adapter bluetooth do glosnikow

EasyULT Adapter Bluetooth 5.0 USB Dongle do PC, nadajnik Bluetooth 3 w 1, bezprzewodowy adapter audio 3,5 mm, do telewizora, domowego stereo, słuchawek, głośników, smartfonów, myszy, klawiatury, czarny

46,55  disponible
Amazon.pl
as of 26 listopada, 2022 7:41 pm

Características

 • Nadajnik i odbiornik: Adapter Bluetooth 3 w 1, dostępne są 2 tryby (TX i RX), może być nadajnikiem, a także odbiornikiem. Tryb TX (światło czerwone) służy do nadajnika, a RX (niebieskie światło) jest dla odbiornika. może przekształcić komputer stacjonarny lub laptop w funkcję Bluetooth. Nazwa parowania (tryb odbiornika): ZF-360
 • Uwaga: Przed użyciem należy przytrzymać przełącznik środkowy, aby włączyć zasilanie. W trybie odbioru można regulować głośność oraz zmieniać w górę i w dół. Naciśnij klawisze funkcyjne z lewej / prawej strony, aby ustawić głośność i krótkie naciśnięcie, aby ustawić ścieżki w górę i w dół. Środkowym przyciskiem jest przycisk pauzy.
 • Adapter Bluetooth 5.0 – klucz Bluetooth jest stabilniejszy i szybszy. Zazwyczaj nie występuje zakłócenia sygnału w odległości 10 metrów. wysokiej jakości muzyka stereo i praktyczność. Bądź wolny i ciesz się bezprzewodowym otoczeniem dzięki temu adapterowi Bluetooth 3 w 1. Dzięki temu możesz cieszyć się wysokiej jakości muzyką bezprzewodowo lub słuchać późnych programów bez przeszkadzania swoim bliskim podczas snu.
 • Nie wymaga sterownika: jest wyposażony w kabel audio AUX 3,5 mm, kompatybilny z telewizorami, głośnikami, tabletami, komputerem PC, telefonem, słuchawkami i innymi urządzeniami audio bluetooth (Aux) 3,5 mm. Umożliwia odtwarzanie muzyki przez AUX, interfejs USB bez funkcji Bluetooth
 • Z kablem do ładowania USB: Wbudowana bateria, pojemność baterii litowej 300 mAh, zrównoważone odtwarzanie przez 10 godzin; [Opakowanie zawiera: 1 x adapter Bluetooth PC; 1 x kabel audio 3,5 mm 50 cm; 1 x kabel do ładowania USB, 1 x instrukcja obsługi w języku angielskim.]

Adapter Bluetooth, adapter NFC-BT, stereo, bezprzewodowy Bluetooth V5.0, system strumieniowy NFC, odbiornik nadajnika do głośników samochodowych

45,99  disponible
Amazon.pl
as of 26 listopada, 2022 7:41 pm

Características

 • Adapter Bluetooth Audio. Tryb nadajnika: aktywuj telewizor nieobsługujący Bluetooth, PC, Bluetooth i upewnij się, że Twoje urządzenia nawiązują połączenie z słuchawkami lub głośnikami Bluetooth. Tryb odbioru: idealny do streamingu dźwięku w domu / w samochodzie. Można podłączyć 2 urządzenia jednocześnie.
 • Aktywacja NFC – wbudowany chip NFC, obsługa połączenia Bluetooth NFC. Przesuń telefon komórkowy NFC w pobliżu obszaru wykrywania urządzenia bez ręcznego włączania Bluetooth. Wystarczy połączyć się z telefonem NFC
 • Pug and Play – nie wymaga sterowników, łatwa obsługa. Naciśnij i przytrzymaj przycisk, aby przełączyć tryb nadajnika/odbioru.
 • Ciesz się bezprzewodowym dźwiękiem – ciesz się bogatym i głębokim dźwiękiem. Ten adapter audio Bluetooth oferuje nowe i wspaniałe wrażenia dźwiękowe w domu / samochodzie.
 • Bluetooth V5.0 – dzięki trwałej wersji Bluetooth V5.0 nasz bezprzewodowy adapter audio umożliwia stabilne połączenie i niewielkie opóźnienia z urządzeniami oraz osiąga zasięg do 10 m.

