duza suszarka na pranie

KADAX duża teleskopowa suszarka na pranie o długości 20 m, rozsuwana suszarka na pościel, ze stali malowanej proszkowo (kolor szary)

119,99  disponible
Amazon.pl
as of 7 kwietnia, 2024 12:45 pm

Características

 • System teleskopowy: suszarka na pranie jest wyposażona w system teleskopowy. Po złożeniu nie zajmuje dużo miejsca i jest łatwa do przechowywania.
 • Duża powierzchnia suszenia: przy maksymalnym rozłożeniu suszarka stojąca zapewnia do 20 m powierzchni suszenia. Suszarka skrzydłowa z uchwytem na drobną bieliznę umożliwia zawieszenie wielu ubrań.
 • Stabilna: składana suszarka do prania jest wyposażona w regulowane nóżki z blokadą w maksymalnym punkcie. Ponadto ma także antypoślizgowe nakładki.
 • Wytrzymała: suszarka skrzydłowa jest wykonana ze stali malowanej proszkowo. Wytrzymała konstrukcja obejmuje nie tylko stojak, ale również grube pręty do suszenia, które nie odkształcają się pod wpływem ciężaru ubrań. Jej nośność wynosi maksymalnie 20 kg.
 • Funkcjonalność: teleskopowa suszarka na pranie jest wyposażona w dwa uchwyty do bielizny. Suszarka ma kółka, co ułatwia przesuwanie jej w dowolne miejsce.

VOUNOT Składana suszarka do prania z kółkami o dużej pojemności ze stali nierdzewnej składana na 3 poziomach suszenia 23 m do użytku wewnątrz i na zewnątrz

194,49  disponible
Amazon.pl
as of 7 kwietnia, 2024 12:45 pm

Características

 • DUŻA NADZIAŁA: Nasza suszarka do prania oferuje długość 23 metrów suszenia, które mogą w pełni zaspokoić potrzeby suszenia dużej rodziny.
 • DŁUGI TRWAŁY: Nasz przedłużacz wykonany jest ze stali nierdzewnej i wytrzymałego tworzywa sztucznego. Nadaje się do użytku w pomieszczeniach i na zewnątrz. Skrzydła ze stali nierdzewnej są odporne na warunki atmosferyczne, rdzę i wytrzymują cięższe części, takie jak swetry.
 • NAJLEPSZA STABILNOŚĆ : Dzięki dwóm nóżkom 60 cm i 3 zintegrowanym kółkom z każdej strony nasza suszarka może utrzymać maksymalną stabilność przy obciążeniu do 30 kg.
 • WIELOFUNKCJA: Nasza suszarka do prania jest wyposażona w dwa teleskopowe pręty, które nadają się do suszenia pościeli i dwa boczne płetwy do wieszaków. Ponadto dwa pręty na dole są idealne do suszenia butów.
 • PRAKTYCZNE UŻYCIA: Dzięki sześciu kółkom możesz łatwo przenosić nasze przedłużenie w dowolnym miejscu. Dzięki temu pranie szybko schować w razie deszczu. Ponadto składane skrzydła i koła umożliwiają łatwe przechowywanie go w rogu, gdy nie jest używany, co zapewnia minimalną ilość miejsca.

Vileda Doble Suszarka na Pranie, Biały, 60x130 cm

182,39  disponible
3 new from 182,39 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 7 kwietnia, 2024 12:45 pm

Características

 • Idealnie dostosowana do potrzeb prania i przestrzeni
 • Dodatkowe uchwyty na drobną bieliznę
 • Kompaktowy rozmiar zapewnia wygodne przechowywanie

Hyfive suszarka na pranie – bardzo duża z 3 poziomami, składana

144,33  disponible
1 used from 144,33 zł
Amazon.pl
as of 7 kwietnia, 2024 12:45 pm

