adapter bluetooth do glosnikow

Aux, ORIA odbiornik Bluetooth 5.0 Bluetooth, adapter 2 w 1, odpowiedni dla samochodów, głośników, systemów stereo i słuchawek, zestaw głośnomówiący, ładowanie USB

39,99  disponible
2 new from 39,99 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 21 kwietnia, 2024 12:57 pm

Características

 • 【Bluetooth 5.0】 Najnowsza technologia Bluetooth 5.0 zapewnia szybszą transmisję danych i bardziej stabilne połączenie. Odległość transmisji sięga do 33 stóp (10 metrów). Podczas jazdy możesz cieszyć się przyjemnym otoczeniem muzycznym.
 • Długa żywotność baterii – pełne ładowanie zajmuje 2 godziny. Ten adapter Bluetooth 5.0 może obsługiwać 6 godzin ciągłego użytkowania podczas odtwarzania muzyki po pełnym ładowaniu, a czas czuwania wynosi 60 dni. Moż go również używać podczas ładowania. Podto mały przenośny rozmiar adaptera Bluetooth Aux jest bardzo wygodny w użyciu w samochodzie lub do noszenia go ze sobą.
 • 【Bezstratny dźwięk Hi-Fi – odbiornik dajnika Bluetooth 5.0 wykorzystuje technologię redukcji szumów HVAC, aby usunąć hałas i zapewnić wyraźniejszą jakość dźwięku. Obsługuje format A2DP, AVRCP, HFP, HSP.
 • Łatwy w użyciu – wystarczy podłączyć odbiornik Bluetooth do portu AUX innych urządzeń, a także odbierać połączenia lub słuchać muzyki przez połączenie Bluetooth. Zaprojektowany z przełącznikiem RX / TX, moż dowolnie zmieniać tryb transmisji/odbioru. Podto jest starannie zaprojektowany do odpowiedzi / rozłączania/odrzucenia połączenia/gry lub przerwy muzycznej za pomocą wielofunkcyjnego przycisku, aby zachować bezpieczeństwo podczas jazdy.
 • 【Szeroka kompatybilność】Ten adapter AUX Bluetooth 5.0 może przekształcić urządzenie inne niż Bluetooth system wyposażony w Bluetooth do połączenia bezprzewodowego. Jest kompatybilny z samochodowym systemem audio, stereo, głośnikiem i słuchawkami. Skontaktuj się z mi, jeśli jakikolwiek problem z przedmiotem i serwisem, zrobimy co w szej mocy, aby rozwiązać problem.

Beedove Transmiter Bluetooth, 3 w 1, Bluetooth 5.0, nadajnik odbiornika, transmiter FM z kablem RCA/AUX, bezprzewodowy adapter audio do systemu stereo/TV/PC, słuchawek, głośników

91,89  disponible
Amazon.pl
as of 21 kwietnia, 2024 12:57 pm

Características

 • [Adapter Bluetooth 3 w 1] Nasz transmiter Bluetooth może dodać funkcję Bluetooth do starego zestawu stereo, urządzenia domowego i samochodu, aby cieszyć się bezprzewodową zabawą. Nadajnik Bluetooth (TX), odbiornik Bluetooth (RX), nadajnik FM (FM) działają trzy cale One, obsługuje AUX, RCA, włókno szklane, koncentryczne i inne typy interfejsów, kompatybilny z większością urządzeń dostępnych na rynku.
 • [Technologia Bluetooth 5.0] Adapter AUX Bluetooth wykorzystuje wersję Bluetooth 5.0 + EDR ze zintegrowaną anteną ceramiczną i wzmacniaczem sygnału, który zapewnia stabilną transmisję bez opóźnień w odległości 10 metrów. Chcesz cieszyć się pokazem i jednocześnie trenować? Nadajnik Bluetooth spełni Twoje potrzeby. Posiada również funkcję pamięci, rozdzielacz Bluetooth może automatycznie przywrócić tryb / sygnał / piosenkę przed wyłączeniem.
 • [Wygodna obsługa] Dzięki lampce do oddychania i wyświetlaczowi LED można wyraźnie rozpoznać aktualny tryb odbiornika Bluetooth, dzięki czemu obsługa nie jest już ślepa. Obsługuje podwójne sterowanie przyciskami ciała i pilotem zdalnego sterowania. Dzięki nowej funkcji NFC urządzenia obsługujące technologię NFC mogą znajdować się w pobliżu odbiornika Bluetooth i połączyć się z adapterem audio Bluetooth za pomocą okienka, ręczne parowanie nie jest konieczne.
 • Wbudowany mikrofon i akumulator 500 mAh] Adapter Bluetooth jest wyposażony w wbudowany mikrofon o wysokiej rozdzielczości. Jeśli podczas podłączania telefonu komórkowego nadejdzie połączenie, automatycznie przełącza się w tryb połączenia i możesz odbierać/odrzucać/odkładać operacje bezpośrednio na adapterze Bluetooth. Posiada również wbudowany akumulator litowy 500 mAh o żywotności 8-10 godzin; obsługuje jednoczesne ładowanie i użytkowanie, a akumulator można w pełni naładować w ciągu około 1 godziny.
 • Typ interfejsu i przemyślana obsługa - transmiter Bluetooth jest wyposażony w interfejsy wejściowe AUX, RCA, światłowodowe i koncentryczne oraz interfejsy wyjściowe AUX i RCA, obsługuje korzystanie z kart pamięci TF i dysków U do odtwarzania zapisanych utworów. Zestaw zawiera adapter Bluetooth, 1 x kabel audio, 1 x kabel RCA, 1 x kabel do ładowania, 1 x instrukcja obsługi (może nie być dostępna w języku polskim). Udzielamy rocznej gwarancji. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami za pośrednictwem wiadomości Amazon.