Nadajnik Bluetooth 2 w 1, mini nadajnik bezprzewodowy, nadajnik Bluetooth 5.0 i odbiornik do słuchawek, głośników, radia, samochodu, TV, PC, laptopa, tabletu, MP3/MP4

45,00  disponible
Amazon.pl
as of 26 listopada, 2022 7:41 pm

Características

 • 【 Bluetooth wszędzie 】 Zmień telewizor bez Bluetooth, PC, odtwarzacz CD, iPod, laptop, tablet, MP3/MP4 (w zestawie, ale nie ograniczone) w adapter Bluetooth z gniazdem wejściowym 3,5 mm. Jako odbiornik audio Bluetooth (tryb RX) idealnie nadaje się do strumieniowego przesyłania muzyki w domu lub w samochodzie. Ciesz się dźwiękiem podobnym do Hi-Fi CD.
 • 【Plug and Play】Bardzo praktyczna, zmiana trybu wysyłania/odbioru za pomocą przycisków funkcyjnych adaptera USB Bluetooth, a adapter Bluetooth USB jest mały, lekki, zajmuje mało miejsca, łatwy do przenoszenia i może być używany w każdej chwili i wszędzie.
 • 【Konstrukcja 2 w 1】 Nadajnik Bluetooth Audio 5.0 łączy w sobie nadajnik i odbiornik audio Bluetooth w jednym z gniazdem AUX 3,5 mm. Bluetooth 5.0 importowany. Połączenie Bluetooth jest stabilniejsze, a zasięg radiowy wynosi ponad 30 metrów. Łatwa do sparowania i kompatybilna z urządzeniami Bluetooth 99,9%.
 • 【Niskie opóźnienie】 Nasz transmiter Bluetooth obsługuje niskie opóźnienia, niskie opóźnienia dla dźwięku stereo o wysokiej wierności odtwarzania i strumieniowe przesyłanie treści w trybie nadawania. Ciesz się bezprzewodową jakością dźwięku za pomocą zestawu stereo lub głośnika przewodowego. W przypadku stosowania jako odbiornik, może pracować do 8 godzin, a jako nadajnik do 6 godzin.
 • Zakres dostawy: 1 x nadajnik/odbiornik Bluetooth 5.0, 1 x kabel audio 3,5 mm, 1 x instrukcja obsługi (może nie być dostępna w języku polskim), 1 x kabel USB do ładowania. Marka ANKM zapewnia swoim klientom zawsze najlepszą obsługę. Jeśli masz problem z naszym nadajnikiem i odbiornikiem Bluetooth 5.0, skontaktuj się z nami. Rozwiążemy problem w ciągu 24 godzin.

Avantree Leaf Class 1 dalekiego zasięgu USB Bluetooth adapter nadajnika audio do komputera laptopa Mac PS4 PS5 Linux, klucz audio USB tylko do głośników, Plug and Play, aptX niskie opóźnienie

139,00  disponible
2 new from 139,00 zł
Envío gratuito
Amazon.pl
as of 26 listopada, 2022 7:41 pm

Características

 • [BLUETOOTH STREAMING] Dodaj urządzenie dźwiękowe Bluetooth do komputera, laptopa, Maca, PS4. Włącz strumieniowe przesyłanie dźwięku do ulubionych głośników lub słuchawek. (Uwagi: 1. Tylko do audio, nie dla myszy, klawiatur lub kontrolerów gier. 2. Połączenie Bluetooth odbywa się za pośrednictwem Leaf działającego jako karta dźwiękowa, a nie komputera)
 • MARZENIE DLA GRACZY: Liść pozwala na jednoczesną muzykę i głos podczas gry w połączeniu z parą słuchawek Avantree włączonych w technologię FastStream. np. Avantree DG59 zestaw ANC031, ANC032 lub HS063.
 • [Długi zasięg] Dzięki technologii Bluetooth klasy I, Leaf przesyła sygnały audio do 20 m bez żadnych zakłóceń.
 • [Plug & Play] Nie jesteś ćpunem technologicznym? Nie ma problemu! Dzięki naszemu nadajnikowi Bluetooth nie ma potrzeby pobierania sterownika. Wystarczy podłączyć nadajnik i włączyć urządzenie łączące, aby zapewnić doskonałe wrażenia dźwiękowe.
 • [Koniec z opóźnienieniem] Dzięki technologii aptX Low Latency, liść pozwala zmniejszyć opóźnienie Bluetooth - zapewniając wysokiej jakości dźwięk w doskonałej synchronizacji. Idealnie nadaje się do oglądania filmów, liść dobrze komponuje się z Avantree Audition Pro, Roxa Plus lub Clipper Pro.

