balejaz blond z brazem

YoungSee Dopinki do przedłużania włosów z prawdziwych włosów, balejaż, keratyna, wiązanie, prawdziwe włosy, 40 cm, brązowe balejaż, blond, U Tip, przedłużki do włosów, 50 g #4/6/22

231,58  disponible
2 new from 231,58 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 10 lipca, 2024 4:40 am

Características

 • 【Gwarancja jakości przedłużeń wiązania】 Nasze prawdziwe włosy balejaż są wykonane z autentycznych, oryginalnych prawdziwych włosów, jedwabistych włosów do salonu fryzjerskiego, miękkich jak Twoje naturalne włosy. Bez plątania, bez wypadania włosów i tak gładkie. Jedyna w swoim rodzaju metoda noszenia Hot-Fusion może zintegrować przedłużki z naszymi włosami.
 • Specyfikacja przedłużek do przedłużania włosów - nasze przedłużki z prawdziwych włosów, balejaż: 50 g, 1 g/s, 50 pasemek w opakowaniu, 35-50 cm. Tylko w celu zagęszczenia włosów zaleca się 1-2 zestawy; do włosów pełnych zaleca się 3-4 zestawy; jeśli chcesz dodać długość i objętość, zalecamy użycie więcej niż 5 zestawów.
 • Klej w jakości premium - klejone końcówki są wykonane z wysokiej jakości włoskiego kleju keratynowego, który jest zarówno miękki, jak i lepki na włosach, topi się na gorąco i można go trwale przykleić. Całkowicie podgrzać, aby połączyć paznokcie i nasze włosy, temperatura ogrzewania wynosi około 270℉-340℉. Specjalne rozpuszczalniki umożliwiają łatwe usuwanie keratynowych przedłużek bez uszkadzania własnych włosów.
 • 【O pielęgnacji włosów】Zaleca się stosowanie olejków eterycznych co tydzień do głębokiej pielęgnacji i regularne skracanie końcówek włosów co miesiąc. Rozczesz włosy rano i wieczorem, przed rozczesaniem włosów można zwilżyć grzebień wodą, rozczesać go od czubka włosów, a następnie rozczesać do góry.
 • 【Wskazówki】 Zalecamy wybór koloru zgodnie z własnymi włosami korzeni. (Ze względu na różne monitory mogą wystąpić różnice w kolorze). Jeśli nie masz pewności, jaki kolor wybrać do przedłużania prawdziwych włosów, prosimy o poinformowanie nas o tym! Jesteśmy po to, aby pomóc!

RUNATURE Remy Clip in Extensions doczepiane naturalne włosy, brązowe balejaż blond, 35 cm, ludzkie przedłużenie włosów, klips, niewidoczne, ciemnobrązowe, balejaż, brąz, ombre, blond, 3 szt., 50 g

224,60  disponible
Amazon.pl
as of 10 lipca, 2024 4:40 am

Características

 • Specyfikacja: nie są grube włosy, waga dopinek to tylko 50 g, opakowanie jest dobrym rozwiązaniem, jeśli masz przerzedzające się włosy. Jeśli jednak chcesz uzyskać pełną głowę, zalecamy 3-4 opakowania w zależności od objętości włosów.
 • Super miękkie ludzkie włosy: przedłużki do włosów RUNATURE Clip In są wykonane w 100% z prawdziwych włosów i wysokiej jakości koronkowej podstawy na wierzchu przedłużek, które są miękkie i dopasowują się do skóry głowy i idealnie łączą się z włosami.
 • ŁATWE W UŻYCIU: 3 sztuki dopinek z prawdziwych włosów z klipsem, można je samodzielnie założyć w 3 minuty; dzięki mocnym klipsom w kształcie litery U ze stali nierdzewnej można je bez uszkadzania we własnych włosach.
 • Wskazówki: dopinki z prawdziwych włosów należy myć łagodnym szamponem i odżywką, tak jak własne włosy. Nie chwytaj zbyt mocno mokrych przedłużek włosów. Najlepiej suszyć w sposób naturalny.
 • Darmowy styl: klipsy do przedłużania włosów RUNATURE z prawdziwych włosów można prostować lub kręcić, aby spełnić Twoje wymagania.

