balejaz braz z blondem

LaaVoo Przedłużki do włosów, 50 cm, naturalne włosy, blond, balejaż, brązowe, podwójne pasma, ludzkie włosy, blond, ombre, 120 g, 7 szt

560,14  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 6:29 am

Características

 • 【Gwarantowane ludzkie włosy remy】 Użyliśmy prawdziwych ludzkich włosów, które można traktować i stylizować (mycie, wzmacnianie, kręcenie itp.) jak własne włosy. Proszę utrzymać temperaturę poniżej 180 stopni Celsjusza, aby uniknąć uszkodzenia przedłużeń włosów. Akceptujemy autorytatywne testy lub wygodny test spalania.
 • 【Specyfikacja przedłużania włosów】 Ilość: 7 szt./zestaw z dołączonymi 16 klipsami; waga: 120 g (100 g włosów + 20 g klipsów). Zazwyczaj 1 opakowanie wystarcza na gęstą fryzurę na całą głowę, 2 opakowania do cienkich włosów, aby uzyskać lepszy wygląd.
 • Profesjonalna i zaawansowana technika barwienia: Przedłużki LaaVoo z ludzkich włosów są doskonale chronione podczas obróbki. Kolor dopinek do włosów dobrze komponuje się z własnym kolorem włosów. Mamy również różne kolory i nie są łatwe do wyblaknięcia.
 • 【Łatwe do noszenia i zdejmowania】 Łatwa transformacja piękna! Klipsy są mocno przyszyte do włosów z podwójnym pasmem, dzięki czemu są mocniejsze i grubsze. Można je zainstalować i zdjąć w dowolnym momencie, a nikt nie zauważy, że masz przedłużenia włosów.
 • Nadaje się do różnych miejsc: Wypróbuj nową fryzurę na specjalne okazje, takie jak ślub, bal absolwentów, gorąca randka lub kiedy idziesz do pracy, na imprezę z przyjaciółmi.

WENNALIFE Dopinki do przedłużania włosów z klipsami, prawdziwe włosy, 50 cm, 20 cali, 120 g, 7 sztuk, balejaż, czekoladowy brąz do miodowego blondu

745,52  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 6:29 am

Características

 • 【Dopinki z klipsami do przedłużania włosów 】 Dopinki z klipsami są wykonane z autentycznych, zych włosów, jedwabistych, prawdziwych włosów, miękkich jak naturalne włosy. Grube i zdrowe końcówki podnoszą WENNALIFE na rynku. Nie plączą się i nie wypadają włosów. Dyskretne silikonowe klipsy są mocne, ukryte. Zaprojektowane, aby chronić Twoje włosy i zapewnić naturalne ułożenie podczas noszenia naszych dopinek z prawdziwych włosów.
 • Specyfikacja dopinek do włosów z klipsami – WENNALIFE Clip in prawdziwe włosy, 7 sztuk 120 g z 16 klipsami w zestawie. Waga netto 105 g bez klipsów, 120 g z klipsami. Klipsy są wystarczająco bezpieczne dla Twoich włosów. Aby pogrubić włosy, zaleca się 1-2 zestawy; na całą głowę zaleca się 2-3 zestawy; jeśli chcesz dodać długość i objętość, zalecamy 2-3 zestawy.
 • Pasujący kolor prawdziwych włosów - balejaż czekoladowy brąz do miodowego blond. Czekoladowo-brązowa podstawa z miodowym blondem, ciepłym odcieniem złota. WENNALIFE dopinki do włosów z klipsami dobrze się mieszają z Twoimi włosami. Zalecamy wybór koloru poprzez włosy własnych korzeni. (Mogą wystąpić różnice w kolorze ze względu na różne monitory.) Jeśli masz trudności z wyborem, nie wahaj się skontaktować, pomożemy dokonać właściwego wyboru.
 • Szybkie zakładanie i długotrwałe noszenie - klipsy są stabilnie zszyte i pokryte warstwą miękkiej gumy, aby starannie chronić skórę głowy i włosy. Można ją bardzo łatwo samodzielnie nałożyć i zdjąć, aby zmienić fryzurę na różne okazje, takie jak ślub itd. Przy dobrej pielęgnacji nasze dopinki z klipsami wytrzymują 3-4 miesiące, mogą być wzmocnione, kręcone, farbowane itd. W przypadku kręcenia lub prostowania należy kontrolować temperaturę poniżej 250°C.
 • 【Szybka dostawa i dożywotnia obsługa posprzedażowa】- Amazon Prime-Versand. Przyspieszona dostawa: 1-2 dni przybycia, standardowa wysyłka 3-5 dni. Oferujemy naszym klientom dożywotnią obsługę, aby pomóc i wysłuchać Twoich uczuć. Jesteśmy odpowiedzialni za każdego klienta. Jeśli nie jesteś w 100% zadowolony z naszych przedłużek z prawdziwych włosów lub masz inne problemy, zaakceptujemy bezwarunkowy zwrot w ciągu 30 dni.

