drewniany kojec dla dziecka

Baby Vivo Kojec dla niemowląt, składany, przenośny, ścianka działowa, bariera, z drewna z drzwiami, indywidualnie regulowany, 8 elementów premium, niebieski

649,00  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 2:41 pm

Características

 • Wymiary: ok. 176 x 176 x 69 cm (dł. x szer. x wys.), element drzwiowy ok. 88 x 68,7 cm (szer. x wys.), elementy boczne ok. 88 x 68,7 cm (szer. x wys.), powierzchnia: ok. 3,03 m²
 • BEZPIECZEŃSTWO: Specjalne blokady plastikowych połączeń, które rozciągają się wokół kojca, zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo
 • TESTOWANY: Kojec i wszystkie użyte materiały są bezpieczne dla dzieci, wyprodukowane i przetestowane zgodnie z EN-12227
 • WIELOFUNKCYJNY: Może być używany jako chodzik lub bariera, bardzo prosta konstrukcja, wiele elastycznych opcji instalacji dzięki mechanizmowi naciskowemu
 • Zalecenia dotyczące wieku: Nadaje się dla dzieci do 3 lat, nigdy nie zostawiaj dziecka samego w kojecu

Gupamiga Kojec dla niemowląt, składany, kojec dla niemowląt z deską kreślarską, play-zabawa, centrum aktywności dla dzieci (motyw morski)

586,99  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 2:41 pm

Características

 • Nowy styl morski z deską kreślarską: prosty biały i szary odcień główny, kolorowe zabawki w kojcu przyciągają niemowlęta; w porównaniu z podobnymi produktami na rynku, tył naszej deski kreślarskiej jest bardziej stabilny. Niemowlęta mogą rysować na nich pisakiem do whiteboard, łatwo rysować i łatwo wycierać. Podwójne możliwości rozrywki, podwójna zabawa!
 • Kojec dla niemowląt składany: Ten plac zabaw ma konstrukcję orzechową, którą można łatwo zmontować i zdemontować bez użycia narzędzi! Dokręć nakrętki przy pierwszej instalacji. Należy zwrócić uwagę na to, czy podczas późniejszego użytkowania jest on dokręcony, aby zapobiec poluzowaniu nakrętek przez dzieci.
 • Bezpieczna i wygodna: dolna klamra między dwoma panelami ma antypoślizgową konstrukcję, którą można mocno postawić na gładkiej podłodze, mocna, bezpieczna i nie odkształca się. Efekt antypoślizgowy najlepiej nadaje się do płytek i gładkich podłóg drewnianych. Po złożeniu kojca można go umieścić w szczelinie między meblem a ścianą. Jeśli chcesz go przesunąć, wystarczy umieścić go w bagażniku lub na tylnym siedzeniu samochodu.
 • Wysokiej jakości materiały: w przypadku stosowania nietoksycznego i bezwonnego, wysokiej jakości tworzywa sztucznego krawędź płyty jest gładka i wolna od zadziorów. Wydrążona część płyty to długi pasek w kształcie wodorostów. Dzieci nie mogą wejść na otwór i wspinać się po kojcu. Nasz kojec przeszedł test bezpieczeństwa, możesz mieć pewność, że kupujesz!
 • Duży obszar: w pełni rozszerzony rozmiar wynosi 150 x 155 x 61 cm. Zapewnij swojemu aktywnemu dziecku wystarczająco duże i bezpieczne miejsce, w którym może uwolnić swoją naturę. Panel można również powiększyć lub pomniejszyć, aby dopasować kształt i powierzchnię do swoich potrzeb!

TENDYCOCO 3 Sztuk Koronki Drewniany Uchwyt Parasol Zabawki Dla Niemowląt Mini Wystrój Zabawki Do Kąpieli Dla Niemowląt Mini Parasole Drewniany Uchwyt Parasol Dziecko Kojec Luzem Zabawki

124,29  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 2:41 pm

Características

 • Zabawki dla dzieci: lekkie i przenośne, parasol jest wygodniejszy do przechowywania i noszenia.
 • Parasol w stylu vintage: ma wzór haftu, wykwintną pustą rzeźbę, gładką drewnianą rączkę.
 • Koronkowy parasol: idealny na wesela, konkursy piękności, imprezy cosplay, sesje zdjęciowe, występy sceniczne, imprezy taneczne, wystrój domu itp.
 • Mały: dobrze wykonany, wykwintny i idealny, elegancki i romantyczny, możesz cieszyć się dniem ślubu z tym koronkowym parasolem.
 • Eleganckie rękodzieło parasolowe: koronkowy wzór z wykwintnym wykonaniem, zabytkowy i elegancki parasol, wygodny i delikatny rekwizyt.