RUNATURE Dopinki z mikro-ringami, prawdziwe włosy, brązowe ombre, blond, 55 cm, długie, prawdziwe włosy, mikro-ringi, ombre, brązowe balejaż, blond, przedłużki z mikro-pętelkami, prawdziwe włosy 1 g

394,58  disponible
Amazon.pl
as of 10 lipca, 2024 4:40 am

Características

 • [Ludzkie włosy]: dopinki RUNATURE Micro Loop wykonane są w 100% z prawdziwych ludzkich włosów, które są gładkie, jedwabiste i naturalne. Idealnie wpasowuje się w Twoje własne włosy i jest przyjemniejsza w noszeniu
 • [Różne kolory]: Istnieją różne rodzaje kolorów dla naszych przedłużek z mikropierścieniami: balejaż, podkreślanie, jednokolorowy kolor itp. Zawsze znajdzie się odpowiedni dla Ciebie kolor
 • [Różne sytuacje]: Przedłużki włosów RUNATURE Micro Loop mogą być używane w wielu przypadkach. Na wesele, imprezę, podróż, bankiet, spotkanie itd. Pewnie pokaż swój urok.
 • [Niewidoczne]: dopinki z mikro-ringami są mniejsze, dzięki czemu włosy wydają się niewidoczne, bez kleju i są prawie nieszkodliwe dla skóry głowy, które mogą być ponownie użyte. Aby zmniejszyć wypadanie włosów, zaleca się zainstalowanie go przez profesjonalnego fryzjera, aby uzyskać piękny efekt.
 • Przedłużki do włosów z mikropierścieniami ludzkich włosów: wszystkie długości to 50 g/opakowanie, dzięki czemu dłuższe włosy będą cieńsze. Zazwyczaj 2-3 opakowania wystarczają na całą głowę. Jeśli chcesz dodać zarówno długość, jak i objętość, zalecamy 3-4 opakowania, 1-2 opakowania, aby dodać pasemka.

Easyouth Doczepiane włosy na taśmie, prawdziwe włosy, balejaż, brązowe włosy Remy, ciemnobrązowe, mieszanka popielatego brązu i średniego blondu, 30 cm, 30 g, 20 szt., #3/8/22

193,37  disponible
Amazon.pl
as of 10 lipca, 2024 4:40 am

Características

 • Przedłużki z włosów ludzkich Remy: włosy doczepiane metodą kanapkową od Easyouth są wykonane w 100% z prawdziwych ludzkich włosów, które utrzymują połysk i miękkość przez cały czas użytkowania, dobrze połączone, tak jak Twoje własne włosy. Można je myć, kręcić, prostować i farbować na ciemniejszy kolor.
 • Wysokiej jakości taśmy: użyj hipoalergicznej dwustronnej taśmy klejącej, starannie wyselekcjonowanej przez firmę Easyouth, która jest mocna, trwała i niewidoczna przy umiarkowanym nagrzewaniu. Taśma utrzymuje się do 4–6 tygodni i można ją łatwo nakładać i usuwać bez uszkadzania własnych włosów.
 • Specyfikacje: doczepiane włosy na taśmie od Easyouth, ludzkie włosy o długości od 30 do 61 cm, 20 sztuk w opakowaniu, 30 cm, waży 30 g, 30–40 cm waży 40 g, 50–61 cm waży 50 g. W zależności od długości każda sztuka waży od 1,5 g do 2,5 g, dzięki czemu nie sprawia wrażenia ciężkości ani nie zsuwa się. Zalecamy 3–4 opakowania, jeśli chcesz uzyskać pełne włosy.
 • Idealne dopasowanie kolorów: przedłużki do włosów od Easyouth oferują wiele kombinacji kolorystycznych, od głębokiej czerni do białego blondu, od refleksów po balejaż. Istnieją niewielkie różnice kolorystyczne między różnymi monitorami, dlatego zalecamy zrobienie zdjęcia własnych włosów i porównanie ich ze zdjęciem produktu.
 • Wskazówki: przed nałożeniem taśmy nie należy używać odżywki do włosów. Należy używać neutralnego szamponu, nie używać szamponów srebrnych lub fioletowych, które mogą uszkodzić włosy.

