adapter bluetooth do telewizora lg

Adapter Bluetooth Audio 5.0, 2 w 1, bezprzewodowy nadajnik, transmiter Bluetooth, adapter z kablem audio 3,5 mm, do odtwarzaczy MP3/MP4, słuchawek, radio samochodowe, TV, PC, laptop, tablet

39,00  disponible
Amazon.pl
as of 11 czerwca, 2024 11:01 pm

Características

 • 【 Bluetooth wszędzie 】 przekształca urządzenie multimedialne w nowy odbiornik / nadajnik Bluetooth 5.0. Ciesz się zabawą bez ograniczeń. Możesz cieszyć się bezprzewodowo muzyką w domu z niską latencją przez słuchawki, głośnik lub radio samochodowe. Odległość transmisji sygnału Bluetooth do 10 m, spełnia potrzeby życia.
 • 【Plug and Play】 Jest bardzo praktyczny, można zmienić tryb nadawania/odbioru za pomocą przycisków funkcyjnych adaptera Bluetooth i adapter USB jest mały, lekki, zajmuje mało miejsca, łatwy do przenoszenia i może być używany zawsze i wszędzie.
 • 【Niskie opóźnienienienie】Niskie opóźnienie podczas strumieniowania w trybie nadajnika. Właściwy dźwięk jest w odpowiednim czasie. Wskazówka: wymagany jest odbiornik Bluetooth o niskiej latencji. Możesz cieszyć się bezprzewodowo muzyką w domu przy niskim poziomie latencji przez słuchawki, głośniki lub radio samochodowe.
 • 【 Kompatybilność 】 Zaktualizowana wersja Bluetooth V5.0, kompatybilna z większą ilością urządzeń. Adapter Bluetooth bezprzewodowy nadajnik, odbiornik USB z kablem 3,5 mm, idealny do komputera, telewizora, laptopa, domowego systemu stereo, słuchawek, smartfonów, odtwarzaczy MP3, przewodowych słuchawek itp.
 • 【Czysty dźwięk】kodek audio aptX zapewnia bogate i głębokie doświadczenie dźwiękowe. Dźwięk w jakości CD bez kompromisów. Wskazówki: nie zaleca się podłączenia elektronicznych instrumentów muzycznych, ponieważ może to prowadzić do opóźnień.

Adapter Bluetooth 5.0, Aicharynic 2 w 1 nadajnik audio, odbiornik Bluetooth, adapter audio, odbiornik z AUX 3,5 mm RCA, bezprzewodowy dźwięk HD, system stereo do telewizora, komputera, słuchawek,

50,35  disponible
Amazon.pl
as of 11 czerwca, 2024 11:01 pm

Características

 • Wzornictwo 2 w 1: dzięki temu bezprzewodowemu adapterowi Bluetooth 5.0 możesz swobodnie i łatwo wysyłać i odbierać wszystkie dane audio. Nadajnik umożliwia telewizorowi, odbiornikowi AV, radiu i innym domowym źródłom audio, strumieniowe przesyłanie muzyki do słuchawek lub głośników Bluetooth; odbiornik umożliwia bezprzewodowe przesyłanie muzyki z telefonu komórkowego/komputera.
 • Plug and Play: nie ma potrzeby uruchamiania i pobierania aplikacji, wystarczy podłączyć odbiornik Bluetooth do portu Aux, włączyć Bluetooth telefonie komórkowym, połączyć i grać. Łatwe do sparowania i kompatybilne z urządzeniami Bluetooth w 99,9%. Wbudowany chip Bluetooth 5.0 jest wyposażony w obwody do redukcji echa AEC i redukcji szumów ANC, dzięki czemu jakość dźwięku jest o wiele czystsza i bardziej realistycz.
 • Wersja Bluetooth 5.0: niskie opóźnienia i bardzo stabilny dajnik / odbiornik Bluetooth wykorzystuje technologię 5.0, zapewnia stabilniejszą, szybszą transmisję, mniejsze zużycie energii i jednocześnie wykazuje doskołą jakość dźwięku. Adapter Bluetooth 5.0 z adapterem audio, szybkość przesyłania danych jest dwukrotnie wyższa niż Bluetooth 4.2 i może być utrzymywa w odległości do 10 metrów (bez barier).
 • Automatyczne połączenie: adapter Bluetooth 5.0 jest wyposażony w funkcję pamięci i automatycznie łączy się z wcześniej sparowanymi urządzeniami po włączeniu, prostszej obsłudze i wygodniejszym połączeniu. Wewnętrz bateria sprawia, że adapter Bluetooth może być używany do 10 godzin.
 • Szeroka kompatybilność: adapter Bluetooth 5.0, kompatybilny z większością smartfonów, idealny do domowych lub samochodowych systemów audio. (Zastosowanie: komputer, telewizor, projektor (tryb dawania)/głośnik, słuchawki (tryb odbioru). Kompatybilny z prawie wszystkimi urządzeniami audio obsługującymi technologię Bluetooth i gniazdami stereo 3,5 mm do systemów Android i i-O-S, smartfonów i tabletów.

