czyszczenie uszu z woskowiny

Krople do Ucha do Usuwania Woskowiny – 100% Czysta Oliwa z Oliwek, Butelka 10 ml – Zmiękcza i Usuwa Nadmiar Woskowiny – Zaawansowane Krople do Czyszczenia Uszu – Szybka Ulga na Zatkane Uszy

27,99  disponible
Amazon.pl
as of 8 września, 2023 11:45 am

Características

 • Krople Na Zatkane Ucho Z Oliwy Jakości Medycznej – Produkty Medi Grade zostały opracowane tak, aby znacząco poprawić zdrowie Twoich uszu i ogólne samopoczucie. Usuń i pozbądź się woskowiny samodzielnie, w zaciszu swojego domu.
 • Zmiękcza I Usuwa – Za pomocą zakraplacza z pipetą delikatnie zaaplikuj preparat do czyszczenia uszu do kanału słuchowego. Zapobiegnij nieprzyjemnej suchości, trzaskom i podrażnieniom. Używaj naturalnej oliwy z oliwek, zmniejsz potrzebę używania irygatora do uszu, a gwarantujemy, że stwardniałe kawałki wosku staną się miękkie i naturalnie wypłyną z Twojego ucha.
 • Bezpieczne I Skuteczne – Nie próbuj używać oliwy z oliwek ze swojej kuchni, ponieważ może ona zawierać niebezpieczne cząsteczki i zanieczyszczenia. Środek do czyszczenia uszu z oliwą z oliwek Medi Grade został medycznie certyfikowany do użytku w Europie. Jest w 100% czysty i przefiltrowany medycznie, co czyni go wysoce skutecznym jeśli chodzi o rozpuszczanie woskowiny i odblokowywanie zatkanych uszu!
 • Działa Z Zestawami Do Irygacji Ucha I Usuwania Woskowiny Usznej – chociaż nasze krople do uszu dla ludzi są sprzedawane jako samodzielny produkt do naturalnego zmiękczania i usuwania woskowiny usznej, można oczywiście używać ich także jako dodatku do zestawów do płukania uszu
 • Gwarancja Bez Ryzyka Od Medi Grade – Gwarantujemy, że woskowina zostanie zmiękczona lub Twoje pieniądze zostaną zwrócone. Zapobiegaj blokadom, zatkanym uszom i przytłumionym dźwiękom dzięki kroplom do uszu z oliwą z oliwek od firmy Medi Grade. Możesz używać kropli do czyszczenia uszu w połączeniu z innymi produktami Medi Grade do uszu. Niech Twoje uszy wypełni radość!

Vicloon Środek do czyszczenia uszu , 2 zestawy 14 szt. Środek do czyszczenia uszu Środek do usuwania woskowiny, środek do czyszczenia uszu, środek do czyszczenia uszu

12,99  disponible
Amazon.pl
as of 8 września, 2023 11:45 am

Características

 • 【Materiały wysokiej jakości】 Stal nierdzewna klasy medycznej. Trwały i odporny na rdzę, łatwy do czyszczenia i sterylizacji i będzie trwał wiecznie. Niełatwe do odkształcenia. Narzędzia te są bezpieczne do użytku osobistego i rodzinnego, jeśli są używane prawidłowo.
 • 【Jednoczęściowa konstrukcja】 Jednoczęściowa konstrukcja zapobiega zadrapaniom na wrażliwych uszach i nie uszkodzi przewodu słuchowego podczas skutecznego czyszczenia. To najlepszy sposób na oczyszczenie uszu przy jednoczesnym zapewnieniu komfortu i bezpieczeństwa.
 • 【Wysokiej jakości połączenie】 2 zestawy (czarny + żółty) 6 rodzajów narzędzi do czyszczenia woskowiny, 1 czyszczenie i odświeżanie, mogą skutecznie czyścić miękką i twardą woskowinę, zapewnić relaksujący masaż i prawidłowo wyczyścić przewód słuchowy. sprzątanie raz lub dwa razy w tygodniu
 • 【Łatwe czyszczenie】 Przed i po użyciu dokładnie opłucz je wodą z mydłem. A następnie wysterylizuj je alkoholem do nacierania. Możesz również użyć małej szczoteczki, która jest dołączona do zestawu, aby usunąć zanieczyszczenia przed i po użyciu.

