dzwonek bezprzewodowy 2 odbiorniki

BITIWEND radiowy dzwonek do drzwi, wodoszczelny, bezprzewodowy zestaw dzwonków do drzwi, 2 nadajniki i 3 odbiorniki o zasięgu 300 m, 58 dźwięków dzwonka, wskaźnik LED (czarny)

129,99
123,49
 disponible
Amazon.pl
as of 16 kwietnia, 2024 7:33 pm

Características

 • BEZPRZEWODOWY DZWONEK RADIOWY 300M - Zasięg między nadajnikiem a odbiornikiem wynosi do 300M / 1000FT, co oznacza, że ​​możesz być pewien, że zostaniesz powiadomiony w całym domu, gdy tylko ktoś zadzwoni do Twojego dzwonka. Odbiorniki wystarczy podłączyć do gniazdka.
 • 58 MELODII I 5 POZIOMÓW GŁOŚNOŚCI - Dzwonek do drzwi ma 55 różnych dzwonków. Dzięki 5 regulowanym poziomom głośności (0-110dB) również znajdziesz idealne ustawienie zgodnie ze swoimi potrzebami. Dodatkowe światło LED pomaga również osobom z problemami słuchu, aby zawsze wiedzieć, kiedy dzwoni dzwonek do drzwi.
 • DZWONKI DO DRZWI WODOODPORNY IP55 - Dzwonek sklepowy zewnętrzny o klasie wodoodporności IP55, wbudowany wodoodporny gumowy pierścień, deszcz może również działać normalnie. Może pracować w temperaturze od -30°C do 70°C (od -86°F do 158°F), co jest odporne na trudne warunki pogodowe. Garnitur na zewnątrz domu, ogrodu, biura, szkoły, domu i tak dalej.
 • FUNKCJA PAMIĘCI - Bezprzewodowy zestaw dzwonkowy zapamiętuje ostatnio wybraną melodię i ustawiony poziom głośności nawet po awarii zasilania; Nie musisz resetować poprzednich ustawień; wygodny i łatwy w użyciu projekt, który poprawia wrażenia użytkownika.
 • ŁATWA INSTALACJA - Po prostu przymocuj bezprzewodowy nadajnik dzwonka do drzwi BITIWEND do ściany za pomocą dostarczonych śrub lub taśmy; wszystkie akcesoria montażowe są dołączone do łatwej instalacji. Rozmiar nadajnika jest łatwy do przenoszenia, a osoby starsze w domu mogą go zabrać ze sobą, aby uniknąć wypadków.

Bezprzewodowy dzwonek na zewnątrz, wodoszczelny, z 2 odbiornikami, klasa wodoszczelności IP68, zasięg 150 m, 4 poziomy głośności, 37 dźwięków, dzwonek radiowy, do użytku na zewnątrz

94,91  disponible
Amazon.pl
as of 16 kwietnia, 2024 7:33 pm

Características

 • 【Zasięg radiowy 150 m】: zasięg dzwonka do drzwi może osiągnąć promień 150 m, który jest odpowiedni do mieszkań, willi i ogrodów. Nawet jeśli jesteś w ogrodzie lub na drugim piętrze, możesz usłyszeć dzwonek. I nie zakłóca innych sygnałów elektrycznych w Twoim domu.
 • 【Bez baterii】: Koncepcja naszego dzwonka radiowego z 2 odbiornikami jest przyjazna dla środowiska i wygodna w użytkowaniu. Ten dzwonek do drzwi nie ma baterii. Nie musisz się więc martwić o wymianę baterii. Jednocześnie przyczynia się do ochrony środowiska.
 • 【Kompatybilne wzornictwo】: przetestowaliśmy większość domowych gniazd w Europie i zaprojektowaliśmy najbardziej kompatybilny rozmiar dzwonka, który wygląda prosto, ale elegancko. Nadaje się do większości gospodarstw domowych w Europie. Instalacja dzwonka do drzwi jest bardzo wygodna.
 • 【Wiele dzwonków i głośności】: można wybierać spośród 37 rodzajów dzwonków i muzyki. Większość klientów wybiera "Ding Dong". 【Obsługa klienta】 Nasz dzwonek radiowy na zewnątrz jest wyjątkowo trwały. Jeśli masz problemy z jakością naszych produktów, kliknij na "KaITOR" i "zadaj pytanie", aby otrzymać zwrot pieniędzy lub wymianę produktu.