Easyouth Przedłużki tape in, naturalne włosy, balejaż, prawdziwe włosy Remy, ludzkie włosy, średni brąz, mieszanka miodowego blondu i platynowego blondu, 46 cm, 40 g #6/27/60

290,88  disponible
Amazon.pl
as of 10 lipca, 2024 4:40 am

Características

 • Specyfikacje: 30 g; 40 g; 50 g. Liczba: 20 szt. Kolor: jednolity, pasemka, balejaż, ombre.
 • Prawdziwe ludzkie włosy. Pasma Easyouth do przedłużania włosów wykorzystują prawdziwe ludzkie włosy, które wyglądają bardziej naturalnie, dodają dyskretnie długości i objętości.
 • Można stylizować na nowo: Przedłużki włosów metodą tape in można farbować, prostować lub kręcić, aby dopasować je do każdego stylu, tylko nigdy ich nie wybielać; utrzymuj temperaturę poniżej 180°C podczas prostowania lub kręcenia.
 • Na wiele różnych okazji. Przedłużenia tape in mogą być używane w różnych sytuacjach, jeśli potrzebujesz. Urodziłaś się, aby być piękną: włosy Easyouth sprawią, że Twoje piękno będzie olśniewające.
 • Wskazówki dotyczące pielęgnacji: Przed założeniem przedłużek nie należy używać odżywki do włosów. Do mycia włosów należy używać neutralnego szamponu, nie używać fioletowego ani srebrnego szamponu.

WENNALIFE Secret Hair Extensions prawdziwe włosy, 30 cm 12 cali 75 g, balejaż, czekoladowy brąz do miodowego blondu, Remy Flip In Extension, prawdziwe włosy, niewidoczny drut, przedłużanie włosów

269,22  disponible
Amazon.pl
as of 10 lipca, 2024 4:40 am

Características

 • Przedłużenia włosów z ludzkich włosów Remy - przedłużenia włosów WENNALIFE są wykonane z autentycznych, ludzkich włosów Remy. Dopinki z prawdziwych włosów mogą pozostać bardzo miękkie, błyszczące, jedwabiste i nie plączą się przez cały okres eksploatacji. Wennalife flip in extension są tak naturalne i wygodniejsze.
 • 【Niewidoczny przezroczysty drut i końcówki】 Przedłużki z prawdziwych włosów WENNALIFE można idealnie wpasować do Twoich włosów dzięki regulowanemu niewidocznemu drutowi i klipsom na czubku. Przedłużenie włosów z prawdziwych włosów o długości 11 cm to najbardziej odpowiedni odstęp dla większości osób, który zapobiega ocieraniu uszu o strzały. Trzy druty zapasowe wchodzą w zakres dostawy.
 • 【Dopasowane naturalne włosy do przedłużania włosów】- balejaż czekoladowy brąz do miodowego blondu. Czekoladowo-brązowa podstawa z miodowym blondem, ciepłym odcieniem złota. Przedłużki do włosów WENNALIFE Clip In dobrze komponują się z Twoimi włosami. Zalecamy wybór koloru według własnych cebulek. (Mogą wystąpić różnice w kolorze ze względu na różne ustawienia monitora). Jeśli masz trudności z wyborem, nie wahaj się skontaktować, pomożemy Ci dokonać właściwego wyboru.
 • Długość i waga i łatwe zastosowanie - 30 cm: 70 g, 35 cm: 75 g, 40 cm: 95 g, 45 cm: 95 g, 50 cm: 110 g. Secret Fish Line przedłużenia włosów są bardzo łatwe w użyciu i usuwaniu, można dodać objętości i długości włosów w zaledwie 1 minutę. Przedłużki z prawdziwych włosów wygodnie leżą wokół korony głowy. Delikatnie dotykaj głowy i nie poruszaj się, gdy potrząsiesz głową.
 • 【Szybka dostawa i dożywotnia obsługa posprzedażowa】- wysyłka Amazon Prime. Przyspieszona dostawa: 1-2 dni, wysyłka standardowa 3-5 dni. Oferujemy naszym klientom usługę na całe życie, aby pomóc i wsłuchać się w Twoich uczuciach. Jesteśmy odpowiedzialni za każdego klienta. Jeśli nie jesteś w 100% zadowolony z naszych prawdziwych włosów lub masz inne problemy, akceptujemy bezwarunkowy zwrot w ciągu 30 dni.

