dozownik nawozu na waz

0,2-2% Zasilany Wodą Wtryskiwacz Nawozów, Zasilany Wodą Dozownik Cieczy, Pompa Dozująca Do Nawadniania Kroplowego Dla Przemysłu Wąż Ogrodowy Zwierzęta Gospodarskie

815,34  disponible
Amazon.pl
as of 27 listopada, 2022 9:22 am

Características

 • 【Zasada działania】 Dozownik cieczy zasilany wodą, nie jest potrzebna energia elektryczna. Wykorzystuje dozowanie objętościowe, zapewniając, że mieszanina chemiczna pozostaje taka sama niezależnie od zmian ciśnienia i przepływu.
 • 【Dawka jest dokładna】 Automatyczne proporcjonalne dozowanie, dawkowanie i odmianę nawozu można zmienić w dowolnym momencie bez zmiany systemu nawadniania lub schematu sterowania.
 • 【Zarządzanie sytuacjami awaryjnymi】Może szybko dozować leki i zaoszczędzić dużo siły roboczej.
 • 【Łatwy w instalacji】 Proporcjonalna pompa dozująca jest instalowana bezpośrednio w rurze wodnej, a przepływ wody może napędzać pompę do pracy.
 • 【Dotyczy】Różnych dziedzin rozcieńczania, takich jak rolnictwo, przemysł, hodowla zwierząt itp.

Wtryskiwacz nawozu, regulowany dozownik cieczy chemicznej zasilany wodą Dozownik do nawadniania kroplowego Dozownik nawozu dla przemysłu Wąż ogrodowy Zwierzęta gospodarskie(0,4-4%)

527,20  disponible
Amazon.pl
as of 27 listopada, 2022 9:22 am

Características

 • 【WYTRZYMAŁOŚĆ I TRWAŁOŚĆ】 Dozownik płynnej chemii jest wykonany z wysokiej jakości materiału pp, jest trwały, odporny na korozję i długotrwały. Z niewielką stratą ciśnienia wody i bez innych urządzeń energetycznych. Nadaje się do nawadniania nawozów chemicznych, konserwacji sprzętu, kwiatów ogrodniczych, hodowli zwierząt, ochrony środowiska i uzdatniania wody, higieny przemysłowej, przetwórstwa spożywczego.
 • 【ZASADA DZIAŁANIA】 Pompy proporcjonalne są zasilane przez przepływającą wodę pod ciśnieniem, tłok i korbowód w pompie proporcjonalnej są napędzane, a płynny dodatek jest bezpośrednio wdychany, aby rozpuścić się w przepływie wody. Jednocześnie, niezależnie od natężenia przepływu i ciśnienia, dawka roztworu jest zawsze ściśle proporcjonalna do ilości wody wchodzącej do urządzenia.
 • 【LISTA PAKIETÓW】 Lista pakietów 1 zawiera: 1 x wtryskiwacz nawozu; 4 x okrągłe uszczelki; 1 x klips; 1 x kęs pusty (z filtrem); 1 x klucz; 1 x instrukcja obsługi. A lista pakietów 2 obejmuje: 1 x wtryskiwacz nawozu; 1 x kęs pusty (z filtrem); 4 x okrągłe uszczelki; 1 x klucz; 2 x klipsy; 1 x akcesorium; 3 x szklane koraliki; 1 x biała osłona; 1 x instrukcja obsługi.
 • 【DOKŁADNY I SKUTECZNY】Pompa proporcjonalna może regulować proporcję dodatków w wodzie zgodnie z rzeczywistą sytuacją, aby osiągnąć najlepszy efekt dodatków. A podczas instalacji i użytkowania upewnij się, że urządzenie filtrujące jest zainstalowane na wejściu do pompy proporcjonalnej. Jeśli opór roboczy wzrasta podczas użytkowania, należy dodać oleju smarującego do tłoka, aby przedłużyć żywotność.
 • 【UWAGA】 W przypadku korzystania z automatycznej pompy proporcjonalnej należy upewnić się, że pojemnik zawierający płynne dodatki nie jest pusty. A przy pierwszym uruchomieniu pompy proporcjonalnej zawór należy nacisnąć na kilka sekund, aby usunąć istniejące powietrze wewnętrzne. Podczas tego procesu może wypłynąć niewielka ilość wody. po wypuszczeniu powietrza szybko zamknąć zawór.