Rolgno Bluetooth 5.3 Adapter samochodowy, [Podłącz i używaj] Odbiornik Bluetooth 3,5 mm Jack Zestaw głośnomówiący Bluetooth, wbudowany mikrofon Hi-FI do stereo/głośników/przewodowych słuchawek

76,99  disponible
Amazon.pl
as of 21 kwietnia, 2024 12:57 pm

Características

 • [Podłącz i używaj] Wystarczy podłączyć adapter jack Bluetooth do gniazda 3,5 mm AUX i zasilać go przez USB. Dzięki tej specjalnej konstrukcji automatycznie włącza się po uruchomieniu samochodu, dzięki czemu nie musisz się już martwić o żywotność baterii. Kolejną niespodzianką jest to, że automatycznie podłączy poprzednio sparowane urządzenie po włączeniu zasilania za pomocą funkcji pamięci.
 • [Technologia Bluetooth 5.3] Samochodowy jack Bluetooth wykorzystuje najnowszą technologię Bluetooth 5.3, która zapewnia bardziej stabilne połączenie, mniejsze opóźnienia i większą redukcję szumów, umożliwiając stabilne połączenie z prędkością 10 m bez opóźnień. Ciesz się wysoką jakością dźwięku nawet w strefach o dużych zakłóceniach sygnału z większymi osiągnięciami technicznymi.
 • [Muzyka Hi-Fi i Krystalicznie czyste połączenia] Nasz jack Bluetooth wykorzystuje profesjonalny chip dekodera audio HD, dzięki czemu możesz cieszyć się wysokiej jakości przesyłaniem strumieniowym muzyki. Technologia tłumienia szumów CVC8.0 pomaga usunąć echo i blokować inwazyjny hałas z tła, zapewniając komfortowe wrażenia podczas rozmów z najwyższą przejrzystością.
 • [Rozmowy w trybie głośnomówiącym i asystent głosowy] Dzięki wysokiej jakości wbudowanemu mikrofonowi, nasze gniazdo samochodowe Bluetooth umożliwia prowadzenie rozmów głośnomówiących (przycisk MFB do odbierania/rozłączania/odrzucania/ponownego wybierania), zapewniając bezpieczniejszą jazdę bez rozpraszania uwagi. Aktywuje również asystenta głosowego, możesz aktywować tę funkcję, naciskając przycisk MFB przez 2 sekundy.
 • [Szeroka kompatybilność] Wyposażony w kabel AUX 3,5 mm, nasz odbiornik Bluetooth jack nadaje się nie tylko do samochodowych systemów stereo, ale także do przewodowych słuchawek, głośników bibliotecznych, wzmacniaczy AUX i innych. W przypadku połączenia Bluetooth można go podłączyć do smartfona, tabletu, laptopa i dowolnego urządzenia obsługującego Bluetooth.

