aplikacje vr dla doroslych

Składany dron GPS z kamerą 4K UHD dla dorosłych Podwójne kamery Quadcopter z szerokim kątem 110 ° Sterowanie czujnikiem grawitacji Kompatybilny z VR (podwójna bateria) (czarny)

1.317,69  disponible
2 new from 1.317,69 zł
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 4:23 am

Características

 • Fly FPV (widok z pierwszej osoby) z telefonu + sterowanie czujnikiem: kontroluj kierunek lotu po prostu przechylając telefon. Nagrywaj wideo - Rób zdjęcia - Tryb Waypoint - Zaplanuj trasę lotu w interfejsie aplikacji! 360 DeFlips - Naciśnij jeden przycisk, aby zobaczyć flip! Lot akrobacyjny.
 • Kamera 4K UHD ze stabilizacją obrazu: Zoptymalizowana kamera Full HD z uchwytem amortyzującym zapewnia nagrywanie obrazów i filmów o wysokiej rozdzielczości 3840 x 2160 bez wibracji aparatu. Transmisja FPV 2,4 GHz i superszerokokątny obiektyw 110 ° pozwalają zobaczyć słowo pod innym kątem.
 • Gest wideo lub tryb zdjęć - gesty rąk: Rób zdjęcia jednym gestem bez skomplikowanej operacji. Tryb Follow Me — w tym trybie dron będzie podążał za akcją, aby uchwycić moment! Zrobić selfie!
 • Powrót jednym przyciskiem: naciśnij jeden klawisz, a dron powróci do punktu początkowego. Bez zgubionego drona! Ciesz się maksymalnie 20-minutowym czasem lotu na raz. Opakowanie zawiera 2 baterie modułowe, co wydłuża czas lotu do 40 minut i sprawia, że ​​wymiana jest znacznie łatwiejsza i bezpieczniejsza. Odległość lotu zdalnego sterowania i wysokość lotu to 100M.
 • Podwójny aparat i 50-krotny zoom: dzięki zdalnemu sterowaniu, aby przełączyć się na obiektyw w dolnej części czteroosiowego UAV, przełączanie perspektywy Boga jednym kliknięciem zapewnia więcej wrażeń z perspektywy. Funkcja zoomu 50-krotnego sprawia, że ​​fotografowanie staje się jeszcze doskonalsze.

Time Traveler - Składane mobilne okulary Virtual Reality Podróżuj w przeszłość z aplikacją Notre Dame Luwr i antyczne panoramiczne 360° VR Animowane Paris Edition 1)

78,32  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 4:23 am

Características

 • Prosty w użyciu. Użyj telefonu komórkowego, aby zeskanować kod QR i pobrać aplikację Time Traveler. Włóż telefon komórkowy do okularów i !przygotuj się na podróż w przeszłość!
 • Będziesz mógł odwiedzić różne lokalizacje i przeżyć część historii Paryża w wirtualnej rzeczywistości z animowanymi panoramicznymi 360°.
 • Wnętrze Notre Dame z 2018 roku, na zewnątrz Notre Dame z 1345 roku, Pałac w Luwrze w 1605 roku i Wieża Eiffla z 1889 roku.
 • Składana konstrukcja okularów VR Time Traveler sprawia, że są wystarczająco kompaktowe, aby można je było nosić w kieszeni ze wszystkich stron. Możesz wybierać spośród 3 wzorów okularów VR: Paris Edition 1, Paris Edition 2 i Paris Edition 3. Każda z nich ma tę samą funkcjonalność i umożliwia dostęp do tej samej zawartości.
 • Kompatybilny z telefonami iOS i Android z ekranem do 6 cali. Kompatybilny z Google Cardboard Apps, dzięki czemu możesz używać okularów z innymi kompatybilnymi aplikacjami i filmami VR. Aplikacja Time Traveler jest dostępna w języku angielskim, francuskim i chińskim.