Mobilny uchwyt do przenośnego dziecka, uchwyt drewniany, mobilny uchwyt do zawieszenia łóżeczka dziecięcego, przewijaka i kojec

94,25  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 2:41 pm

Características

 • Mobilny uchwyt z regulacją wysokości, ze stabilną strukturą i wielostopniową regulacją nachylenia, dzięki czemu dziecko może bezpiecznie oglądać telefon pod różnymi kątami. Jest starannie wykonany ręcznie i nie ma ostrych ani łatwo zdejmowanych części.
 • Montaż jest łatwy. Przenośny uchwyt z drewna można szybko przymocować do łóżeczka dziecięcego i bardzo mocno przylega bez uszkadzania mebla.
 • Wygląd uchwytu dla niemowląt jest naturalny i idealnie pasuje do każdego pokoju dziecięcego. Zrównoważony, wolny od trujących i szkodliwych substancji.
 • Bardzo praktyczne akcesoria, które pomagają dziecku się uspokoić i wspierać sen. Uchwyt mobilny to również idealny prezent urodzinowy lub chrzestny. Dzięki niemu czujesz się bezpiecznie i komfortowo w łóżku.
 • Niezależnie od tego, czy jest to skrzynka muzyczna, mobilne niemowlę, grzechotkę czy dzwonki wietrzne, możesz bez problemu zawiesić na nich dekorację według własnego uznania. Przenośny uchwyt nadaje się do łóżeczek dziecięcych i stołów do przewijania.

Noukie's - Babou & Kendi Pastelowa drewniana karuzela muzyczna - karuzela do łóżeczka dziecięcego z boksem, kojec - inspirująca gra

210,17  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 2:41 pm

Características

 • MŁODZIEŻ DLA NEONATÓW NOUKIE'S DLA STYMULACJI MUZYKI: Rozpowszechniając słodką melodię, muzyczna karuzelka do łóżeczka dla noworodka jest idealna do uspokojenia dziecka lub rozrywki w spokojnych chwilach. Melodia: Śpiwór Brahmsa.
 • SZTYMOWANIE SŁUCHU I WIDOKU: Idealny do stymulowania noworodka, ta piękna muzyczna karuzelka stymuluje słuchu z muzyką, która rozprzestrzenia się i wzroku dzięki swoim uroczym pluszkom, które obracają się nad głową Twojego malucha.
 • KOMPATYBILNY Z WSZYSTKIMI TYPÓW ŁÓŻKA: ta muzyczna karuzelka do łóżeczka jest wyposażona w regulowany system mocowania szczęk. Następnie można go zainstalować na łóżeczku, łóżeczku z brzegami, łóżeczkiem kempingowym lub skrzynce.
 • PROSTA KONSERWACJA: Ta karuzelka jest wykonana z wytrzymałych materiałów, które można czyścić po prostu przepuszczając szmatkę. Małe pluszowe zabawki można zdjąć i prać w pralce w temperaturze 30°C, dzięki czemu zawsze zachować nienaganną higienę.
 • MARKA URODZONA Z MIŁOŚCI DLA NASZYCH DZIEC: od ponad 20 lat wspieramy Twoje dzieci od urodzenia do 8 lat. Dzięki swojemu doświadczeniu firma Noukie's opracowała trwałe i odpowiednie produkty i materiały do wychowania dzieci.

Noukie's - Babou & Kendi Pastelowa drewniana karuzela muzyczna - Karuzela do łóżeczka dziecięcego z boksem, kojec - inspirująca gra

284,03  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 2:41 pm

Características

 • Zabawka dla noworodków NOUKIE'S do stymulacji muzyki: rozprowadzając słodką melodię, muzyczna karuzela do łóżeczka dla niemowląt jest idealna, aby uspokoić dziecko lub zapewnić rozrywkę w spokojnych chwilach. Melodia: Niuńczyk Brahmsa
 • Stymulacja słuchu i wzroku: idealna do stymulacji Twojego noworodka, ta piękna muzyczna karuzela stymuluje słuch poprzez rozprzestrzenianie się muzyki i wzroku dzięki uroczym pluszowym peluikom, które obracają się nad głową Twojego malucha.
 • KOMPATYBILNY Z WSZYSTKIMI RODZAJAMI ŁÓŻKA: Ta muzyczna karuzela do łóżeczka jest wyposażona w regulowany system mocowania szczęk. Następnie można go zamontować na łóżeczku dziecięcym, łóżeczku ze brzegiem, łóżeczku kempingowym lub kojcu.
 • ŁATWA PIELĘGNACJA: Ta karuzela jest wykonana z wytrzymałych materiałów, które można wyczyścić po prostu wycierając szmatką. Małe pluszaki można zdjąć i prać w pralce w temperaturze 30°C, dzięki czemu zawsze zachowasz nienaganną higienę.
 • MIŁOŚĆ MARKA DLA NASZYCH DZIECI: Od ponad 20 lat wspieramy Twoje dzieci od urodzenia do 8 lat. Dzięki swojemu doświadczeniu firma Noukie's opracowała trwałe i odpowiednie dla rozwoju dzieci produkty i materiały.

