balejaz braz z blondem

LaaVoo Remy prawdziwe włosy, kucyk, ombre, brązowe włosy, czarne, ombre, 35 cm, Easy Fit, warkocz, prawdziwe włosy, gładki, koński ogon, balejaż, brązowy blond #1b/4/27, 70 g

302,77  disponible
Amazon.pl
as of 4 stycznia, 2024 9:00 am

Características

 • 1. Przedłużenie końskiego ogona Remy. Można je myć lub farbować jak własne włosy (tylko jasny kolor można farbować na ciemniejszy kolor). Jedwabiście gładka, ale może być falowana. Miękkie, piękne włosy od zdrowego młodego dawcy. Uwaga: nie nadaje się dla osób z krótkimi lub cienkimi włosami, które nie mają wystarczającej ilości włosów, aby utrzymać ciężar przedłużki końskiego ogona.
 • 2. Wystarczy kilka sekund, a otrzymasz długi, gruby koński ogon jak magia. Bez rozlania, bez plątania. W zależności od potrzeb można go nosić z niskim lub wysokim kucykiem. Pomóż wyglądać młodziej i energicznie!
 • 3. Opakowanie: 50 pasm / opakowanie, 1 gram / pasmo. 1-2 opakowania dla zwiększenia objętości, 3-4 opakowania na całą głowę, naturalnie mieszaj się z włosami i stwórz niesamowitą fryzurę.
 • 4. Naturalne i miękkie: przedłużenie włosów w kształcie końskiego ogona jest wykonane z ludzkich włosów.
 • 5. Styl: Przedłużenie końskiego ogona LaaVoo to klips w długim, prostym przedłużeniu końskiego ogona, aby nadać włosom objętość i styl. Idealnie nadaje się dla kobiet lub dziewcząt na wyjścia lub do codziennego użytku.

YoungSee Treski z prawdziwych włosów, balejaż, prawdziwe włosy, brązowe ombre, blond z brązem, balejaż, treski do przedłużania włosów, 40 cm, grube 100 g #4/10/16

400,98  disponible
2 new from 400,98 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 4 stycznia, 2024 9:00 am

Características

 • 【Gwarancja jakości przedłużenia włosów】 Przedłużki do włosów są wykonane z autentycznych, oryginalnych prawdziwych włosów, jedwabistych włosów do salonu fryzjerskiego, miękkich jak naturalne włosy. Czyste i ciasne podwójne wiązki włosów, które zapewniają, że nasz produkt utrzyma więcej włosów i utrzymuje grubość. Krótkie włosy u nasady podwójnego pasma sprawiają, że nasze przedłużki są mocniejsze.
 • Specyfikacja tresek z prawdziwych włosów - 100 g/opakowanie, 35-60 cm. Tylko w celu zagęszczenia włosów zaleca się 1-2 zestawy; do włosów pełnych zaleca się 2-3 zestawy; jeśli chcesz dodać długość i objętość, zalecamy użycie 3-4 zestaw.
 • 【Cztery metody noszenia】Nasze treski z prawdziwych włosów można przypinać, przyklejać, wszywać lub przycinać na mikro. Różnorodne opcje dla większej różnorodności fryzur. Bądź swoim niezdefiniowanym sobą.
 • 【Pielęgnacja włosów zimowych】W suchą zimę należy uzupełnić wodą. Zaleca się stosowanie olejku eterycznego do głębokiej pielęgnacji co tydzień. W zimie łatwo jest generować elektryczność statyczną, co może prowadzić do nieporozumień. Przed czesaniem włosów zaleca się zwilżenie grzebienia wodą, rozczesanie włosów od dołu, a następnie powoli do góry.
 • 【Wskazówki】 Zalecamy wybór koloru zgodnie z własnymi włosami korzeni. (Ze względu na różne ustawienia monitorów mogą wystąpić różnice w kolorze). Jeśli nie jesteś pewien, jaki kolor wybrać, skontaktuj się z nami! Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc!