Características

 • Składana suszarka na pranie z 3 poziomami zapewnia maksymalną ilość miejsca do suszenia na małej powierzchni. Modułowa konstrukcja zapewnia optymalne suszenie.
 • Wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej i wytrzymałego tworzywa sztucznego. Jest bardzo solidna, a jednocześnie wystarczająco lekka, aby poruszać ją na dołączonych kółkach. Każde kółko obrotowe jest wyposażone w hamulec w celu zablokowania.
 • 3 poziomy z dodatkowymi wysięgnikami do wieszania ubrań na wieszakach, takich jak na przykład koszule, sukienki itp. Na łącznie do 15 kg prania.
 • Wymiary suszarki na pranie: 136 x 162 x 58 cm (szer. x wys. x głęb.) wraz z wysięgnikiem.
 • Wysokość wysięgników jest regulowana. Zestaw zawiera drążki do suszenia i przechowywania butów w dolnej części.

Shrivee Suszarka na pranie, oszczędzająca miejsce suszarka na pranie z 6 składanymi skrzydłami na 3 poziomach, wysuwana suszarka na pranie, długość 66-130 cm, składana suszarka do prania, do użytku wewnątrz i na zewnątrz, dla dużych rodzin.

219,99  disponible
Amazon.pl
as of 7 kwietnia, 2024 12:45 pm

Características

 • 2 w 1 wysuwana konstrukcja, szerokość można dowolnie wybrać od 66 cm do 130 cm. Wykorzystaj po lewej stronie powierzchni suchych, aby wysuszyć większe ubrania, takie jak pościel.
 • Stabilna i stabilna – suszarka Shrivee jest odporna na wiatr i stabilna, dzięki równoległym antypoślizgowym nóżkom, szczególnie praktyczna na balkonie, w ogrodzie lub na gładkich podłogach.
 • 6 lekko obracających się kółek o 360°, wszystkie koła z funkcją hamowania, można zablokować rolki, aby zapobiec przesuwaniu się suszarki. 2 skrzydła boczne na min. 14 wieszaków na ubrania do zawieszenia koszul itp.
 • Dobra nośność: wieszak na ubrania może być obciążony do ok. 40 kg. Suszarkę można wsunąć po lewej stronie w prawo, aby zaoszczędzić miejsce, gdy nie jest potrzebny. Idealny dla dużych rodzin.
 • Wysoka jakość i łatwy montaż: połączenie wysokiej jakości stali nierdzewnej i tworzywa sztucznego sprawia, że suszarka jest trwałym pomocnikiem w gospodarstwie domowym. Suszarka na pranie jest bardzo łatwa w montażu, dzięki szczegółowej instrukcji (może nie być dostępna w języku polskim) jedna osoba może wykonać montaż.

KADAX Duża teleskopowa suszarka na pranie, ze stali malowanej proszkowo, suszarka bębnowa o długości 20 m, suszarka na pranie (biała, XL)

171,59  disponible
Amazon.pl
as of 7 kwietnia, 2024 12:45 pm

Características

 • System teleskopowy: suszarka pranie jest wyposażo w system teleskopowy. Po złożeniu nie zajmuje dużo miejsca i jest łatwy do przechowywania.
 • Duża powierzchnia suszenia: przy maksymalnym rozłożeniu suszarka stojąca zapewnia do 20 m suchej powierzchni. Suszarka skrzydłowa z uchwytem małe części umożliwia zawieszenie wielu ubrań.
 • Stabil: składa suszarka do prania jest wyposażo w regulowane nóżki z blokadą w maksymalnym punkcie. Podto jest on również wyposażony w antypoślizgowe kładki.
 • Wytrzymała: suszarka skrzydłowa jest wyko ze stali malowanej proszkowo. Wytrzymała konstrukcja obejmuje nie tylko stojak, ale również grube suche pręty, które nie odkształcają się pod wpływem cisku ubrań. Jego nośność wynosi maksymalnie 20 kg.
 • Funkcjolność: teleskopowa suszarka pranie jest wyposażo w dwa uchwyty do bielizny. Stojak jest wyposażony w kółka, co ułatwia przesuwanie stojaka w dowolne miejsce.