Dozownik Wtryskiwacza Nawozu Pompa Proporcjonalna, 2% Regulowany Dozownik Cieczy Nawozu Dozownik do Nawadniania Kroplowego Wąż Gospodarstwo Hodowlane

3.429,78  disponible
Amazon.pl
as of 27 listopada, 2022 9:22 am

Características

 • 【Materiał premium】 Powłoka tego wtryskiwacza nawozu wykonana jest z najwyższej jakości materiału PP, który jest odporny na zużycie, niełatwy do starzenia, ogólna konstrukcja, wysoka dokładność i długa żywotność.
 • 【Dozowanie automatyczne】 Na dokładny współczynnik automatycznego dozowania nie ma wpływu wahania ciśnienia przepływu wody, ilość wstrzykiwanego roztworu jest proporcjonalna do ilości wody wpływającej do rurociągu, a regulacja zewnętrzna jest elastyczna i wygodna.
 • 【Mixed Dilution】 Kompletne ilościowe funkcje dozowania i mieszania, ciągły wtrysk proporcjonalny, precyzyjna regulacja śledzenia proporcji, automatyczne równomierne rozcieńczanie.
 • 【Funkcja】 Jest instalowany bezpośrednio na rurociągu wodociągowym, a ciśnienie wody działa jako moc, bez włączania lub uruchamiania silnika.
 • 【Zastosowanie】 Nawadnianie nawozów, konserwacja sprzętu, kwiaty ogrodnicze, hodowla zwierząt, ochrona środowiska i uzdatnianie wody, higiena przemysłowa, przejrzystość pojazdów, przetwórstwo spożywcze, przemysł wody pitnej lub inne branże wymagające pewnej proporcji rozcieńczenia.

0,78-5% Wtryskiwacz Nawozu Zasilany Wodą, Regulowany Dozownik Cieczy Chemicznej, Pompa Dozująca Do Nawadniania Kroplowego Dla Przemysłu Wąż Ogrodowy Zwierzęta Gospodarskie

2.105,29  disponible
Amazon.pl
as of 27 listopada, 2022 9:22 am

Características

 • 【Zasada działania】 Regulowany dozownik dozownika cieczy chemicznej z przepływającą wodą pod ciśnieniem jako mocą, utrata ciśnienia wody jest niewielka i nie są potrzebne żadne inne urządzenia energetyczne. W nagłych przypadkach może szybko wydać leki i zaoszczędzić dużo siły roboczej.
 • 【Ważne parametry】0,78-5% (1:128-1:20); Ciśnienie robocze: 0,2 ~ 8 kg; Zakres przepływu: 10 ~ 2500 l/h.
 • 【Dokładny i skuteczny】 Zastosuj technologię dynamicznego uszczelniania tłokowego, ma wyższą dokładność. unikalna konstrukcja bloku cylindrów i obszaru ruchu tłoka zapewnia bardziej równomierne i efektywne mieszanie cieczy i leków.
 • 【Oszczędność energii】 Zasilany przepływem wody pod ciśnieniem, strata ciśnienia jest niewielka i nie wymaga żadnych innych urządzeń zasilających.
 • 【Zastosowanie】 Nawadnianie nawozów, konserwacja sprzętu, kwiaty ogrodnicze, hodowla zwierząt, uzdatnianie wody, higiena przemysłowa, przejrzystość pojazdów, przetwórstwo spożywcze, przemysł wody pitnej lub inne branże wymagające pewnej proporcji rozcieńczenia.