VEBONNY Brązowa do blond syntetyczna peruka dla kobiet, ombre, popielaty blond, balejaż, długa, naturalna, luźne loki, peruka z brązowymi korzeniami, 50 cm, VEBONNY-255

131,49  disponible
Amazon.pl
as of 4 stycznia, 2024 9:00 am

Características

 • ✈ Długość produktu: 50 cm Kolor : Brązowy do blonde✈ Suitable crowd: Dorośli
 • Ta peruka może być zmieniana przez ogrzewanie lub curling, temperatura musi być ustawiona poniżej 320 Fahrenheita lub 160 stopni Celsjusza
 • Dodatkowy prezent – 2 szt. wytrzymałych nylonowych czapek na perukę idealna opcja dla pań wigs Nude Colour Soft Wearing Cheap Hair Accessaries 2 szt
 • Peruka brązowa do blond ombre, brązowa do blond peruki, balejaż peruka, balejaż blond, brązowe korzenie do blond peruki, blond do brązowej peruki syntetycznej ombre, ombre ash blonde wig, ombre ash blond wig, ombre brown to blonde, brown balayage wig,
 • środkowa część syntetycznej peruki, brązowa peruka, średni brąz peruka, ciemnobrązowa peruka, brązowa peruka, brązowa peruka, brązowa peruka, brązowa peruka, falowana brązowa peruka

Easyouth Doczepiane włosy na taśmie, prawdziwe włosy, balejaż, brązowe włosy Remy, ciemnobrązowe, mieszanka popielatego brązu i średniego blondu, 30 cm, 30 g, 20 szt., #3/8/22

193,37  disponible
Amazon.pl
as of 4 stycznia, 2024 9:00 am

Características

 • Przedłużki z włosów ludzkich Remy: włosy doczepiane metodą kanapkową od Easyouth są wykonane w 100% z prawdziwych ludzkich włosów, które utrzymują połysk i miękkość przez cały czas użytkowania, dobrze połączone, tak jak Twoje własne włosy. Można je myć, kręcić, prostować i farbować na ciemniejszy kolor.
 • Wysokiej jakości taśmy: użyj hipoalergicznej dwustronnej taśmy klejącej, starannie wyselekcjonowanej przez firmę Easyouth, która jest mocna, trwała i niewidoczna przy umiarkowanym nagrzewaniu. Taśma utrzymuje się do 4–6 tygodni i można ją łatwo nakładać i usuwać bez uszkadzania własnych włosów.
 • Specyfikacje: doczepiane włosy na taśmie od Easyouth, ludzkie włosy o długości od 30 do 61 cm, 20 sztuk w opakowaniu, 30 cm, waży 30 g, 30–40 cm waży 40 g, 50–61 cm waży 50 g. W zależności od długości każda sztuka waży od 1,5 g do 2,5 g, dzięki czemu nie sprawia wrażenia ciężkości ani nie zsuwa się. Zalecamy 3–4 opakowania, jeśli chcesz uzyskać pełne włosy.
 • Idealne dopasowanie kolorów: przedłużki do włosów od Easyouth oferują wiele kombinacji kolorystycznych, od głębokiej czerni do białego blondu, od refleksów po balejaż. Istnieją niewielkie różnice kolorystyczne między różnymi monitorami, dlatego zalecamy zrobienie zdjęcia własnych włosów i porównanie ich ze zdjęciem produktu.
 • Wskazówki: przed nałożeniem taśmy nie należy używać odżywki do włosów. Należy używać neutralnego szamponu, nie używać szamponów srebrnych lub fioletowych, które mogą uszkodzić włosy.

RUNATURE Dopinki do przedłużania włosów z prawdziwych włosów, balejaż, brąz, blond, 25 cm, krótkie przedłużenie włosów, clip in, 3 sztuki, 50 g/opakowanie, ciemnobrązowe, balejaż, brązowe, ombre,

168,53  disponible
Amazon.pl
as of 4 stycznia, 2024 9:00 am

Características

 • Specyfikacja: nie są grube włosy, waga dopinek to tylko 50 g, opakowanie jest dobrym rozwiązaniem, jeśli masz przerzedzające się włosy. Jeśli jednak chcesz uzyskać pełną głowę, zalecamy 3-4 opakowania w zależności od objętości włosów.
 • Super miękkie ludzkie włosy: przedłużki do włosów RUNATURE Clip In są wykonane w 100% z prawdziwych włosów i wysokiej jakości koronkowej podstawy na wierzchu przedłużek, które są miękkie i dopasowują się do skóry głowy i idealnie łączą się z włosami.
 • ŁATWE W UŻYCIU: 3 sztuki dopinek z prawdziwych włosów z klipsem, można je samodzielnie założyć w 3 minuty; dzięki mocnym klipsom w kształcie litery U ze stali nierdzewnej można je bez uszkadzania we własnych włosach.
 • Wskazówki: dopinki z prawdziwych włosów należy myć łagodnym szamponem i odżywką, tak jak własne włosy. Nie chwytaj zbyt mocno mokrych przedłużek włosów. Najlepiej suszyć w sposób naturalny.
 • Darmowy styl: klipsy do przedłużania włosów RUNATURE z prawdziwych włosów można prostować lub kręcić, aby spełnić Twoje wymagania.