Otoskop do usuwania woskowiny, środek do czyszczenia uszu VITCOCO 1920P Wifi, wodoodporne ucho otoskopu IP67, kamera otoskopowa 360 ° z diodami LED 6 dla dorosłych, dzieci i zwierząt

149,99  disponible
3 new from 149,99 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 8 września, 2023 11:45 am

Características

Part Number0
ModelY13
Is Adult Product
LanguageAngielski

Gruszka do Ucha do Usuwania Woskowiny, Zestaw do Czyszczenia Uszu z Dodatkową Miską od Medi Grade, Zestaw do Płukania Uszu z Pojemną Gruszką 200 ml, Łatwe Usuwanie Wosku z Uszu

39,99  disponible
Amazon.pl
as of 8 września, 2023 11:45 am

Características

 • Łatwo I Bezpiecznie Odblokuj Zatkane Uszy – Zmiękcz wosk w uchu w zaledwie parę dni. Zaaplikuj krople do uszu z oliwą z oliwek lub inny preparat do czyszczenia uszu na parę dni przed płukaniem. Następnie rozpocznij płukanie uszu za pomocą gumowej gruszki – wyciśnij do ucha strumień ciepłej wody, aby bezpiecznie wypłukać nagromadzoną woskowinę!
 • Duża Pojemność 200 ML – Przyrządy do czyszczenia uszu mają najczęściej od 30 do 75 ml pojemności. Nasza specjalnie zaprojektowana gruszka do czyszczenia uszu ma pojemność aż 200 ml. Duża pojemność oznacza że możesz kontynuować czyszczenie uszu bez potrzeby ciągłego uzupełniania gruszki.
 • Dołączona Dodatkowa Miseczka – Z unikalnymi zarejestrowanymi cechami wzornictwa chronionymi prawem UE (6177582), nie musisz nachylać się nad umywalką i rozlewać wodę na podłogę, bo dodatkowa miseczka do mycia uszu zapewnia łatwość użycia bez bałaganu. Gdy zakończy się irygacja ucha, zwyczajnie przechyl głowę na jedną stronę i pozwól aby woda i woskowina wypłynęły z ucha prosto do miseczki.
 • Prosta W Obsłudze – Ta ergonomiczna strzykawka do płukania uszu w formie miękkiej gruszki jest wygodna do trzymania w dłoni, a końcówka pozwala na precyzyjne podawanie płynu. Umożliwia to większą dokładność, łatwość i wygodę podczas wypłukiwania woskowiny z przewodu słuchowego.
 • Gwarancja Bez Ryzyka Od Medi Grade – Gwarantujemy, że ta gruszka oczyści Twoje uszy albo Twoje pieniądze zostaną zwrócone. Zapobiegaj blokadom, zatkanym uszom i przytłumionym dźwiękom, stosując ten środek do czyszczenia uszu od Medi Grade.

Czyszczenie uszu Vicloon, zestaw do czyszczenia uszu 6 sztuk, silikonowy środek do czyszczenia uszu, zestaw i aparat do usuwania woskowiny, usuwanie woskowiny dla niemowląt i całej rodziny Higiena

