czyszczenie uszu z woskowiny

Zestaw do Czyszczenia Uszu 500ml od Medi Grade – Zestaw do Płukania Uszu – 500 ml Domowe Usuwanie Woskowiny – Wodne Irygacje Ucha do Usuwania Wosku z Uszu -Ulepszona Higiena Uszu

99,99  disponible
Amazon.pl
as of 27 listopada, 2022 5:01 pm

Características

 • SKUTECZNY ZESTAW DO USUWANIA WOSKOWINY – Martwisz się gromadzeniem się woskowiny i utrzymaniem uszu w czystości? Jeśli tak, wygodne i bezpieczne rozwiązanie to właśnie to urządzenie do czyszczenia uszu. Bezpieczne usuwanie woskowiny jest możliwe dzięki napływowi wody wytwarzanej przez nasz zestaw, w którym ciśnienie wody masuje zablokowane kanały uszne, jednocześnie delikatnie usuwając woskowinę, która z czasem w nich utknęła. Wypróbuj ten preparat do czyszczenia uszu razem z domownikami!
 • WYGODNY I ŁATWY W UŻYCIU – Znajdź najwygodniejszy sposób czyszczenia uszu w mgnieniu oka. Zestaw do płukania uszu może być używany wielokrotnie, co pozwala na nowo odkryć dobrą jakość słyszenia.
 • ZBIORNIK O DUŻEJ POJEMNOŚCI - Ten zestaw do czyszczenia uszu z woskowiny ma duży pojemnik wody, co oznacza, że spędzasz więcej czasu na używaniu środka do czyszczenia uszu, a mniej czasu na uzupełnianie butelki. Irygator do uszu zapewnia ogromną pojemność butelki 500 ml, co pozwala skupić się na oczyszczaniu zablokowanych uszu.
 • DODATKOWA MISECZKA & RĘCZNIK – Z unikalnymi zarejestrowanymi cechami wzornictwa chronionymi prawem UE (6177582), zamiast pochylać się nad zlewem lub kapać wodą na podłogę, załączona dodatkowa miska zapewnia bezproblemowe użytkowanie. Po zakończeniu irygacji ucha użyj DOŁĄCZONEGO GRATIS ręcznika z mikrofibry, aby wysuszyć uszy i usunąć woskowe pozostałości.
 • KOMPLETNY ZESTAW AKCESORIÓW – Każdy zestaw butelek do płukania uszu firmy Medi Grade zawiera 25 elementów pozwalających na wypróbowanie różnych metod. Każda metoda jest odpowiednia dla poszczególnych osób, więc na pewno znajdziesz dla siebie idealne rozwiązanie, aby usunąć nadmiar woskowiny. Użyj dołączonej do zestawu gruszki do ucha do czyszczenia ucha zewnętrznego. Kompletny zestaw.

Zestaw ze Strzykawką do Płukania Uszu – 3 x Miękkie Końcówki Quad-Stream do Usuwania Woskowiny od Medi Grade – Wielokrotnego Użytku – Naturalna Metoda Czyszczenia Uszu do Użytku Domowego