Zestaw słuchawkowy VR kompatybilny z telefonem iPhone i Android - bez pilota - uniwersalne gogle wirtualnej rzeczywistości - graj w swoje najlepsze gry mobilne 360 filmów z miękkimi i wygodnymi nowymi okularami 3D VR | srebrny

166,07  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 4:23 am

Características

 • Idealny prezent dla dzieci i dorosłych – zestaw Premium VR prezent na Dzień Ojca, Halloween, Wielkanoc, Boże Narodzenie, Czarny Piątek, Cyber Monday. Okulary VR w wirtualnej rzeczywistości dla dzieci. Kompatybilny ze smartfonami i innymi urządzeniami telefonicznymi z ekranem 4-6,3 cala, aby zapewnić całkowicie wciągające wrażenia wizualne 360. z e-bookiem
 • Kompatybilność ze smartfonem VR: Kompatybilny ze smartfonami z czujnikiem żyroskopowym (prawie wszystkie modele) i ekranem 4-6,3". Gogle VR są kompatybilne z modelami X, XR, XS, 8, 8 plus, 9, 9 plus, 11, 11 pro, 12 mini, 12 pro, SE itp. Kompatybilny również z Samsung Android Galaxy Note 20, S20, One Plus, Box VR, Google Pixel itp. Zestaw słuchawkowy może również obsługiwać drony, które wymagają zestawu słuchawkowego VR telefonu.
 • Zaawansowana technologia gier VR – granie i oglądanie filmów za pomocą zestawów słuchawkowych wirtualnej rzeczywistości działają najlepiej, gdy Twoje oczy są odpowiednio wyrównane z ekranem. Dlatego nasz zestaw słuchawkowy VR oferuje regulacje FD i OD (szeroki FOV), aby zwiększyć kąt widzenia i idealnie dopasować odległość ogniskowej i jednostronne wyrównanie krótkowzroczności dla zmniejszenia zniekształceń. Zaawansowana technologia gier VR – granie i oglądanie filmów z zestawami słuchawkowymi wirtualnej rzeczywistości działają najlepiej, gdy oczy są odpowiednio wyrównane z ekranem. Dlatego nasze
 • Wygodny, rozszerzony design – gdy zaczniesz grać i oglądać filmy VR z goglami Bnext 3D, nigdy nie będziesz chciał ich zdjąć. Dlatego oferujemy wygodne dopasowanie dzięki w pełni regulowanemu paskowi na głowę, systemowi ochrony wzroku i miękkiemu noskowi w celu zmniejszenia nacisku. Może również obsługiwać drony, które wymagają zestawu słuchawkowego VR telefonu
 • Ekskluzywna treść VR i wsparcie online przez BNEXT – zestaw słuchawkowy VR (przeglądarka) jest dostarczany z naszą specjalną bezpłatną listą treści VR z grami VR i doświadczeniami VR. Kompatybilny z aplikacjami kartonowymi google, które NIE wymagają przycisku (niektórych z nich) i wielu innych aplikacji i przygód VR, które można znaleźć w Sklepach z aplikacjami. Para gafas de realidad virtual

Okulary VR Virtual Reality zestaw słuchawkowy gogle VR kompatybilne z iPhone i telefonem z systemem Android 3D VR Gear do filmów 3D i gier mobilnych soczewka BD regulowana odległość źrenicy i obiektu

218,99  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 4:23 am

Características

 • ★ 【Okulary BD Model VR 】Okulary VR obsługują najnowsze telefony komórkowe, ale także są kompatybilne ze starymi telefonami komórkowymi. Przekładnia VR jest wyposażona w obiektyw BD, jasność zwiększona o 20%. Ogniskową i odległość między źdźcami można dopasować do różnych osób. W przypadku korzystania z telefonu komórkowego z dużym ekranem można bezpośrednio odłączyć płytkę ochronną wbudowaną w okulary VR i efekt będzie lepszy.
 • ★ 【Szeroka kompatybilność】 Zestaw słuchawkowy / okulary VR pasują do wszystkich smartfonów z ekranem o przekątnej 5-7". Kompatybilny z telefonami iPhone i Android. Takich jak iPhone 13/ 12/ 11/ XR/ 13 Pro Max, itp., Samsung Galaxy S22/ S21/ S20/ A12 itp., Redmi 9A, jak również smartfony LG, Xiaomi i inne markowe.
 • ★ 【Wygodne w noszeniu i użytkowaniu】 Okulary wirtualnej rzeczywistości mogą regulować odległość między dwoma soczewkami, aby pomieścić różne odległości międzygałowe. Okulary wirtualnej rzeczywistości można indywidualnie dostosować do odległości widzenia dwóch soczewek i dopasować do osób o różnym wzroku. Po starannej regulacji komfort noszenia będzie bardzo wygodne.
 • ★ 【Łatwa obsługa】 Ten sprzęt VR może odtwarzać filmy 3D VR, a w lewo i prawe formaty są preferowane. Możesz wyszukać VR w Apple Store lub Google Play, gdzie znajdziesz wiele aplikacji powiązanych z VR. Umieść smartfon w urządzeniu VR i upewnij się, że lewa i prawa linia środkowa ekranu telefonu są wyrównane za pomocą linii środkowej VR, noś i reguluj opaskę, dostosuj odległość widzenia i odległość między źwiękami, aby uzyskać najlepsze wrażenia wizualne.
 • ★ 【Aplikacja VR, pobierz aplikację wideo 3D】 Ten sprzęt VR nie może automatycznie konwertować obrazów na format 3D, musisz pobrać aplikację wideo w formacie 3D lub oglądać panoramiczne wideo. W różnych sklepach z aplikacjami jest wiele plików do pobrania zasobów VR.