17,99  disponible
Amazon.pl
as of 8 września, 2023 11:45 am

Características

 • ♪ [Podwójna konstrukcja głowicy]: zatyczki do uszu wykonane są z miękkiego silikonu i stali nierdzewnej. Jednoczęściowa konstrukcja zapobiega zadrapaniom wrażliwych uszu i nie uszkodzi kanału słuchowego podczas skutecznego czyszczenia.
 • ♫ [Nadaje się do wszystkich typów kanałów słuchowych] : 2 różne rozmiary głowic czyszczących, które idealnie pasują do struktury kanału słuchowego. Bardzo skuteczny do zbierania tłustego i suchego woskowiny.
 • ♩Ergonomiczna zatyczka do uszu]: Zestaw narzędzi do usuwania woskowiny może skutecznie usuwać nagromadzenie woskowiny. Zawiera narzędzie o unikalnej spiralnej konstrukcji, która skutecznie łagodzi swędzenie i masuje kanał słuchowy podczas czyszczenia.
 • ♬ [Łatwy do czyszczenia zestaw]: Pakiet zawiera szczoteczkę do czyszczenia, która może pomóc w czyszczeniu narzędzi po użyciu. Dokładnie umyć zatyczki do uszu wodą z mydłem przed i po użyciu. Zaleca się regularne dezynfekowanie ich alkoholem.
 • ✨ [Pakiet w zestawie]: 3 sztuki narzędzi do konstrukcji Turbofan do usuwania woskowiny, 2 sztuki do czyszczenia uszu ze stali nierdzewnej, 1 kawałek szczotki, z pudełkiem do przechowywania ze stali nierdzewnej. Łatwy do przenoszenia i przechowywania. Nadaje się do użytku domowego, podróżniczego lub profesjonalnego.

Otoskop VITCOCO Ultra cienki endoskop ucha o średnicy 3,0 mm 5 milionów pikseli HD WIFI kamera endoskopowa do czyszczenia uszu z usuwaczem woskowiny i 6 diodami LED dla iPhone/iPad, iOS, Android

237,48
225,61
 disponible
2 new from 225,61 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 8 września, 2023 11:45 am

Características

 • 【Szerokokątny obiektyw 360° i obraz wideo Full HD 1080p】: Ta bezprzewodowa osłona na uszy jest wyposażona w profesjonalny obiektyw szerokokątny 360°, który zapewnia szeroki zakres widzenia, dzięki czemu łatwiej można usunąć woskowinę uszu. Wysokiej jakości obiektyw 1080p (2,0 MP) i rozdzielczość Full HD zapewniają wyjątkowo wyraźne obrazy.
 • 【Bardzo drobny kaliber 3,9 mm】Subtelne wzornictwo odzwierciedla bezpieczeństwo. Konstrukcja sondy o średnicy 3,9 mm zapewnia bezpieczeństwo i komfort podczas zbierania uszu. Wysoka rozdzielczość 1080p wyraźnie pokazuje Twoje uszy.
 • 【Wielofunkcyjny endoskop i łatwy w użyciu】: Nie tylko do sprawdzania uszu, ale także do zębów, skóry, nosa. Ta kamera nauszna może doskonale współpracować ze wszystkimi urządzeniami z systemem Android i iOS. Co więcej, możesz użyć narzędzia do usuwania woskowiny w tablecie, co pozwala zobaczyć sytuację w uchu i wyraźnie wyświetlić na smartfonie lub tablecie. Pobierz aplikację i połącz Wi-Fi zestawu słuchawkowego, a za pomocą przycisku możesz zacząć z niego korzystać.
 • 【Silikonowe łyżki do uszu i łatwe w użyciu】: Gładki materiał silikonowy, ani zbyt twardy, ani zbyt miękki, z odpowiednimi kątami nachylenia, który może nie tylko skutecznie czyścić woskowinę, ale także nie zarysować przewodu słuchowego. Jeden przycisk, aby łatwo rozpocząć korzystanie z wyraźnymi obrazami. Kompaktowa i przenośna, miniaturowa konstrukcja do podróży i na zewnątrz
 • 【Szeroka kompatybilność】: To narzędzie otoskopowe współpracuje z telefonami z systemem Android, iOS i urządzeniami komputerowymi. Możesz go używać dla dorosłych, dzieci i zwierząt domowych do sprawdzania lub czyszczenia kanału usznego, zębów, nosa, gardła i tak dalej.