UGREEN 5.1 Adapter Bluetooth 2 w 1 gniazdo nadajnika Bluetooth i odbiornik Bluetooth Audio z kablem Aux 1 m do słuchawek telewizor samochodowy TV PC Laptop Tablet głośnik

67,99  disponible
2 new from 63,99 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 21 kwietnia, 2024 12:57 pm

Características

 • Nadajnik i odbiornik 2 w 1: Adapter Bluetooth UGREEN 2 w 1 obsługuje zarówno tryb nadajnika, jak i odbiornika.
 • Gniazdo nadajnika Bluetooth: W trybie nadajnika telewizor lub komputer bez Bluetooth można łatwo przekształcić w nadajnik Bluetooth.
 • Audio odbiornika Bluetooth: W trybie odbiornika adapter Bluetooth może pomóc w przesyłaniu muzyki z urządzeń mobilnych do głośników lub domowych systemów stereo bez funkcji Bluetooth.
 • Najnowszy Bluetooth 5.1: Technologia Bluetooth 5.1 może poprawić wydajność dźwięku Bluetooth. Może zapewnić stabilną transmisję dźwięku, mniejsze opóźnienia i lepszą ochronę przed zakłóceniami; odległość transmisji może osiągnąć 10m.
 • Plug and Play: bez uciążliwych ustawień, po prostu podłącz, sparuj i pracuj. Jako gniazdo nadajnika Bluetooth obsługuje połączenie z MP3/MP4, pulpitem, telewizorem, przełącznikiem. Jako odbiornik Bluetooth obsługuje radia samochodowe, wzmacniacze, głośniki i zestawy słuchawkowe.

UGREEN Adapter audio Bluetooth 5.1 aptx HD do bezprzewodowego odbiornika stereo o niskim opóźnieniu z gniazdem Jack, podwójne parowanie z telefonem komórkowym, odbiornik HiFi Bluetooth do głośników

119,99  disponible
Amazon.pl
as of 21 kwietnia, 2024 12:57 pm

Características

 • Obsługa aptx HD: Adapter Bluetooth jack obsługuje aptx HD i aptX Low Latency, aby zapewnić niezakłócony dźwięk Bluetooth o wysokiej rozdzielczości do głośników lub systemu stereo, a także obsługuje transmisję danych audio LPCM 48 kHz / 24 bity
 • Podwójna łączność: odbiornik Bluetooth może sparować dwa urządzenia Bluetooth jednocześnie. Dzięki wyjściom AUX 3,5 mm i RCA można go podłączyć do dowolnego systemu stereo, głośników itp. z wejściem AUX 3,5 mm lub RCA. Dzięki temu możesz cieszyć się muzyką w dowolnym miejscu i czasie
 • Połączenie bezprzewodowe: Odbiornik Bluetooth Audio Reciever może dodać funkcjonalność Bluetooth do starego systemu stereo, wzmacniacza nie obsługującego Bluetooth, cieszyć się bezprzewodową muzyką bez kłopotów z innymi przewodami lub kablami. Uwaga: Jest to tylko odbiornik Bluetooth, a nie nadajnik
 • Z modułem izolacji zasilania: Izolowane zasilanie adaptera Bluetooth zapewnia większe bezpieczeństwo, wydłuża żywotność urządzenia i poprawia zdolność przeciwzakłóceniową, zapewniając lepsze wrażenia muzyczne
 • Akcesoria do produktu: Adapter Bluetooth UGREEN zawiera kabel audio 3,5 mm i kabel ładujący USB C, aby lepiej zaspokoić potrzeby większości aplikacji. Uwaga: produkt nie zawiera baterii

Logitech 980-000912 Adapter Bluetooth, Czarny, 5,71 x 5,08 x 2,23 cm

143,11  disponible
7 new from 143,11 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 21 kwietnia, 2024 12:57 pm

Características

 • Dodaj interfejs Bluetooth do swoich głośników i ciesz się bezprzewodowym systemem audio
 • Wielopunktowa łączność Bluetooth umożliwia sparowanie dwóch urządzeń jednocześnie i przesyłanie dźwięku z zasięgiem do 15 metrów
 • Adapter jest kompatybilny z większością zasilanych głośników ze standardowymi złączami RCA lub 3,5 mm
 • Adapter Bluetooth Speaker Adapter zapewnia doskonałą jakość dźwięku dzięki strojeniu w laboratoriach firmy Logitech

Bezprzewodowy adapter audio Avantree C81 Bluetooth USB-C do podłączenia słuchawek i głośników do PS4/5, Switcha i komputera PC/MAC, obsługuje aptX Low Latency, Plug & Play, Mini Micro w zestawie