49,99  disponible
Amazon.pl
as of 27 listopada, 2022 5:01 pm

Características

 • BEZPIECZNY, WYGODNY I ŁATWY – Strzykawka do czyszczenia uszu bezpiecznie usuwa woskowinę za pomocą delikatnego strumienia wody. W przeciwieństwie do innych metod czyszczenia uszu, strzykawka do uszu zapobiega uszkodzeniu bębenków usznych i kanałów usznych, zapewniając wygodne i bezpieczne czyszczenie. Zaprojektowany z myślą o funkcjonalności i jeszcze łatwiejszym czyszczeniu, zestaw do czyszczenia uszu Medi Grade zapewnia doskonałe rezultaty za każdym razem, gdy go używasz.
 • SPECJALNE ZASTRZEŻONE KOŃCÓWKI QUAD-STREAM 360° – Dzięki unikalnym, zarejestrowanym cechom projektu chronionym prawem UE (RCD 005657897-0001), ten zestaw zawiera 3 x zamienne końcówki do czyszczenia uszu z czterema strumieniami, każda w innym kolorze, co oznacza łatwe rozróżnienie! Specjalne końcówki zapewniają napływ wody o 360° i usuwają nawet najtwardszy, zablokowany wosk w uchu. Ten kompaktowy przyrząd do czyszczenia uszu to doskonała metoda na utrzymanie najwyższego poziomu higieny uszu.
 • WYSOCE SKUTECZNY ORYGINALNY PRZYRZĄD DO CZYSZCZENIA USZU – Odkryj moc czyszczenia uszu jedną z najbardziej naturalnych rzeczy na naszej planecie: wodą! Wyjątkowo skuteczny środek do czyszczenia uszu dla ludzi i doskonała dostępna metoda czyszczenia uszu, osiągnięcie uczucia czystości nigdy nie było łatwiejsze. Może pomieścić dużą ilość wody, co zapewnia mniej ponownych napełnień i sprawia, że jest świetną strzykawką do ucha do użytku domowego.
 • JAKOŚĆ I POJEMNOŚĆ – Ten preparat do czyszczenia uszu dla ludzi jest dostarczany z wielojęzycznymi instrukcjami, aby zapewnić ludziom na całym świecie dostęp do tego poręcznego narzędzia w domu lub w podróży. Wystarczy postępować zgodnie z dołączonymi instrukcjami od Medi Grade, aby od razu zacząć usuwać uporczywą woskowinę z uszu za pomocą tego narzędzia.
 • ZAUFANA MARKA MEDI GRADE – Pozostając wiernymi reputacji naszej brytyjskiej marki budowanej przez wiele lat, to narzędzie do usuwania woskowiny jest zbudowane tak, aby służyło przez długi czas. Najwyższej jakości materiały zostały wybrane w oparciu o nasze szeroko zakrojone badania, aby pomóc Ci osiągnąć czystość uszu, o której zawsze marzyłeś. Usunięcie woskowiny to pierwszy krok do doskonałej higieny ucha. Zadbaj o swoje uszy, masz ich tylko dwoje!

Remos środek do czyszczenia uszu do higienicznego usuwania woskowiny z uszu długość 6,5 cm

42,85  disponible
Amazon.pl
as of 27 listopada, 2022 5:01 pm

Características

 • Bezpieczne i higieniczne czyszczenie uszu: dzięki pętelce na uszy zebrane woskowiny z uszu można bez problemu usunąć, wąski pozostaje zawieszony w metalowej pętli, bez wsunięcia go głębiej w kanał słuchowy.
 • Czyszczenie uszu upraszcza i trwałe: używanie urządzenia do czyszczenia uszu jest dziecinnie proste i zastępuje patyczki higieniczne. Inaczej niż ta łyżeczka może być łatwo czyszczona i jest przyjazna dla środowiska.
 • Zastosowanie: ostrożnie wsunąć pętlę łyżeczki do kanału słuchowego, lekko przekręcić uchwyt, ostrożnie wyciągnąć z ucha, oczyścić pętelkę, powtórzyć aż do momentu, gdy smar nie przyczepia się do pętelki
 • Mniej odpadów: jednorazowe pałeczki higieniczne powodują odpady i są przyjazne dla środowiska, za pomocą łyżeczki można wielokrotnie usunąć woskowinę. Narzędzia są łatwe do czyszczenia i ponownego użycia.
 • Wskazówka: kolor jest wybierany losowo. Należy zawsze stosować z ostrożnością i tylko w przedniej części przewodu słuchowego. Przed lub po użyciu oczyścić 70% alkoholem lub środkiem dezynfekującym.