YoungSee Przedłużanie włosów Clip In Blond 30 cm Clip In Extensions ludzkie włosy balejaż średni brąz mieszanka platynowy blond przedłużanie włosów klips na całej głowie 7 szt./70 g

248,49  disponible
2 new from 248,49 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 4 stycznia, 2024 9:00 am

Características

 • 1. Przedłużki do włosów YoungSee z prawdziwych ludzkich włosów, jedwabiście miękkie włosy z naturalnym połyskiem, nie plączą się i nie wypadają.
 • 2. Podwójne pasmo włosów z niewidocznymi spinkami do włosów, łatwe i szybkie naklejanie, zapewnia obszerny wygląd w ciągu 5 minut.
 • 3. Przedłużki do włosów YoungSee Clip In wyglądają naturalnie, ponieważ ludzkie włosy dobrze dopasowują się do Twoich własnych włosów.
 • 4. 7 sztuk / 120 g na zestaw: włosy mają 100 gramów, z 17 klipsami, łącznie 120 gramów, zazwyczaj do mocowania na całej głowie.
 • 5. Uwaga: ze względu na różne ustawienia monitorów mogą wystąpić różnice kolorystyczne, które mogą być farbowane na ciemniejszy kolor przez profesjonalnego fryzjera.

Moresoo Dopinki do przedłużania włosów z prawdziwych włosów Remy, Clip in, podwójne pasma Clip in, prawdziwe włosy, balejaż brązowy do karmelowego blondu z blondem, 7 sztuk, 120 g, 45 cm

511,31  disponible
Amazon.pl
as of 4 stycznia, 2024 9:00 am

Características

 • 1. 【Gwarancja jakości】 – Witamy w Moresoo Hair. Być może w Moresoo Store znajdziesz najlepszy wybór. Nasze naturalne dopinki z prawdziwych włosów wykonane są w 100% z prawdziwych włosów Remy, które są czystymi, naturalnymi, zdrowymi włosami bez dodatku środków chemicznych. Jest wygodny i niewidoczny, wystarczy wybrać odpowiedni kolor, aby idealnie dopasować się do swoich włosów.
 • 2. 【Szczegóły włosów】 – Waga włosów: 70 g netto włosów + 10 g klipsów (35,5 cm – 45 cm), 100 g netto włosów + klipsy 20 g (35,5 cm – 51 cm). do Twoich potrzeb.
 • 3. 【Optymalna ilość zastosowania】 – Jeśli Twoje włosy są grube, wiązka może dać całą głowę. Jeśli masz bardzo cienkie włosy lub chcesz osiągnąć efekt przedłużenia, zalecamy użycie dwóch opakowań, aby nadać im doskonały wygląd.
 • 4. 【Bezpłatna wymiana】 – Przed wysłaniem produktu przeprowadziliśmy rygorystyczne kontrole jakości i opakowania, aby upewnić się, że każda otrzymana przesyłka jest nienaruszona. Zapraszamy do nadzorowania nas. Jeśli występują problemy z włosami, klipsami lub nawet opakowaniem, prosimy o poinformowanie nas, że wymienimy dla Ciebie nowe.
 • 5. 【Różnica kolorów】 – wszystkie zdjęcia są robione przez nas samych. Ze względu na różne ustawienia monitorów mogą wystąpić różnice w kolorze. Dziękujemy za wyrozumiałość. Prosimy o kontakt mailowy, jeśli masz coś przeciwko temu, możemy zrobić dla Ciebie więcej zdjęć.

RUNATURE Dopinki do włosów z prawdziwych włosów, mikro-balejaż, brązowe, blond, 50 cm, 50 pasemek, 50 g, mikro-ringi, prawdziwe włosy, przedłużanie włosów, kolor #BA10/14