Johgee 2 w 1 wieża suszarka na pranie, wysuwana długość 66-130 cm, z 6 składanymi skrzydłami na 3 poziomach, składany stojak na pranie dla dużych rodzin

349,99  disponible
Amazon.pl
as of 7 kwietnia, 2024 12:45 pm

Características

 • Rozsuwana konstrukcja 2 w 1, szerokość można dowolnie wybierać od 66 cm do 130 cm. Skorzystaj z lewej powierzchni suchych płaszczyzn, aby wysuszyć większe ubrania, takie jak pościel
 • Stabilna i stabilna – suszarka na pranie johgee stoi z równoległymi antypoślizgowymi nogami, jest odporna na wiatr i stabilna: wyjątkowo praktyczna na balkonie, w ogrodzie lub na gładkich podłogach
 • 6 lekko poruszających się kółek obracanych o 360°, wszystkie koła z funkcją hamowania. 2 boczne skrzydła na min. 14 wieszaków na ubrania do zawieszenia koszul itp.
 • Dobra nośność: wieszak na ubrania może być obciążony do ok. 40 kg. Suszarkę na pranie można wsunąć w prawo, aby zaoszczędzić miejsce, gdy nie jest potrzebna. Idealny dla dużych rodzin
 • Wysoka jakość: Połączenie wysokiej jakości stali nierdzewnej i tworzywa sztucznego sprawia, że suszarka stanie się trwałym pomocnikiem w gospodarstwie domowym.

Retoo Suszarka Pionowa na pranie do ubrań, Duża Składana Balkon 3 Poziomy, Suszarka na pranie stojąca, Składana suszarka na bieliznę, Stojak na pranie, Trzypoziomowa Suszarka Pranie 76 x 50 x 172 cm

111,29  disponible
Amazon.pl
as of 7 kwietnia, 2024 12:45 pm

Características

 • Duża 3-poziomowa suszarka na pranie – wymiary suszarki na pranie wynoszą 75 cm x 126 cm, dzięki czemu nie przeszkadza podczas ustawiania. Powierzchnia robocza, na której można powiesić ubrania, ma długość 32 m – jeszcze nigdy nie było możliwe przechowywanie tak dużej ilości prania w tak małej przestrzeni, co oszczędza miejsce
 • Do 32 m powierzchni roboczej – suszarka do prania składa się z łącznie 24 masywnych prętów, 14 haczyków na 2 skrzydłach bocznych. Oznacza to, że można na nim powiesić do 62 różnych ubrań. Dzięki temu stojakowi na pranie masz tak dużo dodatkowego miejsca, że możesz bez problemu wysuszyć ubrania całej rodziny.
 • Wykonana z solidnych materiałów – wieżowa suszarka na pranie jest wykonana z najwyższej jakości materiałów, tzn. stali nierdzewnej i wytrzymałego tworzywa sztucznego. Stal nierdzewna jest całkowicie odporna na korozję i promieniowanie UV, dzięki czemu można ją bez problemu używać wewnątrz i na zewnątrz. Maksymalne obciążenie stojaka na pranie wynosi do 40 kg, dzięki czemu nie musisz się martwić o ilość wieszanych ubrań.
 • Łatwy transport suszarki – suszarka stojąca jest wyposażona w 4 solidne kółka, dzięki czemu nie musisz się martwić o jej ruch. Można wygodnie powiesić pranie w pralni, wyłączyć hamulce kół i przesuwać pałąk przez zewnątrz bez dużego nakładu siły.
 • Wszechstronne zastosowanie – wieża na pranie jest wystarczająco wytrzymała i zabezpieczona przed wilgocią i promieniowaniem słonecznym, dzięki czemu można ją ustawić zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Poza pralnią znajdzie swoje miejsce na balkonie, tarasie lub nawet w pokoju – gdziekolwiek ją postawisz, możesz cieszyć się dużą powierzchnią do zawieszenia wypranych ubrań, pościeli lub koców.

