dyfuzor zapachowy do olejkow eterycznych

SALKING Zestaw olejków eterycznych, aromaterapii, olejek zapachowy, zestaw prezentowy, 100% czyste olejki zapachowe do dyfuzora, lamp zapachowych, nawilżacz powietrza, masaż, 6 x 10 ml (jaśmin, geranium, kwiat pomarańczy, wiciokrzew, frezja, piwonia)

39,10  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 2:10 pm

Características

 • Zestaw premium z olejkami eterycznymi – zestaw upominkowy SALKING z eterycznymi olejkami kwiatowymi zawiera jaśmin, geranium, kwiat pomarańczy, wiciokrzew, frezję, olejki zapachowe piwonii. Rozpyl tę kolekcję w swoim domu, aby cieszyć się intensywnym kwiatowym zapachem i uspokajającym aromatycznym doznaniem. Oferujemy najczystszą formę olejków eterycznych, jakie można znaleźć. Jest to jakość, której możesz zaufać!
 • Aromaterapia – dodaj kilka kropli do dyfuzora, parownika lub nawilżacza powietrza, a następnie uzyskasz intensywny i długotrwały zapach. Niezależnie od tego, czy kochasz aromaterapię, czy chcesz dodać odrobinę radości swojemu krokowi, ten zestaw jest owocnym wyborem. Rozprowadź nasze kwiatowe olejki eteryczne w domu i zamień całe pomieszczenie w oazę ogrodową. Każdy zapach i każda metoda odblokują Twoje zmysły na swój własny sposób.
 • Odśwież swój dom – te olejki są bezpiecznym i skutecznym naturalnym dezodorantem, który rozprasza w Twoim domu, aby oczyścić i odświeżyć powietrze. Orzeźwiający i energetyzujący aromat można rozcieńczyć wodą i stosować w naturalnych domowych odświeżaczach pomieszczeń, aby usunąć nieprzyjemne zapachy z otoczenia i przedmiotów. Jest to najlepszy pomysł na prezent dla wszystkich miłośników olejków eterycznych, dla wszystkich mężczyzn, takich jak chłopak, mąż, ojciec itd.
 • Nieskończenie wszechstronny – dyfuzor aromatów SALKING - dodaj swojemu dyfuzorowi zapachowemu lub nawilżaczowi kilka kropli olejków eterycznych, aby odświeżyć powietrze. Następnie uzyskasz intensywny i długotrwały zapach; spray do pomieszczeń, 20 kropli olejku zmieszanego z wodą destylowaną w butelce do rozpylania pomieszczeń. Można je również dodawać do produkcji świec, mydła, balsamu i szamponu, aby na wiele sposobów zintegrować swoje ulubione aromaty w Twoim domu.
 • Wspaniały zestaw upominkowy - jest to najlepszy pomysł na prezent dla wszystkich miłośników olejków eterycznych, dzięki czemu jest eleganckim prezentem na urodziny, Boże Narodzenie, rocznicę ślubu, Dzień Nauczyciela i Dzień Ojca, rocznicę, Walentynki. Idealny na gotowe prezenty. SALKING oferuje 30-dniową 100% usługę zwrotu pieniędzy po sprzedaży. Kupuj bez obaw.

SALKING 2 w 1 dyfuzor zapachowy i lampa z efektem płomienia do olejków eterycznych, nawilżacz powietrza z 3 poziomami jasności, 150 ml