YoungSee Dopinki z mikro-pętelkami, prawdziwe włosy, brązowe, balejaż, prawdziwe włosy, mikro-pierścienie, balejaż brązowy z blondem, jakość salonu fryzjerskiego, miękkie doczepiane mikro-ringi, brązowe 50 cm, 50 g

322,78  disponible
2 new from 320,09 zł
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 6:29 am

Características

 • 【Gwarancja jakości przedłużenia włosów】 Przedłużenia włosów są wykonane z autentycznych, oryginalnych włosów naturalnych, jedwabistych włosów z salonu fryzjerskiego, miękkie jak naturalne włosy. Najmniejsza i najmniej udowodniona technologia przedłużania włosów, która jest dostępna wśród wszystkich produktów, które łączą naturalne pasma włosów z pasmem przedłużającym przy użyciu maleńkich metalowych rurek.
 • Specyfikacja mikro-ringów z prawdziwych włosów - 50 g/opakowanie, 35-61 cm. Tylko do zagęszczenia włosów, zaleca się 2-3 zestawy; do przedłużenia włosów zaleca się 3-4 zestawy. Jeśli chcesz dodać długość i objętość, zalecamy więcej niż 6 zestawów.
 • Niewidoczne i nieszkodliwe - mikrokoraliki na naszych przedłużeniach włosów z mikro-kokardką są bardzo małe, dzięki czemu włosy wyglądają bezszwowo i naturalnie. Do noszenia nie wymaga wysokiej temperatury, nie wymaga kleju, praktycznie nieszkodliwy dla skóry głowy i nadaje się do ponownego użytku. Przy starannej pielęgnacji nasze przedłużki z prawdziwych włosów mogą być używane przez 6-8 tygodni.
 • 【Zimowa pielęgnacja włosów】W suchą zimę należy napełnić wodą. Zaleca się stosowanie olejku eterycznego co tydzień do głębokiej pielęgnacji. Łatwo jest wytworzyć elektryczność statyczną zimą, co może prowadzić do pomyłek. Zaleca się zwilżenie grzebienia wodą przed czesaniem włosów, czesanie włosów od dołu, a następnie powoli do góry.
 • Wskazówki: zalecamy wybór koloru zgodnie z własnymi włosami korzeniowymi. (Ze względu na różne ustawienia monitorów mogą wystąpić różnice w kolorze.) Jeśli nie jesteś pewien, jaki kolor wybrać, skontaktuj się z nami! Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc!

WENNALIFE Tape Extensions prawdziwe włosy, 20 szt., 50 g, 55 cm, balejaż, czekoladowy brąz do miodowego blondu, niewidoczna taśma, jedwabiste, proste włosy do przedłużania włosów