Mini Drone 4K HD FPV Wideo na żywo Szeroki kąt 120 °, Dron z kamerą dla dorosłych, obsługa okularów VR 3D, czujnik grawitacji RC Quadcopter, powrót jednego klawisza 360 ° Flip ze światłem LE

484,27  disponible
2 new from 484,27 zł
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 4:23 am

Características

 • [Doświadczenie VR]Składane drony mogą być wyposażone w okulary VR, za pośrednictwem aplikacji na telefon komórkowy, otworzyć funkcję 3D, mogą być wyposażone w telefony komórkowe wyposażone w okulary VR, z inną wizją do oglądania zdjęć lotniczych, bardziej szokujące
 • [Fotografowanie przeciwwstrząsowe, łatwe do kontrolowania] mini dron ma funkcję zawisu na stałej wysokości, która może dokładnie zablokować wysokość i pozycję lotu i stabilnie unosić się, skutecznie zapobiegając rozmyciu fotografii lotniczej i ułatwiając nowicjuszom kontrolować lot.
 • [Czujnik grawitacyjny] mini dron może kontrolować lot drona, kołysząc (do przodu, do tyłu, w lewo i w prawo) kierunki za pośrednictwem aplikacji na telefon komórkowy i włączyć czujnik grawitacji, aby uzyskać głębsze wrażenia z lotu
 • [Inteligentne fotografowanie piękna] Aplikacja dronowa zawiera aparat do urody i różne filtry, a także funkcję upiększania. Proces po zrobieniu zdjęcia można wykonać za jednym razem, zapewniając lepsze wrażenia z fotografowania
 • [Piksele 4K + jakość HDR HD] dron jest wyposażony w kamerę 4K HD i jakość obrazu HDR w wysokiej rozdzielczości, bardziej szczegółowe informacje o nagrywaniu i przywracanie dynamicznego kontrastu, bardziej szczegółową jakość obrazu, dzięki czemu tworzenie z powietrza jest bardziej bezpłatne i łatwe do nagrywania na poziomie filmu kino

Składany dron GPS z kamerą 4K UHD dla dorosłych, dwoma kamerami, quadkopterem z szerokim kątem 110 °, kontrolą czujnika grawitacyjnego, kompatybilnością z VR (podwójna bateria) (biały)

530,48  disponible
2 new from 530,48 zł
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 4:23 am

Características

 • Podwójny aparat i 50-krotny zoom: dzięki zdalnemu sterowaniu, aby przełączyć się na obiektyw w dolnej części czteroosiowego UAV, przełączanie perspektywy Boga jednym kliknięciem zapewnia więcej wrażeń z perspektywy. Funkcja zoomu 50-krotnego sprawia, że ​​fotografowanie staje się jeszcze doskonalsze.
 • Gest wideo lub tryb zdjęć - gesty rąk: Rób zdjęcia jednym gestem bez skomplikowanej operacji. Tryb Follow Me — w tym trybie dron będzie podążał za akcją, aby uchwycić moment! Zrobić selfie!
 • Fly FPV (widok z pierwszej osoby) z telefonu + sterowanie czujnikiem: kontroluj kierunek lotu po prostu przechylając telefon. Nagrywaj wideo - Rób zdjęcia - Tryb Waypoint - Zaplanuj trasę lotu w interfejsie aplikacji! 360 DeFlips - Naciśnij jeden przycisk, aby zobaczyć flip! Lot akrobacyjny.
 • Powrót jednym przyciskiem: naciśnij jeden klawisz, a dron powróci do punktu początkowego. Bez zgubionego drona! Ciesz się maksymalnie 20-minutowym czasem lotu na raz. Opakowanie zawiera 2 baterie modułowe, co wydłuża czas lotu do 40 minut i sprawia, że ​​wymiana jest znacznie łatwiejsza i bezpieczniejsza. Odległość lotu zdalnego sterowania i wysokość lotu to 100M.
 • Kamera 4K UHD ze stabilizacją obrazu: Zoptymalizowana kamera Full HD z uchwytem amortyzującym zapewnia nagrywanie obrazów i filmów o wysokiej rozdzielczości 3840 x 2160 bez wibracji aparatu. Transmisja FPV 2,4 GHz i superszerokokątny obiektyw 110 ° pozwalają zobaczyć słowo pod innym kątem.