169,67  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 2:10 pm

Características

 • Aromaterapia i terapia solą. Nasz 2 w 1 Salt Range Pakistan i dyfuzor olejków eterycznych łączy w sobie właściwości terapeutyczne czystego Salt Range Pakistan z uspokajającą aromaterapią dyfuzora olejków eterycznych. Moż używać obu jednocześnie lub oddzielnie, dzięki delikatnemu połyskowi i estetycznemu zapachowi Twoje miejsce będzie przyjemniejsze i przytulniejsze.
 • 100% Pure Salt Range Pakistan dyfuzor jest dostarczany z opakowaniem nieprzetworzonych różowych kryształów soli Salt Range Pakistan i jest idealny do stworzenia pozytywnej, relaksującej przestrzeni i podnoszenia energii. Nasza lampa sol może podgrzewać kryształy soli, aby zapewnić turalną jonizację i oczyszczanie powietrza, dzięki czemu oddychanie jest łatwiejsze i zdrowsze.
 • Przyciągająca wzrok lampa do terapii solnej i dyfuzor do aromaterapii z płomieniem to wyjątkowa koncepcja i wzornictwo. Połączenie diod LED i pary wodnej z dyfuzora tworzy niezwykle realistyczny efekt płomienia. Podto ten przepust płomienia jest wyposażony w cztery tryby ustawienia timera: ON/1H/2H/4H. Mniej niż 20 dB struktura zapobiegająca hałasowi zapewnia komfortowe i ciepłe środowisko do spania.
 • Ambient Glow i Auto Shut Off. Elektryczny dyfuzor oleju jest wyposażony w oddzielną komorę z kryształami soli Salt Range z trzema regulowanymi poziomami jasności (mocny, oddychający, słaby). Oświetlenie pomieszczenia ciepłym i przyjemnym światłem tworzy romantyczną atmosferę i poprawia strój. Dyfuzor soli do olejków eterycznych z funkcją automatycznego wyłączania bezwodnego, sze czujniki automatycznie wyłączają dyfuzor, gdy tylko skończy się woda z dyfuzora.
 • Relaksująca aromaterapia: Zapachuj swoje dni i rozświetl swoje noce dzięki szemu wyjątkowemu dyfuzorowi Salt Range Pakistan. Dzięki aromatom ulubionych olejków eterycznych para wzbogaco olejkiem eterycznym przepływa delikatnie do pomieszczenia. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące szych produktów, możesz wysłać do s e-mail lub zostawić wiadomość w Q&A. Czekamy Państwa list i sugestie, aby uczynić s lepszymi.

GuKKK Biały ceramiczny dyfuzor olejków eterycznych, ultradźwiękowy dyfuzor do aromaterapii, elektryczny aromat zapachowy z 7 kolorami świateł LED, do sypialni/jogi, 100 ml

79,89  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 2:10 pm

Características

 • 4 ustawienia czasu i 7 kolorów diod LED: urządzenie do aromaterapii zapewnia 4 ustawienia czasu, 1 godzinę/2 godziny/3 godziny/H+, jest łatwa w użyciu i wyłącza automatycznie po zaprogramowanym czasie; ultradźwiękowa maszyna do aromaterapii ma tryb ciągłego natryskiwania i 7 wybierz swój wewnętrzny ton i stwórz atmosferę dzięki wielu kolorom diod LED.
 • 【Urządzenie zabezpieczające】 Dyfuzor ultradźwiękowy posiada funkcję automatycznego wyłączania bezpieczeństwa, która wyłącza dyfuzor po wyczerpaniu wody. Dyfuzor olejków eterycznych może pracować do 3-5 godzin. Oprócz aromaterapii, ten dyfuzor olejków eterycznych może być również używany jako oczyszczacz powietrza, lampka nocna i nawilżacz, aby zapewnić świeże i nawilżone powietrze w Twoim domu.
 • Dyfuzor ultradźwiękowy: dyfuzor wykorzystuje technologię atomizacji ultradźwiękowej do wytwarzania drobnej mgiełki w celu poprawy suchej skóry. Dyfuzor olejków eterycznych pracuje bardzo cicho. Możesz dodać aromaterapię, aby jednocześnie nawilżyć powietrze i cieszyć się pełną wilgocią dostarczaną przez aromaterapię, aby złagodzić zmęczenie, złagodzić stres i zrelaksować ciało i umysł.
 • Biały ręcznie robiony ceramiczny dyfuzor zapachowy: modny i niepowtarzalny ceramiczny dyfuzor zapachowy, kompaktowy i przenośny design, wykwintny wygląd, niepowtarzalny styl, idealna dekoracja pokoju. Dyfuzor olejków eterycznych nadaje się do każdego pomieszczenia, można go umieścić na stoliku nocnym, regale lub stole.
 • Urządzenie do aromaterapii: dodaj kilka kropli olejku eterycznego do urządzenia do aromaterapii lub nawilżacza, a otrzymasz bogaty i długotrwały zapach. Dzięki technologii ultradźwiękowej ważne i cenne składniki olejków eterycznych pozostają nienaruszone. Idealny prezent dla rodziny i przyjaciół na Boże Narodzenie, Walentynki, Dzień Matki, Dzień Ojca, urodziny i urodziny.