Dzwonek do drzwi, bezprzewodowy dzwonek do drzwi, zasięg 300 m, 58 melodii, dzwonek do drzwi domowych, zestaw dzwonka i przycisku dzwonka z lampą błyskową LED i 2 odbiornikami wtykowymi

99,99  disponible
2 new from 99,99 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 16 kwietnia, 2024 7:33 pm

Características

 • Długi zasięg i silny sygnał: zasięg radiowy do 300 metrów i 58 różnych sygnałów, w tym wiele znanych melodii. Sygnał może bardzo dobrze przenikać przez przeszkody. Ten bezprzewodowy dzwonek do drzwi może być używany w mieszkaniach, willach, biurach, biurach lub w ogrodzie.
 • Różne dźwięki i głośność – z przełącznikiem wyboru na każdych drzwiach, aby wybrać swój ulubiony ston z 58 różnych wspaniałych melodii. Ponadto, dzwonek do drzwi jest wyposażony w 4 regulowane poziomy głośności, aby sprostać różnym wymaganiom.
 • Sygnał migający do głośnego otoczenia: Oprócz dźwięku dzwonka pojawi się sygnał wizualny. Po naciśnięciu dzwonka do drzwi, który zapewnia wizualny kształt powiadomień, to doskonała cecha dla osób niedosłyszących.
 • Wodoszczelny i odporny na warunki atmosferyczne: Dzięki technologii IP44 oraz temperaturze roboczej od -30°C do 70°C dzwonek do drzwi nadaje się do użytku na zewnątrz. Dzwonek radiowy jest odporny na trudne warunki pogodowe.
 • Łatwy montaż: wystarczy podłączyć mini odbiornik dzwonka do gniazdka elektrycznego i zainstalować nadajnik za pomocą dołączonych śrub lub taśmy klejącej na ścianie lub futrynie drzwi. Niezależnie od tego, czy gotujesz w kuchni lub podczas pielenia w ogrodzie, ten bezprzewodowy dzwonek będzie poinformować Cię we właściwym czasie. Nigdy nie przegapisz żadnego gościa!

Bezprzewodowy dzwonek, zasięg 400 m, wodoszczelny, 2 odbiorniki, 55 dźwięków dzwonka, 5 głośności, migające diody LED, zestaw z baterią, czarny

97,14  disponible
Amazon.pl
as of 16 kwietnia, 2024 7:33 pm

Características

 • [Bardzo duży zasięg] Bezprzewodowy dzwonek do drzwi o zasięgu do 400 m (obszar bez przeszkód), silny i stabilny sygnał bezprzewodowy zapewnia, że dzwonek do drzwi jest wyraźnie słyszalny, nawet jeśli znajdujesz się w odległości kilku pomieszczeń lub znajduje się na innym piętrze
 • [Dzwonek radiowy z tabliczką dzwonkową] Dodatkowa tabliczka na drzwi daje gościom wyraźniejszą wskazówkę, migający wskaźnik LED na radiu dzwonka i nadajnik służą jako sygnały wizualne i są bardzo przyjazne dla osób z wadami słuchu i starszych
 • [Wodoszczelny dzwonek radiowy] IP55 pyłoszczelny i wodoszczelny dzwonek do drzwi wejściowych, który wytrzymuje również trudne warunki atmosferyczne (praca od -30°C do 70°C), nadajnik o niskim zużyciu prądu, wysokiej jakości bateria
 • [Cichy i głośny dzwonek radiowy] Gotowy do podłączenia odbiornik jest wyposażony w 55 dzwonków i 5 regulowanych głośności, od cichego do 110 dB. Wbudowany chip pamięci zapamiętuje ostatnie ustawienie, bez konieczności resetowania go po awarii zasilania
 • [Gotowy do użycia zestaw dzwonków do drzwi] Wystarczy włożyć 2 odbiorniki do gniazd i przymocować nadajnik za pomocą dołączonej dwustronnej taśmy klejącej lub śrub do drzwi wejściowych i już jesteś gotowy do użycia

ELRO DB3000 bezprzewodowy dzwonek do drzwi, zestaw 2 x przenośny odbiornik z wodoodporną baterią, zasięg 300 m, 64 melodie, czarny

106,94  disponible
2 new from 106,94 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 16 kwietnia, 2024 7:33 pm

Características

 • Kompletny zestaw dzwonków do drzwi z dwoma odbiornikami zasilanymi bateriami, dzięki czemu można go ustawić wszędzie tam, gdzie chcesz
 • Bezzakłóceniowy sygnał cyfrowy o zasięgu do 300 m
 • Głośność do 110 dB, regulowana na 5 poziomach głośności i 64 różne melodie
 • Migająca dioda LED w odbiorniku do wyświetlania dzwonka drzwi
 • Kompaktowy, wodoszczelny dzwonek do drzwi, który pasuje do każdej futryny drzwi