129,00  disponible
Amazon.pl
as of 21 kwietnia, 2024 12:57 pm

Características

 • [BEZPROBLEMOWA KONFIGURACJA]: Uzyskaj bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe dźwięku przez Bluetooth w mgnieniu oka dzięki C81. Wystarczy podłączyć urządzenie do portu USB-C, przełączyć słuchawki lub głośniki w tryb parowania i urządzenie będzie gotowe do automatycznego nawiązania połączenia. Nie jest wymagana instalacja sterowników ani oprogramowania!
 • [Szeroka kompatybilność]: Adapter C81 został zaprojektowany do współpracy z szeroką gamą urządzeń i umożliwia łatwą obsługę Bluetooth wcześniej nieobsługiwanych urządzeń. Z łatwością przesyłaj strumieniowo dźwięk z konsoli PS5 bezprzewodowo przez USB-C, Switch lub komputer/laptop do słuchawek lub głośników Bluetooth. Dodatkowo w zestawie znajduje się kabel konwertujący, dzięki któremu urządzenia posiadające tylko jeden port USB-A posiadają tę samą funkcjonalność.
 • [Wysoka jakość dźwięku]: C81 obsługuje bezproblemowy bezprzewodowy czat głosowy za pośrednictwem dołączonego mikrofonu, który można podłączyć do kontrolera. Oprócz rozmawiania podczas gry, możesz jednocześnie słuchać muzyki w tle w formacie stereo. Nie ma ograniczeń co do jakości dźwięku.
 • [Wyeliminuj opóźnienie dźwięku]: To naprawdę frustrujące, gdy dźwięk nie jest zsynchronizowany z grą lub filmem. Możesz wyeliminować problem za pomocą C81, który posiada certyfikat aptX Low Latency. Opóźnienie jest zmniejszone do mniej niż 40 ms, 5 razy krótsze niż w przypadku standardowego Bluetooth i praktycznie niezauważalne. Teraz możesz cieszyć się grami lub oglądać filmy dzięki synchronizacji dźwięku w czasie rzeczywistym.
 • [Rozszerzony zasięg]: Avantree C81 wykorzystuje Bluetooth v5.0, zapewniając stabilne i niezawodne połączenie do 30 m. Chcesz odejść od ekranu? Bez problemu. Spaceruj bez przerywania połączenia audio. Na rzeczywisty zasięg mogą mieć wpływ przeszkody fizyczne.

Samochodowy adapter Bluetooth Aux, odbiornik 5.1 Bluetooth z mikrofonem, bezprzewodowy samochodowy adapter Bluetooth Aux do muzyki i zestawu głośnomówiącego, samochodowy adapter Bloodoth do domowego zestawu stereo, słuchawek, głośników itp.

67,01  disponible
3 used from 32,25 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 21 kwietnia, 2024 12:57 pm

Características

 • 【Bardziej doskonała technologia Bluetooth 5.1 - kompatybilna z niższymi wersjami, takimi jak Bluetooth 5.0】 W porównaniu z niższymi wersjami technologii Bluetooth, Bluetooth 5.1 tego adaptera Bluetooth Aux przesyła dane stabilniej i szybciej. Możesz cieszyć się wysokiej jakości muzyką w samochodzie oraz uzyskać płynne i wolne od opóźnień połączenia i nawigację. Odległość transmisji danych może wynosić maksymalnie 15m.
 • 【Wyraźne rozmowy w trybie głośnomówiącym - bezpieczniejsza jazda】 Adapter Bluetooth SOOMFON Aux ma wbudowane mikrofony o wysokiej wydajności z technologią redukcji szumów CVC. Możesz wygodnie i wyraźnie dzwonić bez trzymania telefonu komórkowego podczas jazdy, dzięki czemu jazda jest bezpieczniejsza.
 • 【Możliwość jednoczesnego połączenia z 2 urządzeniami】 Samochodowy adapter bluetooth umożliwia jednoczesne podłączenie dwóch urządzeń do systemu audio, dzięki czemu wygodniej jest dzielić się muzyką z kochankiem, rodziną i przyjaciółmi. Podwójne połączenie pozwala również słyszeć połączenia przychodzące, gdy ktoś inny odtwarza głośną muzykę przez samochodowy system audio, dzięki czemu nie przegapisz ważnych połączeń.
 • 【Bez baterii bezpośrednie zasilanie i przedłużany kabel oraz korpus ze stopu cynku】 Podłącz i odtwarzaj i ładuj bezpośrednio przez porty USB podczas podłączania do samochodowego/domowego zestawu stereo, przedłużalny kabel audio o długości do 1.7 metra, aby zapewnić wystarczająco dużo miejsca do rozciągnięcia. Jednocześnie materiał gniazda odbiornika Bluetooth to stop cynku z lepszym efektem rozpraszania ciepła, więc nie musisz się w ogóle martwić o przegrzanie.
 • 【Obudź swoje stare urządzenie!】 Adapter Bluetooth SOOMFON Aux to idealne rozwiązanie, aby zmienić starsze urządzenie stereo w bezprzewodowe urządzenie do przesyłania strumieniowego, takie jak zestaw stereo. B. Twoje stare samochodowe/domowe stereo, głośniki, wzmacniacz, przewodowe słuchawki. Teraz użyj adaptera Bloodoth Adapter Aux, aby Twoje stare urządzenie odtwarzało znajomą melodię!