JESMAY Dyfuzor zapachowy do olejków eterycznych, 120 ml, nawilżacz powietrza, ceramiczny dyfuzor zapachowy, nie zawiera BPA, dyfuzor do sypialni, biura, SPA (biały)

194,13  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 2:10 pm

Características

 • Modny i piękny – dyfuzor zapachowy do olejków eterycznych jest wykonany z ceramiki. Dzięki ręcznemu szlifowaniu przez doświadczonych rzemieślników powierzchnia ceramiczna maszyny do aromaterapii ma jakość zaawansowanych matowanych cząstek. Ceramiczny dyfuzor ozdobi każdą scenę i jest wspaniałym dziełem sztuki do domu, biura, studia fitness i studia.
 • Dyfuzor aromatów – dyfuzor do olejków eterycznych to wielofunkcyjne urządzenie do aromaterapii. Dyfuzor jest wyposażony w przenośny rozmiar 120 ml, 2 tryby mgły i bezpieczne automatyczne wyłączanie. Naciśnij dwukrotnie przycisk włączony, aby przejść do trybu wydajnego, który włącza się na 20 sekund i wyłącza na 20 sekund.
 • Bardzo cichy – dyfuzor zapachów pracuje przy niskim poziomie hałasu poniżej 19 dB. Twój słodki sen nigdy nie zostanie zakłócony. Dyfuzor zapachowy do pomieszczeń wyłącza się automatycznie, gdy tylko nie ma wody, dzięki czemu urządzenie nie przegrzewa się w stanie bezwodnym, aby zapewnić bezpieczeństwo.
 • Relaksująca atmosfera – dyfuzor zapachowy jest idealny do każdego domu, biura lub studia jogi. Wystarczy napełnić go wodą i dodać kilka kropli ulubionego olejku eterycznego. Aromat natychmiast wypełnia pomieszczenie. Idealnie nadaje się do relaksu i spania.
 • Prezent dla każdego – ten dyfuzor zapachowy do olejków eterycznych wykonany z wysokiej jakości materiałów PP niezawierających BPA jest w 100% przyjazny dla dzieci i dorosłych. Ten dyfuzor to przemyślany i praktyczny prezent. Odpręż się z rodziną. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z dyfuzorem, skontaktuj się z nami. Twoje zadowolenie jest najważniejsze.

MARZIUS Dyfuzor zapachowy do olejków eterycznych, przenośny nawilżacz powietrza z chłodną mgiełką i ciepłym efektem świetlnym, pilot zdalnego sterowania, pojemność 150 ml, do sypialni, biura, salonu,

157,47  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 2:10 pm

Características

 • Nawilżacz powietrza i dyfuzor olejków eterycznych 2 w 1: inteligentne diody LED połączone z rozpylaniem nawilżacza powietrza, aby stworzyć realistyczny efekt płomienia. Podczas stosowania można dodać 3-5 kropli ulubionego olejku eterycznego, aby złagodzić zmęczenie, nawilżyć skórę i złagodzić stres.
 • Ciepły efekt świetlny: ciepły efekt świetlny dyfuzora olejków eterycznych marki Marzius sprawia, że jest to doskonały wybór do stworzenia przytulnej i relaksującej atmosfery. Może być używana jako lampka nocna do pokoju dziecięcego lub jako element dekoracyjny w salonie.
 • Ultra cichy: hałas można kontrolować przy pracy dyfuzora poniżej 25 dB. Popraw jakość snu i uspokój swój nastrój, zredukuj stres podczas pracy, nauki, jogi lub spa.
 • Automatyczne wyłączanie bez wody: dyfuzor jest dostarczany ze zbiornikiem na wodę o pojemności 150 ml, może pracować nieprzerwanie przez około 6 godzin, a dystrybutor powietrza automatycznie zatrzymuje pracę w przypadku braku wody, co jest bezpieczne i niezawodne.
 • Ochrona przed brakiem wody i awariami zasilania: system ochrony dyfuzora przed brakiem wody i przerwami w dostawie prądu zapewnia bezpieczne użytkowanie. Możesz cieszyć się aromaterapią bez obaw.