BLISSANY 4-częściowy zestaw do czyszczenia uszu - medyczne urządzenie do czyszczenia uszu ze stali nierdzewnej, łyżka do uszu, usuwanie woskowiny z uszu/czyszczenie uszu - w zestawie pudełko do przechowywania i szczotka do czyszczenia

38,99  disponible
3 new from 38,99 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 27 listopada, 2022 5:01 pm

Características

 • BLISSANY 4-częściowy zestaw do czyszczenia uszu – do delikatnego czyszczenia uszu
 • Do delikatnego usuwania woskowiny uszu i czyszczenia uszu
 • √ Pióro do czyszczenia uszu: można obracać o 360 stopni, aby wyczyścić przewód słuchowy i ucho: spiralna końcówka zapobiega swędzeniu, do masażu i czyszczenia przewodu słuchowego. Zastosowanie: Końcówka spiralna jest używana poprzez delikatne obracanie instrumentu w uchu. Łyżki do czyszczenia uszu: końcówki łyżek mają różne rozmiary i idealnie nadają się do usuwania większych woskowiny usznej
 • Czyszczenie uszu ze stali nierdzewnej – gładka, zaokrąglona i polerowana powierzchnia specjalnie dla wrażliwych uszu (zapobiega podrażnieniom i zarysowaniom)
 • Zestaw zawiera: 4 x środek do czyszczenia uszu z 5 różnymi końcówkami wraz ze szczotką do czyszczenia + pudełkiem do przechowywania

Środek do Usuwania Wosku Usznego, Przyrząd do Usuwania Woskowiny Usznej, Zestaw do Czyszczenia Uszu z 16 Wymiennymi Silikonowymi Głowicami, Obrotowy Środek do Czyszczenia Uszu

48,00  disponible
Amazon.pl
as of 27 listopada, 2022 5:01 pm

Características

 • Końcówka urządzenia do czyszczenia uszu jest wykonana z żelu krzemionkowego, który jest wystarczająco miękki, aby chronić uszy bez uszkadzania błony bębenkowej. Jest nieszkodliwy i nietoksyczny. Ten środek do usuwania woskowiny jest bezpieczniejszy i czystszy niż inne waciki dla dzieci, dzieci i dorosłych.
 • Zestaw do usuwania woskowiny ma 16 wymiennych głowic, których możesz używać samodzielnie lub z rodziną, czystych i bezpiecznych. Produkt wyposażony jest również w małe pudełko ułatwiające przechowywanie. Po użyciu spłucz wodą i użyj ponownie. Oczywiście można go wyrzucić. W końcu istnieje 16 końcówek zastępczych.
 • Urządzenie do usuwania woskowiny przyjmuje konstrukcję spiralną, która pomaga w obrocie procesu czyszczenia i łatwo dociera do najgłębszej części ucha. Śruba do czyszczenia uszu nie tylko bardzo dobrze usuwa suchą woskowinę, ale również bardzo skutecznie czyści tłustą woskowinę, lepiej niż waciki bawełniane.
 • Podczas korzystania z odkurzacza do woskowiny możesz łatwo usunąć woskowinę, delikatnie wpychając ją do kanału słuchowego i delikatnie przekręcając; zmiana głowicy na nową jest łatwa, wystarczy nacisnąć obie strony końcówki, aby popchnąć ją do przodu, aby ją zwolnić.
 • Zmywacz do woskowiny może być używany jako środek do osobistego czyszczenia, aby rozwiązać problem woskowiny i swędzenia uszu. Nasze narzędzia mogą skutecznie usuwać woskowinę, chronić kanał słuchowy i zapewniać zdrową pielęgnację uszu. Możesz go również zabrać ze sobą, niezbędny w podróży do domu.