Kojec dla niemowląt 110x150cm 120x200cm 150x180cm, drewniany kojec dla niemowląt i małych dzieci, plac zabaw dla niemowląt, płot dla dzieci, kojec dla dzieci składany/przenośny, 110x150cm (200x200cm)

1.287,95  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 2:41 pm

Características

 • Płot drewniany: Materiał użyty do wykonania kojca został przetestowany i jest bezpieczny dla dzieci. Wykonany jest z naturalnego drewna sosnowego, przyjaznego dla środowiska, bezpiecznego, zdrowego, bez zapachu, bez dodatków, bez farby, całość wielokrotnie szlifowana, powierzchnia jest gładka, bez zadziorów, bez obrażeń dłoni, zaokrąglone krawędzie, bezpieczniej.
 • Projekt naukowy: wysokość drewnianego kojca dla dziecka wynosząca 63 cm może skutecznie zapobiec wywróceniu się dziecka z płotu i wypadkowi; Bezpieczny odstęp 7,5 cm nie zahaczy o główkę dziecka ani małe dłonie i stopy, całość jest przestronna i oddychająca, nie zasłania widoku, odpowiednia dla dzieci w wieku od 3 miesięcy do 6 lat.
 • Bezpieczny i antypoślizgowy: składany kojec dla dziecka z drzwiczkami, drzwiczki są wyposażone w podwójne zapięcie z kaffiru, dziecko nie może otworzyć ani wyjść, rodzice mogą go otworzyć jedną ręką, co ułatwia wchodzenie i wychodzenie; spód posiada powiększone mocowanie przyssawki, zwiększające tarcie o podłoże, zwiększające siłę adsorpcji, stabilne i nie dające się zepchnąć.
 • Kojec: Przenośne ogrodzenie dla dziecka składa się z wielu paneli, trwale połączonych za pomocą profesjonalnych łączników. Możesz dowolnie dodawać lub zmniejszać panele, aby kontrolować rozmiar i kształt ogrodzenia w zależności od stylu pokoju lub wielkości okazji, łatwo do montażu i demontażu, może być używany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, idealny dla rodzin w podróży.
 • Wielofunkcyjny: kojec zapewnia niezawodną ochronę dziecka i zapewnia mu bezpieczeństwo, uwalnia ręce rodziców, umożliwia interakcję z dzieckiem poza płotem, pomaga dziecku uczyć się, myśleć i stać samodzielnie, tworzy bezpieczne miejsce do eksploracji i zabawy dla Twojego dziecka, a także duży plac zabaw i centrum bezpieczeństwa dla Twojego dziecka.

IkErna Naturalny drewniany kojec dla niemowląt, składany płot dla niemowląt, duży kojec dla dzieci, płot bezpieczeństwa dla dzieci / 80 x 80 cm