Dyfuzor zapachowy do olejków eterycznych: 400 ml, ultradźwiękowy nawilżacz powietrza, lampa zapachowa, lampa zapachowa, aromaterapia, nawilżacz powietrza do pomieszczeń z 7 kolorami LED do sypialni,

69,11  disponible
1 used from 69,11 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 2:10 pm

Características

 • Dyfuzor aromatów o dużej pojemności 400 ml - dyfuzor zapachowy ma zbiornik na wodę o dużej pojemności 400 ml, a dyfuzor może pracować przez długi czas. Można dodawać olejki eteryczne, a dyfuzor może wydzielać wystarczającą ilość zapachu, aby wypełnić całe mieszkanie.
 • Dyfuzor aromatu 3 w 1: dyfuzor aromatów, nawilżacz powietrza, lampy zapachowe. Można go używać jako dyfuzora olejków eterycznych, jako nawilżacz powietrza lub jako lampa do aromaterapii. Możesz dodać olejki eteryczne do zbiornika na wodę o pojemności 400 ml lub po prostu dodać wodę. Może być używana w nocy jako lampka nocna. Należy pamiętać, że im większe otoczenie, tym gorsze jest działanie nawilżające.
 • 【Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza】 Ten nawilżacz powietrza o pojemności 400 ml wykorzystuje technologię ultradźwiękową, aby rozbić wodę na drobniejszą zimną mgiełkę i nawilżyć suche powietrze. Ten dyfuzor zapachowy z chłodną mgiełką zapewnia pachnącą atmosferę i jednocześnie zapewnia spokojne otoczenie, które nie zakłóca pracy i snu. Może być stosowany w salonie piękności, SPA, hotelu, salonie, sypialni, biurze lub sali konferencyjnej, jogi lub w podróży.
 • 【Wielofunkcyjny dyfuzor olejków eterycznych】 Cztery funkcje timera, dwa tryby mgły i 7 kolorów diod LED. Dyfuzor zapachów można ustawić na cztery godziny pracy: 1H/3H/6H/ON. Jest łatwy w obsłudze i wyłącza się automatycznie w regularnych odstępach czasu. Można ustawić tryb automatycznego cyklu lub stały kolor, każdy kolor zawiera dwa tryby światła i ciemności, funkcja światła kolorowego i aromatu może być używana samodzielnie jako lampka nocna lub wyłączać światło do pracy.
 • Bezpieczne i zdrowe materiały: Elektryczny dyfuzor zapachowy do pomieszczeń jest wykonany z bezpiecznego i przyjaznego dla środowiska materiału PP, z materiału wolnego od BPA, nietoksycznego i bezpiecznego. Funkcja ochrony przed niskim poziomem wody automatycznie wyłącza dyfuzor po wykryciu niskiej wody, aby chronić Ciebie i Twój sprzęt. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące dyfuzora, skontaktuj się z nami - Twoje zadowolenie jest najważniejsze!

SALUBRITO Naturalny zestaw olejków eterycznych, naturalny olejek zapachowy do dyfuzora, produkcja świec – deszcz, morska bryza, sosna, górskie powietrze, bambus, zestaw upominkowy dla kobiet