SATISURE Bezprzewodowy dzwonek do drzwi, klasa wodoszczelności IP55, na zewnątrz, wodoszczelny dzwonek do drzwi domu, zasięg 300 m, do ogrodu, domu, biura (2 nadajniki i 2 odbiorniki)

89,99  disponible
Amazon.pl
as of 16 kwietnia, 2024 7:33 pm

Características

 • Kompleksowy bezprzewodowy zasięg – zasięg między nadajnikiem a odbiornikiem wynosi do 400 m. Wystarczający zasięg radiowy, aby zainstalować dzwonek radiowy w dowolnym miejscu w domu. Cyfrowy system kodów może tworzyć różne kody na tej samej częstotliwości, dzięki czemu nie musisz się martwić o zakłócenia z sąsiadującymi systemami.
 • 58 dzwonków i 5 poziomów głośności – z przełącznikiem wyboru na każdych drzwiach, aby wybrać swój ulubiony dźwięk spośród 58 różnych wspaniałych melodii. Ponadto głośność jest regulowana w 5 stopniach.
 • Klasa wodoszczelności IP55 – jest super wodoszczelna i bardzo dobrze nadaje się do użytku na zewnątrz. Może działać dobrze w przypadku deszczu, śniegu lub ekstremalnych temperatur. Jest to idealny wybór dla rodzin, biur, sypialni, hoteli, fabryk itd.
 • Łatwa konfiguracja – zestaw dzwonków satelitarnych można łatwo zainstalować poprzez przymocowanie przycisku dzwonka do ściany bez okablowania; zawiera dwie śruby, dwa kołki, klucz płaski i jeden kawałek dwustronnej taśmy klejącej. 2 odbiorniki plug-in wystarczy podłączyć do gniazdka.
 • Obsługa klienta – jeśli po otrzymaniu produktu masz pytania lub porady podczas użytkowania, nie wahaj się z nami skontaktować z Satisure Direct. Oferujemy obsługę klienta 24/7.

Bezbateriowy dzwonek bezprzewodowy, na zewnątrz, wodoszczelny, z 2 odbiornikami, IP68, wodoszczelny (biały)

92,91  disponible
Amazon.pl
as of 16 kwietnia, 2024 7:33 pm

Características

 • 【Wodoszczelność IP68】: dzwonek radiowy jest wodoszczelny na zewnątrz i odporny na najtrudniejsze warunki pogodowe na świeżym powietrzu, takie jak silny deszcz, śnieg i nasłonecznienie. Przetestowaliśmy go i wrzuciliśmy nadajnik dzwonka do wody. Pokazuje, że nadajnik dzwonka do drzwi może być używany normalnie po wyschnięciu wody.
 • 【Zasięg radiowy 150 m】Zasięg bezprzewodowego dzwonka do drzwi może osiągnąć promień 150 m, który nadaje się do mieszkań, willi i ogrodów. Nawet jeśli jesteś w ogrodzie lub na drugim piętrze, możesz usłyszeć dzwonek. I nie przeszkadza innym sygnałem elektrycznym w Twoim domu.
 • 【Bez baterii】Koncepcja naszego dzwonka do drzwi wejściowych z 2 odbiornikami jest przyjazna dla środowiska i zapewnia wygodne życie. Ten dzwonek do drzwi wejściowych nie ma baterii. Nie musisz się więc martwić wymianą baterii. Jednocześnie przyczynia się do ochrony środowiska.
 • 【Kompatybilne wzornictwo】Zbadaliśmy większość gniazd domowych w Europie, a kompatybilny dzwonek radiowy na zewnątrz ma wodoszczelny rozmiar, który jest prosty, ale delikatny. Nadaje się do większości gospodarstw domowych w Europie. Instalacja dzwonka bezprzewodowego na zewnątrz jest wodoszczelna i bardzo wygodna.
 • 【Wiele dzwonków i głośności】Można wybrać spośród 37 rodzajów dzwonków i muzyki. Większość klientów wybiera "Ding Dong". 【Obsługa klienta】 Nasz radiowy dzwonek do drzwi jest wyjątkowo trwały i udzielamy 2 lata gwarancji. Jeśli masz problemy z jakością z naszym radiowym dzwonkiem do drzwi, kliknij "Kaitor" i "Zadaj pytania", aby otrzymać zwrot pieniędzy lub wymianę.