330,38  disponible
Amazon.pl
as of 4 stycznia, 2024 9:00 am

Características

 • [Ludzkie włosy]: dopinki RUNATURE Micro Loop wykonane są w 100% z prawdziwych ludzkich włosów, które są gładkie, jedwabiste i naturalne. Idealnie wpasowuje się w Twoje własne włosy i jest przyjemniejsza w noszeniu
 • [Różne kolory]: Istnieją różne rodzaje kolorów dla naszych przedłużek z mikropierścieniami: balejaż, podkreślanie, jednokolorowy kolor itp. Zawsze znajdzie się odpowiedni dla Ciebie kolor
 • [Różne sytuacje]: Przedłużki włosów RUNATURE Micro Loop mogą być używane w wielu przypadkach. Na wesele, imprezę, podróż, bankiet, spotkanie itd. Pewnie pokaż swój urok.
 • [Niewidoczne]: dopinki z mikro-ringami są mniejsze, dzięki czemu włosy wydają się niewidoczne, bez kleju i są prawie nieszkodliwe dla skóry głowy, które mogą być ponownie użyte. Aby zmniejszyć wypadanie włosów, zaleca się zainstalowanie go przez profesjonalnego fryzjera, aby uzyskać piękny efekt.
 • Przedłużki do włosów z mikropierścieniami ludzkich włosów: wszystkie długości to 50 g/opakowanie, dzięki czemu dłuższe włosy będą cieńsze. Zazwyczaj 2-3 opakowania wystarczają na całą głowę. Jeśli chcesz dodać zarówno długość, jak i objętość, zalecamy 3-4 opakowania, 1-2 opakowania, aby dodać pasemka.

Easyouth Przedłużki do włosów tape in, prawdziwe włosy, balejaż, blond, średni brąz, mieszanka miodowego blondu i platynowego blondu, 30 cm, 30 g

155,48  disponible
Amazon.pl
as of 4 stycznia, 2024 9:00 am

Características

 • Specyfikacje: 30 g; 40 g; 50 g. Liczba: 20 szt. Kolor: jednolity, pasemka, balejaż, ombre.
 • Prawdziwe ludzkie włosy. Pasma Easyouth do przedłużania włosów wykorzystują prawdziwe ludzkie włosy, które wyglądają bardziej naturalnie, dodają dyskretnie długości i objętości.
 • Można stylizować na nowo: Przedłużki włosów metodą tape in można farbować, prostować lub kręcić, aby dopasować je do każdego stylu, tylko nigdy ich nie wybielać; utrzymuj temperaturę poniżej 180°C podczas prostowania lub kręcenia.
 • Na wiele różnych okazji. Przedłużenia tape in mogą być używane w różnych sytuacjach, jeśli potrzebujesz. Urodziłaś się, aby być piękną: włosy Easyouth sprawią, że Twoje piękno będzie olśniewające.
 • Wskazówki dotyczące pielęgnacji: Przed założeniem przedłużek nie należy używać odżywki do włosów. Do mycia włosów należy używać neutralnego szamponu, nie używać fioletowego ani srebrnego szamponu.

RUNATURE 30 cm balejaż brązowe prawdziwe włosy do przedłużania keratyny Nail-U tipsed balejaż ciemny brąz do średniego brązu z popielatym blondem U Tip prawdziwe włosy Hot Fusion 30 cm #2/6/18 40 g

192,08  disponible
Amazon.pl
as of 4 stycznia, 2024 9:00 am

Características

 • 1. Przedłużki włosów z końcówką U: idealnie nadają się do bezszwowego przedłużania i zagęszczania krótkich lub średnich fryzur. Tipsy w kształcie litery U są popularne wśród profesjonalnych stylistów i salonów ze względu na potrzebną niewielką powierzchnię nakładki. Nasze naturalne włosy Remy umożliwiają naturalną mieszankę i wiele długotrwałych instalacji
 • 2. Trwałe: Klejone końcówki są wykonane z wysokiej jakości włoskiego kleju keratynowego, który jest zarówno miękki, jak i lepki na włosach, topi się na gorąco i jest trwały w instalacji. Specjalne rozpuszczalniki umożliwiają łatwe usuwanie przedłużeń keratynowych.
 • 3. Opakowanie: 50 pasemek / opakowanie, 1 g / pasmo. 1-2 opakowania do dodania objętości, 3-4 opakowania na całą głowę, naturalnie wymieszaj się z włosami i stwórz niesamowitą fryzurę.
 • 4. Tylko ludzkie włosy: doczepiane włosy są pięknie wykonane z nienaruszonych skóry ludzkich włosów, które są znane ze swojej sprężystej, trwałej, wyjątkowo miękkiej i jedwabistej jakości
 • 5. O kolorze: Ze względu na różnicę między monitorem a światłem mogą wystąpić różnice w kolorze między zdjęciem a włosami. Uwaga:
/* */ Go up

Kontynuując korzystanie z witryny, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.