Vitapur House Care Suszarka na pranie, wysuwana suszarka stojąca, imitacja drewna, mobilna, z rolkami, składana suszarka skrzydłowa również na długie ubrani, do użytku wewnątrz i na zewnątrz

320,00  disponible
Amazon.pl
as of 7 kwietnia, 2024 12:45 pm

Características

 • Podwójna ilość miejsca do suszenia. Wszyscy wiemy, jak szybko można wykorzystać miejsce na suszarce. Suszarka stojąca Vitapur dzięki wysuwanej, dwupoziomowej konstrukcji umożliwia wysuszenie do 25 kg prania. Dzięki dwukrotnie większej ilości prętów poprzecznych niż w przypadku tradycyjnych suszarek i długości suszenia wynoszącej 21 m, suszarka Vitapur spełnia potrzeby całej rodziny.
 • Materiał imitujący drewno zapobiega wchłanianiu nieprzyjemnego zapachu – Przypominająca drewno struktura, która zapewnia taką samą miękkość i elegancję, odprowadza wilgoć i zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów podczas suszenia prania. W porównaniu z drewnianymi konstrukcjami, wielu klientów chwali suszarkę za dłuższą żywotność i większą stabilność.
 • Wąska jak telefon komórkowy – Po złożeniu mierzy tylko 12 cm i można ją łatwo schować w każdym rogu. Minimalistyczna, zajmująca niewiele miejsca konstrukcja jest cienka, elegancka i wzbogaca swoim naturalnym wyglądem każde pomieszczenie.
 • Susz buty, koce, pościel, obrusy – Dostosuj suszarkę Vitapur do swoich potrzeb. Wszystkie cztery skrzydła otwierają się i zamykają pojedynczo. Na górnym poziomie można suszyć większe ubrania takie jak obrusy, pościel lub prześcieradła, a na dolnym poziomie można powiesić T-shirty, ściereczki do naczyń, bieliznę i wiele innych.
 • Rolki obracają się we wszystkich kierunkach – Kto nie zna uciążliwego noszenia i rozstawiania suszarek na pranie? Suszarkę można rozłożyć lub schować w ciągu kilku sekund. Dzięki kółkom można ją bez problemu przesuwać po pomieszczeniu, nawet jeśli pranie jest już zawieszone.

mDesign Suszarka na pranie – Trzypoziomowa suszarka pionowa – Składana suszarka na bieliznę – Biały/Szary

133,99  disponible
Amazon.pl
as of 7 kwietnia, 2024 12:45 pm

Características

 • PRAKTYCZNE SUSZENIE: Wieszak na pranie ma kompaktowe wymiary i niezwykłą pojemność, dzięki czemu może być wykorzystany nawet w niewielkich pomieszczeniach. Może być używany na zewnątrz.
 • PRZEMYŚLANA KONSTRUKCJA: Metalowa suszarka na ubrania może być łatwo złożona i przechowywana w dowolnym miejscu, co pozwola na optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni.
 • DUŻA POJEMNOŚĆ: Stylowa suszarka rozsuwana zapewnia miejsce do rozwieszania prania na 3 poziomach. Ubrania można również rozłożyć, aby schły bez zagnieceń.
 • SOLIDNOŚĆ I TRWAŁOŚĆ: Suszarka składana została wykonana z wytrzymałego metalu, co zapewnia jej trwałość i funkcjonalność. Nóżki mają plastikowe zaślepki, które zapobiegają rysowaniu podłogi.
 • KOMPAKTOWE WYMIARY: Metalowa suszarka na pranie ma wymiary 74,9 cm x 38,3 cm x 100,5 cm (z możliwością regulacji). Dzięki pionowej konstrukcji zajmuje bardzo mało miejsca.
/* */ Go up

Kontynuując korzystanie z witryny, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.