MAEDHAWK Odbiornik Samochodowy Bluetooth 5.2, Adapter Bluetooth Aux Wbudowany Mikrofon, Bezprzewodowy Samochodowy Zestaw Audio A2DP Jack 3.5 mm Odpowiedni do Domowych Głośników Stereofonicznych

159,99  disponible
Amazon.pl
as of 21 kwietnia, 2024 12:57 pm

Características

 • ☃【Adapter Bluetooth 5.2 Aux】Ten bezprzewodowy odbiornik Bluetooth z układem 5.2 może uaktualnić stary domowy sprzęt audio, głośniki lub stary samochód do trybu Bluetooth, zapewniając szybszą i bardziej stabilną bezprzewodową transmisję Bluetooth. Pozwól pozbyć się kłopotów splątanych nitek.
 • ☃【Obrotowe Gniazdo】Adapter samochodowy aux Bluetooth ma obrotowe o 180 ° gniazdo 3.5 mm Bluetooth. Kompaktowa i lekka konstrukcja nie tylko ułatwia swobodne użytkowanie, ale także zapewnia satysfakcję z wyboru najlepszej lokalizacji dla swojego samochodu lub innego sprzętu. Słuchaj ulubionej muzyki. Patent#007379615-0001
 • ☃【Łatwy w użyciu i długi Czas Pracy na Baterii】Ten bezprzewodowy adapter Bluetooth Audio aux ma wyraźne oznaczenia i przyciski regulacji funkcji. Wystarczy sparować telefon i podłączyć go do portu pomocniczego urządzenia. Czas pracy do 8-9 godzin, wyposażony w linię szybkiego ładowania USB-C, można go w pełni naładować w około 2-2.5 godziny, a także można go ładować podczas pracy.
 • ☃【Podwójne łącze】Adapter Bluetooth Audio Devices for Car umożliwia swobodne przełączanie między 2 telefonami komórkowymi, kompatybilnymi z większością gniazd bluetooth, głośnikami, przewodowymi słuchawkami i innymi urządzeniami Bluetooth większości smartfonów, co pozwala cieszyć się bezprzewodową zabawą.
 • ☃【Rozmowy w Trybie Głośnomówiącym】Odbiornik Bluetooth do samochodowego aux ma wbudowany mikrofon do odbierania połączeń, a bezprzewodowy adapter audio ma regulację głośności i przyciski wielofunkcyjne, aby uwolnić ręce i zapewnić bezpieczeństwo jazdy

Adapter Hideez USB Bluetooth do komputerów PC, macOS, Linux, ChromeOS, Raspberry Pi — klucz sprzętowy Bluetooth EDR o niskim zużyciu energii i dużym zasięgu do myszy, klawiatury, słuchawek, głośników

60,00  disponible
Amazon.pl
as of 21 kwietnia, 2024 12:57 pm

Características

 • ULTRA PRZENOŚNY - Zabierz ten mały, lekki adapter USB Bluetooth ze sobą, gdziekolwiek jesteś - jest idealny w podróży i można go podłączyć do dowolnego portu USB, aby dodać funkcje bezprzewodowe do swoich urządzeń.
 • NISKIE ENERGIE — kup adapter EDR Bluetooth, który oszczędza energię i zapewnia dłuższą żywotność baterii dzięki technologii niskiego zużycia energii (BLE 4.0).
 • KOMPAKTOWA KONSTRUKCJA - Ten adapter Bluetooth wygodnie mieści się w każdym porcie USB. Wystarczająco mały, aby zabrać go ze sobą, idealnie nadaje się do podłączania urządzeń peryferyjnych.
 • DŁUGI ZASIĘG - ciesz się odległością do 20 m / 65 stóp bez barier, idealną do wszystkich potrzeb związanych z połączeniem Bluetooth. (Upewnij się, że Twoje urządzenia obsługują ten zasięg!)
 • DZIAŁA Z większością głośników, klawiatur, myszy, drukarek i kontrolerów do gier Ciesz się bezproblemowymi połączeniami dzięki adapterowi Hideez USB Bluetooth. Kompatybilny z macOS, Windows, Linux, ChromeOS i Raspberry Pi. Koniec z kablami, tylko plug-and-play.
/* */ Go up