Zestawy słuchawkowe VR, uniwersalne gogle wirtualnej rzeczywistości do smartfona, miękkie i wygodne, okulary 3D VR dla dorosłych i dzieci, gry mobilne i filmy 360

185,86  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 4:23 am

Características

 • [Nowo zaktualizowana technologia 3D] – Granie i oglądanie filmów za pomocą zestawów słuchawkowych do rzeczywistości wirtualnej działa najlepiej, gdy oczy są odpowiednio dopasowane do ramki ekranu. Oferując optymalizację HD i obsługę gier 3D, wskoczysz do akcji dzięki grom, filmom i nie tylko!
 • [Bardziej przenośny, wygodniejszy, lżejszy]-Zestaw słuchawkowy VR jest tak lekki, jak jego zwięzły wygląd, bardziej przenośny bez względu na to, czy w domu, czy na zewnątrz. Opaska w kształcie litery T będzie pasować do różnych rozmiarów głowy (zarówno dorosłych, jak i dzieci) i zmniejszy ciśnienie wokół twarzy, regulując sprzączki po obu stronach.
 • [Kompatybilność wszystkich smartfonów]-Okulary VR mogą pasować do większości smartfonów bez zakrzywionych ekranów o rozmiarach ekranu od 4,7 do 6,0 cala.
 • [Antyniebieskie światło, wygodne noszenie] Łatwy w konfiguracji i obsłudze, wystarczy pobrać aplikację VR do telefonu i umieścić telefon w goglach okularów 3D, aby rozpocząć przygodę z VR.
 • [Wybierz dostawę przez Amazon] Dokonałeś doskonałego wyboru, decydując się na nasz produkt. Dbamy o naszych klientów. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych produktów, skontaktuj się z nami natychmiast, a my jesteśmy do Twojej dyspozycji przez 24 godziny.

HBOY Zestawy słuchawkowe VR kompatybilne ze smartfonem 4,7-6", goglami wirtualnej rzeczywistości 3D, prezent dla dzieci i dorosłych, okulary VR do gier 3D i filmów

460,05  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 4:23 am

Características

 • * Idealny prezent dla dzieci i dorosłych: Cała rodzina go pokocha! Fajni dziadkowie mogą kupować i cieszyć się tą niesamowitą technologią ze swoimi wnukami. Łatwy w konfiguracji i obsłudze, wystarczy pobrać aplikację VR na swój telefon i umieścić telefon w zestawie słuchawkowym 3D, aby rozpocząć przygodę VR
 • * Ulepszone wrażenia wizualne: Nasze zestawy słuchawkowe 3D VR oferują regulację FD i OD, aby poszerzyć kąt widzenia i idealnie dopasować odległość ogniskową i jednostronne ustawienie krótkowzroczne w celu zmniejszenia zniekształceń, a także ostre obrazy HD są osiągane przez asferyczną i antyzniekształceniową powierzchnię soczewki.
 • * Wygodny i lekki – w porównaniu do rynku zestawu słuchawkowego 3D VR do telefonu, nasz zestaw słuchawkowy VR zmniejszył się na skutek wymiany komponentów z tworzywa sztucznego i ulepszenia w produkcji, znacznie zmniejsza nacisk dzięki regulowanej konstrukcji paska na głowę, dzięki czemu jest ciasny, ale dość wygodny krój.
 • *Szeroka kompatybilność z telefonami komórkowymi: 3D mobilne zestawy słuchawkowe VR kompatybilne ze smartfonami 4,7-6".
 • * Po sprzedaży - Dziękujemy za zakup naszych regulowanych okularów VR. Jeśli nie jesteś zadowolony z okularów z rzeczywistości, skontaktuj się z nami na czas.