483,81  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 6:29 am

Características

 • Przedłużenia włosów Remy - przedłużki włosów WENNALIFE są w całości wykonane z prawdziwych włosów Remy. Włosy Remy mogą pozostać bardzo miękkie, błyszczące, jedwabiste i nie kłębą się przez cały okres eksploatacji. To jest powód, dla którego przedłużki włosów Wennalife są tak naturalne i wygodne.
 • 【Specyfikacja pasm do przedłużania włosów z prawdziwych włosów】Specyfikacja taśmy: szerokość 3,5 cm, 20 sztuk, 50 g na opakowanie, 35-61 cm. Zalecamy użycie 3-4 opakowań, jeśli chcesz mieć na całą głowę pełniejsze włosy.
 • Idealne dopasowanie kolorów i prosty styl - balejaż czekoladowy brąz do miodowego blondu. Czekoladowo-brązowa podstawa z miodowym blondem, ciepłymi odcieniami złota tworzy wielowymiarowy efekt. Przedłużenia włosów WENNALIFE obejmują od głębokiej czerni po platynowy blond i od pasemek po balejaż. Można farbować, wzmacniać i kręcić.
 • 【Jakość premium】Taśma WENNALIFE jest wykonana z bardzo wytrzymałej, niewidocznej taśmy. Hipoalergiczne, miękkie i wodoodporne. Dwustronna taśma po umiarkowanym podgrzaniu będzie mocniejsza. Taśma utrzymuje się do 4-6 tygodni, jest łatwa do założenia lub zdjęcia bez uszkadzania własnych włosów. Przy prawidłowej pielęgnacji nasze pasma mogą być używane przez 3-4 miesiące.
 • 【Szybka dostawa i dożywotnia obsługa posprzedażowa】- wysyłka Amazon Prime. Przyspieszona dostawa: 1-2 dni dostawy, standardowa wysyłka 3-5 dni. Oferujemy naszym klientom usługę na całe życie, aby pomóc i wsłuchać się w Twoich uczuciach. Jesteśmy odpowiedzialni za każdego klienta. Jeśli nie jesteś w 100% zadowolony z naszych przedłużeń włosów lub masz inne problemy, akceptujemy bezwarunkowy zwrot w ciągu 30 dni.

YoungSee Pasma do przedłużania włosów metodą tape in, prawdziwe włosy, balejaż, 40 cm, ciemny brąz, ombre, średni blond z brązem, przedłużanie włosów Remy, balejaż, gładkie włosy, 50 g, 20 tresek

283,59  disponible
2 new from 283,59 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 6:29 am

Características

 • 【 Pasma do przedłużania włosów z prawdziwych włosów 】 Nasza taśma w kolorze brązowym balayage jest wykonana z autentycznych, oryginalnych naturalnych włosów, jedwabistych naturalnych włosów z salonu fryzjerskiego, są miękkie jak Twoje naturalne włosy. Grube i zdrowe końcówki. Klej jest lepki i bardzo zasłonięty, aby zapewnić naturalne dopasowanie podczas noszenia naszej taśmy w przedłużeniach włosów.
 • Specyfikacja pasemek do przedłużania włosów - balayage: 30 g, 20 sztuk w opakowaniu; 30 g, 50 g, 20 sztuk w opakowaniu. Tylko do zagęszczenia włosów, zaleca się 2-3 zestawy. W przypadku pełnych włosów zaleca się 4-5 zestawów. Jeśli chcesz dodać długość i objętość, zalecamy więcej niż 6 zestawów.
 • 【Biały klej w jakości premium】 Nasze przedłużki do włosów balayage blond są wykonane z bardzo wytrzymałej, niewidocznej taśmy klejącej. Hipoalergiczne, niewidoczne i silnie klejące. Taśma klejąca po umiarkowanym podgrzaniu staje się mocniejsza (temperatura powinna być niższa niż 320℉). Taśma klejąca może wytrzymać do 8-10 tygodni i można ją łatwo założyć lub zdjąć bez uszkadzania własnych włosów.
 • 【Zimowa pielęgnacja włosów】W suchą zimę należy napełnić wodą. Zaleca się stosowanie olejku eterycznego co tydzień do głębokiej pielęgnacji. Łatwo jest wytworzyć elektryczność statyczną zimą, co może prowadzić do pomyłek. Zaleca się zwilżenie grzebienia wodą przed czesaniem włosów, czesanie włosów od dołu, a następnie powoli do góry.
 • Wskazówki: zalecamy wybór koloru zgodnie z własnymi włosami korzeniowymi. (Ze względu na różne ustawienia monitorów mogą wystąpić różnice w kolorze). Jeśli nie jesteś pewien, jaki kolor wybrać, jaki kolor taśmy do przedłużania włosów z prawdziwych włosów, prosimy o informację! Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc

LaaVoo blond balejaż, prawdziwe włosy Remy, naturalne włosy, jasny brąz, balejaż, ombre, platynowy blond, przedłużenie włosów, naturalne włosy Remy, gładkie, 50 g / 20 szt., 50 cm #8/60/8