Medi Grade Krople do Uszu z Wodorowęglanem Sodu – Krople do Rozpuszczania Woskowiny z Kroplomierzem do Łatwej Aplikacji – Preparat do Czyszczenia Uszu do Zmiękczania i Usuwania Woskowiny w Domu

39,99  disponible
Amazon.pl
as of 27 listopada, 2022 5:01 pm

Características

 • Delikatny i skuteczny środek do czyszczenia uszu: Zapomnij o świecowaniu i wacikach. Krople do czyszczenia uszu to łatwy sposób na szybkie i skuteczne usuwanie wosku z uszu. Nie ma potrzeby używania przyrządów do czyszczenia uszu! Te krople zrobią wszystko za Ciebie
 • Bezproblemowa aplikacja: Płyn do czyszczenia uszu i usuwania wosku z uszu Medi Grade jest dostarczany w szklanej butelce z dołączonym kroplomierzem, który umożliwia szybkie i precyzyjne dawkowanie. Nie musisz już zmagać się z trudnymi do wyciśnięcia plastikowymi tubkami – kroplomierz sprawia, że czyszczenie uszu staje się dziecinnie proste
 • Pomaga zmiękczyć i usunąć nagromadzoną woskowinę: Preparat do uszu pomaga rozbić stwardniałą lub zaschniętą woskowinę, dzięki czemu można ją łatwo usunąć. Usuwanie woskowiny usznej dzięki tej skutecznej metodzie jest przyjemne, komfortowe i nieinwazyjne
 • Działa z zestawami do irygacji ucha i usuwania woskowiny usznej: chociaż nasze krople do uszu dla ludzi są sprzedawane jako samodzielny produkt do naturalnego zmiękczania i usuwania woskowiny usznej, można oczywiście używać ich także jako dodatku do zestawów do płukania uszu
 • Gwarancja satysfakcji Medi Grade: Gwarantujemy, że nasze krople do czyszczenia uszu zmiękczą woskowinę uszną lub zwrócimy Ci pieniądze. Bądź proaktywny i zdecyduj się na oczyszczanie uszu z woskowiny. Wypróbuj ten skuteczny preparat do usuwania woskowiny o jakości Medi Grade

Gruszka do Ucha do Usuwania Woskowiny, Zestaw do Czyszczenia Uszu z Dodatkową Miską od Medi Grade, Zestaw do Płukania Uszu z Pojemną Gruszką 200 ml, Łatwe Usuwanie Wosku z Uszu

79,99  disponible
Amazon.pl
as of 27 listopada, 2022 5:01 pm

Características

 • ŁATWO I BEZPIECZNIE ODBLOKUJ ZATKANE USZY – Zmiękcz wosk w uchu w zaledwie parę dni. Zaaplikuj krople do uszu z oliwą z oliwek lub inny preparat do czyszczenia uszu na parę dni przed płukaniem. Następnie rozpocznij płukanie uszu za pomocą gumowej gruszki – wyciśnij do ucha strumień ciepłej wody, aby bezpiecznie wypłukać nagromadzoną woskowinę!
 • DUŻA POJEMNOŚĆ 200 ML – Przyrządy do czyszczenia uszu mają najczęściej od 30 do 75 ml pojemności. Nasza specjalnie zaprojektowana gruszka do czyszczenia uszu ma pojemność aż 200 ml. Duża pojemność oznacza że możesz kontynuować czyszczenie uszu bez potrzeby ciągłego uzupełniania gruszki.
 • DOŁĄCZONA DODATKOWA MISECZKA – Z unikalnymi zarejestrowanymi cechami wzornictwa chronionymi prawem UE (6177582), nie musisz nachylać się nad umywalką i rozlewać wodę na podłogę, bo dodatkowa miseczka do mycia uszu zapewnia łatwość użycia bez bałaganu. Gdy zakończy się irygacja ucha, zwyczajnie przechyl głowę na jedną stronę i pozwól aby woda i woskowina wypłynęły z ucha prosto do miseczki.
 • PROSTA W OBSŁUDZE – Ta ergonomiczna strzykawka do płukania uszu w formie miękkiej gruszki jest wygodna do trzymania w dłoni, a końcówka pozwala na precyzyjne podawanie płynu. Umożliwia to większą dokładność, łatwość i wygodę podczas wypłukiwania woskowiny z przewodu słuchowego.
 • GWARANCJA BEZ RYZYKA OD MEDI GRADE – Gwarantujemy, że ta gruszka oczyści Twoje uszy albo Twoje pieniądze zostaną zwrócone. Zapobiegaj blokadom, zatkanym uszom i przytłumionym dźwiękom, stosując ten środek do czyszczenia uszu od Medi Grade.