YoungSee Dopinki z mikro-ringami, prawdziwe włosy, 1 g, balejaż 45 cm, mikro-ringi, doczepiane włosy, brązowe balejaż, blond, mikro-pętelki, włosy z mikro-pętelkami, 50 g/50 s #3/8/22

274,50  disponible
2 new from 274,50 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 10 lipca, 2024 4:40 am

Características

 • 【YoungSee ✿ Włosy Remy】 Doczepiane włosy są wykonane z autentycznych, oryginalnych prawdziwych włosów, jedwabistych włosów do salonu fryzjerskiego, miękkich jak naturalne włosy. Najmniejsza i najmniej wykrywalna technika przedłużania włosów, która jest dostępna wśród wszystkich produktów, która łączy naturalne pasma włosów z pasemkami przedłużającymi przy użyciu maleńkich metalowych rurek.
 • 【YoungSee ✿ Specyfikacja】50 g/opakowanie, 35-61 cm. Tylko w celu zagęszczenia włosów zaleca się 2-3 zestawy; do przedłużenia włosów zaleca się 3-4 zestawy; jeśli chcesz dodać długość i objętość, zalecamy użycie więcej niż 6 zestawów.
 • YoungSee ✿ Niewidoczne - mikrokulki na naszych przedłużeniach włosów z mikrokokardką są bardzo małe, dzięki czemu włosy wyglądają bardziej bezszwowo i naturalnie. Nie wymaga wysokiej temperatury do noszenia, nie wymaga kleju, praktycznie nieszkodliwy dla własnej skóry głowy i nadaje się do ponownego użytku. Nasze dopinki z prawdziwych włosów mogą być używane przez 6-8 tygodni przy starannej pielęgnacji.
 • YoungSee ✿ Pielęgnacja włosów - zaleca się stosowanie olejków eterycznych co tydzień do głębokiej pielęgnacji i regularne skracanie końcówek włosów co miesiąc. Rozczesz włosy rano i wieczorem. Przed czesaniem włosów można zwilżyć grzebień wodą, rozczesać go od czubka włosów, a następnie rozczesać do góry.
 • 【YoungSee ✿ Wskazówki: Zalecamy wybór koloru zgodnie z własnymi włosami korzeniowymi. (Ze względu na różne ustawienia monitorów mogą wystąpić różnice w kolorze). Jeśli nie jesteś pewien, jaki kolor wybrać, prosimy o poinformowanie nas o tym! Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc!

LaaVoo Balejaż naturalne włosy remy, brązowe blond pasemka do przedłużania włosów, jasnobrązowe, balejaż, ombre, złoty blond, włosy plecione, gładkie, 100 g, 8/16/8, 45 cm, 45 cm