Aquamix 1,25 V mieszacz nawozowy

202,02  disponible
2 new from 202,02 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 27 listopada, 2022 9:22 am

Características

 • Wytrzymałe, poręczne urządzenie
 • Szybki i łatwy montaż
 • Precyzyjne dozowanie nawozu płynnego

Wtryskiwacz nawozu, 0,4% ~ 4% Regulowany dozownik cieczy chemicznej zasilany wodą Automatyczna pompa dozująca przepływ dla przemysłu Wąż ogrodowy Nawadnianie kroplowe Nawóz dla zwierząt gospodarskich

506,23  disponible
Amazon.pl
as of 27 listopada, 2022 9:22 am

Características

 • 【SKUTECZNA】 Dozownik nawozu ma pełne funkcje dozowania ilościowego i mieszania, ciągły proporcjonalny wtrysk, dokładną regulację proporcjonalną śledzenia i automatyczne równomierne rozcieńczanie.
 • 【REGULOWANY】 Dokładny automatyczny stosunek dozowania nie zależy od wahań ciśnienia przepływu wody, ilość wtryskiwanego roztworu jest proporcjonalna do ilości wody wpływającej do rurociągu, a regulacja zewnętrzna jest elastyczna i wygodna.
 • 【ZASADA DZIAŁANIA】 Dozownik cieczy chemicznej można zainstalować bezpośrednio na rurociągu wodociągowym, a ciśnienie wody jest wykorzystywane jako moc do pracy, bez konieczności włączania lub uruchamiania silnika.
 • 【ZASTOSOWANIE】 Nawadnianie w rolnictwie, konserwacja sprzętu, kwiaty ogrodnicze, hodowla zwierząt, ochrona środowiska uzdatnianie wody, czyszczenie przemysłowe, mycie myjni samochodowych, przetwórstwo spożywcze, higiena przemysłowa, poligrafia i inne branże wymagające stałego rozcieńczenia proporcji.
 • 【DOKŁADNY】 Korpus pompy jest antykorozyjny, zapewniając dostępność rozwiązania, z wysoką dokładnością i długą żywotnością. Powłoka wykonana jest z wysokiej jakości materiału pp, który jest odporny na zużycie, anty ultrafioletowy i niełatwy do starzenia.

1~10% Regulowany Wtryskiwacz Nawozu Zasilany Wodą Dozownik Cieczy Chemicznej, Pompa Dozująca Wtryskiwacza Do Nawadniania Dla Przemysłu Wąż Ogrodowy Zwierzęta Gospodarskie

5.391,44  disponible
Amazon.pl
as of 27 listopada, 2022 9:22 am

Características

 • 【Precyzyjna skala skali】 Skala jest przejrzysta, automatyczna proporcja składników ilościowych, dawka jest dokładna, dawki i odmiany nawozów można zmienić w dowolnym momencie i jest łatwa do nauczenia.
 • 【Proporcjonalny uchwyt do regulacji】 Obrotowy uchwyt może łatwo regulować współczynnik ssania, a na korpusie pompy znajdują się oczywiste cyfrowe etykiety, które można wybrać w zależności od potrzeb.
 • 【Przełącznik ręczny】Naciśnij i przykręć zgodnie z ruchem wskazówek zegara, pompa mieszająca przepuszcza tylko wodę, ale nie wchłania cieczy, naciśnij ją w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, aby zwolnić, pompa mieszająca przepuszcza wodę i jednocześnie pochłania ciecz.
 • 【Kierunek do wewnątrz i na zewnątrz】 Na korpusie pompy i etykiecie znajdują się oczywiste strzałki wlotu i wylotu wody. Podczas instalacji zainstaluj go na rurociągu w kierunku strzałki.
 • 【Hydrauliczna proporcjonalna pompa mieszająca】 Stabilna wydajność, dokładna proporcja, wydajna i szybka.