Otoskop VITCOCO Ultra cienki endoskop ucha o średnicy 3,0 mm 5 milionów pikseli HD WIFI kamera endoskopowa do czyszczenia uszu z usuwaczem woskowiny i 6 diodami LED dla iPhone/iPad, iOS, Android

149,99  disponible
Amazon.pl
as of 27 listopada, 2022 5:01 pm

Características

 • 【Szerokokątny obiektyw 360° i obraz wideo Full HD 1080p】: Ta bezprzewodowa osłona na uszy jest wyposażona w profesjonalny obiektyw szerokokątny 360°, który zapewnia szeroki zakres widzenia, dzięki czemu łatwiej można usunąć woskowinę uszu. Wysokiej jakości obiektyw 1080p (2,0 MP) i rozdzielczość Full HD zapewniają wyjątkowo wyraźne obrazy.
 • 【Bardzo drobny kaliber 3,9 mm】Subtelne wzornictwo odzwierciedla bezpieczeństwo. Konstrukcja sondy o średnicy 3,9 mm zapewnia bezpieczeństwo i komfort podczas zbierania uszu. Wysoka rozdzielczość 1080p wyraźnie pokazuje Twoje uszy.
 • 【Wielofunkcyjny endoskop i łatwy w użyciu】: Nie tylko do sprawdzania uszu, ale także do zębów, skóry, nosa. Ta kamera nauszna może doskonale współpracować ze wszystkimi urządzeniami z systemem Android i iOS. Co więcej, możesz użyć narzędzia do usuwania woskowiny w tablecie, co pozwala zobaczyć sytuację w uchu i wyraźnie wyświetlić na smartfonie lub tablecie. Pobierz aplikację i połącz Wi-Fi zestawu słuchawkowego, a za pomocą przycisku możesz zacząć z niego korzystać.
 • 【Silikonowe łyżki do uszu i łatwe w użyciu】: Gładki materiał silikonowy, ani zbyt twardy, ani zbyt miękki, z odpowiednimi kątami nachylenia, który może nie tylko skutecznie czyścić woskowinę, ale także nie zarysować przewodu słuchowego. Jeden przycisk, aby łatwo rozpocząć korzystanie z wyraźnymi obrazami. Kompaktowa i przenośna, miniaturowa konstrukcja do podróży i na zewnątrz
 • 【Szeroka kompatybilność】: To narzędzie otoskopowe współpracuje z telefonami z systemem Android, iOS i urządzeniami komputerowymi. Możesz go używać dla dorosłych, dzieci i zwierząt domowych do sprawdzania lub czyszczenia kanału usznego, zębów, nosa, gardła i tak dalej.

Elektryczny przyrząd do usuwania woskowiny usznej, automatyczny przyrząd do czyszczenia uszu z 2 miękkimi silikonowymi głowicami, z lekkimi wibracjami i odsysaniem, zestaw narzędzi do czyszczenia uszu, dla dorosłych, dzieci

