaźnik światła】 – migający wskaźnik LED na drzwiach wejściowych dzwonka i nadajnika służą jako sygnały wizualne, doskonała cecha dla osób niedosłyszących. Dodatkowa tabliczka na klik daje odwiedzającym wyraźniejszą wskazówkę
 • 【Gotowy do użycia zestaw dzwonka do drzwi】 – wystarczy włożyć odbiornik do gniazd i przymocować nadajnik za pomocą dołączonej dwustronnej taśmy klejącej do drzwi wejściowych i już jesteś gotowy do użycia
/* */ Go up

Kontynuując korzystanie z witryny, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.