417,40  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 6:29 am

Características

 • 1. Przedłużki z ludzkich włosów, jakość salonowa, miękkie jak Twoje naturalne włosy i mogą być kręcone, stylizowane i prostowane według życzenia. Nasze doczepy wytrzymają przy dobrej opiece 2-3 miesiące i mogą zostać użyte ponownie z nową taśmą.
 • 2. Bezpieczne dopasowanie do włosów, Taśma jest niewidoczna i wygodna, Przy odpowiedniej opiece wytrzyma dłużej, Łatwo zdjąć bez pozostałości, materiał taśmy został specjalnie zaprojektowany i stworzony by zostać usunięty bez przyklejania się do Twoich prawdziwych włosów.
 • 3. Przedłużki do włosów Remy są niewidoczne i praktycznie niewykrywalne. Trzymają się pewnie na głowie, są bezbolesne w założeniu i noszeniu, czasami aż o nich zapominasz.
 • 4. Kolor włosów: dostępne w różnych kolorach, niezależnie od tego, czy chcesz ciemny, średni czy jasny kolor, znajdziesz odpowiedni dla Ciebie w naszym sklepie.
 • 5. Specjalnie opracowana niewidoczna taśma o wysokiej wytrzymałości. Specyfikacja przedłużek włosów: Szerokość 3,8 cm, 20 sztuk, 50/30 g na opakowanie. Polecamy 2-3 zestawy na całą głowę. Dostępne 25-60 cm.

YoungSee prawdziwe doczepiane włosy metodą Clip in, balejaż, 45 cm, ciemny brąz, balejaż karmelowy blond, brązowe ombre, blond, gładkie włosy Remy, brązowe, pełna głowa, 120 g, 7 sztuk

632,09  disponible
2 new from 564,90 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 6:29 am

Características

 • 1. Włosy do przedłużania własnych włosów na całej głowie: 30 cm, 7 szt./ 70 g; 35-60 cm, 7 szt./ 100 g, klipsy: 20 g
 • 2. Prawdziwe przedłużenia włosów marki YoungSee z klipsem: 100% naturalne włosy Remy, podwójne pasma włosów z niewidocznymi maleńkimi klipsami, łatwe i szybkie w użyciu.
 • 3. Szybka zmiana fryzury: przedłużenie metodą clip-in umożliwia łatwe i tymczasowe uzyskanie dłuższych włosów oraz pełniejszej fryzury w ciągu kilku minut. Można je kręcić i prostować.
 • 4. YoungSee przedłużenia z prawdziwych włosów, z klipsem: Dopinka z naturalnych włosów, jedwabiście miękkich, o naturalnym połysku; włosy nie plączą się i nie wypadają.
 • 5. Wskazówka Ze względu na zróżnicowaną kalibrację monitorów, kolor otrzymanego produktu może się nieznacznie różnić od przedstawionego na zdjęciu. Włosy można farbować na kolor ciemniejszy. Nie zalecamy jednakże farbowania włosów, ponieważ mogą one ulec uszkodzeniu, a to z kolei może skrócić ich żywotność.

Hetto balejaż mikro-ringi, przedłużki do włosów Remy, prawdziwe włosy, mikro-pętelki, ciemny brąz do jasnobrązowego ze średnim blondem, przedłużki z mikro-pierścieniami, balejaż od brązowego do blondu, 50 g, 3/8/22, 35 cm

220,55  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 6:29 am

Características

 • Materiał - przedłużenia włosów Hetto to w 100% prawdziwe ludzkie włosy, miękkie, gładkie, bez łupieżu, nie plączą się. Możesz prostować, kręcić i stylizować włosy.
 • 【Dane techniczne】 30 cm: 40 g / opakowanie i 35-55 cm: 50 g / opakowanie, dłuższe włosy byłyby cieńsze. Zazwyczaj na całą głowę potrzeba 2-3 opakowań. Jeśli chcesz dodać długość i objętość, zalecamy 3-4 opakowania.
 • Niewidoczne - ukryte i praktycznie niewidoczne przedłużenia włosów. Mikropierścień jest o wiele mniejszy i sprawia, że włosy wyglądają bezszwowo i naturalnie. Bez wysokiej temperatury, bez kleju, praktycznie nieszkodliwy dla skóry głowy i może być ponownie użyty.
 • 【Kolor】 Wszystkie zdjęcia włosów z mikroperłami Hetto pochodzą z prawdziwych produktów. (Możliwe są niewielkie różnice w kolorze. Oferujemy również doradztwo dotyczące kolorów. Jeśli nie jesteś pewien, jaki kolor jest dla Ciebie odpowiedni, skontaktuj się z nami.
 • Pielęgnacja: Myj włosy neutralnym szamponem, używaj regularnie odżywki lub olejku eterycznego, aby pielęgnować włosy. Włosy mogą wynosić ok. 2-4 miesiące (w zależności od sposobu użytkowania i metody pielęgnacji).