493,52  disponible
Amazon.pl
as of 10 lipca, 2024 4:40 am

Características

 • 【Powód wyboru włosów LaaVoo Weft Hair】Być może szukasz przedłużek włosów, które można wykonać samodzielnie i nosić przez długi czas? LaaVoo Weft Hair jest tym, czego chcesz! Z prawdziwymi ludzkimi włosami jako materiałem oraz doskonałą i zaawansowaną technologią farbowania LaaVoo Weft Hair są miękkie i gładkie i można je nosić jak własne włosy. Może być mocno połączona z włosami i zainspiruje Twoją nieskończoną kreatywność w Twoim stylu włosów.
 • 【Jak uniknąć wypadania lub splątania?】Jako treski LaaVoo nie powodują łupieżu, ale Twoje włosy są bezpieczne. To jest powód, dla którego wypadają po umyciu – Twoje włosy drapią włosy łupieżem. Dlatego przed myciem należy delikatnie rozczesać włosy grzebieniem o grubym splocie, użyć łagodnego szamponu i odżywki do włosów bez siarczanów i nakładać profesjonalną maskę olejową i do włosów przynajmniej raz lub dwa razy w tygodniu.
 • 【Specjalna specyfikacja produktu】Treski z prawdziwych włosów LaaVoo mają 80 g na 30-30 cm, 100 g na 40-56 cm i 120 g na 50 cm. Mają one szerokość ok. 102 do 102 cm. Podwójne pasma zapewniają wytrzymałość i trwałość i są bardzo popularne wśród profesjonalnych fryzjerów. Jeśli chcesz nadać swoim włosom większą objętość za pomocą tresek powyżej 50 cm, być może będziesz musiał kupić 2 opakowania.
 • 【Wiele możliwości zastosowania i DIY】 Treski do włosów LaaVoo można stosować na różne sposoby. Można je bezpośrednio przyszyć, za pomocą klipsa lub mikropereł. Nie zaleca się jednak przyklejania, ponieważ może to być szkodliwe dla Twoich włosów. Można ją przyciąć na dowolną szerokość, aby spełnić Twoje specjalne potrzeby DIY. Podczas przycinania tresek należy zwrócić uwagę na szew na nacięciu, w przeciwnym razie włosy wypadną.
 • Spełnij swoje specjalne potrzeby - treski z prawdziwych włosów LaaVoo mają różne piękne kolory z różnymi efektami, które zdecydowanie pasują do koloru włosów. Można je kręcić lub stylizować w temperaturze poniżej 180°C i farbować na ciemniejsze kolory, ale nie wybielać na jaśniejsze kolory. Ze względu na ustawienia monitora i czynniki oświetleniowe mogą wystąpić sporadycznie różnice kolorów. Jeśli jesteś zdezorientowany co do różnych kolorów, chętnie pomożemy Ci znaleźć kolor włosów.

WENNALIFE Dopinki do przedłużania włosów z prawdziwych włosów z klipsami, 40 cm, 120 g, 7 sztuk, balejaż, czekoladowy brąz do miodowego blondu, doczepiane naturalne włosy Remy, prawdziwe włosy

429,65  disponible
2 new from 429,65 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 10 lipca, 2024 4:40 am