Odbiornik Bluetooth 5.0 – Cenawin Bluetooth Audio Adapter do systemu strumieniowego przesyłania muzyki, RCA Aux 3,5 mm bezprzewodowy adapter audio do smartfonów, telewizorów, komputerów, samochodów, głośników, kart TF

71,99  disponible
Amazon.pl
as of 26 listopada, 2022 7:41 pm

Características

 • Bezprzewodowy adapter audio: dzięki temu bezprzewodowemu odbiornikowi audio możesz bezprzewodowo przesyłać swoją ulubioną muzykę ze smartfonów, tabletów i laptopów do przewodowych głośników, radia samochodowego i słuchawek. Odbiornik Bluetooth Cenawin do wieży stereo jest idealny, aby wyposażyć wszystkie Twoje przewodowe głośniki i stare wieże stereo w głośnik z funkcją Bluetooth.
 • Odbiornik audio Bluetooth 5.0: dzięki najnowszej technologii Bluetooth 5.0 ten odbiornik audio Bluetooth zapewnia szybszą transmisję i mniejszą latencję, eliminuje opóźnienia audio Bluetooth i zapewnia doskonałą jakość dźwięku dla starych analogowych wzmacniaczy, domowych systemów audio i pojazdów. Jest wyposażony w wydajne bezprzewodowe funkcje strumieniowe audio, dzięki czemu możesz cieszyć się bezprzewodową muzyką zawsze i wszędzie.
 • Odbiornik Bluetooth z wielofunkcyjnym koderem: enkoder tego bezprzewodowego adaptera Bluetooth może być używany do zatrzymywania lub odtwarzania muzyki, odtwarzania poprzedniej lub następnej muzyki oraz sterowania głośnością muzyki. Wszystko w jednym, dzięki czemu możesz łatwo sterować muzyką bezpośrednio na adapterze Bluetooth, zamiast bezpośrednio na smartfonie lub innym źródle audio.
 • Efekt przestrzenny HiFi i 3D: naciśnij przycisk "3D", aby włączyć i wyłączyć tryb przestrzenny 3D. Możesz cieszyć się efektem dźwięku przestrzennego o wysokiej wierności odtwarzania z normalnego źródła dźwięku. Przycisk "3D" może być również używany do przełączania trybu bezprzewodowego i trybu karty TF. Ten adapter audio Bluetooth zapewnia wspaniałe wrażenia dźwiękowe w Twoim domu/pojeździe.
 • Plug and Play: łatwa konfiguracja i połączenie z Bluetooth, może automatycznie ponownie połączyć się z wcześniej sparowanymi urządzeniami. Użyj kabla typu C, aby połączyć się z pobliżonymi urządzeniami USB, aby zasilić ten adapter Bluetooth. Dzięki dołączonemu kablowi AUX 3,5 mm i kablowi cinch ten adapter audio może być używany do wieży stereo, głośników. Można włożyć kartę TF (≤ 64 g), aby bezpośrednio odtwarzać muzykę z karty TF.

Samochodowy adapter Bluetooth Aux, odbiornik 5.1 Bluetooth z mikrofonem, bezprzewodowy samochodowy adapter Bluetooth Aux do muzyki i zestawu głośnomówiącego, samochodowy adapter Bloodoth do domowego zestawu stereo, słuchawek, głośników itp.