79,99  disponible
Amazon.pl
as of 27 listopada, 2022 5:01 pm

Características

 • Należy ostrożnie i delikatnie wprowadzić do przewodu słuchowego, wystarczy nacisnąć przycisk, aby urządzenie wibrowało i wdychać woskowinę w próżni. Dzięki wibracjom uszy czują się bardzo dobrze. Cięcie jest mocne, ale brzmi bardzo cicho.
 • Zestaw elektrycznych woskowiny do uszu zawiera 2 głowice, 1 akumulator i 1 szczotkę do czyszczenia. Może być używany zarówno przez dorosłych, jak i dzieci. Jest bardzo łatwy w obsłudze i do czyszczenia po użyciu. Myć miękką silikonową głowicę szczotką do czyszczenia.
 • Automatyczny przyrząd do czyszczenia uszu o długości 2,5 cm, elastyczny materiał, ochrona uszu, nie uszkodzi skóry bębnowej, bezpieczny i niezawodny. (Jeśli jest używany po raz pierwszy, nie ma żadnego efektu, należy spróbować więcej)
 • Ten mini zestaw do czyszczenia uszu jest łatwy do przenoszenia i stanowi nieodzowny dodatek na rodzinne podróże.
 • W przypadku pytań dotyczących użytkowania prosimy o niezwłoczny kontakt z nami, a w ciągu 24 godzin zaproponujemy zadowalające rozwiązanie. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby spełnić Twoje potrzeby.

Krople do Ucha do Usuwania Woskowiny – 100% Czysta Oliwa z Oliwek, Butelka 10 ml – Zmiękcza i Usuwa Nadmiar Woskowiny – Zaawansowane Krople do Czyszczenia Uszu – Szybka Ulga na Zatkane Uszy

39,99  disponible
2 new from 39,99 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 27 listopada, 2022 5:01 pm

Características

 • KROPLE NA ZATKANE UCHO Z OLIWY JAKOŚCI MEDYCZNEJ – Produkty Medi Grade zostały opracowane tak, aby znacząco poprawić zdrowie Twoich uszu i ogólne samopoczucie. Usuń i pozbądź się woskowiny samodzielnie, w zaciszu swojego domu.
 • ZMIĘKCZA I USUWA – Za pomocą zakraplacza z pipetą delikatnie zaaplikuj preparat do czyszczenia uszu do kanału słuchowego. Zapobiegnij nieprzyjemnej suchości, trzaskom i podrażnieniom. Używaj naturalnej oliwy z oliwek, zmniejsz potrzebę używania irygatora do uszu, a gwarantujemy, że stwardniałe kawałki wosku staną się miękkie i naturalnie wypłyną z Twojego ucha.
 • BEZPIECZNE I SKUTECZNE - Nie próbuj używać oliwy z oliwek ze swojej kuchni, ponieważ może ona zawierać niebezpieczne cząsteczki i zanieczyszczenia. Środek do czyszczenia uszu z oliwą z oliwek Medi Grade został medycznie certyfikowany do użytku w Europie. Jest w 100% czysty i przefiltrowany medycznie, co czyni go wysoce skutecznym jeśli chodzi o rozpuszczanie woskowiny i odblokowywanie zatkanych uszu!
 • DZIAŁA Z ZESTAWAMI DO IRYGACJI UCHA I USUWANIA WOSKOWINY USZNEJ: chociaż nasze krople do uszu dla ludzi są sprzedawane jako samodzielny produkt do naturalnego zmiękczania i usuwania woskowiny usznej, można oczywiście używać ich także jako dodatku do zestawów do płukania uszu
 • GWARANCJA BEZ RYZYKA OD MEDI GRADE – Gwarantujemy, że woskowina zostanie zmiękczona lub Twoje pieniądze zostaną zwrócone. Zapobiegaj blokadom, zatkanym uszom i przytłumionym dźwiękom dzięki kroplom do uszu z oliwą z oliwek od firmy Medi Grade. Możesz używać kropli do czyszczenia uszu w połączeniu z innymi produktami Medi Grade do uszu. Niech Twoje uszy wypełni radość!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

/* */ Go up

Al continuar utilizando el sitio web, usted acepta el uso de COOKIES, de acuerdo con la configuración actual de su navegador.