Características

 • 【Clip In Human Hair Extensions - dopinki z klipsem】 - Przedłużki włosów WENNALIFE wykonane są z prawdziwych zych prawdziwych włosów, jedwabistych włosów do salonów, miękkich jak Twoje naturalne włosy. Grube i zdrowe końcówki wyróżniają Wenalife na rynku. Nie plączą się, nie wypadają włosów. Dyskretne silikonowe klipsy są mocne, ukryte. Zaprojektowane, aby chronić Twoje włosy i zapewnić naturalne dopasowanie podczas noszenia naszych przedłużek z prawdziwych włosów.
 • Specyfikacja przedłużek do włosów z klipsami – WENNALIFE Clip In dopinki z prawdziwych włosów, 7 sztuk 120 g z 16 klipsami w zestawie. Waga netto 105 g bez klipsów, 120 g z klipsami. Klipsy są wystarczająco bezpieczne dla Twoich włosów. Aby zagęścić włosy, zalecamy 1-2 zestawy; na całą głowę zalecamy 2-3 zestawy; jeśli chcesz dodać długość i objętość, zalecamy 2-3 zestawy.
 • 【Przedłużki z prawdziwych włosów w kolorze dopasowanym kolor】- balejaż czekoladowy brąz do miodowego blondu. Czekoladowo-brązowa podstawa z miodowym blondem, ciepłym odcieniem złota. WENNALIFE Clip in Extensions dobrze komponują się z Twoimi włosami. Zalecamy wybór koloru na podstawie własnych cebulek. (Ze względu na różne monitory mogą wystąpić różnice w kolorze). Jeśli masz trudności z wyborem, nie wahaj się z nami skontaktować, pomożemy Ci dokonać właściwego wyboru.
 • 【Szybkie noszenie i długotrwałe noszenie】- Klipsy są stabilnie zszyte, pokryte warstwą miękkiej gumy, aby dokładnie chronić skórę głowy i włosy, można je łatwo założyć i zdjąć klips na przedłużkach włosów, aby zmienić fryzurę na różne okazje. Nasze przedłużki włosów z klipsami można stylizować, wzmacniać, kręcić, farbować itd. Podczas kręcenia lub prostowania należy sprawdzić temperaturę poniżej 250°C.
 • 【Ciepłe wskazówki】 Wszyscy kochamy nasze przedłużki włosów i chcemy, aby służyły jak najdłużej. Aby zapewnić długą żywotność, zalecamy nawilżenie ich przy użyciu głębokiej odżywki itp. Należy pamiętać, że przedłużki włosów mają naturalną żywotność, dlatego z biegiem czasu wysychają normalnie. Jeśli to zauważysz, może nadszedł czas, aby Twoje włosy nadal dobrze wyglądały.

Wennalife przedłużki z prawdziwych włosów na taśmie, 20 sztuk, 50 g, 35 cm, balejaż czekoladowy brąz po miodowy blond, włosy Remy, niewidoczna taśma, jedwabiste, proste włosy

198,50  disponible
Amazon.pl
as of 10 lipca, 2024 4:40 am

Características

 • Przedłużki z ludzkich włosów Remy – przedłużki marki Wennalife są w całości wykonane z prawdziwych włosów Remy. Włosy Remy przez cały okres użytkowania mogą pozostać ultramiękkie, błyszczące, aksamitne i niesplątane. Dlatego przedłużki na taśmie są tak naturalne i wygodne.
 • Specyfikacja prawdziwych włosów na taśmie – przedłużki do przedłużania włosów metodą tape in (kanapkową). Specyfikacja: szerokość: 3,81 cm. 20 sztuk, 50 g w opakowaniu, dostępna długość 36-61 cm. Polecamy 3-4 opakowania, jeśli chcesz uzyskać efekt pełniejszej fryzury.
 • Idealne dopasowanie kolorów i prosty styl – balejaż od czekoladowego brązu do miodowego blondu. Czekoladowo-brązowa podstawa z miodowym blondem, ciepłymi odcieniami złota tworzy wielowymiarowy efekt. Przedłużki marki Wennalife pokrywają od głębokiej czerni po platynowy blond i od pasemek po balejaż. Można farbować, wzmacniać i kręcić.
 • Jakość premium dopinek tape in – taśmy marki Wennalife są bardzo wytrzymałe i niewidoczne. Hipoalergiczne, elastyczne i wodoszczelne. Dwustronna taśma będzie mocniejsza po umiarkowanym nagrzaniu. Taśma jest łatwa do założenia lub zdjęcia bez uszkadzania własnych włosów.
 • Uwagi – wszyscy kochamy nasze przedłużki, więc chcemy, aby służyły nam jak najdłużej. Aby zapewnić długą żywotność, zalecamy nawilżenie ich przy użyciu głęboko nawilżającej odżywki itd. Należy pamiętać, że przedłużki włosów mają naturalną żywotność, dlatego z biegiem czasu wysychają, co jest normalnym zjawiskiem. Jeśli to zauważysz, być może jest to czas, by je wymienić, by Twoje włosy nadal dobrze wyglądały.
/* */ Go up