70,23  disponible
Amazon.pl
as of 26 listopada, 2022 7:41 pm

Características

 • 【Bardziej doskonała technologia Bluetooth 5.1 - kompatybilna z niższymi wersjami, takimi jak Bluetooth 5.0】 W porównaniu z niższymi wersjami technologii Bluetooth, Bluetooth 5.1 tego adaptera Bluetooth Aux przesyła dane stabilniej i szybciej. Możesz cieszyć się wysokiej jakości muzyką w samochodzie oraz uzyskać płynne i wolne od opóźnień połączenia i nawigację. Odległość transmisji danych może wynosić maksymalnie 15m.
 • 【Wyraźne rozmowy w trybie głośnomówiącym - bezpieczniejsza jazda】 Adapter Bluetooth SOOMFON Aux ma wbudowane mikrofony o wysokiej wydajności z technologią redukcji szumów CVC. Możesz wygodnie i wyraźnie dzwonić bez trzymania telefonu komórkowego podczas jazdy, dzięki czemu jazda jest bezpieczniejsza.
 • 【Możliwość jednoczesnego połączenia z 2 urządzeniami】 Samochodowy adapter bluetooth umożliwia jednoczesne podłączenie dwóch urządzeń do systemu audio, dzięki czemu wygodniej jest dzielić się muzyką z kochankiem, rodziną i przyjaciółmi. Podwójne połączenie pozwala również słyszeć połączenia przychodzące, gdy ktoś inny odtwarza głośną muzykę przez samochodowy system audio, dzięki czemu nie przegapisz ważnych połączeń.
 • 【Bez baterii bezpośrednie zasilanie i przedłużany kabel oraz korpus ze stopu cynku】 Podłącz i odtwarzaj i ładuj bezpośrednio przez porty USB podczas podłączania do samochodowego/domowego zestawu stereo, przedłużalny kabel audio o długości do 1.7 metra, aby zapewnić wystarczająco dużo miejsca do rozciągnięcia. Jednocześnie materiał gniazda odbiornika Bluetooth to stop cynku z lepszym efektem rozpraszania ciepła, więc nie musisz się w ogóle martwić o przegrzanie.
 • 【Obudź swoje stare urządzenie!】 Adapter Bluetooth SOOMFON Aux to idealne rozwiązanie, aby zmienić starsze urządzenie stereo w bezprzewodowe urządzenie do przesyłania strumieniowego, takie jak zestaw stereo. B. Twoje stare samochodowe/domowe stereo, głośniki, wzmacniacz, przewodowe słuchawki. Teraz użyj adaptera Bloodoth Adapter Aux, aby Twoje stare urządzenie odtwarzało znajomą melodię!

Ozvavzk adapter Bluetooth 5.0, odbiornik Bluetooth 2 w 1, adapter audio z Aux 3,5 mm RCA, High Definition i Low Latency, do telewizora, komputera, słuchawek, głośników HiFi do samochodu (czarny)

66,19  disponible
Amazon.pl
as of 26 listopada, 2022 7:41 pm

Características

 • 【Adapter audio Bluetooth 5.0】Zintegrowany odbiór i transmisja, wykorzystanie technologii o niskim opóźnieniu, transmisja dźwięku w czasie rzeczywistym, co prowadzi do lepszej jakości dźwięku. Kompatybilny z telefonami z systemem Android/OS, tabletami i głośnikami z wejściem audio. Wskazówka: Jeśli wersja Bluetooth jest niższa niż 2.1 lub 3.0, prowadzi to do opóźnienia transmisji sygnału
 • Nadajnik i odbiornik - przesyłaj audio bezprzewodowo z telewizora bez Bluetooth, zestawu stereo w domu na słuchawki lub głośniki Bluetooth. Jako odbiornik idealny do systemów audio, które przesyłają muzykę w domu lub w samochodzie. Słuchaj muzyki z odległości do 10 m
 • Łatwa obsługa - wystarczy przełączać między trybem nadajnika (TX) i odbiornika (RX). Zapewnia bogatsze i głębsze wrażenia dźwiękowe. Ciesz się bezkompromisową jakością dźwięku podobną do płyt CD. Zalecamy nie używać tego produktu podczas ładowania, ponieważ prąd może powodować hałas (w trybie transmisji)
 • Wysoka wydajność i kompatybilność - wbudowane baterie litowo-jonowe o wysokiej pojemności, dzięki czemu adapter może być używany przez ponad 10 godzin przy każdym w pełni naładowanym ładowaniu. Jest to idealne bezprzewodowe rozwiązanie audio dla różnych urządzeń: Windows Phone, Android, Phone 6, Phone 6 Plus, A2DP profil urządzenia Samsung Bluetooth Galaxy Note 4, Galaxy S5, Kindle itp
 • 【Co otrzymasz】 1 x adapter Bluetooth TV ; 1 x kabel do ładowania micro USB; 1 x kabel audio R/L (podłącz kabel USB do zasilacza 5 V 1 A); 1 x kabel audio 3,5 mm; 1 x instrukcja obsługi (może nie być dostępna w języku polskim)

TOP CHARGEUR * Zasilacz sieciowy adapter sieciowy kabel do ładowania ładowarka 16 V do głośników Cambridge Audio Minx Go Bluetooth

79,99  disponible
Amazon.pl
as of 26 listopada, 2022 7:41 pm

Características

 • Wysyłka od Francji ze śledzeniem
 • Długość kabla: 110 cm
 • Marka: topchargeur
 • Nowość.