UGREEN 5.1 Adapter Bluetooth 2 w 1 gniazdo nadajnika Bluetooth i odbiornik Bluetooth Audio z kablem Aux 1 m do słuchawek telewizor samochodowy TV PC Laptop Tablet głośnik

67,99  disponible
2 new from 56,09 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 11 czerwca, 2024 11:01 pm

Características

 • Nadajnik i odbiornik 2 w 1: Adapter Bluetooth UGREEN 2 w 1 obsługuje zarówno tryb nadajnika, jak i odbiornika.
 • Gniazdo nadajnika Bluetooth: W trybie nadajnika telewizor lub komputer bez Bluetooth można łatwo przekształcić w nadajnik Bluetooth.
 • Audio odbiornika Bluetooth: W trybie odbiornika adapter Bluetooth może pomóc w przesyłaniu muzyki z urządzeń mobilnych do głośników lub domowych systemów stereo bez funkcji Bluetooth.
 • Najnowszy Bluetooth 5.1: Technologia Bluetooth 5.1 może poprawić wydajność dźwięku Bluetooth. Może zapewnić stabilną transmisję dźwięku, mniejsze opóźnienia i lepszą ochronę przed zakłóceniami; odległość transmisji może osiągnąć 10m.
 • Plug and Play: bez uciążliwych ustawień, po prostu podłącz, sparuj i pracuj. Jako gniazdo nadajnika Bluetooth obsługuje połączenie z MP3/MP4, pulpitem, telewizorem, przełącznikiem. Jako odbiornik Bluetooth obsługuje radia samochodowe, wzmacniacze, głośniki i zestawy słuchawkowe.

Nadajnik Bluetooth do telewizora LED LG i słuchawek Bluetooth, głośników i soundbarów.

105,76  disponible
Amazon.pl
as of 11 czerwca, 2024 11:01 pm

Características

 • W pełni przetestowane. Bezproblemowa polityka zwrotów
 • Bluetooth bezprzewodowy
 • Zasięg do 10 m

H10D 3D TV aktywna migawka do Bluetooth S_amsung/S_ony/S_harp/P_anasonic/L_G/T_oshiba TV, możliwość stosowania do telewizorów 3D z Bluetooth BT

160,49  disponible
Amazon.pl
as of 11 czerwca, 2024 11:01 pm

Características

 • H10 3D TV Active Shutter okulary do Bluetooth Samsung / Sony / Sharp / Panasonic / LG / Toshiba TV

Adapter audio YMOO Bluetooth 5.3 do słuchawek/głośników Bluetooth/podróży lotniczych/telewizora/telefonu komórkowego, krótki czas oczekiwania APTX, gniazdo Aux 3,5 mm

172,00  disponible
1 used from 151,57 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 11 czerwca, 2024 11:01 pm

Características

 • 【Bluetooth 5.3 i Qualcomm Core】 Adapter Bluetooth jest wyposażony w chip Bluetooth 5.3 i najnowszy układ kontrolny Qualcomm Core Control. Układ Bluetooth 5.3 jest stabilniejszy i ma wyższą prędkość transmisji niż poprzednia generacja. Tryb TX obsługuje format audio aptX-LL/aptX-HD/aptX/aptX-Adaptive/AAC/MP3/SBC, tryb RX obsługuje format audio aptX-HD/aptX/aptX-Adaptive/AAC/MP3/SBC, przywraca poziom HD z płyty CD jakość dźwięku stereo.
 • 【Odbiornik z nadajnikiem Bluetooth 2 w 1】 W trybie TX nadajnik Bluetooth można podłączyć do urządzeń innych niż Bluetooth, takich jak telewizory lub urządzenia rozrywkowe w samolotach, za pośrednictwem gniazda 3,5 mm, a dźwięk można przesyłać do zestawu słuchawkowego Bluetooth; W trybie RX odbiornik Bluetooth można podłączyć do wejścia przewodowego głośnika/radia samochodowego i odbierać sygnały audio ze smartfona za pośrednictwem Bluetooth.
 • 【Niezwykle małe opóźnienie】 Dzięki technologii dekodowania o niskim opóźnieniu AptX-LL opóźnienie jest mniejsze niż 36 ms. aptX-Adaptive może realizować jakość dźwięku w wysokiej rozdzielczości aptX-HD, biorąc pod uwagę charakterystykę aptX-LL o niskim opóźnieniu. Jeśli urządzenie sparowane z B06T2 nie obsługuje funkcji Aptx-LL, B06T2 nie wyświetli formatu dekodowania Aptx-LL.
 • 【Resetowanie jednym klawiszem】 Nadajnik odbiornika Bluetooth YMOO jest wyposażony w przycisk resetowania. Naciśnij i przytrzymaj przycisk przez 2 sekundy, aby zresetować tryb parowania i wyczyścić całą powiązaną historię. Nigdy nie będziesz musiał się martwić o automatyczne parowanie z urządzeniem historycznym, którego nie pamiętasz.
 • 【Podwójne połączenie】Adapter Bluetooth YMOO aux obsługuje parowanie Bluetooth z 2 słuchawkami bezprzewodowymi w trybie TX i może łączyć dwa telefony komórkowe jednocześnie w trybie RX. Specjalnie skonfigurowaliśmy także adapter jack-jack 3,5 mm, którego można używać w większej liczbie scenariuszy. (Uwaga: tryb Dual aptx-LL Low Latency nie jest obsługiwany w trybie TX.)