Składany dron GPS z kamerą 4K UHD dla dorosłych, podwójnymi aparatami, 50-krotnym zoomem, wideo w czasie rzeczywistym, kontrolą czujnika grawitacyjnego, kompatybilnością z VR (podwójna bater

540,75  disponible
2 new from 540,75 zł
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 4:23 am

Características

 • Kamera 4K UHD ze stabilizacją obrazu: Zoptymalizowana kamera Full HD z uchwytem amortyzującym zapewnia nagrywanie obrazów i filmów o wysokiej rozdzielczości 3840 x 2160 bez wibracji aparatu. Transmisja FPV 2,4 GHz i superszerokokątny obiektyw 110 ° pozwalają zobaczyć słowo pod innym kątem.
 • Fly FPV (widok z pierwszej osoby) z telefonu + sterowanie czujnikiem: kontroluj kierunek lotu po prostu przechylając telefon. Nagrywaj wideo - Rób zdjęcia - Tryb Waypoint - Zaplanuj trasę lotu w interfejsie aplikacji! 360 DeFlips - Naciśnij jeden przycisk, aby zobaczyć flip! Lot akrobacyjny.
 • Powrót jednym przyciskiem: naciśnij jeden klawisz, a dron powróci do punktu początkowego. Bez zgubionego drona! Ciesz się maksymalnie 20-minutowym czasem lotu na raz. Opakowanie zawiera 2 baterie modułowe, co wydłuża czas lotu do 40 minut i sprawia, że ​​wymiana jest znacznie łatwiejsza i bezpieczniejsza. Odległość lotu zdalnego sterowania i wysokość lotu to 100M.
 • Gest wideo lub tryb zdjęć - gesty rąk: Rób zdjęcia jednym gestem bez skomplikowanej operacji. Tryb Follow Me — w tym trybie dron będzie podążał za akcją, aby uchwycić moment! Zrobić selfie!
 • Podwójny aparat i 50-krotny zoom: dzięki zdalnemu sterowaniu, aby przełączyć się na obiektyw w dolnej części czteroosiowego UAV, przełączanie perspektywy Boga jednym kliknięciem zapewnia więcej wrażeń z perspektywy. Funkcja zoomu 50-krotnego sprawia, że ​​fotografowanie staje się jeszcze doskonalsze.

Dron z kamerą HD 6K dla dorosłych Drony z okularami VR + torba do przechowywania 1000m Odległość zdalnego sterowania Quadcopter (1 * bateria)

2.372,93  disponible
Amazon.pl
as of 3 grudnia, 2022 4:23 am

Características

 • [Wbudowany]: polimer litowy 3.7 V/2000 mAh, czas lotu 20-25 minut. Cztery bezszczotkowe silniki umożliwiają dronowi stabilne latanie z dużą prędkością, trzy rodzaje prędkości lotu, zapewniają różną odporność na wiatr. 120 ujęć szerokokątnych i 90 dekamer, inteligentnie przełączaj tryb zdjęć lub wideo zgodnie z gestami ręki (papier lub nożyczki).
 • [Inteligentny pilot]: inteligentne śledzenie, automatycznie utrzymuje bezpieczną odległość, kamera podąża za ruchem osoby, a następnie obraca się. Start/lądowanie jednym przyciskiem, odległość zdalnego sterowania w promieniu 1 kilometra. Automatyczny wokół punktu lotu, inteligentny system powrotu, w przypadku małej mocy, poza kontrolą można przywołać jednym przyciskiem. Mapa w czasie rzeczywistym, planowanie trasy.
 • [GPS Assisted]: Zapewnia dokładne informacje o pozycjonowaniu drona. Wbudowana funkcja Return-to-Home (RTH) dla bezpieczniejszego lotu, dron automatycznie powróci do domu dokładnie, gdy jego bateria jest słaba lub sygnał jest słaby, gdy wylatuje poza zasięg, nigdy nie martwiąc się o utratę drona.
 • [Składany korpus]: Mała, kompaktowa i niezwykle przenośna konstrukcja sprawia, że ​​można go przenosić w dowolnym miejscu i można je łatwo i szybko uruchomić. Oczywiście posiadanie składanego drona ułatwia podejmowanie ryzyka. Kiedy idziesz odległą ścieżką lub odległą plażą, nagle chcesz uchwycić niesamowite zdjęcia zachodu słońca. Możesz bardzo szybko wyjąć drona ze swojego i nie
 • [Kamera Wi-Fi 6K Full HD 5G]: Regulowana kamera Wi-Fi 6K 5G Kamera HD, szybka transmisja obrazu 5G WiFi bez opóźnień, ciesz się obrazami w czasie rzeczywistym za pośrednictwem aplikacji; Profesjonalna kamera 6K z szerokim kątem 110 ° może regulować 90 °, rejestrując każdą cudowną chwilę. Zawiera okulary VR.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

/* */ Go up

Al continuar utilizando el sitio web, usted acepta el uso de COOKIES, de acuerdo con la configuración actual de su navegador.