674,14  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 2:41 pm

Características

 • Wysokiej jakości materiał: Ogrodzenie kojca dla niemowląt wykonane jest z naturalnego i przyjaznego dla środowiska drewna, bez farby, bez dodatków, bez zapachu, bezpieczny Andy, powierzchnia została wypolerowana przez wielokrotne szlifowanie, z piękną teksturą, cała i krawędź jest gładka i zaokrąglona, bez zadziorów, nie uszkadza dłoni, nie deformuje się, solidna i trwała, może chronić skórę dziecka.
 • Naukowe i rozsądne: Drewniany płot dla niemowląt ma wysokość bezpieczeństwa 61 cm + 7 cm odstępy bezpieczeństwa, co może zapobiec wywróceniu się dziecka z ogrodzenia i nie utknie głowy i dłoni i stóp dziecka, z szerokim polem widzenia, rodzice mogą obserwować stan dziecka w dowolnym momencie i wchodzić w interakcje z dzieckiem, odpowiednie dla niemowląt w wieku od 10 miesięcy do 6 lat StarzestarstarstarstarstarstarDla wysokich dzieci.
 • Bezpieczeństwo i antypoślizgowość: duży kojec dla niemowląt i małych dzieci wykonany jest z antypoślizgowych naklejek, które mogą generować tarcie z podłożem i wytrzymać popychanie niemowląt, zapobiegając przesuwaniu się lub przewracaniu ogrodzenia, zapewniając bezpieczeństwo dziecka, a jednocześnie może skutecznie chronić podłogi i dywany przed zarysowaniami lub zużyciem, przedłużając użytkowanie z twoich podłóg.
 • Łatwy w montażu: Przenośne ogrodzenie dla niemowląt ma niezależną strukturę ogniwa, która wykorzystuje profesjonalny łącznik, aby wszystkie części były mocno połączone, stabilne i nie wstrząsają, z pełnym zestawem akcesoriów instalacyjnych, łatwy w montażu i demontażu, może być używany na każdej powierzchni wewnątrz i na zewnątrz, składana konstrukcja, nie zajmuje miejsca, idealna do zabrania ze sobą w podróż.
 • Ogrodzenie DIY: składany kojec dla niemowląt jest wyposażony w jednoczęściowe ogrodzenia o długości 60/80/90/110 cm, możesz dowolnie dodawać lub usuwać panele, aby tworzyć różne kształty, stworzyć ogrodzenie, które pasuje do życia Twojej rodziny. Uwalnia ręce rodziców, zapewnia niezawodną ochronę Twojemu dziecku i tworzy ekskluzywną przestrzeń do zabawy, myślenia i chodzenia. A Życie Twojego dziecka jest wygodniejsze.

Przenośny kojec dla dziecka, drewniany płot dla dzieci z drzwiami, kojec do raczkowania, ogrodzenie zabezpieczające na zewnątrz, oddychający/trwały kojec dla niemowląt i małych dzieci, z antypoślizgo

1.216,70  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 2:41 pm

Características

 • Materiał wysokiej jakości: kojec dla dziecka wykonany jest w 100% z naturalnego drewna sosnowego, które jest zdrowe i przyjazne dla środowiska, bez zapachu, gładkiej powierzchni, bez zadziorów, wygodne w dotyku, dobrej wytrzymałości, trwałe, bez farby, a dziecko może z niego korzystać to z pewnością;
 • Bezpieczny i wygodny: projekt naukowy, wysokość płotu dla dziecka wynosi 63 cm, a szczelina między poręczami wynosi 7,5 cm, co może skutecznie zapobiegać wypadnięciu dziecka z płotu i utknięciu części ciała, wysokie bezpieczeństwo, dobre przepuszczalność i nie zasłania wzroku dziecka;
 • Łatwy w użyciu: Łatwy w montażu i demontażu kojec dla dziecka, dzięki zastosowaniu profesjonalnych złączy, z antypoślizgowymi naklejkami, dobra stabilność; konstrukcja bramki zabezpieczającej, dziecko nie może jej samodzielnie otworzyć, matka może ją obsługiwać jedną ręką, bezpiecznie i prosto;
 • Wszechstronność: kojec nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz, może zapewnić dziecku bezpieczne miejsce do zabawy, mama może uwolnić ręce i zająć się własnymi sprawami, a także może pomóc dziecku w nauce wstawania i chodzenia;
 • Ogrodzenie zrób to sam: kojec dla dziecka składa się z wielu paneli, możesz zmieniać rozmiar ogrodzenia, zwiększając lub zmniejszając liczbę paneli, a także możesz tworzyć ogrodzenia o różnych kształtach, aby pasowały do stylu Twojego pokoju;

Ipetboom 8 Szt zabawki do wspinaczki półka na klatkę dla zwierząt drewniane zabawki dla dzieci zabawka platforma do skoków drewniany skok szynszyla płot Artykuły dla chomików Małe zwierzęta

57,09  disponible
Amazon.pl
as of 8 lipca, 2024 2:41 pm

Características

 • Platforma do skoków dla chomików: chomik, papuga, ptak, platforma dla zwierząt domowych, świetny dla twojego zwierzaka. łatwy montaż w klatce.
 • Platforma dla chomika: drewniane zabawki dla zwierząt domowych - chomik, papuga, ptak, platforma dla zwierząt domowych, świetny dla twojego zwierzaka. łatwy montaż w klatce.
 • Platforma do klatki dla chomika: idealna zabawka dla zwierząt domowych i chomików.
 • Kojec dla zwierząt: chomik, papuga, ptak, mała platforma dla zwierząt, świetny dla twojego zwierzaka. łatwy montaż w klatce.
 • Drewniane zabawki dla zwierząt: odpowiednie dla wielu małych zwierząt, takich jak chomiki, myszoskoczki, myszy, szczury, papugi itp.
/* */ Go up