ORIA Odbiornik Bluetooth 2 w 1, adapter muzyczny Bluetooth 5.0, odbiornik audio Bluetooth (3,5 mm) do komputera, telewizora, domowego stereo, głośnika, słuchawek (ładowanie typu C)

36,99  disponible
Amazon.pl
as of 11 czerwca, 2024 11:01 pm

Características

 • [Zaktualizowany Bluetooth] – technologia Bluetooth 5.0 adaptera Bluetooth ORIA zapewnia lepsze wrażenia użytkownika podczas transmisji danych i połączenia. W środowisku dostępnym zasięg transmisji Bluetooth może wynosić do 10 metrów.
 • [Łatwa obsługa] – Podłącz odbiornik Bluetooth do portu AUX innych urządzeń, z których chcesz korzystać i możesz słuchać muzyki. Konstrukcja RX/TX umożliwia łatwą zmianę trybu nadajnika/odbiornika. Ponadto adapter AUX Bluetooth został starannie zaprojektowany, aby odtwarzać lub wstrzymywać muzykę za pomocą przycisku wielofunkcyjnego.
 • [Dźwięk Hi-Fi] – ten adapter Bluetooth wykorzystuje technologię redukcji szumów CVC, aby usunąć szumy i poprawić jakość dźwięku. Obsługuje format audio A2DP, AVRCP, HFP, HSP.
 • [Ładowanie i użytkowanie] – odbiornik ORIA Bluetooth może być w pełni naładowany w ciągu 2 godzin i może być również używany podczas ładowania. Ten adapter AUX Bluetooth może odtwarzać muzykę do 6 godzin bez przerwy. Mały i przenośny rozmiar sprawia, że adapter Bluetooth AUX jest bardzo praktyczny i może być używany wszędzie.
 • [Szeroka kompatybilność] – ten adapter audio AUX Bluetooth 5.0 może przekształcić urządzenie nieobsługujące Bluetooth w system łączności bezprzewodowej z funkcją Bluetooth. Jest kompatybilny z samochodowym systemem audio, domowym zestawem stereo, głośnikiem i zestawem słuchawkowym.

UGREEN Nadajnik Bluetooth 5.2 Jack Adapter Bluetooth do Airpods 2 w 1 Odbiornik nadajnika Bluetooth kompatybilny z telewizorem, stereo, samolotem Rozdzielacz audio Bluetooth do telewizora

129,99  disponible
Amazon.pl
as of 11 czerwca, 2024 11:01 pm

Características

 • Niezwykle długa żywotność baterii: nadajnik odbiornika Bluetooth działa przez około 20 godzin w trybie RX i 28 godzin w trybie TX, a pełne naładowanie zajmuje tylko 2 godziny. Możesz więc nadal cieszyć się muzyką bezprzewodowo, kiedy tego potrzebujesz
 • Odbiornik Bluetooth: adapter UGREEN Bluetooth 2 w 1 zapewnia obsługę Bluetooth dla starego systemu stereo itp. Umożliwia bezprzewodowe słuchanie wysokiej jakości muzyki za pośrednictwem systemów stereo lub głośników przewodowych. Uwaga: Połączenia mogą być obsługiwane w trybie RX
 • Nadajnik Bluetooth: Podłącz komputer, telewizor, system rozrywki w samolocie itp. do słuchawek Bluetooth, systemów stereo itp. za pomocą adaptera Bluetooth jack w trybie TX
 • Podwójne parowanie: Możesz podłączyć dwa urządzenia jednocześnie w trybie TX i RX. Pozwala to na oglądanie telewizji z przyjaciółmi lub granie w gry na komputerze bez przeszkadzania innym członkom rodziny
 • Zginana i przenośna konstrukcja: odbiornik i nadajnik Bluetooth UGREEN są małe i łatwe do przenoszenia. Dzięki zginanemu złączu rozdzielacz Bluetooth można podłączyć w niewielkiej przestrzeni za zamontowanym na ścianie telewizorem/głośnikiem, zapewniając więcej opcji łączności