0,4%-4% Wtryskiwacz Nawozu, Regulowany do Hodowli Zwierząt Dozownik do Nawozu Chemicznego Dozownik Pompa Dozująca dla Przemysłu Wąż Ogrodowy Zwierzęta Gospodarskie

558,85  disponible
Amazon.pl
as of 27 listopada, 2022 9:22 am

Características

 • DOSKONAŁA KONSTRUKCJA: Bez względu na to, co dzieje się z natężeniem przepływu i natężeniem przepływu, dozowanie roztworu jest zawsze ściśle proporcjonalne do ilości wody wchodzącej do urządzenia.
 • MATERIAŁ PVC PREMIUM: Ta proporcjonalna pompa jest wykonana z wysokiej jakości materiału PVC, który jest trwały.
 • HUMANIZOWANA KONSTRUKCJA: Proporcjonalne urządzenie wtryskowe jest zainstalowane w rurociągu wodociągowym, a moc można uzyskać bez elektrycznego napędzania ciśnienia wody.
 • OSZCZĘDZAJ WODĘ: Spadek ciśnienia wody jest niewielki, a przepływ wody nie ma wpływu na dokładne ustawienie proporcji.
 • ODPOWIEDNI DLA: Ten produkt nadaje się do nawadniania ścieków, konserwacji sprzętu, kwiatów ogrodniczych, hodowli zwierząt, ochrony środowiska i uzdatniania wody, higieny przemysłowej, czyszczenia pojazdów, przetwórstwa spożywczego, przemysłu drukarskiego lub innych gałęzi przemysłu, które wymagają rozcieńczenia.

Wtryskiwacz Nawozu, Regulowany WyśWietlacz Wagi Zasilany Wodą Wtryskiwacz Nawozu Dozownik Pompy Proporcjonalnej Wtryskiwacz Do PrzemysłU Wąż Ogrodowy ZwierzęTa Gospodarskie

1.503,75  disponible
Amazon.pl
as of 27 listopada, 2022 9:22 am

Características

 • Pompa proporcjonalna urządzenia dozującego przyjmuje wysokiej jakości materiał PP, który jest trwały i odporny na zużycie.
 • Precyzyjny proporcjonalny wyświetlacz skali i regulowany projekt operacji dozowania.
 • Wykorzystując przepływającą wodę pod ciśnieniem jako moc, strata ciśnienia wody jest niewielka i nie są wymagane żadne inne ustawienia mocy.
 • Moc hydrauliczna w nim jest wykorzystywana jako silnik do napędzania tłoka i korbowodu w pompie proporcjonalnej do bezpośredniego wdychania i rozpuszczania ciekłych dodatków w strumieniu wody.
 • Urządzenie to porusza się w górę iw dół w cylindrze, aby wypchnąć wodę i jednocześnie równomiernie zasysać dodatki z dolnego pojemnika do strumienia wody przez rurę.

Wtryskiwacz Nawozu Zasilany Wodą, Regulowany Dozownik Cieczy Chemicznej 1-5%, Pompa Dozująca Wtryskiwacza Do Nawadniania Dla Przemysłu Wąż Ogrodowy Zwierzęta Gospodarskie

1.553,78  disponible
Amazon.pl
as of 27 listopada, 2022 9:22 am

Características

 • 【Zasada działania】 Wtryskiwacz do nawozów zasilany wodą, nie jest potrzebna energia elektryczna. Wykorzystuje dozowanie objętościowe, zapewniając, że mieszanina chemiczna pozostaje taka sama niezależnie od zmian ciśnienia i przepływu.
 • 【Zarządzanie sytuacjami awaryjnymi】Może szybko dozować leki i zaoszczędzić dużo siły roboczej.
 • 【Dawka jest dokładna】 Automatyczne proporcjonalne dozowanie, dawkowanie i odmianę nawozu można zmienić w dowolnym momencie bez zmiany systemu nawadniania lub schematu sterowania.
 • 【Łatwy w instalacji】 Proporcjonalna pompa dozująca jest instalowana bezpośrednio w rurze wodnej, a przepływ wody może napędzać pompę do pracy.
 • 【Dotyczy】Różnych dziedzin rozcieńczania, takich jak rolnictwo, przemysł, hodowla zwierząt itp.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

/* */ Go up

Al continuar utilizando el sitio web, usted acepta el uso de COOKIES, de acuerdo con la configuración actual de su navegador.