Ugrace Hair Przedłużanie włosów z prawdziwych ludzkich włosów, balejaż, czekoladowy brąz do karmelowego blondu, 40 cm, 80 g, treska z niewidoczną żyłką, proste klipsy, ludzkie włosy dla kobiet

510,89  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 6:29 am

Características

 • Zalety przedłużania włosów z żyłki wędkarskiej: to przedłużenie włosów z żyłki wędkarskiej bez kleju, z ukrytym przezroczystym drutem, może idealnie komponować się z kolorem włosów. Wygodniejszy, bardzo naturalny i lżejszy.
 • ❤ Przedłużki do włosów z żyłki wędkarskiej Cechy: te przedłużki włosów z ludzkich włosów są najprostszym i najszybszym narzędziem do dodawania objętości i długości włosów. Każdy może to zrobić. Możesz włożyć lub wyjąć mniej niż 5 minut.
 • ❤ Przedłużenia włosów z żyłką wędkarską. Kolor: te przedłużki włosów z prawdziwych ludzkich włosów mają 2 lub 3 kolory, najnowszy efekt dopasowania kolorów. Brak ruchów włosów - efekt gradientowy. Lekko kołyszące się włosy – efekt podkreślający kolor. Zmieniające się włosy - efekt mieszania ombre. Bardziej naturalny i fascynujący efekt wizualny kolorów.
 • ❤ Jakość przedłużania włosów z żyłką wędkarską: te przedłużki do włosów są w 100% prawdziwe ludzkie włosy, które można farbować i stylizować. Podwójne mocowanie za pomocą żyłki i klipsów, bardzo stabilne.
 • ❤ Doczepiane włosy z żyłką wędkarską. Waga: te przedłużki do włosów z prawdziwych włosów to 35 cm: 70 g, 46 cm: 80 g, 45 cm: 90 g, 50 cm: 100 g. 1 sztuka służy do dodania długości, 2 sztuki do dodania objętości. Nie nadaje się dla osób z bardzo delikatnymi włosami na górze lub łysieniem, ponieważ drut może nie być dobrze ukryty.

Ugeat dopinki do włosów z prawdziwych włosów, 1 g, jasny brąz, balejaż ombre, platynowy blond #9A/60/9A, prawdziwe włosy Remy, 60 cm, 50 szt./opakowanie

465,96  disponible
2 new from 465,96 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 6:29 am

Características

 • Dla większości kolorów w tej ofercie.
 • Ugeat Hair to profesjonalna marka włosów, która oferuje przedłużanie z ludzkich włosów osobie kochającej piękno. Jeśli chcesz szybko znaleźć sposób, aby dodać koloru, objętości i długości, przedłużki Ugeat z mikro-pierścieniami (ringami) to dobry wybór. Dzięki zaopatrzeniu prosto z fabryki oferujemy wysokiej jakości włosy w lepszej cenie dla Ciebie i Twojej rodziny.
 • Materiał do przedłużania włosów ludzkich Ugeat pochodzi od dziewczyn, jest miękki i zdrowy, bez plątania i wypadania, całkowicie niewidoczne i wyglądają bardziej naturalnie. Miękkie w dotyku i trwałe pasma sprawiają, że będziesz bardziej pewna siebie w każdej okazji.
 • Typ produktu: Mikro-pierścień przedłużający; Waga: 1 g/pasmo, 50 g/opakowanie. Ilość: 50 pasemek w opakowaniu. Zazwyczaj 2 do 3 opakowania wystarczą na całą głowę, aby podkreślić.
 • Wszystkie zdjęcia przedłużek włosów Remy są wykonane przez Ugeat Hair. Proszę zwrócić uwagę na to, że ze względu na różne warunki oświetlenia mogą wystąpić nieznaczne różnice kolorów między zdjęciami a rzeczywistymi artykułami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

/* */ Go up

Al continuar utilizando el sitio web, usted acepta el uso de COOKIES, de acuerdo con la configuración actual de su navegador.