UGREEN Nadajnik Bluetooth 5.0 Odbiornik 2 w 1 z Gniazdem 3,5mm i Wbudowanym Mikrofonem Samochodowym Adapter Bluetooth.

76,78  disponible
2 new from 68,84 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 11 czerwca, 2024 11:01 pm

Características

 • Uniwersalna Kompatybilność: Ten adapter Bluetooth 5.0 może być używany jako odbiornik i nadajnik. Obsługuje analogowe wejście/ wyjście audio 3,5mm, jest kompatybilny z komputerem, telewizorem, dekoderem, słuchawkami, słuchawkami, stereo, wzmacniaczem i głośnikiem itp.
 • Technologia Bluetooth 5.0: Dzięki ulepszonej technologii Bluetooth 5.0 i CSR możesz cieszyć się czystą jakością dźwięku w samochodzie lub w domu. Poznaj swoje codzienne sceny audiowizualne i sportowe, słuchaj piosenek i dzwoń do swoich potrzeb.
 • Podwójne Połączenie: Odbiornik Bluetooth może łączyć jednocześnie dwa urządzenia Bluetooth, szybką reakcję i brak opóźnień w zasięgu 10m. Adapter Bluetooth posiada funkcję pamięci i może łączyć się automatycznie po odłączeniu.
 • Przycisk Wielofunkcyjny: Przycisk wielofunkcyjny złącza Bluetooth umożliwia łatwe odbieranie/rozłączanie/odrzucanie połączeń/zmianę utworów i realizację funkcji głośnomówiącej, aby zapewnić bezpieczeństwo podczas jazdy.
 • Bardzo Długa Bateria: Gniazdo nadajnika Bluetooth zapewnia do 8 godzin ciągłej muzyki lub rozmów, wymaga tylko 90 minut do pełnego naładowania. Pozostały czas pracy baterii jest widoczny na niektórych sparowanych telefonach, aby lepiej zarządzać czasem użytkowania.

UGREEN Bluetooth 5.0 Dongle USB Bluetooth do obsługi komputera Windows 11/10/8.1/7, kompatybilny z kontrolerem PS5/PS4 Pro X Box One S, Słuchawkami, Głośnikiem itp.

41,02  disponible
Amazon.pl
as of 11 czerwca, 2024 11:01 pm

Características

 • Bluetooth 5.0: Ulepszona technologia Bluetooth 5.0 zapewnia szybszą i bardziej stabilną transmisję danych oraz obsługuje odległości transmisji bez barier do 20M.
 • Kompatybilne Urządzenia: Adapter USB Bluetooth 5.0 obsługuje jednoczesne podłączanie wielu urządzeń Bluetooth, kompatybilny z zestawami słuchawkowymi Bluetooth, głośnikami, klawiaturami, myszami, drukarkami, gamepadami PS4/PS5/X Box One S (Hosty nie są obsługiwane) i innymi urządzeniami (Uwaga: uchwyt Xbox nie jest obsługiwany; urządzenia audio można podłączyć tylko jedno na raz).
 • Zgodny System: Adapter Bluetooth 5.0 dodaje funkcję Bluetooth do komputera i laptopa, tylko dla systemu Windows: Windows 11/10/8.1 plug and play, nie ma potrzeby instalowania sterownika; Windows 7 musi ręcznie zainstalować sterownik (Uwaga: Nie jest kompatybilny z systemem macOS i Linux).
 • Łatwy do Przenoszenia:Ten Adapter Bluetooth został zaprojektowany tak, aby był mały i łatwy do przenoszenia. Osłona przeciwpyłowa skutecznie chroni adapter przed kurzem i wilgocią.
 • Metoda Instalacji Sterownika: 1.Podłącz adapter do portu USB urządzenia. 2.Zainstaluj sterownik z płyty CD lub ze strony internetowej UGREEN. 3.Uruchom ponownie komputer.
/* */ Go up

Kontynuując korzystanie z witryny, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.