55,93  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 2:10 pm

Características

 • Naturalne olejki eteryczne: ta kolekcja turalnych zawiera 6 x 10 ml wysokiej jakości olejków zapachowych, w tym Fresh Cut Grass, Forest Pine, Ocean Breeze, Rain, drzewo sandałowe, Oakmoss. Te turalne zapachy przypomną Ci o spacerze po prawdziwym świecie tury.
 • Pierwszorzęd jakość: turalne olejki eteryczne są wysoko skoncentrowane i mają silny zapach. Dzięki pod 20-letniemu doświadczeniu w branży te ulepszone formuły zostały opracowane przez szych mistrzowskich perfum. Nasze oleje są bezpieczne i idealne do każdego domu.
 • Szeroki zakres zastosowań: zaprojektowany do produkcji świec, olejków dyfuzorowych, olejków zapachowych, olejów do prania, produkcji mydła, zapachów śluzowych, olejków zapachowych, olejków zapachowych, formuł do kąpieli i ciała, kul kąpielowych i wielu innych niezbędnych prac DIY.
 • Łatwe w użyciu: butelki w kolorze bursztynowym z łatwymi do dozowania zatyczkami Euro. Niezależnie od tego, czy robisz świecę, rozprzestrzeniasz zapach w domu, odświeżysz swój samochód czy szukasz niezbędnych rzeczy stępny sezon. Każdy zapach olejków eterycznych jest gotowy do każdego rzemiosła.
 • Przemyślany zestaw prezentowy: SALUBRITO turalny olejek zapachowy dostarczany jest w pięknym pudełku prezentowym. Sensowny prezent dla mężczyzn i kobiet, niezależnie od tego, czy bierzesz udział w urodzich, weselu lub parapetówkę.

Dyfuzor zapachowy do olejków eterycznych, 500 ml, dyfuzor do aromaterapii z pilotem zdalnego sterowania, 8 olejków, 4 timery, 14 kolorów LED, automatyczne wyłączanie bez wody

153,95  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 2:10 pm

Características

 • 【Duży dyfuzor zapachowy do olejków eterycznych o pojemności 500 ml】: Ten dyfuzor olejków zapachowych z rysunkiem słojów drewna jest wyposażony w zbiornik na wodę o pojemności 500 ml, który zapewnia 16 godzin ciągłej pracy. Nadaje się do sypialni, salonu, biura, salonu, spa itp
 • 【Ultra cichy】: Głośność tego produktu podczas pracy wynosi poniżej 25 decybeli, co nie powoduje dyskomfortu dla ludzi. Niezależnie od tego, czy jest to praca czy odpoczynek, będzie Ci towarzyszyć przyjemnie.
 • 【Starożytne środki lecznicze z natury】: Nasze olejki eteryczne są formułowane z wysokiej jakości roślin z różnych części świata. Nasze 8 najlepszych smaków olejków eterycznych to róża, lawenda, pomarańcza, cytryna, mięta pieprzowa, drzewo herbaciane, wanilia, jaśmin. Oprócz zastosowania w aromaterapii, ten dyfuzor olejków eterycznych może być również używany jako nawilżacz powietrza, dzięki czemu powstaje przyjemny zapach
 • 【14 kolorów światła LED】: dyfuzor zapachowy z olejkami eterycznymi zawiera 14 kolorowych świateł (jasne lub wyciszone). Możesz wybrać, czy chcesz utrwalić lub zmienić kolor, ustawić tryb automatycznego cyklu lub utrwalić kolor, aby stworzyć romantyczną atmosferę przy słabym świetle.
 • 【Cztery funkcje timera i dwa tryby mgiełki】: Dyfuzor olejków eterycznych jest wyposażony w 4 tryby ustawienia czasu: 1H/3H/6H/ON, jest łatwy w obsłudze, a timer wyłącza się automatycznie. Tryb ciągłego / przerywanego rozpylania, regulowana silna / słaba funkcja rozpylania, aby spełnić różne wymagania dotyczące nawilżania. Automatyczne wyłączanie bez wody

SALKING Ceramiczny dyfuzor zapachowy, bezprzewodowy dyfuzor do olejków eterycznych, przenośny, bezprzewodowy dyfuzor do aromaterapii z akumulatorem, automatyczna lampa zapachowa Power-Off, do domu,