Dzwonek bezprzewodowy, do drzwi wejściowych, 2 nadajniki i 1 odbiornik, zasięg 300 m, IP55, wodoszczelny, 5 poziomów głośności, 55 dźwięków dzwonków z lampą błyskową LED

77,68  disponible
Amazon.pl
as of 16 kwietnia, 2024 7:33 pm

Características

 • 【Bardzo duży zasięg】 – bezprzewodowy dzwonek do 300 m (obszar bez przeszkód), silny i stabilny sygnał bezprzewodowy zapewnia wyraźne usłyszenie bezprzewodowego dzwonka do drzwi, nawet jeśli jesteś w odległości kilku pomieszczeń lub znajdujesz się na innym piętrze
 • 【Wyciszony i głośny dzwonek radiowy】 – odbiornik gotowy do podłączenia jest wyposażony w 55 dźwięków dzwonków i 5 regulowanych głośności, od bezgłośnego do 120 dB pozwala zrelaksować się bez zakłóceń podczas wieczorów filmowych lub podczas południowego snu. Wbudowany chip pamięci zapamiętuje ostatnie ustawienie, bez konieczności resetowania go po awarii zasilania
 • 【Wodoodporny i pyłoszczelny】 – bezprzewodowy dzwonek do drzwi do użytku na zewnątrz wytrzymuje krople deszczu, a wodoszczelność i pyłoszczelność IP55 zapewnia doskonałą wydajność na świeżym powietrzu. Dzwonek do drzwi działa w zakresie od -30°C do +70°C, odporny na trudne warunki atmosferyczne
 • 【Migający wskaźnik światła】 – migający wskaźnik LED na drzwiach wejściowych dzwonka i nadajnika służą jako sygnały wizualne, doskonała cecha dla osób niedosłyszących. Dodatkowa tabliczka na klik daje odwiedzającym wyraźniejszą wskazówkę
 • 【Gotowy do użycia zestaw dzwonka do drzwi】 – wystarczy włożyć odbiornik do gniazd i przymocować nadajnik za pomocą dołączonej dwustronnej taśmy klejącej do drzwi wejściowych i już jesteś gotowy do użycia

Bezprzewodowy dzwonek,odległość 300 metrów, wodoodporny, 2 odbiorniki, 1 nadajnik Czarny

149,99  disponible
Amazon.pl
as of 16 kwietnia, 2024 7:33 pm

Características

 • Bezprzewodowy dzwonek,odległość 300 metrów, wodoodporny, 2 odbiorniki, 1 nadajnik Czarny

SURFOU Bezprzewodowy Dzwonek Zewnętrzny Wodoodporny IP55 Dzwonek do drzwi z 2 odbiornikami, 300m zakres, 55 melodii, 5 poziomów głośności, wskaźnik LED, czarny

85,70  disponible
Amazon.pl
as of 16 kwietnia, 2024 7:33 pm

Características

 • 【Długi zasięg i silny sygnał】300m zakres w otwartym zakresie, sygnał może bardzo dobrze przenikać przeszkody, może w pełni zaspokoić Twoje codzienne potrzeby użytkowania. Niezależnie od tego, czy gotujesz w kuchni lub pielenia w ogrodzie, ten okap drzwi powie Ci na czas
 • 【Łatwa instalacja】Wystarczy podłączyć odbiornik do żądanego gniazda i zainstalować przycisk na ścianie lub ościeżnicy za pomocą dołączonych śrub lub taśmy klejącej
 • 【Wodoodporny dzwonek】Nadajnik Przycisk nadajnika wykonany z górnego materiału jest wodoodporny zgodnie ze standardem IP55, zapewniona jest stabilna wydajność do użytku na zewnątrz, nie martw się o wszystkie warunki pogodowe
 • 【Różne dźwięki i głośność】55 rodzajów melodii z 5 poziomami regulowanej głośności 0-110 dB. Od tradycyjnego "Ding Dong" do kilku znanych carillonów. Łatwo wybieraj i ustaw swoje ulubione odcienie
 • 【Funkcja pamięci】 Utrzymuje ostatnią melodię i głośność ustawioną nawet po awarii zasilania; nie ma potrzeby resetowania poprzednich ustawień; dzięki funkcji ekspansji możesz dodać więcej odbiorników lub przycisków, aby zwiększyć zasięg
/* */ Go up

Kontynuując korzystanie z witryny, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.