MAEDHAWK Odbiornik Samochodowy Bluetooth 5.2, Adapter Bluetooth Aux Wbudowany Mikrofon, Bezprzewodowy Samochodowy Zestaw Audio A2DP Jack 3.5 mm Odpowiedni do Domowych Głośników Stereofonicznych

129,99  disponible
Amazon.pl
as of 26 listopada, 2022 7:41 pm

Características

 • ☃【Adapter Bluetooth 5.2 Aux】Ten bezprzewodowy odbiornik Bluetooth z układem 5.2 może uaktualnić stary domowy sprzęt audio, głośniki lub stary samochód do trybu Bluetooth, zapewniając szybszą i bardziej stabilną bezprzewodową transmisję Bluetooth. Pozwól pozbyć się kłopotów splątanych nitek.
 • ☃【Obrotowe Gniazdo】Adapter samochodowy aux Bluetooth ma obrotowe o 180 ° gniazdo 3.5 mm Bluetooth. Kompaktowa i lekka konstrukcja nie tylko ułatwia swobodne użytkowanie, ale także zapewnia satysfakcję z wyboru najlepszej lokalizacji dla swojego samochodu lub innego sprzętu. Słuchaj ulubionej muzyki. Patent#007379615-0001
 • ☃【Łatwy w użyciu i długi Czas Pracy na Baterii】Ten bezprzewodowy adapter Bluetooth Audio aux ma wyraźne oznaczenia i przyciski regulacji funkcji. Wystarczy sparować telefon i podłączyć go do portu pomocniczego urządzenia. Czas pracy do 8-9 godzin, wyposażony w linię szybkiego ładowania USB-C, można go w pełni naładować w około 2-2.5 godziny, a także można go ładować podczas pracy.
 • ☃【Podwójne łącze】Adapter Bluetooth Audio Devices for Car umożliwia swobodne przełączanie między 2 telefonami komórkowymi, kompatybilnymi z większością gniazd bluetooth, głośnikami, przewodowymi słuchawkami i innymi urządzeniami Bluetooth większości smartfonów, co pozwala cieszyć się bezprzewodową zabawą.
 • ☃【Rozmowy w Trybie Głośnomówiącym】Odbiornik Bluetooth do samochodowego aux ma wbudowany mikrofon do odbierania połączeń, a bezprzewodowy adapter audio ma regulację głośności i przyciski wielofunkcyjne, aby uwolnić ręce i zapewnić bezpieczeństwo jazdy

Inateck aptX HD/aptX adapter Bluetooth, 2 w 1, niskie opóźnienia, 3,5 mm audio, do telewizora, słuchawek, głośników i radia samochodowego

183,05  disponible
Amazon.pl
as of 26 listopada, 2022 7:41 pm

Características

 • 【Jakość dźwięku na poziomie CD】: aptX HD jest obsługiwana zarówno w trybie TX jak i RX, zapewnia bezstratne wrażenia dźwiękowe przy przesyłaniu danych audio przez adapter
 • 【Niewielkie opóźnienia】: dzięki wsparciu aptX Low Latency zapewniona jest synchroniczna transmisja dźwięku z telewizora na słuchawki Bluetooth, bez opóźnień
 • 【Podwójne połączenie aptX HD】: nadajnik Bluetooth może równocześnie połączyć się z dwoma urządzeniami wyjściowymi i wysyłać do nich dane audio, przy użyciu obu kodeków aptX HD i aptX LL. Dzięki temu można równocześnie przesyłać wysokiej jakości dźwięki do dwóch różnych słuchawek Bluetooth
 • 【Stała gotowość do pracy】: po włączeniu adaptera pozostaje on stale w trybie parowania. Dlatego zaleca się pozostawienie kabla do ładowania na adapterze w przypadku dłuższego połączenia i ciągłego użytkowania.
 • 【Wszechstronne akcesoria】: do adaptera dołączony jest kabel AUX 3,5 mm, konwerter AUX 3,5 mm, kabel adaptera cinch na AUX i kabel do ładowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

/* */ Go up

Al continuar utilizando el sitio web, usted acepta el uso de COOKIES, de acuerdo con la configuración actual de su navegador.