Medi Grade Krople do Uszu z Wodorowęglanem Sodu – Krople do Rozpuszczania Woskowiny z Kroplomierzem do Łatwej Aplikacji – Preparat do Czyszczenia Uszu do Zmiękczania i Usuwania Woskowiny w Domu

29,99  disponible
Amazon.pl
as of 8 września, 2023 11:45 am

Características

 • Delikatny i skuteczny środek do czyszczenia uszu: Zapomnij o świecowaniu i wacikach. Krople do czyszczenia uszu to łatwy sposób na szybkie i skuteczne usuwanie wosku z uszu. Nie ma potrzeby używania przyrządów do czyszczenia uszu! Te krople zrobią wszystko za Ciebie
 • Bezproblemowa aplikacja: Płyn do czyszczenia uszu i usuwania wosku z uszu Medi Grade jest dostarczany w szklanej butelce z dołączonym kroplomierzem, który umożliwia szybkie i precyzyjne dawkowanie. Nie musisz już zmagać się z trudnymi do wyciśnięcia plastikowymi tubkami – kroplomierz sprawia, że czyszczenie uszu staje się dziecinnie proste
 • Pomaga zmiękczyć i usunąć nagromadzoną woskowinę: Preparat do uszu pomaga rozbić stwardniałą lub zaschniętą woskowinę, dzięki czemu można ją łatwo usunąć. Usuwanie woskowiny usznej dzięki tej skutecznej metodzie jest przyjemne, komfortowe i nieinwazyjne
 • Działa z zestawami do irygacji ucha i usuwania woskowiny usznej: chociaż nasze krople do uszu dla ludzi są sprzedawane jako samodzielny produkt do naturalnego zmiękczania i usuwania woskowiny usznej, można oczywiście używać ich także jako dodatku do zestawów do płukania uszu
 • Gwarancja satysfakcji Medi Grade: Gwarantujemy, że nasze krople do czyszczenia uszu zmiękczą woskowinę uszną lub zwrócimy Ci pieniądze. Bądź proaktywny i zdecyduj się na oczyszczanie uszu z woskowiny. Wypróbuj ten skuteczny preparat do usuwania woskowiny o jakości Medi Grade

Audinell Spray do uszu 50 ML - środek do czyszczenia uszu dla dorosłych i dzieci - Odinell Narzędzie do usuwania woskowiny usznej - substancjami powierzchniowo czynnymi.

45,00  disponible
Amazon.pl
as of 8 września, 2023 11:45 am

Características

 • ✅ Spray do uszu bez gazu pędnego zawiera delikatny izotoniczny roztwór czyszczący z substancjami powierzchniowo czynnymi. Wyrób medyczny, więcej niż tylko roztwór soli fizjologicznej
 • ✅ Ułatwia usuwanie nadmiaru woskowiny usznej. Przy regularnym stosowaniu zapobiega powstawaniu korków woskowinowych w uszach.
 • ✅ Zawiera łagodzący ekstrakt z rumianku, który działa kojąco na podrażnienia skóry w kanale słuchowym i na pinnie spowodowane noszeniem aparatu słuchowego. Spray bez gazu pędnego nie powoduje nieprzyjemnego uczucia chłodu.
 • ✅ Spray do uszu zalecany jest dla osób noszących aparaty słuchowe, osób ze skłonnością do zwiększonego tworzenia się woskowiny usznej lub przebywających w środowisku o dużej ilości kurzu, piasku lub pyłków.
 • ✅ Dzięki specjalnemu ustnikowi nie ma zagrożenia dla błony bębenkowej

Zestaw do Usuwania Woskowiny do Uszu, Zestaw Narzędzi do Czyszczenia Woskowiny Sprężynowej 7 In1, Przenośny Zestaw do Czyszczenia Uszu ze Stali Nierdzewnej do Czyszczenia Uszu, Narzędzie do Usuwania w

15,22  disponible
2 new from 15,22 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 8 września, 2023 11:45 am