167,23  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 2:10 pm

Características

 • Możliwość ponownego ładowania i przenośny: przenośny ceramiczny dyfuzor zapachowy jest idealny dla tych, którzy są zawsze w podróży! Dzięki przenośnemu rozmiarowi i akumulatorowi można go wszędzie ze sobą zabrać, niezależnie od tego, czy do studia jogi, biura lub nawet na kemping.
 • Aromaterapia: ten dyfuzor zapachowy jest obowiązkowy dla każdego entuzjasty aromaterapii. Wykorzystuje technologię ultradźwiękową, aby rozpraszać olejki eteryczne do powietrza, co może przyczynić się do poprawy relaksu, zmniejszenia lęku i poprawy jakości snu. Pożegnaj się ze stresem i przywitaj się z lepszym stanem umysłu!
 • Lampka nocna: nasz dyfuzor zapachowy działa również jako lampka nocna. Jest wyposażony w uspokajającą funkcję światła LED, która może wyświetlać wiele kolorów i tworzy relaksującą atmosferę w każdym pomieszczeniu. Idealne uzupełnienie sypialni lub salonu.
 • Wszechstronne zastosowanie: jedną z rzeczy, które kochamy w tym dyfuzorze zapachowym, jest jego wszechstronność! Może być używany nie tylko jako urządzenie do aromaterapii i lampka nocna, ale również jako nawilżacz powietrza. Ponadto eleganckie wzornictwo sprawia, że jest to wspaniałe uzupełnienie każdego stylu dekoracji!
 • Idealny prezent: Szukasz wyjątkowego pomysłu na prezent? Nie szukaj dalej niż przenośny ceramiczny dyfuzor zapachowy z możliwością ponownego ładowania. Jest to przemyślany prezent dla każdego, kto lubi aromaterapię i relaks. Niezależnie od tego, czy na urodziny, Boże Narodzenie lub tak po prostu, nasz dyfuzor zapachowy z pewnością wyczaruje uśmiech na Twojej twarzy. Po co czekać? Odwiedź nasz sklep Amazon i kup jeszcze dziś ten niesamowity przenośny dyfuzor zapachowy z możliwością ponownego ładowania!

ASAKUKI Ultradźwiękowy dyfuzor zapachowy, 500 ml, do olejków eterycznych, nawilżacz powietrza z timerem, automatyczne wyłączanie w przypadku braku wody, 7 rodzajów kolorów światła LED

210,99  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 2:10 pm

Características

 • ❄️Urządzenie do aromaterapii 5 w 1: ten ultradźwiękowy dyfuzor olejków eterycznych to niesamowite wielofunkcyjne urządzenie do aromaterapii, jakiego nigdy wcześniej nie używałeś. Jest wyposażony w duży i łatwy do czyszczenia zbiornik na wodę o pojemności 500 ml, 14 kolorów światła LED, kilka trybów dyfuzora mgły i automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa, który zapobiega przegrzaniu w przypadku wyczerpania wody.
 • Bardzo cichy wentylator: dzięki udoskonalonemu ultra-cichemu wentylatorowi dyfuzor jest cichszy niż kiedykolwiek wcześniej. Poziom hałasu wynosi mniej niż 23 dB, co jest cichsze niż delikatny dźwięk oddychania. W każdej chwili możesz cieszyć się relaksującą i pachnącą atmosferą w swoim pokoju.
 • Tworzy zdrowe środowisko domowe: dyfuzor olejków eterycznych może być używany jako nawilżacz powietrza i oczyszczacz powietrza. Może poprawić i uspokoić jakość powietrza w Twoim domu itd.; może również oczyścić powietrze, odświeżyć zapach zwierząt domowych lub dymu, tworząc w ten sposób przyjemne otoczenie w mieszkaniu.
 • Idealny do różnych zastosowań: funkcje mgły i światła tego dyfuzora do aromaterapii działają oddzielnie. Światło można wyłączyć w nocy podczas snu. Lub użyj tego dyfuzora jako lampki nocnej. Jest wspaniałym towarzyszem podczas czytania, spania, pracy lub jogi.
 • Materiał wolny od BPA: dyfuzor jest wykonany z najlepszego materiału PP, który jest bezpieczny dla Twojego dziecka i zwierząt domowych. Dzięki naszemu pięknemu pudełku prezentowemu możesz wybrać ten piękny prezent dla rodziny i przyjaciół. Oferujemy dwuletnie wsparcie techniczne, dzięki czemu nie musisz się martwić o jakość. Twoje zadowolenie jest najważniejsze!
/* */ Go up