Características

 • NARZĘDZIE DO OCZYSZCZANIA UCHA: Ten zestaw do czyszczenia uszu zawiera 7 sztuk narzędzia do usuwania woskowiny. W odróżnieniu od wacików bawełnianych, które mogą dodatkowo wpychać woskowinę do ucha, patyczki do uszu w kształcie szufelki mogą skutecznie usuwać nagromadzoną woskowinę.
 • WYSOKIEJ JAKOŚCI MATERIAŁ ZE STALI NIERDZEWNEJ: Łyżeczki do uszu wykonane są ze stali nierdzewnej, bezpieczne, trwałe, odporne na rdzę, łatwe do czyszczenia i dezynfekcji oraz niełatwe do odkształcenia. Są bezpieczne dla Ciebie lub Twojej rodziny.
 • WYJĄTKOWE WYKONANIE: Zestaw narzędzi do czyszczenia uszu jest w pełni wypolerowany, a powierzchnia jest płaska i okrągła, aby zapobiec podrażnieniom lub zadrapaniom. W przeciwieństwie do wacików bawełnianych, które mogą wpychać woskowinę głębiej do uszu, patyczki do uszu mogą skutecznie usuwać nagromadzoną woskowinę.
 • ŁATWY DO PRZECHOWYWANIA: Zestaw do zbierania uszu jest dostarczany z pudełkiem do przechowywania i przenoszenia w dobrym stylu, odpowiednim do codziennego użytku w rodzinie lub w podróży. Następnym razem, gdy będziesz potrzebować narzędzia, nie musisz się martwić, że je zgubisz.
 • ŁATWY W UŻYCIU I CZYSZCZENIU: Przed i po użyciu dokładnie wypłucz ucho wodą z mydłem. A następnie wysterylizuj je alkoholem do wycierania i możesz użyć szczoteczki do czyszczenia, aby wyczyścić zanieczyszczenia przed i po użyciu.

Zestaw do Czyszczenia Uszu 500ml od Medi Grade – Zestaw do Płukania Uszu – 500 ml Domowe Usuwanie Woskowiny – Wodne Irygacje Ucha do Usuwania Wosku z Uszu -Ulepszona Higiena Uszu

100,99  disponible
Amazon.pl
as of 8 września, 2023 11:45 am

Características

 • Skuteczny Zestaw Do Usuwania Woskowiny – Martwisz się gromadzeniem się woskowiny i utrzymaniem uszu w czystości? Jeśli tak, wygodne i bezpieczne rozwiązanie to właśnie to urządzenie do czyszczenia uszu. Bezpieczne usuwanie woskowiny jest możliwe dzięki napływowi wody wytwarzanej przez nasz zestaw, w którym ciśnienie wody masuje zablokowane kanały uszne, jednocześnie delikatnie usuwając woskowinę, która z czasem w nich utknęła. Wypróbuj ten preparat do czyszczenia uszu razem z domownikami!
 • Wygodny I Łatwy W Użyciu – Znajdź najwygodniejszy sposób czyszczenia uszu w mgnieniu oka. Zestaw do płukania uszu może być używany wielokrotnie, co pozwala na nowo odkryć dobrą jakość słyszenia.
 • Zbiornik O Dużej Pojemności – Ten zestaw do czyszczenia uszu z woskowiny ma duży pojemnik wody, co oznacza, że spędzasz więcej czasu na używaniu środka do czyszczenia uszu, a mniej czasu na uzupełnianie butelki. Irygator do uszu zapewnia ogromną pojemność butelki 500 ml, co pozwala skupić się na oczyszczaniu zablokowanych uszu.
 • Dodatkowa Miseczka & Ręcznik – Z unikalnymi zarejestrowanymi cechami wzornictwa chronionymi prawem UE (6177582), zamiast pochylać się nad zlewem lub kapać wodą na podłogę, załączona dodatkowa miska zapewnia bezproblemowe użytkowanie. Po zakończeniu irygacji ucha użyj DOŁĄCZONEGO GRATIS ręcznika z mikrofibry, aby wysuszyć uszy i usunąć woskowe pozostałości.
 • Kompletny Zestaw Akcesoriów – Każdy zestaw butelek do płukania uszu firmy Medi Grade zawiera 25 elementów pozwalających na wypróbowanie różnych metod. Każda metoda jest odpowiednia dla poszczególnych osób, więc na pewno znajdziesz dla siebie idealne rozwiązanie, aby usunąć nadmiar woskowiny. Użyj dołączonej do zestawu gruszki do ucha do czyszczenia ucha zewnętrznego. Kompletny zestaw.
/* */ Go up

Kontynuując korzystanie z witryny, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.